New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Sierra Cannella
TémanyitásSierra Cannella
Sierra Cannella EmptyPént. Ápr. 14 2023, 22:26
Sierra Cannella
We are all of us stars, and we deserve to twinkle.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Sierra Cannella
Becenév
Sisi
Születési hely
Los Angeles
Születési idõ
1995.01.20.
Kor
28
Lakhely
NY - Manhattan
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
eljegyezve
Tanulmányok
New York University -  Department of Fashion Design
Foglalkozás
influenszer, modell
Munkahely
Elit Model Management - modell
Hobbi
fotózás, futás

Csoportom:
Média

Jellem
Rólam elég nehéz rosszat mondani, az életem olyan mindenki szemében, mint egy álom, mese, vagy valami hihetetlenül boldog happy end, úgy, hogy nem is ért véget, még éppen elkezdődni látszik csak. Viszonylag egy egyszerű lánynak mondanám magam, ha nem modellnek álltam volna valószínűleg egy kávézóban akarnék dolgozni baristaként, mert az ami hozzám közel áll. Szeretem az embereket, azok is szeretnek engem, egy mérhetetlenül extrovertált személyiség vagyok, a szociális érzékem csak úgy tombol. Nem szeretek egy percig sem egyedül lenni, mindig emberekkel veszem körbe magam és próbálok új barátokra szert tenni, ahol csak tehetem. Sokat utaztam, és még utazok ha a munka úgy hozza, így minden földrészen büszkélkedhetek ismerősökkel.
A munkám, a kinézetem és olykor a viselkedésem miatt azt hiszik, hogy olyan nő vagyok, aki minden pasi alá bedobja magát. Akár lehetnék is, mert megtehetném, volt egy olyan korszakom a húszas éveim elején, de nem éreztem, hogy nagyon ez lenne az én sorsom, így hamar felhagytam vele. Most már igenis vannak elvárásaim egy pasival vagy egy csajjal szemben, mert hogy nem igazán érdekel milyen nembe tartozik a másik, ha megvan a közös hang. Sosem azonosítottam magam sehova, mindig is azt gondoltam, hogy én azért vagyok oda, amit egy ember mutatni tud nekem magából, ha az megegyezik az én nézeteimmel nagyjából, akkor nincs akadálya annak, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Ami az egészben a legjobb, hogy az egyetem alatt is próbáltam ilyen módon felfogni az életet, de túl sok volt a káros tényező, ami miatt nem mindig vettem a fáradtságot, hogy megismerjem azt, aki elég hamar meglátta a testem ruha nélkül.
Ma már határozottan okosabb vagyok, egyrészt, mert jelenleg nem is nagyon nézelődök a húspiacon, voltam olyan szerencsés, hogy talán megtalálni véltem az igazit, aki mellett igazán önmagam lehetek és nincsenek nagy elvárásai a jövőt illetően. Nem vágyok nagy családra, nekem elég ha ketten vagyunk benne, az én életem nem áll készen egy másik ember felnevelésére, ahogyan az övé sem, ettől is működünk mi olyan nagyon jól. Ez a kérdés sok mindenkit szétszedne, mert sokan meggondolják magukat, én egyszerűen csak nem érzem magam erre eléggé, hogy is fogalmazzak, érettnek. Majd lehet eljön az ideje, de addigra már a testem nem fog rá készen állni, pont azért, hogy ne bánjam meg soha ezt a nagy döntésemet, késő bánat, amit majd akkor már nem lehet visszacsinálni, ha elég öreg leszek már a gyerektervezéshez.
Nyilván nekem is vannak hibáim, eléggé ragaszkodó tudok lenni, és emiatt a volt pasijaim idegeire mentem néha. Nem a féltékenység vagy az irigység hajt, egyszerűen szeretem ha aki engem választ úgy is bánik velem, ahogy megérdemlem, ragaszkodok a közös programokhoz, ha tervünk van ahhoz, nem szeretem ha a másik rendre felrúgja azokat. Hisztisnek határozottan nem mondanám magam, de nem szeretne senki megismerni akkor amikor igazán rossz passzban vagyok, engem nehéz kihozni a sodromból, mert a vidámság és a harmónia képviselője vagyok, mondjuk. Az biztos, hogy engem senki nem akar az ellenségei között látni, mert nagyon bosszúszomjas tudok lenni, nem a gyilkos értelemben, de eléggé befolyásos családom és barátaim vannak, így nem kérdés, hogy ha valaki hátba szúr, olyan igazán aljas módon, hogy megkapja amit megérdemel.

Avataron:
Camila Morrone

Múlt
-Sierra, mégis nem kellett volna előbb bemutatni azt a férfit, aki megbolondította a fejed, mielőtt igent mondasz neki? - kérdezi anya aggódva. Anya nagyon modern nő, tőle tanultam minden divattal kapcsolatos tudásom, de mégis ha a pasikról van szó nagyon maradi tud lenni. ELvárta volna tőlem, hogy a házasságig ne szexeljek, azt is, hogy a leendő férjem majd apámtól kérje meg a kezem, és utána tegye fel nekem a kérdést. De elfogadja, hogy mi már egy modernebb korban élünk, ahol ez annyira nem divat, és amúgy is elég gyorsan jött az egész.
- A mi kapcsolatunk egy kicsit más, mint amit te elképzelsz. - kezdek bele, de anyám csak szemét forgatva legyint. Apu még nincs itt, neki nem tudtam elmondani a hírt, nem is tudom, hogy ezt miért egyedül teszem meg. Lehet mert nem így akartam bemutatni a családnak az én leendő férjem, mert pontosan erre a fogadtatásra számítottam, mire eljutunk anyuékhoz legközelebb, már tényleg együtt, addigra leülepedik bennük ez az információ, legalábbis remélem.
- A lányod férjhez megy. - hirtelen hátra kapom a  fejem, mert gondolom apunak célozta ilyen hangnemben a mondatot. Mosolyogva állok fel és ölelem át azt a férfit akit a világon mindennél jobban szeretek, az ő támogatása nekem a legfontosabb. - Még csak be sem mutatta. - hitetlenkedik tovább anya, de apu most csak a kezemen lévő gyűrűvel van elfoglalva. Őt nem érdekli, hogy nem nála landolt az első kérdés Gabe-től, mert neki mindig csak az volt a fontos, hogy én boldog legyek. Azt hiszem az vagyok, legalábbis remélem, hogy sokáig az is maradok, a lánykérés derült égből érkezett, persze így is kellett lennie, de minden olyan gyorsan ment köztünk. Hiszem, hogy jó döntést hoztunk, nem akarom, hogy anyám legyen, aki majd eltántorít az egésztől.
- Hol van ő? - néz körbe érdeklődve apám miután helyet foglalt velünk az asztalnál.
- Nem így akartam bemutatni, meg akartam várni amíg anyu is lenyugszik és csak utána akarom bedobni közétek. Tudom, hogy a világ legjobb szülei vagytok, de azért akartam adni nektek is időt, hogy ezt az egészet megemésszétek. - nem akarok lódítani nekik, azt akarom, hogy tudják mi a helyzet, őszinte vagyok, mint mindig.
- A bátyád már tudja? - lesütöm a szemem és csak egy halk igen jön ki a számon. Ő volt az első, akinek elmondtam, mert ő a legjobb barátom, a bizalmasom, akivel mindent megosztok. Nem tudtam volna egy percig sem titkolni előle. Már ismeri Gabe-t, találkoztak, neki nem okozott nagyobb fejtörést, hogy mit mondjon erre. Nem tartja jó ötletnek, túl gyorsnak véli az egészet, de azért örül, ha én is örülök, de ennyi. Ő sosem szólt bele a döntéseimbe, mert bízik bennem annyira, hogy tudja, nem teszek olyat, ami nekem nem felel meg.
- Ha már nem találkozhattunk vele legalább mesélj róla valamit. - na igen, a korkülönbség lesz a másik fájdalmas téma, amit anyám nem fog benyelni, az, hogy nem tervezünk unokákat gyártani nekik nem fogom megemlíteni, ezt már sokszor áttárgyaltuk együtt és mindig veszekedés lett a vége. Szerintük az én génjeimet örökíteni kellene, hogy megmaradjon az utókornak, de szerintem pont elég belőlem egy is, a bátyám majd tovább viszi a géneket, meg a nevet, na meg a céget, ami annyi pénzt hoz a Cannella családnak, hogy egy kisebb birodalmat építettünk New York-ban. Már Gabe előtt tudtam, hogy nem akarok gyereket szülni, nem mindenkinek való az anyaság és én egy kutyát sem tudok rendesen ellátni, még a halaim is meghaltak idő előtt, mert elfelejtettem etetni őket, én ilyen vagyok, kicsit felelőtlen ha másokról kell gondoskodnom.
- Kicsit idősebb, mint én, de nem szeretnék nagyon mesélni róla, mert ne az én szememmel lássátok őt, hanem majd a sajátotokkal. Jövő héten gyertek át szombaton ebédre, meglátjátok, hogy milyen és akkor anyu is le tud majd nyugodni egy kicsit, hogy nem csak felelőtlenül dobálózok az igenekkel. - már egyszer megkérték a kezem, 5 évvel ezelőtt, de csak 23 éves voltam, akkor is igent mondtam, de annak hamarabb vége lett, minthogy a ruhaválasztásig eljutottam volna. Egyszerűen csak azt hitte, hogy most már az övé vagyok és egy elfajult estén nem figyelt oda magára és szerinte totál véletlenül bemászott egy csaj bugyijába és két hónapig ott maradt benne. Nem vesztettem el a hitem a pasikban, de azért eléggé megrendített, így valamilyen téren értem anyám aggodalmát, de én tudom mi a jó nekem, ennyire már vagyok talpraesett és van tapasztalatom. Nem fogom magam feleslegesen tönkretenni érzelmileg. Azt hiszem engem nagyon nehezen lehet kimozdítani az érzelmi stabilításomból, mert vannak elveim, terveim és olyan határokat húztam magam köré, hogy történjen bármi nem fogok összeomlani, de azért küzdök azért amit szeretek, vagy akit szeretek és nem hagyom egyszerűen veszni, de aki menni akar azt nem tartom vissza, ezt megtanultam.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sierra Cannella
Sierra Cannella EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 15:31
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Sierra!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem, egy kicsit mindig is csodáltam (és talán picit irigyeltem is) az ilyen határozott, céltudatos embereket, akik tudják, mit akarnak az élettől - vagy épp mit nem - és azt is, hogyan érjék azt el. Magabiztos vagy, bájos, igazán kedvelhető, nem utolsó sorban gyönyörű, gondolom a legkevésbé sem meglepő, hogy sokan követnek az interneten, és a legtöbbjük valószínűleg szívesen venne rólad példát bármiben...  Sierra Cannella 2624752903

Csakhogy az élet, vagy a sors, általában olyankor szól közbe, amikor a legkevésbé várjuk, amikor azt hisszük, minden sínen van, nem igaz?  Rolling Eyes Sajnos már van mögötted egy kicsit elsietett, majd felbontott eljegyzés, ami szerencsére nem szegte igazán kedvedet, hogy tovább keresd az igazit. Úgy tűnik, abból a helyzetből is csak megerősödve keveredtél ki, ami végül is jó dolog. Az ilyen szemétládáktól meg amúgy is jobb időben megszabadulni.  csapó

Nos... Van nekem egy jövőbelátó üveggömböm, ami érdekes dolgokat mutat nekem a jelenlegi jegyességed jövőjéről...  Sierra Cannella 618794435 Annyit elárulhatok, hogy valószínűleg nem lesz unalmas az előtted álló időszak...  Smile És van egy kiváló koktél receptem is, amit egyszer szívesen megosztok veled...  Sierra Cannella 3244506387  Sierra Cannella 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sierra Cannella Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Sierra Cannella 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Sierra Cannella 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sierra Cannella 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Sierra Cannella 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Sierra Cannella
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sierra Larson
» Sierra Rivera
» Sierra Benson
» instagram.com/sierra
» when we first met - Gabriel and Sierra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: