New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 7:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Dawn Nova Ray
TémanyitásDawn Nova Ray
Dawn Nova Ray EmptyPént. 17 Márc. - 18:26

Dawn Nova Ray

There comes a time when you have to choose between turning the page and closing the book.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Dawn Nova Ray
Becenevek: Dawn
Születési hely, idő:Brooklyn, 2001. február 17.
Kor: 17
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: egyedül álló
Csoport: diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tanuló
Ha dolgozik// Munkahely: Uncommon Schools Excellence Girls Charter School
Hobbi: dohányzás, fényképezés

Pozitív tulajdonságaim:
- kitartó
- vicces (ha hasonló humorérzékkel rendelkezel, mint én)
- szorgalmas

Negatív tulajdonságaim:
- makacs, mint az öszvér
- haragtartó

Hobbijaim:
- tüdőm erős fokú szétcseszése (más néven dohányzás)
- táncolás, de csakis zárt ajtók mögött
- hangos rikácsolás a zuhany alatt (én éneklésnek hívom)
- szeretek képeket készíteni tájakról, természeti csodákról stb.



Sometimes you just have to get rid of all the toxic people in your life... even if it's your own "family".

Az életem már a születésem óta elcseszett, de sosem gondoltam volna, hogy ennyire. Kiskoromban -mint, ahogy többnyire az összes gyerek- anyával éltem, viszont csak vele. A "drága" apám, Robert Ray sosem vette a fáradtságot, hogy törődjön velem. Elhagyott minket már születésemkor. Ez volt az a pillanat, amikor anya élete fenekestül felfordult. Egyedülállóként igen nehéz volt neki összeszedni a pénzt bármire is, mivel apám nem fizetett gyerektartást. Miért is fizetett volna? Elvégre mi nem voltunk a családja. Anya csak egy kaland volt neki, amivel jött egy kis baleset is: ÉN. Egész életemben szűkösen éltünk, ezért is fordítok sok időt a tanulásra. Ki akarom magunkat hozni ebből a gyászos helyzetből. Nem ezt az életet szánom magamnak és a jövendőbeli családomnak, illetve anyán is minden erőmmel segíteni akarok. Ő túl remek ember ahhoz, hogy soha se kapjon valami jót ettől a világtól. Céljaim elérése érdekében döntöttem úgy, hogy iskolát váltok. Tudtam, hogy anya sose menne bele, hogy másik iskolába menjek, amikor már ezt elkezdtem, ezért egy kis csellel zűrös dolgok tömegét zúdítottam magamra, hogy végre eltanácsoljanak. Anyának ezt sosem árultam el. Nos a tervem a hírnevemnek nem tett jót, de nem érdekel, a tervem sikeres volt. Az életem akkor vett egy hatalmas fordulatot -negatív irányba-, amikor kint cigiztem a többiekkel az új suliban. Odajött egy lány, akit kezdetben bírtam, ám kiderült, hogy az a lány nem csak az iskolatársam, hanem az eltitkolt nővérem is. Az eltitkolt nővérem és a francos anyja, aki miatt apa otthagyott minket. Ez az Istenverte család az oka annak, ahogy és amiben fel kellett nőnöm. Miattuk nem volt normális gyerekkorom és miattuk gyötröm most is magam. A testvérem...még kimondani is rossz... a testvérem, Hazel Megan Ray azt akarja, hogy ismerkedjünk meg jobban, viszont ebből soha nem lesz semmi, mert nem tudom neki és a családjának megbocsájtani azt amit velünk tettek. Nem tudom és nem is akarom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dawn Nova Ray
Dawn Nova Ray EmptySzomb. 18 Márc. - 15:35

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Dawn! Very Happy
Köszönjük szépen a korváltoztatást, így már oké lesz a pb a karakterhez Dawn Nova Ray 560292900 A jellemzésed jól áttekinthetőre sikeredett, bár én szívesen olvastam volna több tulajdonságot rólad, hogy jobban megismerjelek, azonban erre mindenkinek van lehetősége a játéktéren is, s így kicsit titokzatosnak maradsz meg mások előtt Razz
Sajnálom, hogy nem volt könnyű életed, az apád egy szemétláda, hogy így cserben hagyta az anyukádat és téged is egy másik nőért, akit ráadásul el is vett, jól értelmeztem? :wow: Nem tudom, miket műveltél azért, hogy kicsapjanak, de lehet nem volt túl jó ötlet, hiszen ez biztos bekerül a felvételi lapodba Sad Azt viszont nagyra becsülöm benned, hogy a tanulással szeretnél előbbre kerülni, s így jobb életet biztosítani magadnak és az édesanyádnak, hajrá csajszi! :hf:
Kíváncsi vagyok, milyen kapcsolat alakul majd ki végül közted és az állítólagos testvéred között, menj foglalózni, ha még nem tetted, aztán vesd bele magad a játéktérbe! Dawn Nova Ray 537182966


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Dawn Nova Ray 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Dawn Nova Ray
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nova Kaen
» Nova Garcia
» Eric & Nova - studio
» impress me! - Lorenzo & Nova
» Robin Nova Miller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: