New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 11:26-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
Diego Gutierez
tollából
Ma 10:58-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:42-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:34-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer
TémanyitásJess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer
Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer EmptySzomb. Május 20 2017, 01:12

Jessica van der Woodsen

Viselkedj úgy, mint egy királynő,
és talán úgy is bánnak veled.


Karakter típusa: Keresett karakter
Teljes név: Jessica Alexis van der Woodsen
Becenevek: Jess
Születési hely, idő: Hollandia, 1992.08.12
Kor: 24 - Huszonnégy
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Menyasszony
Csoport: Média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: San Francisco-i Állami Egyetem, Bölcsészettudományi karán tanultam
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Szabadúszó fényképész
Ha dolgozik// Munkahely: Változó
Hobbi: Főzés
Pozitív:
× Hűséges
× Kedves
× Okos
× Család centrikus
× Talpraesett
Negatív:
× Makacs
× Álmodozó
× Önfejű
× Szókimondó
× Kíváncsi

Röviden ezekkel a szavakkal tudnám magam jellemezni, de mivel ez az egész azért van, hogy jobban megismerjetek, így azt gondolom, nem ártana, ha egy kicsit jobban kifejteném miért is érzem azt, hogy én ilyen vagyok.

Kezdjük először talán a pozitív tulajdonságaimmal.

Hűséges: Ha egyszer megkedvelek, vagy éppen megszeretek valakit, akkor azért a világon bármire képes vagyok. Szó szerint mindenre, még olyanra is amit nem néznének ki belőlem. Nem vagyok egy őrült gyilkolós típus, de ha a szeretteimről van szó, akkor semmi se képes megállítani. Akkor mindenkin átgázolnék, mint valami kis tornádó.

Kedves: Ami azt illeti nagyon is kedves tudok lenni azzal, akiben érzem a hajlandóságot arra, hogy Ő is ugyan úgy viselkedjen velem. Mosolygós és vidám lány lévén, általában mindig van egy kedves és jóindulatú mondandóm mások számára, még akkor is, ha amúgy nem vagyok a legjobb passzban.

Okos: Az esetek túlnyomó részében egész jól teljesítettem az iskolában. Mindig felkészült vagyok és próbálom magamból kihozni a legtöbbet. Ettől mások szemében akár még fontoskodónak is tűnhetek, pedig ez nem így van. Egész egyszerűen csak szeretem, ha minden benne van a fejemben, amire valaha is szükségem lehet.

Család centrikus: Ez egy olyan tulajdonságom, amiért nagyon hálás vagyok a természetnek, hiszen ennek köszönhetem azt, hogy mindig mindenkiben a jót keresem, és azt várom, hogy mikor kerül közel hozzám. Mikor kerül be a „családomba”.

Talpraesett: Sokszor hallottam már azt, hogy én akár a jég hátán is megélnék. Talán van benne valami, de mit is várhat az ember egy olyan lánytól, aki két fiútestvér között nő föl? Valahogy muszáj volt érvényesülnöm mellettük és ennek a hozadékául szolgál az, hogy kialakult bennem egy bizonyos túlélési ösztön, más nyelvek szerint, egy bizonyos fokú talpraesettség.


Mivel mindenkinek vannak negatív tulajdonságai, én is felfedek egy párat.

Makacs: Azért mondanám magam makacsnak, mivel, ha egyszer valamit a fejembe veszek, akkor azt addig nem lehet onnan kiirtani, ameddig valamilyen úton módon véghez nem viszem. Lényegtelen, hogy mások szerint őrültség, vagy sem, ha én egyszer úgy akarom, akkor az úgy is lesz.

Álmodozó: Miért vagyok álmodozó? Hát igazából sokszor azon kapom magam, hogy mindenféle elméletek és eshetőségek játszódnak le a fejemben. Egy csomó olyan helyzet és szituáció, ami tipikusan a „Mi lenne ha…” kategóriába tartozik.

Önfejű: Őszintén szólva talán ez az a jelző, ami a leginkább jellemző rám. Sosem hallgatok másokra, mindig csak a saját fejem után megyek, még akkor is, ha tudom, hogy nincs igazam, vagy éppenséggel tudom, hogy akár bajba is keveredhetek.

Szókimondó: Nagyszájú, csípős nyelvű, cserfes, stb. Ezek mind olyan dolgok, amelyeket akár rólam is mondhatott volna valaki. Tény és való, hogy szinte sose áll be a szám, és sokszor meggondolatlanul fecsegek, nem törődve a következményekkel, de ettől függetlenül nagyon sokan megbíznak bennem és az se érdekli őket, ha kerek perec megmondom a véleményemet arról, ami nem tetszik.

Kíváncsi: Sokszor mondták már a családomban és az ismeretségi körömben, hogy nálam kíváncsibb és adott esetben kotnyelesebb lányt még nem hordott a hátán a föld. Hát mit mondhatnék, ilyen vagyok, tipikusan az a fajta lány, aki mindig mindenre kíváncsi. Olyan, aki kislánykorában minden karácsonykor képes volt felkutatni az egész házat, hogy fellelje az ajándékait.


Te vagy a saját boldogtalanságod kovácsa.


San Francisco, 2011.05.21.
- Jess nem teheted. Matt teljesen ki fog akadni, ha rájön. - nyavalygott Brooke a mellettem lévő bárszéken, miközben a kezében tartotta a poharát.
- Ha rájön. Meg egyébként is nem ígértem neki örök hűséget. Csupán egy laza kapcsolatot, semmi többet. - vigyorogtam rá izgatottan a legjobb barátnőmre, majd egy húzásra megittam a poharam tartalmát.
Az alkohol kellemes melegséggel töltötte el az egész testemet. Emellett olyan szabadságot nyújtott amire más nem volt képes. A szombat esték mindig arra voltak hivatottak, hogy kiengedjük magunkból a fáradt gőzt. A holland felmenőimtől örökölt vérmérsékletem pedig csak még inkább előtérbe került ilyenkor. Talán ezért is fordult már elő többször is, hogy a szombati éjszakákból több emlékfoszlányom arról szól, hogy a pult tetején táncolok és vadidegen srácokkal flörtölök.
- Most kell kiélvezni az életet szívem. Addig ameddig nem kötöd le magad valaki olyan mellett, aki többet érdemel. – vetettem oda elmerengőn, majd egy pillanattal később felpattantam a székemről és egy csábos vigyorral megindultam a pulzáló embertömeg közepe felé, ahol jó pár ígéretesnek tűnő srác méregetett ahogy táncolni kezdtem a parányi fekete és arany színű ruhámban.


San Francisco, 2013.08.12.

- Jess csomagod jött! - kiabált be a szobám ajtaján a lakótársam miközben egy hatalmas nagy dobozzal egyensúlyozott végig a parányi folyosón.
- Ki a fene küldött nekem csomagot? - néztem ki gyanakvóan az ajtón, miközben a kezemben tartottam az újonnan vásárolt fényképezőgépemet.
Nem gondoltam volna, hogy bárki is csomagot küldene nekem, végtére is az apukám visszaköltözött Hollandiába, anyával azóta nem beszéltem, hogy elhagyott minket azért a pasasért. Annak meg van már vagy tíz éve is. Hirtelenjében senki nem jutott az eszembe aki meglephetne bármivel is. A születésnapomat nem nagyon szoktam megünnepelni, aki ismer az nagyon jól tudja, hogy amióta az ikertestvérem meghalt, azóta nem rajongom a szülinapomért. Akkor meg mégis mi a fene ez?
Sietősen raktam le a gépemet a folyosói kisszekrényre, miközben fürge léptekkel követtem Sophie-t az Ő szobájába, ami egy kicsivel nagyobb volt, mint az enyém és így kényelmesen elférhettünk benne mind a ketten és még nagy doboz is.
- Nincs ráírva, hogy kitől jött? – kíváncsiskodtam, miközben leültem a padlóra és méregetni kezdtem a dobozt.
Egészen addig nem is gyanakodtam a turpisságra ameddig egy furcsa nyüszkölésre emlékeztető hangot meg nem hallottam a dobozból és Sophie el nem kezdett sandán vigyorogni.
- Boldog szülinapot szöszi! – ahogy ezt kimondta már le is emelte a doboz tetejét és megpillantottam egy édes piros masnis kiskutyát. Akit találóan később masninak neveztem el és aki a mai napig boldogítja az életemet.


New York, 2015.12.25.

- Ne nézz így rám. Ez csak egy ötlet volt. Végtére is mindenki szeret a családjával lenni ilyenkor. És ha már amúgy is itt van most ez a munka akkor miért ne hozhatnánk össze a kellemest a hasznossal? – néztem rá ártatlanul Ren-re.
Nem vagyunk még olyan régóta együtt, hogy mindenképpen átutaztam volna a fél országot azért, hogy megismerkedjem a családjával. Főleg azután, hogy a testvérével olyan csúfosan végződött az előző találkozásunk. De ha már amúgy is itt van dolgom és a karácsony a szeretet ünnepe akkor miért is ne tehetnénk egy próbát.
- Amúgy is muszáj valahogy kijavítanom a csorbát a hírnevemen a szüleid előtt. Mert gyanítom Des nem állított be valami fényes szemszögből. – fújtam ki egy kicsit morcosan a tüdőmben ragadt levegőt, miközben ellőttem az első itteni fotómat a téli Central park-ban.


San Francisco, 2017.01.20.

Egy szelíd, kedves mosoly jelent meg az arcomon, miközben a kezem lassan a hasamra csúsztattam. Már azelőtt biztos voltam benne, hogy babát várok mielőtt elmentem volna az orvosomhoz. Valahogy éreztem, hogy valami megváltozott bennem. Tudom hülyén hangzik, de akkor is így van. Egy nő megérzi az ilyesmit, legalább is a nagyok ezt mondják. Viszont most már arra kell rájönnöm hogyan is mondjam el Ren-nek. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy Ő nem fogja ennyire jól kezelni a helyzetet. Gyanítom azzal fog érvelni, hogy még nem áll készen az apaságra. Amit valljuk be őszintén teljes mértékig elhiszek neki, és ha nagyon őszinte akarok lenni akkor nem tudom valaha készen fog e állni rá. Minden esetre én bízom benne, hogy megfogjuk tudni oldani ezt a helyzetet is ha igazán szeretnénk.
Márpedig, én igazán szeretném, hogyha ez az egész működne. Tudom, hogy nem lesz egyszerű, de képesek leszünk rá. Ebben legalább annyira biztos vagyok, mint ahogyan abban is biztos voltam a megismerkedésünk estéjén, hogy amennyire különbözünk egymástól pontosan ugyanannyira vonzódunk is egymáshoz.
Aztán mi lett annak is a vége? Egy heves és igazán izgalmas kaland, egy közös lakás és ez a mostani helyzet. Az, hogy itt állok a lakásunkban és azt tervezgetem hogyan is mondjam el neki, hogy babát várok tőle. Nem lesz egy egyszerű menet az egyszer biztos. Elvégre már elég régóta ismerem ahhoz, hogy tudjam le fogja sokkolni a dolog.


San Francisco, 2017.03.01.

Ren és én már egy ideje nem láttuk egymást. Messze van tőlem és a bizonytalanság miatt, amit hátrahagyott, csak még inkább érezem iszonyatosan hiányzik. Persze tisztában vagyok vele, hogy én küldtem el, de ha szeretsz valakit akkor az nem fog eltűnni egy varázsütésre ez az érzés. Főleg akkor ha nem ha balga módon abban reménykedsz, hogy egyszer csak megjelenik az ajtótok előtt és visszajön hozzád. Márpedig én igen is reménykedem ebben, nevezzen bárki ezért naivnak.
Bízom a szerelmemben annyira, hogy tudjam helyesen fog cselekedni. Annak ellenére is, hogy néha elég nagy tuskó tud lenni, ami valamiféle családi tulajdonság lehet nála meg a testvérénél. De ameddig Ren részéről ez eléggé meg tud viselni, addig a testvére részéről igazán hidegen hagy. Nem véletlenül, hiszen Desiree és én már az első pillanattól kezdve visszavonhatatlan ellenszenvet érzünk egymás iránt. Úgyhogy abban is biztos vagyok, hogy ha már Desiree tud a piciről akkor minden voltam csak úri nő nem.  Viszont ennek ellenére sem érdekel az amit mond vagy tesz, ugyanis már kiskoromban megtanultam, hogy csak azzal éri meg foglalkozni ami fontos az életünkben és nekem most csak is egy dolog fontos az pedig a születendő kisbabám.


San Francisco, 2017. 04.04.

Éppen a régi lakásomban ücsörögtem a régi lakótársammal amikor elkezdtem bepötyögni a telefonomba a Laurennek szánt üzenetet.
"Holnapra van időpontom az orvoshoz. Ha érdekel, hogy mit mondott, akkor majd hívj fel."
Nem akartam túlcifrázni a dolgot, csak szerettem volna, hogyha tudja, hogy velünk minden rendben eddig és ma megyek a dokihoz. Bár ha nagyon őszinte akarok lenni akkor legszívesebben azt is hozzátenném, hogy iszonyatosan hiányzik, mindennél jobban vágyom arra, hogy itt legyen velem, velünk. De túlságosan is makacs vagyok, és amúgy sem szeretném ha azt érezné, hogy befolyásolni akarom. Csupán nem szeretném, ha lemaradna a picivel kapcsolatban bármiről is. Végtére is csak Ő az apja még akkor is ha esetleg úgy dönt, nem akarja azt a csinos kis csomagot amit mi jelentünk.
- Nem mintha zavarna a dolog, de ha így folytatod az édesség evészetet akkor kieszed a pasidat a vagyonából. – cukkolt játékosan Sophie amire én önkénytelenül is elmosolyodtam.
- Ez undok volt, de ma nem érdekel. – vágtam vissza vigyorogva, majd látványosan a számba tömtem egy újabb kocka csokoládét.
Sophie még nem sejt semmit. Honnan is tudhatna bármit, végtére is még nem mondtam el csak Ren-nek és a legjobb barátnőmnek. De ma úgy gondolom ideje lesz felfedni a kártyáimat, hiszen túl sokáig amúgy sem titkolhatnám már a nyilvánvalót. Úgyhogy letettem az asztalra a maradék édes falatot és színt vallottam.
- Tudod az a helyzet, hogy be kell neked vallanom valamit. Nagyon valószínű, hogy az elkövetkezendő időben csúfosan el fogok hízni. Ami nem a csokoládéhoz fűződő egészségtelen, és már-már beteges rajongásomnak köszönhető, hanem annak, hogy babát várok. – mondtam lelkesen és mosolygósan.


San Francisco, 2017.04.05.

Ha nekem valaki azt mondja két évvel ezelőtt, hogy egy nap majd itt fogok ülni egy nőgyógyász flancos magánrendelőjének várótermében arra várva, hogy mikor pillanthatom meg az ultrahangos képen a születendő kisbabámat, akkor tutira a képébe nevetek. Világ életemben úgy éreztem, hogy nekem nincs szükségem gyerekre és amikor anya elhagyott minket és megszakított velünk minden kapcsolatot akkor még inkább ezt gondoltam. Erre most tessék, itt dekkolok és tűkön ülve várom, hogy végre rám kerülhessen a sor.
- Jessica van der Woodsen!? - szólt ki egy kedves és barátságos hang a résnyire nyílt ajtón, majd nem sokkal később a hanghoz egy szüleimmel közel egykorú duci hölgy is kipenderült a folyosóra.
- Igen! Megyek. – feleltem egy kedves mosollyal az arcomon, miközben magamhoz vettem a táskám és az eddig kapott papírjaimat.
- A doktor úr már várja önt. – mosolygott rám az imént még az ajtóban ácsorgó hölgy, aki most serényen próbált beterelni egy tejüveg kétszárnyú ajtón.
Amint beléptem, egy pillanatra elakadt a szavam, ami nem sűrűn fordul elő velem. Mindenfelé csodaszép modern berendezés fogadott és egy öltönyös, igazán jóképű, tőlem nem sokkal idősebb srác. Aki minden bizonnyal a doki lehet, lévén, hogy rajtunk kívül más nem volt a helységben.
- Miss van der Woodsen? Üdvözlöm. Foglaljon helyet, és máris elkezdjünk. – köszöntött a doki, aki így jobban szemügyre véve nem is nézett ki rosszul.
Gyorsan letettem a táskám és a kabátomat a paciensek számára fent tartott öltözőfülke kis székére és pár pillanattal később már az ultrahangos vizsgálóágyon feküdtem. Olyan mérhetetlen izgalom volt bennem, hogy alig bírtam féken tartani magam. A hetek óta tartó izgalmam és feszültségem most még inkább előtérbe került és így szinte semmit nem hallottam abból amit az orvos mondott. Csupán a monitort figyeltem és a gépből áradó hangokat hallgattam míg végre sikerült felfognom mit is mondott az orvos.
- Továbbra is két szívhangot hallani. Két igazán erőteljes szívhang. Ahogy elnézem a piciket és az eddigi leleteit, nem hinném, hogy bármi probléma lesz. - magyarázta az orvos, de nekem egy pillanatra sem sikerült ezalatt levenni a tekintetem a mellettem lévő monitorról.
Ikrek? Ikrek. Ikrek!
Ezt mégis, hogy mondom el Ren-nek? Ez aztán biztos kiveri nála azt a bizonyos biztosítékot és akkor mihez kezdünk.  Hogy az a kénköves macska rúgná meg.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer
Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer EmptyCsüt. Jún. 01 2017, 23:05

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Jessica! Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 4146035580
Ne haragudj, hogy ennyit kellett várnod rám, mert ígértem, hogy előbb elfogadlak, de most legalább érzem magamban az erőt ehhez. Very Happy Hát én már ismerem valamennyire a karaktered, vagyis ismerem az álláspontokat, hogy hogyan áll hozzád Desi és Renci. Smile Felkeltette az érdeklődésemet, hogy te vajon milyennek alkotod meg majd és meg kell mondjam, hogy nem csak Rent vetted le a lábáról, hanem engem is, mert egy baromi jó jellemzéssel álltál elénk. Én is ilyennek képzeltem el ezt a lányt, van benne sok szerethető dolog, azonban sok irritáló is, vagy csak Regina beszél belőlem.. Rolling Eyes Szóval tényleg egy remek jellemzést írtál és engem megvettél, szépen összeraktad, büszke lehetsz magadra.! Wink
Hát nem hittem volna, hogy ilyen részletekben fogod elmesélni az életedet, de baromira tetszik, főleg hogy olyan sok giffet raktál bele. Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 2624752903 Imádom a giffeket önmagukban és megvettél engem kilóra, bár látod.. ilyet nem szabadna tenned. Sad Annyira aranyos, hogy egy piros masnis kutyát kaptál, én is akarok kapni egy kutyát. :c És ez a névválasztás, briliáns. XD És valójában szép szerelmi történetetek van Rennel, annyira jó volt látni és olyan szuper, hogy gyermeket vársz tőle. Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 4146035580 Bár lehet, hogy most épp nem viselkedik tökösen, de ne félj, majd kezelésbe veszi Regina Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 4146035580 És talán még ad neked is szállást, ha nagyon szépen pillogsz. Most is szépen feltártad életedet, tényleg nagyon tetszettek ezek a memiroes flashek :33
Üdv köztünk és már csak foglalóznod kell és már minden okés is lesz, Ren már nagyon is vár téged! Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 3874598021 :Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 1471401822:


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ren Shaffer
» Desiree Shaffer
» Desiree Shaffer
» jess x dan
» Jess & Jess

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: