New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
TémanyitásRe: ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ EmptyHétf. Jún. 26 2023, 09:34

aurora && kai
Tisztában vagyok vele, hogy képes vagyok emberekkel úgy viselkedni, mint egy igaz farok. Ennek ellenére egyáltalán nem próbáltam megválogatni a szavaimat sokszor, hiszen a szórakoztatóipar egy elég erős szakma. Nem is értem, hogy egyáltalán hogyan tudjuk mindezt tudatmódosító szerek nélkül űzni. Mindez a nőkre halmozottan lehet igaz, összességében az a véleményem, hogy talán nem volt annyira hülyeség annak idején az, amit az ókori görögök kitaláltak. Az emberek szórakoztatása – véleményem szerint – valószínűleg a prostitúcióból szakadhatott le és emelkedhetett kulturális szintre. Emiatt van az, hogy a zene és a filmipar is gyakran kihangsúlyozza azt, hogy mindenki, aki ennek a részese az csak egy darab hús. Lassan már ott tartunk, hogy egy attraktív külső többet számít a tehetségnél, ami valahol érthető, valahol szomorú volt.
Az emberek nagy része valószínűleg nem gondolná, hogy egy olyan apró nő, mint Aurora egyáltalán hogyan él túl egy ilyen környezetben. Én azért voltam ezzel tisztában, mert már jó ideje együtt dolgoztunk és láttam, hogy mennyire szívós a nő. re egy elég jó tulajdonságnak számít, viszont ugyanakkor az is igaz volt rá, hogy a nehéz jelleme miatt a közös munka sem túl gördülékeny. Úgy, hogy most én ülök a produceri székben, nekem áll jogomban utasításokat osztani. Az, hogy neki ezt színészként nem mindig könnyű betartani egyszerre árazza be őt jó és rossz irányba is. Fontos a rendezői utasítások követése, ugyanakkor a színészek ötleteinek is teret kell adni. Ez a stúdióban nem így működik. Talán tudnék utómunkát alkalmazni annak érdekében, hogy Aurora ne hangozzon ennyire fáradtnak, de nem vagyok benne biztos, hogy az ő egoja ezt elbírná. Másrészt pedig egyszer az életben meg kell tapasztalnia azt is, ha nem minden az ő kedve szerint történik csak azért, mert kapott egy főszerepet. Engem teljesen hidegen hagy az ő presztízse a szakmában, ha pedig ezt nem kezeli professzionálisan, akkor itt a nagy lehetőség, hogy a jövőben megtanulja.
- Én inkább úgy gondolom, hogy nem hallottam jól – nyilvánvaló volt, hogy nem tart bizonyos következményektől, ami egyszerre volt érthető és egy kicsit idegesítő is. Ha csak rólam lett volna szó, akkor valójában bármikor itt hagyhatnám ezt az egész darabot még akkor is, ha nem vetne rá zeneszerzőként jó fényt. Más kérdés, hogy előadóként ez egy baromi logikus és jó lépés lenne, mivel tök jó marketing az albumomnak, de ettől függetlenül nem hagyhattam egy teljes társulatot cserben. Én és a rohadt nagy lelkiismeretem ugyebár.
- És még órákig itt fogunk maradni – nem kérdeztem, nem kijelentettem, csupán egy tényt közöltem. Ha az kell, hogy valamire jussunk, hogy bezárjam az ajtót, és lenyeljem a kulcsot, akkor képes lettem volna rá – Nekem is lenne dolgom, vagy más kellemesebb időtöltés, amit nélküled megcsinálhatok.
Nem feltétlenül azon volt a hangsúly, hogy mennyire jól éreztem magam egyedül – vagy a haverjaimmal, de leginkább nélküle – viszont, ha már ő megengedett velem szemben egy bizonyos stílust, akkor én is az udvariasság határain belül lehettem vele határozott. Úgy gondolom, hogy ő nem az a fajta nő, aki élvezné, ha nebáncsvirágként bánnának vele. Ha valami nagyon is pozitív volt benne az az, hogy nem pick me. Legalábbis én utáltam a könnyen kapható csajokat, akik játszották azt, hogy olyan nehéz lenne megszerezni őket. Mintha két felnőttnek szexelni manapság bűn lenne.
- Ha a stúdiózást gyorsan le akarod zavarni, akkor élőben sosem fogsz jól hangzani, ugye tudod? – én sem tagadom le, hogy egy színházban aktív, zenész színművész, másféle rutinnal rendelkezik, mint a legtöbb énekesnő, de ettől függetlenül szükség volt arra, hogy ha már valamit másféle hangzással adunk elő, akkor ne a gyökerekhez nyúljunk vissza, hanem új felvételeket is készítsünk. Mivel ebben a műfajban én otthon voltam, talán lett volna pár olyan javaslatom, amivel jobbá tehetjük az előadást.
- Én vagyok a producer, szerintem elég sokat számít az, hogy ha valami szerintem nem jó – ennek ellenére nagyon is unottan közöltem vele mindezt – Úgy viselkedsz, mintha egy olyan emberrel kellene együtt dolgoznod, akit az utcáról hívtak be. Vagy talán kétségbe vonod a szakmai tapasztalatom?
Nem akartam arra kitérni, hogy Aurora pont azokat a negatív tapasztalatokat kívánja erősíteni, amiket a színművészekkel volt szerencsém átélni. Nyilvánvalóan nem azért dolgozunk mi ketten együtt, hogy lenyűgözzük a másikat és valószínűleg soha többet nem fogunk szóba állni, ha végzünk. A sors iróniája lenne, ha mi ketten magánemberként nagyon jól megértenénk egymást. Bár voltak már erre utaló jelek, mégis beárnyékolta a nem túl kellemes munkakapcsolat ezt.
- Kian elfogadható volt, veled még egy kicsit dolgoznék. Amúgy miért kell megkérdőjelezni a döntéseimet, amikor én ülök itt és te stúdiózol? – nem volt agresszió benne, amikor feltettem neki a kérdést, tényleg csak érdekelt, hogy mi az oka annak, hogy annyira lekicsinyli a teljesítményemet. Tudnék flexelni azzal, hogy én is láttam már hangszereket és tudok énekelni, ami miatt van is hallásom a zenéhez.
- Ha nem bízol bennem, akkor én sem fogok benned – elég komoly, mégis nyugodt hangon szólaltam meg – És akkor tényleg abbahagyhatjuk, de akkor duplán rángatlak be innentől kezdve mindennap. Kell ez neked?
Mivel a stúdióban a saját szabályaim uralkodtak, tőlem aztán árulkodhatott volna Garynek. Talán szívességet tett volna azzal, ha kirakat a projektből, pont emiatt hittem benne, hogy hasonló véletlenül sem fog megtörténni. Aurorának nem érdekel, hogy nekem jó legyen, meglepő módon én pedig rosszat nem akarok neki. Mondjuk ezt tuti nem hitte volna el nekem.
- Nagyon jól tudom, hogy milyen vagy dühösen – talán jobban, mint ő gondolná azt. Mivel én látom ilyenkor kívülről, vele ellentétben. Egyszer talán felveszem neki, hogy pontosan mire gondolok, bár nem sok kompromittáló dolog van a viselkedésében még ilyenkor sem.
- Ja, gondolom azt már leszarod, hogy én mennyit alszom az éjszaka, vagy nem. Hol a fene nagy maximalizmusod ilyenkor? – ami tanulságot le tudtam vonni ebből a helyzetből az határozottan az, hogy mindig az első döntés a legjobb. Meg, hogy soha többé nem akarok színdarabokon dolgozni senkivel, semmikor – Ha ki akarjátok adatni a dalokat, akkor nem éreznéd gáznak, hogy a stúdiómunkán múlt az, hogy jól hangozzatok?
Ha sikeres lesz az előadás, akkor tényleg várható volt a kiadatás, pont ezért nem tudtam felfogni azt, hogy mi baja van Aurorának és miért nem képes kihozni magából azt, ami benne ott van. Nagyon idegesített, hogy így áll az egészhez, holott, ha a színházban van, akkor tényleg komolyan veszi a munkát. Ezek szerint házon kívül már más szabályok azok, amik érvényesek.
- Nem tudom, hogy feltűnt-e – ezen a ponton már felálltam – De nem otthon, vagy a színházban vagy, hogy te döntsd el azt, hogy mi hogyan fog történni. Vagy legközelebb a lakásomra jössz és elküldesz mosogatni?
Nem tűnt annyira lehetetlennek a szituáció, mivel róla volt szó. Ugyanakkor tényleg röhejesnek találtam, hogy idáig süllyedtünk, mivel valósággal nevetséges volt a feltételezés is. Nem igazán láttam, hogy hogyan fogunk ma mi együtt dolgozni, de ennek fényében már azért se akartam elengedni.
- És miért kell elmondanod, hogy mi a bajom veled? Ha meghallgatnál, akkor talán megtudnád a valóságot ahelyett, hogy konteókat gyártasz a fejedben – nyilván egy intelligens nőről van szó, aki talán könnyen kiismerheti az embereket, de ez nem jelenti attól még azt, hogy tökéletesen átlát mindenkin. Én pedig kifejezetten nehéz eset voltam, ha arra gondoltunk, hogy mennyi falat húztam fel másokkal szemben.
- Szükséged van arra, hogy elmondjam, hogy mennyire vagy jó? – csak oldalra billentettem a fejem, miközben rápillantottam – Mert szerintem tudod te azt magadtól is. Nincs szükséged magabiztosságra ahhoz, hogy jól énekelj. Valami másra lenne, de azt meg nem nekem kellene elmondani.
Jöhetnék azzal, hogy a szülők dolga a tiszteletre nevelés, de a sajátjaim sem voltak mintapéldák. Ha a nő elég olyan élethelyzettel találkozott volna, amik erre rákényszerítik, akkor engem se nézne le ennyire. Ha pedig nem ez a helyzet, akkor baromi szarul fejezi ki magát.
- Ez Garynél beválik? – annak ellenére elmosolyodtam, hogy az előbb még frusztrált voltam miatta – Aurora, színésznő vagy. Ha elkezdenél velem flörtölni, akkor sem hinném el, hogy komolyan mondod azt, amit. Ha itt maradsz és elmondod, hogy mire van szükséged, akkor megpróbálom teljesíteni és meglátjuk, hogy mi lesz. Ha nem fog menni ezek után se, akkor elmehetsz, de egyszer még meg kellene próbálni.

ruha || 1 312 ||    ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ 1261330843   


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ UXJCFyN
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ RfFLdgU
TémanyitásRe: ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ EmptyCsüt. Feb. 03 2022, 16:48

Kaiden&&Aurora
"We all have things we keep hidden. Sometimes, keeping secrects is how you survive."
Ha eleve azzal a feltételezéssel éltem volna az életemet, hogy körülöttem mindenki minden pillanatban a legjobbat akarja kihozni magából, akkor elég hamar és rendszeresen ért volna csalódás, amikor a valóság egyszerűen arcon csap. Nem mindenki éli ugyanis úgy az életét, hogy mindenki felé a legjobbat akarja hozni és büszkévé akarja tenni nem csak saját magát, hanem a közeli ismerőseit is, akik törődnek vele. Persze, butaság lenne azt állítani, hogy képesek vagyunk mindig száztíz százalékon pörögni, amikor ez egyáltalán nincs így. Mind emberek vagyunk, akik nem csak hogy követnek el hibákat - még ha akaratlanul is -, de mi is elfáradunk, vannak rossz napjaink. A mentoráltamnak mindig azt mondtam, hogy színészként képesnek kell lennie kizárni ezeket a napokat, vagy a magánéletünkben történteket. Akárki akármit gondolhat, de azt nem, hogy a legjobbnál akár csak egy kicsivel is kevesebbet nyújtunk. Ebből a szempontból nem valami emberbarát a munkánk. Hiszen egy nézőt nem fog érdekelni, hogy kinek a hörcsöge halt meg, vagy épp milyen eredményekkel jöttünk ki a kórházból. Nem csak hogy saját magunkat kell a legjobb formánkban előadnunk, hanem így kell valaki teljesen másnak a bőrébe bújnunk.
Ez pedig a színpadon talán ment volna ma is, de azután, hogy Kaiden már hosszú órák óta - legalábbis már nagyon hosszúnak tűnt ez a studiózás - kínoz bennünket, egyszerűen elszakadt az a bizonyos cérna és talán nem voltam annyira topon, mint amennyire szerettem volna lenni. Kezdettől fogva úgy éreztem, hogy a férfi valami pikkel rám és ez a megérzés most még inkább megszilárdulni látszott.
- Jól hallottad. - Nem az a típus vagyok, aki szereti ismételni magát, ez pedig a hangsúlyomból is egészen nyilvánvaló volt. Egyébként meg Kai egyébként is rendelkezhetett rólam egyfajta véleménnyel, amit kicsit sem akartam elkezdeni kiegyengetni, csak hogy úgy tűnjön, mennyire jóban vagyunk. Az felesleges pletykákat indított volna el és mindketten kellemetlen helyzetbe kerültünk volna a színházban. Egyszerűbb volt megpróbálni professzionálisnak maradni, még ha egyébként éreztem is feszültséget kettőnk között.
- De már órák óta próbálkozunk. - Az ajkamba haraptam, mert hirtelen azon kaptam magamat, hogy képes lettem volna tovább fűzni és magyarázkodni. De az, hogy arra fogjam az egészet, hogy késő van és fáradtak vagyunk, nem rám vall. - Hidd el, hogy mi sem szeretnénk ezzel tovább vesződni, mint ameddig kötelező. - Kaiden, én, de még a színházigazgató is valószínűleg azt szerette volna, ha minden simán és időben történik meg és a darab úgy kerül színpadra, ahogyan eredetileg is ki lett tűzve.
- Ki szerint nem jó? Mert ha csak te mondod azt... - Mélyen szívtam be a levegőt, ami bár segíthetett volna abban, hogy ne húzzam fel magamat jobban, most nem tette. - Akkor miért csak én maradok, ha Kian is rossz volt ma? Komolyan, csak engem akarsz szívatni? Nélküle nincs értelme az én részeimet csinálni. - Egészen hitetlenkedve néztem rá, habár a Kaira szegeződő pillantásomat megtörte pár zavart pislogás, amikor felfogtam, hogy mit gondol a hangomról. - Elhallottad. Mutasd meg... - Egyértelműen úgy intek a felszerelés felé, mint aki azt sem tudja, hogy pontosan mit kell rajta megnyomni és mikor. De jobb is volt így, mert aki nem tud több ezer dolláros felszereléseket használni, az ne szórakozzon velük. Azért van itt Kai, hogy értsen hozzá.
- Egyáltalán nem vagyok dühös. - Túl hamar vágom rá, hogy igaz legyen. Erről a tényről viszont nem vagyok hajlandó tudomást venni, ugyanolyan morcosan pislogok a szempilláim alól, mint korábban.
- Semmi nem fog történni a színpadon, és ha azt mondtad, hogy tudsz már valamit kezdeni a felvételekkel, akkor az azt is jelenti, hogy használhatóak. Használjuk ezeket. - Kimondtam ugyan, hogy hagyjuk az egészet a fenébe, hiszen Kaiden így vagy úgy, de megkapja a pénzét, valahol legbelül mégis az motoszkált bennem, hogy többet tudok és azt meg is kell mutatnom, még ha avatatlan füleknek nem is jelentene ez semmit. - Akkor csináljuk máskor. - Ezt totálisan fair megoldásnak tartottam. Most nem húzzuk feleslegesen egymás idejét, de később mindketten megkapjuk, amit akarunk.
- Elég egyértelmű, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. - Hülyeség lett volna tagadni és az ellenkezőjét állítani. A pillantásomat nem vettem el róla, ellenben egy kicsit kihúztam magamat, mintha csak azt akarnám bizonyítani, hogy akár még közelebb is jöhet, de nem fogok tőle félni. - Most mondtam el, hogy mi bajod velem. Ha nem így lenne, akkor nem csak én maradok itt. Soha nem mondod mások előtt, hogy jó voltam, csak annyit hogy megfelelt és haladjunk tovább. - A mi fajtánk pedig, függetlenül a mögöttünk lévő évektől és tapasztalattól, igenis szereti hallani, ha jó volt. Ezt Kaiden érthetné meg a leginkább.
Már éppen újra fel akartam háborodni, amikor lenyomott a székébe, de úgy vette ki a kezemben a szövegkönyvet, mintha minimum  a következő pillanatban a fejemre akarna csapni vele, ha ellenkezem. A szemeimet forgatva helyezkedtem pár másodpercig a széken, mintha azzal fölényesebb helyzetbe kerülnek, a kezeimet pedig összefontam a mellkasom előtt. - Annak semmi értelme nem lesz. - Egészen határozottan jelentettem ezt ki. Viszont mivel láttam, hogy a taktikám nem válik be, egyszerűen változtattam rajta és sóhajtva engedtem a testtartásomból.
- Kai.. - Egészen finoman ejtettem ki a nevét. - Nekem ez már nem fog menni ma. Nem csinálhatnánk máskor? - Kérdő, nyílt pillantással fordultam felé, hátha a határozottsággal szemben a női elesettség lágyít valamennyit a szívén. Mit mondhatnék? Színésznő vagyok - kár, hogy ezzel ő is tisztában van.
sok sok, majd megnézem hány szó <3 || öltözék || ••


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it

Kaiden N. Dubois imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ KxLwe2
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ V5Kks9
TémanyitásRe: ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ EmptySzomb. Jan. 08 2022, 00:29

aurora && kai
Világ életemben próbáltam valamilyen szinten leküzdeni azt az introvertáltságot, amit a munkám során erőltettem magamra. Mivel a saját zeném elsősorban rólam szólt, belőlem fakadt, az én érzéseimet és tapasztalataimat tárta fel a hallgatóknak, igyekeztem minimalizálni azokat a zenei szakembereket, akikkel együtt dolgoztam. Nyilvánvaló nagyképűség lett volna csak saját magamra hallgatni, de igyekeztem nem elnyomni az individuális énemet, ezt pedig azért csináltam, hogy a zeném lelke megmaradhasson. Emiatt minimális volt a csapatom száma, és hiába tűnt szerény döntésnek tőlem az, hogy nem dolgoztam a legnagyobb dalszerzők ezreivel, én egyszerűen csak így láttam jónak mindent.
Emiatt nem volt kérdés az, hogy bármennyire próbáltam minden szituációban rugalmas maradni, nem volt egyszerű dolgom. Szerettem amatőr zenészekkel együtt dolgozni, de a stúdiómban sosem hagytam volna őket egyedül, ráadásul, ha szakmai kérdésekben nem hallgattak rám, hajlamos voltam érzékenyen reagálni. Soha nem volt célom másokat leszólni, vagy támogatni a túlzott professzionalizmust. Egyszerűen csak volt egy szint, ami alá nem akartam adni, ha már egy-egy kreditben meg lesz jelölve a nevem.
Részben ezért is utáltam az egész musical dolgot most. Ebben a fő kredit engem illetett, ha szar lesz a zene, akkor szar minden az pedig egyedül az én felelősségem volt. Emiatt pedig 100%-os felkészültséget vártam el a színészektől, amit ők most cseppet sem voltak képesek hozni. Jelenleg nem érdekelt az, hogy valószínűleg késő estig próbáltak és fáradtak lehetnek, hogy minden bizonnyal a mai stúdiófelvételt a hátuk közepére sem kívánták. Ha nem lesz egy olyan steril munkánk, amit jó alapnak tudunk használni, akkor az életben nem tudjuk meg azt, hogy egyáltalán működőképes-e az egész koncepció, amit én fejben nagyon jól kitaláltam. Ez eléggé megnehezítette a dolgomat, ráadásul pontosan tudtam, hogy nem minden színésszel ápolok olyan viszont, amilyet normál esetben kellett volna.
Jelen helyzetben nem igazán tudtam, hogy pontosan mit kellene kezdeni a főszereplőimmel. Nyilvánvalóan azt akartam, hogy jól menjen a felvétel, ami egyszerűen nem következett be, így a papírjaimat bújva próbáltam meg kitalálni azt, hogy hogyan tovább legyen ez az egész. Tartottam tőle, hogy minden instrukciómat hajlamosak baszogatásnak venni, ugyanakkor jelenleg nem ők döntöttek a saját teljesítményükről, amit talán amúgy is elfogultan láthatnak. Vannak olyan napok, amikor az ember bárhogy próbálkozik, egyszerűen nem megy a munka, velem is gyakran előfordul. Egy színész sem lehet minden pillanatban színész. Értem én a hivatástudatot, ami a munkájuk mögött húzódik, hogy a nézőt sosem az ő lelkiállapotuk érdekli, de jelenleg nem a színpadon vannak, tehát van hibalehetőségük, ez pedig épp elég ok arra, hogy ne olyan teljesítményt hozzanak, amilyet mondjuk normál esetben elvárnék tőlük. Tehetségesek, fiatalok és szépek voltak mind a ketten… De úgy éreztem, hogy a fiúval amúgy is feleslegesen próbálkoznék tovább, a munkát viszont mégsem akartam teljes mértékben felfüggeszteni. Összeráncolt szemöldökkel szemléltem az arcát, majd a pillantásom Aurorára siklott. Furcsa belegondolni abba a ténybe, hogy hármunk közül én lehettem a leginkább kipihent.
- Parancsolsz? – éreztem, ahogyan az arcomon lassan megjelenik egy mosoly. Amint becsukódott az ajtó, elengedtem őt – Azért, mert reménykedek benne, hogy tudok kezdeni veled valamit. Szerintem világosan elmondtam nektek, hogy fontos a mai felvétel és ha ezzel megcsúszunk, onnantól kezdve versenyt futunk az idővel. Hányszor mondtam el nektek, hogy kipihenve jöjjetek? Erre itt vagytok mind a ketten kurva fáradt hanggal és ingerülten.
Nyilvánvaló volt, hogy az utóbbit inkább a nőre értettem, akitől igyekeztem tisztes távolságban maradni. Tartottam tőle, hogy ha túlságosan jártatom a szám, a végén még felpofoz és ténylegesen ott kell hagynom a projektet annak a közepén. Nyilvánvalóan szar érzés lett volna szarban hagyni a színházat, én pedig pontosan ezért akartam őket visszautasítani. Ugyanakkor az is tény volt, hogy Aurorával egyszerűen képtelenség együtt dolgozni… Legalábbis ő meg én nem tudjuk összehangolni a munkát. Egyelőre nem tudtam hova tenni ezt, mivel én magam sem mértem fel eléggé a helyzetet, azt pedig határozottan elutasítottam, hogy ez a természetünk hasonlóságából adódna. Akkor sem volt így a dolog, ha mégis.
- Akkor miért nem hangzol jól, hm? – talán egy kicsit túl nyers és provokatív voltam – Nem arról van szó, hogy ne tudnék kezdeni valamit a felvételekkel. Szimplán nem vagyok hajlandó a ti szinteteken. Egy szar akusztikával bíró teremben úgy énekelsz, mint aki cd-t evett. Akkor most mi a fene történt?
Elég egyértelmű volt, hogy a magam módján segíteni próbálok neki. Ha azt gondolja, hogy csak szopatni akarom őt, akkor eléggé tévúton jár, mivel nekem is van életem, vannak barátaim, meg alapvetően rám férne bőven a pihenés ahelyett, hogy vele szívok a stúdióban. Egyáltalán nem éreztem hibásnak magam jelenleg, mivel egy átlátható menetrendet beszéltem meg velük, tehát tudtak a mai napról is.
- Ha kevésbé dühösen hallgatnád meg a felvételeket, akkor valószínűleg egyetértenél velem – kicsit félrebillentettem a fejem, majd felvontam a szemöldököm – Jelenleg az a dolgom, hogy kötekedjek. Ha bármi történik a színpadon, szükségünk van egy jó minőségű felvételre. Amúgy sem ártana visszahallanod magad, most pedig egyszerűen nem hangzol jól. De ha ettől megnyugszol, akkor hozzáteszem azt is, hogy Kian sem.
Azt a kérdést már inkább fel se tettem, hogy mit csinálhatott a fiú az éjszaka, amiért ennyire vacak volt a mai nap a munkája, mert nem akartam tudni a válaszokat. Egyszerűen voltak olyan helyzetek, amikor jobb volt tudatlannak maradni és abban a hitben létezni tovább, hogy csak sokat gyakorolt. Éppen ezért Aurorától sem vártam konkrét választ, szimplán szembesíteni akartam azzal, amit gondolok.
- Mégis mi bajom lenne veled? – ellöktem magam az asztaltól, ahova eddig támaszkodtam, és közelebb sétáltam hozzá – Kettőnk közül nem én vagyok az, aki pikkel a másikra, oké? Azt gondolom, hogy ettől sokkal jobb vagy, de akkor én kérek elnézést.
Nem igazán tudtam volna, hogy mit kellett volna mondanom, ezért egyszerűen csak a két vállára tettem a kezeim és a székem felé kezdtem el irányítani őt, ahova le is nyomtam.
- Add azt ide – határozottan nyúltam a szövegkönyv felé – A továbbiakban velem fogsz gyakorolni. Pihenj annyit, amennyi időre szükség van, aztán folytatjuk.

ruha || 953 ||    ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ 1261330843   


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ UXJCFyN
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ RfFLdgU
TémanyitásRe: ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ EmptySzomb. Május 01 2021, 21:39

Kaiden&&Aurora
"We all have things we keep hidden. Sometimes, keeping secrects is how you survive."
Szeretem azt hinni, hogy amikor a munkámról van szó, engem nem tudnak külső tényezők befolyásolni. El tudom felejteni, hogy min vesztem össze a bátyámmal, hogy apám melyik megjegyzése volt az, ami miatt szeretném őt magát is jól kiosztani. A mentoráltjaimtól is mindig azt kértem, hogy amikor a színházban vagyunk, koncentráljanak arra, ami a feladatuk. A nézőket és kritikusokat nem fogja érdekelni, ha bal lábbal keltek, ha elpusztult a hörcsögük, vagy ha beütötték a könyöküket. Soha senkinek nem kívántam semmi rosszat, egyedül annyit, hogy mindenki találja meg a helyét. Az enyém határozottan abban a szakmában volt, amiben jelenleg is dolgozom és senki kedvéért nem lettem volna hajlandó meggondolni magamat. Ott volt a diplomám és a fordítói végzettségem, aminek köszönhetően bármikor gondolhattam volna a színház mellett arra is, hogy bebetonozom magamat, hogy legyen egyfajta mentőhálóm arra az esetre, ha találnának nálam jobbat, vagy olyasvalakit, aki nálam keményebben próbálkozik.
Nem könnyű velem együtt dolgozni, ezt mindenki tudja. Sosem próbáltam eltitkolni, hogy mit gondolok azokról az emberekről, akikkel egy szakmán osztozom és minél több tapasztalatot szereztem, annál inkább úgy éreztem, hogy jó döntés volt azt a hozzáállást felvenni, amivel rendelkezem. Az én hátamon ne akarjon senki felkapaszkodni és ugyanígy fordítva, én magam sem akarom, hogy pusztán az ismeretségeimnek - pontosabban apám ismeretségeinek - tulajdonítsák a sikereimet. Azokat én magam, a saját erőmből akarom elérni. Nőként nyilvánvalóan ez csak annyit jelentett, hogy kétszer olyan nehéz dolgom van. De ha az kell, hogy szívtelennek nézzenek, amiért huszonnégy évesen nem gyerekekre és esküvőre vágyom, hanem arra, hogy a karrierem sikeresen épüljön, hát vállalom.
Ellenben azt baromira nem én vállaltam, hogy a Dzsungel könyve projektünkbe olyan embert vonjunk be, aki szabályosan rosszabb, mint bármelyik undok rendező, vagy dramaturg, akivel valaha találkoztam. Pedig nem ma akartam színésznő lenni először.
- Kérsz inni? - Meg sem hallom Kian kérdését, csak idegesen lapozgatom a szövegkönyvem. Csak azért pillantok fel rá, mert a szemem sarkából érzékelem, hogy felém fordul.
- Hm?
- Inni... Kérsz inni? - Teszi fel nyilvánvalóan újra a kérdést, én pedig bólintok. Amikor a számhoz emelem az üveget, a minket kínzó Kaiden irányába pillantok és csak remélem, hogy nem kapta el az én pillantásomat, amivel legszívesebben megöltem volna jelenleg. Próbáltam megfogadni a tanácsait, úgy csinálni mindent, ahogyan kérte, de egyszerűen nem akarta elfogadni. Ezen a ponton pedig már nagyon úgy gondoltam, hogy nem bennem van a hiba.
Amikor Kian megkapta a másnapra vonatkozó utasításokat, én magam is hittem benne, hogy ugyanez vonatkozik rám. Talán ezért is lepett meg eléggé, amikor Kai megfogta a csuklómat. Értetlen és egyben ingerült pillantással néztem fel rá, mit sem törődve azzal, hogy mennyire egyértelműek az ellenérzéseim a szituáció miatt. Nem akartam balhézni, amíg más is van a helyiségben ezért befogtam a számat, amikor azonban Kian is távozott, nem kellett már úgy tennem, mintha nem zavarna a dolog. - Miért kell maradnom? - Jobb egyenesnek lenni, mint feleslegesen kerülgetni a forró kását.
- Még csak nem is nekem van a legtöbb részem, miért engem túráztatsz a legtovább? - Sóhajtottam egy nagyot és elfordultam tőle, mert úgy éreztem ez egyébként is költői kérdéssé fog avanzsálódni és nem kapok választ. A homlokomhoz emeltem az egyik kezemet és megnyomogattam azt, hátha a bent feszülő nyomás enged valamennyit.
- Semmi bajom. - Olyan nyersen mondtam ki a szavakat, hogy hiába volt rövid a mondandóm, így is épp elég érzelmet sikerült beleszuszakolnom. A cuccaimhoz sétáltam, ahonnan felkaptam a korábban beszerzett vizemet, hogy beleigyak. Újabb felháborodással vettem azonban tudomásul Kai szavait, és a műanyag palackhoz már-már túlságosan agresszívan tettem le azt. - Nekem sincs túl sok kedvem itt dekkolni, ne fogd rám. Egyszer akarsz valamit, megcsinálom, és mégsem tetszik... - Időközben észre sem veszem, hogy elkezdek mutogatni az egyik kezemmel a levegőben. - Aztán valami mást mondasz és még mindig nem jó. Döntsd el! - Fújok egyet, majd megnedvesítem az ajkaimat, miközben a fülem mögé tűrök néhány rövid tincset.
- Ha valami bajod van velem, ne így próbáld megoldani. - Ezúttal igyekeztem legalább olyan érzelemmentes lenni, mint ő épp nemrég. Talán ha nem személyeskedünk, akkor hamarabb lerendezzük ezt az egészet, mint ahogyan most tűnik.
664 || öltözék || ••


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it

Kaiden N. Dubois imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ KxLwe2
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ V5Kks9
Témanyitás♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ EmptySzomb. Márc. 20 2021, 09:31

aurora && kai
Reggel óta stúdióztam a színházasokkal, vagyis hát jobban mondva a két főszereplővel, és az egyik kőmeleg sráccal. Gondolom a tegnapi órájuk elhúzódhatott, mert mind a három elég fáradtnak hangzott elsőre, ezért hagytam nekik egy kis időt, amíg még beénekeltek, rendeltünk közösen valami kaját és miután már mondhatni semmi kínjuk nem volt, újra elkezdtük a felvételeket. Soha nem szerettem túlzottan keverni, a saját számaimat pedig nem ebben a stúdióban vettem fel, hanem kerestem egy barátot – itt még nem igazán találtam senkit – aki elég objektív volt ahhoz, hogy engem is helyre rakjon. Mindenki a saját teljesítményére és szellemi munkájára másképp gondol, éppen ezért a jobb eredmények érdekében fontos az objektivitás, meg még nem tanultam meg az osztódás képességét sem, így nem tudtam egyszerre két helyen lenni.
Én a saját kínai kajámhoz nem nagyon nyúltam, amíg a többiek ettek, mert volt egy csomó emailem, amire nem sikerült válaszolgatnom az utóbbi időben. Ezekkel foglalkoztam, illetve még egyszer átnéztem a stúdió beosztását és az egyéb személyes projektemet. Mivel egyre inkább sürgetnek minket a határidők, igyekeztem mindent tartani lehetőség szerint, de vállaltam pár felkérést is az interjúkkal kapcsolatban. Ezeket még egyszer átpörgettem magam előtt, majd az asztali gépem monitoráról is leszedegettem pár felragasztott cédulát, amik bizonyos időpontokra igyekeztek felhívni a figyelmemet. Úgy éreztem, hogy talán elkezdtem keményen begolyózni, mivel már a hűtőnk és a hálószobámban a szekrény is azokkal az időpontokkal volt tele ragasztva, amiket semmilyen körülmények között nem felejthettem el. Emiatt én is fáradtabb és nyűgösebb voltam, de jelen helyzetben mindez nem nagyon számított semmit.
Amint a kis dalos pacsirtáim elkezdték a felvételeket, minden figyelmemet nekik szenteltem, de mivel éhesen egyre inkább hisztis lettem, én magam is megbontottam a már kihűlt ételemet és melegítés nélkül kezdtem el enni, miközben adtam nekik az instrukciókat.
- Jó lesz, szép munka – történetesen a mai napot a meleg fiú nyerte meg, akinek soha nem leszek képes megjegyezni a nevét – Nem szükséges megvárnod a többieket, menj haza nyugodtan! Jó pihenést.
A srác nyilvánvalóan bólintott és lelépett miután mindenkitől elköszönt, én pedig tovább kínoztam Aurorát és Kiant. A nőn néha egy kicsit tovább elidőzött a pillantásom, mert alapvetően igyekeztem megfejteni, hogy pontosan mi járhat a fejében. Hetekkel ezelőtt történt az a bizonyos incidens vele, így egyáltalán nem volt arra fogható a teljesítménye. Persze lehetett ezernyi más baja, gondolok itt alapvetően megfázásra, vagy éppenséggel fáradtságra. Ugyanakkor nekem is ki volt a faszom azzal, hogy reggel óta bent szopok, mert nem haladunk, mégsem volt ez feltétlenül látható rajtam, végig türelmes voltam velük.
- Kian, rendben leszel a részeiddel, a többit holnap felvesszük – a feléig jutottunk a dologgal, de a srác is pont úgy nézett ki jelen helyzetben, mint egy vízihulla. Nem akartam belegondolni, hogy mindenki kis kedvence mivel tölthette el az éjszakát, mert nem egy tippem lett volna rá. Ha Aurora most nem lenne itt, talán el is kezdeném ugratni a srácot, hogy micsoda orgiára jelentkezhetett be, de egyelőre elengedtem a dolgot, mert ennyire paraszt még én sem vagyok. Amikor a srác tudomásul vette a helyzetet, akkor elkezdett szedelőzködni, és még mielőtt Aurora bármit mondhatott volna, odaléptem mellé, és finoman rákulcsoltam az ujjaimat a csuklójára.
- Te maradsz – a hangom teljesen érzelemmentes volt. Most dolgozunk és ennek a helyzetnek semmi köze nincs ahhoz, ami a múltkor történt – Kian, neked jó pihenést, ne is lássalak holnap kettőig!
Amint becsukódott mögötte az ajtó, én elengedtem a nőt és magam felé fordítottam, hogy közelebbről is szemügyre vehessem az arcát. Ha valamire, akkor arra határozottan nem akartam gondolni, hogy vajon ő mit művel azt éjszaka folyamán.
- Pihenj egy kicsit, aztán folytatjuk – nem volt túl kedves a hangom ahogy ezt kijelentettem, sokkal inkább hatott színtelennek. Ezen a ponton már én is át kellett ropogtatnom a nyakam és baromi unottan kezdtem el felcsavarni a tésztát a pálcikákra, mert rendesen enni sem volt már hangulatom.
- Szólj, ha segíthetek valamiben, vagy szükséged van bármire. Vízre, teára vagy akármi – ezen a ponton talán egy fokkal bizalomgerjesztőbb arckifejezéssel néztem a lányra – Csak haladjunk már, mert nem terveztem bent éjszakázni. Tőled ennél sokkal többet várok és ne magyarázd meg, hogy ez a maximum, amikor annyira ambiciózus vagy, hogy attól már én kapok hányingert, és ez hatalmas szó.

ruha || 684 ||    ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ 1261330843   


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ UXJCFyN
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ RfFLdgU
TémanyitásRe: ♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
♦ They say it's darkest of all before the dawn ♦
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
» that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
» here for you - Dawn & Marco
» Dawn Nova Ray
» why? - Dawn && Adriano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: