New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:57 pm-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 11:43 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Desiree Shaffer
TémanyitásDesiree Shaffer
Desiree Shaffer EmptyHétf. Május 06, 2019 6:20 pm
Desiree Shaffer


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Desiree Shaffer
Becenevek:
Desie
Születési hely, idő:
Texas,  1994.07.26.
Kor:
 24
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero (?)
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diák / média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
 diplomás biológus  jelenleg pedig pénzügy hallgató
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
gyakornok  - Shaffer Inc
modell  -
Ha dolgozik//Munkahely:
Shaffer Inc
Hobbi:
minden amivel a Shaffer férfiakat idegesíteni lehet
Play by:
Naressa Valdez

Jellem

Pörgős. Jó, néha csak a kávétól vagy valami drogtól de az esetek nagy részében nem tud a seggén ülni, ha meg mégis akkor meg azért van, mert éppen előtte tépett be – ami tegyük hozzá egészen ritka.
Nagyszájú, őszinte. Ha szerinte kövér vagy a ruhádban megmondja, ha megbántottad akkor is közli, hogy egy fasz vagy. Természetesen vannak kivételek ez alól is, mint például ott van Renaldo a mostohabátyja, aki előtt igyekszik kurva kemény maradni és lenyelni a leendő sógornője sértéseit, csakhogy Ren boldog legyen.
Pesszimista. Ami elromolhat, az el is romlik valahogy mindig a dolgok rossz oldalát nézi először, elvégre annál már csak jobb történhet, nem?
Késős. Néha direkt, néha csak puszta véletlenek sorozata miatt, de nem tud időben odaérni sehova.
Tékozló. Teljesen feleslegesen költekezik, de mivel nem a saját pénzét költi nem igazán törődik vele.
Talpraesett. Mindig talál valamit, amivel kibújhat a dolgok alól, amivel mentheti a saját bőrét.
Szeretetéhes. Mert úgy igazán nem sok embert szeret, mert úgy igazán nem sokan szeretik.
Flegma. Ez valami védekezési mechanizmusa lehet azokban az esetekben, amikor valaki megbántja de túlságosan fél attól, hogy gyengének lássák.



Múlt

- Ne csináld már, Ren. Amióta felhúztad annak a picsának az ujjára a gyűrűt olyan életet élsz, mint egy remete – lebiggyesztem az ajkaimat bár tisztában vagyok vele, hogy a vonal túlsó végén levő férfi mindebből semmit sem lát. Ügyesen egyensúlyozok a telefonnal és a Piedone után elkeresztelt pizza szelettel, méghozzá úgy, hogy sikerül bekapnom a csücskét még mielőtt lefolyna róla a sajt.
- Tudod vannak, akik felnőnek, Des – sóhajt, én meg a szemem forgatom bár ezt se látja, mert megint nincs itt és én baromira unatkozom, úgy érzem, hogy elvették a másik felem pedig a vezetéknevünkön kívül nincs bennünk semmi közös családi vonás. Ő apa első házasságából született én meg a harmadikból, a barnás bőrön és a gyönyörű sötét hajzuhatagon kívül nincs más, amit attól a gazdag, nőfaló férfitól kaptunk. A pénzt leszámítva.
- Na ne röhögtess – tele szájjal beszélek, aminek köszönhetően valószínűleg a felét sem érti a mondandómnak így maradok annál, hogy leöblítem a pizzát egy pohár borral amit inkább kortyolgatnom kellene de mivel már az ötödiknél tartok az elmúlt órában, így kurvára mindegy. Egy évvel ezelőtt még az első kacsintós szmájlira idefurikázott volna a lakásomhoz és együtt ettük volna a pizzát a borral, utána meg egy kis kokóval turbóztuk volna fel magunkat mielőtt meghódítjuk az éjszakát. Azóta magamra maradtam, leszámítva Birdiet aki immáron negyven perce késik és még a telefonját sem veszi fel. Életem két értelme megint leszar és hiába van meg mindenem, amit csak akarok valahogy mégis kurvára üresnek érzem magam, mint ez az üveg amiben az előbb még ott lötykölődött az a méregdrága vörösbor.
- Tudod mit? Leszarom, baszódj meg – és tényleg leszarom, vagyis azt mondom neki és nyomatékosításképpen még le is teszem a telefont, de igazából belül valahol mélyen, amit még nem ért el az alkohol ott igenis kurvára fáj. Az üveg asztallapról visszabámul rám a megkeseredett részeg arcmásom, egy kicsit még a rúzsom is elkenődött, a fekete Chanel ruhám pántja lecsúszott a vállamon és kurvára kívánok egy szál cigarettát.

Erőt veszek magamon, felkelek a hófehér kanapéról előhalászok egy szál Marlborot a táskám legmélyéről az ajkaim közé illesztem míg kijjebb botorkálok az erkélyre. Meggyújtom a szálat, mélyen letüdőzöm a füstöt és tárcsázom a következő számot.
- Anya? – kihajolok a korláton, méterekkel alattam Manhattan nyüzsgő forgataga fogad, a hirtelen feltámadó szél az arcomba fújja fekete sörényemet de a vonalban hirtelen beálló csönd után csak a kibaszott üzenetrögzítő jelentkezik be. Nem hagyok üzenetet, annyira nem alacsonyodok le, hogy a tudtára hozzam mennyire szarul érzem magam.

Tompán még hallom, ahogy nyílik az ajtó de annyira nem érdekel, hogy oda is forduljak sokkal jobban leköt, ahogy lepöccintek egy kis parazsat az alattam tátogó mélységbe.
- Te jó ég, Desi, ugye nem most akarsz kiugrani? – megkönnyebbült sóhaj hagyja el a számat, ellököm magam a korláttól, elpöckölöm a cigarettát valahova a messzeségbe és pár másodperc múlva már Birdie szőke fürtjeibe temetem az arcom, belélegzem a jól ismert Nina Ricci parfümjének az illatát, ami csak neki áll ilyen jól és egy hálás csókot lehelek az arcára.
- Késtél – igyekszem komolyan megdorgálni de amikor előránt egy aprócska dobozt aminek a falának odakoccannak a tabletták meg egy üveg MOET-et úgy döntök nem haragszok rá, még csak a látszat kedvéért sem.
- Felkészültél életed legszuperebb szülinapi bulijára? – persze, hogy igen.


21 év és egy nap. Pedig mindig azt hiszem, hogy na ez lesz az utolsó születésnapi buli, most túl lövök a célon. Nem azért, mert annyira meg akarok halni csak néha jó lenne komolyan vennének, aztán rájövök, hogy én se veszem komolyam magam, akkor meg mi jogon várom el másoktól ezt? Igazából mindig megfogadom, hogy legközelebb vagy a drog vagy pia de a kettő együtt soha. Aztán valaki mindig hoz egy kör tequilát, valaki mindig elhinti, hogy olyan cucc van nála, hogy attól „beszarsz” igen, így nőiesen – bár a múltkor egytől Jaime tényleg beszart, a szó szoros értelmében bár szinte biztos vagyok benne, hogy az a hűdekurvajó anyag hashajtó volt, köptetővel keverve.
A szám porzik, ahogy a nyelőcsövem is,  a fejemet satuba fogták és öregedtem vagy száz évet. De a jó hír, hogy legalább az ágyamban ébredek és a telefonom az éjjeliszekrényen van, tehát így ebben az esetben akkora kurva vagy gáz nem lehet. Egy mázsás súly nehezedik az oldalamra, amit férfi karként azonosítok ahogy három pislogás után megszokom a nappali fényt. A tegnap esti ruhám az ágy lábánál hever így csak felkapom a kis széken heverő selyem köntöst, magam köré csavarom és elindulok a konyhába egy pohár életmentő vízért. Útközben majdnem felbukok egy pár Jimmy Chooban, ami tuti nem az enyém, mert vagy két számmal nagyobb majd megpillantom Birdie szőke haját a kanapén, pár pillanattal később pedig a teste többi része is láthatóvá válik. Elmosolyodnék, ha tudnék és nem hasogatna a fejem úgyhogy inkább csak csoszogok tovább a pult felé, aztán hanyatt esek. Egy fejben. Mert ott egy fej meg egy test a sütő előtt, egy adag hányás is, meg egy kis vér. Megbököm, de nem reagál, a szája elnyílva, kicsit hosszabbra nőtt szőkés haja az arcába hullik és a szemei fennakadva. Az ingébe törlöm a tenyerem, mert tiszta hányás, előveszek egy poharat megtöltöm vízzel, iszok egy kortyot és ahogy figyelem a hullát – mert az – ahelyett, hogy sikítanék, mint ahogy egy filmben szokás vagy rohannék felkelteni Birdiet csak azon gondolkozok, hogy ki a faszom fogja feltakarítani ezt a dzsuvát.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Desiree Shaffer
Desiree Shaffer EmptySzer. Május 08, 2019 11:13 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Desiree !

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az életünk azt hiszem elég gyakran olyan irányt vesz, ami felett már nincs nagyon irányításunk. És ha még ezt megspékeljük, egyéb tudatmódosítóval. Na akkor jön csak az igazi "buli". Úgy gondolom, hogy a karakteredben megcsillogtatott romlottság (igen ez egy fura mondat lett, bocsi érte. Rolling Eyes ) tette igazán érdekessé, és életszerűvé azt a helyzetet, amibe csöppentél. Ami nagyon tetszett, hogy fokoztad a feszültséget, mindig csak sejteni lehetett, hogy valami baj fog történni. Meg is történt, ám ahogy ezt találtad, kicsit megmosolyogtatott. Továbbra is laza maradtál, és nem zökkentett ki, némi hulla látványa...
De nem is húzom az idődet, mert a "dzsuva" feltakarítása még vár rád. Üdv itt, és csak óvatosan.  Desiree Shaffer 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Desiree Shaffer 22y38wkj
Desiree Shaffer 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Desiree Shaffer B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Desiree Shaffer D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Desiree Shaffer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Desiree Shaffer
» Ren Shaffer
» Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer
» homecoming || Desiree&&Ren
» Desiree Madden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: