New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 19:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:57-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 18:48-kor
Martina Quinlan
tollából
Ma 18:45-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 18:38-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 17:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

when it's all the same || Drea && Evan
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyPént. Ápr. 12 2024, 22:14



To my ex-boyfriend
"I will love the light for it shows me the way, yet I will love the darkness because it shows me the stars."

Nem gondoltam volna, hogy már ilyen hamar ilyen nehéz lesz helytállnom a munkámban. Félreértés ne essék, szeretek segíteni és gyógyítani, de pont Evan? Pont az a személy akit a legkevésbé sem akarok látni, idekerül és a sors fintora, hogy senki nem ér rá és engem osztanak be hozzá. Mintha tényleg fentről valaki utálna engem tiszta szívből és gúnyolódna rajtam, hogy nézd kit hoztam neked ide, hadd fájjon még jobban a szíved, mert nem szenvedtél eddig eleget. Szívesebben innék egy kávét mondjuk Hughal, vagy beszélgetnék a többi rezidenssel, vagy igazából tényleg, de tényleg bármi mást szívesebben csinálnék, minthogy itt legyek és egy olyan férfin segítsek aki kismillió darabra törte össze a szívemet és akkor még engem próbál meg rossznak beállítani.
- Sokkal jobb lenne az életed, ha nem hinnéd azt, hogy ha gondod van akkor rögtön az alkoholba és a drogokba kell menekülnöd. – nem is értem magamat, hogy még is miért adok neki életvezetési tanácsokat. Már nem az én gondom, ha történik vele valami amiért ő olyan hülye, hogy már azt sem tudja, hogy mikor volt utoljára józan. Próbálom győzködni magam, hogy csak az orvos beszél belőlem és ezért akarom őt megóvni a saját rossz döntéseitől, de mi van, ha érzek még iránta valamit? A lelkem legmélyén? Hisz próbálom tagadni, de megvisel az, hogy itt van, és nem csak azért, mert megcsalt hanem azért is, mert van valakim, de eközben hiányzik az Evannel töltött idő.
Gunyorosan elnevetem magamat azon a kijelentésén, hogy józanabb, mint szokott. Nos, ha ez a legjózanabb énje jelenleg akkor nem tudom akarom-e tudni, hogy milyen amikor részeg vagy totálisan be van állva.
- Te? Józan? Jelenleg? Orvos vagyok nem hülye. Bűzlesz az alkoholtól és a pupillád és brutálisan nagy. Örülj neki, hogy nem küldtek toxikológiára azzal a sok alkohollal ami jelenleg benned van. Az pedig, hogy ide kerültél, azt is csak saját magadnak köszönheted. Ha nem ittál volna nem lett volna baleseted se. És akkor nekem is jobb lenne a napom azzal, hogy nem kellene veled foglalkoznom, cserébe pedig olyan emberen segíthetnék aki meg is érdemli. – őszintén szólva végig se gondolom, hogy miket mondok, fel se fogom, csak úgy jönnek ki a számból.
- Nem véreznél el, mert jönne más aki segítene. – nem cáfolom meg a kijelentését, rá bízom, hogy szerinte mit tennék.

BEE





mind álarcot viselünk
Drea Torres
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyq1Z3Rf1qlt39u_250
★ elõtörténet ★ :
Laughter is the cure for everything.
★ családi állapot ★ :
♔ single
★ lakhely ★ :
♔ manhattan
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvr8wxa031qlt39u_250
★ foglalkozás ★ :
♔ rezidens
★ play by ★ :
♔ gigi hadid
★ szükségem van rád ★ :
when it's all the same || Drea && Evan F05dfd247c1c8c9479ce453bd86c5d945ff7f2c5

when it's all the same || Drea && Evan 2877326118b3e2690c1b8cdee8211e5d
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyl5bl541qlt39u_250
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyCsüt. Márc. 07 2024, 17:38

Drea & Evan
- something is beginning or the end is coming -

Jobb lett volna ha most nem találkozunk, akkor azok a sebeka, miko utána maradtak talán eltűnnek örökre és nem jönnek vissza, nem szakadnak fel úgy, mint most. Mert bánt, hogy nem képes rám nézni, hogy nem akar szinte szóba állni sem velem, mert 2 éve tettem amit tettem. Nem azt kértem, hogy lépjen túl rajta de azt igen, hogy legalább nézzen rám, mert bevallani is fáj, hogy hiányzik, mindegy mennyi szart követtem el, hogy eltaszítsam, sajnos sikeresen ezt a  csodás lányt.
- Az vagyok, de most ezen komolyan meglepődsz. - szisszenek fel, mert amúgy igaza is lehetne és annyiban is hagyhatnám, de túlságosan is tombol bennem mindenféle szer és ilyenkor még az is igaznak és jónak tűnik, ami valójában nagyon nem az. Most azt hiszem ő a rossz a szememben, pedig csak megmenteni akart önmagamtól én meg annyit tettem cserébe, hogy nem engedtem be az életembe, sőt erősen kilöktem onnan és most mégis olyan, mintha nem tettem volna meg. Hiányzik és ezt akkor látom, amikor mégis rám néz és belenézek a szemeibe, amiket olyan sokáig bámultam esténként, vagy reggel, amikor éppen csak kinyitotta azokat.
Elmondom, ami a fejemben van mert hajt a mondani akarás, de amint megszólal visszavonnám, amikor azt mondja szeretett szinte éget az a múltidő, pedig nem kellene éreznem semmit. Akkor amikor megtettem amit tudtam, hogy ez így lesz a legjobb, mert nem tudna szeretni, akkor azt éreztem az az Evan aki lettem sosem az volt aki akkor voltam, amikor szeretett és most sem tenné meg még akkor sem ha nem csalom meg, én hiszem, hogy így neki volt könnyű, ő nem így érez.
Hirtelen kezdek szarul lenni és le is fekszek, olyan szinten érzem a romlást magamon, hogy már a halálomat látom magam előtt és összevissza beszélek, akárcsak eddig, de most már vallomást is teszek neki, amit tudom, hogy hülyeség, de muszáj kimondanom minden szót, hogy hallja, ha még nem is érdekli.
- Hidd el, sokkal józanabb vagyok, mint általában szokta. - akarok visszavágni, de nem egészen úgy sült el, a fejemhez kapok, és ahogy vízszintesbe kerülök érzem, hogy egyre jobban leszek és próbálok visszaülni, mert lehet a fekvés kényelmes, de sokkal jobb lenne visszaülni, hogy lássam őt, had kínozzam magam még, ha innen elszabadul megyek iszok még valamit, mert nem kicsit érzem a nyomást a mellkasomban, amit ez a lány okoz, pedig ennek nem így kellene lennie.
- Orvos vagy, mégis azt érzem, sokkal jobban örülnél neki ha itt hagyhatnál elvérezni. - hangosan agyalok, amikor ránézek és nem látok mást az arcán csak megvetést és utálatot felém, fáj, de ezt én csináltam és viselnem kell, de szar érzés és ezt akkor is érzem, ha most totál nem vagyok önmagam.

Drea Torres imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

when it's all the same || Drea && Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
when it's all the same || Drea && Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ hozzászólások száma ★ :
46
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyHétf. Márc. 04 2024, 13:49



To my ex-boyfriend
"I will love the light for it shows me the way, yet I will love the darkness because it shows me the stars."

Annyi minden jut eszembe ahogy ránézek. Látom a szemeim előtt az összes boldog pillanatunkat, a sok nevetést, csókot, bizalmas suttogásokat. Viszont elrontja az emlékeket mindaz amit érzek mióta tudom, hogy megcsalt. Azt hittem, hogy a kettőnk története egy tündérmese és örökké együtt leszünk. Legvadabb álmaimban sem gondoltam arra, hogy megfog csalni… Amíg nem találtam rá Hughra addig szint emindennap éreztem a fájdalmat és az űrt amit Evan hagyott maga után. Nyalogattam a sebeimet és próbáltam elhitetni magammal, hogy ez az egész nem az én hibám. Miért is lenne az én hibám? Mondhatni a legjobb barátnő voltam számára, a szülei is imádtak. Miért kellett akkor így megbántania? Bármennyire is folytatnám ezt a gondolatmenetemet, hogy rájöjjek mivel érdemeltem ki azt a viselkedését, de nem érek rá, hiszen pont őt kell rendehoznom...őt, akit a legkevésbé se szeretnék látni nem csak most hanem semmikor se. Nem tartom magam túlságosan haragtartónak, de azért van az a pont, az a cselekedet amit az ember nem tud megbocsájtani bármennyire is jószívű. Nem tud és nem is akar.
- Tényleg? Még neked áll feljebb, hogy rád se nézek? Hihetetlen vagy Evan. – szinte kitérek a hitemből. Hogy van mersze ezt csinálni? Még ő sértődik be, mintha én lennék a hibás ő meg az áldozat. Na ne röhögtess már. Örüljön inkább, hogy nem hagyom elvérezni és teszem a dolgomat amiért a fizetésemet kapom, mert simán itt hagyhatnám, hogy valaki más lássa el.
- Mi lenne ha nem beszélnél az én érzéseim nevében és meghagynád nekem azt, hogy tudjam mi lett volna jó nekem és mi nem. Tudod mi lett volna jó? Ha nem csalsz meg. Tiszta szívemből szerettelek, és elképzelni nem tudod mennyire fáj amit tettél... – mondatom második felére kicsit elhalkulok és ismét lenézek a kezére. Nem bírok tovább a szemeibe nézni amit régen annyira imádtam. Félek, hogyha sokáig nézek a szemeibe akkor megpuhulok és képes lennék kedves lenni vele. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy nyeregben van és esetleg megtudnék neki bocsájtani.
Akaratlanul is elnevetem magam amikor Evan arról beszél, hogy ez lehet a vég. Kicsit túl dramatizálja a dolgokat, bár ez szerintem betudható az állapotának. Ha most elküldeném őt egy vérvizsgálatra akkor a nyakamat merem tenni rá, hogy nem csak alkoholt hanem drogot is találnánk a szervezetében.
- Evan, ez nem a vég. Láttam ennél súlyosabb eseteket is, ez csak egy vágás. Valószínűleg azért vagy rosszul, mert sok vért vesztettél és nem vagy teljesen józan. Bár ezen meg se lepődök. – nem bírom ki, hogy a mondandóm végére ne tegyek oda egy gunyoros megjegyzést. Igazából saját magának köszönheti, hogy ilyen állapotban van jelenleg.

BEE





mind álarcot viselünk
Drea Torres
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyq1Z3Rf1qlt39u_250
★ elõtörténet ★ :
Laughter is the cure for everything.
★ családi állapot ★ :
♔ single
★ lakhely ★ :
♔ manhattan
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvr8wxa031qlt39u_250
★ foglalkozás ★ :
♔ rezidens
★ play by ★ :
♔ gigi hadid
★ szükségem van rád ★ :
when it's all the same || Drea && Evan F05dfd247c1c8c9479ce453bd86c5d945ff7f2c5

when it's all the same || Drea && Evan 2877326118b3e2690c1b8cdee8211e5d
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyl5bl541qlt39u_250
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyCsüt. Feb. 15 2024, 22:03

Drea & Evan
- something is beginning or the end is coming -

A tettem, ami a múlt feledésébe is veszthetne, de a szeméből is látom, hogy sosem fog, az a tett, ami mindent megváltoztatott és azóta is benne vagyunk abba a szarba, amit én kreáltam magunknak.
Nem tudom megemészteni azt, hogy még csak rám sem akar nézni, minden figyelmem neki szentelem, és ezért is lep meg, amikor kezemhez ér és bele is rántok egyet. Nem figyelek arra, hogy ezzel saját magamnak okozok fájdalmat, mert legalább megszólal és rám néz. Igaz, hogy olyan mérges, mert a munkájában hátráltatom, de tényleg ennyi az össze reakciója felém, semmi más, még csak olyat sem mond, amivel megbánthatna engem. Miért csinálja ezt, miért kezel úgy, mint egy idegent, utálhat de ez még rosszabb szerintem, mintha rám néznek és meglenne a negatív véleménye, de így nincsen semmilyen véleménye rólam, legalábbis nem látszik rajta semmi.
- Ezt úgy mondod, mintha egy percig is akartál volna, Drea rám sem nézel ez szerinted így jó?- nem, igazából nem is kérdezhetnék ilyeneket tőle, mert én hagytam cserben és én basztam át de ezt nem tudtam, hogy ennyire nehéz lesz még két év után is.
- Mert az segített volna, ha azt mondom, hogy sajnálom, amit tettem, akkor visszajöttél volna hozzám? Kibírtad volna, ahogy felemésztem saját magam ahogy most is teszem. Valld be, hogy neked is sokkal jobb volt ez így, hogy nem kellett azzal törődni aki lett belőlem. - haragszik rám, pedig ha jobban belegondol ez volt a helyes döntés, amit anélkül amit tettem nem tudtunk volna meghozni,mert túlságosan is szerettem őt és azt hiszem ő is engem. Az ő részéről minden bizonnyal elmúlt, de ahogy most látom az enyémről nem és ezt szar érezni, szar tudni, hogy nem lesz az enyém soha.
Ideges vagyok, érzem, hogy a szívem sebesen kezd el verni és olyan mértékben fájdul bele ebbe az egészbe a fejem, hogy elnevetem magam, de közben más sötétül minden és a hangjából, amire átvált azt gondolom, hogy ez nem jó. Ez már nem az alkohol, vagy valamelyik tabletta hatása, attól jobban van az ember én meg határozottan nem vagyok jól.
Megteszem amit kér, lefekszem, ami talán egy kicsit segít, de olyan érzésem van,mintha kihúznák a lábam alól a talajt és nem is tudnám visszacsinálni.
- Ne hagyj itt jó? Nagyon hiányoztál és ha ez most ilyen vége féle dolog, akkor téged akarlak utoljára látni. - kicsit túl dramatizálom lehet ez nem egy halálos seb, de most annak érzem, és a vér miatt, ami elég sok távozott belőlem ameddig ideértünk, de akkor még nevetséges volt, most csak a gyengeség van bennem és a tudat, hogy én még mindig nem múltam el szerelmesnek lenni. Már ha ez nem a szerek és a vérveszteség hatása.

Drea Torres imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

when it's all the same || Drea && Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
when it's all the same || Drea && Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ hozzászólások száma ★ :
46
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyPént. Feb. 09 2024, 17:32



To my ex-boyfriend
"I will love the light for it shows me the way, yet I will love the darkness because it shows me the stars."

Nem tudom, hogy mit mondhatnék neki. Őszintén szólva, ha nem a gyógyítás lenne a hivatásom akkor hagynám, hogy itt vérezzen el. Hiába telt el annyi idő, még mindig pokolian fáj amit művelt velem. Mindig azt hittem, hogy mi ketten mindent túlélünk és együtt mindent megtudunk oldani, aztán jött a nagy veszekedés és kiderült, hogy ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna.
Miért pont nekem kell őt ellátnom? Annyi rezidens van a kórházban akik fogadjunk, hogy éppen vígan kajálnak, míg én már több, mint 24 órája talpon vagyok és még az exemmel is foglalkoznom kell. Engem odafent valaki nagyon utálhat.
Eleinte még csak rá sem pillantok, nem reagálok a kérdésére. Még is miért tenném? Nem akarok foglalkozni vele csak minél hamarabb letudni őt, viszont amikor elkezdem kitisztítani a sebét és beleránt, hirtelen felsértem még jobban a sebet, pedig így se volt felszínes és kicsi.
- Normális vagy? Így sose tudlak rendbe tenni. – mondom dühösen neki, de csak pár pillanatig nézek a szemébe. Anno is ezt éreztem, hogy nem tudom őt rendbe tenni miután megcsalt. Sok mindent megtudok bocsájtani, de ezt nem...jobbat érdemlek annál, mint aki leissza magát kb mindennap, bedrogozza magát és eldob holmi kaland kedvéért. Annyi év telt el, de még mindig nem tudtam túltenni magamat azon a fájdalmon amit okozott nekem...hiába van itt nekem Hugó, ő még sem Evan. Habár próbálom leplezni és titkolni, de szerintem a lelke mélyén ő is tudja, hogy Evan az én igazi szerelmem. Ő volt az első szerelmem és egy lány ilyet sosem tud elfelejteni. Hiába ért véget csúnyán.
- Nincs mit mondanom számodra, Evan… Megbántottál és utána nem is kerestél, még csak egy bocsánatot se voltál képes kinyögni. – mondom miközben a fülem mögé tűrök egy kósza tincset, így jobban rátudok nézni. Picsába. Még mindig ugyanolyan jóképű, mint amikor beleszerettem. Legalább az arcát vágta volna szét, hogy ne tudjon rám nézni azokkal a gyönyörű szemeivel. Megöl a tekintete, minthaa vesémig hatolna a látásával.
Hirtelen megijeszt amikor elkezdi a panaszát mondani. Gyorsan felpattanok és kikiabálok a kórteremből. Túl sok vért vesztett, fogalmam sincs mióta vérezhetett mielőtt behozták volna őt ide, de minél hamarabb rendbe kell őt hoznom, de nincs itt hozzá minden felszerelésem.
- Feküdj le, minden rendben lesz. – mondom és a hangomból eltűnik minden sértettség. Most nem foglalkozhatok azzal, hogy mi történt kettőnk között, ő most csak egy beteg és rendbe kell hoznom.
Bekötöm az infúziót és tovább tisztítom a sebét, de az nagyon vérzik. Próbálom elállítani, de szükségem lesz még segítségre. Remélem most már nem fogja elrántani a kezét, mert az sem segített sokat az állapotán.

BEE





mind álarcot viselünk
Drea Torres
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyq1Z3Rf1qlt39u_250
★ elõtörténet ★ :
Laughter is the cure for everything.
★ családi állapot ★ :
♔ single
★ lakhely ★ :
♔ manhattan
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvr8wxa031qlt39u_250
★ foglalkozás ★ :
♔ rezidens
★ play by ★ :
♔ gigi hadid
★ szükségem van rád ★ :
when it's all the same || Drea && Evan F05dfd247c1c8c9479ce453bd86c5d945ff7f2c5

when it's all the same || Drea && Evan 2877326118b3e2690c1b8cdee8211e5d
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyl5bl541qlt39u_250
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyKedd Feb. 06 2024, 23:22

Drea & Evan
- something is beginning or the end is coming -

Szédülés, enyhe hányinger, ezek elvileg mind normális tünetek ha az ember be van rúgva, és ennyi vért veszít, nem vagyok ideges, az Flo, de nem izgat, majd lesz valami, majd elállítják a vérzést, ez a dolguk nem?
A nővér bekísér én meg leülök engedelmesen, azért benyögök egy két szar poént, talán megfektetném a köpenyes nőcit,  nem rossz bőr, bár  eléggé karótnyelt, mert még csak egy reakció sem jön a kedves szavaimra, amivel csak oldani akarom a feszültséget. Én nevetek, amikor bejön a doki, akinek a neve hallatán azonnal lefagy a mosolyom.
Felismer, de miért is ne tenné egymást bámultuk régen az ágyban reggel, egy randin, amikor még a férfi fogalma normálisan szerepelt a szótáramban. Volt időszak, amikor elvittem randizni, a tenyeremen hordoztam, és utána olyan szépen leívelt a baráti  szerepem és mindent elrontottam.
Nem akar tudomást sem venni rólam, ami kurvára nem tetszik, de mi jogom lenne megszólalni, hozzászólni, de az alkohol és s szerek dolgoznak bennem.
- Komolyan úgy fogsz tenni, mint aki nem ismer? - kérdezem tőle nevetve miközben a kezemmel babrál, tényleg én vagyok megsértődve?  A viselkedését látva rögtön támadó a hangom, de tudom, hogy miért vette fel ezt az álarcot velem szemben, teljesen megértem, de nem tudok vele mit kezdeni. A mindig mosolygós lány, akinek annyira imádtam a mosolyát, azon igyekszik, hogy eltakarja előlem magát, pedig mindig mondtam, hogy fogja össze a haját, imádom nézni az összes mimikai megmozdulását, de most ezt sem kérhetem. A rossz én vagyok az egyenletben ez tiszta.
Amikor megtettem, amiért most ennyire haragszik hasonló állapotban voltam mint most, de még friss volta szüleim elvesztése és nem akartam, hogy bármi rájuk emlékeztessen és Drea pontosan ezt tette, hiszen imádták őt apuék, nagyon is. Nyelnem kell egy nagyot, amikor rájuk gondolok. Talán ez is volt az oka annak amit tettem, részben,  de a másik részben pedig tudom, hogy tönkre tettem volna őt a magam alá eséssel, mert ittam sokat egy idő után már tabletták is az életem részévé váltak, bár nem függtem rájuk, tudok nélkülük létezni, de nem akarok és nem is kell. Olykor bekapok egyet és máris jobban vagyok, de most bár ne szedtem volna be semmit, fogalmam sem volt, hogy itt dolgozik. Mondjuk arról sem tudtam, hogy ma itt kötök ki.
- Legalább rám néznél egy kicsit? - kérelem már sokkal másabb hangon és belerántok a kezembe, amikor hozzáér valamilyen eszközzel. Valahogy el kell érnem, hogy beszéljen velem, pedig nem akarok magyarázkodni neki, nincs miért, megtettem és nem tudom visszacsinálni.
Flo arcát pillantom meg az ajtóban, ahogy neki is leesik, hogy a rég nem látott barátnője itt van, akkor még jóban voltak, de Flo az én társaságomhoz tartozott, szétváltak Dreával az útjaik, így neki is teljesen fura az egész de nem jön be. Pedig azt érzem menten elájulok, és nem a szívem miatt, hanem mert erősen forogni kezd minden.
- Normális, hogy sötétül a szoba? - megkapaszkodok az ágy szélébe a szabad kezemmel, túl sok vér, és túl sok alkohol, ezt hallottam a nővérektől, nem jó kombó.

Drea Torres imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

when it's all the same || Drea && Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
when it's all the same || Drea && Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ hozzászólások száma ★ :
46
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyHétf. Feb. 05 2024, 17:33



To my ex-boyfriend
"I will love the light for it shows me the way, yet I will love the darkness because it shows me the stars."

Mondhatni nagyon hosszú napom van így az első napomon. Egész nap futkározok betegről betegre, varrok, tisztítok, fertőtlenítek. Ebédelni is csak úgy tudtam, hogy bedobáltam pár falatot aztán mehettem is vissza, de végtére is nem akarok hisztizni, hiszen erre vállalkoztam. Ez a hivatásom. Bár első napom lehetne könnyebb, vagy tanulni egy szakorvostól, bonyolult műtéten részt venni, mint asszisztens vagy csak nézni is akár. Én annak is örülnék. Szerintem már álmomban is varratokkal fogok találkozni, haha.

Épp lenne egy kis szabadidőm, amikor hallom a hangos bemondóban a nevemet.
- Ez most komoly? Nemár. – elcsomagolom a salátámat, visszaszaladok vele az öltözőbe és elrakom a szekrényembe, majd a betegfelvevőhöz sietek, ahol elkezdik mondani a jelenlegi beteg problémáit miközben a kórterem felé sétálunk. Már 1 napja talpon vagyok szóval kicsit nehezemre esik koncentrálni a nővér szavaira, szóval örülök, hogy bent a szobában újra elmondja a dolgokat miközben én elveszem tőle a kórlapot és azt olvasom. A beteg nevén megakad a szemem, majd felpillantok és amikor meglátom Őt, leejtem a kórlapot és csak lefagyok pár pillanatra. A nővér már magunkra hagyott így nem érzem annyira idiótának magamat a leesett papírok miatt. Köhintek párat majd összeszedem Evan kórlapját és kiegyenesedek. Ez most komoly? Tényleg muszáj volt a sorsnak őt ideküldenie? Vagy muszáj nekem ellátnom őt? Esetleg nincs szabályzat erre, hogy az exedet nem vagy köteles ellátni? Vagy hagyhatod esetleg elvérezni? Mert amúgy megérdemelné azok után amit velem tett.
Evan szülei meghaltak egy repülőgép-balesetben. Ott voltam mellette, próbáltam átsegíteni minden fájdalmon, de ő folyamatosan csak ellökött magától és ezt addig sikerült csinálnia amíg végül tényleg elhagytam őt. Van önbecsülésem és mindent én sem fogok elviselni, a megcsalást pedig pláne nem viselem el. Ennél jobbat érdemlek. Például a srácot a Columbiáról. Ő nála tényleg érzem, hogy szeret és nem csalna meg, Evannel ellentétben.
Nem tudom mit mondhatnék neki, egyszerűen semmi mondani valóm nincs a számára.
Odahúzom a széket az ágy mellé és elkezdem fertőtleníteni az eszközöket. Kimondottan örülök annak, hogy pár hajtincsem a szemembe lóg, emrt ezzel legalább el van takarva a látómezőm és még csak véletlenül sem siklik rá a tekintetem. Fáj itt látnom őt mivel előjönnek bennem a régi emlékek. Az első csókunk, a kézen fogott sétáink, a strandolások a naplementében, szeretkezések, bulizások. Egyszerűen minden viharként zúdul rám hirtelen és nem tudom meddig bírok uralkodni az érzéseimen, hogy ne sírjam el magamat. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy lásson újra összetörni.

BEE
mind álarcot viselünk
Drea Torres
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyq1Z3Rf1qlt39u_250
★ elõtörténet ★ :
Laughter is the cure for everything.
★ családi állapot ★ :
♔ single
★ lakhely ★ :
♔ manhattan
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvr8wxa031qlt39u_250
★ foglalkozás ★ :
♔ rezidens
★ play by ★ :
♔ gigi hadid
★ szükségem van rád ★ :
when it's all the same || Drea && Evan F05dfd247c1c8c9479ce453bd86c5d945ff7f2c5

when it's all the same || Drea && Evan 2877326118b3e2690c1b8cdee8211e5d
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
when it's all the same || Drea && Evan Tumblr_inline_nuvyl5bl541qlt39u_250
Témanyitáswhen it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan EmptyVas. Feb. 04 2024, 22:42

Drea & Evan
- something something is beginning or the end is coming -
Hangosan esünk be a kórház ajtaján, igyekszünk urai lenni a helyzetnek, de Florán kívül mindenki csak alig áll a lábán.
- Jó estét, a barátunk megsérült, elvágta a kezét, ittunk, és leesett egy üveg ő meg utána kapott, és rohadtul vérzik. - fogja meg a kezem és húz a pulthoz, miközben Rogerrel próbálunk meg ketten legalább megállni valahogy egyenesen. A világ forog, a vér folyik és látom az arcukon a szemrehányást, beesünk a milliós cuccainkban kiszállva a limóból, és azt sem tudjuk mit ittunk, mert annyi minden volt ott, nem tudunk értelmesen beszélni és hangosak vagyunk.
- Mondja a nevét. - unottan szól a nővér hozzánk, én már mondanám, hogy több életkedvet, de Flora leint, mert ő már ismer.
- Evan Martin. - elkérik a papírjaimat és addig leülünk, mert úgy érzem minden vér a rongyban van és nem bennem, csak erre fogom a föld forgását, nem a pia mennyiségre.
- Dr. Torrest várjuk a betegfelvevőnél. - valami kódot utána mond, ami gondolom a helyzet súlyosságát mutatja a dokiknak.
- Torres? - néz rám ijedten Flora, aki még abból az időből a barátom, amikor tudtam kontrollálni az érzéseimet és nem vesztem el az alkoholban és az önsajnálatban. Én nem értem a tekintetét, csak nevetek, mire belémnyilal, de nem lehet, biztosan nem itt dolgozik, a Torres elég népszerű név, Spanyolországban biztos.
- Nem ő lesz az Flo, ne nézz így. - olyan nyugodtsággal jön ki belőlem, hogy én is elhiszem és lehunyom a szemem egy pillanatra, hogy megálljon a forgás, de úgy csak rosszabb.
- Mr. Martin kérem jöjjön velem. - jön oda egy másik már sokkal csinosabb nővérke, akire boldogan rámosolygok, és felállnék, de megszédülök. - Kérem várják meg itt kint a doktornő ellátja és visszaküldjük, csak össze kell varrni egy félóra  és kész van. - megfogja a karom és bekísér egy szobába, ahol leültet az ágyra és kéri, hogy semmiképpen ne feküdjek le és emeljem fel a kezem.
- Most jön a pornófilmes rész? - kérdezem pimaszul, mire megforgatja a szemét és elkezdi kitölteni a lapomat. - A pólómat levegyem, az este fénypontja lenne. - nevetek fel és mivel semmilyen reakciót nem kapok kinézek az ablakon, hogy New York alig ide látszó fényei kicsit felébresszenek, de nem nagyon segít.
- 27 éves, férfi, a kezét vágta szórakozás  közben, a seb mély, és egy eret találhatott eleléggé vérzik, varrni kell és fertőtleníteni, de vigyázz vele Drea, totál be van állva és nyomul, ha gond van csak nyomd meg a gombot jó? - nem figyelek a szavaira csak a névre kapom oda a fejem, amikor elém tárul a lány, aki hirtelen megint olyan nagyot dobbant a szívemen, hogy úgy érzem leesek az ágyról. Baszki,még mindig gyönyörű.

Danielle Parker and Drea Torres imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when it's all the same || Drea && Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

when it's all the same || Drea && Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
when it's all the same || Drea && Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ hozzászólások száma ★ :
46
TémanyitásRe: when it's all the same || Drea && Evan
when it's all the same || Drea && Evan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
when it's all the same || Drea && Evan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» drea
» Drea Martinelli
» Drea & Holden ׀ an awful day
» Workplace complications - Drea & Hugh
» Axel Evan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: