New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

everything changed after I met him
TémanyitásRe: everything changed after I met him
everything changed after I met him  EmptySzomb. Okt. 14 2023, 14:46

Aali&Zain
Kötődnék már valakihez úgy, mint a kollagén.

Gúnyolódva felhorkanok, még a szemeimet is megforgatom, ezzel jelezve, mennyire gyerekes visszavágás volt ez a részéről. Gyerünk Zie, tudom, hogy tudsz te ennél jobbat is! Amikor random neki állsz a suli folyosóján oltogatni, abban sokkal több a tűz, a harciasság, esküszöm még a pöcsöm is feláll tőle! Adj bele kicsit többet, mert ha itt rövid időn belül ellaposodik a buli -márpedig a mellékelt ábra szerint Axelék hamarosan szarkészen fognak ülni valamelyik sarokban, Ezra és Dana meg a klotyóban fogják tolni kutyapózban-, akkor nekünk, kettőnknek kell majd újra tüzet vinni bele. Meg jó lenne valami másba is, de arról majd később én gondoskodom, bízd csak apucira!
-Valóban?! - Vonom fel tettetett érdeklődéssel szemöldökeimet, egy pillanatra emelve csupán rá a tekintetem, egyébként meg a legpofátlanabb módon, még arra sem méltatom, hogy legalább akkor megtiszteljem a figyelmemmel, amikor hozzá beszélek.
-Azt mégis tudom, hogy még senki nem nyalt bele a mézesbödönbe. Lehet, hogy azért, mert a másik kapura játszol? - Gúnyos, pofátlan félvigyorra húzódik a szám, s csupán egy pillanatra sandítok fel Aalira a Zippó gyújtómról, amivel perpill szarakodok. Aljas, alaptalan rágalmazásom hallatán az egész csapat egy emberként morran fel, mindenki gúnyolódva "úúú-zik".
-Ez meleg volt tesssóóó! - Fújja meg Ezra az ujjait, majd meg is rázza a kezét, mintha tűzbe nyúlt volna, végül röhögve hátra dől, átkarolva Danát, ki döbbenten, a több réteg vakolattal fedett ló fején, kérdő ábrázattal néz Aalira, aki minden bizonnyal majd heves tiltakozásba kezd.
Nem sokáig lovagolunk a témán, mindenki tudja, hogy puszta szivatásból mondtam amit mondtam, és amint a fűvel megtöltött spangli útra indul, lassan mindenki elhallgat, és mint az éhező, etióp gyerekek, amikor segélyszállítmány érkezik, ezek is legalább annyira remegve várják, hogy végre hozzájuk érjen a cigi. A farkamat tettem volna rá, hogy Aali majd szendeszűz gimis jókislány módjára visszautasítja a felé nyújtott bagót, de legnagyobb döbbenetemre, készséggel elfogadja, és úgy szív bele, mintha mindennap ezt csinálná. Nekem pedig közben mindenféle fantom fájdalom jelentkezik a királyi ékszerem tájékán... Elismerően kacsintok fel rá, ezt amolyan dicséretnek, bóknak is veheti részemről, ám úgy tűnik, ez ide rohadt kevés ahhoz, hogy lekapjam gyorsan a lábáról. Fenyegető léptei, amikkel felém tart, legalábbis ezt sugallják. Igyekszem magabiztosan állni a sarat, szinte meg sem rezzenek, pedig számítok egy minimum akkora pofonra, hogy attól beguruljon a fejem az egyik sarokba. A hirtelen támadt, feszült csendből ítélve, a többi jelenlévő is hasonló drasztikus végkimenetelre számít. Gúnyos félvigyor telepszik a pofámra, ahogy lefékezve előttem, a fotel karfájára hajol, és fenyegető jelleggel belehajol a képembe. Szinte érzem magamon forró légvételeit, az illatát, ami majdnem biztos, hogy Dana pacsulija lehet, mert Aalin ezelőtt még soha nem éreztem hasonlót sem... Mindenesetre nagyon is kedvemre való a közelsége, na meg az sem utolsó szempont, hogy így premier plánban szabad rálátásom nyílik a melleire. Éhesen meg is nyalom a számat, aztán nem várt fordulatként, ujjaival kíméletlenül összeszorítja a pofámat, amitől kedvem támad valami olyat tenni vele, amiért akár le is csukhatnak. Az a szerencséje, hogy a délelőtt óta elpusztított koxi mennyiségnek hála elég laza vagyok, hogy ne vegyem fel a dolgot, na meg különben is, ezek a csöcsök mindenért kárpótolnak!
Mindenesetre az arcoskodó kis közjátékára hasonlóképp röffennek fel a többiek, ahogy azt az én, iménti beszólásomkor is tették. Egyik kezemmel megdörgölöm arcom, hogy a vérkeringés újra induljon benne, de a pofázmányomra kiült, csöpögő gúnyból nem veszek vissza.
-Mennyi zoknival van kitömve a melltartód, Zie?! Kettő után abba hagytam a számolást. - Sajnálkozást színlelve biggyesztem le ajkaimat, mire egy megreptetett öngyújtó száguld el nem sokkal a fejem mellett.
-Fogd be Jefferson, bármire képes lennél azokért a C kosaras cickókért! - Förmed rám Dana.
-Oltáássss! - Rikkantja bele a fűtől áporodott szagú levegőbe Axel, mire egy öblös kuss a válaszom. Ameddig Zie koronát igazítva visszasétál a helyére, pofátlanul megbámulom a hátsó futóművet is, ha már az első lökhárítókkal sikerült kicsit közelebbi barátságot kötnöm. Sajnos nem elég közelit. De dolgozok az ügyön!
Danának igaza van, hogy kurva unalmas a társaság, és illene valamivel felrázni a tömeget, de ez a Felelsz vagy mersz legalább annyira szarul hangzik, mintha bepucsítanál az urológusnak egy prosztata vizsgálathoz, aztán bassza meg, a seggedbe hasít a felismerés, hogy mind a két keze a válladon van...
A társaságból mindenki egy emberként hördül fel, kifejezve nem tetszésüket, én meg végre pozíciót váltok, és ezennel úgy terpeszkedem a fotelban, ahogy azt a használati útmutatóban is szemléltetik, bár tény és való, hogy most sem szarozok olyanokkal, hogy kihúzott, egyenes hát, meg összezárt lábak. Zippo öngyújtómat egészen közel tartva a képemhez, meggyújtom, majd eloltom. Ezt játszom, egy, a fel-felgyulladó láng mögé rejtett félvigyorral, ameddig Dana elő nem áll egy másik, szerinte atom fasza ivós játékkal.
-Akkooorr mit szóltok az Én még sohához...? Egymás után felteszünk egy állítást, amit mi még nem csináltunk, és aki a csapatból már csinálta azt a bizonyos dolgot, annak innia kell. - Erre többen is beleegyezően bólintanak -vagy inkább beletörődően, mert ha Dana valahol ott van, az kurva isten, hogy nem ússzuk meg a béna ivós játékai nélkül-, és már sipákolja is egy mély slukk után az első állítást.
-Oké, ééén mééég sose csináltam végig egy bulit sem józanul. - Erre Ezra kujon módon elvigyorodik, egyik kezével beférkőzik combjai közé, mire Dana visító röhögésben tör ki, a pasija pedig -vagy nevezzük bárminek-, játékosan a nyakába harap. Mindezt csak a periférikus látásomnak köszönhetően kapom el, mivel végig Ziet bámulom azzal a szokásos, sejtelmes, aljas nézéssel, amitől tudom, hogy a falat vakarja, de engem teljesen beindít, ha látom, hogy idegbe van. A társaságból senki nem emeli szájához a poharát -bár egy emberre azért tippelek, hogy meg fogja lépni a dolgot, már ha van annyira őszinte és bevállalós-, így hát Dana után rögtön a mellette ülő kis barátnője következik az állítástevésben.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
everything changed after I met him  7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
everything changed after I met him  782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
everything changed after I met him  EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
everything changed after I met him  Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
everything changed after I met him  Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: everything changed after I met him
everything changed after I met him  EmptySzer. Aug. 16 2023, 16:15

előtte!
egyszerűen és céltudatosan éltem az életem



Még szinte le sem tettem a seggem a kanapéra, de már bánni kezdem, amiért hagytam magam rábeszélni erre a bulira. Már, ha ezt lehet egyáltalán annak nevezni.
- Csak azért, mert te hülye vagy, még nem kell irigykedni. Válaszolom Zainek, miután ráhúzok a vodkás üvegre, mert eszem ágában sincs hagyni magam, amiért azt hiszi, hogy megállás nélkül csesztethet, ahogyan most is, az aligha vicces kérdésével a matek leckéről. Amúgy sem értem mióta bűn, ha egy nő okos, és vannak céljai az életben, bár ha körbenézek a társaságon azonnal választ kapok a kérdésemre. Kilógok innen, a lehető legkevésbé sem illek be a képbe, tulajdonképp semmi keresni valóm nincs köztük. Pont ezért lenne bölcsebb távozni, de amint Zain újra célpontba vesz, hogy a rólam alkotott véleményét megossza a többiekkel, felmegy bennem a pumpa.
- Szart se tudsz rólam. Vetem oda neki gúnyosan a szavakat, miközben alig néhány perce érkeztünk csak Danaval, nekem meg már most az idegszálaimon táncol ez a srác. Mégis mi a fasz baja van, és mit bámul rajtam? Úgy néz rám, mint aki egyszerre akarna megbaszni, és megölni a szemeivel. Fintorgok is egyet neki, hogy jó lesz ha abbahagyja a sasolást, mert képen fogom törölni, aztán majd az a hülye vigyor végre lekerül a hülye fejéről.
Ezra kérdésére Dana egyből elkezd valami tök lényegtelen dologról mesélni, konkrétan inkább zajlik kettejük között a beszélgetés, kizárva ezzel mindenkit, kicsit sem feltűnően, hogy ezek ma még szobára fognak menni, ha nem döntik meg egymást itt helyben. Egy darabig csak nézem őket, a barátnőmet, hogy képes ennyire könnyen adni magát, amikor Chris, - azt hiszem így hívják - felém nyújtja az előbb Zain által tekert jointot. Egy pillanatra kérdőn tekintek rá, aztán eszembe jut, hogy az előbbi megszólalásomat követően, inkább bízza rám a döntést, mint Zainre. Ezért a gesztusért rámosolygok, - ki gondolta volna, hogy itt van aki tud gondolkodni, vagy legalább eljut az üzenetem egy része - és elveszem tőle a spanglit. Mélyen beleszívok, és bent tartom, egészen addig, míg oda nem sétálok Zainhez, aki a karosszékben fetreng, majd megragadom a szabad kezemmel az arcát, és összeszorítom, hadd formáljanak az ajkai csücsörítő alakot. Ugyan nem mondom, hogy nincs a torkomon a köhögés, de megállom, és kifújom a füstöt, egészen közel hajolva az arcához, bele a képébe.
- Ne baszakodj velem tovább! Mondom inkább csak neki, miután elengedtem. Nem fenyegetve, de egy ígéretet téve neki ezzel arra, hogy ha játszani akar akkor emberére talált. Egyébként meg lépnék. Egyáltalán nincs kedvem tovább maradni.
Már fordulnék Dana irányába, hogy jelezzem felé, hogy én inkább most megyek, amikor váratlanul előttem terem, és finoman, de jelzésértékűen rászorít a karomra. Mintha csak figyelmeztetni akarna, hogy nem jó emberrel próbálok kekeckedni Zain személyében, és jobb lenne ha visszaülnék a seggemre, még mielőtt ráfázok.
- Mi lenne ha játszanánk inkább valamit? Tiszta lapos ez a buli, kavarjuk meg egy kicsit! Felelsz vagy mersz? Visítja Dana, mintha ez lenne az évszázad nagy parti ötlete, és elveszi tőlem a jointot, hogy beleszívhasson. - Mik vagyunk mi óvodások? Kösz, de én kihagyom. Vágom rá kapásból, mert ez az utolsó, amire most vágyom.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
everything changed after I met him  Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
everything changed after I met him  Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
everything changed after I met him  Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
everything changed after I met him  Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
everything changed after I met him  D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
everything changed after I met him  Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: everything changed after I met him
everything changed after I met him  EmptySzomb. Május 06 2023, 09:10

Aali&Zain
Kötődnék már valakihez úgy, mint a kollagén.

-De Zie is ott lesz! - Győzköd tovább Ezra, és hogy tuti sikere legyen, legalább nyolcszáz decibellel ordít, amire a mellkasomon pihegő húgom -anyám harmadik, alig két hetes zabi gyereke-, nyöszörögni, kényelmetlenül mocorogni kezd.
-Ne ordíts már baszki, nem vagyok süket, itt ülök melletted! Ha felkel, legalább egy hónapig te cserélsz ki minden szaros pelenkát! És higgy nekem, a baba fos büdös, mint a rohadás! - Bár hangom csupán néma suttogás, elég indulatot vittem bele, hogy a kanapé karfáján ülő haverom rohadtul komolyan gondolja minden szavamat.
-Fú haver, ez gusztustalan. Oké, visszább veszek. Szóval, Zie is ott lesz. - Ismétli a nem sokkal ezelőtt elhangzott infómorzsát, mire megforgatom a szemeimet, és tanácstalanul a támlának döntöm a fejem, kezemmel ütemesen paskolgatva a rajtam héderelő csecsemő fenekét.
-És most hova szarjak? - Amennyire csak lehet, közömbösen állok hozzá a témához. Már ami Aali említését illeti. Persze egy jó kis privát bulit a bungiban sose hagynék ki. Mióta ez a csaj betette a lábát a Trinitybe, nem csak a sulit forgatta fel -nagyon úgy tűnik, mintha a diákok közti "hierarchia" rendszer kezdene felborulni, átrendeződni-, de az én kibaszott életemet is. Ugyan mégis mit kezdenék vele? A stréber, vajmi kevés humorérzékkel megáldott szűz lány, és a gimi link faszfeje együtt? Áá, ez csak a szaros, romantikus klisékkel telenyomott tini rom-comokban működhet, amiket manapság erőszakkal nyomnak le az emberek torkán. Nesze, zabáld meg! Az életben semmiképp. Ő még hisz a szőke hajú, kékszemű, fehérlovon érkező hercegben, aki elviszi fagyizni, moziba, és különlegessé téve az első alkalmat, drága óvszert húz, vörös rózsaszirmokkal szórja le az ágyat. Nekem jelenleg arra sincs pénzem, hogy elérjek a következő sarokig, az óvszer meg rohadt drága, szóval vagy leszop, vagy kiszállok a végállomás előtt, de akkor vállalnia kell a rizikót, és őt biztosan nem így nevelték.
-Figyu tesó, lehet, hogy szétszopatod a fejét...
-Bárcsak... - Vágok közbe egy gúnyos félvigyorral, majd folytatom a plafont borító repedések számlálását. Tizenkettőnél tartottam.
-Kussolj! Szóval, lehet hogy állandóan szivatod szünetekben, de az mind annak a jele, hogy bejön neked. És ezt ő is tudja.
-Ezt melyik pizsamádban álmodtad? Dehogy tudja. Amikor bókolok neki, azt se veszi észre.
-A "faszán néz ki a segged ebben a gatyában." nem bók! - Halkan elröhögöm magam, mire a rajtam szunyókáló gyerek újfent nyöszörögni kezd. Megelőzve a tragédiát, feljebb ülök a kanapén, Janinet mellkasomról a vállamra fektetve.
-Amúgy, hol az anyád? Nem kéne megszoptatnia, vagy ilyenek? - Kérdezi Ezra, és bizonytalanul, fintorogva közelebb hajol, összeráncolt szemöldökkel tanulmányozva a gyereket.
-Nem toom'. Semmi közöm az anyám melleihez, nem is akarom, hogy legyen! Amúgy, asszem fürdik. Négyre jön egy nő a szociálisaktól, a kórházban jelezheti az anya, ha segítségre van szüksége.
-Az király! A buli ötkor kezdődik, szóval addig lesz időnk előkészíteni a terepet. - Lelkendezik, mintha bármibe is beleegyeztem volna, majd egy riadt, undorodó fintorral a képén hátra hőköl.
-Fúú baszki! Szerintem lehányta a vállad!
-Nem csodálom, a te képedtől nekem is mindig hányhatnékom van.

A Bungi egy régóta üresen álló gyárépület, amit Ezra apja potom összegért felvásárolt, és a tervei szerint valami sportcsarnokot akar belőle csinálni egyszer. De ameddig összelopja rá a pénzt, engedélyezte, hogy az alsószintet arra használhatjuk amire akarjuk, de ha egy mód van rá, ne basszuk szét még jobban.
A cuccokat mi szereztük bele. Kiselejtezett babzsákfotelek, karosszékek, még egy ócska kanapét is találtunk aminek nagyjából visszavarrtuk a kiálló rugóját a helyére. Az túlzás, hogy szép lett, de legalább aki ráül, azt nem erőszakolja meg análisan.
Ezra lecserélte a régi hangszóróit, mélynyomóját, szóval azok is itt kötöttek ki. Axel apja szálloda tulajdonos, már a tököm sem emlékszik rá, hogy melyik az övé, de a minibárunkat az egyik leselejtezésről csórta a srác. Igazából majdnem minden van amire szükség lehet egy ilyen gettós helyen. Még a kíváncsiskodó, sznob közegtől is messze esik, így nem kell azon izgulni, hogy mikor, ki fog köpni épp a zsaruknál csendháborítás miatt. Dohányzóasztalt még nem bugáztunk, de egyenlőre a két, egymásra fektetett raklap is tökéletesen megteszi, úgyis állandóan tele van pakolva minden szarral, akkor meg nem tök mindegy?! Most például egy vízipipa és annak minden kelléke foglalja rajta a helyet, amit Axel és Chris teletöltöttek fűvel, szóval mondhatjuk, hogy ők már megalapozták maguknak az estét, és kurva jól érzik magukat.
-A sarokba bedobált csikkeket ki a faszom fogja feltakarítani? - Ordítom túl az AC/DC-t, s miközben egy láda sört átviszek a helyiség egyik végéből a másikba, elhaladok a földön ülő Axel mellett, szándékosan rúgva bele az otromba nagy seggébe, amire szerinte tapadnak a csajok. Szerintem meg max a retek.
-Igenis főnök! - Megugrik ültében, és bénán szalutál egyet, majd nagy nehezen feltápászkodik, de a lába beleakad a vízipipa csövébe és az egészet leborítja.
-Mi a faaasz?! - Chris megugrik ijedtében és mint aki pillanatok alatt kijózanodott, taposni kezd, mint az őrült, a parázsló szén ugyanis lángra gyújtotta a cipőjét.
-Ez egy Jordan!
-A lányok meg mindjárt itt lesznek ti agyhalottak. Szedjétek össze magatokat meg a retketeket is, ma meg kell döngetnem Danát! - Inti fegyelemre őket Ezra, majd le is kever egy jókora csicskalángost Chrisnek, én pedig háttal nekik, a hűtő előtt guggolva pakolom be a söröket, úgy téve, mint aki nem is figyel arra, hogy mi történik, közben meg alig bírok úrrá lenni a kikívánkozó röhögésemen.
-Titeket se fogadnálak fel takarítónak, több kárt csináltok, mint hasznot. - Csóválom a fejem egy szórakozott vigyorral a képemen miután felállok, és szemügyre veszem a károkat.
Elégedett sóhajjal ülök be a karosszékbe, keresztbe vágódva le benne. Hátamat az egyik karfának döntöm, míg a szemben lévőre felteszem valamelyik lábamat, másikat lazán lelógatva, miközben feltekerek egy jointot. Valamikor akkor nyílik az ajtó, amikor a papírt nyálazon. Meg is állok a mozdulat közben, s amint meglátom Aalit, pislogni is elfelejtek. Jobban néz ki, mint ahogy a suliban szokott. Rohadt dögös! Dana közben persze már illegeti magát, ahogy szokta.
-Csá! - Vetem oda lazán, s hogy magamhoz térjek, befejezem a jointot, megnyálazom a papír másik oldalát is, közben végig Aalin tartva tekintetem.
-Mizu Aali, kész a mateklecke? - Vetem oda gúnyosan, egy félvigyorral egybekötve, és most beszólhatnék Axeléknek, hogy addig nincs piázás ameddig a mocskukat össze nem takarítják, de legnagyobb döbbenetemre, kábé patyolat rendet vágtak percek alatt.
Meggyújtom a spanglit, mélyre tüdőzöm, majd fejemet a plafon felé vetve, hosszan okádom ki orromon, számon keresztül egyaránt a sűrű, gomolygó füstöt.
-Mehet tovább. De Aalit hagyjátok ki belőle, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. - Miközben ezt kimondom, végig őt bámulom, még rá is kacsintok, és ha jól figyel, észrevehet valamit a szemeimben, ami eddig nem volt ott, valahányszor ránéztem.
-Mizu csajok? Meséljetek kicsit. - Szólal meg Ezra, s én le sem veszem a szemem Aaliról.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
everything changed after I met him  7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
everything changed after I met him  782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
everything changed after I met him  EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
everything changed after I met him  Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
everything changed after I met him  Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
Témanyitáseverything changed after I met him
everything changed after I met him  EmptySzer. Május 03 2023, 18:28

előtte!
egyszerűen és céltudatosan éltem az életem



- Meglepetés! Ma este tényleg elviszlek bulizni! Ugrik mellém Dana a könyvtárban, nagyban örömködve, miközben még semmit sem mondtam arról, hogy benne vagyok vagy sem. Hamar csendre is intik, lepisszegve őt, mire ráeszmél ez nem az a hely, ahol nagyban hangoskodhat. Fel is nevetek a viselkedésén, mire én is kapom a szúrós tekinteteket.
- Hát.. nem tudom.. Kezdenék bele a tőlem már sokadjára hallható kifogásokba, de hamar közbe vág.
- El kell jönnöd! Nem akarod jól érezni magad? Kérdezi tőlem, mintha csak a bulizásról szólna az élet.
- Próbálom elképzelni, ahogy bulizik.. Szólal meg mellettem a már jól ismert hang Zain személyében, aki a véremet szokta szívni. Egyszerre nézek rá kérdőn és mérgesen. Mégis mikor került ide és egyáltalán mit keres itt?
- Nincs meg az a kép! Folytatja és felröhög azzal az idegesítő vigyorral a képén. - Stréber! Teszi még hozzá egy köhintés után, majd lelép.
- Tudod mit Dana.. Legyen! Elmegyek a buliba! Hangsúlyozom ki az utolsó mondatom, hogy Zain még pont halhassa és csapom össze a könyvemet dühömben. Ezzel a mozdulattal hamar rám is terelődik mindenki figyelme, így inkább gyors összeszedem a cuccaimat és intek Dananak, hogy lépjünk mielőtt valaki a fejünket venné, vagy kitiltanának egy életre. Na nem, mintha Dana a pomponcsapat lelkes tagja, olyan sokszor fordulna meg itt, igazából nem is értem miért pont velem barátkozik.

Zain Marcus Jefferson úgy általánosságban az agyamra megy, a mai viselkedésével a könyvtárban már meg sem lepett. Igazából már az első alkalommal, amikor megpillantottam az iskola folyosóján, tudtam, hogy fejfájást fog okozni nekem. Egy igazi, idegesítő, arrogáns pöcs, aki unalmában úgy tűnik, az én csesztetésemet találta ki új hobbijának. Ezzel csak egy baj van! Szeretem, ha velem foglalkoznak és simán belemegyek a kis játékába, ha piszkálódásról van szó. Bár vannak céljaim az életben, azt is mondhatnám, hogy vele ellentétben, azért én sem vagyok egy kis nebáncsvirág, akinek képzel.
- Na ez milyen? Kérdezem Danat, miközben nála próbáljuk megtalálni a tökéletes szettet.
- Hát.. Csinos! Csak az a baj, hogy egy csöppet elegáns! Mosolyodik el és próbálja nem elnevetni magát, de látom rajta, hogy nagyon küszködik.
- Miért mégis milyen buli lesz ez? Érdeklődök, miközben próbálok a szekrényében találni egy olyan göncöt, amiből nem látszik ki mindenem.
- Pár haver egy lazulós helyen. Ott lesz Zain is. Vágom ám, hogy bejön neked. Zain nevére és arra, amit mond felkapom a fejem.
- Lófaszt! Egyáltalán, hogy lehet valaki annyira arrogáns, mint ő? Komolyan nem értem Danat miért feltételezi azt, hogy nekem ez tényleg imponál.
- Ugyan! Zain már csak ilyen. Figyelj Zie! Ő figyelmet akar! Lép hozzám közelebb és segít válogatni, mert látja, hogy teljesen tanácstalan vagyok.
- Hát tőlem nem kapja meg! Az biztos! Határozom el, de Dana felkuncog az egészen és hozzám próbál egy  ruhadarabot.
- Pedig ebben a göncben le sem tudná venni rólad a szemét! Rendesen kicsinálnád vele csajszi!
- Oké.. Sóhajtok fel. Nem bánom! Felpróbálom.. de nem azért, amiért gondolod.. Hagyd abba a szemforgatásaidat! Nézek rá szúrósan, majd együtt nevetünk az egészen, miközben összekészülünk.

Egyáltalán nem nevezném bizalomgerjesztő helynek ahova megérkezünk Danaval karöltve. Egy elhagyatott épület, valahol a gettórészen, ahova alapesetben magamtól biztosan nem keveredek.
- Nyugi már Zie! Jó kis buli lesz! Biztat Dana, mintha csak kiült volna az arcomra, hogy rohadt nagy kérdőjelek vannak bennem e tekintetben. Sokat nem is teketóriázik, szinte rángat magával, miután otthon már bevert pár felest, engem is unszolva a piálásra, de valahogy jobbnak láttam, ha nem rúgok be azonnal. Ha kell, még mindig könnyebb józanul menekülőre fognom. Már kintről hallatszott a hangos zene, de a fű és az alkohol szagának keveredése csak az ajtón belépve csapja meg az orromat.
- Ő itt Zie! Ők meg itt a többiek! Zaint már ismered! Dana néha rendesen megtud ölni, és most sem tesz másképp, azonnal bedob az oroszlán barlangjába, újfent felhívva Zainre a figyelmem. Igazán abbahagyhatná, most komolyan.. mit nem tud megérteni azon, hogy a srácnak esélye sincs nálam?
Bemutatkozom, akikkel még a suliban nem találkoztam és lehuppanok az egyik kanapéra, ügyelve arra, hogy ne Zain mellett kössek ki és még csak ne is szembe vele.
- Iszol valamit? Kérdezi az egyik srác és már nyújtja is felém az egyik vodkás üveget. Igazán higiénikus.
- Nem igazán szoktam inni! Válaszolom, de azért elveszem az üveget.
- De mindenki iszik, húzz csak rá! Lelkesít, én meg mielőtt bármit is mondhatna Zain, inkább ráhúzok az üvegre, és várható módon kiütközik az arcomra, mennyire nem vagyok hozzá szokva az alkohol ízéhez.
- Ez az csajszi! Kapom az elismerést, és a mellettem ülőnek tovább adom az üveget. Tekintetemmel körbejárom a helyet, egészen berendezkedtek, bár buli alatt én nem egészen ezt értettem. Azt hiszem ez nem az elit krémjeinek lett rendezve. Miközben sasolok, akaratlanul is összetalálkozom Zainel, és kap egy meg se forduljon a fejedben beszólni valamiért nézést tőlem. Mindössze azért, hogy a mogyorónyi agyával felfogja, jobban jár, ha nem kekeckedik tovább velem, mert abból nem lesz köszönet.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
everything changed after I met him  Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
everything changed after I met him  Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
everything changed after I met him  Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
everything changed after I met him  Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
everything changed after I met him  D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
everything changed after I met him  Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: everything changed after I met him
everything changed after I met him  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
everything changed after I met him
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» and life has changed so much, my friend | devon & portia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: