New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:11-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:08-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

you are my A N G E L ღ
Témanyitásyou are my A N G E L ღ
you are my A N G E L  ღ EmptyHétf. Feb. 05 2024, 16:52
Karaktered Neve
Foglalt

Play by
Louis Tomlinson (szeretném, de ha csak ez tart vissza, megbeszélhetjük you are my A N G E L  ღ 2624752903 )
Születési hely
Ide
Kor
25-30
Lakhely
NY
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Engem zaklat you are my A N G E L  ღ 303445802
Csoport
Egészségügyis
Történetünk
Még a Columbian ismertelek meg, ugyanarra a szakra jártunk. Segítettünk egymásnak a tanulásban, jegyzeteket cseréltünk és együtt tanultunk a vizsgáinkra. nem voltál stréber, bár lustának se voltál mondható. Kb annyit tudtál amennyi kell, hogy átmenj a vizsgákon. Velem ellentétben szeretsz bulizni járni, egyetem alatt is sokszor mentetek el a haverokkal inni és bulizni. Párszor engem is hívtál, de én inkább a tanulást választottam.
Kb az egyetemi éveink felénél tartottunk amikor elmentünk kávézni. Beszélgettünk, sőt igazából zárásig ott voltunk, és rájöttünk, hogy mi sok mindenben passzolunk. Akarom mondani, az ellentétek vonzzák egymást, az a mondás nem? Eldöntöttük, hogy adunk egymásnak egy esélyt. Nekem legalábbis szükségem volt erre, hogy elfelejthessem Evant és a tanulmányaimra, és rád koncentrálhassak. És milyen jól döntöttünk, boldogok voltunk együtt, bár annak nem örültél, hogy én a Presbyterián kórházba megyek dolgozni. Te elakartál költözni New Yorkból, de miattam itt maradtál, és bár sosem kötötted az orromra, de tudom, hogy nem vagy itt teljesen boldog. Máshol szeretnél élni, de engem választottál. Mivel érdemeltem ki ezt a feláldozást? Hogyan tudnám neked ezt meghálálni? Azóta a szememben te egy angyal vagy. Ilyen gesztust eddig még senki nem tett meg értem...

(A történetünkre sajnos nem igaz a boldogan éltek, míg meg nem...  @Evan Martin ugyanis visszafogja majd csábítani a leányzót, ezért a megalkotónak tudnia kell, hogy Drea és a jelenleg meghirdetett fiatalember nem lesznek örökké együtt. Viszont sok játékot ígérünk Evannel és sok plotot is, szóval gyere gyorsan, mert mind a ketten nagyon várunk. you are my A N G E L  ღ 3719483937 Kérlek írj nekem itt vagy discordon, ha beregisztráltál.^^)

livin' in new york






mind álarcot viselünk
Drea Torres
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
you are my A N G E L  ღ Tumblr_inline_nuvyq1Z3Rf1qlt39u_250
★ elõtörténet ★ :
Laughter is the cure for everything.
★ családi állapot ★ :
♔ single
★ lakhely ★ :
♔ manhattan
★ :
you are my A N G E L  ღ Tumblr_inline_nuvr8wxa031qlt39u_250
★ foglalkozás ★ :
♔ rezidens
★ play by ★ :
♔ gigi hadid
★ szükségem van rád ★ :
you are my A N G E L  ღ F05dfd247c1c8c9479ce453bd86c5d945ff7f2c5

you are my A N G E L  ღ 2877326118b3e2690c1b8cdee8211e5d
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
you are my A N G E L  ღ Tumblr_inline_nuvyl5bl541qlt39u_250
 
you are my A N G E L ღ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: