New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

who's gonna save me now - Mila & Ryker
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyTegnap 12:35-kor
+18 A döntései ritkán tudatosak, főleg, ami Milát illeti; de a zsigereiben ott van, hogy túl sokáig volt tőle a lány távol, és ezzel túl sok olyan alkalom születhetett, amikor mással osztotta meg az ágyát, a testét, és ezzel együtt a lelkét is. Ryker, amikor csak ez eszébe jutott az elmúlt évben, ideggörcsöt kapott jószerével, és szétbaszta azt, ami éppen a keze ügyébe akadt. Mindig sikerült lenyugodnia, mielőtt írt volna, hívta volna, kereste volna a másikat, mert attól viszont sokkal jobban tartott, hogy mit hoz ki belőle, ha ismét látja majd.
Tudja, hogy birtokló, de azt is, hogy a lány is; az pedig szinte teljesen egyértelmű, hogy ők egymáséi, de Rykert ez olyan szintű pánikkal tölti el, hogy a gondolat közelébe sem merészkedett még sosem. Az viszont a napnál is világosabb, hogy az eltiltás ellenére mostanában közel lesz a kártyás közeghez, mert Milát is ott a legegyszerűbb megtalálnia, több alkalmat pedig már nem akar adni neki, hogy másokkal próbálja őt pótolni.
Vigyorogva fogadja az elmés választ, és bólint, mert a látvány elakasztja a szavainak útját, a teste meg a vonzástól, még ha kis szünetet követően is, de megindul a lány után, szinte üldözve az elkerülhetetlent. Néhány percig még biztosan azt a látszatot fogja kelteni, hogy veszített, de aztán vagy a drogok, vagy a torkára égő vágyakozás le fogja teríteni a kibaszott földre, már ebben is biztos lehet.
A szerek hajtják, az elméje játszani akar, a teste meg érezni végre a másikat; ez szüli meg a pozíciót a kádban végül, és gonosz módon, amíg Mila előtte térdelve akarja éppen megválaszolni a feltett kérdést - ami csak a játék része, ő nem ostoba, tudja, hogy milyen hatással van a lányra - Ryker ujjaival a leggyengébb pontján, az ajkaival és nyelvével óvatosan játszani kezd Mila egyik mellével.
Robbanjon csak, annál jobb lesz mindkettejüknek. A sóhaja miatt mondjuk egyre keményebb lesz odalent, amitől az ő agya is meg fog menni, belátható időn belül.
A tetkót ért megnyilvánulásra halkan felnevet, azonban a hangjának nagyjából annyi, mikor Mila a kezébe veszi az irányítást, és hirtelen az ölére ül úgy, hogy Ryker tökéletesen kitölti őt belülről, szinte azonnal. Vágytól nyög fel tőle, mert erre így nem számított, pedig tudnia kellett volna, hogy ha sokáig húzza a lányt, bosszút fog állni rajta valahogy, azonban ha így teszi, ő minden alkalommal függő módjára fogja fogadni.
- Bazdmeg. - Ennyit tud hirtelen mondani, aztán az öle megemelkedik, hirtelen és erősen, hogy még mélyebben lehessen a lányban. A keze mar, ahogy hozzáér a seggéhez, és megmarkolva azt diktálja a tempót és a mélységet, miközben a szemeit le sem veszi a másik kékjeiről, miközben Mila homloka a sajátjához ér.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   
mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 22:09

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
+18 Az elmúlt egy évben, míg nem kerestük egymást, elég hullámzóan éreztem, hogy mi lesz a jövőben. Egyszer, mikor eszembe jutott azt gondoltam, hogy elég nyilvánvaló, hogy nem az volt az utolsó találkozásunk, vagyis jobban mondva olyan találkozásunk, mikor közelebb kerültünk egymáshoz, mint valaha is kellett volna. Máskor pedig el sem tudtam képzelni, hogy azok után, hogy a képembe vágta, hogy vége én pedig teljesen közömbösnek tűnően álltam ott, lesz még alkalom. Nagyon érdekes dolog volt ez, de mikor ma megláttam a világbajnokságon már éreztem a zsigereimben, hogy a mai nap lesz az újra egyesülésünk napja. Főleg, mikor aztán kitört a balhé... Azt jelenleg nem tudom, hogy ez most csak egy ilyen futó őrültség lesz-e és majd úgy teszünk, mintha meg sem történt volna, vagy éppen jövő héten újra előkerül a semmiből, de... Ezekben a pillanatokban most ezen nem is tudok és nem is akarok többet agyalni.
- Amióta megismertelek, azóta nem igazán... – szívom a vérét kicsit, de azért van ebben ám igazság is. Egy tündérmesében ugyanis nincs ennyi macska-egér játék, mint amit mi űzünk, vagy ha van is, a vége azért mindig happy end. Nekem fogalmam sincs, hol a vége, de nagyon gyanús, hogy addig még több kanyar lesz a hullámvasúton, aminél kapaszkodhatunk ezerrel.
A kádban ülve már én is kezdem érezni a hatását a szereknek, de a türelmem is kezd igencsak véges lenni, így abszolút nem bánom, hogy Ryker végre beadja a derekát és így nem kell tovább húznunk egymás agyát. A testem minden porcikája kívánja már az érintését, nem beszélve a csókjáról, így mikor az ajkam az övére tapad, úgy érzem, ez beindítja a bomba ketyegését.
Sokszor magamnak is nehéz bevallanom, hogy többet gondolok erre a hülyére, mint kellene, nem beszélve arról, hogy tényleg sokszor okozott hiányérzetet. Nem kellene az orrára kötnöm, de már elérték a bennem dolgozó szerek azt a szintet, hogy előkerül némi őszinteség, így történik, hogy kibököm, mennyire hiányzott a csókja.
Mikor hátrébb csúsztat az ölében, sejtem, hogy még mindig abban a zónában vagyunk egy kicsit, ahol húzni lehet a másik idegeit és most ő az, aki a peremen táncol és én, aki úgy érzi, mindjárt robban. Lehunyom pár pillanatra a szemem, mikor megérzem az érintését az érzékeny ponton, egy halk sóhaj pedig visszhangot ver a fürdőszoba falairól. A kérdésére halk nevetés hagyja el az ajkaimat, mielőtt újra kinyitnám a szemeim és tekintetem az övébe kapaszkodna.
- Kibaszottul... – mondom én sem túl hangosan, csak annyira, amennyire enged egyáltalán  szóhoz jutni. Jobb kezem ujjaival végig simítok azon a bizonyos alibi tetováláson. – Kurva tetkó... – húzódnak ajkaim széles mosolyra, majd a vállába kapaszkodom meg. Körmeim a bőrébe marnak, ahogy az ujjai egyre türelmetlenebbé tesznek. Végig pillantok az alattam elterülő tökéletes látványon, elkapom a csuklóját és amennyiben engedi, visszacsúszok a térdéről az öléhez, mert most már tényleg elég volt a várakozásból. Érezni akarom teljes egészében, tudom, hogy most már ő is erre vágyik leginkább, csak még meg akarta mutatni, ki az úr a háznál.
Homlokom az övének döntöm, majd követelőzően csapok le az ajkaira, kissé megemelkedek, hogy aztán megszüntessek minden létező centimétert közöttünk. Pár pillanatig maradok csak így, míg el nem húzódom, hogy aztán a tekintetét el sem engedve kezdjek el mozogni fel-le. Mennyire utálom ezt az embert, de komolyan. Miért nem lehet csak úgy egyszerűen egymáséi lenni? Miért kell minden kurva alkalommal eljátszani ezt? Miért kell egyáltalán játszani?
A francokat. Nem utálom. Egy cseppet sem.


note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 557 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptySzomb. Ápr. 06 2024, 23:13
+18 Valahogy Ryker sosem hitte őszintén, hogy a felszívódása majd egyszerűen csak véget vet az őrületnek, amit néha egymással tudnak művelni, ahogy a szakítás ténye sem lehet csak fekete és fehér az ő szemében. Mindig lesz vele kapcsolatban az, amit mutat, és az, amire őszintén vágyik; a szerencsétlensége az egész történetnek az, hogy az előbbit olyan erővel tolja kifelé magából, hogy nem csak fájdalmat, de rengeteg csalódást is hagy maga után. Vagy a nagyképűsége hiteti el vele, hogy Mila nem fog róla soha lemondani, vagy tényleg ennyire különleges a kapocs közöttük.
Aztán lehet, ha normálisak lennének, eltűnne a varázs, és akkor mindketten elengednék ezt a dolgot; valószínűleg emiatt sem bír túllendülni a saját szarságán, és ezért kell játszania mindig egy bizonyos játékot, éppen olyat, amit az élet elé dob, és elhiszi róla, ad valami pluszt nem csak neki, de talán a másiknak is.
Mondjuk most kurvára vesztésre áll Milával szemben.
Aminek amúgy fel kellene őt basznia, mégsem teszi; lehet a túl sok minden, amit a szervezetébe juttatott már tompítja az érzékeit ezen a téren, és erősíti őt egészen másként, de egy ponton vágyja, hogy valaki megadja magát, és az sem lenne olyan kibaszott katasztrófa, ha az esetleg ő lenne.
- Hiszel még a tündérmesékben? - Kérdezi éppen annyira bágyadtan, amennyire a szerek hatása alatt, meg a másik vonzásában lehet anélkül, hogy fáradtnak vagy unottnak tűnne, sőt, Rykerről éppen az ellenkezője süt, de az kőkeményen. A játék felülkerekedett rajta, ezért kellene idegesnek lennie miatta, de az ő kapcsolatuk az elejétől kezdve arról szólt, hogy egyszer egyikük, másszor meg a másik győz, és ezt mindig elég látványosra kell alkotniuk, hogy az őrület megmaradhasson.
Különben még unalmas lenne.
Szólni már nem nagyon tud, mert elakasztja a levegőjét a lány megint, így csak nézi, ahogy minden nélkül a testén elindul a fürdő felé; a nagyobb térből, aminek az ajtajában segített lehúzni a cipzárt egy másik, keskenyebb szobán át halad az út a fürdőszoba felé, úgyhogy ő szemérmetlenül legelteti a szemét, mikor végre a lába viszi a másik után, hajszolva ezzel az elkerülhetetlent.
A kádban ülve aztán a meleg víz beüti az utolsó szöget a koporsójába, és bár Mila ajkai tapadnak vadul az övéihez, a vesztes ebben a játékban most Ryker. Nem érdekli már az sem, ha csak három további másodpercet kellett volna várnia azért, hogy a másik tegye meg az első lépést, mert amint elvesznek a csókban, kurvára nem számít már semmi, csak, hogy érezheti őt ismét. Ő is vad, de valamennyit lassít magukon, pont azért, mert ennek a kurva pirulának az a hatása, hogy szerelmesen akarjanak kefélni mindenáron.
Neki meg beüt egyik pillanatról a másikra.
Ahelyett, hogy az ölére húzná gondolkodás nélkül a másikat, a feneke alá nyúlva húzza elképesztő könnyedséggel a térdeire, és felnéz a szemébe csillogó szemekkel, mintha nem lenne nála gyönyörűbb vagy tökéletesebb. Valószínűleg nincs is.
Az ujjai meg óvatosan kínozni kezdik a lányt a két lába között, miközben a másik karja a bőrébe mar a derekán, le sem véve a tekintetét a kibaszott szép kék szemeiről.
- Mondd el, mennyire.- Súgja kettejük közé, és ahogy mocorognak türelmetlenül aprókat, a víz finom csobogása is hangosabb lehet a hangjánál, de valamiért biztos benne, hogy tisztán lehetett érteni, mit szeretne hallani.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyVas. Márc. 31 2024, 23:21

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Sajnos vagy nem sajnos, a visszaszólása tartalmaz némi igazságot, amit még én magam sem tudok pontosan megérteni. A közvetlen környezetemben csak a legjobb barátnőm, aki tud rólunk Rykerrel, és ő is teljesen hülyének néz, hogy mi a szarnak kell ez az egész nekem. Most azt hiszi, hogy megszűnt létezni, hogy végre leakadtunk egymásról. Majdnem pezsgőt bontott, hogy nem szívjuk egymás vérét többet, erre... biztos elküld majd melegebb éghajlatra, ha megtudja, hogy újra ott vagyunk, ahol a part szakad. De engem nem érdekelt soha senki véleménye, valószínűleg azért is kergetem magam újra és újra vissza ugyanoda, Ryker karjai közé.
- Ha befogod a szád, egész elviselhető vagy – pillantok végig rajta. Nem hagyom, hogy az övé legyen az utolsó szó, már csak azért sem, bár ezzel valószínűleg ő is ugyanígy van. Hihetetlen, hányféle módon tudunk egymás torkának ugrani, ami általában nem fajul el veszekedéssé, de ha igen, az annál csúnyább és hangosabb tud lenni. Néha az olaszokat is képesek lennénk megszégyeníteni vele, a házasokról már nem is beszélve.
Az a vigyor a képén pár pillanat alatt képes megsemmisíteni mindenféle módon, így komoly küzdelemre van szükségem ahhoz, hogy ne mozduljak felé azonnal, de annyira érzem már rajta is, hogy nem sok választja el, hogy felszívom magam.
- Pechedre nagyon is tisztában vagyok vele – mosolyodom el én is végül, mielőtt elindulnék a fürdőszoba felé. Egyébként is tisztában vagyok vele, most viszont a felszívott csíktól még magabiztosabbá válok és abszolút nem inog meg az önbizalmam. Egy mozdulattal összefogom a hajam, majd rögtön belecsobbanok a kád meleg vízbe, ami talán egy kicsit melegebbre is sikerült, mint amilyen normálisnak mondható, de imádom ezt. Ennél már csak egy valamit imádok jobban, ha nem egyedül kell elvesznem ebben a rohadt nagy kádban. Elnyúlok, pár pillanatra lehunyom a szemem, ahogy hátravetem a fejem, de ahogy meghallom a lépteket, a tekintetem érdeklődően terelődik Rykerre. Nem bírom megállni, hogy a látványra ne harapjak az alsó ajkamba és le sem veszem a tekintetem róla, míg nem ül le velem szemben. Próbálom a légzésem kordában tartani, de a pulzusom is a fülemben dobol már, legyen ez bárminek is a hatása. Tekintetem összeakad az övével és mindketten tudjuk, hogy a következő lépés már a cél és én is igazából csak arra várok, hogy kimondja a vezényszót. Mondjuk, ha nem mondana semmit, akkor is három másodpercig tudnám már csak magam türtőztetni, de ahogy megszólal már mozdulok is, hogy megszüntessem a köztünk lévő távolságot. Lábait az enyémek közé veszem, úgy helyezkedem szemből az ölébe, hogy aztán szó nélkül hajoljak most már oda hozzá. Ajkaim rögtön lecsapnak az övéire, hogy egy kissé sem kíméletes és lassú ütemben forrjanak össze egymással. Fogalmam sincs, miként léteztem egy évig enélkül, de azt tudom, hogy ma éjjel mindent be akarok pótolni vele, ami kimaradt az elmúlt időben.
- Gyűlölöm, hogy mennyire hiányzott ez – szökik ki belőlem alig hallhatóan, ahogy egy pillanatra elszakadok tőle. Lehet, hogy ezt nem mondanám neki ha totál józan lennék és nem lenne bennem mindenféle szarság, de amint Ryker jelezte is előre, azt hiszem kezd előjönni az euforikus érzés, ami elönti az agyam nagy részét szépen lassan. És hogy ki veszített, azon vitatkozhatnánk, de teljesen mindegy is, mert a lényeg tökéletesen felülír mindent.



note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 524 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptySzomb. Márc. 30 2024, 11:37
Valami Ryker fejében megindul, bár nem gondolná, hogy a pirula hatása kezdődött el, mert ahhoz még egy húsz perc alaphangon biztosan kelleni fog. De az előző csíkra a következő, meg a két pohár pia egészen kellemesre veszi a figurát a fejében, ennek ellenére magát nem fogja tudni meghazudtolni, aminek Mila hangot is ad egyébként.
Egyszerre szórakoztatja, amiért be tudott találni a másiknak, és kúrja fel, mert a válaszával őt is betalálja, és nem a legjobb helyen. Persze tudja, hogy mivel nem exkluzívak, a lány aztán tényleg azzal vezeti le a feszültséget, akivel nem szégyelli, de ilyenkor a felszínre tör benne két dolog; a birtoklási vágya, ami sokszor hajtja a másik felé - mint az, hogy a mai csávót is olyan gyorsan szedte le róla, ahogy csak tudta -, és a vágy arra, hogy igazából csak az övé legyen. A kettő azonban nem ugyanaz, mert az utóbbit a szíve diktálja, az előbbit az egója, és amíg nem talál egészséges utat a kettő között, sohasem fog tudni lépéseket tenni a másik irányában.
- Neked mégis a földkerekség legbunkóbbja kell, úgy tűnik. - Ha most veszekednének, hiszen az sem áll messze tőlük, sokkal tovább cifrázná ezt a mondatát, de mivel egyelőre egészen más vizekre terveznek evezni, nem húzza tovább a másikat feleslegesen. Legalábbis nem ilyen módon akarja, hanem egészen máshogy, és amikor a lány nem sokkal később arra kéri, segítsen neki levetkőzni, a torkára akad a levegő.
De ez nem a tudatmódosítók hatása, hanem valami sokkal mélyebben gyökerező szarság. Ryker egyszerre akarja minden aspektusát, és menekülne előle, mert túl nagy a hatás, amivel Mila bír felette.
Vigyorral felel arra, hogy vesztésre áll a másik szerint, és ez ad egy lendületet neki arra, hogy bírja még néhány percig, hiába húzza a fejét a másikon kívül a pirula is lassan valószínűleg. Egyre szebb képben látja Milát, nem külsőleg, hanem összességében, úgyhogy valami biztosan megindult már a toronyban. Ez annyit jelent, hogy hamarosan valóban veszíteni fog.
- Veszélyes vagy, remélem tudod.- És igazából már ott veszít, hogy teljes testében megmerevedik a látványtól, ami elé tárul, miután Mila megszabadul a felesleges ruhadarabtól, és még be is szól neki, mielőtt eltűnne a lakosztály fürdője felé, ahol még Ryker is hallja, hogy jön a víz. A sok szartól a fejében szinte maga mellett érzi a kádban zubogni a vizet, tehát tényleg kezd a baj kialakulni.
A lány által megkezdetteket befejezi, és lehúzza magáról a nadrágját, meg az alsóját is, de mire beér a fürdőbe a mozdulatok végeztével, Mila már a kádban nyújtóztatja magát. Nem is bánja, mert a késztetés, hogy félúton elkapja őt, nagyon erős volt, ahogy most a vonzás is, aminek hatására ő is beül a forró vízbe, ami nagyjából azonnal az agyába küld mindent, ami a véréből még nem ért oda.
El is homályosodik a tekintete valamennyire, és ahogy hátradől és a kád falának dönti a hátát, a tekintete ráragad a másikra.
- Gyere ide. - Ezzel igazából vállalja, hogy vesztett a lánnyal szemben, mert a késztetés, hogy az ölébe ültesse a másikat sokkal erősebb most már, mint bármilyen játék, vagy az ellenállás izgalma, amit esküdni merne, néhány pillanattal ezelőtt még konkrétan érzett. Most már csak annyi van meg a fejében, hogy vagy azonnal érintheti a másikat, vagy vége lesz ennek a kurva világnak.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyPént. Márc. 29 2024, 23:35

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Nem tudom, mire jó, amit csinálunk és azt sem, hogy miért nem keresünk magunknak mást, aki mellett esetleg végre nem kell feszengeni a másik közelében, mert azt mondhatjuk, hogy most olyannal vagyunk, aki sokkal jobb hozzánk, mint mi valaha egymáshoz voltunk. Képtelenek vagyunk arra, hogy túllépjünk a dolgon, hogy elpillantsunk onnan egy vállvonással, azt mondva, hogy nem érdekel. Mert mindig érdekel. Őt is, de én sem bírom nézni, ha mással van... Próbáltam párszor elsiklani a tény felett és bemagyarázni magamnak, hogy semmi közöm hozzá, azt csinál, amit akar, ráadásul én is kaphatok akár minden ujjamra egy pasit, akivel el lehet szórakozni, de nem. Nem megy. És ez kurvára idegesít.
A megjegyzése egy kicsit akaratlanul is feltolja bennem a pumpát és habár nagyon igyekszem, hogy ne mutassam ezt ki, valószínűleg ismer már annyira, hogy tudja, nem jó helyre bökött ezzel, de azért nem fogok emiatt elmenekülni innen. Amúgy sem hagyná, mert most is csak játssza az elérhetetlent és mászkál itt nekem meztelen felsőtesttel fel-alá, jól tudom, hogy közben belülről majd’ megfeszül már most.
- Pontosan. És tudod Ryker, ezt bárkivel megtehetem. Nincs szükség hozzá a földkerekség legbunkóbb pasijára. – Mindig ez megy, ha ő belém mar, akkor én hirtelen vissza. A végtelenségig tudjuk ezt csinálni.
Ryker és Dragan állandó harcban állása már olyan dologgá nőtte ki magát, hogy komolyan, csoda, ha nem történik valami. Szerintem ha nem lenne a kártya, akkor egyébként nem lennének ők rosszban, csak ez feszíti őket iszonyatosan egymásnak. Dragan is leállhatna ezzel, hogy minden létező módon megpróbálja felbaszni Ryker agyát, de igazából én nem akarok ebbe belefolyni. Rendezzék el, ahogy akarják.
- Nagy buli lett, csak éppen másként – húzom el a szám, hiszen ami történt, az is nevezhető jó nagy bulinak, csak éppen nem a jobbik fajtából.
Sejtettem, hogy nem célja, hogy kidőljek és lehet, hogy ő nem fog ettől a jó kis kombótól, de az én szervezetemre nem tudni, milyen hatást gyakorol majd, bár elhiszem neki. Azért azt hiszem, annyira számítok neki, hogy nagy hülyeséget nem engedne csinálni. Akadt már olyan alkalom, mikor nem annyira tudtam felmérni a mértéket és ha nem állít le, ki tudja, hova vezetett volna.
Míg elmegyek körülnézni, próbálok kicsit elvonatkoztatni ettől a „szerelmesen akarsz kúrni” mondatától, de arra jutok, hogy nem pattogok miatta, mármint én sem akarom húzni az időt, úgyis csak pár óránk van és aztán újra felszívódik. Utána jó ideig úgysem futunk össze majd megint, ha eltiltják a tornáktól és a versenyektől is. Jelenleg nem úgy állunk egymással, hogy ezen kívül bármikor is felkeresnénk csak úgy a másikat, legalábbis gondolom...
Visszaérve hozzá a nappali részhez azonban egy kis bosszú is hajt, így megkérem, hogy húzza le a ruha cipzárját, habár egyedül amúgy sem boldogulnék vele. A szívem kicsit hevesebb ütemre kapcsol, de egyelőre nem tudom, hogy az imént elfogyasztott szer kezdődő hatásának vagy Ryker közeledésének tudható be a dolog, miként a csípőm után nyúl és megfordít. A hajam az egyik oldalra veszem, hogy rendesen hozzáférjen a ruhához.
- Nem titkolt szándékom. Tudod, egy Jovanoviccsal van dolgod – fordítom oldalra a fejem egy aljas mosoly kíséretében. – És úgy érzem, átkozottul közel állok a győzelemhez – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy hátra sandítok rá és amennyiben a cipzár végéhez ért, lassan meg is fordulok és két lassú mozdulattal csúsztatom végig a ruha tetejét a karjaimon, hogy aztán az anyag egy tompa hanggal a földre zuhanhasson. Egész közel lépek hozzá, hogy az ujjaim elkezdjék kioldani az övét, miközben egy pillanatra sem szakadok el a tekintetétől, aztán ahogy sikerült kicsatolni azt, kilépek a ruhából, megfordulok és a fürdő felé indulok.
- Ha nem szándékozol elbaszni több időt anélkül, hogy hozzám érnél, tudod, hol találsz – mondom, miközben nem nézek hátra, csak eltűnök az ajtó másik oldalán. Reményeim szerint nem egyedül kell elmerülnöm a habokban, úgy kicsit unalmas lenne.   


note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 608 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyHétf. Márc. 25 2024, 20:16
Sosem tudta eldönteni, melyik hasonlat a legjobb kettejükre, pedig sokszor elmélkedik hasonlón, főleg, amikor tetovál. Az alkotás megnyugtatja a háborgást a lelkében - és valószínűleg Mila is képes lenne rá, ha nem akarna szándékosan Ryker minden alkalommal orkánt kettejük közé -, letisztulnak a gondolatai, elernyednek az állandóan feszültségben lévő izmai, és felszínre kerül az, amit őszintén szeretne. Nem ábrándozik kertes házról, kutyáról, meg gyerekekről, ahol Mila a felesége, de próbálja magukat a legjobb képességei segítségével megfejteni, minden alkalommal, ha nem bassza szét az ideg az apja, a közeg, vagy a kártya miatt.
Voltak neki ők már yin és yang, a tökéletes harmónia két ellenpólusa, hiszen a világ egyik nélkül sem tudna békességben létezni. Az érme két oldala is egy érdekes okfejtés Ryker számára, mert a matematikusok szerint az egyik oldal legalább annyiszor kell nyerjen nagy átlagban, mint a másik. A lelki társak hablaty szarság már neki is sok viszont, szóval mindig, ha eljutott idáig, lezárta egy röhögéssel, és a munkára koncentrált a továbbiakban.
Mintha az munka lenne. Ott van, amikor akar, és menekül onnan is, ha már túlságosan otthon érzi magát nem csak a helyen, de a tetoválás varázsában is.
Kurvára mindegy egyébként, milyen analógia mentén létezhetnének, egyelőre az van, amit csinálnak belőle, arról pedig mindketten tudják, nem az egészséges kapcsolatok alapköve. Ryker sem erre akarja magukat betonozni, de fejben meg van menve, a káosza mar és bánt, de amikor együtt lehetnek néhány lopott órára, nincs ideje ténylegesen megutáltatnia magát a lánnyal, márpedig egyelőre fogalma sincsen, hogy ezt az alapvető, szinte belekódolt faszságot hogyan kellene kikapcsolnia. A barátaival szerencséje van, de ők sem kapják kevésbé az ívet egyébként.
- Szerelmesen akarsz kúrni. Nem kell ezt szégyellni. - Mondja fapofával, hátha képes olyan helyre szúrni, ami némi duzzogást vált ki a másikból, mert ha megsértődik rá, még a pirula hatására békülős szex lesz a vége, ami szintén nem lenne ellenére. Egyébként meg csak húzza a lányt, aki hozzá kell, hogy legyen szokva ehhez, éppen ezért elvigyorodik, ahogy leteszi a márványlapot az asztalra.
Lehet vallomásra vágyik a lelke mélyén, sosem lehet tudni nála.
- Nem volt tervben a szarság a bátyáddal. Nagy bulira számítottam.- Nem tudja egyébként, miért aljasodik le a teljes kártyás közeg a világbajnokság ezen napján mindig; biztosan valami esemény, valami alapító születésnapja, vagy egy régi legenda győzelme, le is szarja egyébként. Ha Dragan nem hozza ki a sodrából azzal, hogy összebeszél az osztóval, meg lapokat cinkeltet, és utána Ryker apjának szerencselapját osztatja ki neki, holnap már nyolcaddöntőbe ment volna, mert ha valamit, kártyázni nagyon tud.
Csak nyerni nem akar, mert nem jelent neki semmit jelenleg.
- Nem célom, hogy kidőlj. - Szokása, hogy vagy semmit nem mondanak a szavai, mert úgy akarja, vagy egyszerre több mindent is, mint amit egyébként jelentenek. A sima fehér nem fogja bántani a lányt, maximum húzza meg csavarja a pirula hatását, meg nem hagyja majd aludni, de azt Ryker amúgy sem tervezett, mióta úgy állt a dolog, hogy Mila feljön hozzá.
Amíg a másik felfedezi magának a terepet, tölt még egy italt magának a minibárnál, és le is húzza, pedig sok szüksége nem lenne már arra, hogy ennyi szart keverjen magában. Az ital után eltünteti a ráeső csíkot, és éppen az orrát fogja be oldalról, amikor a csilingelő hang hirtelen minden figyelmét leköti.
Elképesztőnek találja egyébként, hogyan képes hatni rá a lány, az még inkább, mennyire imádja ezt egyébként.
Éppen ezért fel is áll a kanapéról egy bólintás után, és odaérve finoman nyúl a másik csípőjéért, hogy megfordítsa. A ruha olyan kicsinek tűnik, hogy még Mila vékony alakján is kiemel mindent, de nem titok senki számára, hogy Ryker már várja, hogy újra lássa a másik bőrét.
- Arra játszol, hogy veszítsek? - Kérdez rá az egyértelműre, ahogy lassan elkezdi lehúzni a cipzárt. Szándékosan ügyel arra, hogy ne érjen hozzá a lány csupasz bőréhez, ezzel is húzva őt még egy kicsit, pedig a légzéséből hamar kiérezhető, hogy valami már történik a fejében, és nem a legegyszerűbb moderálnia magát.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyPént. Márc. 15 2024, 12:58

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Szívesen beszélgetnék őszintén Rykerrel a dolgairól, az életéről... Néha tényleg úgy gondoltam, hogy ha egyszer át tudnánk lépni azt a bizonyos éles határvonalat -ami mindig neon fényekkel villog, akár egy vészjelzés, hogy álljunk meg, mielőtt túlságosan teret engednénk bármiféle érzelemnek-, akkor nem mérgeznénk egymást ennyire és talán meglelnénk egy egészséges egyensúlyt. Egyikünk sem átlagos és szerintem sok teher van mindkettőnk vállán ahhoz, hogy jól jönne valaki mellénk, akivel végre lehetünk őszinték és akire lehet támaszkodni, de egyikünk sem mer túl ingoványos talajra lépni. Én legalábbis ezt látom, vagy mégis mi értelme lenne az egésznek, hogy évek óta húzzuk a másik agyát? Talán nem is kellene értelmet keresni ebben. Én úgyis csak a magam részéről látom a dolgokat és sajnos azokat sem tisztán.
Azt viszont nagyon jól tudom, hogy mekkora nyomás van Rykeren a neve miatt, ami ellen láthatóan ezerrel küzd, mégsem jut egyről a kettőre vele, de talán egy kicsit túl is gondolja ezt az egészet, vagy tudja franc. Mégsem látok mindent kristálytisztán...
Lehet, hogy a sorrend, amit kitaláltam nem annyira oké, ugyanis csak vágom magam alatt a fát, mikor a tetoválását szeretném először látni. Talán mégis jobb lett volna először, ha felszippantok egy csíkot, hogy minél gyorsabban elkezdjen hatni a cucc és amikor a keze a derekamra siklik, csak még inkább megerősítést nyer ez a gondolat. Élesen szívom be a levegőt, ahogy a tekintetem jártatom az ajkai és a nyakán lévő tetkó között, hisz a legszívesebben már most megszüntetném a köztünk lévő távolságot, de ha játszani akar, én nem vagyok semmi jónak elrontója. Imádom, mikor észrevehetők a jelek, hogy mennyire vágyik rám, most is, mikor a hátán szántanak végig az ujjaim... Hát ugyan, magának csinálja a szenvedést, részemről akár már most azonnal megkaphatna.
Ajkaim mosolyra húzódnak, mikor ingatja a fejét a markomban lévő bogyókra, és halkan elnevetem magam a reakciójára, ahogy mindkettőt a számba veszem. Ahogy mozdul, sejtem, hogy nem adja majd ennyire könnyen magát, de túl hamar szakad el tőlem, amire akarva-akaratlanul is felmordulok. A testem minden porcikája üvölt az érintéseiért, de sarkon fordulok én is, hogy visszamenjek a kanapéhoz a poharamért és leöblítsem a keserű ízt.
- Lehet – hümmentek a kérdésére egy hanyag vállvonással, a következő kérdésére pedig már visszafordulok. – Ugyan már, te is nagyon jól tudod, hogy enélkül is menne, csak így legalább van mire mutogatni, ha úgy adódik – préselem össze az ajkaim, ahogy a pohár peremén körözök a mutatóujjammal. Jól tudjuk, hogy ez a kis kapszula képes dolgokra, de igazából csak felszínre hozza a bennünk lakozó érzelmeket, amiket egyébként képtelenek vagyunk kimondani. Ha már kapóra jött az eki, akkor éljünk vele.
Figyelem, ahogy a széf felé megy, sejtem, mi okból és pillanatokon belül be is bizonyosodik, amire gondoltam. Halkan felszisszenek a látványra, latolgatva a lehetőségeket.
- Látom, készültél – célzok arra, hogy vagy engem vagy mást, de valakit egészen biztos tervezett maga mellé ma éjjelre, hacsak ezt nem egyedül akarta volna mind felszívni, de azt kétlem. És remélem rám számított és nem pedig másra... Lehúzom a pohár maradék tartalmát és az asztalra teszem azt, mielőtt letérdelek a márványlap mellé és összetekerem a papírt. Fogalmam sincs, hogy a kettő együtt milyen kölcsönhatásba tud lépni egymással, de szarok rá, egyszer élünk, így végül az egyik csíkot hamar fel is szívom, majd feltornázom magam a kanapéra. Megtörlöm az orrom, hogy eltüntessem az esetleges maradékot onnan, majd felpattanok és úgy döntök, míg ő felszívja a saját adagját, járok egy kört ebben a kibaszott nagy lakosztályban.
- Ha ezután a kombó után esetlegesen kidőlnék, magadra vess – jegyzem meg, mielőtt eltűnnék valahol a fal túloldalán. Nekem ugyanis elég lett volna az ecstasy, azzal is ellettem volna, de ha már meglengette a vörös kendőt, hát ki tud nemet mondani?
Óriási ez a hely, tényleg feleslegesen nagy. Az ágy is akkora, hogy elférnénk rajta négyen is. Nem gond, ez vélhetően ki lesz használva. A fürdőszobába érve aztán meg is akad a szemem a hatalmas jacuzzis kádon, ami szinte szavakkal hívogat. Ki is nyitom a csapot, hogy szépen lassan elkezdjen megtelni, úgysem két perc az egész, mert olyan nagy. Nyilván nem egyedül szándékozom beülni, így vissza is sétálok a nappali részhez, Rykerhez.
- Segítesz a ruhával? – döntöm a vállam az falnak, ahogy megállok az ajtóban. Rohadt hosszú ez a cipzár, nem érem el hátul a tetejét, de nem biztos, hogy így elérek a kádig, bár látok arra is esélyt, hogy ha most felszívott egy csíkot, újabb lendületet kapott a játékhoz.
note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 725 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptySzer. Márc. 13 2024, 13:15
Ryker egész életében menekült a mélyebb kapcsolatok elől, mert a lelke mélyén retteg attól, hogy számítanak rá, ő pedig nincsen ott, amikor szükség lenne rá. Nem fejtette még meg, miből ered a félelme, de mivel egyértelműen érezhető, hogy az apjához köti ezt a bizonytalanságot, kurvára nem fogja vizsgálgatni magában, miért ilyen valójában. Mindig lesz, aki szórakoztatja, aki melegíti az ágyát, akire pillanatnyi jóérzések végett támaszkodhat, de ennyire képes jelenleg, amíg pedig nem néz mélyen a tükörbe, és ismeri először fel, aztán pedig be, hogy mit csinál, ez lesz nála a határvonal, ráadásul elég élesen.
Baromi sokat elárul egyébként, nem számára, de azoknak, akik egy kicsit is ismerik, hogy Milához valahogy mindig visszatér. Nem volt még olyan, hogy ne akadtak volna össze, ha egy ilyen esemény miatt egy légtérben mozognak napokig, egy éve is csak azért maradhatott ez el, mert Ryker kihagyta a világbajnokságot. Jól tette amúgy, gondolja, mert most is elszaródott minden, és igazából alig várja, hogy ebből a fertőből visszarepüljön az almába, és az eltiltás miatt jó ideig gondolati szinten se kelljen foglalkoznia semmivel.
Emiatt meg az a helyzet áll fel, hogy ki kell hoznia a legtöbbet az estéből.
Szinte az egész testére libabőr fut, ahogy Mila ajkairól lepereg a neve; a lány akcentusával egészen más csengése van, mint ahogy egyébként az amerikaiaktól hallani szokta, és sokkal közelebb áll az ő dán gyökereihez, ahonnan az apja annak idején az államokba emigrált. Imádja, amikor az egészet kimondja a másik, de nyilván nem szokott gyengének tűnni, és kérni tőle dolgokat, kivéve, ha teljesen készen van. Így a mai este nem zárja ki ezt sem egyelőre.
- Mintha ezt jelentene bármit. - Mondja megvetéssel a hangjában, ami egyértelműen nem a lánynak szól, hanem a nevének; az apja istennek hiszi magát, mert viseli, és a fiától várná el, hogy tovább vigye a legendáját, Ryker azonban mindent akar az élettől, csak éppen ezt a szart nem. Ezért inkább italt tölt, amit odaad a másiknak, de mivel még ott ül a kurva kanapé oldalán, inkább visszasétál a sajátjával a pulthoz, annak ellenére, hogy tudja, mindjárt meg kell magát mutatnia a másiknak.
Egy nagy korty, mielőtt lerántja magáról a pólóját, mert ilyen közelségben már sokkal nehezebben tudja türtőztetni magát. Ezért nyúl Mila derekára, ezért vonja közelebb, mintha néhány pillanat lenne ez majd csak, ő meg majd eltávolodik ismét, és tudják tovább játszani a játékot, amit Ryker elkezdett. A másik szavai, majd az érintése a hátán azonban kiszakítják belőle a levegőt, és muszáj vennie ezt követően egy mélyebbet, és egyébként milyen jól teszi.
Halk nevetéssel nyugtázza, hogy Mila megint tiszta őrült, mert Ryker ilyesmire ma este nem készült. Ingatja a fejét, egészen addig, hogy a lány mindkét pirulát a szájába veszi, arra várva, hogy megmentse egy kibaszott erős tripptől, belekényszerítve ezzel őt is egy olyan szerelmes néhány órába, amit egyrészről kurvára fog élvezni, másrészről nem kifejezetten szeret, mert érzelmileg védtelenné válik olyankor.
De, ha végigkúrják, nem lesz gáz.
- Bazdmeg. - Röhögi, aztán a keze megtalálja a lány tarkóját, és bár először az ajkaik találkoznak egymással, hamar utat talál a nyelve a másik szájába, eltulajdonítva egyet a két pirulából, de többet nem tesz egyelőre, mint ami azért szükséges, hogy megszerezze a felhívást a keringőre. Nem csak kicsit távolodik el ezt követően, de egyet odébb is lép, hogy igyon egy kortyot az italból, leöblítve a keserű ízt a cucc után, meg ezzel le is küldi egyébként.
- Térdre akarsz kényszeríteni? - Kérdez rá az egyértelműre, mert ha jól sejti, úgy negyven percig fogja még érintés és minden egyéb nélkül bírni, aztán meg nem lesz, aki megállítsa.
- Enélkül nem menne? - Kérdezi vigyorogva a másikat, aztán a széfhez lép, és bepötyögi Mila születési dátumát, hogy attól kattanjon a szerkezet, és kinyíljon az ajtaja. Kiveszi az oda betett márványlapot, rajta már előre készített csíkokkal, és a kanapé előtti kis asztalra rakja, hogyha lúd, legyen kövér.
- Szolgáld ki magad, ha már nem ismered, mi az a fék. - Imádja ezt a másikban, de tudja, hogy egyszer kurvára meg fogja ütni a bokáját emiatt. Ryker ebben nőtt fel, a kezdetektől látta is, és bár sokszor készen van, saját magához mérten tartja a mértéket. Mila viszont később jött ide át, később rántották bele ezekbe a szarokba, és rajta nem érzi annyira, hogy látná a határokat, nem hogy erősen, de amúgy sehogy. Legalább ha vele van, tudja, mennyit és hogyan csinál, és tud rá vigyázni a maga módján.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyHétf. Márc. 11 2024, 13:06

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Nem tudom, hogy most ha újrakezdjük ezt a se veled, se nélküled játszmát, ezúttal meddig fogunk elmenni, de szerintem egyszer egész biztos, hogy be fog telni a pohár valamelyikünknél újra, ahogy a jómúltkor Rykernél már meg is történt. Igaz, fogalmam sincs, hogy pontosan miért is lépett le és mondta, hogy vége mindennek, bármi is volt köztünk, jobban mondva van egy sejtésem, de egész biztos, hogy újra lesz egy kattanás. Vagy az ő részéről, vagy ne adj isten az enyémről. Igazából az sem biztos, hogy egy alkalomnál többször futnánk össze függetlenül a pókermeccsektől, ahogy soha, semmit nem lehet kiszámítani köztünk. Ez egy megfoghatatlan valami, amibe hosszú távon bele lehet teljesen őrülni, erre szinte garanciát is vállalhatnék.
Persze, hogy nem fogok lelépni egy ital után, tudja ezt jól Ryker is, de megtehetném. Azzal húznám csak igazán fel az agyát, csak az a baj, hogy azzal nem csak őt, magamat is lógva hagyom, amit nagyon nem szeretnék. Tulajdonképp igazi ólomsúllyal haladnak a percek úgy érzem, legszívesebben már rátérnék a legkellemesebb részre én is.
Elveszem tőle az italt és rögtön bele is kortyolok mielőtt magam mellé teszem, aztán leszállok a kanapéról és Ryker felé megyek.
- Ó, hát persze, hogyne tehetnéd, hiszen te vagy Ryker Van Doren – emelem égnek a tekintetem egy kis iróniával a hangomban. Persze, hogy megteheti, de nem tenné, ha nem lenne rá jó oka. Mindegy, eszemben sincs firtatni ezt, nem ezért jöttem ide és igazából kérdezhetném magamtól, hogy mégis mi a francnak tévedtem már megint szándékosan olyan helyre, ahol kettesben lehetek Rykerrel, de azt hiszem, nem keresem a válaszokat inkább. Egyszerűen csak maradjunk annyiban, hogy egy kicsit talán hiányzott. De csak talán. És csak egy kicsit.
Figyelem a mozdulatát, ahogy lekapja a pólót magáról és akaratlanul is halvány mosolyba futnak az ajkaim, de sok időm nincs arra, hogy legeltessem a szemem a felsőtestén, mert mikor közelebb lép, tényleg csak az új szerzeményét figyelgetem, bár amint megszólal, feljebb is csúszik a tekintetem az ajkai felé.
- Szép – fogom rövidre a választ, aztán a bal kezemmel a hátához nyúlok, hogy végigszántsak az ujjaimmal a bőrén. – De még mindig a hátadon lévő a kedvencem – hümmentek, majd vissza is húzom a kezem kettőnk közé és gyorsan ki is kapom a markomba a két bogyót, a zacskót pedig a földre ejtem. Kicsit hátrébb húzódom tőle, amennyire engedi és kinyitva a tenyerem kínálom meg.
- Kérsz? – kapaszkodik a tekintetem az övébe, ám mielőtt elvehetné, egy gyors mozdulattal be is veszem mindkettőt. – Vedd el, ha kell – húzódik az ajkam szemtelen mosolyra és remélem, hogy benne van a játékban, mert szorítja az idő az olvadás miatt és ha mégsem venné el, akkor nekem vélhetően sok lesz a két kapszula egyszerre. Ki tudja, mit hozna ki belőlem, de nem szeretném kipróbálni.


note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 452 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyPént. Márc. 08 2024, 12:57
Ryker szerint az ilyen lakosztályok teljes létjogosultsága megkérdőjelezhető, sőt, kurvára felesleges és csak a helyet foglalja, de nem lesz álszent, hiszen a szükség most őt is idehozta, még ha az gyerekes és szinte jelenléktelen. Nem véletlenül hozta ide a lányt sem, mert a tartózkodásának sivár néhány órájába egyedül ő fog tudni értelmet csempészni, nem is keveset, mert ezerszer inkább az egymást fojtogató viszony, mint mondjuk a semmi, mert úgy nem akar igazából létezni.
De persze amíg ilyen tompa állandóan, ezeket átgondolni sem tudja rendesen, így a tudatalattijára hagyja, hogy közel engedje hozzá megint az egyetlen személyt, akire igazán szüksége van. Ryker minden porcikája arra vágyik, hogy szétbassza az agyát a lány, így az összes lépése, mozdulata és lélegzete ebbe az irányba viszi őket.
- Ja, persze. - Mondja vigyorogva és azért némi iróniával is, ezzel jelezve először egyértelműen, hogy ő sem hisz igazából egyikőjüknek sem, de leginkább saját magát kérdőjelezi meg. A játék majd eltart, ameddig bírják, aztán leomlanak a falak, és tökéletes elmerülnek majd egymásban, ahogy mindig. Nem tudná megfogalmazni, mennyire hiányzott neki a másik az elmúlt évben, de nem is gondolná, hogy Mila rákérdezne erre, ha csak nem azért, hogy húzza vele az agyát, viszont az akkor ugye nem komoly, így nem is fogja annak venni.
Tölt maguknak a minibárból valamit, a poharat pedig átnyújtja a lánynak, miközben van egy kis képszakadása; ahogy Mila a kanapé támláján ül, legszívesebben már most a lábai közé csúszna finoman, de még vár az ehhez hasonló trükkjeivel, legalább még egy percig biztosan.
- Mert megtehetem. - És bár a válasz pökhendi a részéről, tökéletes leírja a szánalmas életét, amiből hiába próbál évek óta többet meg jobban kerekíteni, egyelőre olyan, mintha a saját nevének árnyékában fulladozna. Ebből lenne a kiút a lány, ha nem baszná el azt is minden egyes alkalommal, és képes lenne őszintén beszélni hozzá.
Tudja, hogy lehetnének csak ketten és állandóan. De nem mer még odalépni, ahogy nagyjából mindenki elől elkezd idővel menekülni.
A poharat leteszi maga mellé a pultra, ahogy Mila is odajön hozzá, és egy hanyag mozdulattal lerántja magáról a fekete pólót, hagyva a fénynek, hogy kirajzoljon a felsőtestén mindent, ami a másikat érdekelheti. Közelebb lép, nem nagyon hagyva teret valójában arra, hogy nézelődjön, úgyis csak egy tetoválásról volt szó, arról, amit még nem látott korábban.
Mila illata a közelségtől felszökik az orrába, amitől akarva-akaratlan sóhajt egyet hirtelen.
- Hogy tetszik? - Kérdezi mélyebb hangon ismét, amiből a vágyakozás szinte helyette is kikiált, ő pedig meggyőződve arról, hogy ez még mindig a másik agyának húzása, és meg tud állni bármelyik pillanatban, a derekáért nyúl, és közelebb vonja magához, és a most már csupasz bőréhez.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyPént. Márc. 08 2024, 00:26

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Nem hisz nekem. Persze, hogy nem, azért valamilyen szinten sikerült kiismernie az évek során, tudja, mikor beszélek a levegőbe. Most viszont tényleg csak az idegszálait húzom, alapból nem szoktam hármasokon törni a fejem, amikor Ryker jelen van, mert éppen elég, ha őt megkapom. Egyébként teljesen tisztában vagyok vele, mennyire mérgező dolog ez, amit csinálunk, tök feleslegesen hergeljük fel egymást, jól tudjuk a pontos forgatókönyvet mind a ketten, de az igazság az, hogy sokkal jobban szeretek ezen az oldalon állni, mintsem a másikon. Persze nem egyszer fordult már elő, hogy megtapasztaltam azt, ahol most ő áll és igen... az a kellemetlenebb verzió.
Alig várom, hogy felérjünk a szobába és végre ne kelljen arra ügyelni, hogy bármikor megláthat valaki minket. Ez is egy olyan dolog, hogy franc se érti, minek foglalatoskodunk vele, simán leszarhatnánk, ki mit gondol, de az túl egyszerű lenne és mint látszik is, egyikünk sem híve az egyszerű dolgoknak.
A kis támadásom az irányába a liftben láthatóan sikeres, elég csak ránézni Rykerre és látom, mennyire ki van már attól, hogy próbálja visszafogni magát, de felőlem... ha ez neki jó, hát próbálkozzon, úgysem fogja tudni sokáig tartani magát.
- Ahogy mondod – helyeslek, miután a „meglátjuk” apró megjegyzés kicsit mélyebb hangszínben hagyja el a száját. Ajkaim halvány mosolyra görbülnek, amint követem az ajtó felé és amint kinyitja, be is lépek rajta, egy pillanatra megállva a bejáratnál, hogy a falnak vetve a hátam fújjam ki magam egy kicsit és ezzel együtt nyugtassam le a bennem dúló vágyakat is. A kis akcióm és az idáig vezető út persze engem sem hagy teljesen nyugodtan, sőt...
Csak ezután veszem észre, hogy milyen rohadt nagy ez a lakosztály, vagyis amennyit látok belőle, már az is éppen elég arra, hogy ne kelljen egymás nyakába lihegnünk. Kilépek a cipőből és beljebb érve, ledobom a táskám a hófehér kanapéra, miközben figyelem Ryker mozdulatait, amint kipakolja a zsebeit.
- Persze, hogy iszom, szerinted miért jöttem? – Természetesen a „térjünk a lényegre” kifejezés sem kerüli el a figyelmem, csak éppen próbálom én is elterelni a lényegről a figyelmem, mielőtt még kérdés nélkül vetem rá magam Rykerre túl korán. És egyébként is azt szeretném, ha ő vesztené el a fejét hamarabb és nem pedig én.
- Hozz egy italt és közben szemügyre veszem a tetoválásod. Aztán már itt sem vagyok – mosolyodom el átkozottul kihívóan, ahogy féloldalasan felülök a kanapé háttámlájára, és amennyiben egy kis ideig nem figyel, előveszem a táskámból a kis zacskót, amiben két eki vár csak arra, hogy végre magunkévá tegyük őket. A bal kezem markába zárom, aztán elindulok Ryker felé.
- Ezen a helyen még fogócskázni is lehet, mi a francnak vettél ki ekkora lakosztályt? – járatom végig a szemem a hatalmas területen. A kérdés persze költői, pontosan tudom, mi áll a háttérben.
- Na, hadd lássalak – irányítom a tekintetem az arcáról a nyaka irányába, ahol megbújik az a bizonyos tetoválás. Tudom, hogy vágom magam alatt a fát, de essünk túl rajta, úgy vagyok vele, na meg persze inkább szeretném látni póló nélkül, úgy sokkal jobban el tudom viselni a feszítő érzést, ha legalább egy falatot kapok belőle már most. Legalábbis remélhetőleg.


note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 511 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyKedd Márc. 05 2024, 09:53
Nem Mila elviselése miatt szándékozik tovább tompítani az elméjét, csak neki már ez a megszokott, így képes operálni, és nem szabad útnak ereszteni minden dühöt, ami már tinikora óta gyűlik benne, ráadásul folyamatosan. Vannak pillanatok, amikor kifejezetten szereti a józanságot a másik mellett, mert ha nyugodt, és éppen nem a szarcunami ömlik a nyakába, nem esik annyira nehezére a lányt, meg a kettejük közötti viszonyt vizsgálni. De ezek az esetek igencsak ritkaszámba mennek, tekintve, hogy Ryker szinte a nap minden órájában készen van, és néhány naponta vágódik csak az ágyba, hogy kijózanodjon. Aztán igazából idő kérdése, mikor kezdi az egészet elölről, de azért szoktak lenni szünetek.
A világbajnokságot mindig az elejétől végigporozza, mert máshogy ezt a fertőt nehezen lehet elviselni szerinte.
Minden érzéke az egekben már most, ezért hagyja figyelmen kívül Mila érintését a nyakán, elhessegetve a kurva gondolatot, hogy ez nem elég, ráadásul nagyon nem, azonban nem akar megtörni már az első pillanatokban, amikor hosszú órák vannak még reggelig.
Felhorkant a kijelentésére a másiknak, mielőtt kiszállna a taxiból, hogy elinduljanak végre felfelé.
- Nem hiszek neked. - Azzal is vádolhatná, hogy a lány hazudik neki, hiszen minden alkalom, amikor az ő jelenlétében csávókat szed fel, neki szól, és ezzel Ryker tökéletesen tisztában van. Leginkább azért, mert ő is ugyanezt szokta csinálni, és legyen ez bármennyire messze az egészségestől, alig várja, hogy a következő alkalommal a másik legyen veszélyben az agyvérzések sora miatt, amikor majd ő csajozik.
De legalább a csíkban egyetértenek, ami akár meglepő is lehetne, de túl régóta ismeri a lányt ahhoz, hogy bármi másra számított volna tőle.
Olyan állapotban van már a saját maga által kitalált játék miatt, hogy a liftet is képes lenne szétzúzni jelenleg, amiért ennyire lassan érkezik meg a földszintre. Belépve azonnal nyomja a gombot, mert nem akar társaságot, meg szintenkénti megállást, csak egyenesen fel akar jutni a lakosztályra, hogy játszanak tovább, ki tudja még, hogy meddig. Ahogy saját magát érzi, sokkal rövidebb lesz ennek a lecsengése, mint szeretné, de hisz abban, hogy ha szippant egyet, kicsit helyrerázódnak majd a gondolatai.
A szavakra felcsúszik az egyik szemöldöke, egészen szarkasztikusan, mert ő tudja a legjobban, mennyi ebben az igazság, de nem egészen látja előre, mire készül a másik. Az arca megmerevedik a látványra, mert ha nem így tesz, akkor elkerekednének a szemei, de ezt nem engedi meg magának, mert egész hátralévő életében ezt hallgatná Milától.
A teste többi része is feszül, mert szabályosan és tudatosan kell magát lefognia, hogy ne nyomja meg a lift vészgombját, amitől megállnának két emelet között, és az első kört letudná itt helyben, ha már ennyire húzni akarja őt a lány.
Valami isteni csoda teszi, hogy képes magát tartani, de olyan dühös az arca, mint ma este még nem. Nem azért, mert nem imádná, ami történt, hanem, mert majdnem elvesztette miatta a fejét.
- Meglátjuk. - Még a szavai is meggyulladnak a vágytól mámoros hangjától, ahogy megszólal, és amint a lift hanggal együtt kíséri az emeletre érkezésüket, amint nyílik, szinte menekülve indul meg az ajtó felé.
Kiveszi a hátsó zsebéből a kulcsot, és fellélegzik, ahogy belépnek, mert a lakosztály feleslegesen nagy, így pedig annyi távolságot tud a könnyebség kedvéért maguk közé csempészni, amennyit csak akar.
- Érezd otthon magad. Iszol valamit, vagy térjünk a lényegre? - Pillant a másikra, ahogy kipakol mindent a nadrágja zsebeiből, a kétértelmű fogalmazás pedig szándékos, mert nem csak Mila tudja húzni Ryker agyát, de fordítva is tökéletesen működik.
- Mondj egy sorrendet. - Kíváncsi is arra, hogyan képzeli a mai estét a másik; csík, tetoválás, egyebek? Vagy tetoválás, egyebek és csík? Nem biztos, hogy eleget tud majd tenni a kérésének a játék fejében, de ha látni akarja őt már most, megadja a lehetőséget rá.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyKedd Márc. 05 2024, 08:21

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Tudom, hogy Rykernek nem a kedvenc témái közé tartozik az apja és a sok szarság, amit magával hoz, kicsit értem, miről van itt szó, hiszen ha csak közvetve is, de gyerekkorom óta látom én is, hogy egy fiú gyereknek mennyire meg kell felelnie az apja és az emberek elvárásainak, ha az nem éppen egy mezei ember, hanem közismert személyiség. Nem könnyű, az biztos, én áldom az eget, hogy nőnek születtem és nem pedig elsőszülött fiúnak. Sose irigykedtem Draganra sem emiatt.
Szóval teljesen megértem, hogy mi hajtja Rykert és azt is, hogy jelenleg nem szándékozik belemenni ebbe, mert nyilvánvaló, hogy a cselekedetei mögött leginkább az apja felidegesítésének célja áll. Nem is bolygatom a témát, a hümmentésével egészen rövidre zárta, ahogy azt is, hogy tudassa velem, senki mással nem akar rajtam osztozkodni. Tudom. Persze, hogy tudom, különben nem mondanék ilyeneket. Természetesen nem titkolt célom egy kicsit jobban feltüzelni az agyát a kelleténél.
- Majd legközelebb észben tartom, hogy máshogy tervezzem a szereposztást. – Nem bírom megállni, hogy az övé legyen az utolsó szó ezzel kapcsolatban.
Semmi sem kötelező, mi mégis minden kibaszott alkalommal ezt játszuk, mintha mégis az volna. Képtelenek vagyunk elmenni egymás mellett szó nélkül, vagy ha úgy sikerül is, a testünk küld jeleket a másiknak, így pedig igazán nem egyszerű kikerülni a kontaktot.
Már majdnem elfelejtem, hogy a tetoválás miatt megyünk szobára. Persze, hogy amiatt, mi másért? Az viszont, ahogy csak tőmondatokban -vagy inkább szavakban- reagál mindenre és az érintésemre a nyakánál sem mutat semmi reakciót, egy kicsit bosszússá tesz. Ha alapból nem lennék az amiatt, hogy felszívódott tényleg ilyen hosszú időre, hát ezzel felteszi a pontot az i-re.
A taxi végre megáll a hotel előtt, felpillantok a tetejéig az ablakon át, mielőtt kiszállnék.
- Aha, nekem is – fújok egyet és mint akit puskából lőttek ki, úgy pattanok ki az autóból és indulok meg a bejárat felé Ryker mellett, egy szó nélkül és már nekem is csak két dolog lebeg a szemem előtt, Ryker és a bogyó, ami a táskámban pihen. Ez is különös, hogy a kettő általában egyben jár, nem vagyunk képesek színjózanon a másik mellett meglenni, aminek okát kurvára nincs kedvem megfejteni.
Követem a liftig, belépve oda pedig már érzem a testemben az egyre gyülemlő izgatottságot, amit egyelőre próbálok elfojtani, hiszen Ryker is nyilvánvalóvá tette: lehet, hogy változtak a dolgok. Lehet, hogy most egy kicsit tovább türtőztetjük magunkat, de a végkifejlet ugyanaz és ezt mindketten tudjuk.
Miután bezáródott az ajtó és a tekintetem az övébe kapaszkodik, pár pillanatig csak figyelem. Mindig ezt csinálja, mint aki hipnotizálni akar a szemével, ami az esetek többségében majdhogynem sikerül is, de most koncentrálok a kérdésére.
- Például különös képességekkel tudom húzni az agyad, úgyhogy... – mondom halkan, ahogy aztán a jobb combomnál feljebb húzom a ruhát, hogy a fehérneműm pántjába akaszthassam az ujjam, majd egy mozdulattal lehúzzam és nem engedve a tekintetét közben lépek ki belőle. – ...úgyhogy remélem nem áltatod magad és tudod jól, hogy ennek a játszmának csúnya bukás lesz a vége, Ryker – gyűröm a farmerje zsebébe a kis anyagot. Nem hiszem, hogy bánja, csak egy kicsit fel akar hergelni, amivel nincs is baj, bár fogalmam sincs, meddig fogjuk ezt így bírni.
Közben a lift csilingelve ér az emeletre, amire máris arrébb lépek egyet tőle és visszaigazítva a ruhám alját indulok kifelé, hogy aztán kövessem a szoba felé, amiről már sejtem, hogy a legfelső emelet révén nem egy sima franciaágyra kell benne számítani és négy lépésnyi helyre. Nem is baj, mert jobb, ha van egy kis tér és nem csak egymásra tudunk koncentrálni, ha már elhatározta, hogy megpróbálja elhitetni velem, hogy nem amiatt léptünk le, hogy csak a másikkal foglalkozzunk.

note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 597 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyVas. Márc. 03 2024, 20:20
Ő is csak hümmög válaszként, mert nem akar belemenni most semmi olyan témába, amiben az apja is szereplő lehet. Az ő idegesítése miatt váltott hotelt, az ő hitelkártyájára fogja a sok ezer dolláros költséget reggel ráterhelni, és ezt bejátszotta már kurva sokszor, hátha egyszer kihozza vele az öregét úgy igazán a sodrából, de a pénz valahogy Cas Van Dorent nem érdekli. Számára a hírnév és annak a makulátlan ápolása jelent mindent, és bár tele van lóvéval a kártyának hála, annak szeretetét akarta mindig átadni a fiának. Ryker nem panaszkodhatna, ha csak ennyi lenne a háttérben, hiszen nem gazdagságot és vagyont vár a fia sikereitől, csak méltóságot, ami a nevükkel együtt jár.
De az örege egy megalomániás, valószínűleg nárcisztikus fasz, aki akkorának képzeli magát, meg a Van Doren nevet, mintha nem létezne az egész világon párjuk, szinte semmiben. Ennek az árnyéka mindig sokkal nagyobb lesz, mint a vagyoné, úgyhogy élvezkedik az apján, mert valamilyen határ kell, hogy legyen nála is.
És ő kurvára reméli, hogy a Bellagio számlájától ezúttal agyvérzést kap. Balhézni már nem fog tudni vele, hacsak nem ül emiatt gépre, és látogatja meg a fiát, aki már az almában lesz, mire észbe kapna. Ismerve az apját erre viszont esély sincsen.
- Kurvára nem osztozkodom. - Ez, ráadásul ugyanebben a formájában már legalább ezerszer elhangzott a szájából, ahogy a szinte értelmetlen vitájuk is csak ismétlés a múltból. Mindketten azt akarnák, hogy ne legyenek tényezők közöttük, de nem képesek sem kommunikálni, sem felelősségteljes döntéseket hozni, de ezt belátni nehezebb, mint tipródni a szarságban, úgyhogy Ryker őszintén inkább ezt preferálja jelenleg velük kapcsolatban.
- Semmi sem kötelező. - Hátrál ki durcásan, hogy ezt a részét ne kelljen folytatniuk, hiszen ha belemennek, akkor előkerülnek olyan részleteket, amiken sem gondolkozni nem akar, se beszélni róluk. Mila szándékosan húzza őt, tisztában van vele, ő pedig szándékosan teszi alá a lovat a kijelentéseivel, amikre reagálhat úgy a másik, amire Ryker meg ugorhat. Semmi egészséges nincsen ebben, de nem is képes arra, hogy bármilyen kapcsolata az legyen most, vagy a közeljövőben.
A játék is innen ered; ő a féltékeny fél most, de csak mert Mila előbb ért le a klubba, és előbb szerzett valami piócát, aki rátapadhat. Tudták jól, hogy megjelennek majd a mai bulin, így a végkimenetel és a játszadozás milyenségét csak annak a sorrendje befolyásolja most, ki akart kit kihozni a sodrából. A féltékenység pedig felszarvazást jelent, ezért nem fogja azonnal engedni a másiknak, hogy megkapja, amit akar tőle, Ryker pedig képes a játék kedvéért elodázni azt, amire meg ő vágyik.
- Bizonyára. - Zárja idegőrlően rövidre a dolgot, ezzel húzva tovább azt a bizonyos madzagot, mert ő ma sziklaszilárdan érzi, nem fogja megadni magát. Ha igen, az már olyan elviselhetetlen érzéseket jelent, amibe önként ugorna fejest, hogy véget érjenek, most viszont még nem tartanak ott, és ahogy a sakkozás szóba kerül, a taxi végül megáll az impozáns, híres épület előtt, amiről mindenki tud Vegasban.
- Sakk, kártya, bánom is én. Kell egy csík, basszameg. - Mondja, aztán kiszáll a kocsiból, a szavai pedig egyértelműen jelzik, hogy majd folytatják a dolgokat, ha túl van a csíkján, és kap egy újabb lendületet arra, hogy játssza a játékot, amit ő talált ki ma estére.
Belépve az épületbe azonnal a lift felé veszi az irányt, és benyomva a gombot fordul úgy a másikhoz, hogy közben egészen másfelé néz, arra az esetre, ha lennének itt ismerősök a köreikből.
- Mi más akad a listán? - Kérdezi halkan, és ahogy befejezi a mondatot, a tekintete összeakad a másikéval, az övében pedig tisztán látni, mennyire meg van veszve a lányért. A lift közben megérkezik, így a válaszadás lehetősége az utolsó emeletig tartó útra limitálódik a másik számára.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptySzomb. Márc. 02 2024, 21:55

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Nem tudom, hosszútávon hová vezet ez az egész, amit művelünk Rykerrel, de egyelőre nem szándékozom mélyebben elgondolkodni rajta. Főleg ma nem. Inkább csak szeretném jól érezni magam vele egy kicsit, mert sok idő telt már el, mióta nem láttam... Az igazság az, hogy mikor észrevettem a játékosok listáját pár napja, izgatottá váltam kicsit. Nem tudtam, hogy fogunk viszonyulni a másikhoz, csak sejtésem volt róla, ami az volt, hogy úgy teszünk majd, mintha mi sem történt volna, mintha nem is telt volna el egy év. Legalábbis mára... A továbbiakban meg ki tudja.
Gondolom, hogy nem volt kedve ott maradni abban a hotelben, ahol ott van mindenki, de van egy olyan gyanúm, hogy leginkább az apját akarja elkerülni a balhé után még jobban, mint általában. Ha a többiekkel lenne baja, a klubba sem jött volna el.
- Oh, hát igen, a Bellagio valóban jobb választás – hümmentek. – Mondjuk a pénztárcádnak nem annyira, de gondolom nem érdekel túlzottan. – Biztos, hogy magasabb árkategóriájú hotel, mint a másik, de az se biztos, hogy nem az apja fogja látni ennek a kárát. Nekem mindegy, nem annyira izgat a köztük dúló háború, sokkal inkább érdekel ez a kis játék, ami köztünk zajlik.
- Mert gondoltam, hogy ha már ott vagy, nyomhatnánk egy hármast, de elég hamar elüldözted a másik alanyt – fészkelődöm kicsit az ülésen, mert nem annyira esik jól egy helyben maradni, igazából már most mozdulnék az irányába, de türtőztetem magam. Sosem lesz egyszerű kettőnk között semmi és soha nem fogjuk tudni megállni, hogy ne kóstolgassuk a másikat, de egyébként én határozottan szeretem ezt.
- Majd nagyon figyelek, mikor vagy jelen... – vetem oda, mintha annyira ki kéne éleznem a receptoraimat erre. – Bár nem mintha kötelező lenne – teszem hozzá, hogy azért érezze, hogy nem ő fogja megmondani, mit tegyek és mit ne. Nincs hozzá joga, még akkor sem, ha én titkon roppantul élvezem, ha féltékeny, mert akkor tudom, hogy csak magának akar. Addig, míg köztünk ez csak afféle szórakozás, csak üres szavak ezek, de mindketten jól tudjuk, hogy emiatt nem fog semerre mozdulni a köztünk lévő kapcsolat. És az is nyilvánvaló, hogy ettől függetlenül kicsit azért mégis tiszteletben tartom az esetek többségében azt, ami éppen van kettőnk közt, még akkor is, ha a szavaim nem ezt bizonyítják. Szeretem látni, hogy hatással vagyok rá, ahogy az érintésemre megfeszül kicsit, rögtön bennem is elindul valami.
- Ja, igen. A tetoválás – nevetem el magam. Persze... Érdekel is engem az a tetoválás! Szeretem az összeset, ami rajta van, de tudjuk, hogy nem az izgatja leginkább a fantáziámat. – Bizonyára nagyon szép lett – rajzolom körbe az ujjammal a nyakánál lévő, látható vonalat, aztán megköszörülve a torkom veszem is el onnan a kezem, újra tartva a köztünk lévő távolságot. Viszont a megszólalásából van egy olyan megérzésem, hogy most egy kicsit ő is húzni fogja az agyam, aminek állok elébe. Azt hiszem...
- Ha változtak volna, nem ülnénk most együtt egy taxiban útban a hotel felé... – húzódik az ajkam halvány mosolyba, mielőtt találkozna vele a tekintetem. És persze nem nézne úgy, mint aki nyomban felfal. – Vagy mit fogunk csinálni, kihívsz egy sakkjátszmára? – halkítom le a hangom én is, miközben a szemeit fürkészem. – Nem mondom, abban is jó vagyok, de akad más is a listán... – Ha teljesen józan lennék, valószínűleg jobban tudnék gondolkodni, de az agyam kicsit tompa már, bár ez mit sem változtat azon, hogy már most ég bennem a vágy, hogy az ajkait magamon érezzem, lehetőleg minél hamarabb. Inkább el is fordulok tőle és az utat fürkészem, hogy mégis mi a kurva életért nem érünk már végre oda a Bellagiohoz... Rohadt szűkös itt a hely kettőnknek.
note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 590 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyPént. Márc. 01 2024, 15:21
Ha valami csoda folytán ezúttal Mila hagyta volna ki a világbajnokságon való részvételt - már úgy, mint egy nagyon szép kiegészítője az eseménynek -, akkor Ryker már kurvára egy gépen ülne vissza az almába. Senki nem érdekli erről a helyről, persze leszámítva Jovanovic húgát, amikor viszont elképzelte az este további lehetőségeit vele, nem volt kérdés, mit választ. Pedig várták a klubban, a botránya ellenére is, és a legjobb az lenne, ha itatná a népet azzal, amire tőle szükségük van, Ryker viszont sokkal inkább lázad a figyelem és az elvárások ellen. Azonban, ha nem tenné, már akár a legjobb is lehetne a tornákon, hiszen a tehetsége adott.
Felhorkant a taxiban feltett kérdésre, és továbbra is a fényeket nézve igyekszik türtőztetni magát a másik közelében, hogy ne akarjon azonnal hozzáérni. Van még néhány agyvérzés, amin át kell esniük, a szavai is ezt fogják erősíteni a továbbiakban, úgyhogy nem gond, ha a lány látványa nem kínozza minden egyes másodpercben, amíg a zárt térben vissza kell magukat fogni.
Ma ő is játszadozós kedvében van, amihez talán Mila nincs feltétlenül hozzászokva.
- Faszom sem akart abban a fertőben maradni. - Válaszolja, mielőtt kitérnének a Cillian féle agyfaszra, a tekintete pedig úgy repül vissza a másikra, szikrákat szórva, hogy képes lenne az előtte lévő ülés kárpitját felszántani vele, ha lehetséges volna.
- Ennyi erővel miért nem hagytad figyelmen kívül, hogy nézlek? - Kérdezi értetlenül, a karját széttárva annyira, amennyire a tér engedi neki, belemenve a gyerekes veszekedésbe egy olyan kérdést illetően, amit mindketten jól értenek. Ryker nem lett volna képes levenni a szemét úgysem a másikról, Mila pedig imádja szétbaszni az idegrendszerét; és annak ellenére, hogy ezt mindketten jól értik, muszáj veszekedést generálni belőle, különben csak az igazság maradna kettejük között, amit egyikük sem képes kezelni.
- Jó, hát amíg én jelen vagyok, hanyagold az áldozatokat. - Nem kéri szépen, de nem is utasít, inkább csak jelezni szeretné, mi az, amire vágyik, de csak ilyen csökött és nyomorult módon tudja kifejezni magát. Nincsen ebben semmi szokatlan.
A másik érintésétől megmerevedik az egész teste, de ez főleg a nyakán, és az arcizmai tartásán látszik igazán. Nem sok választja el tőle, hogy az ölébe kapja a lányt, és érezze az ajkait ennyi idő után először végre, azonban csak vágytól ködös tekintettel figyeli a másikat, öntelt vigyorral a képén.
- A tetoválásomról volt szó, Mila. - Húzza el a mézesmadzagot a másik előtt, jelezve, hogy játszani fog, és nem engedi meg a szokásos vonzásnak, hogy teljesen leteperje az első adandó alkalommal, hogy közösen, zárt térbe kerülnek. A hotelszobák különösen nagy problémának számítanak ilyen szempontból, ők pedig oda tartanak egyértelműen, viszont Ryker tervei szerint addig fogja húzni a másikat, amíg már egyikük sem bírja igazán.
- Lehet a dolgok változtak. Elég sok idő eltelt. - Súgja sokatmondóan, a tekintetéből pedig még mindig kicsordul a vágy, így ellentmondásos az, amit közöl és az, ahogyan teszi. Aztán majd úgyis meglátják a szobában, mi alakul ebből, főleg, ha póló például már nem lesz Rykeren, hiszen másképpen nem tudja megmutatni az új szerzeményét.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 21:50

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Pontosan tudom, hogy lehet felhúzni Rykert és persze nagyon is előszeretettel használom a fegyvereim tárházát ellene. Arra egyelőre nem sikerült rájönnöm az évek során, hogy miért teszem ezt minden alkalommal, de néha azért már kezdtem kapizsgálni az okokat... Minden esetre, ha elkezdtem ezen agyalni, a végére mindig arra jutottam, hogy jobb nem keresni a magyarázatot mindenre.
Figyelem a vonásait, amik láthatóan megfeszülnek, ahogy szóba hozom a szex témát, erre tudom, hogy nagyon ugrik, pedig igazán tudhatná, hogy ezzel csak csesztetni akarom az agyát. A megjegyzése arról árulkodik, hogy tisztában van vele, de a hatás, amit kivált belőle, mégsem teljesen, hiszen minden alkalommal hasonlóképp reagál.
- Ugyan, kérlek... – húzom ajkaimat ártatlan mosolyra, mintha nem állna szándékomban szándékosan csinálni. Pedig de, és most egy kicsit talán jobban is, mint általában, mert valahol az agyam mélyén hajt egy kis bosszú is, amiért csak úgy lepattintott anno. Fogalmam sincs, hogy miért szívódott fel a pókeres közegből is, jobban mondva nem tudom pontosan, hogy mi volt az elsődleges oka annak, hogy ennyire kivonta magát a forgalomból, de Rykernél sosem lehet tudni, így megfejteni sem állt módomban túlságosan ezt a részét. Persze hiába is próbáltam kiszorítani a fejemből amennyire csak tudtam, nekem valahogy az utóbbi években összekapcsolódott minden póker esemény azzal, hogy utána összehoz a sors vele is, így nem igazán tudtam elvonatkoztatni a lényétől.
A visszavágására már nem reagálok, igazából majdnem mindegy lett volna, melyikünk kezdi el a másikat fixírozni az este folyamán, én már akkor tudtam, hogy ennek az estének meg van írva a vége, mikor belépett ebbe a hülye klubba. Pedig sokkal jobban tenném, ha végre sikerülne túllépnem rajta és nem vonzana ennyire a személye, több okból is...
Miután elintéztem, amit akartam, két lépéssel a kijárat előtt megpillantom Dragant is, de hála az égnek ő nem vesz észre engem, így olyan gyorsan slisszanok ki az ajtón, mint a villám és szedem a lábaimat, hogy bevágódjak Ryker mellé a taxiba.
- Átköltöztél? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy kimondja a hotel nevét. Mikor póker van, én is inkább a szállodában töltöm az estét, semmint otthon, nem tudom magam sem, miért, ez ilyen berögződés nálam. Megszoktam már, mellesleg belefér a költségvetésbe, szóval jár nekem ez, ha már ott vagyok és emelem az est fényét. Ryker viszont gondolom inkább elmenekült a ma este után.
A füleim dübörögnek a hangos zene hiányától, de az is lehet, hogy a saját izgatott szívverésem visszhangzik a dobhártyámnál. A kérdésére én is kicsit felé fordulok.
- És te miért szuggerálsz a kanapéról olyan tekintettel, mintha valami bűnt követnék el azzal, hogy mással táncolok? – döntöm a fejem az ülés fejtámlájának, ahogy figyelem az arcát, amint játszanak rajta a város fényei. – Figyelmen kívül is hagyhattad volna az üzenetem – vonom meg alig láthatóan a vállam. Persze, hogy tudtam, hogy nem fogja figyelmen kívül hagyni, de... a lehetősége megvolt rá.
A következő kérdése halk nevetést vált ki belőlem.
- Jaj, én sem elemezgetem az összes lányt, akivel kikezdtél... – Pedig megtehetném, mert egész biztos, hogy az összesben találnék valami kivetnivalót, ami miatt nem illenek Rykerhez. – Hát, ha most ő volt a következő áldozat... Istenem. A többi már unalmas volt – villantom rá a tekintetem. Nem, nem vagyok hatalmas ribanc, nem feküdtem le a fél társasággal, de akad azért nyilván köztük, akiknek megfordultam az ágyában. Ezzel a megjegyzéssel persze ismét csak kicsit túllövök a határon, biztos, de nem bánom, nincs már messze a hotel.
- És biztos vagy benne, hogy el akarod követni a második hibát a ma este folyamán? – Ujjaim „pókjárásban” indulnak el az ülésen kettőnk között, hogy aztán a tenyerébe rajzoljak vele és aztán a combjára tovább haladva pihenjen meg a kezem. Persze, hogy hiba lesz, mert ha most újra kezdjük ezt az egészet, akkor megint nem fogunk leszakadni a másikról jó ideig. Ha most nem sikerült ennyi idő után, fogalmam sincs, hol a vége és ezt szerintem Ryker is tudja.
note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 633 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptySzer. Feb. 28 2024, 13:21
A nyakán kezd dagadni egy ér mérgében, ahogy előkerül az ágy téma, és nem meglepő senki számára, hogy a birtokló személyisége rögtön előtérbe ugrik. Ő vetett véget a titkos viszonynak, és nem véletlen, hogy kivonta magát a közegből egy időre; tudta, hogy Mila vigasztalódni fog, mert ezt ő is megtette, csak Ryker nem akarta nézni, ahogy azt a másik csinálja. Most is, ahogy észrevette, hogy valaki más nyomul rá lekoptatta a srácot, és ezt egészen addig minden alkalommal meg fogja csinálni, amíg Mila nem talál magának valami komolyabbat.
Az húzná csak ki a talajt igazán alóla, így a gondolat sem jelent még meg az elméjében. Mintha ez nem lenne lehetséges.
Olyan feszültség ül a vonásaira, mint aki mindjárt szétrobban, és már most feltett szándéka az este folyamán emlékeztetni a másikat arra, hányadán is állnak. Nem feltétlenül egymással, de egymáshoz, mert arra sohasem lehetett panasz, ami zárt ajtók mögött történt köztük, sőt.. Ryker most bármit megadna azért, hogy érezhesse a másikat, ráadásul minél hamarabb.
- Szándékosan csinálod. - A szemei szúrnak, ahogy ezt próbálja túlkiabálni a zenén, és igyekszik a lelkéig hatolni a lánynak azzal, amit mond, mert tudják mindketten, hogy Mila játszik vele. Imádja egyébként, mert ez biztosítja arról, merre tart a dolog, és lehet a második agyvérzése már ki is van hordva lábon, szóval majdnem félúton vannak.
- Én is. - Válaszolja arra, amit mond neki a másik, de csak azért, hogy ő is a hülyét játssza ezzel, hiszen a külön töltött idő ellenére is teljesen egyértelmű volt Rykernek, mi fog történni, ha összekerülnek megint. Sosem mond ellent a másik vonzására, számára ez a természetes, és most sem számít ellenkezésre, mert azt valahogy elképzelni sem tudja kettejük között.
Bólint, aztán egy hosszú pillanat erejéig még a másik elképesztő kékjeit nézi, amikor pedig sikerül elszakadni, elindul ki a tömegből. Úgy megy, ahogy jött, mert a július Las Vegasban néha már elviselhetetlen, az értékeit meg a nadrágzsebébe rakja, aztán megy a dolgára. Kint int egy taxit és be is száll, hogy legalább ne azt lássák, egyszerre ülnek be ugyanabba a kocsiba, mert az aztán kurvára nem kellene neki, hogy a mai botrányát még a Milával való titkos viszonyával is összetegyék. Mondjuk pont tenne Dragan dühére, sőt, sokszor megfogalmazódott már benne, hogy az orra alá dörgöli az egészet, hátha felrobban a kibaszott agya tőle, és megszabadul az arctól egy életre.
Még nem fejtette meg, miért nem jutott el ide az évek alatt.
Látszik az egész lényén az izgatottság, ami a szeméből is szikrát szór, amikor a lány beül mellé.
- A Bellagioba. - Válaszolja a taxisnak, de nem fűz hozzá egyebet. A botrány mértékéhez igazította az apja pénzének költését, és mivel az egyik legdrágább lakosztályt vette ki az egyik legnívósabb szállodában erre az egy éjszakára, biztosan lesz legalább Cas Van Dorennek is egy agyvérzése pluszban.
- Ha azt hitted, végeztünk egymással, miért kúrod fel szándékosan az agyamat? - Kérdezi a másik felé fordulva, és bár kibaszott ideges úgy minden miatt, a vágyakozás legalább ilyen erővel üt át a szavain.
- Különben is, Cillian? Könyörgöm, felszedhetnél bárkit. - Forgatja a szemét, és kinéz a taxi ablakán, hogy Las Vegas fényeiben egy pillanatra otthon, a következőben meg kívülállóként érezze magát. Itthon van, közben pedig mégsem, mert legalább annyira szereti az ismerős érzést, amivel a város jár, mint utálja a fertőt, ami az egészet körbelengi, ha elég időt tölt az itteniekkel az ember.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyKedd Feb. 27 2024, 23:55

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side

Általában elég jól megvan a menetrend akkor, ha összefutunk Rykerrel valahol. A vége az esetek kilencven százalékában az, hogy vagy nála vagy nálam kötünk ki, a maradék tíz százalékban pedig kétféle lehetőség van: vagy valami oknál fogva nincs lehetőségünk lelépni vagy pedig egy kicsit jobban felhúztuk egymást, mint kellene és nem a jó irányba fut ki a dolog. Nem skatulyáztuk soha be, ami köztünk volt és talán pont emiatt működött jól. Nem támasztottunk elvárásokat a másik felé, nem kértük számon a másikat, bár rejtett módokon ezek is jelen voltak sokszor. Aztán közölte, hogy elég volt, de valahogy sejtettem, hogy nem az utolsó alkalom volt az, igazából eléggé elkerülhetetlen, hogy mi ketten összefussunk, ami nem is baj. Persze ennek nem kéne alapból magával hoznia azt, hogy nem tudjuk megtartani a két lépés távolságot egymástól, de hát ez van... Nem akarok küzdeni ellene. Persze nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy ez csak addig működik, míg valamelyikünk -talán kettőnk közül inkább én- nem lép tovább és állapodik meg valaki más mellett. Mondjuk ez a veszély egyelőre nem áll fent, mert rohadtul eszemben sincs ilyet tenni, kinek kell púp a hátára, ha élvezhetem is az életet?
Pár pillanatig elmerülök a tekintetében, a megjegyzésére viszont félmosolyra húzódik a szám.
- Nem minden a külső... Tudod, fontos, hogy mi van belül...  milyen az ágyban... – sorolom, de persze ennek is a célja az, hogy egy kicsit jobban spanoljam, mert az az igazság, hogy eléggé jól működünk mi ketten a négy fal között, viszont ha arról van szó, simán benyomok néhány ilyen megjegyzést.
A tetoválása hamar megakasztja a tekintetem, nem titkolt szándékom nekem sem teljes egészében látni azt.
- Azt hittem, hogy már végeztünk egymással – üvöltöm túl a zenét, ahogy aztán lassan lecsúsztatom a kezem róla, mielőtt bárki észrevenné a mozdulatot. Volt valami izgalmas ebben a titkos viszonyban, de nem egyszer pedig már elegem volt belőle, hogy nem lehet nyíltan semmit sem csinálni. Ha valaki gyanút fogott volna és meg is jegyezte, elég gyorsan eloszlattuk a kételyeket, ahogy Dragannal is tettük, habár sosem voltam biztos benne, hogy el is hitte, hogy nem kezdtünk ki a másikkal. – Mindjárt jövök, csak még van egy kis elintéznivalóm. Fogsz egy taxit addig? – biccentek a kijárat felé, hisz úgyis jobb, ha külön hagyjuk el a helyet. Közben meg is kerülöm Rykert és az egyik fal mellett ácsorgó Kate-hez sietek, de menet közben még megállok egy pillanatra Cillian mellett is, hogy megmondjam neki, bocs az előbbiért, de nincs elfelejtve. Nem időzök viszont egy percnél tovább nála és máris Kate-nél termek.
- Van abból a pirulából még, amit mondtál? – kérdezem és máris a táskámba nyúlok pénzért, amit aztán át is csúsztatok a kezébe, ő pedig vissza az enyémbe, amiről korábban beszéltünk, aztán már össze is szedem a kabátomat, hogy a kijárat felé induljak. Ryker remélhetőleg már közben kiért és egy év után ismét belevethetjük magunkat egymás szórakoztatásába, történjen ez bárhogy is.
note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 496 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyHétf. Feb. 26 2024, 12:59
Ryker világéletében kihasználta azt, amit igazából tudott és a környezete is engedte neki; nincsenek oldalak és húzások a kártyások között, nincsenek Ryker vagy Dragan szimpatizánsok, a legtöbbjük rájuk hagy szinte mindent, így, bár téma volt a mai balhé néhány percig, és Ryker nem fogta vissza magát, hogy csalónak nevezze Jovanovicot megint, nem időztek sokat rajta. A Van Doren név még mindig többet húz, mint mondjuk ellenkezőleg, ezért nem csak megtűrik a társaságban, de kifejezetten rajta lógnak a többiek, amit amúgy kurvára un már évek óta, de ha nem is akarja magát megkedveltetni másokkal, az út szélére szorulni sem szokása különösebben. Nem is tudna, mert vonzza a környezetét, csak nem érti feltétlenül, hogy miért, mert ez ellen már nagyon sok mindent igyekezett elkövetni, látszólag sikertelenül.
Rykerben pedig nincsen szégyenérzet azt illetően, ami történt, így számára nem is volt kérdés, hogy ma este itt megjelenik. Holnap visszautazik majd az almába, ez nem is kérdés, mert amúgy kibaszottul mérges a vezetőkre és a bírókra is, meg úgy az egész szarra, azonban nem akart ilyen ideggel magában hazamenni, és pontosan tudta, ki segíthet ezen a leginkább.
Cillian áll egyedül az útjában, amikor az említett ideg megindítja Mila felé, de igazából mégsem, hiszen ismerve a kapcsolatukat a másikkal, van elég nagy pofája ahhoz, hogy tudja, vele nem versenyezhet senki, ha Miláról van szó. A lánnyal kapcsolatban oda szokott figyelni a határokra - míg másoké vagy nem érdekli, vagy szándékosan átlépi őket szemérmetlenül -, hogy ebből a képből ne essen ki, de elég szaron keresztülmentek már ahhoz, hogy valószínűsítse, csak egy igazi katasztrófa végett fordulnának el egymástól.
Addig pedig soha nem fog elmenni.
Megmerevedik az állkapcsa, amikor kiszámíthatónak hívja őt a lány, és elvonja elégedetlenül róla a tekintetét, bele a tömegbe. Ez nem csak egy egyszerű reakció a részéről, mert Draganra ő is figyel; ma már nem akar verekedni, balhézni, üvölteni, bőven túl van az agymenések teljes során így estére. Mila egészen más, a vele megélt agyvérzéseket titkon nagyon is szereti, vagy mert jól tudja, hová vezetnek, vagy mert az amúgy sem egyszerű énje ilyesmire vágyik.
Amíg a maga módján működik, nem fogja elemezgetni ezt egy percig sem.
- A szintet azért megpróbálhatnád tartani. - Válaszolja közelebb hajolva hangosan, nehogy véletlenül Mila ne értse, mire gondol, aztán hagyja a szemeinek, hogy csak figyeljék a lány kékjeit, amit már elég régen látott élőben utoljára. Az instáját időről-időre napokat képes volt bújni, de az nem ugyanaz, mint szemtől szemben állni vele.
Érzi is, ahogy az agya rendesen leolvad a másiktól.
A lány érintésétől kikapcsolnak a vészvillogói, pedig ettől kellene csak igazán rákoncentrálnia arra, hogy ne legyenek ennyire közel egymáshoz. A tömeg takarja őket, a hullámzó mozgásuk közepette meg talán nem figyelnek, de ő is kiszúrta a másikat a kanapéról, így erre az érintésre is felfigyelhet akárki. Ryker mégis csak a lányt nézi, és azt érzi, ennél sokkal többre van szüksége.
- Meg akarod nézni? - Kérdezi még egy kicsit közelebb lépve, mert a nyakánál lévő apró részlet csak a teteje, és ahhoz, hogy teljes egészében látni lehessen, le kellene vennie a pólóját. Így akarja amúgy rávezetni a másikat, hogy kurvára lépjenek le innen, mielőtt beszélni kezdenek róluk a közeg tagjai.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyHétf. Feb. 26 2024, 11:47

Mila & Ryker
Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say, but I said it anyway, made you smile and look away. Nothing's gonna hurt you, baby as long as you're with me, you'll be just fine. Nothing's gonna hurt you, baby, Nothing's gonna take you from my side
Nem mondom, hogy nem volt izgalmas a ma este már eddig is, de már megszoktam, hogy mindig történik valami, ha Ryker és Dragan egy légtérbe kerülnek. Komolyan, néha olyanok, mint két primadonna, akik képtelenek felülemelkedni a sérelmeiken és azon vannak folyton, hogy a másik húzza a rövidebbet. És ez nem csupán a póker berkein belül történik így, csak főként, ahogy ma este is megesett. Azt gondoltam, hogy Ryker hiába hagyott ki egy kis időt, egy cseppet sem lett higgadtabb természetű, de a mai alakítása egy hangyányit tényleg túllőtt a célon. Az egész nézőtér lélegzetvisszafojtva figyelte a történéseket, pár pillanatig a légy zümmögését is hallani lehetett. Igazából az ilyen események így a legizgalmasabbak, nem lenne az igazi, ha nem lenne balhé, de általában a kamerákon kívül történik mindez. Ryker agya viszont ma teljesen elszállt és azt gondoltam, hogy ezek után nem is fog megjelenni a klubban. Kettős érzéseim voltak, jó ideje nem láttam már, egész pontosan, mióta felszívódott majd’ egy éve. Nem vártam magyarázatot, abszolút semmivel nem tartozott nekem, hisz nem voltunk együtt, csak... elvoltunk. Persze azért minden pókeres eseményen benne volt a levegőben, hogy bármikor megjelenhet, ahogy egyébként a mindennapokban is, mert Ryker nem éppen volt kiszámítható természetű ember és ahogy most sem feltétlenül lehetett számítani a jelenlétére a balhé után, mégis itt van. Ez pedig határozottan megadja a ma esti motivációmat, bár tudom, hogy sokkal könnyebb és nyugodtabb lenne, ha elkerülném őt. Dehát az nyilván rohadtul nem én lennék egyrészt, másrészt pedig hosszú volt ez az egy év kihagyás, már épp itt az ideje, hogy egy kicsit egymás agyára menjünk újra.
Mikor belemerülök néhány arc társaságába, akik már jó ideje ismerősnek számítanak a kártyás közegben, még nem tudom, hogy itt van, de mielőtt istenigazából belejönnék a kavarásba a sráccal, akkor veszem észre, hogy Ryker a kanapén ül. Néhányszor felé pillantok, de nagyon igyekszem úgy tenni, mint akit kurvára nem érdekel a jelenléte. Mellesleg fogalmam sincs, Dragan hol van, bár gondolom, már valahol jól érzi magát ő is néhány nő társaságában.
Persze nem tudok nyugodni, így elég hamar küldök neki egy kis üzenetet, ha esetleg már nagyon lecsillapodtak volna a kedélyei már, ne hagyjuk ebben az állapotban. Egyébként fixen nagyon feszült a történtek után és habár száz százalékig biztos vagyok benne, hogy túl van már egy-két csíkon, ez úgyis csak átmenetileg segít.
Pár pillanatra eltűnök a pultnál, hogy megkérjem a pincért, vigye oda Rykernek az üzenetet egy ital társaságában, aztán egy shot után vissza is térek a tánctérre, hogy ezúttal újra becsatlakozzak a tomboló tömegbe, közelebb esve Cillianhez, és természetesen úgy helyezkedve,  hogy a tekintetemmel végig kísérhessem, a pincér útját egészen Rykerig.
Szinte visszaszámolok magamban, miután megkapta az üzenetet, és lám, valóban mozdul is. Arcomra kiül az általa már jól ismert mosoly, ahogy odaér, Cillian pedig elég hamar távozik köreinkből. Tekintetem mélyen az övébe süllyesztem. A szemei szinte szikráznak a megbúvó dühtől és féltékenységtől.
- Elég kiszámítható tudsz lenni, Ryker – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy aztán lejjebb siklik a tekintetem az ajkaira. Persze ez közel sem igaz, abszolút nem nevezhető annak, de ha arról volt szó, hogy miként provokáljam ki a figyelmét, az már egy kicsit más tészta volt.
- Észrevettem – hajtom le a fejem egy halk nevetés kíséretében.
- És most miért üldözted el Cilliant? Azt gondolod, hogy az elmúlt egy évben apácának álltam? – hajolok kicsit közelebb, hogy túlüvöltsem a zenét. Habár jelenleg a célom ezzel, hogy Rykert minél jobban felhúzzam, tényleg nem sokáig búslakodtam, muszáj volt másfelé terelnem a gondolataimat, egyszerűen nem engedhettem meg magamnak, hogy egy Van Doren miatt összekuszálódjanak a mindennapjaim és meg kell hagyni, elég jól sikerült elvonatkoztatnom. Ha nincs itt, akkor sokkal könnyebb. Ha pedig itt van a közelemben, akkor másra sem tudok gondolni, mint arra, hogy mennyire vágyom a csókjára. A lábaim és a testem egy pillanatra sem áll meg a zene ritmusára, közben körbenézek, hogy Dragan véletlenül se tűnjön fel a színen, mert rohadtul nincs szükség még egy balhéra. Miután megbizonyosodtam arról, hogy nincs a közelben, csak akkor teszek még egy lépést közelebb hozzá.
- Ez új? – simítok a nyakára, ahol a pólója alól kibukkan egy olyan tetoválás, ami legutóbb még nem volt. Oh, igen, egész biztos, hogy nem csal az emlékezetem, a testén lévő összes firkát elég jól ismerem...
note:  who's gonna save me now - Mila & Ryker 1471401822  | clothes | words: 698 | tag: @Ryker Van Doren


Ryker Van Doren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mila Jovanovic
Média
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 8c2791963d1ec1769891b088c589445cc4dfe196
who's gonna save me now - Mila & Ryker C2d8114b72b3aa7728b4f97bfbc5de0858dc1d6d
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
÷ not falling for that shit again ÷

There is no perfect.
There will always be struggle.
You just have to pick
who you want to struggle with.
★ lakhely ★ :
Las Vegas
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6ed5a1350165b8f2df6f2246208e5d5819ca861c
★ foglalkozás ★ :
újságíró gyakornok
★ play by ★ :
Yael Shelbia
★ szükségem van rád ★ :
my bro - Dragan Jovanovic
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 3ded06c4bb68286870d8412ece6d1850b2b81d2c
Témanyitáswho's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker EmptyVas. Feb. 25 2024, 11:58
Valószínűleg azt hitték róla, ezúttal úgy begőzölt, hogy csak biztonságiak hatására engedné el az osztót, akinek a nyakkendőjére egyébként olyan méreggel markolt, hogy minden ujja belefehéredett. A kibaszott csaló elhagyta néhányszor a száját még élő adásban, és akkor voltak kénytelenek végül ténylegesen is lefogni, amikor félrerúgta a közte, meg az említett másik közötti széket, és neki akart menni Dragannak.
Hosszú beszélgetés következett ezt követően egy félreeső tárgyalószobában; megjelent a póker krémje, ahogy ő hívni szokta őket, azonban a dolgok tovább eszkalálódtak a pillanatban, hogy az apja is belépett a terembe. Az öreg Jovanovic kiabált talán a leghangosabban, ő a fiát ért vádak elleni elégtételt követelte, Ryker pedig az arcába röhögve közölte, hogy a négy évvel ezelőtti világbajnokságot is azért nyerte meg a fia, mert az osztók cinkelik a lapokat neki, az örege pénzén, természetesen.
A káosz végett megcsömörlött a békéltetésre való törekvés, Rykert pedig kizárták a világbajnokság hátralévő részéből, továbbá közölték vele, hogy eltiltásban fog részesülni, aminek a hosszáról hivatalosan fogja őt a testület értesíteni, majd valamikor a világbajnokság után.
Úgy baszta ki az ajtót, hogy az a zsanéroknál reccsent.
Az apja elől menekülve egy másik hotelszobát kerített magának Vegasban, ami nem nehéz, mert a neve a leglehetetlenebb helyekre is segít neki bejutni, akkor is, ha azt igazából az apja húzza, és tudják róluk, hogy nem épp a szeretet hajtja a kapcsolatukat. Néhány piát ledönt még a szobában, hogy alapozzon, a vérnyomását azonban a csíkok teszik helyre annyira, hogy legyen kedve megindulni tombolni abba a klubba, ahol az egész kibaszott sereglet ott lesz ma este. Ryker nem előlük, csak az örege elől menekül, mert a szégyenérzet semmilyen jelét nem véli magán felfedezni, de Cas Van Doren jobb, ha a közelébe sem kerül egy ideig.
Alig telik el egy óra, ahogy az elit klub egyik kanapéján, egy rakás kártyás társaságában kiszúrja magának Milát; amúgy az idegeire kezdetben a lány mindig jó hatással van, de ismeri már nagyon jól ahhoz, hogy amíg a legkellemesebb részéhez eljutnak, öt agyvérzést ki fog hordani miatta lábon. És, mint aki nem csak a pornak, de a másiknak is függője, pontosan erre van szüksége a botránya után.
Jó ideig csak legelteti rajta a szemét, meg azon a kurva ruhán, ami minden pontjára úgy tapad, mintha kötelező volna, a következő pillanatban viszont kap egy üzenetet a pincértől, amitől az első agyvérzés hamarabb is érkezik, mint számított volna rá. A ne vetkőztess a szemeddel igazából semmit nem vált ki belőle, pedig utálja, ha megmondják, mit csináljon, azonban a más van ma este porondon elolvasása után már nem nagyon emlékszik arra, hogyan pattant fel a hófehér kanapéról, és hányakat lökött félre a tömegben, hogy odaérjen Milához, meg a szerencsétlenhez, akit ellene akar a lány felhasználni, sikeresen.
Túl sokat nem kell tennie annak érdekében, hogy az arc őt meglátva egy kis arcoskodást követően végül elhúzzon, mert ha valakinek, akkor Rykernek nem kell bemutatkoznia ezen a helyen, vagy úgy Las Vegas klubjainak bármelyikében.
A tekintete a szikrákat már a másiknak szórja, ahogy közelebb kerül, és fölé magasodik dühében.
- Most mondd, amit akartál. - Sziszegni akarja a mondandóját, de akkor azt Mila nem hallaná, ő meg azt akarja, hogy az eszébe vésse, amit hall; ahogy mindig. Pedig a köröket újra és újra lefutják egymással, szinte már szándékosan, mert mindketten tudják, mire ugrik a másik, a porondon pedig Ryker szeret lenni, legyen szó bármiről.
- Kurvára nincs jó napom, Mila. - Morogja hangosan, hogy a zene ellenére, ebből a közelségből értse a másik, közben pedig azt akarja, hogy hergelje tovább, mert ami a mai nap után benne van, sem ücsörgéssel, sem táncolással nem fog távozni belőle. De a lány pontosan tudja, hogyan tudna a leghatékonyabban.
   

“Been here before, it's in my muscle memory. I'm pretty sure I recognize you. There is somethin' in your eyes, won't let you get away tonight. You leave me in the dark, I'm stumblin' around like I'm a question mark. Wonderin' if you're around to catch me if I fall, if I come crashin' to the wall
Mila & Ryker

   BEE

   
   

Mila Jovanovic imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryker Van Doren
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 6fec0177276dc20c865ccbd2982cd8a8e2159678
who's gonna save me now - Mila & Ryker 91ad99fc37a19bfbf1a52ff4c60c97bf142536dc
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless˛, lost under the surface
who's gonna save me now - Mila & Ryker Monophy
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
♫ :
♤ ♧ numb, hero ♡ ♢
★ családi állapot ★ :
soha senkié
★ lakhely ★ :
éppen hova menekül
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Tumblr_mo0b5nLoyM1stl98fo1_500
★ foglalkozás ★ :
profi pókerjátékos, hobbi tetováló
★ play by ★ :
Williwhey
★ szükségem van rád ★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker 14e0b2320992011bd2057941c340c32c16936f39
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
who's gonna save me now - Mila & Ryker Adaa0f1c2455dc72c884aa1b5703870082fdbdbe
TémanyitásRe: who's gonna save me now - Mila & Ryker
who's gonna save me now - Mila & Ryker Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
who's gonna save me now - Mila & Ryker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryker 'Little Ace' Van Doren
» vegas, baby - Mabel & Ryker
» \(〇_o)/ °°° Heck... i'm gonna die? °°° o(╥﹏╥)o
» so fluffy i'm gonna die | hannah & dan
» Chloe & Darrell - I'm gonna catch you if i can

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: