New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 16:45-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 16:12-kor
Dorothea Haynes
tollából
Ma 16:10-kor
Theresa Monet
tollából
Ma 15:56-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 15:50-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 15:19-kor
Annie S. Baxter
tollából
Ma 14:43-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Carson Becker
TémanyitásCarson Becker
Carson Becker EmptyPént. 22 Május - 23:30
Carson Becker

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Carson Becker
Becenevek:
"Hush", ha bátor vagy Becky
Születési hely, idő:
Tuscaloosa, Alabama, 1984. március 14.
Kor:
36 év
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
törvényszegők/munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
nem nagyon
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
raktáros, meg nem publikusan drogdíler
Ha dolgozik//Munkahely:
Aerotek bronx-i raktára
Hobbi:
autók és motorok, feleslegesen túlárazott órák még feleslegesebb gyűjtése, baseball és football
Play by:
Matteo Martari

Jellem
Ugyan már rég, de egyszer nagyravágyónak, sőt mi több, olyannak tartották aki majd sokra viszi. Középiskolás évkönyvükben Ő volt a „legesélyesebb egy sikeres karrierre” – régi ismerősei valószínűleg már csak nevetnének, de inkább sírnának azon, hogy meddig jutott az életben. Tizenöt éve ő is úgy jellemezte volna magát, mint akiben minden megvan ahhoz, hogy álmait valóra váltsa; Most, lassan negyven éves fejjel már inkább úgy nyilatkozna fiatal énjéről és annak elhivatásáról, mint egy bolond alabamai srác, aki túl sok reményt fűzött a „Nagy Almához” meg úgy az élet egészéhez.

Ha volt is valaha egy törődő oldala, azt már mélyre el kellett ásnia lelkének kertjében, hogy véletlen se érje fény. Egy józan ítélkezőképességgel vagy az empátia legapróbb formájával rendelkező ember nem képes azt csinálni, amit Hush már évek óta; Valaminek hiányoznia kell ahhoz az emberből, hogy önként a másik életét rontsa, miközben pusztulásában csak a pénzt látja.
Egóját hatalmasra fújta a tudat, hogy az másoknak ha nem is az egészséges értelemben, de szüksége van rá… Hogy az emberek épp annyira függenek tőle, mint amennyire függői épp aktuális szerüknek.

Egy cinikus, humortalan fasz – mondanák sokan és bár próbálja magáról úgy gondolni, hogy egy kifejezetten érdekes társaságot tud nyújtani, ezzel a társadalom egy szűk rétegén kívül nem sokan értenének egyet. Nehezen tud másról, mint magáról beszélni. Ha téved, azt makacsul nem képes belátni se magának, se senkinek. A felelősségvállalás bármely formájától menekül, ettől való irtózásában pedig még akkor is képes lenne ártatlanságáról meggyőzni önmagát, ha egy bíró bűnössé nyilvánítaná tettei következményében.

Valahol él benne az igazságérzet apró lángja, amit azonban önzősége mindig elolt. Ha jót is tesz, vagy segít, biztos, hogy két nap múlva kamattal együtt fogja visszakérni az addig nem létező tartozásod.


Múlt


- Te miért vagy itt?

Megdörzsölöm a homlokom és egy szelet húst nyomok a lefogyott képembe. A falat olyan sós és száraz volt, hogy azt hittem minden ízlelőbimbóm visszafordul önmagába. Egy dologban biztos voltam: nem feltétlen ezért a kosztért voltam itt.
- Hát bazdmeg, te beszélni is tudsz? – kérdezek vissza a falaton csámcsogva, villám végével piszkálva szét a brokkolinak kinéző zöldet meg a húst. – Harmadik napja pofázok neked, de vissza se válaszolsz.

Na jó, túlzás volt ez részemről: a velem egykorúnak tűnő srác általában válaszolt, de az mindig hümmögésben meg mormogásban kifújt. Biztos a gyógyszerek miatt volt így belassulva, de azt is el tudtam képzelni, hogy azelőtt is ilyen volt, hogy ide bezárták volna. Szar volt, hogy pont az ő vizes szemeit kellett bámulnom reggeltől estig és még annyira se volt jó, hogy beszélni tudjak vele.
Amikor megint csak hümmögött egyet, a remény utolsó szikrája is kialudt bennem. Tényleg válaszolnom kellett neki erre a kérdésre, hogy legalább egy apró hangot kicsalogassak a torkából és ne csak én legyek, a szöszi ápolónő, meg a négy fehér fal a kórteremben…

- Fasz se tudja már most épp miért.


---

- Hallod tesó, nem adsz még hozzá egy kis cuccot?
Fáradtan emelem rá a szemeim, miközben a farzsebem mélyére süllyesztem a dollárokat. – Nem vagyok gondolatolvasó, mi az, hogy cucc?
A nagydarab, izomtól felfújt férfi, aki nem csak elkokszolta az agyát, hebegve-habogva próbálta elmagyarázni mégis mit értett ezen komplikált szó alatta. Ahogy néztem, csak egy dolog fogalmazódott meg a fejemben: nem értettem, hogy hogy lehetett úgy mutogatni, hogy az ember egyszerre alszik bele mozdulatban és pörögi is túl.

- Hallod tes’, honnan szedted te ezt össze?
- Csak szívd el, hagyjál a kérdéseiddel – gyújtom meg a tekertet.

- Hallo’ ’es”…
- Sajnos. De nyisd már ki a pofád!

- Ha… Es…
- Mivan már? Kérsz még?
- Haes… Hush!

---

Az ajtón való dörömbölésem hangja tölti ki a lepusztult folyosó tereit, nagy visszhangot csapva a lépcsőházban.

- Rox! Nyiss ajtót! – a hangom egyre türelmetlenebb, minden ütéssel egyre inkább szorul össze gyomrom, ahogy a feszültség ismeretlen formája lüktet végig ereimben. Fejemben egymást kergetik a képek, a gondolataim kuszák, nem bírok egyenes fejjel lenni, pedig esküszöm nem szívtam semmit.
Ahogy még egyszer ráütök az ajtóra, a keret is beleremeg. Még mindig nem jön semmi válasz. Tudtam, hogy otthon van. Tudtam, mert nem láttam már két hete és ő nem olyan volt, aki annyi időt kibírna anélkül, hogy meglátogat.
- Roxanne! – emeltem meg a hangom újra és csapok teljes erőmmel, de hiába. Ellépek az ajtótól és toporgok egy kört előtte, mint a mérgezett egér, egyik kezem ujjai idegesen járnak hajamban. A telefont előveszem a zsebemből és már majdnem tárcsázom a számot, de… mégsem. Meggondolom magam. Lendületet veszek és mint ahogyan a filmekben látni, lábammal feszülök neki az ajtónak: a harmadik rúgásra adja meg önmagát, de az sem az én erőmnek, hanem az elrohadt vaszsanérok gyengeségének volt köszönhető.

A lakás bűzlik az alkoholtól és fűtől, meg valami olyantól, amit macska húgy és irgalmatlanul büdös fertőtlenítőszer elegyéhez tudnék hasonlítani. Ha cél nélkül jöttem volna, talán megállok émelyegni.
Az ajtó maradékát félrerúgom, az előszobában felgyűlt szemeten pedig átvágok a nappaliból kiszűrődő tévé hangjának irányába. Ezerszer jártam már nála, de a mocsok és bűz soha nem volt ekkora; Ez pedig még jobban megköti a csomót gyomromon.
Az aggodalmam pedig hamar nem bizonyult oktalannak.
A kanapéról félig lebukva ott van Roxanne, vörös haja pedig saját hányásába lóg. Meg sem mozdul, még akkor sem mikor a nevét mondom. Egy percre a lélek is kiszáll belőlem, minden mozdulatom olyan, mintha nem lennék saját magam ura, hanem csak az ösztöneim cselekednek helyettem. A bútor mellé térdelek a mocsokba, felemelem a fejét. A szemei üvegesen bámulnak maga elé, sápadt, szája lila.

Ki tudja már mióta nem lélegzett.

Seggre esek, a holt tömeget húzva magam után. A feje a vállamra esik én pedig ott ülök hosszú percekig, a semmibe meredve a fürtök mögül. Nem szoktam sírni, most mégis annak a fura érzése kerülget. Erősebben szorítom magamhoz, mintha valahogy az ölelésem visszahozná…
…tekintetem pedig megakad egy gyereken, aki velem szembe a sarokban kuporog. Eddig nem vettem észre, mert olyan néma csendben nézett és olyan szakadtvetett volt, hogy alakja teljesen beleolvadt a mocsokba.

---


- Hova megyünk?
- Fasznak kérded?
- Jogom van tudni!
- Amíg az anyósülésen ülsz, jogod van bemutatni annak, akit megelőzök, mert vánszorog a kibaszott autópályán! Hát bazdmeg ilyen nincs! Nézd meg a nagyfatert, két centire nem lát, de hajtja neki a kurva terepjárót! Húzzá’ már le a kibaszott gyorsítóból trottyer! – üvöltök az ablakon még épp nem teljesen kihajolva. A kissrác röhögött, én viszont majdnem éreztem a homlokomon elpattanni azt a bizonyos eret, a mai napon már sokadszorra.

Mikkel úgy tömte mellettem magába a kaját már vagy húsz perce, mintha legalább mennyei manna lett volna a két dolláros hamburger és nem csak valami szar, amit megmaradt húscafatokból daráltak össze.

- Anya azt mondta, hogy te ismered apámat – szólalt meg egy kicsit később a kölyök, úgy csámcsogva a falaton közben, hogy csodálkoztam a műszerfalat nem borította be a nagy köpködésében.
- Ja – vágtam rá a tekintetem elfordítva egy pillanatra az útról. – Egy büdös nagy náci volt.
Rox legalább is azt mondta, hogy az a csávó volt az apja, akit úgy három éve gyilkosság alapos vádjával sittre vágtak. Soha nem hittem neki, de ráhagytam, mert az igazságot sem akartam elfogadni: azt az igazságot, hogy Mikkel túlságosan is hasonlított rám már porbafingó kora óta.

- Mi az, hogy náci? – kérdezett vissza, zöld szemeit rám meresztve olyan kíváncsisággal bennük, amivel soha senkinek nem szabadott volna erről a témáról érdeklődni. Néha elfelejtettem, hogy csak egy tíz éves srác volt, aki a világból csak egy nagyon szerencsétlen szeletet látott eddig.
- …Majd megdumáljuk később. De nézz oda! Nézd már hogy vált sávot a faszkalap!

---

- Uraim, itt biztos csak félreértés történt! – tárom szét karjaim színpadiasan, még átmeneti fegyverem is kiejtem kezemből. A vascső épp a földön nyögdécselő hapsi mellé esik, ütemesen koppanva a kemény betonon.

- Ahol te ott vagy Hush, ott nincsenek félreértések. – a figura közelebb lép, fenyegetően néz a szemeimben. Carlos, a földön fekvő az ő emberük volt és valószínűleg nem röpködtek az örömtől azért, hogy el lett bánva egy cimborájukkal.

A mexikói viszont helyes megállapítást tett: ahol én ott voltam ott nem voltak félreértések. Carlos barátjuk is csak azt kapta vissza, amit ígértem megadok neki, ha nem törleszti a tartozását. Lehet néhányan zsidónak tartottak, de attól még nem egy kibaszott jótékonyság voltam, hogy szaros drogosoknak hitelezzek beláthatatlan időre.
A férfi keze már háta mögött volt, én mégis előbb fogom rá a saját pisztolyom, mint hogy ő meg a kutyái rám fognák sajátjuk. Hosszú másodperceken át álltunk ott egymással szemben: egy cső rá nézett, kettő rám, de túl nagy kutya volt az ő emberük ahhoz, hogy megkockáztassa a kettő majma a ravasz meghúzását.

- Még mindig lóg egy százassal, ha magához tér örülnék, ha megmondanád neki – vigyorodok el gúnyosan, mintha nem csak egy hajszálra lennék a biztos haláltól. Szinte kérem is, szavaimmal és testbeszédemmel is próbálom szítani őket arra, hogy gyerünk, próbálják csak megtenni; Tudtam, hogy úgysem fogják. Nem itt volt a végem, azért volt nagy a pofám.
- Egy büdös nagy szarrágó vagy Carson, remélem tudod – szólalt meg a csávó végül, nem is szemeimbe, hanem a pisztoly csövébe nézve. – Megkapod a pénzed, de húzz innen. Élvezd ki, hogy a Patkány védi a segged vagy már rég elvágták volna a torkod.

Elvigyorodtam és leengedtem a fegyverem, de csak azután, hogy a másik kettő is így tett.
- Hát akkor adios Urak. Veletek mindig öröm az üzletelés!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Carson Becker
Carson Becker EmptyVas. 24 Május - 10:43
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Carson!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hűha, nagyon izgalmas karaktert hoztál, imádtam az előtörténeted minden egyes mondatát, és nagyon szívesen olvastam volna még tovább. Izgalmas volt, összetett, sokat megtudhattunk rólad, különböző kis jelenetekben megtudthattuk, hogyan viselkedsz, és arra is fény derült, hogy hiába próbálod elnyomni a törődő oldaladat, az nagyon is ott van. Carson Becker 2624752903 Különben Roxanne sem váltott volna ki belőled olyan érzelmeket, és a kissrácot sem vetted volna a szárnyaid alá, ami szerintem egyébként nagyon édes. Very Happy
Érdekes és bonyolult figura vagy, akit szerintem kiismerni lehetetlen; de pont ezért van benne valami, ami felkelti az ember érdeklődését, még akkor is, ha sokak szerint csak egy "cinikus, humortalan fasz" lennél. Azért bebizonyítottad, hogy ennél többről van szó.
A jelenet, amikor megtaláltad Roxanne-t nagyon szomorú volt. Sad Amikor a végéhez értem, és kiderült, hogy ott kuporog a kisfiú az egyik sarokban, egy pillanatra meg kellett állnom az olvasással. Azt hiszem, túl szentimentális vagyok, de ez már legyen az én bajom. Laughing Mindenesetre nagyon jól hatsz az érzelmekre az írásmódoddal. Carson Becker 2624752903
A beszélgetésed a kocsiban a kissráccal viszont nagyon megmosolyogtatott. Very Happy Te hozod a formád, ő viszont a te nyers stílusod ellenére sem veszíti el a gyermeki ártatlanságát, ami eszméletlen cuki. Szívesen lennék fültanúja pár beszélgetéseteknek, biztos jókat lehetne nevetni rajta. Very Happy
Ami biztos részemről, hogy nem szeretnék neked tartozni. Úgy látom, az jól pórul jár.  Shocked Te aztán nem szórakozol, ha a pénzedről van szó... Nem csak szavakkal keménykedsz, hanem fizikálisan is, ami miatt úgy tűnik, jobb vigyázni veled.
Imádtam olvasni a lapodat, szívesen olvastam volna még tovább, de pont annyi betekintést engedtél a karaktered múltjába és személyiségébe, ami után egy egész kerek képek kaphatunk rólad, ezért nem is tartalak fel tovább.

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is szabad előtted a pálya. Carson Becker 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Carson Becker Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Carson Becker Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Carson Becker D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Carson Becker Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Carson Becker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Seraphina && Carson
» Carson Grimes
» Carson&Sarah - The Deal
» Guggenheim Múzeum - Zeena és Carson
» Ryan Carson - Blood on my hands

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: