New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Cho Saeyoung
TémanyitásCho Saeyoung
Cho Saeyoung EmptySzer. Márc. 01 2023, 23:13
Cho Saeyoung
Problems stuck to the back of my eyelids

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Cho Saeyoung
Becenév
Sae, Sangie
Születési hely
Busan, Dél-Korea
Születési idõ
2003. 08. 03.
Kor
19
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Columbia University, tánc szak, első év
Foglalkozás
egyetemista, táncoktató gyakorlaton
Hobbi
rajzfilmek nézése, tánc, sütögetés (kis sikerrel)
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem

Pozitív tulajdonságok
Nagyon szeret új dolgokat megismerni és megtapasztalni, legyen szó bármiről, ha negatív végkimenetele van akkor azt elraktározza, mint tapasztalat, és igyekszik elkerülni. Persze ha egy bizonyos idő eltelik szívesen ad mindennek második esélyt, de ez függ attól, hogy mennyire volt negatív maga az élmény. Szófogadónak nevelték szülei, ami eddig kifejezetten nem mutatott hátrányt az életében, kihasználni nem is tudná más csak a családja, de ők jelenleg igen messze vannak tőle. Megtanulta, hogy vannak olyan helyzetek amikor a szájára kell ülni, de ha nem érzi a súlyát akkor be nem áll a szája és mindenkit bombáz a kérdéseivel. Könnyen és gyorsan tanul, ha érti azt amit tanítanak neki, ha valamit nem tud megérteni, vagy rosszul magyaráznak neki, akkor képtelen magától rájönni, és elveszti az érdeklődését abban a dologban. Mindenben igyekszik a jót látni, ha valami baj is történik mindig keresi azt amivel kicsit könnyebbé vagy jobbá tehetné a helyzetet, a feladás ebben pedig nem szokása.

Negatív tulajdonságok
Nagyon le van maradva, nem ért a mai telefonokhoz, a szülei csak régi fajta telefonokat adtak neki amiken még nyomógombok vannak, illetve a számítógépekhez sem ért, csak azt tudja, hogy be lehet őket kapcsolni és rákeresni az interneten dolgokra. Az iskolában ugyan tanult egyes programokat, hogy mikre jók és mikre nem, de otthon gyakorolni nem tudott, mert a szülei nem szeretik kifejezetten a technikai újdonságok. Töri a nyelvet, az anyanyelvén kívül nincs második nyelv amit jól beszélne, javarészt megérti amit neki mondanak, és tud is válaszolni, megérteti magát ha kell, de vannak akik meg sem próbálják hiába próbálkozik több módon is. Türelmetlen magával, és könnyen fel tud emiatt olyan dolgokat adni amiket nem ért meg teljesen, főleg mert túl sok segítséget sehonnan sem kapott soha. Talán emiatt is olyan önbizalomhiányos, és szüksége van mindig megerősítésre, hogy jól csinálja amit csinál, nem ront el semmit sem.

Érdekességek
Nem látott túl sok filmet vagy sorozatot, azokat mostanság pótolja csak, mert a szülei nem rendelkeztek tévével, eddig a rajzfilmek a kedvencei és azok közül is a régebbiek.
Két kezes, mindkét kezével tud írni és mindenre is használni, bár kicsit ügyetlenebb a ballal, mint a jobbal, de szinte ugyanolyan jól tudja használni.
Nem bírja a dohányszagot, képtelen elviselni, borzasztóan érzékeny erre az orra, ezért is veszi magát mindig virágokkal körbe, mert azoknak viszont imádja az illatát.
Minden hirtelen jövő zajtól képes megijedni, a vihar kivétel, mert ott számolgatni szokta mennyi idő telik el a villám és a dörrenés között, így már számít arra, hogy jönni fog.
Nagyon szereti a sütiket, emiatt sütni is szeretne megtanulni, még elég ügyetlen benne, a csúnya de finom elv sem érvényesül sokszor, de még nem adta fel, lelkesedése még nem múlt el.

Lee Min ho (Know)
arcát viselem

Múlt
Idejönni nem volt olyan egyszerű, tudtam már azelőtt is, hogy ténylegesen ideértem, de azért arra nem számítottam, hogy ennyire nehéz lesz. A nyelvet csak-csak értem a magam és mások megértésével nincs kifejezett problémám, de nagyon úgy érzem, hogy minden másban van, túl sok mindent nem értek, és nem mondhatom, hogy van segítségem abban, hogy jobb legyek ebben az egészben. Azt gondoltam volna, hogyha emberek között vagyok akkor könnyebb lesz, majd elnézik, ha nem is segítenek, de talán kijavítanak majd, erre nem ez történik, nem javítanak ki csak kinevetnek amikor valami olyat mondok amit nem kellene, vagy ha mégis nem pont úgy kellene ahogy én teszem. Ha valaki mégis kijavítana akkor mindig igyekszem megjegyezni azt és változtatni rajta, beépíteni a saját kis tudásomba és legközelebb már jól használni azt a szót. Ilyen például a vatta és a vattacukor, az elején kevertem őket, és sokan kinevettek érte, de tanultam a hibáimból és már tudom, hogy nem vattacukorral kell letörölni az arcunkat, azt meg lehet enni, és a vidámparkban lehet kapni. Még sosem voltam vidámparkban, de ha egyszer elmegyek tudni fogom, hogy nem vattát kell kérnem, hanem a cukrot, bár arra nem sikerült rájönnöm, hogy miért majdnem ugyanolyan a nevük, amikor semmi közük nincs egymáshoz aztán az is lehet, hogy csak én nem tudom mi közös bennük.
- Figyi már Saeyoung... Nem tudnál lelépni ma estére valahova? Szükségem lenne a szobára, tudod... - A szobatársam hangjára figyelek fel a gondolataimból, még jó, hogy az asztalnál ültem egy papírlap felett, így talán nem nézett teljesen idiótának amiért annyira elmerültem a gondolataimban. Kicsit talán értetlenül pislogok rá, mert nem igazán tudom, hogy mire gondol, és ezt valószínűleg meg is érti mert egy hatalmas sóhajjal támaszkodik meg az asztalomon mikor a magyarázásba belekezd. - Ah hogy is tudnád, én hülye! Szóval átjönne hozzám egy csaj és kellene nekünk egy kis magány, hogy elveszhessünk a testi örömökben és... - Inkább megemelem a kezemet, hogy ne is folytassa, nem akarok ennél többet tudni, a lényeget elmondta és elég is lett volna annyi, hogy azt mondjam rendben lelépek, bár nem is tudom, hogy hova mehetnék, mert nincs itt senkim, és igazán azt sem tudom, hogy a közelben mi van.
- Ne mond még, értem mit gondolsz és elmegyek. - Bólogatok is erre, hogy felfogtam, de továbbra sem tántorít mellőlem, csak néz és vár, nem tudom mire, de arra nagyon vár. Úgy pislogok fel rá, mint egy elanyátlanodott kiskutya aki várja az Isteni csodát, de akkor igazából arcul vág a felismerés és kicsit homlokon is csapom magamat, ami nagyobbra sikerül, mint akartam, de nem fontos, ez nem számít éppenséggel. - Most már, ugye? Akkor megyek, sajnálom, sietek nagyon! - Fel is pattanok, mint akit éppen fenékbe billentettek, és a nagyobb baj az, hogy kapkodni is kezdek, hogy picit elpakoljak az asztalomról, meg megigazítsam az ágyamat, ne azt lássa senki, hogy rendetlen vagyok, ami nem igaz, nem vagyok az, mindig szép rendet tartok, még cipőben se jövök be ide, míg mindenki más igen. A szobatársam rendetlen is, üres zacskók, meg koszos zsebkendők is vannak az ő részén, nálam semmi ilyesmi, ezekre nagyon figyelek, mert engem így tanítottak a szüleim, ha tiszta a környezetem, akkor a kedvem is sokkal jobb lesz. Nem biztos, hogy ez igaz vagy sem, de nem érzem magam szomorúnak, szóval lehet benne valami igazából, anyának sokszor volt igaza mondjuk. Emiatt most is hamar tudok elköszönni és elindulni, tényleg nem tudom hova fogok menni, de elsétálgatok a városban, kicsit körbenézek, de messzire nem merek menni mert a végén még nem találok vissza csak elkeveredek.

livin' in new york



even when i'm asleep
i think of you all the time, unable to be apart

Leonard Kim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cho Saeyoung
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cho Saeyoung Aa7451e1f1ef92d40a374fc4a91cf05920bc7c98
dont stop untill you're proud
each journey begins with a single step
Cho Saeyoung C8600093a3257cbb52d6c1a1f96a6483cc5d98e4
★ kor ★ :
20
★ lakhely ★ :
manhattan ❀
★ foglalkozás ★ :
dance major student ❀
★ play by ★ :
lee know ❀
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
you don't have to be great to start
but you have to start to be great
Cho Saeyoung 39a74c331a7ee7eff046f75a1e787af991bd380c
TémanyitásRe: Cho Saeyoung
Cho Saeyoung EmptyPént. Márc. 03 2023, 22:08
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Saeyoung!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is, amit muszáj megjegyeznem, hogy nem tudom megérteni mégis, hogyan és miként tudsz elaludni békák brekegésére. Mármint az már megszokott, hogy mondjuk az óceán, vagy eső hangjára, de ez valami újdonság és az én kis paranoiás felem attól rettegne, hogy egyik nap valaki az egyetemen nagyon poénosnak találná, hogy élő békákkal rak majd körbe, hogy a végén úgy ébredjek fel, ahogyan elaludtam, de közben meg sokkal ijesztőbb lenne. Bár van azaz érzésem, hogy az valahogy téged nem zavarna annyira sőt az olvasottak alapján szerintem még örülnél is neki, de lehet tévedek.  Cho Saeyoung 3673325056  Cho Saeyoung 2081954265
Nagyon kis aranyosnak tűnsz, azt kifejezetten imádom, hogy milyen édesen beleépítetted a tényét, hogy a karakter néha még töri a nyelvet és ezért nálam külön szereztél pirospontot. Azt nem tudom, hogy hol tudod gyűjteni, de hát ennek osztogatása ez így most nesze semmi fogd meg jól elven történik, de vállveregetés azért jár ezért a kis cukiságért.  Cho Saeyoung 2624752903
Azért azt remélem, hogy nem fognak sokszor kitessékelni téged a szobából, mert az mégis csak szomorú lenne, hogy mindig le kell lépni meg aztán ilyenkor kell azt mondani, hogy oldjátok meg máshol, főleg ha még hideg is van kinn, akkor menjenek egy másik szobára.  Rolling Eyes
Összességében nagyon imádom, amit összehoztál, de az egyszer biztos, hogy nagyon sok mindent kell még tanulnia a karakternek, hiszen azért mégis nehéz lehet úgy felnőni, hogy a technológiát megvonják tőled, amikor a mai világban már mondhatni létszükségletnek számít, de azért remélem, hogy nem leszel teljesen elveszve. Bár, ha azt vesszük.. őrizz meg ezt a szokásod és kevesebb eséllyel sétálsz neki oszlopoknak a telefonodat nyomkodva.  Cho Saeyoung 3673325056
Na, de nem húzom tovább ám az időt így is feleslegesen trécseltem azt hiszem, hiszen minden a helyén van és remélem, hogy nem voltam túlságosan zavaros utóbbiért nem vállalok felelősséget ám.  Cho Saeyoung 2081954265

Utadra is engedlek ezzel, színt meg majd a hivatásos adminoktól kapsz majd.  Cho Saeyoung 2624752903  Cho Saeyoung 3672866238

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

xoxo Winnie  szívecske




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Cho Saeyoung 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Cho Saeyoung Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Cho Saeyoung Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Cho Saeyoung
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: