New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
Diego Gutierez
tollából
Ma 10:58-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:42-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:34-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:03-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 10:02-kor
Aleyna Poyraz
tollából
Ma 09:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

T&P- All the most powerful emotions come from chaos
TémanyitásRe: T&P- All the most powerful emotions come from chaos
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  EmptySzer. Május 08 2024, 15:56
Ha az embernek nincsen családja, bizonyosan elfelejti azokat a formaságokat, amik egy ilyen összejövetelen fontosak voltak. Főleg akkor, ha nem akartad, hogy minden szem rád szegeződjön. Ennek elkerülése végett, most inkább azt a technikát választottam, hogy csendben elszopogatok egy pohár pezsgőt, és végig nézem a környezetemben épülő katasztrófát, ami Alexis mosolyából ítélve, majdnem hogy garantált volt. Szívesen megkérdeztem volna, hogy mégis mi a fészkes fenért hívott meg, de minden szempontból üdvösebb volt a kapcsolatunk szempontjából, ha nem szólunk egymáshoz. Azért voltam itt mert Prestont szerettem volna látni, csak ez miatt voltam itt. Így nem is keveredtem bele felesleges körökbe. Ha tudták, ha nem, hogy mi volt köztünk Prestonnal, semmiképpen nem volt jó ötlet, ha felhívom a figyelmet magamra. Bár azért így is sikerült kéretlen beszélgetőpartnerre találnom, aki arról áradozott, mennyi várja ezt az egészet. Ő biztosan az a fajta gyerek volt, aki imádott a gyufával játszani, majd végig nézni, ahogy leég az egész házuk. Mialatt többször tartottak szóval, az agyam a Robert Durts ügyön járt, a legkevésbé sem volt ínyemre, hogy pont engem akart az ügyvédi csapatába. A vén fasz három gyilkosságot úszott eddig meg, úgy szórta szerte fasza-széjjel a hullákat, hogy azt nehéz volt, nem rábizonyítani. De még egy holttest feldarabolását is megúszta, egy kis ejnye-benyjével. Inkább lettem volna a Los Angeles-i ügyész helyében, aki éppen a Berman-ügy felállításán dolgozott, mintsem az az ügyvéd, aki ennek a mocsoknak a seggét védi. Nagyon szakíthattam volna vele, hisz Durtsnek annyi pénze volt, amennyit nem szégyell, és az ajánlatai enyhén szólva magasabbak voltak, mint az elképzeléseim, az ilyen rohadékokkal szemben. De nem volt az az isten, hogy beadjam neki a derekamat. Ahogy félre nézek és megpillantom Prestont Alexissszel pont olyan arcot vágott, mint aki azt szeretné, hogy megmentsék. Még egy apró szösszenetet sikerült elkapnom a beszélgetésből, de inkább csak a jól bevált mosollyal nyugtáztam az őrületet, ami Alexis szemében csillogott.- Alexis.- biccentek felé, és újra az ajkaimhoz emelem a pezsgős poharat mielőtt megszólalnék.
- Következmények? Ez azért az ő szájából elég baljósan hangzik.- pillantok mosolyogva Prestonra, és ahogy a derekamhoz ér ösztönösen közelebb húzódom hozzá.
- Nos, nekem eszembe jutott egy pár jobb körülmény.- villantok egy játékos mosolyt a férfira, és elgondolkodva pásztázom a tömeget, akikhez többnyire semmi közöm.
- Ezen én sem csodálkoznék, sőt igazából szerintem Alexisnek ezer meg egy indoka volt arra, hogy megtegye.- nem ismertem a teljes történetet, de azt tudtam, hogy Alexis nem szerette Benedict-et, és ez igaz volt fordítva is. Minden esetre, egyikükkel sem akartam volt újat húzni. Még ha az én kapcsolataim sokkal mélyebbre is nyúltak az alvilág mocskában.
- Csak azért jöttem el, mert tudtam..hogy itt leszel..legalábbis ha én eljövök akkor biztosan.- kacsintottam rá, miközben az ajkaimon továbbra is az a kaján vigyor játszadozott.
- Te is tudod, hogy a legjobban tudok az olyan kérdésekre válaszolni, amik nem illendőek. Mindezt úgy, hogy a kérdező érezze magát zavarban a válaszomtól.- suttogtam a fülébe, ahogy egy picit közelebb hajoltam hozzá, mint az illendő lett volna. De nem sokáig nem akartam magunkra felhívni a figyelmet.
- Hmm, felettébb izgalmas programnak ígérkezik.- sóhajtok fel, ahogy Preston vázolja a ma esti programot. – Gondolod, hogy csak úgy meg tudunk lépni? – kérdezem kicsit szkeptikus arckifejezést vágva, ahogy félre teszem a pezsgőt és megigazítom a nyakkendőjét.- És utána mi lesz? Meghívsz egy italra?- kuncogok szórakozottan, majd amikor meghallom a főkolompos hangját felé fordulok.
- Ami azt illetti igen, szívesen ácsorognék itt.- motyogom az orrom alatt, de úgy hogy azt csak Preston hallja senki más, közben pedig belé karolok, ahogy megindulunk a társaság felé.



To Preston

“Of all forms of caution, caution in love is perhaps the most fatal to true happiness.


BEE


mind álarcot viselünk
Theresa Monet
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  Tumblr_p3e6z3aN001s2jldto2_400
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  8cCqWrd
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  A797f836ee8d0d09a19a1183912ab3291a01a323
★ idézet ★ :
Bitchcraft- the art of sipping people off while smilyng sweetly
★ foglalkozás ★ :
büntetőjogi ügyvéd
★ play by ★ :
Eiza Gonzalez
★ szükségem van rád ★ :
And everytime I try to fly
I fall without my wings
I feel so small
I guess I need you baby
And everytime I see you in my dreams
I see your face, you're haunting me


★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  05a9b5663fcdfa3cd452a85b227e005b26aa75b7
TémanyitásRe: T&P- All the most powerful emotions come from chaos
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  EmptyVas. Feb. 04 2024, 19:53

To Theresa
Alexis és Benedict testvéri kapcsolata mindig is romlott volt, ez pedig az évek során egy egymást felül licitáló versengéssé vált azért a címért küzdve, hogy ki tud jobban kiszúrni a másikkal. Sosem tudtam eldönteni melyikük inkább a rosszabb, bár egyikhez sem álltam túl közel. Alexisbe mindig volt valami hátsószándék amit negédes csomagolásba burkolt az őt nem ismerő személyek számára, hogy mikor már rájönnek erre akkor túl késő legyen. Apám vele ellentétben egy percig sem törekedett arra, hogy elrejtse valódi énjét. Alexis persze örömmel reflektált erre, mint legutóbb is amikor úgy döntött versenybe száll a Hughes vállalat vezetéséért csakhogy idegesítse bátyját. Benedict egy darabig nem vette őt komolyan, csak mikor már úgy tűnt, hogy Alexis lelkesedése veszélyt jelenthet rá. Ekkor cserébe nem beszámíthatónak titulálta Alexist és még bizonyítékokkal is előállt amivel egy időre bezáratta a húgát, aki így elesett a cég vezetésétől. Nézzünk szembe a tényekkel, egyik sem normális, így örültem ha jó messzire elkerülhetem őket. Ez általában össze is jött. Mindannyian a magunk útját jártuk, de a szüleim sikkasztási ügye tett róla, hogy többet ne csak objektív szemlélője legyek az életemnek. Alexis persze ezt is rendkívül szórakoztatónak találta és a hír kirobbanása után nem egyszer kaptam tőle üzenetet, hogy engem is szeretettel vár erre a kihagyhatatlan családi vacsorára, de az egész lakás-mizéria után kedvem se volt órákon keresztül Benedict képét lesni vagy együttérzéssel csevegni az aktuális helyzetéről. Nem tudtam még sajnálni sem őt, ami minden bizonnyal engem is visszavet emberileg, de ez érdekelt a legkevésbé.  
Alexis persze nem adta fel. Nála mindig megvoltak azok a szintek amiket felhasznált a tervei eléréséhez. Először a kedves érdeklődés, majd a rámenős folytatása és ha ez sem vált be, akkor jött a zsarolás. Nálam az első kettőt végigjátszotta, így a „meghívtam a barátnődet is” üzenetnek meg se kellett volna lepnie, ahhoz viszont épp elég volt, hogy válaszra méltassam őt. Már csak azért is, mert eddig a pontig nem is tudtam róla, hogy van barátnőm. Alexis viszont erősen ragaszkodott az ellenkezőjéhez, ami Theresa neve említésével értelmet is nyert. A titkunk amit olyan gondosan őriztünk úgy tűnik nem csak a miénk volt, de a nénikém szerint ennek nem kell változnia, csak a családi vacsora az ára.  
Időben érkezem az ismerős házhoz, de többször is azon gondolkozom, hogy visszafordulok és beülök a kocsiba. Egyedül az tart vissza, hogy Theresa is odabent lehet és nem szívesen hagynám egyedül őt a sok félnótással. Ellenkezhetek bárhogy, de a tényen attól nem változtat, hogy ők az én családom és másnak nem kell szenvednie miattuk.  
A csengetés után Samuel nyit ajtót, aki a maga elviselhető modorával fogad. Sosem értettem hogyan kötött ki Alexis mellett, mert ég és a föld a kettő, de ha megkérdezném sem kapnék egyértelmű választ, mert minden véleményét a felesége formálja. Nem volt vele bajom, de sosem beszélgettünk öt percnél többet. Annyit viszont tudok, hogy nem bírja Benedictet, ami már egy jó indulás, ha az ember közös pontokat keres a másikkal.  
Samuelt végül Alexis követi, aki elbűvölő viselkedéssel köszönt arcom mindkét felén hagyott puszival.
- Mindig is tudtam, hogy okos fiú vagy te. – finoman megpaskolja az arcomat és úgy mosolyog mellé, hogy az erős kontrasztba van a kimondott szavaival. Ilyenkor simán elhihető, hogy ő a kedves rokon aki csak időt akar tölteni a családjával, de aztán elkezd beszélni és szilánkosra törik a róla alkotott kép.  
- Sok választást nem hagytál. – nekem csak összepréselt ajkaim húzódnak egy nem túl őszinte mosolyra, mire csak vállat von és tekintete egyből a felénk közeledő Theresara siklik. A legutóbbi irodai beszélgetésünk óta olyan mintha hónapok teltek volna el mikor legutoljára láttam őt. Neki komolyabb ügyei vannak, engem pedig Baker foglal le és általában a kettő nem találkozik még félúton sem.  
- Választás mindig van Preston, csak a következményeit kell elszenvedni. Magatokra is hagylak. Kedvesem. – szól még oda bájosan Theresanak, de már csak akkor sóhajtok egy panaszosat amikor kikerül a képből.
- Ms. Monet. Örömömre szolgál a találkozás, mint mindig. Bárcsak a körülmények mások lennének. – az üdvözlése arra késztet, hogy kezemet egy pillanatra a derekára vezessem. Már most érzem, hogy egy rettentő hosszú este lesz ez és még el sem kezdődött.  
- Tőle minden kitelik, ami azt illeti. Számára ez felér az ünneppel. Azon sem csodálkoznék, ha ő dobta volna fel őket. – úgy adom át gondolataimat Theresanak, hogy annak csak ő lehessen fültanúja, miközben a háttérben meghúzódó családtagjaimat figyelem. Samuel rendezkedik, amíg Alexis és Tate egymással diskurálnak valamit. Anyám az aki meghúzódik az egyik széken a szokásos kevert italával. Benedict pedig természetesen szokásához híven késik.  
- Sajnálom, amiért Alexis belekevert ebbe. Irtó akaratos tud lenni. Főleg ha Benedictről van szó. – a fejemet ingatom ezzel kifejezve nem egyetértésemet. – A lényeg, hogy ne válaszolj olyan kérdésekre amiket nem érzel illendőnek. Ők nem azok az emberek akiket érdemes lenyűgözni. – látom el őt észrevételeimmel, majd letekintek az órámra. – Benedict érkezése után háromnegyed órával leléphetünk. Általában fél óra kell neki, hogy valamin összevesszenek, a következő negyed órában pedig ennek okán kimenekíthetjük magunkat. Ha túl sokáig várunk Alexis kitalál valamit. – folytatom tovább mire az emlegetett szamár felénk fordul.
- Ti ott fogtok ácsorogni az este végéig? Gyertek, igyatok valamit!  

BEE



Theresa Monet imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásT&P- All the most powerful emotions come from chaos
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  EmptySzer. Jan. 31 2024, 19:30
A Hughes család összetétele, olyan volt mintha egy korszerűsített Shakespeare-i darabba cseppentél volna. Itt is majdnem mindenki meghal, és a dráma kedvéért, még azok is belepusztulnak a lelkifájdalomba, akik csak a véletlen folytán maradtak életben. Eszemben sincs pálcát törni mások családja felett, mikor gyakorlatilag nekem nincs is. Az is elgondolkodtató, hogy egyáltalán mit keresek itt. Család barát? Elaine fiával, nem éppen családbarát tartalomra szerződött  a viszonyunk, aminek már régen vége. Másrészt hosszabb történet, de annál inkább valóságosabb volt, mint szabadott volna lennie. Mérlegelni kellett jelen helyzetben az itt létem okát, amikor is éppen egy ember börtönbe vonulását …ünnepeljük? Igazából erre felé ebben a családban, lehet örülni szoktak. Minden szokás más. Vontam le magamban a konzekvenciát, miközben egy Ír whiskyt szorongattam a kezemben. Ajándéknak szántam, de Hughes-ék ajtaja előtt ácsorogva, várva a bebocsájtásra, jobban kezdtem el hozzá ragaszkodni.  Sok mindenre fel voltam készülve, egyedül Prestonra nem, márpedig biztos voltam benne ha másért nem is jönne el, de azért igen, hogy lásson. Ha nagyon őszinte akarok lenni, én magam is csak ezért fogadtam el a meghívást. Nem volt alapvetően szokásom, bizarr családi összejövetelekre járni. Csakis akkor, ha volt motivációm. Bár ezt a motivációt, még magam előtt is igyekeztem tagadni, és úgy tenni, mintha nem is létezne. Igazából szükségem volt arra, hogy lássam, legalább azt, hogy most már nem annyira jóképű mint volt…sokkal könnyebb lenne a lelkemnek. Még ha legmélyen tudtam is, hogy Preston nem csak azzal hódított huzamosabb ideig maga mellé, hogy olyan akár egy Calvin Klien modell. Sokkal többről volt szó, mint amit be mertem vallani. Mint amivel szembe mertem nézni. De még mielőtt megtehettem volna, hogy visszafordulok, magamhoz ölelve a kis ajándék whiskymet, már Mrs. Hughes ajtót nyitott. Vakítóan tökéletes volt, ami miatt gyakran utálkozva mértem végig, most viszont igyekeztem a lehető legkedvesebb és együttérzőbb mosolyomat előszedni. Tökéletesen tartotta magát, mint mindig, és ha még a gúnyosan kedveskedő mosoly inkább azt is üzente, hogy a háta közepére kívánt, annak ellenére, úgy engedett be az ajtón majd ölelt magához, mintha országos barátnők lennénk. Nem tudom melyikünket zavart jobban a tény, hogy Prestonhoz több közöm van mint kéne. Legalábbis egy család barátnak, mint mondtam már az előbb is ugyebár.
- Drágám, rég láttalak.- a nyájas hangleejtéstől borsózott a hátam.
- Sok volt a dolgom mostanság.- mosolyodom el, ahogy végül elengedjük egymást. Maga elé enged, én pedig lassan, és kimért léptekkel lépek be a házba, kutakodó szempárral. Már most keresem az egyetlen kapaszkodót, aki miatt itt vagyok. Ennél jobban soha nem utáltam a felesleges, egymás szemébe bazsalygó csevejeket. Egyetlen színfoltja az egész bandának Alexis volt, aki nem igazán rejtette el az örömét, ami elfoghatta annak hallatán, hogy Benedict börtönbe vonul. Mindenestere akármennyire morbid volt az ötlet annál inkább szórakoztatóbb volt maga a meghívó, amin az utolsó vacsora állt, mint tematikus est. Itt létem okát nagyon is jól tudtam, Alexis élt halt a feszültségért. Önmagában már a tény, hogy ügyvéd voltam, az sem segített a helyzeten. Az pedig végképp nem, hogy a nő sejtett valamit. Nem forgott közszájon Prestonnal folytatott viszonyom, de tagadni sem tudtuk a köztünk lévő feszültséget, ami sokkal kényelmetlenebbé tett, egy alapból nem túl szokványos helyzetet. Mondhatni, halmozta a  katasztrófához vezető utat, és miután Alexis bosszúszomja nem igazán akart csitulni, minden alkalmat megragadott.  Miközben igyekeztem az a lehető legjobban elvegyülni, a gyomrom liftezni kezdett, egyre inkább ahogy néha az ajtó felé pillantottam. Nem volt szokásom izgulni, de most a körmeim idegesítően doboltak a pohár peremén, vagy éppen a cirádás oldalát követték végig. Nehezen tudtam a beszélgetőpartneremre koncentrálni, akkor pedig mindenképpen fonalat vesztettem, amikor Preston belépet az ajtón.  Nem nyert, sőt mintha az eltelt idő egyre jobban állt volna neki. Mielőtt ő lépett volna felé először, megtettem én helyette ezzel táplálva magamban legalább azt a cseppnyi reményt, hogy ha róla van szó nálam van az irányítás. Még ha ez a legkevésbé sem volt így.
- Szép estét, Mr. Hughes.- mosolyodtam el, ahogy közelebb léptem hozzá tenyeremet eközben a kemény mellkasára helyeztem, és az arcára leheltem egy apró puszit.
- Szerinted mekkora katasztrófára készült fel Alexis? – kérdeztem oldalra billentett fejjel.- Mert abban biztos vagyok, hogy nem bízta a véletlenre, ha már engem is meghívott.


To Preston

“Of all forms of caution, caution in love is perhaps the most fatal to true happiness.


BEE


Preston Hughes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Theresa Monet
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  Tumblr_p3e6z3aN001s2jldto2_400
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  8cCqWrd
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  A797f836ee8d0d09a19a1183912ab3291a01a323
★ idézet ★ :
Bitchcraft- the art of sipping people off while smilyng sweetly
★ foglalkozás ★ :
büntetőjogi ügyvéd
★ play by ★ :
Eiza Gonzalez
★ szükségem van rád ★ :
And everytime I try to fly
I fall without my wings
I feel so small
I guess I need you baby
And everytime I see you in my dreams
I see your face, you're haunting me


★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  05a9b5663fcdfa3cd452a85b227e005b26aa75b7
TémanyitásRe: T&P- All the most powerful emotions come from chaos
T&P- All the most powerful emotions come from chaos  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
T&P- All the most powerful emotions come from chaos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heartless emotions
» just the right mix of Chaos and LOVE
» thriving on chaos
» in the middle of my chaos there was you
» Raelyn & Aston - Chaos?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: