New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

hail to the king ♛
TémanyitásRe: hail to the king ♛
hail to the king ♛ EmptyKedd Jan. 31 2023, 19:19

Braylen & Cleo
Elég rég volt már az, hogy úgy ténylegesen el mertem ereszteni a hajam, ennek pedig egész egyszerűen az volt az oka, hogy nem akartam kihívni magam ellen a szüleim haragját, vagy éppenséggel Cole papolását hallgatni. Az egyik legjobb fiúbarátom 21. születésnapja mégis teljesen más lapra tartozott, emiatt pedig eszemben sem volt kihagyni a Braylen által szervezett partit. Nem beszélve arról, hogy Vegasban tartotta, és nagyjából egy héten keresztül ment az ereszd el a hajam, ami tényleg elég kerítésszaggató partit eredményezett a végére.
Ha az emberen egyszerre kijöhet egy teljes hétnyi fáradtság, akkor velem határozottan ez történt meg most. Éreztem, ahogyan a fejemet tartani is nehéz volt, hogy a testem nem úgy működött, ahogyan általában szokott. Valószínűleg meg fogok ejteni majd egy zuhanyt, de egyelőre örültem annak, hogy nem csorgattam a nyálam az asztalra és fejeltem a tányérba, amit elém tettek. Ez leginkább azért volt nagyon is jó dolog, mert a barátom, akinél aludtam – és ha már itt tartunk, talán el kellene gondolkoznom a párkapcsolatomon is, mivel egyáltalán nem zavarna, ha Cole orra alá kellene dörgölnöm azt, hogy egy másik fiúval töltöttem egy teljes hetet és az ő egyik vendégszobáját használtam – pont olyan személy, aki bizony nagyon is büszke lenne arra, hogy ha ilyen fotókat tárolhatna rólam. Attól félek, hogy neki túl nagy ziccer nem kitenni az ilyesmi tartalmakat rólam a netre, szóval nem is tudnám kiváltani őket még azzal sem, hogy eladom a lelkem az ördögnek.
- Akkor te is eléggé szétcsaptad magad szerencsére – kis mosoly költözött az arcomra, amikor megjelent az említett személy az ajtóban. Nyilvánvalóan ha nem lett volna kellőképpen részeg, az számunkra sem lenne örömmel teli dolog, mivel egy szülinaposnak illik rendesen megünnepelni magát a tényt, hogy nagykorú lett. Nekem még egyelőre nem voltak terveim a sajátomat illetően azt az egyet leszámítva, hogy mindenképpen szeretnék olyan pezsgőt, amiben kis aranylapocskák vannak. És nem. Nem érzem magam rosszul, amiért felesleges dolgokra szórom a rengeteg pénzem. Egyszer huszonegy éves az ember, mindezt pedig úgy kell megünnepelnie, hogy az tényleg felejthetetlen élmény legyen. Ugyanakkor nem néztem le azt se, aki kevésbé volt tehetős, mint mi. Valójában nem sok különbség van aközött ahogyan ők és mi ünnepeljük a szülinapjainkat, mert lényegében mindenki baromi részegen kerül haza… Valahogy. Rejtélyes módon, amire senki sem emlékszik.
- Szerintem a családod kimosdatna a helyzetből – rántottam meg a vállam, majd vetettem rá egy pillantást – Ha valaki meghalt, az úgy járt, nem? Az embereknek vigyázniuk kell arra, hogy ne hagyják ott a fogukat valahol csak úgy.
Mármint nyilván sajnálatos tragédia meg minden, de azért ha mondjuk tíz emberből egy elpatkol, kilenc meg túléli és nincsen külső behatás, az nem a kilenc hibája, hanem az az egy vigyázhatott volna jobban magára. Ezek voltak azok a gondolataim, amiket nem szívesen osztottam meg másokkal, mert még én is szívtelen banyának éreztem magam tőlük… De attól még ez a helyzet.
- Úgyis megtalállak, ha akarlak – bájosan mosolyogtam rá, miközben pár kócos tincset hátra söpörtem az arcomból. Ezt valahol komolyan gondoltam, mivel tényleg volt elég közös ismerősünk ahhoz, hogy fel tudjam kutatni Braylent. Ráadásul egyszer próbálna meg számot cserélni úgy, hogy azt nem adja meg nekem… Tuti elkezdeném valami fake profilról zaklatni a szerelmemmel és még jobban bedurcizna rám emiatt.
- Csak ne pakold ki az ölembe a reggelidet. Jóban vagyunk, de nem ennyire – magam sem tudom, hogy a melleim miért ezt a pillanatot választották arra, hogy elszabaduljanak a helyükről, ahova amúgy sem volt könnyű benyomni őket – Szerintem hang vagy hozzá.
Nem mertem volna erre fogadni, de azért elég egyértelmű volt az, hogy mi ketten nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy két kézzel markolássza bármelyik testrészemet. Nem állítom, hogy undi lenne Braylennel lefeküdni, szimplán csak mind a ketten folyamatosan lecsúsztunk arról, hogy bármit kezdjünk egymással, én pedig nem vagyok az a fajta mániákus lány, aki azért festi be a haját mondjuk, hogy tetszen valakinek. Amióta foglalt vagyok pedig inkább azon jár az agyam, hogy mivel hozhatnám vissza a barátom kedvét ahhoz, hogy egyáltalán időt töltsünk egymással. Talán mondjuk, ha Braylent komolyabb ellenfélnek hinné, akkor több időt töltene velem. Nekem viszont senki figyelme nem kell olyan áron, hogy végül én legyek az a személy, aki megszégyenül.
- Nem gyáva. Tudod van az a mondás, hogy csak az ökör iszik magában, én pedig nem akarok annak tűnni. Szimplán próbálok programot teremteni magunknak – mikor a személyzet megjelent, egyáltalán nem számítottam rá, hogy valaki pattanni fog csak az én kérésemre. Valószínűleg emiatt történt meg az is, hogy majdnem leestem a székről ijedtemben, ami öt percen belül lehetett a második műsorszám, amit előadtam Braynek. Ennek ellenére nem akartam kiabálni vagy paraszt lenni a hölggyel, aki gyakorlatilag csak a munkáját végezte.
- Egy duplapresszó feketén jó lesz, köszönöm – a tenyeremet még mindig a hevesen verdeső szívemre szorítottam, közben pedig az okozta nekem a legnagyobb örömöt, hogy nem kezdtem el sikongatni, mint egy bolond. Amikor a nő hallótávolságon – legalábbi szerintem – kívül került, akkor csak hatalmas szemekkel néztem a fiúra.
- Hogy tudsz te így élni? – nálunk is volt személyzet, nagy volt a ház, ahol éltünk, de ennek ellenére nem volt jellemző a jelenétük. Az én szüleim a csendes munkavégzést szerették, általában ki voltak készítve nekünk az ételek és semmi dolgunk nem volt mással. Kifejezetten utáltuk a kiszolgálást, nálunk tényleg az bizonyult jó munkaerőnek, aki úgy végezte el a saját feladatait, hogy azt szinte észre sem vettük.
- Nem lehet őt csak úgy lefizetni – sóhajtottam fel halkan – És ha kiderülne a dolog, akkor az baromi ciki lenne.
Valószínűleg ez nem egy Braylennek tetsző válasz lesz, de ezzel már nem tudok mit kezdeni. Vele minden bizonnyal teljesen máshogy tudnám kibeszélni a férfit, aki jelenleg megkeserítette az életem, de az érdeklődése határozottan jól esett.
- Férfi, frissdiplomás. Talán huszonöt lehet. És nem, nem elég kitenni neki a mellem. Már próbáltam – nem kimondottan mondjuk Mr. Songot akartam megtámadni a testemmel, de úgy voltam vele, hogy ha már amúgy is olyan felsőt vettem fel, ami az elfogadhatónál kicsit többet mutat, akkor talán meg is próbálhatom megkérni a dologra még egyszer. Sok mindent lehet mondani a férfiről, de az tuti, hogy nem korrupt.
- Mit forgatsz a fejedben? – kicsit elmosolyodtam, mert tényleg kíváncsi voltam arra, hogy mire gondol most – El kell adnom a lelkem a tanácsaidért?

1 020 szó || outfit


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
hail to the king ♛ HqGCCIt
hail to the king ♛ H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
hail to the king ♛ SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
hail to the king ♛ AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
hail to the king ♛ 2oN4aHs
TémanyitásRe: hail to the king ♛
hail to the king ♛ EmptySzer. Dec. 01 2021, 21:51

Cleo & Braylen
Sosem értettem túlzottan, mi visz arra embereket, hogy az én koromban azon gondolkozzanak, kivel fognak házasságban élni és kivel szeretnének később gyerekeket. Engem az apró felnőttek gondolata így is kiborított, elég volt megszoknom, hogy van egy teljesen felnőtt öcsém, meg persze Blayze, aki minimum abba a kategóriába tartozott bizonyos értelemben, mint Skyler maga... Ha akartam volna sem tudtam volna megszabadulni annak a felelősségnek a tudatától, ami azzal járt, hogy őket megismertem. Nem akarok túlzásba esni és azt mondani, hogy az életem részévé váltak, mert tudjuk, hogy nem szeretem a kötöttségeket. Mindenesetre épp elég volt nekem az a felelősség amivel ők jártak, még csak arra sem vetemedtem volna, hogy háziállatot akarjak magamnak, épp elég volt az, amivel a családom többi tagja körbevett engem is.
Egyébként is kire bíztam volna egy állatot, amikor egy héten át teljesen másik városban tartózkodtam? Ezzel a részével pedig csak azért vagyok tisztában, mert még én is képes vagyok leolvasni a telefonom képernyőjéről a dátumot. Viszont a Las Vegasban tartott születésnapi hetem azt is eredményezte, hogy most legalább ugyanannyi ideig, amíg a buli tartott, ne akarjak semmit csinálni. A saját és a májam érdekében legalábbis visszafogottan kellene élveznem, hogy még életben vagyok és eléggé felnőttem ahhoz, hogy valami random ember által kitalált szabályok szerint is ihassak alkoholt. Persze aki ismer, nagyon is tisztában van vele, hogy nem kenyerem az, hogy jól viselkedjek, vagy hogy bárkinek meg akarjak felelni - néha még magamnak sem szoktam.
- Nem tudtam pontosan ki jött velem hazáig. Elvileg Finnek sincs hol laknia. - Ami egyébként részben hazugság volt, amire állandó jelleggel emlékeztetem őt, amikor éppen felidegesít, lévén van neki egy unokatestvére, akihez nyugodt szívvel mehetne. Gondolom őt soha nem dobná ki a családja, mint ahogyan engem akar néha a saját húgom. - Az nem elég jó alibi, ha kiderül, hogy időközben valaki meghalt. - Nem állítom, hogy olyan durva lett volna a buli, de ezt is csak és kizárólag akkor, ha jegyzőkönyvbe veszik. Ilyenkor örülök neki, hogy van egy nővérem, aki ügyvéd, mert ha állítja is, hogy nem húzna ki a szarból, akkor is tudom, hogy Mona megtenné. Ha nem ő, akkor a nagybátyám haverja.
- Számot cserélek, ahányszor beállítasz valamit - jelentem ki jókedvűen, csak hogy még több borsot törjek az orra alá. Senki nem állíthatna meg abban, hogy tényleg megcsináljam, amit mondok, viszont előre érzem, hogy nem lenne annyi lélekjelenlétem és energiám ahhoz, hogy ezt végig játsszam minden alkalommal. Egyébként is fontos telefonszámok - és tiltott számok - voltak a jelenlegi kártyámon ahhoz, hogy ne akarjak tőle megszabadulni.
- Nem, még filozofálok, hogy mit fogad be a gyomrom. - Előbb kihúztam magamat, aztán a két oldalamon megemeltem a karjaimat, hogy némi nyöszörgés kiadása közben nyújtózzak egy nagyot. A lábam továbbra is az ebédlőszékre volt támasztva, amit egészen kicsi koromtól kezdve kinevelni próbáltak belőlem, nem pedig rászoktatni, de voltak helyzetek, amikor nem érdekelt, hogy ki hogyan lát. A bejárónőnk szavai alapján pedig ma úgysem lesz senki más Cleon kívül, aki láthatná ezt. Ellenben azzal a műsorral, amit én kapok a lány által. - Segítsek? - Olyan mosollyal teszem fel a kérdést, aminek köze sincs az ablakokon beszűrődő fényhez és világossághoz. Cselekvés helyett viszont a kávés bögréért nyúlok, amiben lötyög még némi folyadék.
- Gyáva. - Ezúttal szélesedik a vigyor az arcomon. Szokták mondani, hogy kutyaharapást szőrével, de ha lehet én határozottan lecserélném valami másra ezt az állítást, aminek nincs köze házi állatokhoz. Ha majd találok ilyen mondást, mindenképpen áttérek rá. Jelenleg azonban annak is örülök, hogy a saját nyelvemet beszélem.
Már épp szóra akartam nyitni a számat és megkérni a lányt arra, hogy a kérését ismételje meg kicsit hangosabban, hátha akkor a személyzet is meghallja, amikor megjelent a gondolatban vizionált személy és úgy közeledett felénk, mintha tényleg hívtam volna.
- Milyen kávét hozhatok a hölgynek? - A pillantásommal követtem az alkalmazottat, miközben az étkezőasztalra könyököltem. Vagy irtó közel kellett lennie ahhoz, hogy halljon bennünket, vagy szuper hallása van és a Marvel filmek nem is kitalált hősökkel vannak tele, pusztán kitalált képességekkel. A kettő között nincs opció. De legalább nem nekem kellett fáradnom azzal a kávéval és be tudtam fejezni a sajátomat, amit egy utolsó hajtással lehúztam.
- Amerikai palacsintát. - Másokkal ellentétben az én gyógyírem a másnaposságra furcsa mód az a fajta édes kaja volt, amit más körülmények között még pénzért sem lehetett volna belém könyörögni. Nem csak a legutóbbi alkalommal működött ez, amikor Monánál aludtam, hanem minden egyes másnapon, mióta kipróbáltam még vagy egy éve. Azzal pedig a személyzet minden egyes tagja tisztában volt, hogy engem nem érdemes laktózt tartalmazó ételekkel mérgezni - vagy az egész családot, ha már itt tartunk.
- Miért nem vesztek neki egy új kocsit? Akkor meg van oldva életed végéig a dolog. - Határozottan nem én vagyok az az ember, akitől ebben a tekintetben tanácsot kell kérni - nem mintha olyan szívesen osztogatnám a bölcsességem. - Nő vagy férfi? Mennyi idős? - Tettem fel a legfontosabb kérdéseket, amelyekre a válasz döntő jelentőségű lehet abban, hogy a továbbiakban mi hagyja el a számat.

818 | öltözék | hail to the king ♛ 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Cleo A. Ballos imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
hail to the king ♛ F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
hail to the king ♛ 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
hail to the king ♛ Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
hail to the king ♛ D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
hail to the king ♛ 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: hail to the king ♛
hail to the king ♛ EmptyHétf. Júl. 12 2021, 19:38

Braylen & Cleo
Furcsa belegondolni abba, hogy mennyire könnyű volt átvernem a szüleimet azzal kapcsolatban, hogy hol töltök egy teljes hetet. Állítottam, hogy a mamát látogatom meg, aki természetesen hajlandó volt falazni nekem, bár valószínűleg hamar rájöttek arra, hogy valójában hol voltam. Nem kellett a szomszédba menni az információért, mivel én magam osztottam meg a sztorikat Braylen bulijáról, akinek egy iszonyatosan giccses, gyémánttal kirakott koronát is vittem ajándékba. A szüleim sosem kedvelték őt túlzottan, de pont ez adta meg a dolgok esszenciáját: valami olyat akartam csinálni, amivel kiboríthatom őket.
Elég egyértelmű volt, hogy a nőgyógyászomnak elég elsírnom, hogy valami gebasz volt a fogamzásgátlóval, amit eddig szedtem, és már meg is van oldva az iskolai igazolásom, éppen ezért egyáltalán nem éreztem bűntudatot, amiért elmentem egyet szórakozni. Jelen esetben teljesen részletkérdés az, hogy mennyit és milyen mértékben tettem ezt. Annak ellenére, hogy nagyon meg akartam halni a másnaposságtól, egyszerre akartam mellette visszamenni Vegasba is. Őszintén, arra se nagyon emlékeztem, hogy miként kerültem ágyba, viszont egy részlet egészen élesen élt bennem. Valamit mondtam Braylennek, amit talán nem kellett volna. Határozottan felkérés volt keringőre az a megjegyzésem, hogy mivel Cole biztosan valami zsíros hajú orvostanhallgatót baszogat az egyik szertárban, nekem is bosszúból le kellene feküdnöm vele. Amikor felajánlotta az egyik haverját nekem a srác, akkor már persze valamennyire visszakoztam, és talán nem is voltam olyan állapotban, hogy megléphessük ezt a dolgot. Viszont ugyanakkor nem feltétlenül éreztem magam emiatt bűnösnek, mert a barátom már épp elég ideje elhanyagolt ahhoz, hogy a szakításon is elkezdjek gondolkozni. Egyre ritkábban tudtunk találkozni, általában a tanulásra hivatkozott, viszont amikor felhoztam a szakítás kártyát, valamiért mindig megoldotta azt, hogy együtt legyünk… Leginkább együtt aludjunk. Emiatt pedig lényegében úgy éreztem magam, mint egy kurva, aki a fizetségét sem érdemli meg, ráadásul az sem feltétlen fontos, hogy nekem jó legyen a dolog, amíg ő el tud menni. Nyilvánvaló volt, hogy emiatt egyre kevésbé szívesen voltam ebben a kapcsolatban, viszont hosszú volt az a másfél év, amit együtt töltöttünk. Ugyanakkor pont azért, mert már van egy közös múltunk, és ő sem volt mindig ilyen velem.
Mindenesetre egy fokkal nyugodtabb voltam, miután a takaró alá néztem és felöltözve találtam magam. Tuti találok majd valami tiszta cuccot még magamnál és talán úgy is lesz stílusos, ha partigöncben vonulok haza. Előtte viszont tényleg szükségem volt egy kávéra, ez pedig elég indok volt arra, hogy összeszedjem magam és felálljak az ágyból.
- Miért, valaki még jött velünk? – párszor áttúrtam a hajam, bár jelenleg nem annyira érdekelt, hogy hogyan fest – Az utolsó emlékem az volt, hogy a repülőn elaludtam a válladon.
Ha pedig ezek után tényleg lefeküdtem volna valakivel, arra én már nem emlékeztem. Bár az ágy másik fele határozottan érintetlennek tűnt, illetve voltam már Braylen szobájában korábban. Most határozottan egy másikban ébredtem, emiatt pedig minden gyanúm szertefoszlott.
- Édes vagy – a mosolyom kicsit bosszús volt – Csinálj csak, de akkor én is fogok rólad.
Viszont, hogy meglegyen a boldogsága, én párszor átsimítottam a hajam, aztán felemeltem a középső ujjamat a pózhoz. Nem mintha az undorodó arckifejezése ne lett volna elég jó hívóképnek, de most ő is leharcoltnak tűnt.
- Remélem még nem ettél, mert én is az vagyok – hozzáteszem, hogy valami gusztustalanul zsírosra vágytam volna, de nem fogok vendégségben válogatni. Egyébként a felhozatal elég jó volt így is, viszont mindenekelőtt kénytelen voltam megigazítani a melltartómat, meg leginkább az elszabadult melleimet visszatömködni a helyükre.
- Egyedül nem sörözök – jelentettem ki határozottan. Ha ő iszik, akkor nekem is rendben van. Miután megnéztem a mobilomban az emlékeztetőimet, amúgy is azt éreztem, hogy szükségem lenne pár italra a délutáni programomhoz… Nem mintha kötelező lett volna, de ezt az alkalmat ne ragadnám meg arra, hogy megbeszéljem Mr. Songgal azt, hogy miért utál engem annyira?
- Viszont egy kávé jól esne. Te mit reggelizel? A következő bulinál aludhatsz nálunk – már csak azért is, mert tényleg hittem a teóriában arról a csajról, akivel Cole csal engem. Amíg nálunk csak alszik valaki, addig nincsen semmi gond. Viszont, ha róla ténylegesen kiderül az, hogy másnál tölti az éjszakáit, akkor tényleg képes lennék a büszkeségébe taposni és akár azt is hazudni neki, hogy megcsaltam.
- Fogadóórára kell mennem – jelentettem ki egy sóhaj kíséretében – Rontottam a jegyeimen és anyám magán kívül van miatta. Nem mintha érdekelne a dolog amúgy, de jobb, ha én beszélek a tanárokkal. Tudod milyenek.
Nem egyszer próbálkoztak már lefizetéssel, ami baromi tisztességtelen és megalázó, mivel nem vagyok idióta. Éppen ezért hittem abban, hogy anya majd jól kihasználja az egy hetes távollétemet és megpróbálkozik azzal, hogy beszéljen Mr. Songgal de én ezt el akartam kerülni mindenképp, szóval meg kellett előznöm őt.

752 szó || outfit


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
hail to the king ♛ HqGCCIt
hail to the king ♛ H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
hail to the king ♛ SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
hail to the king ♛ AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
hail to the king ♛ 2oN4aHs
TémanyitásRe: hail to the king ♛
hail to the king ♛ EmptySzomb. Ápr. 03 2021, 14:19

Cleo & Braylen
Szokták mondani, hogy vannak helyzetek, amikor számvetést kell tartanunk valamivel kapcsolatban - mondjuk az eddigi életünkről, vagy az elmúlt évről. Mivel elpatkolni nem terveztem, feleslegesnek éreztem volna azzal tölteni a drága időmet, hogy mind a huszonegy évemet átgondoljam és a végén megállapítsam, hogy jól szórakoztam-e vagy sem. Az már mindennek a teteje lett volna, ha valaki azt várta volna tőlem, hogy megmondjam, vajon jó vagy rossz ember vagyok a cselekedeteim alapján. Én egyik sem akartam igazán lenni, szimplán csak az volt a célom, hogy öregbítsem a családom hírnevét, ha már férfinak születtem és képes vagyok erre. Nyilván nem gyerekek formájában gondoltam, arra elég jó volt még az apám is. Én pedig semmilyen formában nem akartam a nyomdokaiba lépni. A vagyonát elfogadtam volna, de idővel ha már nem lesz közöttünk - szomorú -, akkor úgyis viszontlátok valamennyit abból a pénzből, amivel jelenleg ő rendelkezik. Mindegy is, szóval...
Ha már valamit át kellett volna gondolnom, akkor biztosan az elmúlt egy hetem lett volna az - tovább egyébként sem lettem volna képes visszamenni gondolatban, mert már így is épp eléggé fájt konstans módon a fejem, hogy ne akarjam használni. Két dologgal nagyon is tisztában voltam: még élek, illetve sikerült betöltenem a huszonegyedik életévemet, ami felhatalmaz mindenféle előnnyel, amiket egyébként eddig is csináltam, csak nem legálisan. Lényegében nem változott semmi, egyszerűen csak volt egy jó hetem, a barátaimmal együtt - habár egyikükkel sem sikerült még beszélnem ezzel kapcsolatban, de mivel senki nem halt meg, illetve senkit nem hagytunk Vegasban, úgy ítéltem, hogy biztosan jól szórakoztak. Szükség volt egy egész hétre a születésnapom ünneplésére? Nem. Szükséges volt, hogy egészen Las Vegasig menjünk a buliért? Nem, nem igazán. De megérte? Kurvára.
- Szüksége van esetleg még valamire? - A bejárónőnk kedves hangja felé fordítottam a fejemet, habár az arcát még néhány másodperc erejéig nélkülöznöm kellett, tekintve, hogy éppen a szememet dörzsöltem, nem mintha a mozdulat segítene a másnaposságomon. Az elém készített dolgok közül azonban még csak egy kávé kiöntéséig jutottam.
- Nem, köszönöm. - Finom mozdulattal ingattam meg a fejemet, majd újra szólásra nyitottam a számat. - Hol vannak a többiek? - Fontos volt tudnom, hogy kivel sodorhat össze a szél a házunkban, mert a lelkiállapotom is nagyban múlt a társaságon.
- A szülei még reggel elmentek itthonról, a húga pedig egy fél órája. A vendége még alszik.
- Köszönöm. - Mivel nem volt több mondanivalónk egymásnak, az alkalmazott finoman biccentett egyet, majd ment a dolgára. Nem az én dolgom volt ellenőrizni, hogy, vajon kifoszt-e minket a tárgyi vagyonunkból, mióta nincsenek nevelőnőink, azóta már nem is igazán foglal le az alkalmazottak kiakasztása. Egy dolog azonban szöget ütött a fejembe és miközben az egyik lábamat felhúztam a székemre, hogy határozottan illetlenül helyet foglalva kezdjek bele a kávém elfogyasztásába, azon járt a fejem vajon ki lehet a vendégem. Amikor azonban megpillantottam őt és meghallottam a kérdést, akaratlanul is halk nevetés tört ki belőlem.
- Á, szóval te vagy az. - Megtehettem volna, hogy ráírok Felixre, vagy Finnre, de jelen helyzetben sokkal éhesebb voltam annál, mint hogy nyomozni kezdjek. - Neked is jó reggelt, habár láttalak már szebbnek is. - Nyugodt hangon mondtam ezt ki, mert egy másnap nem vett el a lány szépségéből, de abban is biztos vagyok, hogy ilyen állapotban nem ment volna társaságba. - Csinálhatok rólad egy képet? Beállítom hívóképnek - a válaszától függetlenül nyomtam bele a kezemet a zsebembe, hogy beteljesítsem a saját kérésemet.
- Éhes voltam. - Az utóbbi egy hétben nem állítom, hogy odafigyeltem volna a szükségletpiramisomra, mint egy normális ember, ez pedig határozottan felborította az egyébként szokásos menetrendemet - amibe beletartozott az is, hogy délig aludjak, buli után akár tovább is. Az a része az egésznek nem érdekelt, hogy mi lesz az egyetemmel, vagy a kihagyott órákkal.
- Kérsz valamit inni? Van sör, attól helyrebillensz - vigyorogva pillantottam rá. Felelőtlenség kiskorúnak italt ajánlgatni, de amíg felügyelet mellett fogyasztja, addig a törvények szerint is rendben van. Én már felnőtt vagyok és felügyelet is, szóval megteheti. - Mi a mai terv? - Az én fejemben már megfordult, hogy ideje lenne meglátogatnom egy helyet, ahol többek között masszázzsal is tudnak szolgálni, mert egy hét ivás és buli után valakinek vissza kellett raknia a testembe.

680 | öltözék | hail to the king ♛ 2582470607 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Cleo A. Ballos imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
hail to the king ♛ F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
hail to the king ♛ 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
hail to the king ♛ Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
hail to the king ♛ D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
hail to the king ♛ 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
Témanyitáshail to the king ♛
hail to the king ♛ EmptyCsüt. Feb. 18 2021, 11:08

Braylen & Cleo
Hatalmas másnaposság tört rám, amikor inyíltak a szemeim. Egyáltalán nem volt ez meglepő, mivel Braylen egy hetes szülinapjára valóban bőrönddel mentünk Vegasba. Tegnap érkeztünk vissza New Yorkba, én őszintén nem is feltétlenül voltam tisztában azzal, hogy hogyan sikerült bemennem a házba, ahol most tartózkodtam. A filmekben ez lenne az a pont, amikor elgondolkozom, hogy miért nem ismerős a környék, és a takaró alá nézek, mert ellenőriznem kell a ruháimat. Én a magam részéről teljes mértékben biztos voltam abban, hogy Braylen nem hagyta volna, hogy valami bajom essen, hiszen én valamilyen szinten más voltam számára, mint a többi lány. Nem azt mondom, hogy különlegesebb lennék náluk, de rám mégsem úgy tekintett, mint egy két lábon járó sunára, akit a listájára kellene írnia, sokkal inkább voltunk mi barátok. Persze párszor már a tudtomra adta azt, hogy nem lenne ellenére, ha időről-időre több is lenne közöttünk, de elfogadta, hogy én ezt nem akarom.
Abban szinte biztos voltam, hogy a saját lábamon jöttem a helyre, mivel mindig igyekeztem odafigyelni arra, hogy biztonságosan bulizzak. Sosem hagytam el az italomat sehol, illetve igyekeztem nem leszakadni a társaságról, akikkel mentem. Ilyesmi csak akkor történt, amikor mondjuk valaki mással futottam össze, akit ismerek. Így tényleg nem volt okom arra, hogy pánikoljak, minden bizonnyal olyan helyen vagyok, ahol nem eshet bajom.
amikor kimásztam az ágyból, meg is bizonyosodtam arról, hogy a tegnap viselt ruhám szintén rajtam volt, a magassarkúim pedig gondosan az ágy mellé voltak állítva. Azokat most inkább a kezembe kaptam, és mezítláb léptem ki a szobából, mert tényleg kíváncsi voltam arra, hogy hol lehettem.
Nem nagyon figyeltem meg a szobát, ahol egész eddig voltam, viszont amint a folyosóra értem, hamar beazonosítottam a környezetet. Sosem jártam Braylenék birodalmában, de elég egyértelmű volt, hogy nem a haverjai koliszobájának folyosójára léphettem ki. Ez ahhoz túl fényűző volt.
Éppen emiatt éreztem magam kifejezetten nyűgösnek. Míg egy kollégium folyosója egyszerű felépítésű volt, és lényegében szintenként voltak elhelyezve mosdók, fürdők, és konyhák, addig ebben a hatalmas házban egyszerűen képtelen voltam kiigazodni azon, hogy mit merre találok. Fél óra bolyongás után hallottam meg a család bejárónőjének kisasszonyozását, aki végül a konyhába kísért és állította, hogy ott kapok majd reggelit és megtalálom a fiút is.
Én a magam részéről mondjuk a kócos hajammal, ami valamennyit még tartott azokból a hullámokból, amit az előző nap varázsoltam magamnak, illetve az elkenődött, fekete szemsminkemmel és vörös rúzsommal sok mindennek éreztem magam, de kisasszonynak biztosan nem. Ahhoz még szükségem lett volna egy zuhanyra, meg esetlegesen a srác engedélyére ahhoz, hogy ellopjam az egyik ingét. Tíz óra van, és nekem nagyon is suliba kellene mennem, lehetőség szerint józanul. Most még nem igazán éreztem magam annak.
- Jó reggelt… Ugye reggel van? – szabályosan ledobtam magam a konyhaasztalhoz, pont a fiú mellé, a cipőimet pedig szintén magam mellé tettem a földre. Vagyis inkább csak nem éreztem magamban elég erőt ahhoz, hogy tartsam őket, ezért nagyon kellemetlen koppanással értek földet a lábbelik. A hang nem ébresztett fel, sokkal inkább rosszul hatott az idegrendszeremre.
- Hogyhogy ilyen korán fent vagy? – a kérdés teljesen jogos volt, mert szerintem ő egy másnaposság után képes átaludni egy teljes napot is, ha olyanja van – Nem aludtál jól?
Szerettem volna megérdeklődni azt, hogy miként tervezi az elkövetkezendő pár napot. Nem lepődtem volna meg azon, hogy ha nem tetszik neki az, hogy csak egy hétig buliznánk, és szeretné lekerekíteni a számot, ezért további három napon keresztül még folytatná a dolgokat. Viszont, ha én kihagyok még egy irodalomórát, akkor minden bizonnyal fel fog nyársalni a tanár. Azt sem tudtam pontosan, hogy kijózanodok-e egyáltalán addig.

583 szó || outfit


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
hail to the king ♛ HqGCCIt
hail to the king ♛ H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
hail to the king ♛ SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
hail to the king ♛ AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
hail to the king ♛ 2oN4aHs
TémanyitásRe: hail to the king ♛
hail to the king ♛ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
hail to the king ♛
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Margaret E. King
» Timothy King
» King Family
» Jackson King
» I was king - Chae twins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: