New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 110 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Timothy King
TémanyitásTimothy King
Timothy King EmptyVas. 14 Márc. - 11:04
Timothy King

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Timothy King
Becenevek:
Timmy, Tim
Születési hely, idő:
Charlotte, NC, USA, 1999. augusztus 8.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
reménytelenül szingli
Csoport:
diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU, (Professzionális tanulmányok, reál és humán tudományok kar, diggitális kommunikáció és média
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
informatikus, rendszergazda, weboldalkezelő
Ha dolgozik//Munkahely:
Állandó munkahelye még nincs, csak különböző, kisebb cégek/vállalkozások informatikai részét vezeti
Hobbi:
Minden ami számítógéppel kapcsolatos (programoz, játszik, weboldalakat szerkeszt, videót vág, zenét szerkeszt..stb), kosarazik, tornázik, edzőterembe jár, gördeszkázik (bár elég ügyetlen), barkácsol
Play by:
Tom Holland

Jellem


Türelmes: Már 3 éve loholok egy lány után. Nagyon szeretem őt, de ezt még nem merem elmondani neki. Próbálom elárasztani a szeretetemmel és bolgoddá tenni őt. Türelmesen várom azt a napot, amikor végre ő is szeretni fog.

Intelligens: Egy nagyon intelligens srácnak tartom magam. Az én legnagyobb fegyverem a tudásom. Főleg az informatika és a média terén. Ez a két dolog, amit nagyon szeretek. Nagyon sok időt töltök a gép előtt és próbálok valami újat alkotni vagy valami játékot tolok.
Nagyon illemtudónak is tartom magam.

Mókás: Szórakoztató személyiségnek tartom magam. Ha a poénjaim nem is ütnek nagyon és a mindig vidám hangulatom sem terjed át, akkor az ügyetlenkedéseim majd felvidítanak. Nagyon szerencsétlennek tartom magam, ha valamit el tudok szúrni, akkor azt el is szúrom. Különös tekintettel a lányokra meg úgy a legtöbb emberi kapcsolatra.  

Odaadó: Nagyon fontosak számomra az embertársaim, de főleg a barátaim. Értük bármit megtennék és sokszor érzem azt, hogy ők fontosabbak nekem, mint saját magam.

Társaságkerülő: Szeretek másokkal lenni, de valahogy mindig kell egy kis magány. Szeretek egyedül is lenni és mindig találok valamit, amivel lefoglalom magam.

Hűséges: Mint már említettem a barátaimért, bármit megtennék és sosem árulnám el őket. Az én szavamnak lehet hinni, ha valamit megígérek, akkor tartom magam ahhoz. Sosem fogom elfelejteni, hogy ki vagyok és honnan jöttem. Büszkén viselem a King nevet és igyekszek hű lenni a családomhoz.

Yoda: Sajnos nem ismerek olyan jellemvonást, ami y-nal kezdődik. Viszont Yoda kifejezi a sci-fi és a szuperhősös filmek iránti rajongásom. Rengeteg erekje dísziti a szobám, amit a különböző rendezvényeken szereztem.

Múlt

Háború. Egy esemény, amely során különböző nézetek megütköznek és férfiak (egyre gyakrabban nők is) össze mérik az erejüket. Én is egy háborúban vagyok. A fegyverek ropogása lassan kiszakítja a dobhártyámat. Az egyik lövészárokban térdelve szorongatom a a gépfegyverem. Eljött a pillanat Timothy, erre gyakoroltál ennyit. Óvatosan nézek ki az árokból, nehogy valaki eltaláljon. Szinte rögtön megpillantom az egyik barátomat a csatatér közepén sétálni.
- Franco, ne menj! Ez öngyilkosság! - kiálltok utána, de mintha meg se hallana. Ő mindig is elég béna volt ebben, de ez az eddigi legrosszabb döntése. Látom, ahogy először eltalálják, majd megint és megint, amíg össze nem esik. A saját szemeimmel látom meghalni.
- Franco! - üvöltöm, miközben kiugrok az árokból és vadul kezdek el lövöldözni az ellenség irányába, miközben feléjük futok. Nem hagyhatom, hogy a barátom halála értelmetlen legyen. Már nagyon közel van a győzelem, úgy látszik, hogy beválik a támadásom. Már csak egy ellenfél él, de ekkor hirtelen minden elsötétül.
- Ne haragudj Timmy, mindig elfelejtem, hogy nem mehet egyszerre a sütő, a mosógép és a porszívó - nevetve kér bocsánatot a lakótársam, miközben benyit a sötét szobámba. - Semmi baj, már úgy is feladtam az e-sportolói karrierem - mondom egy nagy sóhajtás után. A lakotársam se az eszéről híres, de elviseli az ügyetlenkedéseim, szóval jól megvagyunk egymás mellett. Természetesen én vagyok az aki kimegy, hogy visszakapcsolja az áramot, de szívesen megcsinálom ezt. Mikor ismét a szobámba lépek, felhúzom a redőnyt. Mint a legtöbb programozó, én is szeretek sötétben lenni, de ideje egy kis D-vitamint is bevinnem a szervezetembe. Elégedetten nézek körbe a szobámba. 3 év alatt nagyon otthonossá tudtam tenni. Már az erekjéim nagy részét is átmentettem, ezért díszíti a falakat és a polcokot rengeteg szuperhősös, képregényes poszter és figura. Nagyon oda vagyok ezekért, főleg a pókember gyűjteményemért. Egyre nehezebben tudom visszafogni magam, hogy rendeljek egy pókember jelmezt és én is cosplay videókat készítsek a tiktokra. De tényleg nagyon menő videók vannak ebben a témában. Az ágyam melletti éjjeliszekrényen is ott virít egy pókemberes lámpa, amin a szuperhős egy pókhálót lő ki felfelé és a háló világítja be a szobát. Mellette van pár kép is. Az egyik kép pár évvel ezelőtt készült, Maggievel. Ő apukám testvére. A szüleimet nem ismertem, mert nagyon kicsi voltam, amikor autóbalesetben meghaltak. Maggie volt, aki a gyámom lett és felnevelt. Természetesen rengeteget mesélt a szüleimről, de még is rá tekintek úgy, mint anyára, hisz ő volt nekem ott mindig, mikor egy anyának ott kell lenni. Szerettem vele élni, de amikor felvettek az egyetemre, elhatároztam, hogy elköltözök, közelebb a sulihoz, de leginkább abban reménykedtem, hogy talán így egy kicsit több közösségi életet fogok élni. A képek között ott van egy óra is, ami eszembe juttatja, hogy már úton kéne lennem a pizzériában. Nincs állandó munkahelyem, csak az egyetemi tanulmányaim mellett, pár kisebb cég informatikai hátterében segítek. Ennek a pizzériának is én kezelem a weboldalát és az étteremben kihelyezett elektronikus táblák pizzarendelő alkalmazásait.

A gördeszkámon érkezek meg az étterembe, ahol már izgatottan vár az idős olasz bácsi.
- Bonjour Timothy! A masinád teljesen imbécile - mondja és már vezet is a gépekhez, hogy újraprogramozzam. Nagy lelkesedéssel esek neki, hisz szeretem ezt csinálni. Egészen addig nem állok meg, amíg meg nem látom Saffront bejönni az étterembe azzal a sráccal. Már nem dolgozok, csak csodálom a lányt. Mióta ismerem, azóta bele vagyok zúgva, de ő észre se vesz. Nagyon jó barátok lettünk, főleg az egyetem miatt, de már az első pillanattól kezdve odáig vagyok érte. - Csak nem tetszik neked az a lány mon amie? - kérdi az olasz, miközben megböki a karom. - Dehogy, csak... csak ismerem őt, egy jó barátom - próbálom bekamuzni, de már teljesen vörös az arcom. - Ismerem ezt a nézést. Mikor én utoljára így néztem valakire, akkor pár évvel később lenyúlta a vagyonom és azóta ebben a romhalmazban küzdök az életbenmaradásért. Meg úgy látszik, hogy nem csak te pályázol erre a lányra - hallom ahogy mondja ezeket, de nem igazán fogom fel, mert még mindig Saffronban gyönyörködöm.  - Saffron - suttogom, mire a tulaj csak legyint egyet. - C'est horrible! - mondja miközben távozik. Bárki, bármit mond, nem fogom feladni. Küzdeni fogok érte és be fogja látni, hogy én vagyok neki a nagy ő.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Timothy King
Timothy King EmptyVas. 21 Márc. - 21:08
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Timothy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Személy szerint azt hiszem kétféle ember van. Az egyik kategóriába tartozók számára a világ legkönnyebb dolga másokkal kapcsolatot teremteni, elmondani, hogy mit gondolnak és éreznek. A másik kategória nyilván ennek a szöges ellentéte. Azt hiszem ide tartozol Te magad is, a második kategóriába, lévén ott van neked az a lány, aki tetszik és akivel rendszeresen együtt töltitek az időtöket, hála az egyetemnek és a közös elfoglaltságoknak, mégsem tudtad még neki megmondani, hogy pontosan mit érzel vele kapcsolat és hogy ez a bizonyos "valami" történetesen több, mint barátság. Timothy King 2624752903 A türelmed nagy előnyödre válhat bizonyos helyzetek, nem csak most, ennyi idősen, de úgy gondolom, hogy a jövőben is. Viszont vannak helyzetek, amikor mégis ki kell mondani azokat a bizonyos érzéseket és nem szabad csigaházba, vagy épp teknőspáncélba bújva várni A nagy alkalmat, ami a saját megérzésünk szerint talán soha nem az igazi-igazi. Ki tudja, talán szerencsével jársz! Jobb tudni, mint örök időkig bizonytalanságban élni, nem igaz?
Olyan srácot ismerhettünk meg a soraidon keresztül, akivel ténylegesen is jól el lehet tölteni az időt. Akit ezernyi dolog érdekel, és aki attól sem riad vissza, ha neki magának is dolgoznia kell. Nagyon tetszettek a szituációk, amelyekkel bemutattad nekünk magadat, és mivel várnak már téged, nem is húznám tovább az idődet. Timothy King 2451935670
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Timothy King Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Timothy King Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Timothy King 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Timothy King 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Timothy King 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Timothy King
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Timothy
» ellis; timothy
» Orvel Timothy Lowden
» Timothy Spencer Bradford
» ingrid + timothy - lucky day

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: