New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 13:46-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

R we good now? Mills & Tommy
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: R we good now? Mills & Tommy
R we good now? Mills & Tommy - Page 2 EmptySzer. Szept. 06 2023, 16:33



Tommy and Mills


Érdekel is, de mégsem. Csak tűnődöm, hogy hazudtál-e, amikor azt mondtad gyönyörű vagyok?


Szerintem belül mindketten tudtuk, hogy egyszer végre eljön ez a pillanat. Mert tagadhatunk mi minden érzést, attól még jó ideje nem csak barátként gondolunk a másikra. Én legalábbis, bár nehezen vallottam be magamnak, semmi esetre sem tudom többé Tommyt csupán a barát zónába sorolni. Ő valahogy képes az eszemet olyan módon elvenni, hogy már én magam sem tudom mit csinálok, mégis annyira jó. Akkor is, ha felelőtlen, mert valljuk be kétségkívül az, ahogyan újabb csókba hívjuk a másikat.

Ott kering körülöttünk számtalan kérdés, amiről később muszáj lesz beszélnünk, de egy ilyen felfokozott helyzetben képtelen vagyok most ezzel foglalkozni. Helyette kiélvezek minden pillanatot, minden érintést, hiszen ebből már sosem lesz elég. Ezért is szakadok el olyan nehezen tőle, ezért kúszik a bőrömbe már most a hiánya, miközben visszatérítjük magunkat a valóságba. Abba a valóságba, ahol a múltam köszön vissza. Damian. Átkozottul szidom magamban most az égieket, amiért ennyire bekavarnak a boldogságomba. Ráadásul olyan rohadtul, hogy az már szégyenteljes.

Nem kéne az exem szavait magamra vennem, jobban tenném, ha egyszerűen elsétálnék, de olyan mértékű dühöt érzek iránta, amiért a szájára vesz, hogy a kezem előbb mozdul, mint mielőtt átgondolhatnám a tetteim. Ott az a bizonyos pofon, amiről korábban Tommyval szót ejtettünk, de egy egészen más formában. Nem Tommy kapja, és még csak nem is szemtelenségért csattan Damian arcán, hanem a megalázó viselkedéséért kapja. Azt meg már végképp nem tudom felfogni, ennyi miért nem elég neki, és miért érzi szükségesnek, hogy beleálljon Tommyba.

Igazából minden olyan gyorsan történik ezután, hogy egyszerre képedek el Tommy Damian arcába mért ütésén, és kapok észbe, miközben már a biztonsági őrök taszigálnak ki minket az üzletből. Teljesen kivagyok ettől, és már előre látom, hogy a suliban ez lesz a fő téma, valami egészen más változatban, mint ami valójában itt történt. Szex egy próbafülkében, és Damian a becsületemet megvédve kelt a védelmemre. Már most rosszul vagyok, ezektől a hazug szavaktól, de egy gimnáziumban szárnyra kapott pletyka sosem jelent jót. Egyre csak csűrni és csavarni fogják, egészen addig, hogy az már valami nagyon elbaszott dolog legyen, ha nem lenne az már önmagában is.

Igen, összezavarodtam, de ki ne lenne teljes zavarban, amikor a történtek fényében Tommy úgy viselkedik, mintha semmi sem számítana. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ő milyen. A "csak lazán" is lehetne az ő jelmondata, én meg hozzá képest, holott nem vagyok egy magába forduló ember, de nem tudok csak úgy mindent elengedni, pláne nem elfelejteni. Ugyan mondhatnám én is leszarva mindent, hogy fasza.

Valami hasonló hangulatban haladunk tovább, amikor hiába a vállamat átkaroló kéz érintése, a szörnyű érzés nem csillapodik, így bocsánatot kérek annak ellenére, hogy itt aztán most mindenki belepakolta a magáét annak érdekében, hogy ez ennyire elcseszett legyen.
- Rendben. Csak ennyit felelek, mert bánt, amiért úgy érzi nincs köze hozzá, hogy ki Damian. Az a vállrándítás meg egyenesen szíven üt.
- Láthatóan én sem voltam a helyzet magaslatán. Vonom meg végül hozzá hasonlóan, én is a vállamat, mert valljuk be kik vagyunk mi egymásnak, hogy beleszóljunk a másik életébe.
-Inkább felejtsük el. Talán ez lenne a legbölcsebb, mert végülis látom rajta, hogy nem igazán fáj a foga ehhez a beszélgetéshez, és valahogy nekem is elment a kedvem az egésztől. Megisszuk azt a jegeskávét, elköszönünk egymástól, aztán utána megint jöhet a nem beszéltük meg a dolgainkat életérzés. Ez megy a legjobban nekünk, és tudom, hogy az egész nap így fog zajlani annak ellenére, hogy pár perce még, mint két szerelmes vallottunk színt az érzéseinkről. Tettekben, de a beszéd már nem a mi terepünk.


Thomas A. Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
R we good now? Mills & Tommy - Page 2 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
R we good now? Mills & Tommy - Page 2 F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
R we good now? Mills & Tommy - Page 2 C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
R we good now? Mills & Tommy - Page 2 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
R we good now? Mills & Tommy - Page 2 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
 
R we good now? Mills & Tommy
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» I'm ready. Mills & Tommy
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» Maya Mills
» Tommy & Chloe (I.)
» Tommy & Chloe (II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: