New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

I was king - Chae twins
TémanyitásRe: I was king - Chae twins
I was king - Chae twins EmptySzer. Dec. 06 2023, 14:43

Rim & Shin
Amikor először kinyitottam a szemem, nagyon nehéz volt egyáltalán azt felmérni, hogy hol vagyok és miért kerültem oda. Emellett az első gondolatom már régóta mindig ugyanaz volt. Sehogy sem jó. Sokat segített az állapotomon az, hogy elzárkóztam a szeretteimtől, vagy a tudat, hogy Han gyűlölt. Talán összességében ezt őrültség lett volna hangosan kimondani, de úgy éreztem, hogy jobb ez nekem így. Ha utál, akkor legalább van felelőse annak, amit történt, ezáltal nem úgy marcangolom magam, hogy a környezetem közben azt mondja, hogy nem az én hibám volt. Nem gondoltam, hogy Kang, és egy családapa halála esetén a gondatlanságom körülményei enyhítést érdemeltek volna. Arról pedig nem én döntöttem, hogy a büntetést elkerülöm. Emiatt nem voltam mérges a szüleimre, valószínűleg ők is azt szerették volna, hogy mindenáron megóvjanak attól, ami a sorsom lett volna. Amikor arra gondoltam, hogy egy gyerek is ülhetett volna abban az autóban, hirtelen úgy éreztem, hogy nem érdemlem meg azt, hogy éljek és a hónapok óta tartó szenvedésemet teljes mértékben kiérdemeltem. Mégis nehéz volt szavakba önteni, hogy pontosan milyen érzések keringtek bennem azok után, hogy több ember véleményét is végig hallgattam az állapotomról.
Nyilván nem akartam, hogy pszichiátriára csukjanak be, és azt nem mondhattam az orvosoknak, hogy az általuk alkoholproblémának és gyógyszerfüggőségnek minősített állapotom azért vált ennyire súlyossá, mert kurvára csak akkor tudok elaludni, ha valami töménnyel küldöm le az altatókat meg a nyugtatókat. Ezen a ponton be kellene ismernem, hogy túladagolom a gyógyszereket a fürdőkádamban alszom és már vagy egy hónapja skippelem az otthoni takarítást. Nem is feltétlenül emlékszem, hogy mi történt otthon. Ahelyett, hogy fejfájást okoznék az embereknek és a családomat sanyargatnám – mert még mindig nem voltam benne biztos, hogy Hant egyáltalán érdekli, hogy mi van velem – inkább nem mondtam semmit. Alapvetően sokkal jobb vagyok abban, hogy hallgassak.
Maga a tény, hogy a húgom megérkezett ma, egy jó dolog volt. Ez adott némi motivációt ahhoz, hogy össze akarjam magam szedni és emberi mivoltomban próbáljak meg elé állni. Amikor tükörbe néztem, még én is elképedtem azon, hogy mennyire sápadtnak tűntem, holott mindenki időt fordított arra, hogy megjegyezze, hogy mennyire szarul nézek ki. Maga a tény, hogy ezzel nem tudtam vitába szállni, és az, ami régen voltam teljesen elhalványult, még nekem is ijesztő volt. Ugyanakkor legalább éreztem valamit, ami életben tartott… Mintha nem ez ellen akartam volna egészen eddig küzdeni.
Kétszer ellenőriztem a szétrobbantott vénámat, mert nem akartam, hogy Rim tudja, hogy mit csináltam, amikor felébredtem. Annak ellenére, hogy mi ketten talán nem mutattunk túl sok kémiát, mert nem volt csöpögős a kapcsolatunk, mindig megbeszéltünk egymással mindent. Az utóbbi időkben viszont mást sem csináltam csak eltitkoltam előle dolgokat. Sosem féltem attól, hogy kevésbé szeretne, inkább csak nem akartam ennélfogva ennyire magamhoz láncolni őt. Fájt, hogy nem vagyunk együtt, de sokkal jobb volt ez annál, mintha azon kellene agyalnom, hogy bántják, amiért olyan bátyja van, mint én.
- Az jó – annak ellenére, hogy mosolygott, én egyelőre csak annyira voltam képes, hogy megpróbáljak felé fordulni – Sajnálom, hogy háziőrizetben kell most tartanod. Biztos lenne ennél jobb dolgod is.
Most sem voltam benne biztos, hogy egyáltalán honnan jött. Ökölbe szorult a kezem arra a gondolatra, hogy gyakorlatilag semmit se tudok a húgomról azóta, hogy elzárkóztam tőle. Talán Rimnek is nehézséget okozhattam azzal, hogy többé nem voltam ott neki, hogy megoszthassa velem azokat a dolgokat, amikről korábban rengeteget beszéltünk. Emiatt pedig nagyon is szégyelltem magam.
- Köszönöm, hogy vezetsz – nagyon nehezen nyögtem ki ezeket a szavakat, mert utáltam azt, ha az emberek gyengének láttak, alapvetően ez alól a testvérem sem volt kivétel. Viszont nem szívesen mozdultam ki a házból se jó ideje, mert paranoiás lettem attól, ha valakinek a pillantása egy kicsit tovább elidőzött rajtam. Az, hogy miért nem használtam közlekedési eszközöket, szinte egyértelmű volt. Tartottam tőle, hogy most is instant felmegy a pulzusom attól, hogy helyet foglalok az autóban, de nincs mese, most egy kicsit moderálnom kell magam.
- Persze – átnéztem a válla felett, ahogyan némi válaszra méltattam, mert nem akartam belegondolni abba, hogy pontosan milyenek a szüleink. Szinte előre láttam azt, hogy szinte bármit meg tudok úszni az életem folyamán csak azért, mert ők ennyire fontosnak érzik, hogy kiálljanak mellettünk. Megértem, hogy szülőként nyilvánvalóan mi lehetünk nekik a legfontosabbak, de attól függetlenül még én is úgy gondoltam, hogy nem feltétlenül kell mindentől megvédeni minket. Lehet, hogy ha most börtönben lennék, akkor könnyebben néznék a húgom szemébe.
- Tényleg ennyire látni akar? – nem mertem elhinni a dolgot. Az utóbbi időben olyannyira elzárkóztam attól, hogy bárkivel találkozzak a családból, hogy már hihetetlennek tűnt az, hogy hiányozhatok nekik – Szerintem nem lenne jó ötlet most hazamennem.
A családunk bár nem a leghíresebb, attól függetlenül tisztában voltam vele, hogy van arra esély, hogy valaki felismerjen minket. Az pedig, hogy a nagyszüleimet kezdje el valaki bántalmazni már nekem is sok lett volna. Ők tényleg nem tehettek semmiről, csak ilyenkor az emberek az egész családot képesek megbüntetni egy ember miatt. Ezért izzadt annyira a tenyerem, hogy Rim most velem volt. Képtelen voltam elengedni azt, ami kulturálisan belém lett nevelve és hiába vagyunk most New Yorkban, paranoiásnak éreztem magam. Egyszerre akartam megölelni és üvölteni vele, hogy neki kellene kiátkoznia engem és soha többé nem akarom látni őt. Még akkor is, ha egész eddig eszméletlenül hiányzott nekem.
- Akkor én ronda vagyok? – úgy emeltem rá a pillantásom, mintha ezt állította volna – Az összes exednél szebb vagyok Chae Rim. Ha egyszer hazahozol valakit, aki szebb nálam, akkor nem mesélem el a történetet arról, hogy kiskorodban milyen szépen etted az epret.
Tisztában voltam vele, hogy ezzel az őrületbe tudom kergetni, titkon mégis reménykedtem, hogy valamennyire tudom csökkenteni az aggodalmát azzal, hogy ha olyan dolgokat hozok elő neki, amik ismerősek a gyerekkorunkból. Akkor legalább nem egymással szemben toporgunk, mint két idegen… Hanem tudunk beszélgetni valamiről úgy, mint régen. Ha vele voltam, mindig otthon éreztem magam és annyira beütött már a hiánya, hogy legszívesebben azonnal odabújtam volna hozzá, hogy ki tudjam sírni magam.
- Kicsit megsérült a vénám, de nem vészes már – úgy terveztem, hogy a részletekbe nem megyek bele. Hittem benne, hogy Han is partner lesz ebben, mert pont ő az, aki azzal kezdett el lelkileg zsarolni, hogy neki is van egy húga. Emiatt meg mertem bízni benne annyira, hogy kettőnk között maradjon a kis akcióm titka.
- Te vagy az első, aki ezt mondja – halkan sóhajtottam fel, éreztem ahogyan az ujjaim gyengéden rászorítanak a kezére – Nem tudom mit mondhatnék még. De ez egyáltalán nem az volt, aminek látszik. Köszönöm, hogy nem vádoltál meg.
Óvatosan haraptam bele a nyelvembe, mert nem akartam neki túl sokat mondani. Han is éppen eleget szenvedett, és az egykori barátságunk szép emlékeire nagyon is tekintettel vagyok. Ez az oka annak, hogy nem fogom őt besározni a húgom előtt. Még akkor sem, ha tudom, hogy az ő habitusában ez egy kicsit benne van. Sosem volt jó abban, hogy átgondolja a szavai súlyát, ami nyilvánvalóan nem menti fel őt, viszont én azért voltam a barátja, mert a hibáival együtt tudtam őt szeretni.
- Alapvetően nincs olyan dolog, amit nem neked mondok el először – finoman simítottam végig a szabad kezemmel a haján, majd azt visszaejtettem a testem mellé. Azt már nem tettem hozzá, hogy ha valamiről vele sem beszélek, azt nagyon jól magamban tudtam tartani. Mi ketten világ életünkben a pusmogásról voltunk híresek, amivel megőrjítettük a környezetünket. Állandóan valamit motyogtunk mások háta mögött, amiről csak mi ketten akartunk tudni. Sokszor ennek semmi összefüggése nem volt az adott társasággal, akikkel lógtunk, szimplán csak ilyen volt a természetünk.
- Jó. Ez jól hangzik – meg mertem bízni benne és hittem abban, hogy egy pillanatra el tudok majd feledkezni az életemről csak azért, mert újra egymással beszélhetünk. Ebben a reményben indultam el a jelzett irányba, de hirtelen megtorpantam, hogy rá tudjam emelni a pillantásom.
- Nem kellett volna, nem kértelek meg rá – ez már sokkal inkább hasonlított arra, ahogy a mindennapokban szoktam beszélni vele. Ennek ellenére hálás voltam neki és nem túl bosszús. Csak mind a ketten kényelmetlenül éreznénk magunkat, ha ezt már századjára próbálnám meg a tudtára adni.
- Te most letépted rólam a hátizsákot? – egészen meghökkenve tettem fel a kérdést, miközben kerek szemekkel meredtem rá – Nem vagyok a kisbabád Chae Rim.
Tisztában voltam vele, hogy gondoskodni akar rólam és ezzel összességével nekem akar jót tenni. Ennek ellenére is kicsit kényelmetlenül éreztem magam ettől, mivel minden pillanatban a torkomat szorongatta a sírás. Nem voltunk mi azok a fajta testvérek, akik egymás nyakába borulva élvezik az életet, de egyre többször érzem a késztetést arra, hogy átöleljem és elsírjam magam. És ez borzasztó volt. Én vagyok a bátyja, nekem kell erősnek lennem és nem fordítva.
- Jó lesz az, amit te is ennél – általában, ha ő csirkézni akart, én egyszerűen közöltem vele, hogy azt csak a picsák eszik, ennek ellenére ugyanúgy fogyasztottam az ételt, mint bárki más is. Alapvetően a csirke az egyik olyan húsféle, ami a legjobban beilleszthető az étrendbe, ha az ember edz. Az utóbbi időben mondjuk nem sokat agyaltam ezen, összességében azt sem tudom felidézni, hogy milyen ételeket ettem.
- Akkor mostantól együtt kell élnünk, ugye? – úgy voltam vele, hogy talán jobb, ha megbeszéljük először a piszkos részleteket, hogy mivel számolhatok az állapotommal. Jelen helyzetben azt kellett eldöntenem, hogy a családom akkor aggódna értem jobban, ha szabadlábon maradnék, vagy bekerülnék a zártosztályra.
ruha persze, persze  I was king - Chae twins 1404455205   one ok rock - the beginning 1 519 szó




To all the things I've lost on you Tell me are they lost on you? Burning like embers, falling, tender Longing for the days of no surrender Will you know So smoke 'em if you got 'em 'Cause it's going down All I ever wanted was you -
I'll never get to heaven 'cause I don't know how

Chae Rim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Shin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I was king - Chae twins JvZ9yMJ
I was king - Chae twins JvZd97p
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
maybe I don't belong on this planet
Red crescent moons all over my hands, it's too much to take, I can't fucking stand it, someone, tell me, why am I this way? Stupid medicine not doing anything, what the hell is fucking wrong with me? I guess there's no remedy, own worst enemy, I'm so terribly lost
★ családi állapot ★ :
I was king - Chae twins QLo6tVw
Our promise to be together
After a long winter, you came to me as spring, I'll be with you every moment, you said, "we're destiny", without each other, can't imagine it
I was king - Chae twins JvZd66G
No one knows about that winter, the endless worries and shaking heartbeat, feeling blue through those frigid blue days, I remember how you embraced me with your warmth
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I was king - Chae twins JvZ25NI
★ idézet ★ :
You didn’t get what you deserved, but you don’t have to live inside that one story forever. No one’s heart has to remain stone.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Cha Eunwoo
★ szükségem van rád ★ :
I was king - Chae twins PReqdFo
Love you no matter what I do
Couldn't win, fighting, bleeding, losing, and now I'm sick of it, if I can't have it I fuckin' keep it low
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
I was king - Chae twins JvZ3qJ4
TémanyitásRe: I was king - Chae twins
I was king - Chae twins EmptyPént. Dec. 02 2022, 19:01

Shin & Rim

Az a helyzet, hogy kicsit tanácstalannak éreztem magamat, amiért nem volt komolyabb lehetőségem segíteni a saját bátyámon. Szerettem volna úgy levenni a válláról legalább a terheit, mint ahogyan volt valamiféle különleges, csak ikrekre jellemző kapocs közöttünk, amin keresztül jobban értettük egymást, mint bárki más minket. Azt szerettem volna mondani neki, hogy adja nekem a terhei felét és majd segítek neki megbírkózni velük, ha pedig arra van szüksége, a másik felével is. Ugyanakkor tisztában voltam azzal is, hogy nem tehetek ezt meg, mert ahhoz át kellett volna beszélnünk mindazt, ami történt. Én pedig legkevésbé arra vágytam, hogy Shinnek miattam kelljen visszaidéznie azokat az emlékeket. Ami azt illeti, azt sem szerettem volna, ha tudja, hogy aggódom érte - még ha így is volt -, mert el sem tudtam volna képzelni rosszabbat annál, hogy másképp nézzek rá, vagy másképp viselkedjek vele és ettől érezze magát kellemetlenül. Persze, hogy sajnáltam őt, ugyanolyan vesztese volt ennek a helyzetnek, mint Kang vagy Han. Úgy gondolom ugyanolyan nehéz meghalni, mint elveszíteni valakit. Ugyanakkor voltam annyira kotnyeles, hogy azt akarjam, hogy Shin ebből az egészből ne két baráttal kevesebbel álljon fel, mert amíg Yoo Hanjae nem hallott, addig van még helye az életünkben. Nyilván őt sem szerettem volna lelki nyomorékká tenni és nem tudom mi hangzott el közöttük, amikor Han bent volt a kórházban Shinnél, de a helyzet az, hogy reménykedtem benne, hogy kibékülnek majd.
Ezt persze nem terveztem rögtön bevallani a bátyámnak, mert az ember nehezen számol el a saját bűneivel, főleg ha tisztában van vele, hogy konkrétan tudatosan követte el azokat. Habár nem tudom, egy csomó gyilkos pszichopata az utolsó pillanatig biztos benne, hogy meg fogja úszni a büntetést és még a bíróságon is képesek mosolyogni. Lehet, hogy nekem is szimplán ezzel a magabiztossággal kellene kezelnem a helyzetet.
- Otthon végre kipihenhed magad, ne aggódj. - Miközben beszéltem, egy kicsit közelebb is hajoltam hozzá, mintha bárki meghallhatná, amit mondani készültem. - Én nem foglak zaklatni a lázmérővel, mint a nővérkék, ne aggódj. - Mosoly költözött az arcomra, ahogyan ezt kimondtam, a fejemet pedig teljesen a bátyám felé fordítottam, hogy vethessek egy pillantást az arcára. Nem vártam azt a fajta jókedvet, amit én próbáltam sugározni, de nem is akartam, hogy úgy érezze magát, mint akit nagyító alá helyeztek és épp most vizsgálgatnak.
- Rendben. Majd bedobjuk az autóba. - Nem én vagyok a világ legrutinosabb sofőrje a világon, de attól még ma próbálkozni akartam Shin miatt. Nem tudtam volna rosszabbat elképzelni annál, hogy a kórházi tartózkodása után még végig kelljen hallgatnia valami tök ismeretlen pasas - vagy nő, nincsenek előítéleteim a taxisokkal szemben - monológját a városról, meg arról, hogy hogy kerülünk ide. Volt, amikor viccesnek tartottam volna, hogy beleállnak a származásunkba és abba, hogy biztosan újak vagyunk New Yorkban, de ma nem volt hozzá hangulatom. Nem kellett volna ilyen identitásbeli válságot súroló témákba bocsátkoznunk.
- Szuper. Akkor apa meg anya majd beszélnek vele telefonon. Tudod milyenek. - Őszintén szólva valahol igazat tudok nekik adni. Én is azt szeretném, hogy ha a gyerekem kórházba kerül, akkor történetesen a legjobb ellátást kapja - és én még nem is vagyok szülő. Tegyük hozzá, hogy nem is szeretnék még az lenni.
- Igen, voltam. És megharagudott rám, amiért egyedül mentem, szóval legközelebb csak veled mehetek vissza, különben kiátkoz. - A mi nagypapánk igazából valószínűleg nem tudott  volna ártani egy légynek sem, nem hogy a saját unokáinak. Ettől függetlenül volt egy stílusa, amit nem minden ember érthetett meg. Szerintem tőle örökölt sok mindent Shin maga is, csak nem mindenki ismerte mindkettőjüket, hogy felfedezze ezeket a hasonlóságokat.
- Én a szép testvér vagyok, nem az okos - jelentettem ki könnyedén, habár úgy éreztem bizonytalan terepre sétáltunk, az akaratunkon kívül. Vagy meg kellett próbálnom még inkább elviccelni a dolgot és próbálni mosolyt csalni Shin arcára is, vagy elengedni az egészet és hagyni, hogy tényleg kipihenje magát. Szerintem kórházból senki nem jött még ki kipihenten. Akkor sem, ha privát szobája volt.
- Miért szidott le? - Kíváncsian pislogtam rá, hallani akartam az egész történetet. Mi voltunk az a testvérpár, akiknél nem kellett találgatni, hogy a fiúk vagy a lányok a pletykásabbak, mert mi ketten nagyon szerettünk egyenlő mértékben azok lenni. Azt hiszem mi mindig is jogosan éreztük azt, hogy valamivel többek vagyunk mindenki másnál, mert nem mindenkinek van ikertestvére - és akkor ne menjünk bele, hogy olyan szép biztos nincs senkinek, mint Shin.
- Hmm... - megvontam a vállaimat. Jellemzően elég döntésképtelen tudtam lenni, ami most is megmutatkozott. Mindig tudtuk, hogy szociálisabb típus vagyok Shinnél, még ha nála sem hiányoznak a barátai. De nekem egy étteremben elfogyasztott étkezés a barátaimmal mindig vonzóbb volt, mintha otthonra rendeltünk volna. Viszont most nem mindennapi helyzetről volt szó.
Néhány másodpercig csak az arcát bámultam, aztán a kezemet, amit eddig a karjára csúsztatva tartottam, most a tenyerébe simítottam. - Hiszek neked. - Mosolyogva bólintottam, miközben a szemeibe néztem és megszorítottam a kezét. - Kérlek ne csinálj többet ilyet. Nem ijessz meg, jó? - Akár azt is mondhattam volna, hogy ne kövessen el butaságot, de azzal nem biztos, hogy okos döntést hozok. Elvégre nincs szüksége rá, hogy okoljam azért, mert csinált valamit, miközben valószínűleg nem gondolkodott egyenesen. - Ha beszélni szeretnél róla, nekem mondd el, rendben? Mindig előbb beszéljük meg és közösen kitalálunk valamit. - Ikrek vagyunk, már gyakorlatilag azóta együtt vagyunk, hogy elkezdtünk létezni. Én pedig hiszek abban, hogy akkor bármit megoldunk, ha tartjuk magunkat ehhez. Ha együtt vagyunk.
- Menjünk haza, és rendeljünk valamit finomat, aztán ne csináljunk semmit egész délután. Mit szólsz ehhez? - Ez persze nem jelentette azt, hogy nem szeretnék vele beszélni a történtekről, de nem ronhattam ajtóstól a házba. Ez világos volt, még nekem is, aki sok meggondolatlan - és rossz - döntést hozott már a pillanat hevében.
- Ott lesz a kocsi amellett az oszlop mellett... - Egyenesen az emlegetett épületelem felé böktem az állammal, de megtorpantam a parkolóautomatánál, amibe benyomtam az apró papírt, hogy ki tudjam fizetni a megfelelő összeget. - Csak miattad takarítottam ki, remélem tudod mekkora kiváltság ez. - Nevetve karoltam bele újra és indultam az autó felé, amit ki is nyitottam, amikor a megfelelő távolságra voltunk. Shin táskáját úgy kezdtem el lehúzni a válláról, hogy arról inkább ne is beszéljünk, de legalább amikor helyére kattant a csomagtartó ajtaja, már úgy éreztem, hogy tényleg segítettem neki.
- Mire vagy éhes? Drive-thruba is mehetünk. - Ezt már félig úgy kérdeztem meg tőle, hogy közben igyekeztem nem nekicsapni az ajtót a mellettem parkolónak, és közben megkíséreltem be is szállni az autóba. Csak Shin válaszát követően voltam hajlandó elindulni.
1065 szó X outfit O biztikee? Razz X sf9 - trauma O R


Maybe we’re at the edge of a cliff
Your fingertips that continue to shrink I pretend that I don’t know anything, Just looking at you silently and trying hard Tears don’t stop already in my heart If you can dream your last dream Can we go back to our first time

Chae Shin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Rim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I was king - Chae twins Fc89d0b6218e4ce08b404fc427cc77eaf8b1b266
I was king - Chae twins F85d03a53a984e5996ef82d0637328a523c251b2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Gonna break rules
AND HEARTS IN TWOS - 'Cause that's what the baddest do Here to light it up, set the world on fire
♫ :
Tear DropNot Shy
★ családi állapot ★ :
I was king - Chae twins 99b4bc4b0a242e6e7d6c34e3f688375ecbf2cd2b
New things new form
LEAVE THIS LONELY PLACE - into a new world If just your voice that remains To the sun, to the moon
I was king - Chae twins 244ebe60852e86e986b6b097e14120840a1be968
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I was king - Chae twins 2ed673c13a732680239d5e4f9a1c3d816f0bdf62
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Doyeon
★ szükségem van rád ★ :
I was king - Chae twins Ikw97oK
You Can't Sit With Us
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
I was king - Chae twins 2541ccc1a2c70a1568f188b46f5d740fd13a6007
TémanyitásRe: I was king - Chae twins
I was king - Chae twins EmptyHétf. Szept. 19 2022, 22:23

Rim & Shin
Az esetek nagy részében úgy éreztem, hogy szükségem van a húgomra, és őt akarom magam mellett tudni. Most mégis inkább az volt bennem, hogy bárkinek örültem volna, leszámítva Rimet. Tisztában voltam vele, hogy én vagyok az idősebb, emiatt pedig nekem kell vigyáznom rá, mert ő még lány is. Jelen helyzetben nem sokat jelentett az, hogy ikrek vagyunk, mivel attól még, hogy a testvérem hozzám hasonlóan magasra nőtt, körülbelül a szél elfújta olyan kis vékony volt. Megvolt az okom arra, hogy megfúrjam az összes párkapcsolatát, és ez nem feltétlenül arról szólt, hogy magamat szórakoztassam a vacsoraasztalnál azokkal a történetekkel, amik a puci Rimről és a kalandjairól szólnak a kerti csappal. Összességében úgy voltam vele, hogy a húgomnál fontosabb ember nincs az életemben, de sokan vannak, akiket ettől függetlenül is szeretek. Han és Kang a két legjobb barátom lesz akkor is, ha az egyiküket már soha az életben nem láthatom újra és mindössze a fényképek segítségével fogom tudni megőrizni a vonásait az emlékezetemben. Hármunk közül Kang az, aki már soha többé nem fog megöregedni, neki nem lesznek utódai, gyakorlatilag az én hibámból veszítettük el, de ha az ő szemszögéből próbáltuk megérteni a dolgot, akkor úgy is fogalmazhattunk, hogy miattam veszített el mindent ő maga is.
Ugyanakkor azok a történések, ami miatt most kórházban voltam, rávilágítottak arra, hogy annak ellenére, hogy rossz ember vagyok, nem hagyhatom el magam. Még így is vannak olyanok, akik számítanak rám. Han látogatását nem tudtam mire vélni, összességében azt sem értettem, hogy miért vette fel a telefont, mikor Rim hívta. Ennek ellenére hálás voltam neki, és sajnos nem tudtam megköszönni, amit értem tett.
Amíg Rimre várakoztam a tekintetem minduntalan visszatért a tükörképemre, miközben próbáltam minden erőmet belefektetni abba, hogy élettel telinek tűnjek. Nem éreztem annak magam. Olyan volt, mintha összességében csak egy üres héj lennék, ami egykor hasonlított arra a Chae Shinre, aki voltam. Nem mosolyogtam, fáradt voltam, de megnyugodtam, mikor a pillantásom a szétzúzott vénámra révedt. Olyan volt az a seb, mint a citrom íze. Ahányszor rápillantottam, érezni véltem a fájdalmat, amit valójában szerettem volna újra és újra a magaménak tudni, hogy ne legyek olyan üres, mint most. Tudtam, hogy abban a pillanatban, amikor megpillantom Rimet nem szeretettel, hanem szégyennel és sajnálattal fogok megtelni. Ezért nem lepődtem meg, mikor képtelen voltam huzamosabb ideig a szemébe nézni. Azaz összesen körülbelül öt másodpercig.
- Szia, jól vagyok – már nem is tudtam pontosan mit jelent az, hogy milyen jól lenni. De ezt nem köthettem a húgom orrára, aki valószínűleg ugyanúgy szenvedett pluszba a saját hülyeségem miatt. Hogy olyan vagyok, amilyen.
- Nem kell, köszönöm – annak ellenére, hogy lefogytam az elmúlt időszakban, elbírtam azt a hátizsákot, ami néhány személyes holmin – pizsama, fogkefe, tusfürdő – kívül semmi mást nem tartalmazott. Egy ideig próbálkoztak a nővérek azzal, hogy könyveket és engem érdeklő dolgokat kölcsönöztek ki egy közeli könyvtárből, de minden egyes holmi érintetlenül hevert, ahol hagyták. Már nem rajzoltam és olvastam, mert ezek a dolgok boldoggá tettek én pedig úgy éreztem, hogy szimplán nem helyénvaló jobban éreznem magam még ennyi idő elteltével sem. Nem voltam benne biztos, hogy valaha képes leszek visszatalálni önmagamnhoz, de mindezekért képtelen voltam sajnálatot érezni. Mert, ha a felszín alatt eléggé őszinte mertem lenni magammal, akkor pontosan tudtam, hogy ugyanúgy gyűlölöm magam, mint ahogy azt Han teszi velem, és ez az egyetlen valid érzés, ami bennem lehet. Mert megöltem egy barátom, és ezen nem fog változtatni az a tény, hogy nem akartam megtenni. Pont emiatt nem beszéltem a körülményekről senkinek sem. A végkimenetel miatt gyakorlatilag lényegtelenné váltak.
- Persze, itt vannak. Nem sok teendőm van már – vontam meg a vállam – Az orvos volt nálam még úgy fél órája és aláírtam mindent. Ezek a saját példányaim.
Innentől kezdve tényleg annyi maradt, hogy hazamenjek és lehetőség szerint a folyosón mindenki pillantását próbáljam meg kerülni, élen a mellettem sétáló húgommal.
- Voltál a papánál? – tisztában voltam vele, hogy nem rosszból mondja azt, amit bár valószínűleg olyanoknak, akik nem voltak a mi családunk része, ez a szófordulat vagy nem sokat mondott volna, vagy pedig szó szerint kezdik el értelmezni a dolgot. Azt már nem tettem hozzá, hogy én is szívesen láttam volna a nagyapánkat.
- Már ennyit sem tudsz észben tartani? – közel sem volt olyan derűs a hangom, mint régen, de ettől függetlenül próbáltam elviccelni a szituációt. Utólag persze megbántam, mert én sem poénosnak hallottam a megjegyzésemet, hanem szimplán bunkónak. Visszaszívni már nem tudok, szóval egyszerűen csak hallgatásba burkolóztam.
- Semmi különös nem volt a bánásmódjukban – vontam meg a vállam – Egyszer leszidott egy nővérke, de megérdemeltem. Te szeretnél enni valamit?
Egyszerűbb volt a kérdést visszadobni, mint elmondani neki, hogy alapvetően nem ettem jól az elmúlt időszakban. Magam sem tudtam, hogy mennyi ideig tudok nem beszélni a történtekről vele, emiatt csak bénán paskolgattam meg a kézfejét, amivel belém karolt.
- Sajnálom, hogy megijesztettelek – ennél többet nem tudtam mondani – Akkor sem állt szándékomban, ha nem hiszel nekem.
ruha sosem morculok I was king - Chae twins 3719483937    wallows - quarterback 801 szó




To all the things I've lost on you Tell me are they lost on you? Burning like embers, falling, tender Longing for the days of no surrender Will you know So smoke 'em if you got 'em 'Cause it's going down All I ever wanted was you -
I'll never get to heaven 'cause I don't know how

Chae Rim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Shin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I was king - Chae twins JvZ9yMJ
I was king - Chae twins JvZd97p
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
maybe I don't belong on this planet
Red crescent moons all over my hands, it's too much to take, I can't fucking stand it, someone, tell me, why am I this way? Stupid medicine not doing anything, what the hell is fucking wrong with me? I guess there's no remedy, own worst enemy, I'm so terribly lost
★ családi állapot ★ :
I was king - Chae twins QLo6tVw
Our promise to be together
After a long winter, you came to me as spring, I'll be with you every moment, you said, "we're destiny", without each other, can't imagine it
I was king - Chae twins JvZd66G
No one knows about that winter, the endless worries and shaking heartbeat, feeling blue through those frigid blue days, I remember how you embraced me with your warmth
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I was king - Chae twins JvZ25NI
★ idézet ★ :
You didn’t get what you deserved, but you don’t have to live inside that one story forever. No one’s heart has to remain stone.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Cha Eunwoo
★ szükségem van rád ★ :
I was king - Chae twins PReqdFo
Love you no matter what I do
Couldn't win, fighting, bleeding, losing, and now I'm sick of it, if I can't have it I fuckin' keep it low
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
I was king - Chae twins JvZ3qJ4
TémanyitásRe: I was king - Chae twins
I was king - Chae twins EmptySzomb. Jún. 25 2022, 01:13

Shin & Rim

Pocsék érzés úgy élni a mindennapokat, hogy a világom közepe már nem osztja meg velem a gondolatait, mint régen. Lehet, hogy a szüleimnek köszönhetem, hogy túléltem és felnőttem, de akkor is mindig az ikerbátyám lesz az, akiből sosem lesz elegem. Együtt kezdtük és együtt kellene lennünk most is... Megrémiszt a gondolat, hogy annak a kapcsolatnak, ami közöttünk van, bármi is véget vethet és hogy egyszer nekünk is végünk lesz. Nem gondolom persze, hogy erősebbek lennénk a halálnál, de azt sem, hogy szoronganunk kellene miatta. Elég jó emberek vagyunk ahhoz, hogy ne huszonévesen érjen bennünket utol a végzet. Minden ép ember vágyik arra, hogy háborítatlanul élhesse az életét, még ha nem is jövünk mind rá, hogy mennyire ki kell használnunk ezt az egy lehetőséget, amit kaptunk.
Nem mindenki néz szembe olyan módon a halállal, mint a bátyám. Akárki akármit mond, Kang halálától függetlenül is volt akkor okunk aggódni Shinért. Én továbbra megteszem, a szüleim meg szerintem egyáltalán nem foglalkoznak annyit ezzel a dologgal, mint amennyit kellene. Az ő fiukról van szó, tehát a minimum lenne, ha mindent meg akarnának tenni azért, hogy újra mosolyogni lássák. Nehezen hiszem el, hogy nem tűnt fel nekik, hogy milyen változásokon ment keresztül. Legalábbis én mindig azt gondolom, hogy mindenki ugyanolyan könnyedén kapcsolódik egy szerettéhez, mint én az ikertestvéremhez. Talán azért éreztem olyan nyilvánvalóan a szakadékot kettőnk között és azért tudtam, hogy baj van, amikor felhívott aznap, mert olyan kötelék van közöttünk, ami megmásíthatatlan és utánozhatatlan. Csak az ikreknek van.
- Már mész is?
- Aha. Épp eleget volt bent, nem szeretném megváratni. - Amúgy is csak azért néztem be a kávézóba, ahol Brian dolgozik, mert közel volt a kórházhoz, ahonnan felveszem Shint, egyébként még azt a fél órát sem töltöttem volna itt el, ami most már lejárt. Felesleges lett volna ott toporogni, amíg nincs orvos, aki rá mondja az áment Shin hazaengedésére - még akkor is, ha mi, egészen pontosan a szüleink már lebeszélték a dolgot részletesen. Lehet, hogy mégiscsak jóvá kellene írnom számukra néhány plusz pontot, amiért olyan gyorsan és mindenféle feltűnés nélkül intézték el, hogy az ikremet ne zárják be valahová.
- Átjössz valamikor? - Szinte láttam a szemeiben csillogó reményt, amitől általában nekem is kedvem támadt kettesben lenni vele, de a mi kapcsolatunk úgy volt jó, ahogy volt. Ezer fontosabb dolgot tudtam volna említeni Briannél, kezdve a toplista élén álló Shinnel.
Azt sem tudom, pontosan mit felelhettem a srácnak, mert a következő emlékem már az, ahogyan a kórházi folyosón visszhangzó lépteimet hallgatom. Bevallom, izgulok. Még ha alig lehetett is minket elszakítani egymástól, mondjuk alig néhány évvel ezelőtt, most annál kevésbé tudtam, hogy mire kellene számítanom Shinnel, amikor belépek hozzá, a szobájába. Még azért sem kaptam fejmosást tőle, hogy én küldtem rá Yoo Hanjae-t, ami talán számára nem nyilvánvaló információ, de kevés ember tudott arról a bizonyos telefonhívásról, így nagyon könnyen visszavezethető rám az árulás...
- Szia! Hogy érzed magad? - Szerettem volna odamenni hozzá és megölelni őt, de nem voltam benne biztos hogyan fogadná. A vállára kapott táskából pedig arra következtettem, hogy csak le akar már lépni innen, amit totál megértek. Nem tartózkodhatom úgy több, mint tizenöt perce az épületben és máris elegem van belőle. Akkor milyen lehetett itt napokat bent tölteni? - Hozzak valamit? - Kérdőn pillantottam rá, miközben közelebb léptem, hogy esetlegesen segíteni tudjak neki. Ezen kívül pedig olyan terveim voltak, amit már csak a folyosón tudtam volna megvalósítani.
- Azok is nálad vannak? Mert akkor nem lenne muszáj megállnunk a nővérkékkel dumálni, meg ilyenek... - Az ő ajándékaikat már egyébként is odaadtam nekik, befelé jövet. Nem elvárás, hogy hasonlóakat kapjanak, a szüleim mégis úgy érezték, hogy ki kell ezeket osztanom. Gondolom inkább azért, mert mást is elintéztek, nem csak a bevásárlást a bátyámra vigyázó nővérkék kávékészletére vonatkozóan. Ezeknek az embereknek a száját pedig csak így lehet igazán befogni.
- Menjünk innen, mielőtt felismernek. - A nagypapánkról ragadt rám ez a szófordulat, aminek egyébként semmi konkrét értelmet nem tudtam soha kitalálni, de nagyon tetszett. Nem akartam úgy csinálni, mintha temetésen lennénk, vagy épp oda tartanánk, amikor felveszem Shint, épp ezért karoltam bele rögtön a folyosón, kifelé menet.
- A parkolójegy a bal zsebemben van, ne felejtsük majd el, jó? - Felesleges fecsegésnek tűnt minden, ami kijött a számon, de jobban esett akár csak magammal megbeszélni a dolgokat, mint hogy csendben legyünk. Kettőnk közül mindig én voltam a közlékenyebb, de a bátyám soha nem zárkózott be annyira, mint Kang halála óta.
- Nem vagy éhes? Hogy bántak veled? - Nem érdekelt, hogy esetleg rám lehetne fogni, hogy tudom mi minden történt vele itt bent, az ő szájából akartam hallani. Aztán jöhettem csak én azzal, hogy mennyi aggodalmam volt már miatta, csak az elmúlt egy hétben.
764 szó X outfit O nem haragszom, ha nem morculsz I was king - Chae twins 2451935670 X sf9 - trauma O R


Maybe we’re at the edge of a cliff
Your fingertips that continue to shrink I pretend that I don’t know anything, Just looking at you silently and trying hard Tears don’t stop already in my heart If you can dream your last dream Can we go back to our first time

Chae Shin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Rim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I was king - Chae twins Fc89d0b6218e4ce08b404fc427cc77eaf8b1b266
I was king - Chae twins F85d03a53a984e5996ef82d0637328a523c251b2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Gonna break rules
AND HEARTS IN TWOS - 'Cause that's what the baddest do Here to light it up, set the world on fire
♫ :
Tear DropNot Shy
★ családi állapot ★ :
I was king - Chae twins 99b4bc4b0a242e6e7d6c34e3f688375ecbf2cd2b
New things new form
LEAVE THIS LONELY PLACE - into a new world If just your voice that remains To the sun, to the moon
I was king - Chae twins 244ebe60852e86e986b6b097e14120840a1be968
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I was king - Chae twins 2ed673c13a732680239d5e4f9a1c3d816f0bdf62
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Doyeon
★ szükségem van rád ★ :
I was king - Chae twins Ikw97oK
You Can't Sit With Us
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
I was king - Chae twins 2541ccc1a2c70a1568f188b46f5d740fd13a6007
TémanyitásI was king - Chae twins
I was king - Chae twins EmptySzer. Jún. 01 2022, 11:06

Rim & Shin
Ha valakivel nem akartam beszélni, az Yoo Hanjae volt. Lényegében a tény, hogy ő volt az első dolog – vagy legalábbis az elsők között – amit megláttam, miután magamhoz tértem, nem sokat javított a hangulatomon. Soha nem voltam egy olyan srác, aki feleslegesen pazarolná a szavakat. Jellemző volt rám, hogy megvárom, amíg valaki befejezi a gondolatát, eltelik pár másodperc, és utána szúrtam oda a véleményem. Anya és apa mindig azt mondták nekem, hogy hiába áldott meg kifejezetten kedves színezetű, selymes hanggal a sors, ha olyan dolgokat ejtek ki a számon, amik miatt egyszer valaki fel fog pofozni. Sokat hangsúlyozták, hogy ők nem fognak tudni mindig mellettem állni és fogni a kezem, vigyázni rám. Úgy éreztem, hogy ennek az ideje most jött el.
Fontosabb volt az, hogy Rimet megvédjék, és ez most nem egy sértett megállapítás volt a részemről, hanem én magam is így gondoltam. Ha az ember a kezdetektől fogva osztozkodik valakivel, akkor nem tud féltékeny lenni. Én így éltem meg az iker létet. A szüleinknek két combja, két karja van, tudtunk egyszerre ülni az ölükben, mivel pici babák voltunk. Emiatt szinte a súlyunk is alig volt érzékelhető, még anya is elbírt mind a kettőnket. Más kérdés, hogy most már olyan magasak vagyunk, hogy egyikünk sem – főleg nem én – tud kényelmesen a szüleinkhez bújni. Rim talán még igen, de engem maximum apa bírna el és amúgy sincs igényem arra, hogy a szüleim ölébe kucorodjak össze.
Eddig legalábbis nem volt. Sokkal jobban szerettem lányokkal és a barátaimmal lógni, viszont most, amire a legjobban vágytam az a szüleim simogatása volt. Elrepültek azért, hogy ellenőrizzék az állapotom, mégsem voltam képes a szemükbe nézni. Ugyan éreztem, hogy velem vannak, hallottam anya szipogását, illetve apa erős ujjait is érzékeltem, ahogy az arcomra simulnak, majd a hajamba túrtak. Soha nem meséltem el nekik, hogy mi történt, mégis ők és a húgom voltak az egyetlenek, akik bíztak bennem a végsőkig. Ettől a ténytől pedig csak még inkább elhatalmasodott rajtam a magány nyomása. Önző lennék? Egy pillanatig sem tagadom. Képtelen voltam kimondani azokat a szavakat, hogy sajnálom és köszönöm, bármennyire szerettem volna. Nem tudtam magyarázatot adni a tetteimre. Sem most, sem akkor, amikor a motorbaleset történt. Vannak ebben a helyzetben egyáltalán megfelelő szavak? És ha léteznek, szükségen van a beszédre, vagy inkább jobb csendben maradni? Mondhatnék nekik bármit anélkül, hogy újabb sebeket ejtenék rajtuk? Nem voltam biztos benne. Ezért, amikor ma felkeltem a kórházi ágyamból, a hallgatás mellett döntöttem. Ha kérdeznek válaszolok a legjobb tudásom szerint. Ez az, amit megtehetek értük. Nem mondhatom el azt, hogy tényleg azt akartam, hogy vége legyen. Hogy pontosan minek – az életemnek vagy a szenvedésemnek – arra én magam sem jöttem rá. Talán ez az a pillanat, amikor jobb sodródni az árral. Anélkül, hogy Han idejött volna, pontosan tudtam, hogy minden az én hibám és már jóval korábban vállalnom kellett volna a felelősséget a tetteimért, mégis képtelen voltam szembenézni mindannak a súlyával, amin keresztülmentem.
- Ezt leragasztaná? – nem ismertem a nővért, ezért illedelmesen szóltam hozzá. Azt a kezemet nyújtottam oda, ami megsérült, miközben az infúziót téptem ki belőle. Nem akartam, hogy a húgom betegnek lásson. Már korán lezuhanyoztam és felöltöztem, ez esetben kifejezetten örültem annak, hogy a ruhám elfedte a könyékhajlatom és nem kell egy korábbi tettemmel szembesülnie a testvéremnek. Az orvosok azt tartották a helyes döntésnek, ha mindenről tájékoztatást kaptam, ezért tudtam, hogy Rim fog értem jönni. Jelen helyzetben talán jobban örültem volna Yoo Hanjaenek, de megértettem, hogy ő miért nem akart velem lenni már. A történtek nem fognak változtatni azon, hogy nem vagyunk barátok.
Előbb eljött a pillanat, amikor megpillantottam a húgomat az ajtóban, mint sejtettem volna. Nem tudtam sokáig tartani vele a szemkontaktust, ezen a ponton pedig rég túl voltam azon, hogy csak úgy elsírjam magam, mert itt van. Üresnek éreztem a mellkasom.
- Szia – nem túl hangosan szólaltam meg, a hátizsákomat úgy vetettem át a vállamon, mintha rég arra készültem volna, hogy elhagyjam a szobát – Már mindent összepakoltam korábban.
Elég alapos személy vagyok ahhoz, hogy ne kelljen ellenőrizgetni. Soha nem hagytam szét a cuccaimat, a szobámban általában példás rend uralkodott. Még a ruháimat is összehajtogattam és eltörölgettem mosogatás után.
- Aláírtam a papírokat – ezt csak azért éreztem fontosnak megjegyezni, hogy megnyugodhasson. Emiatt pontosan tudtam, hogy hova fogok menni, mivel nem maradhatok felügyelet nélkül. Mivel nagykorú vagyok az államokban is, lényegében ez volt a egyetlen lehetőségem arra, hogy ne zárjanak be.
ruha ne haragudj nagyon  I was king - Chae twins 2122324058    yasuharu takanashi - einen no eclair 718 szó




To all the things I've lost on you Tell me are they lost on you? Burning like embers, falling, tender Longing for the days of no surrender Will you know So smoke 'em if you got 'em 'Cause it's going down All I ever wanted was you -
I'll never get to heaven 'cause I don't know how

Chae Rim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Shin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I was king - Chae twins JvZ9yMJ
I was king - Chae twins JvZd97p
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
maybe I don't belong on this planet
Red crescent moons all over my hands, it's too much to take, I can't fucking stand it, someone, tell me, why am I this way? Stupid medicine not doing anything, what the hell is fucking wrong with me? I guess there's no remedy, own worst enemy, I'm so terribly lost
★ családi állapot ★ :
I was king - Chae twins QLo6tVw
Our promise to be together
After a long winter, you came to me as spring, I'll be with you every moment, you said, "we're destiny", without each other, can't imagine it
I was king - Chae twins JvZd66G
No one knows about that winter, the endless worries and shaking heartbeat, feeling blue through those frigid blue days, I remember how you embraced me with your warmth
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I was king - Chae twins JvZ25NI
★ idézet ★ :
You didn’t get what you deserved, but you don’t have to live inside that one story forever. No one’s heart has to remain stone.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Cha Eunwoo
★ szükségem van rád ★ :
I was king - Chae twins PReqdFo
Love you no matter what I do
Couldn't win, fighting, bleeding, losing, and now I'm sick of it, if I can't have it I fuckin' keep it low
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
I was king - Chae twins JvZ3qJ4
TémanyitásRe: I was king - Chae twins
I was king - Chae twins Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I was king - Chae twins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chae Rim
» Chae Shin
» Twins drama
» i'm not that innocent | Marquina twins
» Ahn Twins - The hospital story (april)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: