New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Ryan Carson - Blood on my hands
TémanyitásRyan Carson - Blood on my hands
Ryan Carson - Blood on my hands EmptyKedd Márc. 03 2020, 21:31
Ryan Thomas Carson

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Ryan Thomas Carson
Becenevek:
Szinte biztos, hogy nem vagy olyan jó kapcsolatban vele, hogy becézgesd
Születési hely, idő:
New York, 1985. augusztus 10.
Kor:
34
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero, kicsit homofób is
Családi állapot:
Egy vagy a sok közül
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
Harvard, nemzetközi kapcsolatok és üzleti diploma, már végzett
Munkabeosztás:
a Carson Industries feje, legális fegyverkereskedők
Munkahely:
Carson Industries
Hobbi:
vitorlázás, de igazából a munkája a hobbija
Play by:
Ryan Gosling

Jellem

Ryan mélyet slukkolt a cigarettájába, miközben figyelte, ahogy a székre kötözött embernek levágják az egyik ujját. Az egyik egykori beosztottja foglalt helyet a székben, megpróbált lopni Ryantól. Carson már a kezdetektől fogva tudta, viszont megvárta, hogy egyre mélyebbre ássa magát az illető. Egyik délután meglátogatta a családját, s éppen a feleségével beszélgetett a nappaliban, aki ölében a kétéves lányuk játszott, mikor hazaért a férfi. Teljesen lesápadt, hirtelen elöntötte az izzadtság, mert pontosan tudta, hogy Ryan Carson milyen eszközökkel is szokott játszani. Nem meglepő módon szó nélkül követte a főnökét az autójába. Tehát így került most ebbe a bizonyos székbe, immáron mindössze kilenc ujjal. - Én megmondtam Warren, nálam csak egyszer hibázik az ember - közölte vele, aztán biccentett az egyik fegyveresnek, majd hátat fordított a csoportnak. Elnyomta a cigarettát és elindult a kocsim felé. Még hallotta a lövés dörrenését, mikor beszállt a Ferrariba. Az otthona felé vette az utat, ugyanis beígért egy interjút egy szabadúszó újságírónak.

- Köszönöm, hogy fogadott Mr. Carson.
- Részemről az öröm - jelent meg az arcán egy hamiskás mosoly, miközben szemérmetlenül végigmért.
- Beszéljen kérem magáról.
- Nyilván hallott már rólam pozitív meg negatív véleményeket is. De akkor most elmondom, hogy én milyennek is látom magam. Egyáltalán nem vagyok elfogult önmagammal szemben. Sosem állítottam, hogy jó ember lennék, viszont azzal a démonizálással sem értek egyet, ahogyan páran beállítanak.
Kétségkívül ambíciózus és törtető vagyok. Szeretek irányítani, szeretem ha a dolgok úgy alakulnak, ahogyan én akarom. Hajlamos vagyok ráerőltetni az akaratomat másokra, viszont ezt azzal ki lehet védeni, ha az illető kiáll magáért. Ezzel ellentétben azonban nem vagyok makacs vagy önfejű, meghallgatom mások véleményét, hiszen sokszor jól jön egy másik nézőpontból is látni a helyzetet. Az mondjuk nagyon fel tud bosszantani, hogyha olyan próbál tanácsot adni, akinek semmi köze a témához. Én sem értek mindenhez, viszont olyanba nem is akarok belepofátlankodni, amiben nincs tapasztalatom.
Nagyon türelmes ember vagyok, sokan nem gondolnák róla, hogy mennyi mindent eltudok nézni... egy bizonyos pontig. Remek pókerarcom van, aminek köszönhetően semmilyen érzelmet sem lehet leolvasni az arcomról. Így mint akár a vihar előtti csend a semmiből tör ki a haragom és pusztító erejű tud lenni. Ezt az állapotot persze egy-két apró dologgal nem lehet kiváltani. Vagy nagyon sok apró dolog kell hozzá vagy egy olyan horderejű, ami elsőre kicsapja a biztosítékot. Nem szoktam megsértődni, ha valaki kihúzza a gyufát, egyszerűen csak bosszút állok. Nem szoktam megbocsátani sem, mivel mint ahogy nagyon nehéz megbántani is, ezért ha valaki mégis eléri, akkor annak nincs több lehetősége, tehát nem hiszek a második, harmadik meg sokadik esélyekben.
Megválogatom, hogy kinek nyújtok segítő kezet. Random embereknek például egyáltalán nem. Engem biztos nem látnak az utcán pénzt adni egy hajléktalannak vagy felsegíteni egy biciklist a földről. Én azzal segítek az embereken, hogy munkát adok számukra. A vállalatom rengeteg embert foglalkoztat és szinte mindig vannak új álláslehetőségek. Azokon, akik jelentenek valamit számomra, azonban egyáltalán nem esik nehezemre segíteni.
Önző vagyok, a cél szentesíti az eszközt híve. Képes vagyok átgyalogolni bárkin, ha az érdekeim úgy kívánják. Nem szeretek osztozkodni, kicsit talán féltékeny típus is vagyok. Nem szeretem, ha valaki ráteszi arra az ujjait, ami vagy aki az enyém.
- A lelkiismeretével mi a helyzet? Nem érez egy leheletnyi bűntudatot sem, hogy a terroristák a maga fegyvereivel gyilkolnak?
- Nem adok el terroristáknak, szigorúan legális keretek között kereskedek a fegyverekkel.
- Tudja, Mr. Carson, én kíváncsi ember vagyok. Előbb-utóbb úgyis megtudom mi az igazság.
- És ostoba is. Biztos hallotta már, hogy mit mondanak a kíváncsi emberekre... Hamar megöregszenek... vagy meg sem érik az öregkort - A férfi arcán megjelent egy hideg mosoly. - További szép napot, Miss Wayne.

Múlt

Ryan Thomas Carson a hatalmas Carson-dinasztia golden boy örököse, akihez a születése óta nagy reményeket fűztek. Az édesapja Thomas Carson, aki bár nagyon sok tett hozzá a céghez, mégis az ő apja, Charles Carson volt az, aki megalapította. Hagyomány a családban, hogy a Carson Industries mindig apáról a legidősebb fiúra száll, így nőnek születni ebben a családban szívás. Őket is megbecsülik, nem arról van szó, viszont ők sosem kapnák meg a vállalat CEO-ja szerepét.
Ryan édesapja nem egyedüli gyermek volt, két fiútestvére volt, ráadásul ő volt a legfiatalabb is. De akkor hogy sikerült végül mégis neki megszereznie a trónt? A képlet nagyon egyszerű, mindkét bátyját egy sajnálatos baleset érte, amely során az életüket vesztették, így meg volt terítve a vörös szőnyeg Thomas számára.
Ryan édesanyja, Charlotte egy csupa szív, egyszerű nő, akit sosem értettek az emberek, hogy mégis mit keres egy olyan férfi mellett, mint Thomas. Teljesállású anya volt és mindent megadott a gyermekei számára. Hozzá fordultak minden problémájukkal, kételyükkel, félelmükkel, feltétlen nélkül bíztak benne. Thomas védelmében szólva, nagyon szerette a feleségét, talán ez is volt az egyetlen jó tulajdonsága.
Ryannak két fiatalabb testvére van, egy húga, Fallon és egy öccse, Michael, aki a család fekete báránya is.
Ryan gyermekkorától kezdve olyan neveltetésben részesült, hogy a világ a lábai előtt hever, mindent megkapott, amit csak akart és sok tiszteletet sem vártak el tőle. Ezzel szemben azonban nem lett annyira arrogáns, mint lehetett volna. Így sem kicsi az egója, de lehetne ennél sokkal önteltebb is. Ahogyan az sem fontos számára, hogy ki milyen anyagi háttérrel rendelkezik. Azt becsüli és az alapján mérlegel, hogy ki mit tett le az asztalra. Kölyök korától kezdve futottak utána a lányok, nem sok olyan volt, akit ne kaphatott meg. Ez természetesen gimnazista korában teljesedett ki. A legjobb magániskolába járt, ahol nem csak a legnépszerűbbek közé tartozott, hanem az éltanulók sorát is erősítette. A felsőfokú tanulmányait a Harvardon végezte, mindkét diplomáját itt szerezte. Eközben már egyre több feladatot bízott rá az apja a vállalaton belül és mindig árgus szemekkel figyelte a munkáját. Mindenbe belekötött, amibe csak tudott, jó szó pedig csak akkor hagyta el a száját, ha mindent maximálisan rendben talált.
Eddig elég basic élettörténetnek tűnik, ezért térjünk rá az izgalmasabb részekre.
Nagyon mélyre kellett ásnom, hogy ezeket az információkat megszerezzem. Úgy olvassátok most ezeket a sorokat, hogy a bőröm viszem vására azzal, hogy ezt megjelentetem.
Ryan egyszer volt házas, 27 évesen találkozott Grace Burgesse-szel, aki szintén a Carson Industriesnél dolgozott. Ekkor még Thomas volt a CEO, így ő bólintott rá a nő felvételére is. Grace nagyon okos, talpraesett és határozott nő volt. Ryan nagyon szerette az éles nyelvét és karakán stílusát. Ő volt az egyetlen nő, akivel a férfi nem kapkodta el a kapcsolatát. Ezen azt értem, hogy viszonylag sokáig randizgattak, mielőtt bármi komolyabb történt volna. Ryan szinte minden sajtóeseményre vagy üzleti vacsorára magával vitte a nőt. Sokat utaztak, bejárták együtt az egész világot. Fél év után összeköltöztek, egy év után pedig Ryan feleségül is vette. Egy évig tartott a boldog házasság, utána Grace eltűnt. Nem volt róla már fent friss kép az interneten, Ryannal sem lehetett együtt látni. Senki sem gondolta a nőről, viszont beépített ügynök volt a rendőrségtől. Az volt a feladata, hogy elegendő terhelő bizonyítékot szedjen össze Ryanról, aki ekkor már építgette a saját illegális bizniszét is, amiről később mesélek. Ryan azonban rájött és összetört a szíve az árulástól. Szörnyen dühös volt a nőre, viszont még mindig annyira szerette, hogy nem tudta volna bántani. Sokan a nő eltűnését azzal magyarázzák, hogy a férfi eltette láb alól. Jómagam is sokáig ebben hittem, egészen addig még Grace újra fel nem tűnt a színen. Visszaköltözött Londonba, s ott folytatta a rendőrségi munkáját. Ryan azóta sem kereste, de még mindig sokat gondol rá.
Mint ahogy azt már említettem, Thomas nagyon szerette a hatalmat, hiszen képes volt gyilkolni is érte. Emiatt nagyon nehezen akart lemondani a CEO szerepéről, s átadni a helyét a vállalat élén a legidősebb fiának. Mit nem hoz a sors vagy akár nevezhetjük karmának is, de Thomas egyik méregdrága sportkocsijának elszállt a fékrendszere, így 180 km/órás sebességgel neki csapódott a szalagkorlátnak. A férfi azonnal meghalt, így végre Ryan lépett az apja helyébe. A történelem ismétli önmagát? Könnyen meglehet.
Ryan sokat tett hozzá a Carson Industrieshoz azzal, hogy bővítette a kapcsolatrendszert, azonban nem ez volt a fő vállalkozása. Remek módszert talált arra, hogy hogyan termesszen több hektárnyi kendert észrevétlenül. Angliában sok olyan lord van, akik a rangukhoz képest csórók. Hatalmas birtokon és házban élnek, viszont személyzetre vagy az egész épület felfűtésére már nincs pénzük. Velük egy olyan egyességet kötött Ryannal, hogy a birtokaikat kibérelt, amik alatt egy hatalmas pincerendszerben termesztette a legjobb szakemberek a kendert. 5-6 ilyen családdal kötött egyességet, akik szép összeget kapnak bérleti díj gyanánt. Ez egy hatékonyan működő rendszerré alakult, ami milliárdokat termel évente.
***
Egyelőre nem küldtem el a Ryan Thomas Carsonról készült cikkemet, viszont így is kezd a paranoiai a hatalmába keríteni. Minden zárat, ablakot kétszer ellenőrzök, a hátam mögé tekingetek, hogy vajon követnek-e. Sokszor átgondolom, hogy vajn megérte-e ez az egész és nagyon remélem, hogy igen. Ahogy beléptem a lakásomba, Ryan Carsont pillantottam meg a kanapémon ücsörögni és a laptomomat olvasni. Azzal a lendülettel kiakartam fordulni a lakásból, azonban az emberei az utamat állták.
- Nagyon sok kutatómunkát igényelhetett ez az cikk. Le a kalapom Miss Wayne az elhivatottsága előtt - csukta le a gépem képernyőjét. - Emlékszik arra, hogy mit mondtam a kíváncsi emberekről?
Nem válaszoltam, igyekeztem a lelkemet fojtogató pánik ellenére is tisztán gondolkodni.
- Szerintem más körülmények között, mi remekül kijönnénk. De nem hagyok elvarratlan szálakat. Grace-szel kapcsolatban azonban tévedett. Az igaz, hogy nem öltem meg, viszont azóta kómában fekszik. Egy szerencsétlen baleset következtében sérült meg - elsétált mellettem, majd az ajtóban visszafordult. - Még azt tudnia kell a családomról, hogy nálunk nincsenek véletlenek - mosolyodott el, aztán kisétált a lakásból.

***

Amanda Wayne újságíró a holttestét a leégett lakása romjai között találták meg. Idegenkezűségre utaló nyom nincs, a szakértők szerint gázrobbanás okozhatta a balesetet. Az ügyet lezárták.
  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ryan Carson - Blood on my hands
Ryan Carson - Blood on my hands EmptyCsüt. Márc. 05 2020, 09:19
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ryan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bevallom, kicsit fenntartásokkal álltam neki olvasni a lapodat, mert bár mostanság rengeteg helyen megfordul Mr Gosling avatárként, de igazán ütős sztorit még nem sikerült olvasnom vele. Rolling Eyes  Egészen mostanáig. Ryan Carson - Blood on my hands 1471401822  Rendesen kirázott a hideg attól amit erre a jóemberre ráhúztál mind jellemben mint történetben, és ez abszolút a pozitív fajta borzongás. Imádtam az első betűtől az utolsóig. Ryan Carson - Blood on my hands 690269075

A jellemed első mondatával már betaláltál nálam. Aztán ahogyan kiszélesedett az egész kis szösszenet láthatóvá vált milyen kegyetlen is valójában ez az ember. Shocked  Az igazán veszélyes akin nem is látod, aki pár óra múlva, hogy egy másik embert megcsonkított kedélyesen leáll nyilatkozni egy újságírónak, mintha mi sem történt volna. Ryan Carson - Blood on my hands 2624752903  Azért az érdekelt, hogy mi játszódhatott le a fejedben egész idő alatt. Vajon eszedbe jutott mit tettél pár órával korábban, vagy ez már annyira hozzád tartozik, hogy könnyedén átlépsz rajta? Meleg mosolyú jégkirály. Ryan Carson - Blood on my hands 2081954265  Valahogyan ez jutott eszembe rólad, amikor a jellemzésed olvastam, illetve azt amit az újságírónak nyilatkoztál. A vicc amúgy az egészben, hogy szinte az elejétől a végéig teljesen őszinte voltál, talán csak azt nem mondtad el, hogy mi mindenre vagy képes azért, hogy érvényre juttasd az akaratod. Igazi zsarnok tipus vagy, akivel nem szívesen akasztja össze az agarakat az ember.

A történet részedben kifejezetten tetszett az a mocskos hatalomrajutási “hagyomány” ami a család férfitagjaira jellemző. Ryan Carson - Blood on my hands 2451935670  Kicsit modernizált ógörög dráma ez, az apa vagy testvérgyilkos fiú, kihagyva a vérfertőzős részeket. Ryan Carson - Blood on my hands 3673325056  Aztán ott a volt feleség, ami bizonyíthatná, hogy a férfi mégis képes szeretni, de úgy tűnik, hogy az érzelmek mégis olyan messze állnak tőle, mintha ő lenne a két lábon járó élő szívdonor. Az őszinte szerelem túllép az áruláson, legfeljebb nem bocsát meg, ellenben úgy tűnik, hogy nálad ebben is inkább a bosszúvágy a domináns. És ahogyan nem hagysz a múltban elvarratlan szálakat mint mondtad, úgy tűnik ezt a jelenben is szereted mihamarabb rövidre zárni. Tudod van abban valami perverz kegyetlenség, hogy engedted az újságíró hölgyet nyomozgatni, holott tudtad, hogy a cikk sosem fog megjelenni. Rolling Eyes
Tudod az jutott eszembe az egész történetet figyelembe véve, hogy bár megvan a hatalmad, megvan az, hogy mindent te irányítasz, tiéd az utolsó szó….de valójában hihetetlen magányos vagy. Mert ez a fajta életmód mindent megad, de mellette paranoiássá is tesz. Megéri ez így mondd csak?  Ryan Carson - Blood on my hands 2624752903

A stílusod könnyed, a feszültséget végig meg tudod tartani a történetben, és olvasmányosan, magával ragadóan írsz. Eléred azt a hatást, legalábbis nálam, amit egy ilyen sztorival el lehet.Én nagy élvezettel olvastalak. Ryan Carson - Blood on my hands 108800823

A Tara-Plecsnit egy távolságtartó mosollyal adom most át neked. Színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ryan Carson - Blood on my hands
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My future is in your hands
» roe & cole | hands of gold
» Carson Grimes
»  Seraphina && Carson
» Carson Becker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: