New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36 pm-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Ada Summers
tollából
Ma 12:22 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33 am-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59 am-kor
Diego Gutierez
tollából
Ma 10:58 am-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Faye Nayeon Lee
TémanyitásFaye Nayeon Lee
Faye Nayeon Lee EmptyKedd Feb. 07, 2017 9:52 pm

Faye N. Lee

I'm no beautiful queen, I'm just beautiful me

Karakter típusa: saját
Teljes név: Faye Nayeon Lee
Becenevek: Faye, Fae, Neon
Születési hely, idő:New York, 1993.06.12
Kor: 23
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Üzlet
Egyetem: -
Munkabeosztás: pincérnő/pizzafutár/kasszás
Munkahely: Fornino pizzéria
Hobbi: YouTube: kisfilmek készítése, vlogolás, éneklés, Netflix
Elég csak egy pillantást vetni rám és egy tucat külső jegyet lehet rólam megállapítani. Hosszú sötét hajkorona, sötét mandulavágású szemek, világos bőr, telt ajkak, vékony, törékeny testalkat… Már is egy csomó tulajdonság pedig még be se fejeztem. De ezek csak mind külsőségek. Az emberek lénye, jelleme ennél több és én nem szoktam mindig elsőre megítélni másokat. Hogy te miképpen szoktad ezt eldönteni, nem tudom, de azért csak bemutatkozok neked illendően és mondok pár szót arról, hogy milyen is vagyok én belülről.
Kezdjük a pozitív a dolgokkal. Optimistának és pozitív személyiségnek vallom magamat. Általában törekszek arra, hogy kedvesen viselkedjek.  Szeretek segíteni másokon, tanácsokat adni nekik, vagy csak egyszerűen pár percet rászánni arra, hogy meghallgassam őket, támaszt nyújtsak nekik. Barátaim és főleg a lakótársaim állnak hozzám a legközelebb, mióta édesapám elhunyt, anyukámat nem ismerem, testvéreim pedig nincsenek. Bármit kész vagyok értük megtenni, hiszem ők az én családom. Ezeken kívül még szorgalmas is vagyok, igyekszek a lehető legjobban teljesíteni, a legtöbbet kihozni magamból.  Valamint érdemes még megemlíteni a kreativitásomat is, mert ügyesen alkalmazkodok minden helyzethez és szeretek alkotni új dolgokat.
De most jöjjenek a negatív tulajdonságaim, hiszen nem vagyok egy szent, nem vagyok tökéletes, nekem is megvannak a magam hibái. Hajlamos vagyok makacs lenni, máskor pedig meggondolatlanul szoktam cselekedni és emiatt bajba kerülni. Vagy attól, hogy szeretek néha egy kicsit csipkelődni másokkal, tréfálkozni, ugratni másokat. Egy kis füllentés se áll messze tőlem, ha a helyzet úgy kívánja, de azért a csillagokat még se szoktam lehazudni az égről. Asszem.
Vannak félelmeim is: körülbelül egy horror filmet se tudok úgy végignézni, hogy ne sikítsák közben legalább egy jeleneten.  Kicsit tériszonyos is vagyok és késő éjszaka nem merek egyedül sétálni az utcákon, ezért egy kés vagy paprikaspré mindig a táskám alján lapul. Valamint a pókok, méhek és egyéb apró kis bogarak és rovarok negatív érzelmeket váltanak ki belőlem (a pillangók kivételek).
Képességeket illetően folyékonyan beszélek angolul és koreaiul. Tudok főzni és sütni is és az elkészített ételekbe még szerencsére senki nem halt bele, szóval ezt pozitívum. Valamelyest rajzoláshoz is értek. Énekléshez viszont már több tehetségem lehet, legalább is ezt mondják egyesek, amikor véletlenül éppen meghallják, hogy halkan éneklek egy számot. Vagy éppen kihallatszik a fürdőszobából, ahogyan a zuhany alatt éneklek.
Igen, az éneklés afféle kedvelt tevékenységem. A videó készítés a fő szenvedélyem, van is egy saját YouTube csatornám (Neonfae néven) amin leginkább különböző kisfilmeket, esetenként cover vagy más tematikájú videókat teszek közzé. Szeretem még a Netflix-et nézni (enyhén sorozatfüggő vagyok), a fantasy avagy romantikus könyveket nézni, a pop zenék hallgatni. Meg csillagokat nézi néha esténként, feltekinteni az égboltra és gyönyörködni a megannyi csillag és persze a hold látványában. Ilyenkor szoktam a leginkább a gondolataimba merülni, álmodozni.  
Szeretek egyedül lenni, mert akkor tudok a legjobban magamra koncentrálni. Ha viszont éppen nem szeretnék a gondjaimmal foglalkozni, akkor elmenekülök a társasági életbe, persze csak mértékkel, mert azért még sem vagyok az a nagy bulizós személyiség. Nagy pasizós se vagyok, bőven meg tudom számolni egy kezemen, hogy mennyi kapcsolatom volt eddig.
Végezetül pedig a bakancslistámon szerepel többek között az, hogy egyszer majd szeretném körbeutazni a világot, szeretnék egy saját házat venni, egy kiskutyát , több mint egymillió követőre szert tenni és megtalálni a Nagy Őt. Nem valami világmegváltó tervek, de az én vágyaim.
Összegezve röviden ilyen lennék én belülről. Remélem, hogy így most már jobban megismertél.  Ha mégsem, menj fel a YouTube-ra, üsd be a nevemet és nézd meg az egyik videómat (és ne felejts el felirakozni, lájkolni és kommentelni).


Let your smile change the world, but don't let the world change your smile

- Egy Milano és egy Bolognai közepes méretű pizzát szeretnénk – adják le a soron következő vendégek a rendeléseiket.
- Rendben. Nemsokára készen lesz. Addig nyugodtan foglaljanak helyet. Kérnek esetleg inni is valamit? – kérdezem meg kedvesen, egyik kezemmel a pult mögötti falra mutatva, ahol a polcokon mindenféle ital található.
De ők csak nemlegesen megrázzák a fejüket és odébbállnak a pulttól így letépem a rendelést tartalmazó kis cetlit és beviszem a konyhába.  Néhány pillanat múlva már megint a pultnál állok és letörlöm azt, közben végignézek az asztalokon.
Szerencsére most nincsen telt ház, de azért bőven van élet a pizzériában.  Az egyik sarokban egy fiatal pár üldögél meghitten bezárva a maguk kis rózsaszín buborékjukban, tőlük kétasztalnyira egy kisebb baráti társaság eszik nevetgélve, de látogatnak ide családok is.
Az egyik kisgyerekes családon megakad a szemem. Egyik közeli asztalnál egy kislány ül, van talán 7 vagy 8 éves, szemben vele az édesapja ül. Ahogyan figyelem őket egy régi emlék jut eszembe.

Egy kis, barna copfos hajú lány két karjával az asztalra könyökölt, kezeivel megtámasztva a fejét.  Lábai nem értek le a földre, így lassan himbálta őket miközben már kissé türelmetlenül várta, hogy az édesapukája csatlakozzon hozzá a pizzájukkal. Pár perce várhatott még csak rá, de ez a várakozás sokkal többnek érződött. Még úgy is, hogy halkan énekelgette a rádióban lejátszott számokat, figyelemelterelésként.
- Bocs kölyök – érkezett meg végre az apukája egy nagy sajtos-sonkás pizzát letéve a kislány elé az asztalra és vele szemben helyet foglalt. – A sor egy kicsit hosszú volt.
A lány kicsit morcosan pillantott az apjára. – Miért nem engedted magad előre? Hiszen itt dolgozol!
- Sajnos ez nem megy ilyen könnyen. Nem enyém a hely, nos, nem egészen – válaszolta a férfi bocsánatkérően rámosolyogva a lányára és gyengéden megsimogatta a fejét. – A vendég pedig mindig figyelmet élvez.
- De papa, én is vendég vagyok!
- Tudom. Te vagy az én kedvenc kisvendégem! - mosolygott az apa és a pizzából egy szeletet a lánynak nyújtott. – Úgyhogy most szépen megesszük a pizzát aztán hazamegyünk…
- És azt fogunk nézni a tévében amit én mondok, igaz? – kérdezte meg a kislány felcsillanó szemekkel. – Megígéred, hogy mivel ma van a szülinapom tovább fent maradhatok? Még meg szeretném nézni A Szépség és Szörnyeteget! Lécci, lécci, lécci!
- Igen, persze, hazamegyünk, megnézzük a filmet és csak aztán alszunk.
- Bizti-bizti?
- Így görbüljek meg kölyök, hogy ha nem! – jelentette ki az apja komolyan, kisujját begörbítve mutatásként.
A kislány vidáman elmosolyodott és kisujjával megfogta az apja kis ujját, megjegyezvén annak ígéretét. Az apja pedig visszamosolygott rá és abban a pillanatban a kislány lehető legjobban érezte magát.


Kedves kis emlék ez. Az egyik, ha nem a legjobb születésnapomé, amikor vacsora után otthon megkaptam az ajándékomat: az első kamerámat.  Apám a kis félretett pénzéből vette. Mennyire örültem neki! Valamint nagyon hálás is voltam, hiszen csak én voltam és apum. Egyedül nevelt fel. Még édesanyukám se volt, nemhogy testvéreim. De nem bántam, nem igazán fájt, tekintve, hogy apám igyekezett mindig a lehető legjobbat nyújtani nekem és jól megvoltunk ketten. Igen, múlt idő. Pár évvel ezelőtt ugyanis egy súlyos betegség magával ragadta őt és magamra hagyott.
- Faye! – zökkent ki gondolataimból hirtelen az egyik munkatársam, aki a konyhaajtóban állva szól rám, kezében két pizzával. – Hallasz? Itt a rendelés!
- Elnézést – kérek bocsánatot és megfogva a gyorsan a két tányért ki is viszem őket a megfelelő asztalhoz.  
Amikor ez megtörténik, a vendégektől még egyszer megkérdezem, hogy nem-e szeretnének még valami mást is, majd miután elmondják, hogy ki melyik üdítőitalt választja, éppen indulnék is vissza a pulthoz, amikor a bejáratnál lévő csengő jelezi, hogy az ajtót kinyitották és reflexből odanézek, hogy ki az új vendég.
A pasi még sosem járt itt, mégis felismerem. Ó, hogy ne ismerném fel ezt az arcot!
Nehéz elfelejteni azt az enyhén szólva kicsit bunkó alakot, aki véletlenül bekerül a felvételedbe, (melyben minden statiszta megirigyelné a szerepét) aztán még neki áll feljebb. Ráadásul utána még valahogy meg tudta a telefonszámomat és elkezdett zaklatni. Mindenáron a felvételt követelte tőlem én meg kijelentettem, hogy csak személyesen adom oda neki.
Szóval most itt van a munkahelyemen és nem fog egy csomó pénzt fizetni, amiből vehetnék egy jobb kamerát és talán még el is költözhetnék a lakótársaimról egy saját házba. Nem, ez ki fog nyírni, ha megtudja, hogy otthon felejtettem a videót. Itt helyben megfullaszt majd egy pizzában, vagy majd leönt egy csomó paradicsomszósszal, megszór egy kis sajttal, meg mit tudom én még mivel és megesz majd pizzaként.
Nyugi Faye, semmi pánik. Attól, hogy a csávó gazdag lehet, még nem tehet veled azt, amit csak akar. Az is lehet, hogy észre se vett még, így megpróbálom még időben elhagyni a színhelyt. Gyorsan felkapok egy étlapot az egyik szabad asztalról és próbálom vele eltakarni a fejemet, miközben elhaladok a pasi mellett.  Már éppen sikeresen eliszkolok a közeléből, de az utolsó pillanatban egy kéz megragadja a szabad kezemet.
Megtorpanok. Csak nyugalom. Megoldom. Nem ez az első alkalom, hogy bajba kerültem. Mély levegőt veszek és megfordulok, a legelbűvölőbb mosolyommal ajándékozva meg a pasit.
Ezt a játékot ketten játsszuk, haver!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye Nayeon Lee
Faye Nayeon Lee EmptyVas. Márc. 12, 2017 10:34 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Faye! Very Happy
Na csak elértem ide is, remélem nem probléma, hogy kicsit megvárakoztattalak. Beindult az üzlet na Very Happy
Jó hosszú lapot hoztál össze, tartalmas volt a jellemzésed, sikerült annyira megismernem belőle Fayet mintha már évek óta ismerném. Oh, hiszen ez majdnem így is van, nem igaz? Eliza szereti a videóidat és reméli, hogy tudod, hogy követő, illetve lájk toborzásban bármikor számíthatsz rá, csak írnod kell neki Wink
Örülök, hogy aktívan plotolsz, lakótársakat keresel meg mindenféle kapcsolatot. Úgy gondolom, hogy nagyon jól jártunk veled és nem csak azért, mert egy ilyen aranyos és emberi karaktert hoztál közénk, hanem azért is, mert annyira lelkesen részt veszel az oldal életében.
Foglalózz ha még nem tetted meg, aztán hódítsd meg a játékteret, irány követőket szerezni! Cool


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye Nayeon Lee 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Faye Nayeon Lee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Faye Sutherland
» Kendra Faye Ferrers
» ▴▾ HaJun&Faye
» Faye & Micah
» Faye ∆ Benny - RT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: