New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 09:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Crosses | Lorenzo & Freya
Témanyitás Crosses | Lorenzo & Freya
 Crosses | Lorenzo & Freya EmptyVas. Ápr. 30 2023, 17:34



To Lorenzo Vercotti
Nem ismerek én más hatalmat,
Csak ami szívemben ragyog;
Idegen Isten, nincs hatalmad!
Magamon úr csak én vagyok.

Szeretek alkotni, szeretem az ezzel járó mámorító érzést, amikor a mű befejezésre kerül, és tudom, hogy nem hiába öltem bele annyi időt, energiát és festéket, mert pontosan olyan lett, mint amilyet megálmodtam. Mikor befejezem egy megrendelésem vagy egy szabad alkotásom mindig megünneplem azt. Általában egy bárban vagy éjszakai klubban ütöm el időm, máskor csak sétálok egy nagyot a part mentén mezítláb, kezemben egy mojitoval, de mindig kerítek időt, hogy valami kellemes dologgal ünnepelhessek, mielőtt újra ecsetet ragadnék. Alkotni azonban nem csak vászonra lehet, és bevallom, bár leginkább ez áll hozzám közelebb, mikor lehetőséget kaptam, hogy másként is kereshessek pénzt, nem álltam ellen a csábításnak. Akármire persze nem bólintok, de táncot oktatni egy bárban, olyan lányoknak, akik a lehető legkirívóbb mozdulatokkal kell, hogy magukra vonják a tekinteteket, nem csupán izgalmas, de igazi kihívás is volt. Persze, hogy igent mondtam. Nyilván nem dolgozom olcsón, ugyanakkor, már csak az izgalmak hevében sem tudtam volna nemet mondani. Mikor először jártam a klubban, már akkor megragadta érzékeim az a különleges sötét energia, mi belengte az egész helyet. A férfiak méregető tekintete, ami bár nem volt számomra idegen, itt szinte érezni lehetett vágyaikat, kézzel foghatóak voltak. Pedig akkor még az exkluzív helyre be sem tettem a lábam.
A mai nappal nem is ünnepelni térek be, mint inkább átvenni a néhány héttel ezelőtt tanultakat a lányokkal. Az első alkalom, hogy olyasmivel lépnek fel, amit én mutattam nekik, és bevallom már most büszke vagyok rájuk és persze magamra is. Az efféle erotikus tánc jó ideig távol állt tőlem, egészen addig, míg fel nem kerestek koreográfusnak. Igen, úgy bólintottam rá, hogy még életemben nem léptem fel ilyen típusú tánccal. De könnyen felzárkóztam, hisz az ember lépten nyomon belebotlik ezekbe a mozdulatokban, videókban, klippekben, képeken és mindenhol máshol is. A könnyed mozdulatok pedig nem voltak idegenek a számomra, hiszen, mint a legtöbb koreográfus, én is balettel kezdtem. Az oktatás nehezebbik része igazából a megfelelő tánc stúdió megtalálása volt. Akárhová nem vittem volna a néhány fős, elszánt csapatot, így addig be kellett érnünk a színpaddal, ami annyiból jobb is volt, hogy érthető módon otthonosabban mozogtak rajta. A privát táncokat pedig csak személyre szabottan tudtuk megoldani, ahhoz pedig nem kellett ekkora hely.
Még zárva voltak, a lányok többsége készülődött az estéhez közeledve. Nem akartam túl sokáig feltartani őket, este úgy is visszanéztem volna, miattuk és mert ki kellett kicsit szakadnom a galéria fogságából, amire egy esti buli tökéletes opció. Viszont az egyik itt dolgozó táncos lány bizonytalan volt a privát tánc lépéseiben, ezért jó tanárként időt szakítottam rá és beugrottam gyorsan. Az egyik fülkénél beszéltük meg aggályait, és a mozdulatokat, amikben még bizonytalan volt. A függöny ugyan el volt húzva, de ha nem lett volna sem szégyenlősködtünk volna. jobbára csak magyaráztam neki, mint egy rendező, aki a forgatókönyvhöz igazít mindent, de ha egy mozdulata nem az általam mutatott technikát tükrözte vissza, szigorúan megismételtem vele vagy bemutattam újra. nem volt mindig egyetértés a lányokkal köztünk, sőt voltak akik szigorúnak tartottak, pedig nálam nyitottabb nő talán nem is létezik New Yorkban. De mivel felkértek, és még fizettek is a munkámért, trehányság lett volna hagyni, hogy a kedvük szerint alakítsák a koreográfiát. Így viszont vállaltam érte minden felelősséget.

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Crosses | Lorenzo & Freya
 Crosses | Lorenzo & Freya EmptyKedd Május 09 2023, 13:50
Ahogy öregedtem, úgy nőtt az esélye, hogy egyszer nem leszek elég gyors, egyszer hibázni fogok. És ezt tudtam. Azt is, hogy tudni kell kiszállni. S mégsem így tettem, mert az ember nemes egyszerűséggel nem így működik. Nem könnyen adja fel a régi szokásait, vagy éppen egy adrenalin forrását. Márpedig egy komoly rablás nagyon is az volt. A hosszas tervezés, előkészület, majd az a nagyon pontosan kiszámolt feszített pár perc, a fegyver csöve a tarkón, netán egy rendőrségi üldözés... ha belekóstoltam, hát már nem könnyen adtam fel.
Emellett is azt vettem észre, hogy azért mind inkább szeretek a magam kis birodalmával foglalkozni, a klub mind fontosabb és fontosabb lett számomra. Eleinte háttér volt, segített a pénzt tisztára mosni, az ügyfélkör miatt biztonságot tudott adni és ennyi volt a lényeg. Aztán némi idő elteltével az a hely lett, ahol szívesen ütöm el az időt, ahol a dekadenciába tudom fojtani pszichopátiás énem a két balhé közötti hosszú időben.
Mostanra pedig egyre inkább köt le az, hogy még inkább menedzseljem a klubot, olyan szinten is belefolyjak akár a dolgokba, hogy ha van lehetőségem, inkognitóban beálljak kicsit a bárba mondjuk. Így új perspektívát kaphatok sok dologról és ez fontos, jobban látom, hogy milyen italmárkát érdemes nagyobb tételben rendelni, mi az, ami nem fogy, milyen interakciók mennek végbe, a vendégek feje milyen látványokra fordul meg... szóval igen, az elmúlt idősakban a saját klubomról is sokat tanultam.
S az egyik dolog az volt, hogy az emberek milyen szinten igénylik az újat és milyen szinten ragaszkodnak a megszokotthoz. Arra jutottam eddig, hogy valami kis újdonság mindig kell, de úgy, hogy mellette mégis minden az ismerősség és a megszokottság érzését is keltse a betérő vendégekben, amellett, hogy nagy részét megkaphatják annak, amire vágynak, s mellette rá is ébredhetnek, hogy vannak más vágyaik is esetleg, ami még igényelne valamit... s ez az, amit fenn kell tartani, mert ekkor jönnek vissza biztosan.
Mindezek a következtetések oda vezettek, hogy az utóbbi időben a fix felállás tartására törekszem a lányok tekintetében és inkább az ő tudásuk, képességeik csiszolgatására koncentrálok, semmint új tehetségek és szépségek folyamatos bevonására. Egy kis természetes cserélődés így is van... De mindennek jegyében nem elégedhettem meg azzal, hogy ilyen-olyan tudással ketyegjenek a dolgok: felbéreltem egy koreográfust. Nem magamtól bukkantam rá, egy ismerős ajánlotta, aki egy galériában gabalyodott bele s miután mesélt róla kicsit, fel is kereste és megtettem a magam ajánlatát. Nem fizettem rosszul, de ahogy észleltem az első megbeszélésünk alkalmával, valahogy a klub légköre tette meg igazán a maga dolgát Ms. Holmen esetében. Ez pedig számomra is érdekes volt s egyúttal bizalmat is biztosított számára, amit azért nem igazán adtam könnyen. Igen, foglalkozási ártalom... de mégse igazán éreztem szükségesnek, hogy a sarkában legyek, ellenőrizgessem, amellett, hogy nyilván úgy sem viselkedhettem, mintha ez az egész nem érdekelne.
Éppen ezért volt természetes, hogy az első megbizatási időtartam lejáratát jelentő napon én is bent voltam korábban, megnéztem miként gyakorolnak a lányok az esti közös kis előadásukra, amivel elégedett is voltam, de ahogy jártam-keltem a klubban az olcsóbb, kisebb csak függönyös privát fülkék felé Freyja átszellemült hangja és az egyik alkalmazottam, Christine kissé kényeskedő nyifogása ütötte meg a fülem. Kétségei voltak? Vagy csak valami mást akart? Nem tudom, de a dolog arra vezetett, hogy a függönyt félrelibbentve lépjek be sötétlő alakommal, miután a fekete, finom szövetű öltönynadrág és a sötétszürke ing nem igazán világít harsánysággal, bár az egyébként itt uralkodó vöröses tónussal egész jó kontrasztot képez. Hűs pillantásom először Freyja izgalmasan metszett pofijára, cicás szemeire vetült, szám sarkában egy játékosabb éppenhogy ott bujkáló mosollyal.
- Minden rendben megy? Vagy netán kétségek merültek fel? - pillantok aztán Christine-re.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
 Crosses | Lorenzo & Freya Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
TémanyitásRe: Crosses | Lorenzo & Freya
 Crosses | Lorenzo & Freya EmptySzer. Május 10 2023, 23:14



To Lorenzo Vercotti
Nem ismerek én más hatalmat,
Csak ami szívemben ragyog;
Idegen Isten, nincs hatalmad!
Magamon úr csak én vagyok.

Bár önvalóm sem kedvelte a szabályokat, határokat, és nem csupán a feszegetésük okozott örömöt, de az átlépésük is, nem tartottam volna tisztességesnek, ha munkámban ekképp vétettem volna hibát. Már pedig úgy gondolom az itteni lányokhoz képest jobb szemem van a mozdulatokhoz, mint jelenleg nekik, így nem várhatják el, hogy rábólintsak minden ötletükre. Ahogy egy bizonyos fajta ruha vagy stílus, úgy sok esetben egy egy mozdulat sem áll jól mindenkinek. Függhet ez sok mindentől, de a lényeg, hogy én látom, amit ők nem. Talán azért, mert külső szemmel másabb. Azonban nem szívesen törném le szárnyaikat, vagy venném el gyümölcsöző kreativitásuk, ezért mindenek előtt mindig megnézem és meghallgatom új ötleteik.
- Nem jó... Nem a mozdulat, a sorrend... - magyarázom a lánynak, noha szemeiben látom a szűnni nem akarok ellenvetést, pedig tényleg nem a rossz szándék hajt. - A plié egy egyszerű és hasznos mozdulat, és elegánssá, sőt kifejezetten erotikussá teszi a mozdulatot, egy egyszerű guggolás helyett, ami a térdnek sem tesz jót... Viszont hosszan fenn tartani kényelmetlen. Még egy gyakorlott balettosnak is. Próbáld így. - mutattam el neki meg én, azt is, ami nem jó, és azt, amiért nem jó, és azt is, amit helyette csinálhatna.
- Lábujj hegy. - mutattam le ágaskodó lábfejeimre, persze csak minek után levettem a cipőm. - És ne előlre dőlj, hanem úgy ringasd hátra a csípőd, mintha leülni készülnél, de teljesen le se tedd a hátsód a láthatatlan székre. - mutattam neki, bár így üres ülésnél kicsit másképpen nézhetett ki. - Ha lábfejed nem elég erős, ha tudod, hogy begörcsölhet, akkor hagyd a lábujjra állást, mert nem támaszkodhatsz a vendégre. Csak látszatra kapaszkodj bele, de semmiképp se lógj rajta. - magyaráztam, majd kértem, hogy mutassa el a hullámzó mozdulatot. Ekkor tájt bukhattunk le, én legalább is ezt éreztem, ahogy váratlanul elsöpörték a minket takaró függönyt. Oda is kapom fejem, mert ugyan nincs jogom beleszólni ki mikor járhat kelhet erre felé, megzavarhatják a koncentrációt az esetleg erre tévedő takarítók vagy kelletlen kíváncsi tekintetek. De nyilván akárkire nem szólhatok rá. Váratlan felbukkanására felvonom egyik szemöldököm, és lopva ejtek felé egy félszerű mosolyt is, mintha csupán néma kérdésbe önteném, miért járkál erre felé ilyen korán. Ámbár neki nem tehetem szóvá kíváncsiságát, sőt, még idejében szólhat, ha valamivel elégedetlen.
- Csupán félreértések történtek, de azt hiszem kezdünk közös nevezőre jutni. - válaszolom végül a kiasszony helyet, aki néma duzzogásba burkolózott, mióta főnöke bedugta a fülkébe a fejét. Nem tudom miért fojtja most magába a lány ellenvetéseit, bár meg lehet pusztán tudja, hogy Mr. Vercotti is az én pártomon állna, ezért kapva az alkalmon, gondoltam általa erősíthetem a lányban a gyakorlatot. Idővel pedig úgy is belátja, hogy jót akarok. A balett pózok elegánsan szépek, és igazán kifinomultak, de amilyen egyszerűnek tűnnek, olyan fárasztóak is, és hosszútávon tönkre tehetik az ízületeket, porcokat.
- Még úgy sem nyitott ki a hely, mit szólna egy gyors bemutatóhoz? - pillantottam a férfire, és ezáltal Christinnek is lehetősége nyílik rá, hogyha még mindig ragaszkodik elképzeléséhez, bemutassa élőben. De nem fogja, mert a technikája kivitelezhetetlen. Ő ugyanis kevesebb hajolgatást akar, ellenben lábait egyből a vendég nyakába tolná. Nem régóta vagyok itt, és nem tudom biztosan mi az, ami megengedett és mi az, ami már nem, de ha koreográfiáról van szó, talán nem kellene egyből mindent odaadnia, pláne, hogy szó szerint még csak karnyújtásnyire sem volna a férfi kezeitől, arról nem is beszélve, hogy a vendég nehezményezheti, ha a táncoló hölgy, még ha csak néhány pillanat erejéig is, de felpakolja rá a lábát. Aztán lehet, hogy tévedek, de én ilyet nem csinálnék. Oda volna a varázs.
Amennyiben nem volt ellenére Lorenzonak, úgy odébb lépve helyet adtam neki, hogy leüljön, én pedig odébb ültem le, hogy addig se foglaljak több helyet, mert ez a fülke három embernek, már nem olyan kényelmes, pláne, ha abból kettő áll. Aztán megkértem Christine-t, hogy ismételje el a mozdulatot, amit korábban mutattam, csak most, mintha élőben menne. Elsőre csak a technikára figyelt, így a tempót én diktáltam.
- Ne siess a vonaglással. - szóltam rá, később pedig már mutogattam és hadonásztam is. Nem vagyok maximalista, de ha látom, hogy lehet ez még jobb is, tud ő ügyesebb is lenni, miért elégednék meg azzal, amit először produkál. - Ne felejts el a vendég szemébe nézni és, ha úgy hozza a pillanat mosolyogni. Ne éreztesd vele, hogy ez egy munka. - csúszok közelebb hozzájuk, hogy ne csak oldalról, de elölről is lássam mennyire lehet hatásos egy ilyen figura. Végülis ad némi izgalmat, mutat eleget, annak ellenére, hogy igazából még az ölébe sem kell másznia. A negyedik próbálkozásra, már elég szépen megy neki, mint egy furulya szóra tekergőző kígyó. Persze mindennek csak akkor lehet szemtanúja a férfi, ha hajlandó volt becsatlakozni hozzánk.
- Na mit gondol? - kérdem meg aztán őt is. Nem veszem zokon, ha kritizál, amennyiben építő a kritika, az elismerés pedig csak akkor dicsőség, ha őszinte.

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Crosses | Lorenzo & Freya
 Crosses | Lorenzo & Freya Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Crosses | Lorenzo & Freya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lorenzo Vercotti
» impress me! - Lorenzo & Nova
» Lorenzo&Laura - night in a nightclub
» Freya O' Donnell
» Freya & Cameron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: