New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Faye ∆ Benny - RT
TémanyitásFaye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 19:37
Hosszú órák telnek el, mire a tizedik ember is beléphet a meghallgatásra, én azonban a hetvenkilencedik vagyok, így nem valószínű, hogy hamarosan sorra kerülök. Hogy addig mit csinálok, arról elképzelésem sincs. Korgó hasam adja.meg a választ erre a kérdésre. Rég volt reggeli, és az sem volt valami laktató. Egy szendvics semminek számít, ellenben egy pizza…
- Egy közepes méretű vegetáriánus pizzát kérnék a New Amsterdam Theatre-be… - Rendben, akkor ez fél óra múlva itt is lesz, legrosszabb esetben negyed órát késik a dolog. Mire a tizenkettőből hetvenkilenc lesz, bőven ráérek, és ezzel senki sem vitatkozhat. Egyáltalán, velem ne vitatkozzon már senki arról, hogy mikor jön a kaja. A helyszínen valószínűleg én eszem a legtöbbet - legalábbis a csontsovány emberek körülöttem erről tanúskodnak.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 19:52
Újabb kiszállítás érkezik a pizzériában és persze, hogy ezt is kinek kell kiszállítania? Természetesen Fayenek, hiszen Faye olyan ügyes és ha már úgyis kiszállít pár rendelést egy plusz még belefér... Aha, igen.  Hát hogyne.
De nem állok le most se hisztizni. Hiszen ez a munkám és kell a pénz. Talán még kapok pár borravalót is ha igyekszek. Úgyhogy igyekszek és utolsó szállítmányomat a New Amsterdam Theater-be kell vinnem, amiről úgy hiszem, hogy sima ügy lesz, egészen addig míg meg nem érkezek a helyszínre és nem szembesülök azzal, hogy itt szép kis tömeg gyűlt össze valamilyen meghallgatás miatt.
- Hallo? Meghoztam a vegetáriánus pizzáját és a bejáratnál vagyok...- hívom fel azt a számot amiről rendelték a pizzát, tekintve, hogy itt szinte tűt keresnék a szénakazalban ha saját erőmből kezdeném el keresni a megrendelőt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 20:10
Tizenkettő… tizenhárom… tizennégy… Pizza, pizza, pizza!
Egyre éhesebb vagyok, és fogalmam sincs, hogy hol a kénköves pokolban van a kajám. Nem rendeltem sokat, vagy bonyolultat, ajánlom, hogy ideérjen. Pizza, pizza, pizza.
Kezdek olyan lenni, mint a Spongyabobban Rákúr a pénzzel. Nekem kell a pizza, mindennél jobban, ezért gyorsan fel is kapom a telefont, amint megcsörren. Sokan néznek rám, hogy menjek a fenébe,.mert tanulni akarják a szövegüket, de hát így jártak. Tanulták volna meg otthon, ahogy én. Egyébként is bele lehet nézni a forgatókönyvbe, nem értem mit paráznak.
Egy rakás szerencsétlen kezdő közt kell ülnöm. Értem én, hogy karoljuk fel a fiatal tehetségeket, meg adjunk lehetőséget mindenkinek, de már csak a testalkata sem jó a szerephez néhány embernek. Száz kilósan, vagy vaságyastól húsz kilósan nem lehet eljátszani egy vérmes exet véleményem szerint. Na, de a telefon.
- Máris megyek. - azzal kinyomom, és már sietek is, mint egy futóbolond. Nekem kell az a pizza. Már annak is örültem, hogy nem zárt be a pizzázó, mikor hívtam őket, és most végre megérkezett a dobozba zárt mennyország. Hamar megpillantom a lányt, aki kihozta a kajámat, és széles mosollyal lépek oda hozzá.
- Szia, én lennék a megrendelő. Mennyivel tartozom? - végignézek a lányon, mert hát mégis férfiból vagyok, vagy mifene, és továbbra is mosolygok. Nem rossz, kifejezetten szép látvány tárul szemem elé.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 20:35
Azért nem olyan rossz pizzát kiszállítani. Sokkal érdekesebb, izgalmasabb mint egész munkaidő alatt a pizzériában dekkolni és takarítani vagy kivinni az asztalokhoz a megrendelést. Vagy egyszerűen csak jobb mint meló idő alatt a négy fal között punnyadni.
De azért mégis mindig sietek a rendelések kiszállításával, bár néha a sors közbeavatkozik és kisebb akadályokba ütközök, de szerencsére a mai nap nem tartóztatott fel sem egy kutya, sem egy dugó.
Úgyhogy bőven hamar odaértem a helyszínre és igyekeztem is hamar megszabadulni a kezemben lévő doboztól, hogy aztán átvegyem érte a pénzt és mehessek vissza a dolgomra. Ami további lóti-futiságot jelentett, de mindegy is, a pénzért meg kell dolgozni.
Miután a vevőm kinyomja a hívást, türelmesen várok reá és valóban nem kell sokat tétlenül ácsorognom, pár pillanat múlva elém is áll egy vigyorgó srác a pizzáért. - Sziaaa... Húsz dollár - köszöntöm, rögtön közölve is az árat és a szabad kezemet ki is nyújtom feléje. Közben figyelmemet nem kerüli el, hogy a srác végignéz rajtam, a kis ázsiai pizzafutár lányon és a mosolyát nem tudom nem viszonozni. Ami pedig az ő kinézetét illeti...Nos, helyes srácnak tűnik. Értem én mit kereshet ilyen helyen. - Csak nem színész vagy?  - bukik ki belőlem a kérdés a kíváncsiságom miatt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 22:01
Rákúr végre eltakarodik belőlem, mikor meglátom a futár csajt. Szép, kifejezetten szemrevaló teremtés, bár abszolút nem az esetem.
Húsz dollár… Hova a fenébe tettem a húszast? Előhúuok zsebemből egy papírpénzt, és már nyújtanám át, mikor megpillantom, hogy ez egy százas…
- Izé, egy pillanat. - a.másik zsebemben kezdek kutakodni, de ahány bankót előhúzok, mind százas vagy ötvenes címlet. Pedig tisztán emlékszem, hogy tettem el reggel húszast is, de ezek szerint vagy rossz a memóriám, vagy máshová tettem.
- Csak így tudok adni, de ne adj vissza. - nem, nem azért adok neki harminc dollár borravalót, mert szép, vagy mert megsajnáltam, hanem mert nincs kedvem bajlódni azzal, hogy dobozzal a kezembem elrakjam a pénz.
- Színész… igen, valami olyasmi, bár ez a.meghallgatás hosszúnak ígérkezik. Ha van időd, és kedved is akad, gyere csak be. - mondd, hogy mindkettő van neki, mert bizony elcseszettül szét fogom magamat unni, ha egyedül kell megvárnom, mire sorra kerülök.
A pizzásdobozt elveszem tőle, és a magasba emelem, hogy aztán megtámaszthassam a fejemen. Idióta egy szokás, de mindig így csinálom.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 22:22
Csak bólintok egyet és várom, hogy előbb kifizesse a pizzát. Közben kicsit hintázok a sarkaimon és jobbra-balra fordulok, kicsit körvenézek, hiszen még úgy se voltam itt sokszor, vagy tán egyszer sem.
Majd csak a kezembe kerül a pénz, aminek címletét látva nem kissé lepődök meg. Ötven dolcsi. Ez aztán nem semmi mindössze egy darab pizzáért, még ha az egy különleges,
vega pizza is.
-Wow...Kössz szépen - köszönöm meg hálás rámosolyogva a szép kis borravalóért, még ha csak azért is adott ennyit mert máshogy nem tud kifizetni. Gyorsan zsebre is vágom mielőtt még meggondolná a dolgot vagy mielőtt még elveszíteném a pénzt.
- Tudod, nem minden nap találkozik az ember színészfélékkel. Vagy lát egy meghallgatási helyszínt -
jegyzem meg aztán eltűnődök az ajánlatán. Vissza kéne mennem dolgozni, vagyis tovább robotolni mintha egyedüli alkalmazott lennék, de...Szeretnék egy kis szünetet és ez jó lehetőségnek tűnik rá így rábólintok a dologra. - Oké maradok, de csak ha adsz egy aláírást - vigyorgok rá aztán amikor elveszi tőlem a pizzásdobozt és a fejére rakja elnevetem magam a jeleneten ami valamiért viccesnek tűnik számomra.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 22:50
Kicsit kényelmetlenül érzem magam, hogy nem tudtam pontosan fizetni, de az arcát elnézve ő annyira nem bánja, akkor én mért tenném? Anyáék pénze, kellett nekik otthonhagyni ennyit. Most egy ötvenessel megritkultak. Nem mintha nagyon érdekelné őket, hogy mit csinálok. Színházban sem láttak egyszer sem. Sőt, az utóbbi időben én sem láttam őket. Megszokhatnám ezt a helyzetet, de egyszerűen nem megy. Fiatal vagyok még, éppenhogy nem gyerek. Nem kellene ennyire elhanyagolniuk. Pénzt, meg drága cuccokat kapok, de az mit sem ér számomra. Elvégre ki a francnak kell jobbnál jobb tévé, számítógép, ha az ajándékozás mögött nincs egy fikarcnyi szeretet sem. Csak a formaságok miatt kapok ajándékot, és csak egyet szerettem eddig igazán meg: a kutyusomat, aki talán egyedül képezi az egész családomat. Szomorú, de így igaz.
- Nem olyan nagy kaland. - vonok vállat, elvégre tényleg nem az. Mi is dolgozunk, ahogy mások, csak nem egyezik meg a feladatunk. Egyébként nekünk is meg kell küzdenünk a pénzünkért… illetve nekem anyáék utalnak, de azt csak krízishelyzetben használom. Önállósodni akarok, így hát minimum kilencszázezer pihen a számlámon.
- Én benne vagyok, bár nem vagyok híres, hogy érjen is valamit az aláírásom - ingem zsebéből előhalászok egy jegyzetfüzetet, ráfirkamtom a nevemet, és mosolyogva felnézék. - Milyen névre? - ezt rendkívül vicces megkérdezni. Mintha valami gigasztár lennék.
Az aláírás erejéig letettem a földre a dobozt, és miután megmondja a nevét, azt is ráírom a lapra, majd átnyúktom neki.
- Erre tessék. - felkapom a pizzát, és mutatom is az utat, a meghallgatáshoz, ahol még mindig csak a tizengyolcasnál tart a dolog. Borzalmasan lassú az egész.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyPént. 14 Ápr. - 23:12
- Nos nekem nem tűnik az ilyesmi semmiségnek. Irodai dolgozókkal, tanárokkal, üzleti emberekkel, bolti eladókkal sokszor találkozok. Szín házi színészekkel meg nem. Pedig érdekes munka lehet. Tudod, kisgyerekként álmodtam ilyesmi karrierről, broadway énekes vagy hasonló pálya, de aztán a sors mást szánt nekem... De a pizzériában való munkát és a youtuberkedést is szeretem.- kezdek el fecsegni a srácnak. Nem tudom, csak úgy jönnek belőlem a szavak. Jól esik néha kötetlenül, csak úgy beszélni valakivel és ez most pont egy ilyen alkalom.
- De színész vagy. A szinészi pályát pedig leginkább olyanok választják akik szeretik is. Az pedig becsülendő, hogy olyat csinálsz amit szeretsz, amit élvezel - magyarázom mosolyogva. - Faye Lee vagyok. De mindenkinek csak Faye. - mutatkozok be illedelmesen, a középső nevemet kihagyva, révén, hogy az koreai név, nem szeretem terhelni azzal az embereket, hogy megjegyezzék és ki is mondják.
Mikor megkapom a kért aláírást vidáman teszem zsebre ezt a papirt is, közben követem őt. - Milyen udvarias gesztus mutatni az utat - jegyzem meg vidáman. - Milyen szerepre is jelentkezel? - érdeklődök.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptySzomb. 15 Ápr. - 0:01
- Csak szólj, és intézek neked randit azzal a színésszel, akit kiszemelsz. - kacsintok rá. Mondjuk az sem hátrány, ha a pasi még szabad, de ezt nyilván ő is feléri ésszel. Akkora barom nem lehet, hogy ilyesmi ne essen le neki. - Én gyerekkoromban autóversenyző akartam lenni, fotós, meg értékesítő, de most itt vagyok, mert azt mondták, jó vagyok. - meg persze szeretem is a színészkedést. Ha nem szeretném, hagynám a francba az egészet. A Broadwayen csak mosolygok. Furcsa, hogy mennyire vágytam oda, de az sem akkora szám, mint amekkorának gondolják az emberek.
- Youtube-ozol? - csillan fel szemem, elvégre sokat böngészek, de az ő arca nem igazán rémlik. Ha megmomdja, milyen néven találom meg, akkor feltétlen rákukkantok.
- Benjamin Aiken, de hívj csak ahogy szeretnél. - leginkább a Bennyt szeretem, de a többi becenév sem áll tőlem messze. Mondjuk anyámé más tészta: Bennimeni… Valami gyönyörű, nem? Még a hideg is kiráz tőle.
[cokor=#6e8396]- Egy exre pályázok, aki a darab végi hajtóvadászaton beleszeret a barátja húgába.[/color] - furcsa egy darab, de nekem kifejezetten tetszik. Én is fura vagyok, közel állnak hozzám az ilyen dolgok. - Sokára kerülök be, szóval ilyenkor elég unalmas a dolog. - teszem le a pizzásdobozt egy asztalra, és helyet foglalok. [cokor=#6e8396]- Kérsz pizzát?[/color]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptySzomb. 15 Ápr. - 11:08
- Hé! Azért nem állok olyan rosszul, hogy kerítőnő vagyis kerítőférfi keljen nekem - szólok rá picit mérgesen, hogy miket gondol, de egy kicsit mosolygok is a dolgon. Vicces lenne ha beöltözne Cupidónak a segítség nyújtáshoz.
- Érdekesem hangzanak ezek a munkák is. De ha azt mondták, hogy a színészethez értesz legjobban, akkor csak úgy lehet. Bár ezt csak akkor tudnám megmondani,
hogy ha már láttalak volna színészkedni...-
teszem még hozzá a témához. Amihez persze nem értek olyan jól, mert én nem vagyok színész, de láttam már jó pár filmet és sorozatot, hogy legyen saját véleményem a dologról.
- Aha, Neonfae néven megtalálsz. Leginkább kisfilmeket, zenefeldolgozásokat teszek közzé, néha pár TAG és egyébb videóval ami elterjedt a youtuberek között - mesélek neki kicsit a hobbimról amit már pár éve űzök. Olyan nagyon nem vagyok híres, de van már egy kisebb követőtáborom ami szép lassan növekszik. No, nem mintha a hírnév miatt csinálnám, de jól esik, hogy egyes embereket érdekli amit hobbiból csinálok.
- Ahogyan szeretnélek? Hű, mindenkinek megengeded?
Nos...Lássuk csak..Ben? Benji? -
agyalok a dolgon jókedvűen. Hirtelen más becenevek nem jutnak eszembe,
pedig néha tudok ezeknél frappánsabbakat is.
- Nem semmi szerep. Sok sikert hozzá! - kivánok neki szerencsét miközben helyet foglalok vele szemben és az ajánlatára megrázom a fejemet. - Nem, köszi. Az egész a tiéd, illetlenség lenne elvennem egy szeletet, tekintve, hogy én hoztam ki neked és akkor fizethetném neked ki.. - magyarázom a visszautasítás okát majd hirtelen rácsapok egyet az asztalra, mert jobb ötletem támadt, hogy az evés helyett hogyan töltsük el az időt. - Rögtönözz nekem egy színjátékot! Vagy mondj részletet a meghallgatásra megtanuld szövegedből!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptySzomb. 15 Ápr. - 20:23
Mosolygok, de nem válaszolok, elvégre tényleg nem néz ki úgy, mint akinek túl sok segítség kellene pasizás terén.
- A színház oldalán fent vannak az itt dolgozók, és mellettük, hogy miben játszottak, vagy miben fognak játszani. Ha érdekel, nézz rá. - sokakról például én sem tudtam, hogy még sosem kaptak főszerepet, meg hasonlók, csak miután utánanéztem a dolgoknak. Látszik, hogy nem vagyok még nagy profi, de már annyira kezdő sem.
- Ez érdekesen hangzik. Rád fogok keresni. - feltéve, ha nem felejtem el a dolgot, de ennek elég kicsi a valószínűsége. Ha valami felkelti az érdeklődésemet, az általában megmarad a fejemben, akármekkora baromság is. Ez pedig nem baromság, így maradjon is!
- Igen. A hátam mögött úgyis mindenki úgy hív, ahogy akar. - vonom meg a vállamat. Aki tisztességes, az ugyanúgy hív, mint szemtől szembe, aki nem az, az meg nyeljen sünt.
mosolyogva hallgatom a beceneveket, amiket találgat. Sűrűn hallottam már mindkettőt, de ez persze nem baj. Ezek a legevidensebb elnevezések.
- Köszi. Én vagyok rá a legnagyobb esélyes. - ha a rendező nem kér meg, hogy eljöjjek a meghallgatásra, még akkor is valószínűleg nekem adja a szerepet. Tanulni is nagyon szerettem, tényleg nekem való a karakter.
- Értem. Ez esetben... - hátradőlök, és ki sem nyitom a dobozt. Akkora ősbunkó mégsem vagyok, hogy előtte kajáljak.
- Kösd fel magad, te rongy! - idézem Capuletet a Rómeó és Júliából kellő dühvel. Ezt a dajkának mondta egy alkalommal, ki esküszik mind a nyolc fogára, hogy Júlia még nincs tizennégy. Vagy a tizennégy fogára esküszik? nem is lényeg.
- Ez egyik sem volt azok közül, amit kértél, é ezért bocsánat. Ez jött hirtelen a számra.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptySzomb. 15 Ápr. - 23:05
- Oké majd megnézem - bólintok. Persze, hogy érdekel a dolog, majd  ha hazaérek utánajárok.
- Akkor majd iratkozz is fel és lájkolj is! - kérem amikor ő is mondja, hogy ő meg rám fog keresni. Remélem majd tényleg így fog cselekedni, de ha nem lájkolja majd egy videómat se és még a csatornámra se fog feliratkozni...Nos, azért nem fogok megsértődni.
Csak bólintok amikor a névszolítós dologra válaszol. Meg megjegyzem, hogy én egyenlőre biztosan Bennek fogom hívni, előtte is és a háta mögött is.
- Nyugodtan edd meg amíg még nem hűl ki teljes...- mondanám, hogy ne udvariaskodjon itt nekem, de ekkor idéz szöveget és egy pillanatra megijedek a hatásos, váratlan szöveg miatt.
- Wow...Nem baj! Jó volt - mondom el a véleményemet. - Szeretem a Rómeó és Júliát - mosolygok.
Majd elkezdek kicsit dobolni a kezeimmel az asztal szélén közben körbenézek. Hirtelen nem tudom, hogy mi mást mondhatnék még, miről beszélhetnénk.
- Ö... Neked mi a hobbid? - kérdezem meg megtörve a kínos csendet.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyVas. 21 Május - 21:07
Most bepromóztuk egymásnak saját magunkat, de sebaj. Ez így természetes a huszonegyedik századi embereknek. Majdnem el is nevetem magamat ezen, de csak egy széles mosolyt engedek meg magamnak. Néha kifejezetten üdítő egy Hamletben játszani például, vagy egy Rómeó és Júliában, ha már Shakespeare-nél tartunk.
- Mindenképpen. - biztosítom egy bólintással is. Csak el ne felejtsem a nevét. Szörnyen érezném magam, mert eléggé szavahihető és tisztességes embernek gondolom magam. Na meg persze tolakodónak, makacsnak, beképzeltnek... Na de kiben nincsenek hibák?
Látván meglepett arcát csak mosolygok. Aranyosan néz ki, mikor megilletődik. - Remélem, nem ijesztettelek meg. - persze örülök, hogy felismerte a művet. Ez nyilván engem is minősít... vagy Shakespeare-t. De inkább magamat fényezném, ha nem baj.
Számomra a csend nem kínos igazából. Alkalmam van jobban is megnézni a lányt, persze figyelek arra, hogy ne stíröljem bántóan. Mikor megszólal, éppen a lábain pihentettem tekintetemet, így gyorsan felkapom a fejem.
- szeretek gitározni - bökök a fotel mellett pihenő gitártokra, majd folytatom - illetve kedvelem az extrémsportokat. - hirtelen beugrik, miként csapódott neki a csónakunk egy sziklának vadvízi evezés közben, de ezt a gondolatot gyorsan el is hessegetem. - Te mit csinálsz, mikor nem pizzát hordasz, vagy videózol?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT EmptyVas. 21 Május - 21:31
- Nehezen ijedek meg - felelem magabiztosan. Ez persze egy kis füllentés, igazából jó pár dolgot feltudok sorolni ami megijeszt, de nem akarom, hogy ezeket jegyezze meg rólam bárki is.
A negatív dolgok amúgy se jók, fő a pozitívság!
Egy másodpercre ha elkapom a tekintetét, hogy engem néz, de nem az arcomat, de nem szólok hozzá semmit, csupán csak halványan elmosolyodok.
- Gitározni? Klasszul hangzik! - mosolyodok el a hobbiját hallva. Én nem tudok gitározni, pedig jó lehet. Tudás híján csak szeretem hallgatni és az információja miatt a fogaskerekek már is forogni kezdtek a fejemben egy következő videó ötlethez. - Egyszer megmutathatnád mit tudsz és szerepelhetnél az egyik videómban. Előadhatnánk közösen valamit, te gitároznál én meg énekelhetnék - ajánlom fel a lehetőséget. Szerintem elsősorban jó móka lenne és utána jönne az, hogy vajon mennyi új követőt szerezhetnék... - Szóval akkor nem félsz, hogy veszélyes helyzetbe is kerülhetsz az extrémsportokban? - érdeklődök a másik hobbija iránt is. Furcsa hobbi, legalábbis számomra. Meg veszélyes is. Én biztosan nem űznék egy extrém sportot se soha, még ha valaki rá is kényszeríteni. Ugyanis nincsen halálvágyam.
- Lássuk csak... Szoktam Netflixet nézni, olvasni, sütni, karaokezni... Ilyesmi dolgokat. Tudom, hogy ezek egyike se lehet számodra olyan izgalmasak mint az extrém sportok, de nekem azok. Jó kis kikapcsolódások - mesélek neki vidáman. Tudom, hogy izgalmasabb, intenzívebb életem is lehetne, de a munkám elég intenzív és izgalmas anélkül, hogy elkezdenék repülőkből ejtőernyővel kiugrálni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye ∆ Benny - RT
Faye ∆ Benny - RT Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Faye ∆ Benny - RT
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benny & Sarah
» ▴▾ HaJun&Faye
» Faye & Micah
» Flashmob - Faye & Ruben & Aki akar még becsatlakozni
» Faye Nayeon Lee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: