New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 112 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lilibeth Winchester
TémanyitásLilibeth Winchester
Lilibeth Winchester EmptySzer. Aug. 09 2023, 21:44
Lilibeth Winchester
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Lilibeth Marquez-Winchester
Becenév
Lily, Lil, Lils, Beth
Születési hely
New York
Születési idõ
2004.március.03
Kor
19
Lakhely
Staten Island
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Columbia university, Fashion design
Foglalkozás
tanuló, illetve ruhákat tervez saját online shopjának a lilies magic-nek
Hobbi
ruhatervezés, lovaglás, séta a természetben, koktél partik, utazás, Hamlet a kiskutya szeretgetése
Moodboard

média, művészet és sport
csoporthoz tartozom

Jellem
A Marquez és Winchester család egyesülésének napján, a fiatal házasok megegyztek abban, hogy egyetlen gyermeket nemzenek, lehetőleg fiút, aki által fent marad majd a nevük, aki átveheti az örökséget.   Házasságuk elrendezett volt, de ennek ellenére mindig tisztelettel és szeretetteé viszonyultak egymáshoz. A karrierjükre és családjuk gyarapítására koncentráltak. Mr. Winchester a családi hagyományoknak megfelelően politikai pályára lépett, évek kemény munkájának és áldozatának hála, mára államtitkárként dolgozik.
Terveik azonban nem minden egyes alkalommal sikerültek úgy ahogyan azt szerették volna. Habár házasságuk harmadik évében megfogant a tervezett gyermek, az kislányként látta meg a napvilágot. Deborah minden volt csak csalódás nem a szüleinek, nagyon hamar kiderült, hogy mennyire talpraesett, lobbanékony és megbízható egyszerre.
Majdnem tíz év elteltével, amikro már azt hitték semmi meglepetés nem érheti, megérkeztem én. Nem tervezett gyerekként, ráadásul nem is a vágyott fiúként, örök másodiknak ítéltek. Már fogantatásom pillanatában fenekestül felforgattam a kis családom életét, és ez a szokásom azóta sem változott. Leginkább az jellemző rám, hogy meglepetéseket okozok a körülöttem élőknek, és ezek sajnos nem mindig kellemesek. Egy tökéletes nővér árnyékában felnőni, nem volt könnyű, de én valahogy mindig megtaláltam a módját, hogy kitűnjek mögötte. Már nagyon korán megmutatkozott a kreativitásom, imádtam a kis füzetembe rajzolgatni. A művészet iránti fellángolás idővel átcsapott elhivatottsággá, szenvedéllyé, ami kombinálva a divat iránti szenvedélyemmel a ruhatervezés gyönyörű de fárasztó útjára terelt.
Neveltetésem megkövetelte, hogy mindig törekdjek a tökéletességre, hogy kihozzam magamból a lehető legjobbat, így mindenben próbálok a lehető legjobbat nyújtani. Szeretem szabadidőmet a természetben tölteni, túrázni, sétálni, békét találni önmagammal. Társasági ember vagyok, jobban szeretem az időmet a barátaim között tölteni, mint egyedül a szobában. A kávék és a koktélok megszállottja vagyok, egyiknek sem tudok nemet mondani. Soha.
Általában nagyon könnyű megtalálni a közös hangot velem, de sajnos vagyok annyira sznob, hogy megválogassam kiket engedek közel magamhoz. Elég könnyen ki lehet borítani, mondhatni a semmin is képes vagyok órákig kattogni, viszont egyáltalán nem vagyok haragtartó. Megszoktam egy biznyos életszínvonalat és nem szándékozm leadni belőle. Nem hazudok, én az a típusú nő vagyok, akinek fontos az anyagi háttér, az, hogy bármit megengedhessek magamnak, nem tudom milyen a nélkülözés és nem is szándékozom megtudni.
Őszinte és megbízható vagyok, de előfordult már, hogy elárultam valakit, mert az érdekem azt követelte. Még sosem voltam szerelmes, voltak már kapcsolataim, ragaszkodtam fiúkhoz, de az igazi, mindent elsöprő, rózsaszín köddel elborító érzést soha nem tapasztaltam.
Azt szoktam mondani, hogy igazán csak az ismerhet meg, aki veszi a fáradtságot és időt szán rám. Csak az tudja igazán, hogy mit rejteget az álarc amivel minden nap mosolygok, aki képes a felszín alá látni.


Bruna Marquezine!
arcát viselem

Múlt
Órák óta próbálok az éppen aktuális terveimre koncentrálni, de bármennyire is erőlködöm most nem tudok a munkámra figyelni. Hasogat a fejem a tegnap esti koktélozás miatt és az ablakon visszaverődő nap fénye zavarja a látásom. Hangosan fújom ki a levegőt, mielőtt a ceruzámat kissé ingerültebben dobom be a sarokba. Utálom, hogy minden igyekezetem ellenére sem sikerül arra fókuszálnom, ami igazán fontos lenne. Lófarokba fogom össze a hajam majd kisétálok a kis műhelyem ajatján, egy időre magam mögött hagyva a problémámat. A szüleim valamilyen nagyon fontos ploitikai „küldetésen” vannak már néhány napja, Deborah orvosi konferenciára utazott, úgyhogy most teljes mértékben enyém ez a hatalmas ház. Leszámítva Lisan-t, de amilyen sokat dolgozik mostanában nem vagyok biztos abban, hogy találkozni fogunk.
Az üres, csendes ház általában fusztrál, de most olyan hatalmas nyugalom költözik belém, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Egyedül vagyok, nem kell megjátszanom magam, nem kell érdeklődnöm olyan dolgok iránt ami nem érdekel, nem kell válaszolnom unalmas kérdésekre. Ez a pár óra nyugalom most azt hiszem minden pénzt megér. Nem törődve semmivel dobom le magamról a felsőmet, majd lépek ki a rövidnadrágomból, hogy orrnyergemre csúsztatott napszemüveggel dőljek le a napózóágyra. A nyárnak nemsokára vége, este már egészen hűvös a levegő, most kell kihasználni az utolső sugarakat, és én pontosan ezt is fogom tenni. Túl sok gondolat kavarog egyszerre a fejemben, a nyárnak mindjárt vége, új időszak kezdődik az életemben, új ingerek, új lehetőségek. Nem jellemző, hogy visszarettenek a kihívásoktól, sőt, bizonyos értelemben szükségem is van ingerekre, hogy ne lapasodjon el az életem. Most mégis izgalommal vegyes félelemmel tekintek a jövő felé, remélve, hogy legalább annyira sikeres lesz, mint az, amit nyár elején lezártam. Unottan rázom meg az apró csengőt a dohányzóasztalon, aminek következtében percek múlva egy apró, vékony, szolid öltözetet viselő nő jelenik meg mellettem. Bort kérek. Most úgy érzem, hogy a szokásos koktélokhoz egyáltalán nincs kedvem.
Naomi percek múlva ismét megejelenik kezében egy vödör jéggel, amiben a család kedvenc bora pihen. Óvatos fejbiccentéssel köszönöm meg a szolgálatait, majd mielőtt még teljesen leégne az orrom a napon az asztal mellé sétálok, hogy töltsek a pohárba a vöröslő italból. Tekintetemmel a horizontot bámulom. Van valami lenyűgöző és varázslatos a lassan lenyugodni készülő nap sugaraiban. Kényelembe helyezem magam a heverőn, a szőlő édes nedűjét kóstolgatva. Lábaimat hanyagul végignyújtom a kényelmes ülőkén, majd újratöltve a poharat csendben élvezem a kilátást. Élvezném, ha egy fölém magasodó árnyék nem zavarna meg az elmélkedésben. Felcsúsztatom fejem tetejére a napszemüveget és hunyorogva, de széles mosollyal az arcomon pillantok rá a betolakodóra.
- Lisan! Üdv itthon, azt hittem dolgozol. magam alá húzom a lábaimat, hogy legyen helye leülni ha akar. - Bort?


livin' in new york

Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilibeth Winchester Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

Lilibeth Winchester Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

Lilibeth Winchester E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Lilibeth Winchester Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
Lilibeth Winchester Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: Lilibeth Winchester
Lilibeth Winchester EmptyPént. Aug. 11 2023, 00:13
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Lilibeth!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon kemény lehet örök másodikként érkezni ebbe a világba. Sőt! A szüleid nyilvánvalóan úgy indultak neki másodszor is a gyermekvállalásnak, hogy erősen reménykedtek benne, fiú leszel, aztán már a puszta létezéseddel, a nemeddel csalódást okoztál nekik, pedig semmi rosszat nem tettél. De ezt leszámítva is ott volt előtted a tökéletes nővéred az örök elérhetetlen példaként, amit követni kellene.

Ám szerintem az az egyik legszebb dolog ebben az életben, hogy mind kicsit mások vagyunk, különbözünk, minden ember egy külön világ. És lehet, hogy te nem lettél orvos, nem vagy olyan, mint Deborah, de te is különleges vagy, tehetséges és gyönyörű. Szerintem elképesztő és mindenképpen figyelemreméltó, hogy ilyen fiatalon, már tizenhét évesen bizonyos értelemben a magad ura vagy, vezeted a saját kis online boltodat, tervezed a saját kollekciódat, ruháidat. Ha már most ennyit létre tudtál hozni, mire viheted még később?  Lilibeth Winchester 2624752903

Egyébként én tudom értékelni azt is, ha valaki ennyire őszinte, mint te. Önmagáva és másokkal is. Hogy nem áll szándékodban megjátszani magadat, és mered vállalni, hogy élvezed azt az életet, a kiváltságokat, amikbe születtél. Mégis az ötödik érzékem azt súgja, várhatóak bonyodalmak az életedben, méghozzá nem is olyan soká...  Lilibeth Winchester 3673325056 De hát időnként az is kell!  Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lilibeth Winchester Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Lilibeth Winchester 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Lilibeth Winchester 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lilibeth Winchester 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Lilibeth Winchester 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Lilibeth Winchester
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Deborah és Lilibeth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: