New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:33-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 10:32-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:27-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 09:27-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Margaret E. King
TémanyitásMargaret E. King
Margaret E. King EmptyVas. Okt. 04 2020, 23:00
Margaret Elizabeth King

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Margaret Elizabeth King
Becenevek:
Maggie
Születési hely, idő:
Charlotte, NC, USA, 1986. április 2.
Kor:
34
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Elvált
Csoport:
Bűnüldözés
Egyetem:
UNC / antropológia + biológia / végzett
UNC / kriminalisztika + fizikai antropológia spec. / végzett
Munkabeosztás:
Vezető törvényszéki antropológus, óraadó tanár
Munkahely:
NYPD, Columbia University
Hobbi:
Sorozatok bámulása, olvasás, jóga, futás, az otthoni munka annak számít?
Play by:
Jessica Chastain

Jellem
Nem jellemezném magam különösebben érzelmes embernek. Jobban mondva, inkább csak képtelen vagyok kimutatni őket. Persze vannak kivételes esetek, de általában nem szeretek teret engedni, csak akkor, ha magam vagyok. Az eseteim sok esetben annyira brutálisak tudnak lenni, hogy nincs olyan élőlény ezen a földön, akire ne lenne semmiféle hatással, de leginkább csak otthon, csendes magányomban szoktam engedni, hogy maguk alá gyűrjenek a rossz érzések, a szánalom és a sajnálat elegye.
Szokásom túlgondolni mindent, akkor is a munkán agyalni, amikor valami mással vagyok elfoglalva. Nyughatatlan típus vagyok, aki addig megy egy ügy után, amíg ki nem deríti az igazságot. Szeretem felfedni a rejtélyeket, megfejteni minden egyes kis részletet, hogy aztán a diadalittasság érzése megszálljon, amikor rács mögé juttatnak a hathatós közreműködésemnek hála egy szemetet. Néha talán túlzásba viszem egy kicsit, és olyan dolgokba is beleártom magam, amikbe már nem kellene, de általában későn jövök rá, és akkor sem ismerem be, hogy hibáztam. Az ugyanis teljesen elfogadhatatlan számomra. Nem mondom, hogy tökéletes vagyok, inkább csak maximalista.
Magánemberként sem vagyok egyébként lelkizős típus, ha valaki tőlem várna vigasztalást, akkor hiú ábrándokat kerget. Általában csak hümmögök, viszont hallgatóságnak kiváló vagyok. Amikor már hangot adok a véleményemnek, azt annyira nem szokták szeretni azok sem, akik közel állnak hozzám. Pedig csak nekik szeretnék jót, rossz szándék úgy általánosságban véve senki iránt sincs bennem. Csak elég könnyű felbosszantani, aztán füstölgök magamban, vagy hangosan káromkodok.
Bizonyos tekintetben a rabja vagyok a szokásoknak, ugyanakkor mégis mindent össze-vissza csinálok. Segítséget szinte sohasem szeretek kérni senkitől, pontosan azért, amiért nyilvánosan sem engedélyezem magamnak, hogy összetörjek; a gyengeség jele lenne. Én pedig egy erős, független nőnek tartom magam, aki igyekszik egyedül is megállni a lábán. Az azonban legalább a pozitív oldalra sorolható velem kapcsolatban, hogy van önirónia bennem, méghozzá nem is kevés. Magamat éppen úgy tudom kritizálni, mint bárki mást, ráadásul hajlamos is vagyok vonzani a rázósabb eseteket. Ha mégsem, akkor is megtalálom őket valahogy, csak hogy ne legyen unalmas az élet.

Múlt

- Én tényleg jól vagyok. – jelentettem ki kategorikusan újra, már nem is tudom, hogy hányadik alkalommal.
- Dr. King, még csak nemrég tért magához a kómából. Nem szégyen, ha időre van szüksége. - erősködött tovább, mintha csak belém akarná beszélni a saját igazát. Tudom én, hogy jót akart nekem, és az ő felelőssége voltam, de válaszul csupán egy újabb szemforgatásra futotta tőlem, nem többre.
- Az lehet, de tényleg jól érzem magam! Egy kicsit sajog még a fejem, de semmi komoly! – kötöttem én is az ebet a karóhoz, hiszen szokásom nekem is ragaszkodni a saját igazamhoz. – És saját felelősségre szeretném elhagyni a kórházat. Ne aggódjon, ha valami bajom lesz, akkor sem fogok magának esni, és perrel fenyegetni. Valószínűleg a családom sem, mivel ismernek már eléggé ahhoz, hogy tudják, hogy úgyis én ragaszkodtam ehhez… - próbáltam tovább érvelni, bár az már más lapra tartozik, hogy igazából nagy eséllyel ebben az esetben is perelnének, mert az orvosnak van joga dönteni, és nem nekem.
- Van egy olyan érzésem, hogy nem tarthatom itt, bármivel próbálom is meggyőzni. – mondta végül néhány percnyi szuggeráló méregetést követően. – Azért a zárójelentést még várja meg, ha kérhetem! – azzal megfordult, és már magamra is hagyott. Mintha csak a kilincset adta volna át, szinte pár másodperccel később meg is jelent a - partnernek ugyan nem nevezhető, de mondjuk inkább afféle barátnak – rend buzgó őre.
- Mi a helyzet, Csontlady? – úgy rezzentem össze a hang hallatán, mint akit rajta kaptak valamin. Ha úgy nézzük, talán tényleg lebuktam, mert éppen az ajtónak hátat fordítva próbáltam kifeszegetni a kézfejemből az infúziót.
- Meg vagy őrülve?! – azt túlzás lenne állítani, hogy megpördültem, de egészen csigákat megszégyenítő gyorsasággal sikerült az érkező felé fordulnom. Kóválygott egy kicsit a fejem, ebben legalább nem hazudtam. – A frászt hoztad rám! Mit keresel itt? – beletúrtam a hajamba a szabad kezemmel, vagy legalábbis azt imitáltam, mert igazából csak a fájó pontokat akartam megnyomkodni.
- Csak nem szökni készülsz? – kerülte ki a válaszadást könnyedén.
- Nem szököm én sehová, csak hazamegyek, és a kanapémon fekve fogom kikúrálni magam. – szegtem fel dacosan az államat. – Nincs kedvem tovább itt üdülni, így is túl sok idő volt… - ingattam a fejemet rosszallóan.
- Csupán pár nap, amiből nem is emlékszel semmire. Ráadásul, ez nem egy egyszerű megfázás, amiből kikúrálhatod magad egyedül is. – emlékeztetett finoman, de csak egy dühös pillantás volt a jutalma érte.
- Miért jöttél? Van valami hír? – váltottam gyorsan témát, mielőtt megint összeszólalkoznánk és felhúznám magam. Azt hiszem, az határozottan nem tenne jót nekem most.
- Nem, még semmit nem találtunk. A vallomásod is túl ködös, és bizonyíték nélkül csak úgy nem rendelhetünk el belső vizsgálatot. – sóhajtott gondterhelten, aztán fél fenékkel neki támaszkodott az ágy végében a matracnak.
- De volt bizonyíték, csak… - nem emlékeztem, és a szavak belém is forrtak azon nyomban. Tényleg homályosak voltak az emlékeim arról a napról, amikor valaki jó ötletnek tartotta, hogy nagy ütést mérjen a fejemre hátulról, valamiféle vascsőre hajazó tárggyal.
- Csak nem emlékszel. Igen, tudom. Erről beszélek! – mutatott rá a nyilvánvaló hiányosságokra, mire reményvesztett sóhaj kíséretében roskadtam bele a látogatók számára fenntartott székbe.
- Persze, hogy nem emlékszem, kényszer pihenőre küldtek pár napra! A rohadék biztos nagyon elégedett magával, amiért parkolópályán vagyok, még ki tudja, hogy meddig. De istenemre mondom, hogy nem fogom hagyni magam! Engem nem lehet csak így félreállítani az útból! – közben hevesen gesztikuláltam, magammal rángatva az infúziót tartó állványt is. Még mindig nem sikerült megszabadulnom tőle.
- Én amondó vagyok, hogy jobb lenne tényleg pihenned még egy kicsit, amíg lezárjuk az ügyet. – dörgölte meg fáradtan az arcát. Úgy nézett ki, mint aki nem aludt rendesen már jó pár napja.
- Először is, nem vagyok rá képes, és ezt te is éppen olyan jól tudod, mint én. Eleget pihentem, és vissza akarok térni a munkámhoz. Másodszor pedig, úgysem fogtok találni semmit, és lezáratlan marad az egész. Pedig valaki megtámadott, és meg akart ölni azért, mert túl közel jutottam hozzá. Belsősnek kellett lennie, ezt szinte biztosra veszem! – és ha a rendőrségen belül kell keresni az illetőt, az máris bonyolítja a dolgokat. Nem örültem neki egyáltalán, de a folyamatban lévő nyomozás nem hagyott nyugodni. Így jutottam el valahová, ahová nem szabadott volna talán, és ezért kaptam azt a jó kis maflást is. Tanulnom kellene talán belőle, de az nem én lennék. Lételemem a veszély, nem mondtam még?
- Igen, tudom. Pontosan ezért aggódom miattad. Mi rá a garancia, hogy a legközelebbi próbálkozása nem lesz sikeres? – helyezett kilátásba egy újabb gyilkossági kísérletet. Nekem is megfordult már a fejemben, de mástól hallva határozottan nem nyerte el a tetszésemet az ötlet.
- Semmi, de akkor sem ülhetek tovább tétlenül! – szorult ökölbe a kezem, majd újra a csövet kezdtem húzgálni.
- Pedig pontosan ezt kellene még tenned egy darabig. Meghúzni magad, és hagyni, hogy elcsituljon a vihar. – ha azt gondolta, hogy ilyesfajta ésszerű érvekkel meggyőzhet, akkor nem ismert még meg eléggé a sok közös munka ellenére sem. – Jézusom, rossz nézni, amit csinálsz! – forgatta a szemeit a hátam mögött. – Azt legalább megengeded, hogy hazavigyelek? – kérdezte, néhány percnyi hallgatást követően.
- Igen, azt megköszönném. Ha megkaptam a zárójelentést, már mehetünk is Isten hírével! – tekintetemmel a ruháimat kerestem, amiket utólag hoztak be nekem. A korábbiakat bezacskózták és bizonyítékként elvitte a rendőrség.
- Kint megvárlak! – azzal ismét magamra maradtam. Le kellett ülnöm, mert szédülni kezdtem, de túl büszke voltam ahhoz, hogy ezt bevalljam. Nem lesz semmi baj, otthon majd beveszek egy-két fájdalomcsillapítót, és a világ máris egy szebb hely lesz. Csak addig kellett kibírnom valahogy.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Margaret E. King
Margaret E. King EmptySzer. Okt. 07 2020, 10:46
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Margaret!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tiszta Dr. Csont feelinget adtál nekem, de gondolom ez volt az elsődleges cél. Very Happy A karaktered nagyon hasonlít bizonyos szempontokban Bonesra, csak szerencsére kicsit több és jobb a szociális érzéke, mint a másik címszereplőnek. Laughing
Egy erős, független nő vagy, aki képtelen a leállásra, még egy egészen súlyos baleset sem. Sokszor mutatod magad keménynek, az érzelmeidet rejtegedet, mert így érzed helyesnek, viszont mélyen belül te is egy érző lélek vagy, akit megviselnek bizonyos dolgok. Kíváncsi lennék, hogy a színfalak mögött mi játszódott le benned a baleseted után, amikor felébredtél.
Annak ellenére, hogy vonzod a bajt és, ahogyan te fogalmaztál "lételemed a veszély", talán most érdemes lenne másra hallgatni. Pihenned kéne, amíg rendbe jössz, mert nem csupán beverted a fejed, ami pár napig fájni fog, esetleg nyoma is marad, hanem valaki szándékosan meg akart ölni. Egy ilyen eset után nem hajszolhatod magad vissza a munkába. Surprised Persze a másik felem teljesen megérti, mert én sem tudnék nyugton ülni a fenekemen, ha szabadon mászkálna, aki ezt tette. Mindenesetre azért vigyázz magadra. Very Happy
Btw, imádom az avid. Margaret E. King 2624752903

Színt és rangot admintól fogsz kapni hamarosan, de addig is szabad előtted a pálya. Margaret E. King 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Margaret E. King Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Margaret E. King Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Margaret E. King D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Margaret E. King Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Margaret E. King
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Margaret Greenwood
» Margaret Donovan
» Maggie King
» hail to the king ♛
» Timothy King

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: