New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Desiree Shaffer
TémanyitásDesiree Shaffer
Desiree Shaffer EmptyHétf. Márc. 13 2017, 19:55

Desiree Shaffer

can't make him better


Karakter típusa: saját
Teljes név: Desiree Shaffer
Becenevek: Desie
Születési hely, idő: Texas
Kor: 23
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: szingli
Csoport: média / diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: egyetemen tanul biológiát
Ha dolgozik//Munkabeosztás: néhanapján modellkedik
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi:
Pörgős. Jó, néha csak a kávétól vagy valami drogtól de az esetek nagy részében nem tud a seggén ülni, ha meg mégis akkor meg azért van, mert éppen előtte tépett be – ami tegyük hozzá egészen ritka.
Nagyszájú, őszinte. Ha szerinte kövér vagy a ruhádban megmondja, ha megbántottad akkor is közli, hogy egy fasz vagy. Természetesen vannak kivételek ez alól is, mint például ott van Renaldo a mostohabátyja, aki előtt igyekszik kurva kemény maradni és lenyelni a leendő sógornője sértéseit, csakhogy Ren boldog legyen.
Pesszimista. Ami elromolhat, az el is romlik valahogy mindig a dolgok rossz oldalát nézi először, elvégre annál már csak jobb történhet, nem?
Késős. Néha direkt, néha csak puszta véletlenek sorozata miatt, de nem tud időben odaérni sehova.
Tékozló. Teljesen feleslegesen költekezik, de mivel nem a saját pénzét költi nem igazán törődik vele.
Talpraesett. Mindig talál valamit, amivel kibújhat a dolgok alól, amivel mentheti a saját bőrét.
Szeretetéhes. Mert úgy igazán nem sok embert szeret, mert úgy igazán nem sokan szeretik.


your heart is unbreakable

- Ne csináld már, Ren. Amióta felhúztad annak a picsának az ujjára a gyűrűt olyan életet élsz, mint egy remete – lebiggyesztem az ajkaimat bár tisztában vagyok vele, hogy a vonal túlsó végén levő férfi mindebből semmit sem lát. Ügyesen egyensúlyozok a telefonnal és a Piedone után elkeresztelt pizza szelettel, méghozzá úgy, hogy sikerül bekapnom a csücskét még mielőtt lefolyna róla a sajt.
- Tudod vannak, akik felnőnek, Des – sóhajt, én meg a szemem forgatom bár ezt se látja, mert megint nincs itt és én baromira unatkozom, úgy érzem, hogy elvették a másik felem pedig a vezetéknevünkön kívül nincs bennünk semmi közös családi vonás. Ő apa első házasságából született én meg a harmadikból, a barnás bőrön és a gyönyörű sötét hajzuhatagon kívül nincs más, amit attól a gazdag, nőfaló férfitól kaptunk. A pénzt leszámítva.
- Na ne röhögtess – tele szájjal beszélek, aminek köszönhetően valószínűleg a felét sem érti a mondandómnak így maradok annál, hogy leöblítem a pizzát egy pohár borral amit inkább kortyolgatnom kellene de mivel már az ötödiknél tartok az elmúlt órában, így kurvára mindegy. Egy évvel ezelőtt még az első kacsintós szmájlira idefurikázott volna a lakásomhoz és együtt ettük volna a pizzát a borral, utána meg egy kis kokóval turbóztuk volna fel magunkat mielőtt meghódítjuk az éjszakát. Azóta magamra maradtam, leszámítva Birdiet aki immáron negyven perce késik és még a telefonját sem veszi fel. Életem két értelme megint leszar és hiába van meg mindenem, amit csak akarok valahogy mégis kurvára üresnek érzem magam, mint ez az üveg amiben az előbb még ott lötykölődött az a méregdrága vörösbor.
- Tudod mit? Leszarom, baszódj meg – és tényleg leszarom, vagyis azt mondom neki és nyomatékosításképpen még le is teszem a telefont, de igazából belül valahol mélyen, amit még nem ért el az alkohol ott igenis kurvára fáj. Az üveg asztallapról visszabámul rám a megkeseredett részeg arcmásom, egy kicsit még a rúzsom is elkenődött, a fekete Chanel ruhám pántja lecsúszott a vállamon és kurvára kívánok egy szál cigarettát.

Erőt veszek magamon, felkelek a hófehér kanapéról előhalászok egy szál Marlborot a táskám legmélyéről az ajkaim közé illesztem míg kijjebb botorkálok az erkélyre. Meggyújtom a szálat, mélyen letüdőzöm a füstöt és tárcsázom a következő számot.
- Anya? – kihajolok a korláton, méterekkel alattam Manhattan nyüzsgő forgataga fogad, a hirtelen feltámadó szél az arcomba fújja fekete sörényemet de a vonalban hirtelen beálló csönd után csak a kibaszott üzenetrögzítő jelentkezik be. Nem hagyok üzenetet, annyira nem alacsonyodok le, hogy a tudtára hozzam mennyire szarul érzem magam.

Tompán még hallom, ahogy nyílik az ajtó de annyira nem érdekel, hogy oda is forduljak sokkal jobban leköt, ahogy lepöccintek egy kis parazsat az alattam tátogó mélységbe.
- Te jó ég, Desi, ugye nem most akarsz kiugrani? – megkönnyebbült sóhaj hagyja el a számat, ellököm magam a korláttól, elpöckölöm a cigarettát valahova a messzeségbe és pár másodperc múlva már Birdie szőke fürtjeibe temetem az arcom, belélegzem a jól ismert Nina Ricci parfümjének az illatát, ami csak neki áll ilyen jól és egy hálás csókot lehelek az arcára.
- Késtél – igyekszem komolyan megdorgálni de amikor előránt egy aprócska dobozt aminek a falának odakoccannak a tabletták meg egy üveg MOET-et úgy döntök nem haragszok rá, még csak a látszat kedvéért sem.
- Felkészültél életed legszuperebb szülinapi bulijára? – persze, hogy igen.


23 év és egy nap. Pedig mindig azt hiszem, hogy na ez lesz az utolsó születésnapi buli, most túl lövök a célon. Nem azért, mert annyira meg akarok halni csak néha jó lenne komolyan vennének, aztán rájövök, hogy én se veszem komolyam magam, akkor meg mi jogon várom el másoktól ezt? Igazából mindig megfogadom, hogy legközelebb vagy a drog vagy pia de a kettő együtt soha. Aztán valaki mindig hoz egy kör tequilát, valaki mindig elhinti, hogy olyan cucc van nála, hogy attól „beszarsz” igen, így nőiesen – bár a múltkor egytől Jaime tényleg beszart, a szó szoros értelmében bár szinte biztos vagyok benne, hogy az a hűdekurvajó anyag hashajtó volt, köptetővel keverve.
A szám porzik, ahogy a nyelőcsövem is,  a fejemet satuba fogták és öregedtem vagy száz évet. De a jó hír, hogy legalább az ágyamban ébredek és a telefonom az éjjeliszekrényen van, tehát így ebben az esetben akkora kurva vagy gáz nem lehet. Egy mázsás súly nehezedik az oldalamra, amit férfi karként azonosítok ahogy három pislogás után megszokom a nappali fényt. A tegnap esti ruhám az ágy lábánál hever így csak felkapom a kis széken heverő selyem köntöst, magam köré csavarom és elindulok a konyhába egy pohár életmentő vízért. Útközben majdnem felbukok egy pár Jimmy Chooban, ami tuti nem az enyém, mert vagy két számmal nagyobb majd megpillantom Birdie szőke haját a kanapén, pár pillanattal később pedig a teste többi része is láthatóvá válik. Elmosolyodnék, ha tudnék és nem hasogatna a fejem úgyhogy inkább csak csoszogok tovább a pult felé, aztán hanyatt esek. Egy fejben. Mert ott egy fej meg egy test a sütő előtt, egy adag hányás is, meg egy kis vér. Megbököm, de nem reagál, a szája elnyílva, kicsit hosszabbra nőtt szőkés haja az arcába hullik és a szemei fennakadva. Az ingébe törlöm a tenyerem, mert tiszta hányás, előveszek egy poharat megtöltöm vízzel, iszok egy kortyot és ahogy figyelem a hullát – mert az – ahelyett, hogy sikítanék, mint ahogy egy filmben szokás vagy rohannék felkelteni Birdiet csak azon gondolkozok, hogy ki a faszom fogja feltakarítani ezt a dzsuvát.
.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Desiree Shaffer
Desiree Shaffer EmptyCsüt. Márc. 16 2017, 00:45

Gratulálok, üdv nálunk!

Édes Desire Desiree Shaffer 3874598021
Na jó, te pont egy olyan karakter vagy, aki hasonlít rám, szeretem, hogy így írtad meg a jellemzésed, hogy miért? Magam sem tudom, de szeretem és ez számít. Desiree Shaffer 4146035580 Szóval akkor.. Igazából minden tulajdonságod jó, nincs egyikkel sem baj, hisz ez tesz téged azzá, aki vagy, ez tesz téged Desire Shaffer-ré. :pls: Talán lehetnél kicsit optimistább, talán ha kicsit más oldalról közelítenéd meg a világot, minden sokkal jobb lenne, de hát nem kérhetem tőled, hogy változz meg, pont ezért.. légy továbbra is önmagad, sose feledd el, hogy ki vagy, mi tesz téged önmagaddá. :pls:
Hát mikor az elejét olvastam, akkor sem volt kellemes, hogy egyedül vagy, de mikor kiderült, hogy szülinapod van.. Sajnálom, hogy ennyire nem érdekled a családot, mert nem kell szépíteni, mindenki éli az életét és leszarnak. Sad De tudod mit? Szarj te is rájuk, nem érdemlik meg, hogy miattuk légy szomorú, ja és a tesód egy pöcs, mi az már, hogy nem emlékszik a húga szülinapjára? Desiree Shaffer 1811199453 Le kéne rúgni a tetőről és remélem egy magas épületben lakik.. Anyád, meg hát.. nem is tudom, felvehetné azt a telefont, de legalább a szőke lányka elment és veled ünnepelte. :pls: Megértem, hogy miért vagy olyan borús, miért piálsz és drogozol, de jobb lesz, ha abbahagyod, jobb lesz, ha nem pusztítod önmagadat, mert ezzel csak nekik kedvezel.. Sad
De elengedem a kacsodat és terellek a játéktérre, csak ne felejts el foglalózni, nehogy benyúlják a szép pofidat. Desiree Shaffer 3874598021
Üdv köztünk! :Desiree Shaffer 1471401822:


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Desiree Shaffer 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Desiree Shaffer Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Desiree Shaffer Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Desiree Shaffer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Desiree Shaffer
» Ren Shaffer
» Jess van der Woodsen - Jövőbeli Mrs. Shaffer
» homecoming || Desiree&&Ren
» Desiree Madden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: