New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

emotional rollercoaster
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Nov. 25 2023, 12:51

-Red & Aby -

Legvadabb álmamimban sem gondoltam volna, hogy ennek a napnak, ennek a beszélgetésnek ilyen kurtán furcsa vége lesz. Soha nem lett volna szabad belekezdeni ebbe a kapcsolatba. Amennyire mókásnak indult az egész, pont annyira lett komolyabb napról napra. Észrevétlenül lett fontosabb napról napra, azt hiszem egészen eddig a pillanatig fel sem fogtam, hogy mennyire.
Nehéz megmondani, hogy mire gondolhat most. Hozzászoktam ahhoz, hogy rendszerint érzelemmentes az arckifejezése, de ebben a helyzetben, ez most jobban zavar, mint kellene. Miért nem mond semmit? Miért viselkedik úgy, mintha neki nem jelentett volna semmit az elmúlt néhány hét? Tényleg ennyire vak voltam? Ennyire szánalmas? Érzéseket kezdtem táplálni iránta, miközben számára nem is volt annyira fontos? Lehet, hogy mindez csak a fejemben létezett? Miért fáj most mégis ennyire a tudat, hogy vége van? Mindaz a törékeny kis varázslat, ami megszületett kettőnk között megszűnik és valószínűleg soha többé nem fog létezni. Jobban kellett volna vigyáznom rá.
- Oké sóhajtom fájdalmasan a szoba csendjébe, mielőtt felállok a kanapéról és a laptophoz sétálok, hogy megkerssem a filmet. Oké? Ennyi? Ennyit kapok tőle mindössze? Ennyi a válasza? Ennyit jelentettem neki? Annyira ostobának és gyengének érzem magam. Buta, buta Aby, felrúgtad a saját szabájaidat és most azért vagy dühös, mert Ő tartotta magát hozzájuk. Szeretném elküldeni, hogy egyedül maradhassak a szobában, de nem akarom tovább ásni a saját síromat, így inkább csak visszaülök az ágyra és a filmre figyelek. Rágyújtok ismét, mert szükségem van a nikotinra, a pótcselekvésre, arra, hogy lefoglaljam a gondolataimat és a kezeimet, mielőtt valami olyasmit csinálok, amit megbánhatok. Miért ennyire nehéz a szakítás úgy is, hogy közben nem is jártunk? Szánalmas vagyok, ahhoz sem tudtam tartani magam, amiben megállapodtunk. Átléptem egy bizonyos érzelmi határt amit soha nem szabadott volna és  ami most iszonyatos fájdalmat okoz. Soha nem éreztem még ennyire nehéznek a legkört kettőnk között, szinte fellélegzem, amikor szinte egyszerre érkeznek meg a fiúk, megzavarva a bizarr kettősünk filmnézését. Aggódó tekintetüknek és folyamatos kérdéseiknek hála elmesélem az éjszaka történteket. Még ez is jobb, mint a Reddel történteken gondolkodni és azon, hogy soha nem lesz már semmi a régi. Örökre megváltozott minden, ami volt és ami lehetett volna.


- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyKedd Nov. 14 2023, 11:06
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Itt kellene lennem most vele, tudom, és mégis elveszek valahol a mi lett volna ha és mi fog történni ha kérdések közti úton. A vallomása szavait emésztem a tegnap este történéseinek súlya után, és már biztosan érzem, hogy az egész helyzet kicsúszott azok a korlátok közül amikben tartani akartam.  Ő már elmondta mit érez, de mi az amit én érzek? Talán megtalálnám a választ a kérdésre, ha hajlandó lennék a haragom forrásába nézni, lekaparni a rétegeket amikkel eltakartam és szintén megnézni, hogy miért ragadt rám ilyen mélye a fájdalma, miért aggaszt annyira, hogy megismétlődhet-e vele ez az egész, és miért annyira elviselhetetlen a gondolat, hogy nem voltam ott neki? Miért jöttem vissza, miért nem hagytam magára, miért volt muszáj megszólalnom és miért nem csak akkor jöttem vissza mikor már ő is összeszedte kicsit magát? Miért nem bíztam valaki másra, olyanra, aki meg is teszi amiről tudja, hogy helyes és nem csak gondol rá, olyanra aki itt is lesz vele és nem csak itt akar lenni vele. Miért akarom, hogy én legyek itt vele? Miért olyan nehéz elfogadni, hogy amikor a legjobban szüksége volt valakire, egy idegen férfi volt ott neki? A válaszok itt vannak, csak rájuk kellene néznem, de nem merek. Nem merem megtudni őket és ebbe bukok bele már sokadjára, főleg mikor Aby ismét megtöri a ránk telepedő csendet. Visszaráz a valóságba, de úgy, mintha közben nyakon öntene egy vödör jéghideg vízzel. Az arcvonásaim viszont nem rezzennek, talán pont ezért, mert lefagytak közben, ahogyan hallgatom csak egy apró, néma biccentésre futja. Legalábbis azt hiszem, mozdul a fejem, de már abban sem vagyok biztos, hogy megtörténik a mozdulat vagy csak elképzelem, mert nem érzem a testem. Mintha idegen lenne, lezsibbad az egész, ahogyan a szavai egyre valósabbak lesznek az elmémben. Igaza van. Igaza van most is, ebben egyeztünk meg, hogy csak addig csináljuk amíg kényelmes, meg hogy nem fogjuk hagyni, hogy rámenjen erre a barátságunk. Sőt, talán még abban is, hogy most kellene megállnunk, mert már korábban is meg kellett volna állnunk, amikor kezdett túl valósan kényelmessé válni a helyzet, ha nem akarjuk, hogy… mit nem akarunk? Hiszen először mindig barátok vagyunk, csak… nincs csak. Barátok vagyunk.
- Oké… - Miért mondom ezt, amikor nem erre gondolok, amikor nem ezt érzem, egyszerűen hazudok, pedig valahogy minden sejtem mintha tiltakozna a döntés ellen. Nem akarom. Nem tudom. Nem biztos, hogy tudok úgy tenni, mintha minden sejtje nem vonzaná minden sejtem, mintha nem vártam volna valóban azokat a pillanatokat amikben csak kettesben lehetünk. De legalább… legalább mégsem basztam el teljesen. Hiszen… barátok vagyunk még, nem? Én pedig ezt akartam. De akkor mégis miért fáj ennyire?

Ha akarja még, megnézem vele azt a filmet, vagy legalább elkezdem, mert biztosan a feléig sem érünk, ránk fognak törni a srácok, tele lesznek kérdésekkel, válaszokat akarnak majd és addig pedig... legalább nekem nem kell majd kérdéseken és válaszokon gondolkodnom, hanem felszívódhatok egy kicsit, talán el is tűnhetek pár percre vagy órára, most, hogy... minden a régi lesz, amikor már semmi sem érződik igazán annak. De... el fog múlni ez is... azt hiszem... talán majd egyszer nagyon nevetni fogunk rajta, miután nem fog már fájni. Nem kellene fájnia, hiszen nem is szakítottunk, hiszen együtt sem voltunk... mégis fáj.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Nov. 04 2023, 13:35

-Red & Aby -

Azt hiszem, hogy a mai nap a felfokozott érzelmi állapotomról fog szól. Mintha a józan eszem folyamatosan harcban állna a szívemmel. Az lenne a legjobb megoldás, ha magamra zárnám a szobám ajtaját és egyszerűen csak aludnék, addig amíg minden fájdalmam és félelmem hátra nem hagyom. Tudom, hogy ez lenne a legjobb megoldás, de a racionális döntés helyett a szívemre hallgatok. Egyszerűen szükségem van Redre, arra, hogy most mellettem legyen, szótlanul, átölelve. Azt hiszem, hogy a lelkem nagyobb sokkban van a testem, habár szörnyű dolgokat éltem át az elmúlt pár órában, mégsem a testem tarkító sérülések, hanem a lelkem sebei fájnak. El kellene engednem mindazt amit az érzéseim hevében mondtam neki, szemmel látható, hogy nem tudja mit is reagáljon, hogyan dolgozza fel mindazt, ami akaratlanul csúszott ki a számon. Engednem kellene, hogy elfelejtse, úgy tegyünk, mintha a világon semmit nem mondtam, de nem lennék Abigail, ha ilyen könnyen engednék el dolgokat. Feszült vagyok és nagyon jól látom, hogy Ő is teljesen össze van zavarodva. Próbál itt lenni és azt tenni ami most mindkettőnk szerint helyes lenne, de fejben egészen máshol jár már.
Talán túl messzire ment ez a kötetlen kapcsolat kettünk között, addig kellett volna abbahagyni, amíg nem keső, most már nyakig benne vagyunk és ez látszólag mindkttőnket megzavar. Kényelembe helyezem magam az ágyam tetején, tekintetemmel a falra ragasztott pósztereket bámul Red tekintete helyett. Sokkal egyszerűbb elmenekülni, ha nem nézek a szemeibe. Kérdését hallva csak bólintok. Beszélni szeretnék, mert úgy érzem, hogy ennek most jött el az ideje.
- Amikor elkezdtük úgy egyeztünk meg, hogy addig folytatjuk, amíg mindkettőnknek kényelmes és megfelel. csak a mondatom végén nézek rá újra.
- Én úgy látom, hogy most már mindkettőnknek kezd kényelmetlen lenni. olyan hangosan dobog odabent a szívem, hogy félek kiugrik. Izgulok és félek, nem hiszem el, hogy arra készülök véget vessek mindennek. - Szeretnék kiszállni... igazából baromira nem akarok, minden porcikámmal csak rá vágyok, őt akarom, de azt hiszem, hogy túl veszélyes ezt éreznem. Túl veszélyes odaadni valakinek a szívem, aki nincs felkészülve rá.
- Maradjunk csak barátok. semmi szex, semmi extra, semmi lopott percek, átsurranás egymáshoz éjszaka. Semmi, ami egy másodpercig is arra utal, hogy több van köztünk, mint barátság. Torkomat kaparja a sírás, de nem akarom, hogy újra sírni lásson, úgyhogy megerőltetem magam és erősnek mutatkozom. Pedig kicseszett gyenge vagyok. - Oké? nézek rá laposakat pillantva. Magam sem hittem, hogy egyszer eljön ez a pillanat és, hogy én leszek az aki pontot tesz a végére. Tudom, hogy így helyes, de akkor mégis miért fáj ennyire?

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyPént. Okt. 27 2023, 22:41
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Mindig nagyon igazi volt a veszélye annak, hogy rosszul fog végződni ennek köztünk. Valahol talán túl igazi is, túl rémisztő és mélyen fenyegető, hogy kerülni akarjam. Úgy tenni, mintha ott sem lenne, talán azt remélve, hogy ha rám sem nézek majd eltűnik vagy egyszerűen megoldódik majd magától. Mintha úgy valaki más problémája lenne, ha mégis rosszul végződne, úgy tekintettem át felette és játszottam el azt, hogy nem is létezik. Most pedig előkerült. Sokkal hamarabb, mint szerettem volna és olyan formában amiben sosem gondoltam volna. Hogy egy ilyen esemény váltja majd ki, és ilyen hamar, ennyire őszintének hatóan ejti majd Aby a szavakat… egyik esemény a másik után sokkol, még az első hírtől terhes a lelkem, már itt a második, kicsit sok, hogy feldolgozni lehessen, de már a karjaimban tartom. Nem akarom elengedni. Sosem akartam igazán, azért is vált a kapcsolatunk többé, úgy is, ha valahol talán mindketten tudtuk, hogy mennyire kétes is valójában ez a több. Ő is ennyire össze van zavarodva? Vagy mégjobban? Nekem a fájdalom vegyül a haragba amit érzek, neki harag vegyül a fájdalomba amit érez. Itt kellene lennem neki, tudom… csak azt nem tudom, hogy itt tudok-e lenni neki. Itt tudnék lenni neki?
Most sem akarok mélyebben belegondolni abba amit mondott, most is kicsit el akarom felejteni és úgy tenni, mintha ott sem lenne. Le akarok nyugodni, de a sebeket látva a testén újra zaklatott leszek. Az ő tekintete viszont értetlen marad, vagy aggódó, de nem úgy tűnik, hogy rájött volna mi az ami most tovább szította a haragomat.
- Tökéletes. - Bármit mondott volna az lett volna, ahogyan próbálom ellazítani az izmaimat és nem túl befeszülni, pedig már megint kezd zúgni a fejem a gondolatok és érzések sokszínű kavalkádjától. Talán lenne még esély arra, hogy elengedjük? Hogy szépen csendesen lépjünk tovább? Végülis is, most jól van, már biztonságban, és jól lesz majd idővel. Nem olyan gyakori ez, igaz? Nem fog megismétlődni. Rendben lesz és rendben leszünk mi is, ez a kusza és kérdéses mi amivé folyamatosan alakultunk, amit talán okkal nem neveztünk nevén soha. Ha megtesszük, onnantól kezdve sokkal valósabb lesz. Legalábbis ezt hittem, mégis, most már név nélkül is azzá vált. Túl valóssá, szinte már rémisztően azzá.
Kész lennék csendben feküdni mellette az ágyon, most arra sem téve megjegyzést, hogy rágyújt a szobájában, csak némán fogadva el az aggasztó tényét a szokatlan jelenségnek. Szokatlanul csendes, de nem ok nélkül, most minden oka megvan arra, hogy csendes legyen, ezért sem zavarom fel amíg meg nem szólal. Egyetlen kérdéssel engem zavar fel, hogy kicsit fennebb ülve pillantsak rá. Egyetlen mozdulat, de érezhető mennyire kényelmetlen, akárcsak a kérdése is. - Igen…? - Inkább kérdés, mint válasz, ahogy őt figyelem. Most mit vár tőlem? Azt hiszem, tudom mit. - …beszélni szeretnél róla? - Ha felhozta, gondolom igen, ha felhozta, nyilván ez is nyomja most a lelkét, de ha felhozta… nem tudom mit mondjak rá. Nem tudom mit érzek, talán túl sokat érzek és ezért szaladnék el, de már késő menekülni. Mit tegyek ha elfutni rég késő?


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyVas. Okt. 22 2023, 13:24

-Red & Aby -

Jobban bele kellett volna gondlonom abba, hogy mit szabadítok magunkra azzal, hogy beszélek vele. Nem szabadott volna terhelnem őt az igazsággal, inkább haragudna rám a semmiért, mint ilyen tanácstalannak és megtörtnek látni őt. Az Ő nevében nem beszélhetek, de én már nem vagyok teljes mértékben ura az érzéseimnek. Legalábbis nem úgy ahogyan azt megbeszéltük. Be kell látnom, hogy a történtek már olyan hatással vannak rám, amiket nem tudok irányítani. Minden amit mondtam neki igaz, habár nem lett volna szabad hangosan kimondanom. Hiányzik amikor nincs mellettem, sokat gondolok rá, mindig amikor távol van alig várom, hogy lássam és fontosabb lett nekem, mint amit valaha el tudtam volna képzelni. Persze ezt az információt illett volna magamban tartani. Most sokkal inkább zavarban vagyok amiatt amiket mondtam, mint azért, ami történt. Tudom, hogy túl leszek a dolgokon nemsokára, erősebb vagyok annál, hogy ilyen faszkalap a földre gyűrjön, de azért kelleni fog egy kis idő, amíg a szégyent és a megaláztatás érzését magam tudom hagyni. Tudom, hogy őszintén sajnálja, tudom, hogy mennyire nagy dolog az, hogy egyáltalán ezt képes felvállalni, hogy kimondja és minden mozdulatával érezteti is velem. A sírásom lassan szipogássá alakul, majd szinte teljesen el is tűnik. Mintha az ölelése egy csapásra megszüntetné mindazt, ami miatt ennyire rosszul éreztem magam. A szomorúságom és szorongásom gyógyszere Red. Amikor sikerül kicsit megnyugodnom kivonom magam az öleléséből, hogy néhány lépést eltávolodva tőle levegyem magamról a ruháimat. A ruhákat, amiktől koszosnak és bűnösnek érzem magam. Az anyagokat, amikre bármikor ránézek majd eszembe jut az idegen férfi szakállának dörzsölése a nyakamon, kezének durvasága ahogy a melleimre markol, talán még az egyenlőtlen légzését is hallani fogom a fülembe visszhangzani, amikor lehunyom a szemem magányomban. Gyűlölöm amiért mindezt át kellett élnem, soha senkinek nem szabadna megtapasztalni azt amin én kresztülmentem, és azt, ami még történhetett volna, ha nincs ott Tod. Gyorsan cserélem le a ruhákat a szakadt, de kényelmes pólomra. Csak azután fordulok meg újra, hogy testem a fekete anyag takarja, de még így is kell pár másodperc amíg realizálom, hogy arcvonásai teljesen megváltoztak. Dühös és talán csalódott? Vajon mindezt a szavaim váltották ki belőle? Miközben elhaladok mellette, hogy az ágyamra hasaljak, még azt is látom, hogy a keze ökölbe szorul. Tényleg ennyire kiborította az amit mondtam? Ez a gondolat szorongó érzést kelt bennem. A gyomrom apró, dió méretűre zsugorodik, a szívem pedig a kétszeres sebeséggel verdes a mellkasomban. Bárcsak semmissé tehetném azokat a szavakat amiket mondtam. Fogalmam sincs, hogy hogyan tudjuk így továbbra is fenntartani a barátságunkat. Átléptem egy határt.
Még soha nem örültem annyira egy témaváltásnak, mint most. Úgy tűnik, hogy Red nem akar belemenni a társalgásba, én pedig nem fogok erőszakoskodni. Jobb is, hogyha elfelejtjük amit mondtam.
- Mit szólnál a Billy Elliot-hoz? mi lenne testhezállóbb a jelenlegi helyzetben, mint egy film a táncról? A balettről? Erőszakos filmekhez most egyáltalán nincs hangulatom.
Miközben tekintetemmel őt figyelem felülök az ágyamban, lábaimat magam alá húzva, hátamat a hideg falnak döntve. Rágyújtok. Ritkán cigizek a szobámban, de most nincs kedvem kimenni innen. Még mindig zavarban vagyok és nem tudom, hogy hogyan kellene kezelni ezt a helyzetet, hogy mit kellene mondanom vagy tennem. A szavak és tettek hiánya néha kényelmetlenebb, mint szembenézni a valósággal.
- Most úgy fogunk tenni, mintha nem mondtam volna semmit?



- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Szept. 28 2023, 22:11
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Annyira tehetetlennek érzem magamat az egész helyzetben, de ha engem ennyire emészt a düh miatta - mit élhet át ő? Gondolom a sokszorosát, főleg a szavaim okozta fájdalom után, amik könnyeket törtek elő belőle, amik megnyugtató simítás helyett csak újabb vágásokat ejtettek a bőrén.
Sajnálom. Ritkán mondom ennyire őszintén, ritkán mondom eleve. Most mégis elhangzik neki, miközben valahol még mindig a korábbi szavaira gondolok. Nem így akartam az egészet, közte és köztem, úgy általánosan és a mai napon sem. Mégsem kellene meglepnie, hogy a dolgok egyszerűen kicsúsztak a kezemből, és szanaszét gurultak a szoba összes sarkába. Most mégis csak az számít, hogy magamhoz szorítsam, akkor is, ha kezdetben dühből érkezik, ahogyan sírni kezd a karjaim közt, elenyhülök újra. Nehéz rá haragudni, amikor látszik rajta mennyire fáj, amikor úgy érzem, a fájdalma egy része az én hibám volt amikor a tüzet olajjal próbáltam kioltani víz helyett.
Nem tudom, hogy csak magát nyugtatja, vagy a jövőbe tekint, esetleg valóban így érez, de bólintok egy aprót a szavaira, mielőtt egy gyengéd puszit nyomnék a homlokára és elengedném. Csak a kezemmel, mert a tekintetem követi a mozgását a szoba túloldalára. El kellene mennem, talán el kellett volna mennem, talán az egészbe nem kellett volna belekezdeni, de már itt vagyunk mindketten. Mielőtt azonban esélyem lenne tovább gondolkodni az egészen, leveszi magáról az idegen felsőt és kilép a szoknyájából, hogy még egy annál is idegenebb látványt tárjon fel. A sebek, horzsolások, zúzódások, kék, zöld és lila foltok, vöröslő véraláfutások mindegyike egy-egy szeletét mondja az eseményeknek, mint egy-egy billog a testén, rémes emlékei egy borzasztó éjszakának… nem is érzem ökölbe szorulni a kezem, megfeszülni a testem, elülni egyfajta rettenetet az arcomon. Nem mindig hazudok jól, ilyenkor főleg nem, így amikor felém fordul még látni, hogy fehérebb az arcom, hogy a tekintetem döbbenettel vegyes haragot tükröz. Nem, még mindig nem rá vagyok dühös, ezért is hunyom le a szemem egy pillanatra és veszek egy mély levegőt. Hallottam a kérdését, de hiába nyitom ki a számat, nem jön ki hang a torkomon, így csak nemet intek némán. Máskor különösebb ok nélkül is mondtam már le programokat, így most is bűntudat nélkül megtenném. Hallom, hogy beszél még, elérnek hozzám a szavak, de zúg a fejem, csak késve nyernek értelmet a hangot, még másodpercek kellenek, amire szavakká alakulnak, addigra már bólintottam egy aprót - bár a tekintetem elárulta, hogy fejben máshol járok, akárcsak a mozdulatsor is, amivel kissé megbűvölten lépek közelebb hozzá. Az ujjaim az egyik nagyobb, a nyaka közelében levő zúzódáshoz érnek finoman. Alig érintés, szinte nem is érezni, annyira lágyan lebeg szinte felette a kezem. Nem kellett volna átélnie mindezt… nem kellett volna ezt tegye vele bárki is… - …szeretnéd kiválasztani a filmet? - Úgy érzem, képtelen vagyok mélyebben belegondolni az egészbe, mégis levakarhatatlanul tapadt az elmém falára. A hangom halk, szinte suttogás szerűen, miközben lassan végre elszakad a tekintetem a foltról és ránézek. - Maradok. - Délután, talán egy kicsit annál is tovább. Nem tudom még, hogy mit jelentenek a szavai, amikre azt mondta nem járnak kötelességgel. Azzal talán valóban nem, de mégsem mondhatja, hogy nem volt súlyuk, hogy csak a pillanat szülte őket. Nem, az csak megadta a kellő löketet, hogy hangot adjon az érzéseinek. Talán nagyobbat, erősebbet, hangosabbat - de nem sokkal kevésbé őszintébbet. De akármit is jelentsen, egyszerre egy napot kell megélnünk, a maiban pedig mellette akarok lenni, akkor is, ha ennyitől csupán nem fognak azonnal felszívódni a testébe és lelkébe vésett jegyek és hegek.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Szept. 21 2023, 20:55

-Red & Aby -

Nem szabadna engednem, hogy a félelem és fájdalom egyvelege ennyire átvegye az uralmat fölöttem. Hiszen itt vagyok, jól vagyok, biztonságban vagyok. Mégis miél több emléj jut eszembe, minél inkább felidéződnek a történések a fejemben, annál jobban össze vagyok zavarodva. Nem értem, hogy miért történhetett ez meg velem, hogy mivel váltottam ki a másik félből ezeket az érzéseket. Nem akarok, de minduntalan belegondolok abba, hogy mi lett volna ha...HA Tod nem érkezik meg időben, ha sikerült volna a támadóm terve. Tudom, hogy nem engedhetem, hogy átvegye az iránytást fölöttem a történtek emléke, erősebb vagyok annál, hogy engedjem legyűrni magam. Más azonban az amit gondolok és az, amit ténylegesen érzek. Csak az számít, hogy biztonságban vagyok, mégsem ennyire egyszerű semmi.
Red nem tehet arról ami történt, és arról sem, ami majdnem megtörtént. Nem is akarom őt hibáztatni semmiért, egyszerűen csak túlságosan érzékenyen érint a viselkedése és minden apró nem tetsző rezdülésre ugrok, mint egy láncra vert kutya. Azért is érint ennyire rosszul az, ahogyan kommunikál velem, mert nekem mindennél nagyobb szükségem lenne most rá. Nem tudom, hogy mikor lopta be magát ennyire a szívembe, hogy miért lett ennyire fontos nekem, és mikor lendült át a mi kis játszadozásunk valami komolyabbá. Legalábbis ami engem illet. Túlságosan átengedem magam az érzéseimnek, a saját zagyva, kusza gondolataimnak. Aminek egyáltalán semmi értelme, mégis elhatalmasodnak bennem és mégis minden egyes kimondott szavam mögött ott az igazság. Titkolhatom, megjátszhatom magam, de attól még ott vannak. Arra számítottam, hogy Red faképnél hagy. Hogy ez már túl sok neki, nem akar belebonyolódni a dolgaimba és elmegy. Megtehetné, elvégre én nem vagyok más, csak egylakótárs, egy alkalmi partner, talán barát. Megtehetné, de a szívem repes az örömtől, hogy mégsem teszi. Szinte áttöri az ajtót, ahogy belép rajta, én pedig minden további gondolkodás, affektálás, hiszti nélkül nemes egyszerűséggel csak a karjaiba vetem magam. A megkönnyebbülés zokogásban tör fel belőlem, miközben egyre jobban karjaiba fészkelem magam. Megállítanám az időt, hogy örökre ebben a pillanatban ragadjunk. Csak annyi időre húzódom hátra, hogy tekintetem az övébe fúrhassam, hogy elveszhessek sötét szemének lágyságában. Látom, hogy őt is megviselik a történtek és hirtelen elszégyellem magam, amiért ennek az egésznek résztvevője lett.
- Jól vagyok törlöm le kázfejemmel a könnyeimmet kivörösödött szemeimről. Ha most nem is vagyok jól, majd jobban leszek. Semmi nem tart örökké így ez az állapot sem. Elsétálok tőle a szekrényemhez azzal az elképzeléssel, hogy lecseréljem a pólót. De az igazság az, hogy inkább menekülök. Előle, az érzéseim elől, a félelmek elől, és minden elől, ami most ennyire összezavar. Némán, gondolataimba merülve dobom le magamról a Todtól kapott pólót és bújok ki a szoknyámból. Ezeket a ruhákat el kell égetnem. Mgefordulok saját magam körül, kezemben egy itthon használt, kissé lyukacsos pólóban, hirtelen bele sem gondolva abba, hogy a megszokott látbányon kívül Red mást is észrevehet rajtam. A kék-zöld foltokat, a mellemen, a karomon, a vállam hátsó felén, a combomon. Vörös, feldörzsölődött bőrömet a kulccsontom körül. Ezek már nem fájnak, sőt, van amiről én magam sem tudok. Belebújok a pólomba.
- Ha más programod van délutánra nyugodtan leléphetsz, nincs semmi gond. fel akarom menteni a felelősség alól, nem tartozik nekem semmivel. Hanyagul hasra vágódom az ágyban.
- Visszatérve arra amit mondtam... megköszörülöm a torkomat - ne érezz semmit kötelességnek. Csak elragadtak az érzések. attól még minden szavam igaz és őszinte, de nem akarom ennél jobban megrémiszteni. Szétkúrtam mindent.  


- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 09 2023, 22:20
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Nyugodtnak kellett volna maradnom, akkor is, ha az egész helyzetben alig akad valami megnyugtató amibe kapaszokodhatnék. Nem kellett volna úgy megszólalnom, hogy azt hihesse, hogy ő a haragom tárgya - de nem kellett volna azt hinnie, hogy ez így van. Lehet nem is hiszi… fogalmam sincs, az egész helyzet szar, velünk a közepén, ahogyan elviharzik a szobájába. Láttam. Láttam rajta, hogy sírt. Nem akartam, hogy miattam sírjon… azt hiszem, ez vezérel mégis az ajtaja elé, akkor is, ha olyan rohadt makacs vagyok, hogy egy bocsánatkérés fizikai fájdalmakat okoz. Most mégis itt ülök, alig pár méterre tőle, mégis úgy érzem, mintha a város túloldalán lenne. Valahol az van a fejemben, hogy le kellene lépnem, csak hagyni a dolgokat, hogy csendesedjenek, leszálljon egy kicsit a vihar, és majd legközelebb megpróbálok nem teljesen belegázolni - úgy, ahogyan tenni szoktam. Most mégsem megy, mégsem a kijárat felé indultam, mert egyszerűen képtelen vagyok úgy itt hagyni, hogy közben tudom, hogy sír, ráadásul miattam sír. Mégis mióta lett ez az egész ennyire fontos? Mégis azt kívánom, bár ne mondaná ki, hogy valami igenis megváltozott köztünk, hogy a barátságunk mellé tűzött extra igenis hatással volt másra is. El akartam kerülni ezt, menekülni előle, mintha úgy kevesebb esélyem lenne elrontani, most mégis utolért. Itt van a levegőben, már nem csak kimondatlanul, hanem szavak formájában is telepszik közénk. Miért kellett ezt tenned, Abs? Mégis miért?
Minél többet alakítunk az egészen, annál jobbak az esélyek arra, hogy rosszul fog végződni. Az a kimenetel meg nem csak kettőnket fog seggberúgni, hanem a körülöttünk levőket is. Ezért is akartam kerülni, egy részem akarta, mégis a másikra hallgattam amikor belekezdtünk az egészbe. Vissza kellene fordulni, de már rég késő, mert már én sem akarnám teljesen elengedni. Fogalmam sincs, hogy mit akarok az egésszel, és most gondolkodni sem marad időm, mert a következő szavaira újra előjön a haragom. Nem igaz, hogy nem vagyok itt neki, itt vagyok, itt voltam, csak dühösen és feszülten, a tehetetlenség érzésétől egyenesen darabjaimra tépve szét, de a rohadt életbe is, itt voltam vele és ő szaladt el előlem. Most pedig én rontok be a szobába, mert nem érdekel mit vág a fejemhez, de most az egyszer tényleg nem vádolhat azzal, hogy nem voltam itt. Máskor, máskor gyakran megtehették sokan, de ez most más.
Most magamhoz ölelem szorosan, ha akar, akkor majd elküld ő - lényegében újra - de most még egyszer magamhoz akarom húzni, anélkül, hogy a szavaitól elnehezednének a gondolataim, még egyszer úgy akarom magamhoz ölelni mintha minden a régi lenne és ami még fontosabb: mintha minden rendben lenne. Sokkal nagyobb rendben, mint amiről a folyton záporozó könnyei mesélnek, ahogyan a hátát simogatom gyengéden. Egy kicsit lenyugszom, egy kicsit elszivárog a haragom, ahogyan csak ő marad meg én. - Sajnálom… - Szinte vele egyszerre töröm meg a csendet. Igazából elég ritkán kérek bocsánatot, főleg őszintén, most mégis annak gondolom. Nem akartam én is rúgni egyet oda ahol fájt. - Nem megyek el… - Rá pillantok, azt hiszem láthatja, hogy vörösebbek a szemeim, mint aki pillanatokkal korábban még könnyeket tartott vissza. Fogalmam sincs, hogy mi ez az egész - de nem most akarom eldönteni. Most csak vele akarok lenni és nem akarom elengedni.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 21:07

-Red & Aby -

Szívem mélyén tudom, hogy Red nem akart megbántani, hogy egyetlen másodpercig sem gondolt arra, hogy még mélyebb sebet ejtsen rajtam. De most túlságosan érzékeny vagyok ahhoz, hogy csak legyintsek a hülyeségeinek. Igenis rosszul esik ahogy beszél velem, ahogy szinte a képembe kiabálja a szavakat. Hagynom kellene, hogy egyszerűen csak leülepedjen mindkettőnkben a dolog, de ahelyett, hogy csendben elvonulnék teljesen kiakadok. Egyszerre bánt és zavar az ahogyan ezt az egész helyzetet lereagálja és ennek nem is vagyok rest hangot adni. Talán még túlzásba is esem. Olyasmiket mondok, amit nem gondolok komolyan. Olyanokat, amikkel tudom, hogy megbánthatom, pedig mostanában ő a legfontosabb az életemben. Ez az oka annak, hogy annyira rosszul érint a viselkedése, mert egyszerűen csak azt szeretném, hogy öleljen, hogy a fülembe suttogja, hogy minden rendben van. El akarom hinni neki, hogy tényleg minden rendben van. Mert itt van velem, itt vagyunk együtt, ez már önmagában elég bizonyítéknak kellene lennie arra, hogy elhitesse velem, minden a legnagyobb rendben. Azt hiszem, hogy ez a játszadozás kettőnk között észrevétlenül átlépett egy olyan szintre, amire én nem vagyok felkészülve. Nem szabadna azt éreznem, hogy hiányzik amikor külön vagyunk, nem szabadna azért sóvárognom, hogy végre találkozzunk. Nem kellene ő legyen az első gondolatom amikor felkelek és az utolsó miután lefekszem. Nem kellene, mégis ezt érzem. Emiatt szégyenlem magam. Nem fogom soha rá erőltetni magam, de ezek miatt a kusza érzések miatt érint annyira rosszul a reakciója. Egyszer magamban kellene letisztázni azt, hogy pontosan hányadán állok vele, de most nincs elég erőm ahhoz, hogy ezzel szembenézzek. Visszavonulok a szobámba. Egyrészt azért, mert nem akarom, hogy sírni lásson, másrészr pedig amiatt, mert itt nagyonn biztonságban érzem magam, mint bárhol máshol. Red azonban nem adja fel, nem engedi, hogy az önsajnálat mocsarába süllyedjek, hanem utánam jön. Nem tudom pontosan, hogy ez a gesztus, vagy a felfokozott érzelmi állapotom a ludas abban, hogy a szavak csak úgy ömlenek kifelé belőlem. Mindent elmondok amit érzek és gondolok. Könnyű úgy beszélni, hogy elválaszt minket az ajtó lapja, így nem kell a szemébe néznem. Mindent vagy semmit alapon osztom meg vele az érzéseimet és gondolataimat, a félelmeimet és vágyaimat.
Mellkasomból kitörni vágyó szívem zakatolása miatt csak alig hallom meg, hogy mond valamit. Arra azonban mindenképp felkapom a fejem, amikor terminátorként ront be a szobámba, és nekem alig van időm arra, hogy felálljak az ágyból mielőtt megölel. Hozzábújok. Átölelem a derekát, fejem a mellkasába fúrom és csak zokogok. Hosszú, talán soha véget nem érő másodperceken keresztül csak sírok, teljesen átitva a pólója anyagát könnyeimmel. Hogy miért sírok? Talán azért, mert távozik belőlem a feszültseg, vagy azért, mert nem kell egyedül lennem, lehet, hogy szimplán amiatt, mert bűntudatom van a szavaim miatt. Talán minden egyszerre. Az igazság azonban az, hogy azért hullnak a könnyeim, mert fontos nekem és mindennél többet jelent, hogy itt van velem.
- Sajnálom... szipogom bele a felső anyagába a bocsánatkérésem. Nem akartam megbántani, nem szerettem volna rajta levezetni a haragomat, mégis sikerült.
- Kérlek ne menj el... emelem fel a fejem és kövörösödött tekintetemmel az övét keresem. Mikor lett ennyire fontos nekem? Mikor billent át bennem ennyire az a dolog, ami ártatlannak indult.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyVas. Szept. 03 2023, 21:33
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Fogalmam sincs, hogy mit kezdjek ezzel az információval… mármint, sejtem, hogy most olyasmire lenne szüksége, hogy itt legyek neki, próbálok is itt lenni, egy ideig határozottan ott is vagyok, amíg tovább nem gondolom az egészet és fel nem húz teljesen, hogy mit tett az a barom vele, meg mi az amit még tehetett volna, úgy, hogy közben én tudatlan tehetetlenséggel ültem itthon. A gondolataim megállíthatatlanul száguldanak előre a mi lett volna ha helyzetbe, az aggodalmam győz, a félelem lesz úrrá rajtam, és az egyetlen csatorna amin mindez egyszerre utat törhet magának az a haragé. Nem Absra haragszom, hanem mindenki másra és kicsit az egész elcseszett világra is, amiért ez majdnem megtörtént. Mert egy majdnem édeskevés, ha az egyetlen ismeretlennyire van a biztostól. Túl közel volt. Rémiszőten közel. Remegek, de nem csak a félelem szorítja az össze az izmaimat.
Utána kell mennem. Utána akarok menni, mert tudom, hogy sír. Hogy most miattam tört ez így fel belőle, hogy most én voltam az a barom aki tovább tépte a sebeit, aki oda ütött ahol még nagyon is fájt. Nem akartam megbántani… sosem akartam bántani, mégis sejtettem, hogy ez elkerülhetetlenül ott lebeg felettünk, mert valahogy mindig összehozom és csak utólag észlelem, hogy mennyire nagyon elbasztam. Nem kell hallanom a sírását, látnom sem kell, ahhoz hogy valósan képzeljem magam elé. Azt hiszem ez a kép az, amire kijózanodnak a gondolataim annyira, hogy már egy nyugodtabb hangvételben szólaljak meg ismét, az ajtaja mellett ülve. Le kell ülnöm, mert fogalmam sincs mit tennék, ha állnék. Lenyomnám a kilincset? Nagyobb lenne a kísértés rá, mint innen lentről.
- Ott akartam… - Halkan mondom, fogalmam sincs, hogy hallja-e, vagy egyáltalán melyik lehetőség a jobb, ha elvesz a csendben vagy ha átszűrődik hozzá az ajtó túloldalára. Hallom, hogy szipog, erre pedig megfeszülök, de csak magam elé bámulva beszélek tovább, és mozdulatlanul várom a válaszát. A válaszát, amire talán nem voltam felkészülve. Haza akart jönni hozzám. Senki mással nem érezné magát biztonságban. Azt akarta, hogy én legyek itthon. Vágyott arra, hogy én legyek itthon. Pedig ismer. Pedig tudja, hogy milyen vagyok. Vagy talán pont emiatt? Talán az elmúlt hetek miatt? Talán azok a pillanatok miatt, amikor úgy érződött, nem csak a testünk érinti egymást? Amikor volt az egészben valami megmagyarázhatatlanul szép? A szépség viszont többnyire múlandó, azért is igyekeznek megörökíteni azt. A miénk is ilyen? Pár napos, órás? Vagy több ennél? Ezek azok a kérdések, amiket mindig is kerültem, attól tartva, hogy egyszer majd meg is kell válaszolnom őket. Ha megválaszolnám, ha megválaszolnánk, onnan nehezebb lenne visszafordulni. Ha kinyitod a dobozt, meglesz a válasz a kérdésre, amíg csukva, nem tudod pontosan, mit találsz benne. Legfeljebb sejted, reméled vagy vágyod, de bármi lehet igazából. Bármik lehetnénk, elméletben, de gyakorlatban… a valóságban… fogalmam sincs. Hogy én lennék a legszebb dolog, ami vele történt az elmúlt hetekben? Egy pillanatra összeszorítom a szemeimet, talán így sikerül visszatartani az érzést, de nem, így is belém markol a szavak súlya. A félelem, ami csak erősebb lesz. Az amitől titokban mindig is rettegtem. A fenébe, Abs, miért kell kimondanod? Miért kellett kimondanod?
Pofonként ér, hogy elcsesztem, ha nem is visszafordíthatatlanul, de elcsesztem, és ilyenkor mindig csak egy kérdés, hogy mikor lesz visszafordíthatatlan? Hiszen ott voltam neki, ott akartam lenni neki, felhúzott az az állat, kifakadtam, most itt vagyok megint, akkor is ha fogalmam sincs mi a jó vagy a rossz, ha úgy érzem, hogy itt lenni egyszerűen kevés. Itt voltam, majd újra ide jöttem, most pedig azt mondja, hogy egyedül akar lenni. Amikor azt akarta, hogy vele legyek, most meg már inkább látni sem akar, inkább zárkózna magába, amikor szinte sosem szokott.
Egyetlen szó, ami a nyelvem hegyén ég: sajnálom. Pedig szinte perzsel már, mégis olyan nehéz kiejteni, mégsem mozdul az ajkam rá, nem formálom a hangokat, nem történik semmi, csak mozdulatlan mélységbe fagy a csend. Elbasztam, igaz? Pedig nem voltak elvárások, kimondva nem, de lehet ez kevés volt, valójában, ahogyan elmondta, voltak. Mégis itt voltak a vágyak közé vegyülve… - Itt voltam. - Feszültebben remeg a hangom, mégsem emelem fel újra, pedig rohadtul itt voltam, akkor is amikor kiabáltam, nem mentem volna sehova. - A lelépésben legalább rohadt jó szoktam lenni... - Rohadtul elegem van abból, hogy folyamatosan elrontom a dolgokat, hogy nem tudom mit tegyek, vagy ha tudom és meglépem sem úgy végződik, mint szántam. Könnyebb lelépni, hagyni a fenébe az egészet lenyugodni, mert ha hozzáérek csak jobban felkavarom. Éle lesz a szavaimnak akkor is, amikor nem szánok nekik, bántanak ott is ahol nem akarom, ahogyan most is tették. Mennyire elcseszett ez? Ha hallgatok nem jó, de ha megszólalok csak rosszabb. Bekaphatja az egész rohadt világ, ahogyan hirtelen felugrok, legszívesebben üvöltenék, mégis végül az ajtót nyitom ki és nem érdekel mit mondana Abs az egészre. Majd utána elküldhet ahová akar, vagy hozzám vághat amit akar, de azt kibaszottul nem mondhatja most, hogy nem voltam itt, mert itt voltam! Lehet nem úgy, ahogyan ő gondolta vagy akarta volna, csak úgy, ahogyan éppen tudtam... de itt voltam, szóval kapja be, ha akarja lelépek és estig nem is kell a képemre néznie! Az előtt viszont, akármit is tesz, én látszólag megállíthatatlan erővel felé tartok és megérkezve magamhoz ölelem. Kapja be az egész rohadt világ... most nem érdekel mi lesz, holnap úgy is lesz amit megbánnom.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyVas. Szept. 03 2023, 12:28

-Red & Aby -

Egyértelmű, hogy ez a mai, egyáltalán nem az én napom. Szeretnék csak láthatatlanná válni és úgy tenni, mintha nem léteznék, mintha a fejem fölött összacsapó szarcunamiba éppen nem fulladnék bele. Nem is tudom, hogy mire vártam, csak azt reméltem, hogy Red mellett talán kicsit elfelejthetem mindazt ami történt. Nem akartam elmondani, bárcsak nem mondtam volna semmit. Sokkal könnyebb lenne, ha azt hinné, hogy simán valakivel együtt voltam, az igazság fájdalmánál minden jobb lenne. De nem, én képtelen voltam tartani a számat, pedig teljesen tudatában voltam annak, hogy Redmond nem tudja a kényes helyzeteket a helyén kezélni. Ezért nem beszélünk soha arról, hogy mi a fene is van köztünk, ezért sodródunk egyszerűen csak az árral, abban bízva, hogy amikor partot érünk még mindig egymás mellett leszünk. A legnagyobb hibás én vagyok, mert valami olyasmiben reménykedtem, ami nem létezik. Ebben a történetben nincs „mi,” csak Ő van és én, két különálló halmaz. Nem haragszom rá, mert pontosan tudtam, hogy nem mindig sikerül a helyén kezelnie a dolgokat, magamra haragszom, mert képtelen vagyok uralkodni az érzéseimen. Meggyötörve érzem magam, talán kissé túlreagáltam a szavait, de most túlságosan érzékeny vagyok és neki ezt látnia kellett volna. Annyi minden van már mögöttünk, egészen sok kellemes pillanat, órákig tartó beszélgetések, lopott pillanatok, tényleg azt gondoltam, hogy ismer már annyira, hogy lássa rajtam mire van szükségem. Tévedtem. Kicseszettül tévedtem és ezért csak én vagyok a felelős.
Képtelen vagyok hosszabb ideig megmaradni mellette, nekem most arra van szükségem, hogy egyedül legyek, hogy a torkomat maró sírástól megszabadulhassak. Miután hangos csattanással záródik be az ajtó mögöttem, már nem tartom vissza a könnyeimet, hagyom, hogy zokogva, törjenek utat maguknak. Végighasalok az ágyamon, fejem a párnába temetve amolyan hangtompítóként, hogy odakint ne hallhassák a hangomat. Ne hallja, hogy mennyire megbántott, hogy elárulva érzem magam, hogy teljesen összeomlottam és jelenleg nem látom a fényt az alagút végén. Jobban leszek. Tudom, hogy így lesz, mert nem engedhetem meg senkinek, hogy átvegye az irányítást az életem fölött. De most még szar és most még kibaszottul jól esett volna ha velem van. A saját szipogásomtól alig hallom meg, hogy Red az ajtóm előtt ücsörög. Csak akkor emelem fel a fejem, amikor meghallom a hangját. Nem szán...hát nekem egyáltalán nem ez volt az érzésem az előbb. Felülök miközben beszél, kézfejemmel megtörölgetem a szemeimet.
- Csak mellettem kellett volna lenned... már én sem kiabálok, szavaimat szipogva fogalmazom meg neki. Mélyen legbelül tudom, hogy nem szándékosan bántott meg, hogy ugyanolyan tehetetlen, mint amilyen én is vagyok, de ez a tudat egyáltalán nem könnyít a lelkemen, nem érzem magam kevésbé egyedül.
- Mikor reggel felébredtem és megtudtam mi történt velem, az első gondolatom az volt, hogy haza akarok jönni hozzád. Arra gondoltam, hogy senki mással nem érzem magam biztonságban. mondhatjuk, hogy ez most egy kis vallomás a részemről. - Amikor beléptem az ajtón azt akartam, hogy te legyél itthon. Vágytam arra, hogy TE legyél itthon. szipogok erőtlenül.
- Azt hittem, hogy ismersz már annyira, hogy tudd mire van szükségem, hogy tudd, nekem rád lett volna szükségem. Tévedtem. talán tényleg én láttam bele túl sokat abba, ami nincs is.
- Az elmúlt hetekben a legjobb dolog ami velem történt az te vagy... sokkal könnyebb úgy beszélni, hogy közben nem néz. Egészen eddig nem is realizáltam, hogy mennyire szükségem volt arra, hogy ezeket a szavakat kimondjam.
- Kérlek menj el Red, most egyedül akarok lenni szeretném azt hinni, hogy tényleg erre vágyom, de az igazság az, hogy mindennél jobban szeretném, hogy bejöjjön azon az ajtón és megöleljen, hogy az idióta némaságával mindent elcsesszen.



- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 02 2023, 21:56
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Fogalmam sincs, hogy mit csinálok vagy mit fogok csinálni - gyakran általánosan sem, de most még erősebben tombol bennem az érzés. Nem csak tombol, egyenesen kiált, üvölt, mintha bezárva lenne és képtelen lenne kiszabadulni. Mihez kezdjek vele? Vagy mihez kezdjek ezzel az egésszel? Itt kellene lennem neki, Abinak, talán ilyen egyszerű a válasz, mégsem érződik elégnek. Kevésnek érzem, szinte semminek, jelentéktelennek az események összességében. Talán nem engem kellett volna itthon találjon, talán itthon sem kellett volna találjon. Talán bármelyik másik srác jobban kezelte volna, talán mellettük elveszett volna a kétségbeesésem és azt kaphatta volna amire szüksége van, nem pedig… ezt. Ezt ami én vagyok, és amiről tudom, hogy mennyi rombolásra képes. Ezzel a tudattal sétáltam bele a kapcsolatunk változásba is, tudva, hogy mennyire ügyetlen vagyok, hogy milyen könnyedén össze tudom törni, ugyanazzal a könnyedséggel amivel látszólag minden más számomra fontos dolgot is. Minél jobban igyekszem, csak rosszabb lesz, én pedig feszültebb, hogy a saját tehetetlenségembe fulladva végezzem. Megtettem. Megtettem már nem egyszer, s most is hiába érzem, hogy ennek a küszöbén állok, kinyitom azt a kibaszott ajtót és átlépek rajta. De az is lehet, hogy nem csak átléptem, hanem egyenesen áttörtem rajta…
Kiborul belőlem, pedig nem belőlem kellett volna, akármire is számított amikor megosztotta biztosan nem erre, de késő, rég késő amikor beszélni kezdek akkor a szavak marnak. Nem azt marják, akit kellene, hanem azt, akik a legközelebb vannak. Azokat, akiket a legkevésbé akarnék bántani… - Nem veled beszélek így! - Csak most ő hallja a szavakat, jelentős különbség, mégis elenyészőnek hat, képtelen lennék megfogni, biztosan kicsúszna az ujjaim közül, hiszen nem őt kellene szidnom. Nem vele kellene kiabálnom.
- Persze, hogy nem vagy az! - Nem egy senki, nyilván nem, különben nem veszteném el a fejemet ennyire, nem érezném úgy, hogy belefulladok az egészbe. Ha senki lenne, tudnám hagyni a fenébe, elfordulni, ahogyan az ember minden nap teszi az esti híreknél, senki sem nézi igazán, senki sem hallja igazán, mert ha megtenné, ha megértené, az összetörné.
Ordít. Ordít és ordít, hasonlóan ahogyan én tettem, csak hevesebben, pont olyan ízzóan mint ő maga. Csak ez most egy más tűz, ez most jobban fáj, mert neki is jobban fáj. Mégis elhallgatok, csak az arcom lesz szigorú, csak az izmaim feszülnek meg ismét, de most hallgatok, ilyenkor persze rohadt jól hallgatok, amíg ordít, lehord, elszalad. Láttam a könnyeit, talán ezekre is fagytam le. A rohadt életbe…
Az érdekel a legkevésbé, hogy elkapja az arcomat a cigisdoboz éle, azt hiszem, megérdemeltem, hogy felhorzsoljon kissé… bár nem érzem ahogyan lehajolok érte, mint valami gépezet, csak az ajtó csattanására rezzenve meg. A rohadt életbe…
A szemeteshez sétálok, amikor lehet kilógok a takarítás alól, nem is értem miért dobnám ezt most el, inkább felrúgom a kibaszott kukát mintha az tehetne mindenről és nem én. A rohadt életbe!
Pedig megérdemeltem, valahol nagyon is tudom mennyire, ettől lesz még nagyobb szar az egész. Erőtlenül sétálok a szobája ajtaja elé, valószínűleg most rohadtul nem akarja látni a képem, de lényegében nem is fogja, ahogyan egy tompa puffannással vágódok le a földre. - Nem szánlak, Abs… - Változott a hangom, kissé száraz, fájdalom rezeg benne, a düh már csak az ereimben pulzál. Félek. Azt hiszem, félelem volt mindvégig, csak minden más mögé bújt, hogy ne vehessem észre. - Csak kibaszottul fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Fogalmam sincs mit csinálnék ha megtette volna. Fogalmam sincs mi lenne ha… rohadtul fogalmam sincs semmiről. - Hallhatja, ahogyan az ajtónak támasztom a fejem.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 02 2023, 21:01

-Red & Aby -

Túlságosan sok érzés és gondolat kavarog most bennem. Egyszerűen még túl friss az emlék, nem vagyok arra képes, hogy tisztán gondolkodjak. Vannak még emlékképek amik nem teljesen tiszták, üresnek és kihasználtnak érzem magam egyszerre. Sokkal de sokkal nagyobb baj történt volna, ha nincs Tod, aki hősiesen a segítségemre sietett. Mégis úgy érzem, hogy meggyaláztak és kihasnzáltak. Ha megpillantok magaon egy véraláfutást, egy sérülést azonnal eszembe jut az érdes szakáll érzése a bőrömön, tenyerének durva szorítása a melleimen. Jobban kellett volna vigyáznom magamra, talán keményebben is küzdhettem volna.
Tisztában vagyok azzal, hogy csak egy kis időre van szükségem, hogy lecsillapodjanak bennem az érzések és mindenféle belső nyomás nélkül képes legyek végiggondolni a történteket. Nem vártam semmit Reddel, őszintén, abban sem voltam biztos, hogy bárki is itthon lesz, de mégis jó kicsit megnyugodni az ölelésében. Látom és érzem rajta, hogy mennyire feszült, amit teljes mértékben meg tudok érteni. Hirtelen a semmiből ráakasztottam olyan tényeket és infókat, amikkel egyszerűen nem tud már mit kezdeni. Talán én sem tudnám, hogy fordított esetbe mit mondjak. Egyelőre bőven elég, hogy átölel és biztonságban érezhetem magam a karjában. Nem mondtuk ki soha, talán nem is fogjuk, de attól még egyre különlegesebb és egyre fontosabb ez a kapcsolat nekem. A legjobb barátom lett, a társam és tök mindegy, hogy szembenézünk a tényekkel vagy inkább hagyjuk porosodni a dolgot, attól még ez van. Fontos nekem.
Túlságosan feszültek vagyunk, én pedig kibaszottul megbántva érzem magam, amin egyáltalán nem segít az ahogy beszél velem. Elhúzódom tőle és felvont szemöldökkel meredek rá. Okééé, nem vártam, hogy most egész nap a sebeimet fogja nyalogatni, de egy kicsit több jóindulat és együttérzés azért szorulhatott volna abba a konok fejébe. Eltávolodok tőle és leülve a padra inkább rágyújtok. Addig sem azon gondolkodom, hogy mivel kellene visszavágnom neki. A csalódottságom azonban szépen lassan felváltja a düh. Képtelen vagyok tovább kontrollálni magam, még Ő IS elárul.
- Na és te hallod, hogy mit beszélsz? Vágok vissza ingerültebben a kelleténél. - Legfőképpen hallod, hogy hogyan beszélsz velem? A stílusa, ahogyan beszél, az több mint sértő. Legalábbis most, ezekben az amúgy is szar perceimben.
- Nem, nem gondolom, hogy normális. Egy kibaszott beteg seggfej, aki ki tudja még hány nővel eljátszotta ugyanezt! Szerinted kicseszett normális ahogy most beszélsz velem? Mi vagyok én neked Red? Egy senki? Nem mondom, hogy nem reagálom túl és vagyok kissé heves, de ennél a stílusnál a folytonos hallgatság is jobb. Minden jobb annál amit most érzek. Nagy erőfeszítés kell ahhoz, hogy ne rohanjak el sírva. Pillantásommal követem a mozdulatait, ahogy visszasétál a pulthoz, rágyújt.
- Nem kérek a szánalmadból Red. Sem a füvedből, de még belőled sem! Nem kértem, hogy a sebeimet nyalogasd, de egy kicsit több együttérzést megérdemlek az Istenit! az eddig olyan jól visszatartott könnyek most hisztérikus segélykiáltásként törnek fel belőlem.
- Baszd meg magad Red, de tényleg vágom hozzá a kiüresedett cigisdobozt és azzal a lendülettel sarkon fordulok, hogy magára hagyjam. Minden olyan zavaros és annyira összetörtnek érzem magam. Túl sok minden történt túlságosan rövid idő alatt. Hangos csattanással vágom be magam után a hálóm ajtaját. Bassza meg az egész világ!


- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 02 2023, 20:54
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Nem igaz, hogy nem gondoltam egy hasonló kimenetelre, nyilván gondoltam, mert ennyi idő alatt bőven volt lehetőségem mindenre gondolni - de nem akartam elhinni, hogy igaz lehet. Aggódtam, de nem kapaszkodtam egy lehetséges rémes verzióba sem, mintha az agyam egy része elutasította volna, hogy igaz lehet. Azzal nyugtattam magam, hogy biztosan rendben van, csak bosszant, hogy ennyire eltűnt, de biztosan nincs baja… most pedig kiderül, hogy egészen kevés választotta el. Alig megfogható, egy idegen pasi, aki lehetett volna bárki. Nem számítottam igazán erre a kimenetelre, most, hogy előttem van, sokkal rosszabb mint amikor csak aggódó gondolat formájában létezett.
- Nem tudhattad… - Nem tudhatta senki sem, akkor sem ha kihívó ruhákat hord vagy közvetlen a személyisége, akkor is rossznak érződik az egész. Kicsit szorosabban húzom magamhoz, ha már mondani nem vagyok képes semmit sem, akkor legalább azt akarom, hogy érezze, hogy itt vagyok. Tehetetlennek érzem magam és valahol gyengének, mégis feszült minden izmom az indulatoktól. Legszívesebben kiabálnék, egyenesen üvöltenék, de magamban tartom. Magamban tartom mert nem akarom ennél is jobban megrémiszteni, már így is azt hitte, hogy én is őt okolnám. Mégis miért hitte azt, hogy rá fognám? - A fenébe Abi, talán, de számít az? Ha azt mondtad, hogy nem akarod, onnantól kezdve mindegy, hogy mi volt rajtad, vagy volt-e rajtad bármi is! - Most már érezheti a haragomat, mert nem fér el bennem, ha a gondolataim többi részét vissza is tartottam, az indulataimat nem tudom, képtelen vagyok, túlnő rajtam az egész ilyenkor pedig nehéz visszafognom a szavaimat. Már rég túlléptem most a hallgatáson. - Hülyeség. Hallod mit beszélsz? - Kicsit ráförmedek, de a kétségbeesés és a félelem elegye haraggal feloldva veszélyes párosításhoz vezet. - Azt mondtad drogot csempészett az italodba. Szerinted ez normális? Annak, hogy bedrogozott, kurvára semmi köze a többihez. Nem érdekelte te mit gondolsz az egészről, csak az, hogy ő mit akart! - Miért hiszi azt, hogy ez másképp lenne? Talán feltűnőbb volt, talán könnyebb célpont, de ez nem jelenti azt hogy másképp nem szemelte volna ki és ettől nem lesz indokoltabb az egész. Semmitől nem lesz indokoltabb az egész.
Ahogy elhúzódik tőlem, én is kicsit távolabb lépek, levegőre van szükségem azt hiszem, de nem akarok most lelépni mellőle. Inkább visszamegyek a pulthoz a cigimért és a gyújtómért. Nem engem kellene nyugtatni, de most felhúzott ez az egész. - Szerzek… - Halkul a hangom, most, hogy kiakadtam egy keveset a feszültségből. - Az nem számít, megnézünk egy filmet. - Megvonom a vállam, nem ez az első, hogy hirtelen kihúzom magamat valami megbeszélt alól és esélyesen nem is az utolsó. Annyi a különbség legfeljebb, hogy most valóban indokolt. Nem akarom most egyedül hagyni, főleg ha ilyeneket gondol… Szívok párat a cigiből, majd lassan visszasétálok mellé. Még mindig nem tudom mit mondhatnék, úgyhogy csak leülök nem messze tőle, a kezemben a telefonommal kezdek írni valakinek a fű miatt.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 02 2023, 20:28

-Red & Aby -

Nem akartam elmondani senkinek azt ami történt, mert egyszerűn nem tudok szembenézni a valósággal. Minél több részlet jut eszembe a történtekről annál inkább érzem azt, talán túlságosan kihívó voltam. Ismerem magam, tudom, hogy eléggé kihívó természetem van, közvetlenségemet pedig nagyon sokszor félreértik. Csak azt nem értem, hogy miért akart ilyen mocskós módszerekkel megkaparintani engem. Nekem most szerencsém volt, hogy Tod éppen a raktár felé sétált és hangokat hallott kiszűrődni, de vajon hány védtelen nővel játszotta még el ezt akik nem tudtak megmenekülni? Már a gondolattól is újra hatalmas gombóc keletkezik a torkomban. Nem tudom, hogy mikor fogom tudni magam mögött hagyni a történteket.
Nem akartam elmondani, de ahogy átölel és érzem a támogatását sokkal jobban érzem magam. Szükségem volt erre. Szükségem volt rá, hogy mellettem legyen és érezzem, fontos vagyok neki. Nem akartuk felcimkézni ezt az egészet ami köztünk van, én mégis úgy érzem, hogy ez már nem arról szól, mint aminek indult. Sokkal több annál. Persze, eszemben sincs hangztatni ezt, mert félek, hogye megijeszteném vele, vagy eltaszítana magától. Mindaddig amíg úgy érzem, hogy még képes vagyok folytatni tartom magam a megállapodásunkhoz.
- Nem kellett volna elmennem egyedül. Bújok hozzá a mellkasához amikor közeleb von magához ismét. Illata orromba kúszik, testének melegsége pedig biztonságot sugároz magából. Elmondhatatlanul szükségem volt rá. Apró puszit nyomok remegő ujjaira, miután arcomhoz érnek. Lehunyt szemekkel veszek egy mély lélegztet, hogy megpróbáljam visszafolytani a sírhatnékomat. Azt hiszem kicsit összemosódott a fejemben a realitás és önostromzás határa.
- Lehet, hogy túlságosan kihívó voltam. Esetleg félreértelmezte a szavaimat vagy a tetteimet. Tudod, hogy néha milyen közvetlen tudok lenni. Talán ha nem kicsit visszafogottabb vagyok nem látta volna azt rajtam, hogy mindenre kapható vagyok. Nem tudom. rántom fel a vállam tanácstalanul. Azzal nem segítek magamon, hogyha minden második gondolatom az, hogy mit csinálhattam rosszul. Vajon melyik volt az a pillanat, amikor az az idióta arra gondolot, hogy zöld utat adtam neki bármire is? Nem azzal a céllal mentem el szórakozni, hogy bárkit is felszedjek, nem állt szándékomban semmilyen szexuális dologban részt venni. Csak szerettem volna kicsit kiengedni a gőzt magamból, szórakozni, élni, mint bárki más. Be kell látnom, hogy igazuk volt amikor azt mondták, hogy egyedül elindulni a nagyvilágba veszélyes. Elhúzódom tőle, hogy visszaülhessek a padra. Lábaimat behúzom magam alá, a dobozból kiveszem az utolsó cigimet és kicsit még szipogva rágyújtok.
- Szerzel estére egy kis füvet? Azt érzem, hogy segítene lenyugodni kicsit. Elszívhatjuk közösen mondjuk egy filmet nézve? Van programod estére?


- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 02 2023, 12:41
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Már kezdem elhinni, hogy minden rendben van – azon a nyomasztó érzésen kívül, hogy kivel volt egész éjszaka. Azon az érzésen kívül aminek megszületnie sem kellett volna, mégis ott növekedett az aggodalom mellett titokban. Ez most más. Valami mégis más, és ahogyan beszélni kezd a legrosszabb gondolataim egyike válik közeli valósággá. Úgy ölelem magamhoz, mintha sosem engedném el, s talán tényleg nem fogom, egészen addig amíg rám nem pillant. Zúg a fejem a gondolatoktól, szédülök a mi lett volna ha helyzetek sokaságától, mégis, arra dermedek le újra amit mond.
– Mi? Miért? Dehogy… - Nem is értem miről beszél és ez látszik is rajtam, ahogyan közelebb húzom. Miért haragudnék? Ha lefeküdt volna valakivel sem kellene, hiszen sosem beszéltük meg mi ez az egész köztünk – és mindezt valahol okkal, azt hiszem – ugyanakkor… miért haragudnék rá azért, mert majdnem megerőszakolta valami állat? A hátát simogatom gyengéden, remeg a kezem, de alig érezni a mozdulatsor közben. Csak akkor lesz egyértelmű, amikor távolodni kezd, én pedig az arcához érek, hogy letöröljem a könnyeit. Annyira… fáj így látni.
– Nem fogom… - Ha nem akarja akkor nem, és talán jobb is, mert tudom hogyan reagálnának. Mindenki kiborulna és okkal – de senki sem Absra vetítené a dühét. Ezen a ponton azonban valóban fogalmam sincs, hogy mit kellene mondanom neki, vagy mit kellene tennem egyáltalán, és pontosan ezt a pánikot érzem megjelenni előbb a tekintetemben, majd lassan az arcomon is. Lassan már magamra vagyok dühös, amiért ennyire nem vagyok képes semmit sem csinálni most, csak gyengéden tartom az arcát a kezeim közt miközben figyelem. – Nem a te hibád volt. Oké? Nem a tied… - Halkul a hangom, ahogyan az előző kérdésére gondolok vissza. Ugye tényleg nem gondolja azt, hogy ő tehet arról, hogy valami jöttment vadbarom nem tudja mit jelent az, hogy nem? – Csak aggódtam… - Azért voltam dühös, nem rá. Jó, nem csak ezért, kicsit másért is, kicsit a gondolatra is, hogy mással töltötte az estét – de az most nem lényeges. Az most a kevésbé lényeges az egészben, hogy miért zavarna ennyire ha mégis mással lenne, csak az egómat sértené vagy annál azért többet.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzomb. Szept. 02 2023, 12:26

-Red & Aby -

Talán nem kellene szégyellnem magam amiatt ami történt és ami történhetett volna, hiszen nem provokáltam ki szándékosan, mégis úgy érzem, hogy ami velem történt az az én szégyenem. Talán túlságosan közvetlen voltam, elhitettem a sráccal, hogy egy-két italnál és táncnál több is lehet. Túlságosan rövid volt a ruhám, vagy túl sokat mutattam magamból. Hibákat keresek önmagamban, amik megmagyarázzák mindazt amit elszenvedtem. Nem akarom, hogy bárki is tudomást szerezzen arról aminek majdnem áldozatául estem. Egyszerűen nem akarom Red szemében látni a sajnálatot. Időre lesz szükségem ahhoz, hogy túllendüljek az éjszaka történésein, hogy ne érezzem magam egy darab rongynak, aki bárki kedvére használhat a beleegyezésem nélkül is. Sok minden rejtve van még előttem a saját elmém által, nem emlékszem mindenre pontosan, de arra igen, hogy mennyire össze voltam zavarodva és féltem. Nem tudom, hogy valaha eszembe jutnak-e a dolgok, mégis biztos vagyok abban, hogy ezt soha nem fogom teljesen magam mögöt hagyni.
Látom, hogy Redet mennyire megviseli a tudat, hogy valahol máshol töltöttem az éjszakát, látom a szemében a haragot, mozdulataiban az értetlenséget. Sosem beszéltünk arról, hogy ez a kapcsolat kettőnk között exkluzív lenne, csakis egymásra koncentrálódva, mégis talán valahol mélyen mindketten ebben reménykedtünk. Azt hiszem, hogy én sem viselném jól, hogyha ő állítana haza egy átbulizott éjszaka után valami csajról áradozva. Talán ideje lenne megbeszélni, hogy mi is bontakozik ki kettőnk között.
Egyelőre azonban nem tudok másra gondolni csak a nemrég átélt traumákra. El kell mondanom neki, ki kell adnom magamból a féjdalmat, talán az segít abban, hogy magam mögött hagyjam végre. Miközben beszélek egyetlen pillantra nézek fel rá, nem akarom látni a szemében, hogy mennyire haragszik és csalódott. Mi van, ha azt mondja, hogy minden az én hibám? Szavak helyett inkább csak megölelem őt, elveszve az ölelésében, véelmező karjaiban. Egészen eddig nem is realizáltam, hogy mennyire szükségem van erre. Szükségem van rá. A könnyek megállíthatatlanul folynak végig az arcomon, megkönnyebbülést hozva a lelkemnek. Tényleg igaz, hogy a szavaknak ereje van.
- Haragszol rám? kérdezem szavaimat a pólója anyagának suttogva. Még mindig nem nézek fel rá, csak engedek a saját gyengeségemnek, hogy szipogva élvezzem az ölelése áltak nyújtott megnyugvást. Neki egyszerűen képtelen vagyok hazudni, nem tehetem meg, hogy nem mondom el neki az igazat, hogy úgy teszek mintha idegenek lennénk. Az elmúlt napokban ő jelentett számomra mindent, a boldogságot, a kikapcsolódást, az örömet. Elhúzódom tőle, kézfejemmel törölgetve le a könnyek a szemeimről. Még mindig szipogok, de már sokkal nyugodtabbnak érzem magam.
- Kérelek a srácoknak ne mondd el, jó? Nem akarom, hogy rólam suttogjanak a hátam mögött vagy amikor azt hiszik nem figyelek.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyPént. Szept. 01 2023, 21:37
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Kényelmetlen lehetne a csend, s talán az is, de a gondolataim még annál is jobban nyomasztanak. Nem akarom megtörni, nem is tudnám mivel. Most nem tudom mit mondhatnék neki, csak kérdezek párat, olyanokat is, amikre nem akarom tudni a választ. Mégis elhangzanak, mégis megérkezik rájuk a válasz, és ahogy sejtettem, csak rosszabb lesz az egész, míg a kávéfőző nem lesz a leghangosabb a szobában. A kávéfőző és az ujjaim halk koppanása a kijelzőn, ahogyan a lehető legtömörebb választ küldöm a srácoknak. Tudom, hogy üzenetben nem tudnék annyit írni, hogy lenyugtassa őket, mert biztos, hogy tele vannak kérdésekkel, végülis hosszú órákon át aggódtunk Abs miatt. Úgy tűnik, feleslegesen…

Nehéz a fejem amikor leteszem a készüléket, akkor is, amikor a kávéhoz lépek és odaviszem. Amikor megcsókolom. Amikor megcsókol. Szavak helyett beszél minden mozdulata, némán suttogja el a válaszokat azokra a kérdésekre amiket ki sem mondtam neki. Nem lep meg, hogy észrevette, túl jól ismer hozzá, és én sem vagyok a legjobb az elrejtésükben. Egy kicsit enyhül bennem az érzések orkánja, amíg a csókunk tart, magával ragad, felveszem a tempót, átveszem a szenvedélyt, a mozdulataim az övéit tükrözik vissza felé. Szorosan ölelem vissza, már érzem, hogy itt van, a közelsége pedig elmossa az aggályaim egy részét. Egy részét, amik attól tartottak, hogy nincs jól. AMint viszont megérzem az apró rezdüléseit, és lepillantva rá meglátom a könnyeit, azonnal visszatér az érzés. Mi az amit mégsem mondott el?

A mosolyát figyelem, más, mint amit megszoktam, nem hat őszintének, nem sugároz örömöt, nem ragyog át rajta a fénye. Valami történt. Biztosra érzem, ahogyan óvatosan a könnyeit törölgetem, azon gondolkodva, hogy mégis… hogyan kérdezzek rá? Nem akar róla beszélni. Figyelem ahogyan távolabb lép, figyelem, ahogyan a kávéba kortyol, és figyelem, ahogyan rágyújt és közben minden ösztönöm arról ordít, hogy valami nagyon, de nagyon nincs rendben… de már rákérdeztem. Már rákérdeztem, és hazudott, már rákérdeztem, és nem akarta elmondani. - Oké… - Már rákérdeztem, és most nem tudok mit mondani. Pedig úgy érzem, hogy kellene valamit… amikor megszólal. Amikor megszólal és bennem maradnak a gondolatok, a lélegzet, talán az idő is megáll amíg beszél, elhallgat minden, mozdulatlan minden. Szinte hallani, ahogyan megfagy a vér az ereimben, ahogyan kővé dermedek, és csak miután elhallgat tudok két értelmes szót kipréselni magamból, azt is bambán és értelmetlenül. - Hogy… mi? - Leáll az agyam, megszűnnek a gondolatok, csak az ő hangját hallom. Nem igazi a kérdés, pontosan hallottam mit mondott, csak süllyednek a szavai, magukba szippantanak egy végtelennek ható kút mélyére. Csak akkor mozdulok, amikor sírni kezd, amikor kicsordulnak belőle az érzelmek, lépek közelebb és ölelem újra magamhoz, szorosabban, amennyire lehet szorosan, hogy elveszhessen, elbújhasson minden elől. Kár, hogy nem ennyire egyszerű, de nem jönnek a szavak, csak az érzelmek, sokkal erősebben tódulva mint bármikor korábban a mai nap folyamán. Majdnem megerőszakolták… majdnem megtörtént az amitől titokban mindenki tartott. Majdnem… de az a majdnem annyira közeli, az a majdnem itt volt előtte, az a majdnem egyetlen idegen alakon múlott. Az a majdnem egy alig létező üvegfal, szinte csak az árnyak megtévesztő játéka, mert az a majdnem túl közeli volt ahhoz, hogy csak egy majdnem legyen. Látom rajta. Láttam rajta mielőtt kimondta volna is.

Nem tudom meddig tartom így, amig kell, lehet örökké, maradnék így vele, ölelve és gyengéden simogatva a hátát. Nem mondom, hogy minden rendben van vagy lesz, mert fogalmam sincs róla, kevés dologról van, csak azt tudom, hogy itt és most itt vagyok vele, és itt és most biztonságban van. Az a rohadék pedig… odakint valahol… összeszorúl az állkapcsom a gondolatra, a testem kicsit megfeszül, de nem én leszek az első aki megszakítja az ölelést. Addig maradunk így, amíg szeretné.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyPént. Szept. 01 2023, 20:36

-Red & Aby -

Figyelmem egyáltalán nem kerüli el, hogy Red a megszokottnál is furábban viselkedik. Nála a szótlanság nem újszerű dolog, de most mégis egészen másképp hat rám a némasága. Úgy érzem talán haragszik rám. Tudom, hogy előb vagy utóbb meg kell magyaráznom kimaradásom okát, de úgy érzem, hogy most még nem vagyok képes beszélni róla. Nehezen viselném el a felém áradó sajnálatot, azt hiszem sokkal nehezebben, mint a mostani haragot. Abban bízom, hogy nem fog sokáig haragudni, előbb vagy utóbb megenyhül felém, remélem nemsokára olyan lesz minden, mint tegnap este előtt. Nem tartozunk egymásnak elszámolással, mégis úgy érzem, hogy kellene mondanom neki valamit, például azt, hogy teljesen félreérti a dolgot, hogy amióta van köztünk ez a dolog nekem nincs szükségem senki másra. El kellene mondanom, hogy bőven elég az ami kettőnk között van, hogy bár nem aggatunk magunkra címkéket, én már mégsem tudok teljesen a barátomként tekinteni rá. Ha csak a barátom lenne nem zakatolna a szívem olyan vadul minden alkalommal amikor meglátom, és nem érezném most magam ilyen szarul azért, mert félreért valamit. De ahelyett, hogy mondanék valamit, csak ülök a széken némán, tekintetemmel kávéfőző alakját figyelve. A csend körbeölel, csak a fejemben vízhangzó szavak törik meg néha. Én, akinek lételeme a társalgás, most alig bírok valami normális mondatot kipréselni magamból. Szinte visszatartott lélegzettel figyelem mozdulatait, ahogy a telefonhoz sétál, lepötyögi az üzenete, majd leteszi a készüléket. Próbálom oldalni a feszültséget azzal, hogy csókot kérek tőle, nem is tudja, hogy mennyire szükségem van most arra, hogy a közelében legyek, hogy átöleljen és érezzem nem vagyok egyedül. De lehet, hogy ez nem a legjobb megoldás a mostani problémánkra, szemmel láthatóan zavarja őt valami, ha nem ismerném eléggé azt mondanám, hogy féltékeny. Megkönnyebbülten csókolom vissza, mohón, szenvedélyesen, éreztetve vele, hogy rajta kívül nincs más. Nem kell más. Óvatosan átölelem a derekát, olyan jó elveszni ebben a pillanatban, érezni őt, tudni, hogy nem vagyok egyedül. Fejem a hasfalának döntöm, lehunyt szemekkel élvezem csak a pillanatot. A bennem felgyülemlett feszültség mintha most kezdene igazán utat törni magának, a könnyeim végigfolynak az arcomon. Nem emlékszem mindenre világosan, de a tudat, hogy mi történhetett volna velem nem hagy nyugodni. Meg is halhattam volna.
- Nem tűnök el, ígérem pillantok rá könnyes szemekkel, mosolyt erőltetve arcomra. Elhúzódom tőle és kézfejemmel letörlöm a könnyeimet. A szívem még mindig nehéz.Nem igazán tudom mit kellene most mondanom, úgyhogy a kávémra öszpontosítok. Miután belekortyolok egy újabb cigire gyújtok rá.
- Már éppen hazafelé készültem, amikor valaki drogot csempészett az italomba. Nem nézek rá, csak mesélek - nem emlékszem sokmindenre, de majdnem megerőszakoltak. Tod...a fura fickó akiről meséltem mentett meg. Belekortyolok a kávéba és hosszabb szünetet tartok amíg szívom a cigit. - Majdnem megerőszakoltak... ismétlem meg a szavakat, ezúttal rá pillantva. Talán csak ki kellett mondanom a szavakat, hogy felszakadjon bennem a gát, mert ahogy újra elveszek tekintetében a könnyek megállás nélkül csordulnak végig az arcomon.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 22:10
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Az, hogy ilyen későn jön, nem feltétlenül jelent rosszat, de minél tovább marad csendben, annál könnyebb rosszra gondolni, körülbelül mindenre ami történhetett, ami miatt nem válaszol egy üzenetre sem és ami miatt még mindig nincs itt. És mi lesz, ha keresni kezdjük? Szinte semmi esélyünk nem lenne, mégis csak arra tudok gondolni, hogy hol lehet. Én is, és az üzenetek alapján a többiek is. Szinte sosem voltam ennyire a telefonomra fixálva, egészen az ajtó nyílásáig, és az ismerős, már annyira várt hangig. Itt van. Hazajött. Mégis csak félig sóhajtok fel a megnyugvástól, ahogyan beszélni kezd, a szavaira újabb csomó formálódik a gyomromban. Az aggodalom felszabaduló helyére harag szivárog, csak harag lehet, semmi más ami lassan elborítja az agyam ahogyan a kávéfőző irányába lépek. Szinte gépszerűen, tanultnak ható mozdulatokkal, miközben kerülöm a tekintetét. Pedig érzem, hogy figyel, de most nem tudok újra ránézni. Azt sem tudom, mit mondanék, pedig számtalan gondolat cikázik a fejemben. - Szuper. - Mégis elmorgok felé egy szót, vagy talán csak a felét, miközben a gombokat nyomogatom. Jól érezte magát? Mi meg közben széteggódtuk a fejünket… szuper, egyszerűen szuper, nagyszerű, csodálatos, hogy neki legalább ennyire jó napja volt, nem igaz? - Ja. - Ismét dobolok az ujjaimmal némán, miközben a kávéra várok. Mindig ennyire lassú volt? Rég teltek ennyire lassan a pillanatok Abs közelében… Mégis lopok egy pillantást rá, látszólag jól van, azt hiszem, hiszen azt is mondta, hogy jól vagy, vagy kicsit talán jobban is annál. Most pedig túl elvakít a haragom ahhoz, hogy bármi mást is észre tudjak venni. Csak a szavait hallom újra meg újra.
- Ja. - Újra rálesek, lemerült a telefonja, ez megmagyarázza, miért volt csendben. Halkan, de hosszasan fújom ki a levegőt. Itthon van. Én pedig elveszem a kávét, és, ahelyett, hogy elindulnék vele, a pultra teszem egy pillanatra. Remeg a kezem...
A telefonhoz lépek inkább, megírom a srácoknak, hogy itthon van és egy darabban, majd le is teszem a telefont. Folyamatosan felvillan a képernyő, ahogyan jönnek az új üzenetek, hiszen nem csak én voltam eddigre a képernyőhöz ragadva. De valószínűleg élőben sokkal több mindent mondanának Abynek miután hazaérnek. Addig viszont van még egy kis időnk kettesben… - Jah, persze. - Vállat vonok, mintha természetes lenne, ezt kellene tennem, természetesen viselkedni, de nagyon nem jön össze. A kávére pillantok, majd elveszem, hogy odavigyem Absnak. Örökké nem haragudhatok rá, és esélyesen nem is fogok, végül is azt tesz amit csak akar. És azzal, akivel csak akarja…
Rápillantok, amikor csókot kér, most valamiért nehezemre esne viszonozni a mosolyát. Arra gondolok, hogy a másikra srácra is így nézett, vagy…? Nem akarom folytatni a gondolatot, inkább közelebb hajolok arra a csókra. Rövidnek szánom, mégis hosszabbra nyúlik ahogyan a hajába túrva húzom közelebb. Aggódtam. Aggódtam és ebben a csókban most benne van minden aggodalmam. A dühöm is felé, de az minden pillanattal enyhülni látszik. Nem múlik el teljesen, amikor elszakadunk egymástól, még mindig körbevesz, de kicsit mintha felengedett volna. Nem akarok rákérdezni, nem akarom tudni, mégis csak ez van a fejemben. Az, amit tehetett éjszaka… mégis, mielőtt teljesen elengedném, mégis közelebb húzom, mégis megölelem, mégis, ha csak suttogva is, de megszólalok. - Máskor ne tűnj el… - Alig lehet hallani, de azért hallhatta, hallhatta, hogy aggódtam. Igazából még mindig nem aggadtunk címkéket a kapcsolatunkra, de attól függetlenül is, minden bennem kavargó érzés meg gondolat ellenére is, ha már az egész előtt történt volna is aggódtam volna. Most meg csak… talán egy kicsit jobban? - A fejmosást a többiektől úgyis megkapod majd… - Próbálom terelni a témát egy kicsit, ahogyan annak is a további kifejezését, hogy mit érzek én, mert én sem tudom pontosan, hogy mi az amit érzek éppen. Vagy egyáltalán érezhetnék-e úgy, ahogy. Eddig a pontig viszont még nem gondoltam bele, hogy ő meg valaki más… most pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy eltakarjam ezt.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 21:54

-Red & Aby -

Nem tudom, hogy meddig leszek képes magamban tartani a történteket, hiszen nem jellemző rám, hogy képes vagyok saját magamba fojtani a szót. De az este történteket szeretném egy életre elfelejteni, egyszerre érzem magam kellemetlenül és zavarban miatta. Szégyellem, hogy mindez megtörtént velem, hogy nem volt több eszem, hogy nem gondolkodtam előre. Tényleg csak a szerencsének köszönhetem egyedül, hogy a Tod nevű fickó éppen meglátott minket és közbeavatkozott. Még mindig nem emlékszem minden részletre, de ahogy tisztul a fejem és telik az idő egyre több emlékkép, érzés kúszik az elmémbe. Nem tudom, hogy milyen drogot kaptam és milyen hatásai vannak, hogy egyáltalán vissza fog-e térni az emlékezetem vagy nem, de szeretném minél előbb magam mögött hagyni a történteket.
Sejtem, hogy a fiúk mennyire aggódhattak értem, hiszen tulajdonképpen órákra eltűntem anélkül, hogy bárki is tudot volna róla. Ezt nagyon sajnálom. A mai nap eddigi legjobb történése, hogy haza érkezésem után azonnal Reddel találkozom először. Fel sem tűnt egészen eddig, hogy mennyire hiányzott. Hogy semmire nem vágyok jobban, mint egy csókjára. De nem akarom, hogy túlságosan rámenősnek gondoljon, így egyszerűen csak rövid üdvözlésképpen átölelem. Próbálok úgy tenni, mintha minden rendben lenne, elvégre tényleg nem is történt semmi visszafordíthatatlan, csak az önbecsülésem sérült egy kicsit. Leülök a körkanapéra, egyik lábam magam alá húzom és kiszolgálom magamat egy szál cigivel.
- Ahaa, jól. válaszolok két slukk cigi között. Tekintetemmel őt nézem, amint a kávégéppel foglaltoskodik éppen. Testartása arról árulkodik, hogy haragszik rám. Talán sokkal jobban megviselte az eltűnésem, mint azt elsőre gondoltam volna. Szerencse, hogy a kezemben tartott cigi lefoglalja a mozdulataimat és nem cselkszem meggondolatlanul. Pedig nagyon szeretném megölelni, hozzá bújni és elmesélni mindent. Nem tudom, mostanában gyakran elgondolkozom azon, hogy ez még mindig arról szól, mint amit megbeszéltünk? Mármint a kapcsolatunk milyenségére gondolok. Néha azt érzem, hogy már átléptünk egy határt, csak senki nem mondja ki. - Hát...eléggé izgalmas. Mozgalmas a legjobb szó rá talán azt hiszem. próbálom szavakba önteni a válaszom, de igazán nehéz kifejezni, hogy milyen éjszaká volt igazából.
– Bocsi, teljesen lemerült a telefonom.... rossz mentség tudom, de tényleg ez az igazság. Szemem sarkából látom a chatszoba üzenetét felvillani a telefonja képernyőjén és most még vacakabbul érzem magam, mint eddig. Elnyomom a csikket.
- Szólj a fiúknak, hogy előkerültem, ne aggódjanak tovább bökök fejemmel a készülék felé. Kétlem, hogy ennyivel megúszom ezt az egész eltünéses dolgot, szerintem bőven tartogat a nap még számomra fejmosást mára. - Nagyon sajnálom, hogy aggódni kellett miattam, nem volt szándékos. Nem vettem észre, hogy lemerült a telefonom, csak hazafele jövet. Mással voltam elfoglalva. Történetesen azzal, hogy összerakjam a fejemben a Manhattanben történteket Tod elmesélése alapján. Bármennyire is furán veheti most ki magát ez a dolog. Valami azt súgja, hogy Red szavai és tettei mögött kicsit több van, mint egyszerű aggodalom, de nem merem szóvátenni neki, rákérdezni arra, hogy féltékenység lapul a cselekedetei mögött?
- Nincs itthon senki, nem kapok egy csókot? nézek rá mosolyogva. Nem akarom, hogy ennyire feszült legyen miattam, hogy kérdezősködjön és az igazság kibukjon belőlem. Aljas dolog, hogy így akarom elterelni a figyelmét tudom, de félek attól, hogy mi lenne a reakciója a teljes igazság tudatában.

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 13:02
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Lassan kúsznak a percek míg órákká nem dagadnak, miközben egymásnak adogatjuk a feszültséget. Végülis az évek alatt egyfajta család lettünk, most pedig Abi rá nem jellemző módon teljesen felszívódott. Egyszerűen nincs rendben valami és ezt mindenki érzi, hogy ne bírjunk sokkal tovább tétlenül ülni.
Valahol csak rosszabb, hogy a srácokkal beszélek, egymás feszültsége tapadós, hogy most is aggódó nyugtalansággal üljek a konyhában. Legszívesebben már most indulnék, de még csapatban is reménytelen az egész. Azt remélem, hogy jelentkezik, legalább egy minimális életjelet ad, akármit, hogy tudjuk jól van. Amikor nyílik is az ajtó, azt remélem, hogy ő az - hiszen a srácok ilyen gyorsan nem érkezhettek meg. És ő lesz az.
A hangját hallva enyhül a szorítás a mellkasomban, bár a feszültség egyetlen pillanat alatt nem oszlik szét teljesen, legalább már itthon van és remélhetőleg egyben is.
- Jól vagy? - Csak kiszalad a következő kérdés, kár lenne tagadni, hogy aggódtunk miatta, miután hazaérnek a srácok is tuti letámadják majd amiért csak úgy szó nélkül eltűnt. Mielőtt azonban ülepedhetne a kérdés, vagy úgy általánosan bármi is, folytatja. - …milyen… éjszakád volt? - Lassan felszalad a szemöldököm, miközben figyelem a mozgását ahogyan közelebb lép. Nem húzódok el, csak őt nézem, első pillantásra úgy tűnik jól van, és talán az éjszakája is jó volt. Nem kellene szíven szúrnia, és nem is szúr, csak valami bosszantó bizsergéssel tölt el amiért minden után így jelenik meg.
- Főzök. - Ahogy ellép, ellépek én is, a tekintetemmel kerülve az övét, miközben tovább hallgatom a szavait ahogyan a géphez érek. - Uh igen? - Még csak tudatosulnak bennem a szavak, még csak próbálom összerakni a darabkákat mindenről. Még nem enyhült az aggodalmam, pár perce még minden gondolatom akörül forgott, hogy mi van vele, most pedig kiderül, hogy csak felszedett valakit. - Aggódtunk miattad. Vagy ezer üzenetet kaptál… - A gép gombjait nyomogatva legalább nem kell rápillantanom, de amikor végeztem muszáj lesz, megfordulva a pultnak dőlve figyelem. - Már kész voltunk vakon indulni Manhattenbe. - Vállat vonok, mintha semmiség lenne, nem csak ez, hanem az egész helyzet. Szóval tényleg egy sráccal volt? Nem tudom miért lett egy fokkal hidegebb a hangom, pedig valahol még ott rezeg benne az aggodalom. Vagyis remélem még mindig csak az rezeg benne, ahogyan a kávéfőzőre pillantok. Lehetne gyorsabb is…
Minden csendes pillanatban a szavait hallom, megelevenedik előttem a lakás, látom a srácot, még többet is, mint amit akarnék. Igazából sosem volt szó arról, hogy ne lehetnénk mással is, de azt hiszem még mindig nem ez zavar a legjobban. Aggódtunk miatta, miközben ő egy idegen ágyában fetrengett. Szólnom kellene a fiúknak, hogy megvan Abs - hiszen szerintem most is emiatt rezzen meg a telefonom - mégsem tudok megmozdulni. Vagy csak nem akarok, ahogyan a pult mellett ülő alakját nézem. Alig egy karnyújtásnyira van tőle a telefon is, ha rápillant, könnyedén kiszúrhatja a közös beszélgetésünk felvillanó nevét. Már hosszú ideje alig hallgat el igazából. Próbálok lazának tűnni, de kicsit erősebben markolom a pult szélét, mint kellene. De legalább… jól van. Jól van és most ez a lényeg...


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 11:57

-Red & Aby -

Nem akarom beismerni, de végül a fiúknak lett igaza és hiba volt elindulnom egyedül bulizni. Az éjszaka történtek még nem teljesen tiszták, még mindig vannak pillanatok amik ködösek. A fejfájásom sokat javult az elmúlt órákban, de még mindig úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger. Kétszer. Sok gondolat kavarog a fejemben, leginkább az, hogy nem miért éppen velem történt meg mindez. Azt hiszem csak a szerencsének köszönjető, hogy Tod a legjobb helyen és a legjobb időben jelent meg és a bajból nem lett katasztrófa. Bőrömönem ott viselem az este lenyomatát, véraláfutásos a karom, a mellemen egy jókora harapás nyom éktelenkedik, a durva szakálla kidörzsölte a nyakam. De legalább élek és semmi olyasmi nem történt, amit képtelen lennék feldolgozni. Ehhez is időre lesz szükségem az teljesen bizonyos, de hála Todnak és a hatalmas mázlimnak, nem lett nagyobb probléma. Zsebredugott kézzel sétálok végig a lakásunk felé vezető utcán. Kabátom alatt egy elnyúlt, kjnai feliratos pólo lóg rá a szoknyámra. Kölcsön kaptam a megmentőmtől, mivel az én pólóm használhatatlanná vált. Most jól esik a friss levegő, a hűvös szél érintése az arcomon. Nem sietek, kiélvezem a magányt, ami körbeölel. Szükségem van most az egyedüllétre és arra, hogy teljesen lenyugodva képes legyek végiggondolni a történteket. A telefonom teljesen lemerült az éjszaka folyamán, amíg én alvással töltődtem. Mérget vennék arra, hogy a fiúk eddig aggodalmaskodnak, hiszen valjuk be, nem szoktam szó nélkül ennyire hosszú időre eltűnni. Az elmúlt évek, amióta együtt élünk igencsak összecsiszoltak bennünket, nem csak lakótársak vagyunk, hanem egy elcseszett, de összetartó család. Minden bosszabtó tulajdonságuk ellenére tudom. hogy számíthatok rájuk, ahogyan ők is rám. Ez nem is kétséges.
Fáradtnak és nyomorultnak érzem magam, mint akit csúnyán kihasználtak. A jóindulatomat, a naivságomat, a kedvességem. Ezzel valami olyasmit vettek el tőlem, ami a lényem egy része, ami a személyiségem egy darabkája. Fogalmam sincs, hogy mennyi lehet az idő, de azt tudom, hogy bőven túllépta már azt az időt, amire haza kellett volna érnem.
Hosszasan kutakodom a táskámban mire végre megtalálom a lakáskulcsot, hogy azzal engedjem be magam az otthonomba. Arra számítok, hogy egyedül leszek, ebben az időpontban a legcsendesebb általában a lakás, mindenki dolgozik vagy az egyetemen van.
A konyhából kiszúrődő ismerős hang azonban nagyon hamar ráébreszt arra, hogy nem cagyok egyedül. Az ismerősen csengő hang hallatán halvány mosoly jelenik meg az arcomon, bármennyire szarul is érzem magam, Redre szükségem van. Kihallom hangjából az aggodalmat és ez valami értehetetlen okból kifolyólag hevesebben dobogtatja meg a szívem. Vajon csak úgy aggódott értem, mint a fiúk, vagy az ő érzései mögött van valami sokkal mélyebb is? Egyáltalán miért akarom, hogy bármit is érezzen irántam?
- Én vagyok! válaszolok a feltett kérdésre, miközben kibújok a kabátomból és hanyagul félredobom a pultra, lesöpörve ezzel egy tekercs papírtörlőt. - Ha tudnád milyen éjszakám volt... sóhajtok fel, miközben közelebb lépve hozzá átölelem a derekát, ha nem húzódik el.
- Van kávé? kérdezem, miközben ellépek tőle, hogy leüljek a sarokpadra az asztal mellé. - Egy nagyon fura srác lakásán ébredtem. Az egész olyan szürreális volt. Mindenhol plüssfigurák, meg különböző tárgyak. Az egész lakás feldúlva, mint egy kibaszott krimiben. Kibaszottul fura helyzet volt. az asztalon heverő cigisdobozból lenyúlok egy szálat és rágyújtok. Nem akarom senkinek elmesélni, hogy mi történt velem, nem akarom, hogy szánakozzon rajtam.
- Ti mit csináltatok?

- xxx szó / megjegyzés / idézet -

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


emotional rollercoaster 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
emotional rollercoaster NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
emotional rollercoaster B539120ec4c6a823006588035019740e
Témanyitásemotional rollercoaster
emotional rollercoaster EmptySzer. Aug. 30 2023, 20:42
Abs & Red
the things that make us
gonna break us


Az ujjaim feszülten dobolnak a konyhapulton, már képtelen vagyok magamban tartani, túlnőtt rajtam az egész, valahol ki kell törnie, akkor is ha ezt egy látszólag ilyen apró mozdulatsorban teszi, újra meg újra, hosszú perceken keresztül. A telefonom kijelzőjére pillantok, hosszúnak hat az idő amióta csendes, az ő részéről órák óta. Pedig remélem, hogy amikor legközelebb felvillan majd, az ő neve fog megjelenni az értesítés sarkában. Csak egy ostoba emoji is elég lenne, akármi komolyan, mert már  fél napja indult el egyedül a Manhatteni éjszakába, majd teljesen felszívódott. Ennyi időre azért nem szokott ilyenkor…
Az első órákban még mindenki úgy volt vele, hogy tuti felment valakihez, vagy Roxynál alszik, vagy a szórakozóhelyen szedett fel valakit… talán tényleg csak ez történt, talán csak egy jó éjszakája volt és még annál is jobb reggele, ami nagyon hosszúra nyúlt, egészen a délutánba, anélkül, hogy bárkinek is adott volna életjelet közülünk. Igazából a csend fura, az teszi aggasztóvá, hogy egyikünk üzenetére vagy hívására sem válaszolt, ő, aki mindig elég gyorsan visszajelez, órák óta síri csendben van. Én pedig, akit órákon keresztül is lehet felesleges elérési kísérletekkel ostromolni, mostanra folyamatosan a tekintetem szélében tartom a telefonomat. Csak egyetlen üzenet… mégis haboznak az ujjaim egy rövid minden ok? kérdés felett, mielőtt elküldeném. A fenébe is. A cigis dobozért nyúlok, majd a gyújtóért, a hamuzóban már három csikk hever és nemsokára ez lesz ott a negyedik, amit percek múlva könnyen követhet egy ötödik, a fene tudja, valamivel le kell kötnöm a gondolataimat és egyelőre ez az egyetlen amire kapacitásom is marad. Nem igaz, hogy nem lennének bennem érzések amiket kiadhatnék magamból, ahogyan mindig szoktam, kicsapolva őket szilárdítani meg a pillanatban, megörökítve egy dallamban, egy vásznon vagy egy darab papíron, de ez most más. Ez most másképp kavar fel, én sem tudom pontosan hogyan, attól függ, melyikre gondolok jobban: hogy kinél töltötte Abi az éjszakát, vagy arra, hogy jól van-e. Nem mintha az előbbivel elszámolással tartozna, nem mintha valaha beszéltünk volna arról, hogy ez ne férne bele az egészbe, nem mintha az extránk nem lett volna mindig is csak ennyi, az extra a barátságunk mellett. De a barátságunk miatt kezdenek nőni az aggályaim is, egyszerűen nem tetszenek a jelek. Vagy az a bizonyos zöld szemű szörny nézeget rám a sarokból, aki felé szándékosan nem pillantanék. Hiszen nincs is mire féltékenynek lennem, nem lenne, csak az…aggodalom teszi?
Őrültség lenne vakon keresni, de ha addig sem hallunk róla semmit, amíg a többiek is hazaérnek, akkor… Manhattenbe megyünk, felforgatjuk a várost, mittudomén. Akármi, amíg meg nem tudjuk, hogy merre van. Mindenféle rémhírt hallani, és igazából ezek csak akkor rémlenek fel igazán amikor már késő, amikor gáz van és pánikolni kellene, mert amúgy már hozzá van szokva az ember, szinte már hétköznapos, amíg xy-al történik olyan távolinak hat. De amikor neve van meg arca, olyat amit minden nap ejtesz és látsz, akkor máris más fényben látod az egészet. Vagy épp ellenkezőleg, egy sötét sikátor árnyalt rémei közt.
Az első órákban könnyű volt azt hinni, hogy csak szórakozik, de minél több óra múlik el, annál erősebben mászik a gondolataim közé az érzés, hogy valami nincs rendben. Nem rá vall, hogy ennyire eltűnjön, hogy minden kapcsolatot elvágva egyszerűen felszívódjon a semmibe. Az csak egy újabb rossz ómen az egészre, hogy Mateo a tegnap este megkérte, hogy ne menjen egyedül. Most felemészt a tétlenség, de a kegyetlen igazság az, hogy elég kevés esélyünk lenne megtalálni, ha valóban keresnünk kellene. Erre viszont végképp nem akarok gondolni, ahogyan egy újabb adag füsttel próbálom kifújni magamból a gondjaimat.
Az ujjaim mozgása a pulton csak akkor áll le, amikor nyílik az ajtó. A hátam megfeszül, a lélegzet a tüdőben ragad, ahogyan a bejárat felé pillantok. Csak a gondolataimban fogalmazódik meg a kérdés, ami szerencsés is, mert még így is kibaszott kétségbeesetten hangzik, hogy szinte már szánalmas: Abs?? Remélem, hogy ő az…


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
emotional rollercoaster TM5NlP7
emotional rollercoaster A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
emotional rollercoaster De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
emotional rollercoaster D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: emotional rollercoaster
emotional rollercoaster Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
emotional rollercoaster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: