New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

MAXim Wood
TémanyitásMAXim Wood
MAXim Wood EmptyPént. Feb. 03 2023, 21:57
MAXim Wood
"A program futtatása az igazi teszt. Megírod a programot, kipróbálod, és vagy működik, vagy nem." - Bill Gates

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Maxim Wood
Becenév
Max, Maxim, Maxy
Születési hely
Los Angeles
Születési idõ
1998.07.28.
Kor
24
Lakhely
New York, Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
Schiller International University - Florida, még tanul, Számítógépes Szoftver és Médiaalkalmazás
Foglalkozás
diák
Munkahely
tanul
Hobbi
buli, pia, csajok

Csoportom:
Diákok

Jellem

M, mint matekzseni, de komolyan, minden versenyen vittem az első helyet,de még csak meg sem kellett erőltetnem magam, de ezek ellenére nem nagy kedvencem ez a tárgy,viszont a jövőmben nagy szerepet fog játszani. A programozóknak nem árt tudni a megfelelő matekot.
A, mint alázatos, de csak ha arról van szó,ami engem érdekel, jelenleg csak az iskola az ilyen, mert céltudatosan kitaláltam, hogy a Google-nél fogok dolgozni és én leszek a legjobb fejlesztőjük. Már adtak ajánlatot, de nem fogadom el, amíg nem végzek a sulival, le akarok alázni minden kis tudort ott.
X, mint..., na erre nincs rendes szavam, de improvizálok, legyen szerethető, bár annyira nem is igaz rám, a legtöbben nem szeretnek csak kedvelnek, elviselnek, és ki akarnak használni. Rohadt sok pénzem van, rohadtul szeretem szórni és ezt a sok idióta ki akarja használni, de több az IQ-m mint ezeknek összesen, így nehezen vagyok kihasználható.
I, imádok inni, na jó, de komolyan, nem úgy nézek ki, de a szórakozóhelyeken én vagyok az, aki a pultot támasztja és állandóan kéri ki a köröket, úgy a legkönnyebb csajozni nem?
M, médiaszakos, szoftverfejlesztőnek készülök,vagy már az vagyok, apám cégénél a nagyon okos számítógép zseniket, 5 perc alatt zártam ki az általuk fejlesztett rendszerből, ja igen 15 éves voltam.
I, inkább hagyjuk ezeket a betűket, mert nem vagyok kreatív, sokkal inkább a tudomány ami vonz, még egy pálcika embert is nehezen rajzolok le, mert az egyik keze a lába közelében lenne a másik meg a fején.
L, laza, olyannyira, hogy sosem aggódtam még semmin, köszönöm a szüleimnek, akik 16 éves koromtól kezdve rendesen tartottak, és elkényeztettek és fizették minden baromságomat, a bulikat,a csajokat és az alkoholt. Ja persze nem tudták mire adják a pénzt, de nem mondjuk el nekik.
I, idióta, mert mindig akik a barátaim, azokért tűzbe megyek, ha kell, és sajnos volt ebből már problémám, aludtunk már a cellában, mert egy csaj miatt kiverték a balhét, én meg a haveromnak segítettem, aztán kiderült, hogy  a csaj nem is vonzódik a pasikhoz, igen totál leszbikus volt. Anyám, és milyen dögös.
A, amire ránézek, megkapom, a szüleim nevelése hagy némi kivetnivalót, mert igazából sosem neveltek, csak pénzeltek. MInden tini álma, szerencsére az informatika tanárom elkapta a tökeimet, és helyre tett, szóval innen is köszi Mr. Black, nélküle nem nagyon kezdtem volna semmit az életemmel.
N, nagyravágyó, mindenki ismeri a Facebook-ot, bár már elég ódivatúnak számít, de kell neki egy utód, terveim szerint 2025-re én leszek az új Zuckerberg, a pénz megvan már csak le kellene tenni valamit az asztalra, rajta vagyok.

Avataron:
Miles Teller

Múlt

Hasogat a fejem és a szemembe süt az a rohadt nap, vissza kellene aludnom, de totál elzsibbadtam.Magam mellé nézek, két csaj, vállon veregetem magam, kár,hogy nem emlékszem semmire az estéből, lehet kicsit túl sokat toltunk abból  cuccból, amit Ty hozott. Amúgy ők hol vannak? AZ rémlik, hogy együtt jöttünk haza, rájuk emlékszem a csajokra nem de elég jó fogások voltak, de már mehetnének is haza.
-Jó reggelt cicáim, ideje felkelni és hazamenni. - kimászok mellőlük és felkapok egy köntöst. KIszaladok a konyhába, inkább csoszogok, mert éppen, hogy vonszolom magam, annyira megviselt a tegnapi buli.Mindig elfelejtem, hogy ha iszok, utána ne vegyek be semmit,mert e kettő együtt nem jó. Éhes is vagyok, de a hűtő üres,a héten szabadságon van a bejárónő és elfelejtettem hívni helyette másikat. Ez is a hátránya annak, ha elköltözöl otthonról.
Hallom, hogy a lányok kimásznak az ágyból,végre akkor vissza fekhetek egyedül, kényelmesen.
- Remélem kitalátok, ott kell kimenni ahol bejöttetek. - intek nekik majd gyorsan visszamegyek az ágyba.
-MAX! - bárne üvöltene annyira Kiara, bárcsak kussban tudna elosonni,mint mindenki más. Leveti magát az ágyamba, na ennyit a pihenésről. - Miért van az, hogy ezek a dögös csajok mindig neked jutnak,nem is vagyok olyan nagy szám,még nem is gyúrsz és kedves sem vagy. - Kiara totálisan meleg, ő az egyik legjobb barátom, egyrészt mert nála jobban senkivel nem lehet csajozni, ő a legnagyobb kritikusom, és a legidegesítőbb lány, akit ismerek. Meglepő módon, már 5 éve töretlen a barátságunk, pedig még a szerelmi bánatát is nekem mondja el, rohadtul nem érdekel, de meghallgatom, mert ennyivel tartozik neki,ha már néha benyúlok tőle egy két gyors estét egy fullos csajjal.
- Vedd lejjebb a hangerőt, még a szomszéd is felkel, annyira  rikácsolsz. - a párnát a fejemre húzom, így a fény sem zavarja a szemem és talán a hangját is tompta kicsit.
- Gill nincs a szobájában és nem emlékszem mikor hagytuk el. - nem érdekel,hogy ki tűnt el, ki él vagy hal, mert jelenleg az életemért küzdök, rohadtul fáj a fejem.
- Van egy rohadt jó ötletem,menj és keresd meg, hívd fel, nyomd be a lokátort nézd meg hol van a telefonja, ott lesz ő is, a lényeg, hogy menj ki a szobámból. - mindketten velem laknak, vagyis inkább úgy fogalmazok,hogy anyámék vettek egy házat, amiben mind hármunknak kialakítottak egy szobát, mert nekik olyanok ezek a srácok,mint ha a saját gyerekeik lennének,na meg állandóan nálunk lógtunk így legalább megszabadultak tőlünk.
-Itthon van a telefon, már kerestem, nem csak te vagy okos.- lehúzta a fejemről a párnát. -Kelj fel és keressük meg. - nem és nem, mondanám, de a barátaimról van szó. Legszívesebben kizavarnám Kiarát és elküldeném egyedül, de ha nincs Gillnél a telefonja akkor valóban baj lehet, hozzá van tapadva a készüléke, mindig, sosem teszi le.
- Ez alatt pucér vagyok, ha nem akarsz egy szexi férfi testet látni, jobb ha kint vársz meg. - nem szégyenlős vagyok, főleg nem előtte, de tudom, hogy nem akar látni meztelenül. Amíg kimegy nagy nehezen felvezsek magamra valamit és kinyitom az ajtót.
-Ezért meg foglak ölni Kiara. - üvöltök, Gill értetlenül néz rám, fáradt és nem érti mi történt.
-Csöndesebben haver. - áll előttem totál szakadtan a tegnapi szerelésében. - Erre kell kelnem, hogy kiabáltok, miért nem lehet egyszer aludni?
-Hupsz, bocsi, a szobájába valójában nem néztem be. - kukkant ki a szobájából a lány. Nincs erőm most veszekedni, visszadőlök az ágyamra és visszaalszok.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
MAXim Wood D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

MAXim Wood 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
MAXim Wood 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
MAXim Wood 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: MAXim Wood
MAXim Wood EmptySzomb. Feb. 04 2023, 13:38
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Maxim!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Gondolom, te is egyetértesz velem, hogy több tekintetben nagyon-nagyon szerencsés vagy. Vagyonosak a szüleid, akik mindig is nagy szabadságot biztosítottak neked - aminek persze nyilván megvannak a hátulütői is, de erre majd később térek ki -, nagyon jó barátaid vannak, akikkel nem csupán szoros a viszonyod, de együtt is éltek, emelett még okos is vagy, tehetséges, megvannak a céljaid az életben, amelyek visznek előre a mindennapokban. Én mégis, azt hiszem, ezt a hihetetlen lazaságot irigylem tőled a legjobban. Very Happy Bár gondolom a fent felsoroltak után nem is lehet olyan nehéz ilyen lazának lenni, hisz egyedül te állítasz magad elég igazi elvárásokat, egyedül magadnak kell megfelelned, miközben minden más adott és biztosítva van.
Ugyanakkor valóban kicsit elgondolkodtam, hogy vajon kaptál-e igazi figyelmet a szüleidtől, vagy csak a pénzüket? Vannak, akik hajlamosak megfeledkezni a szülői létnek erről az igencsak fontos részletéről, hogy nem elég anyagilag támogatni a gyerekeket, szeretni is kell, és biztos határokat szabni is... Mondjuk ezt csak te tudhatod, hogy ez mennyire adatott meg neked. Mindenesetre én drukkolok ahhoz a google álláshoz, és az új közösségi oldal létrehozásához is!  MAXim Wood 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
MAXim Wood Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
MAXim Wood 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
MAXim Wood 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
MAXim Wood 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
MAXim Wood 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
MAXim Wood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spencer Wood
» Addison Wood
» Charley Wood
» Hello Maxim!
» hello again || Kimberly & Maxim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: