New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

let's have fun | Diego x Aerith
TémanyitásRe: let's have fun | Diego x Aerith
let's have fun | Diego x Aerith EmptyVas. 12 Május - 10:58

Aerith & Diego
'Mai Lecke: A szivarozás illemtana'
Úgy trappoltam befelé a rendezvényre, zsebre tett kézzel, mint, aki keres valakit. Lancheloth nem győzött utánam ipar-kodni, pedig megkértem, hogy maradjon otthon, mert szeretnék kimozdulni kicsit. Meg kellene emelnem a fizetését, mind amellett, hogy ellátja az otthoni teendőit, elvisel engem, de még árnyékként követ mindenhová.
- Gutierez úrfi, kérem ne rohanjon. Megbeszéltük a lépés és járás illemtanát – ért utol végül és bár már újabban angolul társalgunk, megbeszéltük, hogy az otthontól távol spanyolul oktat és szid le, ha valamit nem jól csinálok.
- Persze, persze Lanszi, most nem alkalmas. – legyintek felé és tényleg, szinte gondterhelten kerestem tekintetemmel azt a valakit, vagy valakiket, akik miatt, ma este idejöttem. Mondanám, hogy odáig vagyok a ruhabemutatókért vagy a fogadásokért, de azon kívül, hogy a piát imádom, már nem igen szórakoztat ezeken a partikon, egy dolgot kivéve. Aerith Anderson. Hetek óta nem láttam és nem is volt alkalmam pár SMS küldésén kívül találkozni vele, mert lefoglal az a nyavajás cég és a részvényesek. Leszívják az összes életerőmet.
- Te csak azzal foglalkozz Lanceloth, hogy Aerith szüleit megkapják a borítékot – néztem hátra az idős úrra, ki ijedten torpant meg, hiszen nem gondolta, hogy a fogadó terem közepén fogok megállni, hogy figyelmeztessem a kérésemre.
- Biztos jó ötlet ez Gutierez úrfi? – indultunk el végül és a bárpultnál magamhoz vettem egy pohár whiskyt, miközben ő még mindig arról papolt, hogy hagynom kellene azt a lányt és magammal és a céggel kellene foglalkoznom. – Uram, szabad megjegyeznem, ha elhanyagolja a céget, holmi románc miatt, akkor, ami összeköti önt és Miss. Andersont, vagyis a vagyon akkor…
- Nem csak holmi románc Lanceloth! – mutattam rá a komornyikra, mire azonnal elhallgatott és megadóan sóhajtott irányomba. – Rendben Gutierez úrfi, megkeresem őket és átadom az üzenetét, de szabad megjegyeznem, rossz ötletnek tartom. – tette hozzá, mire én mosolyogva felé fordultam és megveregettem a vállát. – A rossz ötletek mestere vagyok – egy fejrázás volt a válasz én pedig örültem, hogy végre eltűnt a tömegben az öreg csataló. Vettem egy mély levegőt és az erkély irányába vettem az irányt, ugyanis volt nálam valami, ami kis lazítással kecsegtetett és igaz, elszívhattam volna otthon is, de ott nem áll fent annak a lehetősége, hogy összefuthatok Szépséggel. Kiléptem a szabad ég alá és morcosan vettem tudomásul, hogy dugig van emberekkel, szivaroznak és szívják a nemesi, pupák cigijeiket, hogy ne legyen büdös a kezük. Álszent népség.
Elbújtam egy hatalmas pálmafa mögé, ami egy méretes cserépbe volt ültetve, talán majd itt nem fognak meglátni, de úgy érzem magam, mint mikor javítóban próbáltam elrántani egy-egy dekket.
Már majdnem meggyújtottam a pipát, mikor bosszúsan megráztam a fejem, ennyi pénzzel a bankszámlámon ne bújkáljak már szobanövények mögöt. Visszafordultam az épületbe és kerestem egy emeleti szobát, ahol kényelmesen az ablakot kinyitva szívhatom el a cigimet, lehetőleg olyat, ami a városra néz. Ilyenkor szép New York, este, mikor a fények átvilágítják az éjszakát.
Találtam is egy szobát, ami nyitva volt, bár több helyről nem túl félreérthető hangok áradtak ki, így oda meg se próbáltam benyitni.
Kinyitottam az ablakot és kikönyököltem, beszívva a friss levegőt, ami nemsokára megtelik vicces illatokkal és Diego papa nevetésével. Meggyújtottam, beleszívtam egy mélyet és bent tartva néztem meg magamnak a kilátást. Arrafelé van a házam, arra a kedvenc kocsmám, itt egy Aerith, valahol szerintem mögötte lehet a cégem. Prüszkölve, köhögve vettem tudomásul, hogy Szépséggel nézek farkasszemet, aki szintén kint könyökölt egy erkélyen, és mivel jobbról kezdtem el a nézelődést, fel se tünt, hogy ő végignézte az egész jelenetet.
- Szépség – mosolyogtam rá elégedetten, még mindig köhögve. Két, három méter távolságba volt tőlem a korlát, de még ígyis lehengerlő látványt nyújtott a ruhájában, a frizurájával és elképedt tekintetével. Nem is tétlenkedek, már le is vetkőztetem őt a szemeimmel, felidézve azt a kis gardróbos kalandot és egy elégedett mosoly ül ki ismét az arcomra, ahogy végeztem a végigkémleléssel. – A világ kicsi – integetek neki a cigit tartó ujjaimmal, majd hogy menőzzek kicsit, vagy lazának tűnjek, kimásztam és kiültem az ablakpárkányra lelógatva a lábaimat a magasból.
- Hiányoztál – mosolygok rá ismét mélyet szívva a dekkből, ahogy bent tartottam még mindig őt bámultam.  
mind álarcot viselünk
Diego Gutierez
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have fun | Diego x Aerith Tumblr_poepifjStl1qfds7zo2_250
★ elõtörténet ★ :
Spanyol életérzés
★ családi állapot ★ :
Szenvedélyesen hajszolja a szerelmet.
let's have fun | Diego x Aerith WuNs
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
let's have fun | Diego x Aerith 129b6fe8061c3fc74d255102824dba824736701b
★ play by ★ :
David Castaneda
★ szükségem van rád ★ :
My lovely cousin
let's have fun | Diego x Aerith O_1gvf5ladc1okp12l01lkv1dj6nqe1a
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
let's have fun | Diego x Aerith E27dad45d2489023e4bba01f7b09bb123ff76f3c
Témanyitáslet's have fun | Diego x Aerith
let's have fun | Diego x Aerith EmptyPént. 10 Május - 15:42

let's have fun

Diego & Aerith


A
mai gálára már hetek óta készültünk és végre most elmondhatom, hogy egy hatalmas teher esett le a vállamról. Olykor nagyon nehéz fenntartani a látszatot, hogy határozott és magabiztos vagyok mindenben, főleg akkor okoz ez gondot, ha minden akkor megy tönkre vagy jön közbe valami, amikor már a véghajrában vagyunk és már rég tökéletesnek kellene lennie mindennek.
De amikor felvonult az összes modell és én is végigsétáltam velük a kifutón, elhittem, hogy megcsináltam – ismét.
Holnap majd úgyis jönnek a kritikák, jó esetben csak pozitív lesz, de fogadni mernék, hogy lesz néhány kevésbé kedves is. De ezekből lehet építkezni igazán, úgyhogy ezeket mindig építőjellegűnek veszem, bármennyire is lehúzó. Mindig lehet jobban csinálni, én pedig nemcsak jól, hanem tökéletesen akarom. Persze a mai alkalomról ezt pont nem lehetett elmondani, mivel az utolsó pillanatban kiderült a modellről, hogy beteg, és a beugró lányon meg teljesen másképp állt a ruha, mint ahogyan annak kellett volna, de idő már nem volt arra, hogy átalakítsuk.
Jobb esetben csak én látom ezeket a problémákat, de sajnos, aki meg eléggé tapasztalt, az bizony ki tudja szúrni, hogy nem minden úgy van, ahogyan lennie kell. Hogy a varrás el van csúszva, mert egy kicsit szélesebb a csípője a másiknak, hogy egy néhány centivel magasabb és pont kivillan a térde, holott nem kellene… Nem szeretem látni ezeket a hibákat és így annyira tökéletlennek érzem az egész bemutatót. Szeretnék végre egy olyat, amikor minden klappol.
Jellemzően ott maradok a társasággal a partyn egészen a végéig, ám ezúttal úgy érzem, hogy szükségem van egy kis magányra, hogy kieresszem a gőzt. Napok óta nem alutam jól, mert stresszeltem a bemutató miatt, már eléggé várom, hogy hazamenjek és kialudjam magam végre.
Megjelent néhány híres tervező is a gálán illetve a partyn is, váltottam mindenkivel néhány szót, de most, nem sokkal a vége előtt úgy döntök, hogy szükségem van friss levegőre. Ha kimennék a bejárat elé, akkor nyilván nem lennék egyedül, úgyhogy megkeresem, hogy hol lehet kijutni a tetőre. Ezek a régi típusú házak mind olyanok, hogy ha másképp nem, de egy létrán biztosan fel lehet oda menni.
A legfelső emeletről végül nyílik egy szűk folyosó, amelynek a végén van egy ablak nélküli ajtó. Óvatosan lenyomom a kilincset és kinyitom. Nyikorog kissé amint kitárul, mögötte pedig ott várnak a város fényei és a levegő, amire most nagyon szükségem van.
Kilépek a hűvös tavaszi éjszakába. Nincsen hideg, nagyon kellemes még így, ebben a ruhában is.
Odasétálok a korláthoz és a kezemmel megtámaszkodom. Nagyot sóhajtok, hogy a tüdőm jól megteljen levegővel és végre kitisztuljon a fejem. Túl sok volt az elmúlt néhány óra.




outfit  |   music




Aerith

Diego Gutierez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aerith Anderson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have fun | Diego x Aerith A14ade8e1a9e58b2b9ce5303325a6b4e
let's have fun | Diego x Aerith B0bf159eb4c7612ecce8d6a6c4caf01efbc9bc52
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Aerith
★ családi állapot ★ :
foreveralone but i slept with a guy... does it count?
★ lakhely ★ :
NYC
★ :
let's have fun | Diego x Aerith 9dcd1cac6be47d72cb8fadf44a689d07
★ idézet ★ :
please bore someone else with your questions
★ foglalkozás ★ :
fashion designer
★ play by ★ :
Victoria Justice
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
let's have fun | Diego x Aerith 66e2e35660314b30dc9a19f867557b04
 
let's have fun | Diego x Aerith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aerith & Diego - Meglepetés!
» the photoshooting - Rilla x Aerith
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» who lets the dogs out – lindy x paul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: