New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 16:53-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:44-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 16:42-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Surprise always goes two ways.
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptySzomb. Szept. 09 2023, 12:13

Tiger & Domi
We may have our differences, but nothing’s more important than family.

Nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy mi ketten készen állunk arra, hogy egy újabb kis taggal bővüljön a családunk. Abban viszont teljes mértékben biztos vagyok, hogy összefogva képesek leszünk szembenézni ezzel az új kihívással és bízom abban, hogy minden rendben lesz. Az elmúlt hosszú években olyan sok minden történt velünk, mintha végig egy igazi hullámvasúton ültünk volna. Észrevétlenül kerültünk egymáshoz közelebb és olyan mély kapcsolat alakult ki köztünk, ami igazán ritkán és értékes. Habár a szexualitás volt az alapja a mi találkozásainknak, szépen lassan a lelkünkkel is összekapcsolódtunk. Olyan sok mindent tanultam meg mellette, kezdve a bizalomtól egészen a türelmességig, hiszem és tudom, hogy a gyermekeink is rengeteget tanulnak majd tőle. Szeretném, ha az én szememmel látná saját magát, mert akkor tudná, hogy milyen sokat jelent nekem és mennyire fantasztikus apának látom őt. Normális, hogy tele vagyok félelemmel, egy új gyermek érkezése mindig izgalmat és bizonytalanságot rejt magában, a várakozás öröme félelemmel vegyül, de ha he lehunyom a szemem és előre gondolok a jövőnkre, azt érzem, hogy minden rendben lesz. Megkönnyebbült a lelkem, ahogy végre elmondtam neki a híreket, egyszerűen nem tudtam volna ennél tovább magamban tartani. Megfogadtuk egymásnak, hogy nem titkolózunk többet, hogy tényleg társként állunk egymás mellett, én pedig legjobb tudásom szerint szeretném ehhez tartani magam. Sosem lesz átlagos, könnyű életünk, nem fogunk unatkozni egymás társaságában, de mindent leszámítva az érzem, hogy boldogok leszünk. A saját kis otthonunk falai között, a családdal, akit együtt teremtettünk. Megkönnyebbült sóhaj szakad fel a mellkasomból, miközben az ölébe mászok, hogy magához ölelhessen. Sokkal könnyebb a lelkem így, hogy tudom a maga módján ő is örül a hírnek. Nem terveztük, nem számítottunk rá, de mindennél jobban szeretni fogjuk. Ebben egészen biztos vagyok. Lehunyom a szemem amikor puszit nyom a homlokomra, fejem a vállának döntve hallgatom a szavait, nyugodt, egyenletes légzését és én is nyugodtabbnak érzem magam.
- Egy anya dolga, hogy mindig aggódjon. pillantok fel rá mosolyogva. Ez az aggodalom azonban egyáltalán nem olyan, mint amit az elmúlt napokban éreztem, miközben a titok nyomta a szívem. Ez egy olyan aggodalom, ami már Assia születése óta az életem része, vágyakozó, szeretetteljes aggódás. Amikor már azt hiszem, hogy semmivel nem tud meglepni ő ismét megszólal, és a meglepetéstől hirtelen levegőt venni is elfelejtek. Megdobbantja szívem minden egyes szava, habár sosem kételkedtem benne, de most érzem, hogy mennyire szeret. A hormonok a testemben már teljes mértékben fel vannak borulva, mindezt megfejelte a szavaival és én csak szipogni vagyok képes miközben közelebb hajolok hozzá, hogy egy csókot nyomjak az ajkaira. Jobb tenyeremmel megsimogatom arca jobb oldalát.
- Másfél hónap tökéletes. nyomok egy újabb puszit az ajkaira. - Alig várom már, hogy hivatalosan is hozzád tartozzak. Agyam azonnal elkezdi összerakni a teendők listáját, szinte még semmi nincs leszervezve, másfél hónap elég húzás lesz hozzá. Ruha, virág, helyszín, zene. Ezek csak a legfontosabbak. A vendégek listája is nagy kérdőjel a fejemben, azon kívül, hogy az én részemről senki nem lesz jelen, fogalmam sincs, hogy Ő kiket szeretne meghívni.
Gondolatmenetemből a kérdése rángat ki. Felvont szemöldökkel nézek rá egy pillanatra, mielőtt előtör belőlem a nevetés. Nem is lenne Tiger, hogyha nem ez lenne a legfontosabb megbeszélnivalója jelen helyzetben.
- Hát tudod... csúsztatom be ujjaimat a felsője alá, hogy végigcikázzal velük az oldalán. - Az első időszakban nagyon kívános vagyok... hajolok hozzá közelebb, hogy megcsókolhassam. Engem már nem is érdekel az asztalon lassan kihűlni készülő lasagne. Valami sokkal jobban lefoglalja a gondolataimat és a kezeimet is.

thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Surprise always goes two ways. 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Surprise always goes two ways. Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surprise always goes two ways. 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptyVas. Szept. 03 2023, 22:48

Domi & Tiger
What the...
Nem feltételeztem Domiról azt, hogy egy hivatás felé sem lenne elszánt, hiába úgy ismertem meg őt, mint egy anya, aki csak azért dolgozik, hogy enni tudjon adni a gyerekének, Assianak. Ahogy teltek az idők és egy egyre többet voltunk együtt, fizikaileg és lélekben is, mikor hogy, akkor azért már kezdtem kapizsgálni, hogy egyszerűen csak pénz és lehetőségek szűkében van, a saját élete és az én életmódomból adódó félelme pedig annyira nyomasztotta, hogy örült, ha két lábon tud maradni. Utóbbi egy évben mondtam neki, hogy övé a pénzem egy bizonyos része és szabadon használja fel arra, amitől jól érzi magát, ha ezek ruhák, akkor legyen az, ha más, hát legyen amaz. Tartoztam neki ennyivel a börtönben töltött idők után, közben pedig tudtam, hogy mivel nem lehetek null-huszonnégyben vele és nem vagyok könnyű eset, ezért mindenképpen akartam valahogy kárpótolni. Nyilván én ezt tudtam adni neki. Pénzt. Mert egyelőre „csak” ennyim van, ami fix.
Aztán láttam, hogy kitervelt valamit, aminek kifejezetten örültem. Látszik szemeiben a tűz, a csillogás, hogy ő építhet fel egy birodalmat. Ez a birodalom történetesen egy cukrászda, amit én sosem vetettem meg. Apámnak étterme volna, ahol sokat dolgoztam neki gyerekként. Enni szeretek, a sütiket is szeretem, de ha fancy divatmárkát akart volna létrehozni a pénzemből, én még abban is támogattam volna, pedig a ruhákhoz aztán tényleg semmi közöm. Lényegében csak örülök, hogy lelkes és van valami, ami az övé, van egy hely, ahol ő az úr. A konyhán és a gyerekszobán kívül persze.
Most viszont nem érzek szemeiben akkora magabiztosságot, hiába állítása szerint minden jól megy a cukrászdával kapcsolatban. Fokozatosan bizonytalanodok el és erősödik bennem az az érzés, amit tulajdonképpen már az ajtónyitás pillanatától felfedeztem rajta, ez pedig a szorongás.
Nem sokkal később viszont fény derül a szorongásának okára, ezzel egyidőben pedig engem elönt a sokk fagyasztó érzése. Az érzelemhullám, ami végigkísér hosszú perceken át egy folyamat. Fel kell dolgoznom azt a tény, miszerint gyerekem lesz, ezúttal vér szerinti. Először pánik önt el, majd a józanság félelme, hogy nekem ez, hogy fog menni, milyen apa leszek, hogy bírunk el két gyerekkel, majd ezt a minden mindegy nyugodtság váltja fel és így a boldogság mámora is kiteljesedhet bennem. Végtére is az aggodalmakat félre kell most tenni, mert nem fog változtatni a tényen, hogy a gyerek az él, már most él és meg fog születni. Azt a gyereket senki sem fogja bántani, se orvos, se más, hisz az én gyerekem, a mi gyerekünk.
Ahogy én nagyjából rendeződni tudok, figyelmem Domira vetül. Látom, mennyire megváltozott az arcszerkezete, össze sem hasonlítható a vallomása előtti állapotokkal, innen pedig tudom, hogy ez nyomta a lelkét. Szerencsére „csak” ez és nem történt semmi.
Nem gondoltam volna, hogy újra és újra el tudok érzékenyedni, de a baba híre most kifejezetten meglágyított, így össze kell szorítanom ajkaimat, hogy elnyomjam a meghatódottságom fizikai jeleit, mikor Domi bevallja, hogy csak velem vállalna gyereket. Valószínűleg nem tudja, mennyit jelent ez nekem, mert nem gondol bele, de én magamra még mindig olyan emberként tekintek, akinek nem való gyerek a kezébe, hiába nem vagyok rossz ember. Már történtek esetek, alkalmak az utóbbi időszakban, amivel ezt magam felé is cáfolni tudtam, hisz Assia meg én eddig is megvoltunk egymással akkor is, mikor ketten maradtunk, mégis az agyam még nem állt át az önmarcangoló gondolatokról. e már megfogalmazódott bennem a felülvizsgálat. Eddig azt vallottam, hogy talán újra kellene gondolnom azt, hogy biztos nem való nekem gyerek, merthogy hittem abban, hogy ez ESETLEG már nem így van. Most viszont… most viszont nincs kérdés. Nincs, mert nem lehet. Gyerek úton van, lesz és kész, ezt fogom tenni, apa fogok lenni. És ha belegondolok, egész életemben ez hajtott, így jutottam előrébb. A tények, a kényszer. Akkor tudok igazán teljesíteni, ha nincs más út, közben pedig rendszerint rájövök, hogy nem volt ez rossz döntés. Eddig miért nem ment? Csókot nyomok fejére, ujjaim remegése kezd alábbhagyni, ahogy Domi az ölembe ül.
- A gyerek miatt ne aggódj. A tested tökéletes helyt fog állni. A körülményeket illetően pedig… - újabb csókot nyomok homlokára - bízd rám. - Sikerül olyan hanggal kiejteni az utolsó két szót, hogy egyszerre könyörtelenül ellentmondást nem tűrő és melegséggel teli. Meg fogom védeni őket. Mindhármukat.
Az esküvő egészen addig nem jut eszembe, míg Domi nem mondja, de értem, miért kérdezi az időpontváltozást. Pár percig átgondolom, mi lenne a logikus, de nincs logikus lépés, teljesen mindegy ilyen szempontból, hogy szülés előtt, vagy után házasodunk. Úgyhogy maradnak az érzések.
- Hozzuk előre. Nem tudom, egy, másfél hónap jó? - nézek rá kérdőn, mert nem tudom, mikortól nő a hasa. Qadiréknak viszont ennyi idő kell, hogy felkészüljenek védelemmel, hiába nem lesz nagy esemény. - Nem akarok várni vele, nem fesztivált szervezünk, hanem a feleségem leszel. Túlságosan türelmetlen vagyok ahhoz, hogy egy évet várjak rá! - Ezek már megint olyan érzelmek, amiket nem tudok normálisan szavakba foglalni.
Végig simítok hasán. Még semmi nem látszik, csak a tudat az, ami mégis megbizseregtet. Ott van bent. Baszki! Egy ember ott van ment. Nekem ez még annyira felfoghatatlan. Eddig sosem volt a közvetlen közelemben kismama. Ekkor nyilall belém egy gondolat, amit nagyon fontos azonnal tisztáznunk.
- Ez most akkor azt jelenti, hogy nincs szex? - komolyodok el, de mégsem annyira, hogy pillanatra is komolyan vegye, hogy emiatt mégis elvetetném a gyereket. Ettől függetlenül ez még egy komolyan probléma, még ha együtt is fogok élni vele. Valahogy…
- 884 szó // OMG -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptyPént. Aug. 11 2023, 14:05

Tiger & Domi
We may have our differences, but nothing’s more important than family.

Évekkel ezelőtt, amikor eljöttem szeretett városomból, magam mögött hagyva mindent amit addig ismertem és szerettem, nem is sejtettem, hogy lesz még olyan hely, amit az otthonomnak nevezhetek. A legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy az életem ekkora fordulatot vesz, hogy először Tiger sétál be az életembe, majd esélyt kapok arra, hogy megvalósítsam az álmomat a cukrázdával, végül pedig a pocakomban növekszik egy kis élet. Sok mindent érzek egyszerre, izgatottságot, szeretetet és félelemet is. Tisztában vagyok azzal, hogy Tig mindig is mellettem volt bármi is történt, de mi van akkor, hogyha ezt nem tudja elfogadni? Ha azt mondja neki ez túl sok? Soha nem akart gyereket, erre kapott egyet, most meg úton van a második is. Próbálok nem idiótán viselkedni, de egyszerűen nem tudom leplezni az izgatottságot és a félelmet, amit ezekben a pillantokban érzek.
- Pontosan. kúszik széles mosoly az arcomra - Azért egy kis pezsgő belefér még a süti zabálás mellé. én személy szerint izgatott vagyok a karrierem alakulása miatt. Ha visszagondolok az elmúlt évekre, hónapokra, mindent Tigernek köszönhetek. Ő mutatott utat a legnagyobb sötétségben, nyújtott segítő kezet, amikor eltévedtem. Ő nyitotta meg nekem a szívét, megmutatva, hogy milyen az őszinte szerelem íze. Elfogad és támogat. Olyan életet nyújt számomra és Assia számára, amiben mindketten kényelmesen élhetünk. Sokat kockáztat értünk tudom, mégsem hallom soha panaszkodni.
Kényelmetlenül fészkelődöm a székben miközben kinyögöm végre, hogy miért viselkedem ennyire furán. Kerülöm a tekintetét, csak néha-néha pillantok rá miközben beszélek, arra koncentrálok, hogy ne bőgjem el magam, mint egy kisgyerek. Nem is tudom, hogy mitől félek igazán, a visszautasításától, attól, hogy egyedül maradok vagy attól, hogy nem bízok magamban. Megszorítom a kezem fogó kézfejét, ujjaimmal végigsimogatva puha bőrét. Összetartozunk. Ez az érzés melegséggel és boldogsággal tölt el, mellette tényleg úgy érzem, hogy otthont találtam és az előbbi félelmem apróságnak tűnik már. De eltűnni az érzés soha nem fog. Lássuk be, nem egy olyan ideális életet élünk, amiben a gyerekek biztonságban lehetnek. Tiger mindig meg fog tenni mindent azért, hogy biztonságban legyünk, de van amikor ez már nem elég. Az én múltam is bármikor utolérhet. Újra.
Tekintetemmel az övét kersem, szeretném kiolvasni íriszeiből, hogy mi jár a fejében, milyen érzések és gondolatok gyötrik. Nem is tudom mire várok, mit akarok látni, mit remélem. A félelem és aggódás mellett látom ahogy a szeretet visszaköszönt minen pillantásában. Fogalmam sincs, hogy milyen jövő vár ránk, de az egészen biztos, hogy bármilyen nehézséget is rejteget számunkra együtt fogunk szembenézni vele. Hatalmasakat pislogva figyelem őt miközben beszél. Minden egyes mozdulata és szava arról árulkodik, hogy mennyire szeret engem és ezt a meg nem született gyermeket. Még soha nem éreztem senki iránt ilyen mérhetetlen szerelmet és hálát senki iránt. Minden kétségem egy pillanat alatt elillan belőlem és mintha felszakadt volna bennem a gát, a megkönnyebbülés könnyei folynak végig arcomon. Mérhetetlenül szeretem őt az önzetlensége miatt, azért, mert megnyitotta nekem a szívét. Végigsimítok arcán, miközben viszonzom az ajkaimra lehelt csókot.
- Gyerekünk lesz... ismétlem meg a szavakat szipogva. Sokkal felszabadultabbnak érzem magam, mint az este elején, azt hiszem az őszinte reakciója felszabadító hatással van rám. Fejem a mellkasának döntve, lehunyt szemekkel lélegzem be illatát. Sosem hittem, hogy képes leszek ennyire szeretni bárkit, mint most őt. Ő a másik felem, a jobbik énem, a társam.
- Megoldjuk. bólogatok helyeslően. - Senki mással nem vágnék bele ebbe a kalandba. most végre tényleg azt érzem, hogy családom van, egy olyan ember mellett, aki támogató társam, aki megért és aki támogat. Akiért én is bármikor tűzbe tenném a kezem.
- Nem ígérem, hogy nem fogok aggódni, de megpróbálok. állok fel ültömből, hogy a titok mázsás súlyát magam mögött hagyva kényelembe helyezzem magam az ölében. Ahová tatozom.
- Tudom, hogy sok mindent meg kell még beszélni, ez egy hatalmas változás az életünkben. Nem bánod, hogy el kell halasztani az esküvőt pár hónappal? nem volt még minden eldöntve és lebeszélve a nagy napunkkal kapcsolatban, sok kérdőjel van a fejemben, talán ez a pár hónap extra segít abban, hogy mindent tisztán lássunk. - Vagy inkább hozzuk előre és tartsuk meg mielőtt az állapotom látható méreteket ölt? Mit szeretnél?
thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Surprise always goes two ways. 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Surprise always goes two ways. Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surprise always goes two ways. 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptySzer. Jún. 21 2023, 21:06

Domi & Tiger
What the...
Fogalmam sincs, mi a furcsa Domiban, de látok rajta valamit. Eleinte ráfogom a fáradtságra, de fáradtan is láttam már százszor és az nem ilyen. Ha meg stresszes valami miatt, akkor nagyon is számít, hogy miért. Nyilván elsőre az jut eszembe, hogy valami elég kaotikus dolog miatt és ha én tudok tenni valamit ellene, akkor egyértelmű, hogy megteszem, csak tudjam meg, mi az. Nem igazán hagyom, hogy félelemben tartsák őt olyanok, akiket én messze szeretnék tartani a lakásunktól. Viszont a cukrászdáról van szó, amit én a szavai hangsúlyának hallatán egy kisebb kérdőjellel a fejemben fogadok csak el, de azért részben megnyugszom, hogy arról van szó. Ezt a gondolatot tovább formálva pedig jön a kérdés, hogy mi van a cukrászdával.
- Egész jól haladtok akkor - jegyzem meg két falat között, mert legutóbb még sokkal több minden hiányzott, most meg már bútoroznak is. Elég faszán hangzik. - Kis szolid megnyitóra? Szóval nem ivászat, hanem szalagvágás, tapsolás, meg sütizabálás? Szerintem imádnák az ötletet. - Ezt halál komolyan mondom. Sáinz biztos beszabadulna elsőként és telezabálná magát az első bevételeket otthagyva Dominak.
Úgy gondolom, hogy Grace-nek pont annyira szüksége volt már egy barátnőre, akiben megbízhat, mint amennyire Dominak és ez összehoztak őket, ami tök jó, főleg a Assia felügyeléséről van szó, de nyilván minden másban is. Nem tagadom, hogy szkeptikus vagyok Grace-szel kapcsolatban, de nem attól tartok, hogy bajt hozna ránk, mert nem akarna bántani minket, csak van annyira labilis az élete, mint mondjuk Todnak, ha nem is pont úgy. Tod is a barátom, mégis egyszer meg akart ölni mert úgy hozta az élet, ezt amúgy többé-kevésbé el is fogadtam már, csak Domiék esetében annyira nem akarnék kockáztatni. Szóval kockáztatok, persze, de ez még számomra is teljes mértékben elfogadható, elvégre Grace a barátunk és támogatjuk.
Nem azért, de elég hirtelen fordulatot vet ez a beszélgetés, nem rossz értelemben, de mondjuk úgy, hogy az eddig lankás talaj, hirtelen szakadékká, vagy heggyé változik. Valószínűleg nem túlzás azt állítani, hogy na erre a hírre nem számítottam, pedig eléggé sok forgatókönyvet tartok a fejemben, de ez teljesen földhöz vág. Koppan is a fejem, aztán kábultam hagyom, hogy az érzések kavarogjanak bennem. Meglepően kezdetekben még nem érzek sok mindent, ami betudható annak is, hogy egy, lesokkolt a hír és bekábultam; kettő, nem tudom feldolgozni ennyire kevés idő alatt azt, hogy fizikailag is gyerekem lesz.
Az első, amit leszűrök Domiról az, hogy mintha szomorú lenne, ettől a gondolattól pedig pánik kezd kitörni belőlem, amit egyelőre jól palástolok, leszámítva remegő ujjaimat. Majd megtudom, hogy nem feltétlenül szomorúságot látok rajta, hanem esetlegesen félelmet. Jelenleg az én érzéseimet félrerakva próbálom őt megérteni, támogatni, erre a „félek” szóra pedig közelebb csúszok hozzá.
- Én is… - vallom be kicsit sem férfiasan, ellenben nagyon is úgy, mint egy őszinte társ. - Egyszerűen fel sem tudom fogni! - fogom meg kezét és szinte már hangok sem jönnek ki a számból, suttogva mosolyodok el. Aztán kikerekednek szemeim és ebben a pillanatban, a megtartás gondolatára újabb villám vág belém. Mint aki karót nyelt, veszek egy mély levegőt és tágra nyílt szemekkel bambulom hol az asztalt, hol pedig Domi arcát, míg nem megremegnek kezeim és ezáltal kezeimben szorított kezei is.
- Én bennem ilyen kérdés eddig nem fogalmazódott meg. - Meglehet, igazából semmilyen kérdés sem, mert sokkolt a tudat, de nem olyan érzések és gondolatok kavarogtak bennem első csettintésre, hogy hogyan lehetne megszabadulni a gyerektől. Egyszerre próbálom elképzelni, hogy mi lenne, ha elvetetnénk, a gyereket és közben hallgatom Domi szavait. És azt veszem észre, hogy a kettő gondolat összeér valahol. Elengedem a kezét és újra hajamba túrok. Zsibbad a koponyám, de kezd azért tisztulni a tudatom.
- Domi én… - fordulok vissza felé úgy, mintha magam sem tudnám eldönteni, hogy tigris kisugárzásom van, vagy kisegér. De talán az ijedt tigris jó példa lehet, hisz az erő megvan bennem, mégis ez most egy olyan téma, amiben abszolút nem vagyok otthon, tekintve, hogy nekem sosem volt gyerekem és a gondolata sem fogalmazódott meg bennem ennyire nyíltan. Persze, sokszor eszembe jutott, hogy mi történne, ha félremenne valami, de tulajdonképpen vállat vontam, mert nem akartam feleslegesen ilyenekkel idegesíteni magam. - Én… nekem az első, ami megfogalmazódott bennem, az az, hogy gyerekünk lesz. Hogy lesz. És… ha nem kész tény lenne ez, akkor nem tudom mit mondanék, de azt tudom, hogy számomra nem opció, hogy eltüntessük azt a gyereket. - Nem véletlenül van ott. És nem tudom, milyen gének törnek elő belőlem, de valószínűleg most mutatkozik meg leginkább, hogy apám fia vagyok. Első pillanatoktól kezdve ragaszkodok a saját gyerekemhez, gyerekünkhöz. - Azt a gyereket senki sem fogja onnan kiszedni! - Ezúttal már olyan közel hajolok, hogy csókot is adok pici ajkaira a határozott, rendíthetetlen kijelentésem után. Már-már fogadalomként hangzik.
- Úgyhogy, nem tudom, hogy, de felneveljük. Gondolom úgy, mint Assiat. Megoldjuk majd. - Ez tuti. Ez az, amit én ígérni tudok neki, ha már megszülni nem tudom helyette. - Ha nem te lennél az anyja, biztos nem lennék ennyire biztos, de más kezébe nem merném a gyerekemet adni. - Talán kétértelműnek tűnhet ez a gondolat, mégis jelenlegi szövegkörnyezetben ez egyet jelenthet csak: egyedül Domival merek gyereket vállalni, de vele igenis merek és fogok is. Ezen a ponton pedig valahogy kezd tudatosodni bennem, hogy mi történik és kezdek is tőle bekönnyezni.
- Ne aggódj, oké? - szorítom meg enyhén, de határozottan kezét és magamhoz ölelem. Majd én stresszelek, hogy mi meg hogy lesz, neki már nem kell.
- 891 szó // OMG -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptyKedd Május 02 2023, 20:21

Tiger & Domi
We may have our differences, but nothing’s more important than family.

Izgalommal vegyes félelemmel várok arra, hogy Tiger hazaérkezzen és megosszam vele azt a hírt, ami lassan egy hete nyomja a lelkem. Az életem irányítása azt érzem, hogy már régen nem az én kezemben van. Csak sodeódok az árral, csak megpróbálok alkalmazkodni ahhoz a ritmushoz, ami a mindennapjaim része lett.
Nem tudom, hogy Tig nélkül hol lennék, fogalmam sincs, hogy milyen életet élnék, ha nem ismerem meg őt, de egészen biztos, hogy nem ilyent. Mégsem vagyok teljesen bizto abban, hogy fel vagyunk készülve egy gyerekre. Hiszen nem is olyan régen, még börtönben volt, még mi magunk sem tudtuk, hogy mit akarunk egymástól, aztán az események felgyorsultak körülöttünk. Boldog vagyok vele, végre tényleg azt érzem, hogy megtaláltam a helyem, a társam, de akkor mégis miért van tele a fejem kételyekkel? A veszély, mint Damoklész kardja folyamatosan ott lebeg a fejünk felett, arra várva, hogy lecsapjon ránk. A veszély két oldalról is fenyeget, hiszen abban sem lehetünk teljesen biztosak, hogy Mathias visszavonulót fújt a történtek után. Lehet, hogy csak kivár, tervez és egy nem várt alkalommal lecsap. El tudom képzelni róla, hogy ezt megteszi. Túl veszélyes az életünk, a lehető legnagyobb őrültség lenne gyereket vállalni, de minden ellenérzés ellenére azt érzem, hogy ez talán mégsem olyan szörnyű dolog. A szívem alatt növekvő gyerek ékes bizonyítéka a szerelmünkre. Egy apró darabka belőle itt fejlődik a méhemben. Egy aprócska élet, aki kettőnk tökéletes keveréke, aki nem kérte az életet mégis megállíthatatlanul jött. Sok érzés és gondolat kavarog a fejemben, örülök és rettegek egyszerre, boldog vagyok de iszonyatosan tanácstalan. Tudom, hogy nem leszek képes sokáig magamban tartani a hírt, de próbálom nem azután a nyakába zúdítani a dolgokat, hogy átlépte a küszöböt.
Ismer már annyira, hogy biztos látja rajtam az idegességet, érzékelheti, hogy a megszokottnál kicsit feszültebb vagyok. Próbálok természetesen viselkedni, de valahogy minden tettem, minden szavam annyira természetellenesnek hat. Előkészítem a vacsorát, de gondolataimban már réges régen nagyon messze járok.
- Eszem veled legalábbis megpróbálok, de nem vagyok biztos abban, hogy egy falat is lecsúszna a torkomon most. Azért mindkettőnk tányérja szedek a gőzölgő vacsorából és helyet foglalok vele szemben. Mindenről szívesen beszélnék most, hogy minél jobban elhúzzam az időt és ne keljen elmondani neki azt a hírt, amitől valószínűleg le fog sokkolódni.
- Kicsit fáradt vagyok, stresszes is a cukrázda miatt és örülök annak, hogy végre itthon vagy. Most remélem egy darabig nem kell elutaznod. igen, tudom, az ő munkája kiszámíthatatlan, sosem lehet tudni mikor üt be a gikszer, mikor kell mennie vagy menekülni vagy mikor lövik fejbe a nyílt utcán. Ettől a gondolattól hirtelen nagyon elszomorodom. Gombóc keletkezik a torkomba és nagyon kell koncentrálnom, hogy ne sírjam el magam. Az biztos nagyon furcsának hatnak, hogy a vacsora kellős közepén, egy átlagos beszélgetés miatt elbőgöm magam. Inkább megpróbálok magamba tuszkolni egy kis kaját.
- A bútorozás része éppen folyamatban van. Még beszerőzkre lesz szükségem, és tudod, le kell ellenőrizni a heleyt, hogy minden megfeleljen az egészségügyi előírásoknak is. Még jó néhány hét kelleni fog, amíg nyithatok. Szóval, ez egyelőre még egy kérdőjel. De összehívhatnánk majd a barátainkat egy kis szolid megnyitóra. Mit gondolsz? a barátaink inkább az ő barátai, de ez részletkérdés.
- Nem tudom mi lenne velem Grace nélkül. ezt teljesen őszintén mondom. Az a lány bearanyozza a mindennapjaimat, nem csak Assiával nagy segítség, hanem igazi barátom is lett, akivel mindig számíthatunk egymásra. Leginkább én rá, ha teljesen őszinte akarok lenni. Assia pedig úgy szereti, hogy arra szavak sincsenek. Szerencsés vagyok, hogy ez a nő az életem része és, hogy sajátjaként szereti a lányomat.
Leteszem a villát a szalvétára és talán kissé kíméletlenül és túl váratlanul, de beavatom őt a tiokba, amit egy hete hordozok magammal. Feszülten, szinte lélegzetemet visszafojtva figyelem őt. Próbálom kitalálni, hogy mire gondolhat, hogy mi járhat a fejében. Tudom, hogy ez váratlan, hirtelen, és talán még fájdalmas vallomás is, de azért egy egészen kicsit remélem, hogy örülni fog neki. Én is úgy érzem, mint akit az érzések fojtogatnak. Nem tudok addig örülni a hírnek, amíg nem tudom, hogy ő hogyan reagál a dologra. Feszült csendben figyelem őt. Habár jellemzően tudok és szeretek is beszélni most nem tudom, hogy mit mondhatmék. Nem akarom letámadni őt mindenféle gondolatokkal, időt akarok adni arra, hogy feldolgozza a hallottakat.
- Teljesen komoly... szinte suttogva válaszolok. Tekintetemmel az övét keresem, megpróbálnám kiolvasni belőle, hogy mire gondolhat, de mintha egy sötét lyuk legmélyére néznék, egyszerűen semmit nem látok a szemeiben.
- Igen, nagyon úgy tűnik, hogy gyerekünk lesz. most mondom ki én is legelőször hangosan a dolgot, még az én fülemnek is fura hallani. Meg kellene magyaráznom, lehet azt várja, de nem tudom ezt hogyan lehetne megmagyarázni.
Megszoktam, hogy Tig nem egy bőbeszédű férfi, hogy sokszor harapófogóval kell kihúzni belőle a gondolatait, de most nagyon örülnék, ha kicsit kommunikatívabb lenne, hiszen én magam is fogytán vagyok a szavaknak. Milliószor lejátszottam fejben ezt a jelenetet, és mindannyiszor veszekedés, értelmetlen kiabálás lett a dolog vége, azt kell mondanom ahhoz képest egészen jól viseli hírt. Az, hogy enyhén sokkot kapott teljesen normális. Én is le vagyok sokkolódva.
- Most nagyon félek. ez az őszinteség, ahogyan máskor sem hazudok neki, most sem fogok Általánosságban hogy érzem magam? Én magam sem tudom.
- Mit értesz azalatt, hogy hogyan gondolok rá? töltök magamnak egy pohár vizet, hogy leöblítsem a számat. - Arra gondolsz, hogy szeretném-e megtartani? hirtelen nem tudom, hogy mire gondolhat. Felsóhajtok.
- Azt gondolom, hogy sosem lennék képes nem megtartani. Minden bizonnyal nagyon szeretne megszületni, ha fogamzásgátló mellett megfogant. Tudom, hogy nem terveztük, én sem így gondoltam a jövőnket, de...ő másképp gondolta tekintetemmel az övét keresem. - Tudom, hogy ez most nagyon sok, és váratlan még én sem tudtam feldolgozni a hírt. mondanék valami okosat, de ilyenkor mit lehet?
- Mire gondolsz? szeretném tudni, hogy mi járhat a fejében, hogy hogyan éli meg ezt az egészet. Mit érez, mit gondol. Ez már a második terhességem, két különböző szituáció, élethelyzet, más férfiak, még az ország is más. Egy dolog azonban közös a két állapot között, hogy mindkétszer csontig hatoló félelem járja át a testem és rettegek attól, hogy mi vár rám. Vajon én tényleg fel vagyok készülve erre?



thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Surprise always goes two ways. 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Surprise always goes two ways. Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surprise always goes two ways. 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 11:50

Domi & Tiger
What the...
Testem még mindig zsibbad az anyósülés formájától, amiben tengődtem elég sok órán keresztül. Ilyenkor általában csak akkor állunk meg, ha valamelyikünknek hugyozni kell, mert jobban szeretünk túl lenni már a felesleges és szükséges, de haszontalan részén a kiküldetésnek. Úgyhogy hasítottunk ezerrel. Hazaérve is csak az tart még ébren, hogy az utolsó kilométereket egyedül tettem meg, így valamennyire fokoznom kellett az éberségemet. Aztán benyitok és megcsap a békesség illata.
- Akkor elkönyvelhetjük az utóbbi egy hetet pozitív végkifejletűnek - nyomok csókot homlokára és ezzel a kijelentéssel én is lezárom magamban az elmúlt napok baromságait, innentől pedig a pihenésbe fogok fektetni minden energiámat.
Mint egy jó katona ülök le utasításra a konyha étkezőasztalának egyik székére és változtatom tekintetemet Dominique és az étel között. Nézem a lasagnat, nyilván nem az egészet fogom megenni, mert arra most azért én sem lennék képes, ebből a kajából meg szerintem nem lehet keveset csinálni.
- Te már ettél? Vagy eszel velem? - Az időre való tekintettel ez talán most egy jogos kérdés, habár az utóbbi időszakban azért próbálkoztunk rászokni arra, hogy ha nincs semmi hátráltató tényező, akkor együtt vacsorázzunk. Talán a közös étkezés az, ami közös pont a perzsa és a francia emberek életében és régen én is tartottam magam ahhoz, hogy ha otthon voltam és apám sem az éttermében volt, akkor együtt ettünk. Néha utáltam, de így visszagondolva ezek mégis jó emlékek.
Ennek ellenére nem szoktunk mi ilyen terülj-terülj asztalkát rendezni, legalábbis én nem, mert elég egyszerű ember vagyok, aki nem sértődik meg, ha nincs kirakva a tányér mellé a kés, villa és kanál szalvétával és desszertvillával együtt, most mégis mindig olyan precízen megszervezettnek tűnik. Elgondolkodom, hogy esetleg nem felejtettem-e el valamilyen dátumot, de Domi ezt elég gyorsan megcáfolja. Elmosolyodom.
- Akkor köszönöm! - Alapvetően túl fáradt vagyok arra, hogy komolyabb összeesküvéselméleteket gyártsak, úgyhogy nem rágódok tovább ezen, de azért továbbra is ott motoszkál bennem egy furcsa, szinte gyomorszorító érzés, amit nem tudok hová rakni. Valami szimplán csak furcsa.
- Nem tudom, csak olyan… furának tűnsz - mondom nem mutogatva, hanem békés és nyugodt hangon. Nem titkolózok előtte, kimondom, ha valamit gondolok és tekintettel arra, hogy már együtt élünk egy ideje, az lenne a csoda, ha nem venném észre a legapróbb változást is rajta. Már ha van egyáltalán és nem csak bekamuzom magamnak. A „miért lenne?” visszakérdezés azért megragad a fejemben, valamiért ez az, amitől kérdések ébrednek bennem. De elengedem és inkább egy adag tésztát nyomok a számba.
- Akkor már a bútorozás megy? Vagy már az is kész? - törlöm meg szósztól pirosló számat a szalvétával. - És mikorra tervezed a nyitást? - Közben újra villámmal játszva próbálom hajtogatni a hatalmas tésztadarabokat. Közben azon kezdek el gondolkodni, hogy ki volt az, aki mondta nekem, hogy tudna és szívesen is segít a marketingben. Azt tudom, hogy csak rövid ideig beszéltünk és eléggé futólag, aztán meg elfelejtettem ezt az egészet, mondván, hogy Domi annyira szereti ezt csinálni, hogy lehet nem venné jó néven, ha túlságosan belefolynék a szervezésbe. Na nem mintha velem jól járna, de azért azt a marketingest mondom majd neki, ha eszembe jut.
- Grace tényleg olyan, mint valami keresztanya - vigyorodom el a gondolattól. Még sosem gondolkoztam azon, hogy Assia meg van-e keresztelve. Mivel eddig nincsenek teljesen hivatalos iratai Dominak, ezért gondolom nem. De ha igen, milyen templomba menne vele? Domi egyáltalán vallásos? Miért gondolkodok ilyeneken ilyen késő este?
Megáll a falat a számban, amikor Domi felveti, hogy az esküvőt el kell halasztanunk egy időre, elég kikerekedett szemekkel nézek rá, ez most kissé pofonként ér, de nem sok időm van arra, hogy a levegőben ragadt villámra szúrt falatot is számba helyezzem, mert hamar jön az ok.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy csettintésre öntenek el az érzések, mert pontosan ennek ellenkezője történék, olyannyira lefagyok, hogy hirtelen gondolkodni, érezni, érteni, létezni is elfelejtek. Mint egy entitás az éterben test nélkül, aki nem ismeri se a tér és az idő fogalmát. Nézem Domit, fel is fogom, hogy őt bámulom meredten, de elhomályosodnak a vonásai.
A levegőben tartott villa rezzenése mutatja csak, hogy újraindul a testem, a tányérra zuhanó lasagna darab pedig nekem most elég, hogy eszembe juttassa, hogy a felgyorsult szívverésem nem véletlen. Első gondolatom, hogy most vajon komolyan mondja-e, csak mert… nem tudom, olyan… vacsora közbeni beszélgetés, látszólag semmi extra, teljesen átlagos este, lehet csak megszivat, hogy kissé felrázzon.
Aztán leteszem a villát és görnyedt hátamat kiegyenesítve támasztom a szék háttámlájának. Első kérdésem az lenne, hogy oké, terhes, de vajon tőlem? Viszont még szerencse, hogy összeszorulnak a fogaim és nem kezdek el fejvesztve, szinte pánikszerűen össze-vissza pofázni, mert nyilván tőlem, nem tudnám elképzelni, hogy mással lefeküdt volna, a kérdés is csak azért fogalmazódik meg bennem, hogy most ez valóban azt jelenti, hogy nekem is gyerekem lesz? Nekem? Aztán a tányért bámulva remegő testem orrából végre kiáramlik a bent tartott levegő, mintha csak azt akarná jelezni a testem, hogy még működik.
- Ez… most komoly, igaz? - Nézek rá végül, még mindig nem fogtam fel, de legalább már életjelet mutatok. Megerősítést kérek tőle, mondja ki újra, mert lehet rosszul hallottam, lehet félreértettem, lehet csak őrült vagyok. Boldogság, szomorúság, izgatottság, bosszúság érzések egyelőre teljes hiányával tarol le a sokkhatás, amitől az asztalra könyökölök és kezeimmel támasztom meg a fejemet.
- Gyerekünk lesz? - Hogy? De hisz védekeztünk, nem? Vagy nem? Vagy… mi? - Aztakurva! - dörzsölöm szemeimet ugyanabban az előredőlt fejtámasztós pózban, a testem egyéni karriert folytat az eszemtől. Nem tudom ez most mit jelent, mit jelent az, hogy vérszerinti gyerekem lesz, még Assiaval sem tudtam teljesen megszokni az apai létet, pedig próbálkozom én.
- És… - azt sem tudom, mit akarok kérdezni. - Hogy érzed magad? - Hangom bátortalan és lassú, de ezúttal már Domi arcát figyelem az én nyúzott és még mindig lesokkolt tekintetemmel. - Hogy gondolsz rá? - Nem tudok értelmesen beszélni, abba is beleremegnek ajkaim, hogy most először ejtem ki emberi utalással a jövőbeli gyerekem személyét. Tudni szeretném, mit érez, mit gondol, hogyan viszonyul a gyerekhez, nem tudom, mindent. Tudni akarom, mi ez a félelem és boldogság katyvasza, ami egyre inkább kezd rám telepedni és fokozatosan veszi át a sokkos pillanatok hatását.
- 1008 szó // OMG -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptyVas. Márc. 26 2023, 13:32

Tiger & Domi
We may have our differences, but nothing’s more important than family.

Nem tudnám teljes bizonyosággal kijelenteni azt, hogy örülök ennek a terhességnek. Lehet, hogy ez most csúnyán hangzik, de nem vagyok felkészülve arra, hogy esetlegesen újra egyedül maradjok, immáron két gyerekkel és ismét új alapokra építsem az életem. Nem akarom, hogy a gyerekeim apa nélkül nőjenek fel és nem akarom én sem elveszíteni a szerelmet, amit végre megtapasztaltam. Mondhatjuk, hogy egy kicsit önző vagyok. Ha tudatosan építenénk a családunkat, akkor én lennék a legbodogabb amiért Tig gyermekét hordom a szívem alatt, de így nem tudok teljes bizonyossággal örülni neki. Legalábbis addig nem, amíg nem beszéltem vele is, de azt súgja valami, hogy nem lesz elragadtatva az örömtől. Még azzal a gondolattal sem sikerült teljesen megbarátkoznia, hogy ő neveli Assiat is, hogy a kislány apjának tekinti, nem tudom, hogy hogyan bírja el ezt a hírt. Ha egyáltalán elbírja. Elég csak arra gondolnom, hogy nem fogadja el a terhesség gondolatát és kisétál az ajtón, ahhoz, hogy elsírjam magam. Nagyon meg kell erőltetnem magam azért, hogy legyőzzem a sírás folytogató ingerét, mert nem akarom, hogy arra jöjjön haza, hogy sírdogálok a kanapén. Igazából fogalmam sincs, hogy hogyan kellene elmondanom neki a hírt, csak abban vagyok biztos, hogy meg kell tennem, mert sokáig nem lennék képes hazudni róla. Még én sem tudom, hogy hogyan kezeljem a várandóságom tényét, még ezt az egész banda meg drog dolgot sem sikerült megszoknom teljesen. Újra és újra felmerül bennem a gondolat, hogy milyen anyja hagyja, hogy folytonos veszélynek legyenek kitéve a gyerekei? A másik felén meg mindig arra gondolok, hogy Tiger nélkül még nagyobb veszély leselkedne rám. Azt meg, hogy mit érzek iránta nem tudom irányítani, egyszer az életben lehetek én is önző nem?
Amikor meghallom a kulcs zakatolását a zárban felugrom a kanapéról, kissé remegve és mellkasomban zakatoló szívvel várom, hogy átlépje a küszöböt. Bár csak egy hete utazott el, nekem sokkal több időnek érződött a távolléte. Hozzá bújok, szívverését hallva én is kicsit megnyugszom.
- Mindenképp pozitív, hogy épségben haza értél. Nekem csak ez számít. mert megígértem, hogy nem kérdezem, ha nem akar beszélni, hogy nem ártom bele magam a banda ügyeibe és ehhez próbálom is tartani magam amennyire lehetséges. Főleg így, hogy a bajt mindenképp távol kell tartanom magamtól. Felelőséggel tartozom.
- Akkor ülj le és együnk. hagyom magára, hogy birtokba vegyem a konyhát, és kezemben a jénai tál méretű vacsorával visszatérjek az asztalhoz. Jó is, hogy le tudom feglalni kicsit magam és nem kattog a bejelentésem körül az agyam.
- Különleges dátumot? ráncolom össze a szemöldököm kérdését hallva, majd mint akit fejbe vertek megvilágosodom. - Nem nem, semmit. Csak meg szerettelek volna lepni egy vacsival. mosolygom rá, de újra érzem, hogy kezd hatalmába keríteni az izgalom.
A minibárból még az asztalra pakolok egy üveg whiskeyt és egy poharat. Szerintem kelleni fog.
- Minden rendben aha...miért ne lenne? le kell ülnöm a székre, hogy leplezzem lábam remegését. Szedek mindkettőnknek a kajából, bár én nem vagyok éhes. - A felújítások a cukrázda körül nagyon jól haladnak, nemsokára megnyithatunk. Amiatt kicsit idegeskedem. Assia ma Grace-nél van, hogy tudjunk egy kicsit kettesben lenni. betömök egy falat kaját a számba.
- Az esküvőt viszont el kell halasztanunk egy kicsit. jobb letépni azt a bizonyos tapaszt. - Terhes vagyok.... kimondtam. Nincs visszaút, mostmár tőle függ, hogy hogyan tovább. Azt nem mondom, hogy nem izgulok miatta. Félek. Szinte bele is szédülök.



thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Surprise always goes two ways. 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Surprise always goes two ways. Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surprise always goes two ways. 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptyKedd Márc. 21 2023, 14:09

Domi & Tiger
What the...
Nekem kellett volna elvállalnom a vezetést, akkor talán kevésbé aludnék be, mint itt az anyósülésen, de talán Todot is pont valami hasonló gondolat vezérelte, amikor olyan elszántan bevágta magát a bal elsőbe. A megengedett sebességet alig öt százalékkal lépjük túl, én gyorsabban mennék, ha már üres az autópálya és mindannyiunk teste zsibbad már a mai nap faszságaitól. Nem tudom, mit műveltem az elmúlt másfél órában, de lehet nem voltam teljesen ébren, ha csak most fogom fel, hogy marhára irritálóan csend van. Tekintetem a mellettünk elsuhanó fák és a rádiópanel között váltakozik a következő öt percben, majd Todra pillantok, ebben a szekundumban pedig el is döntöm, hogy hagyom a francba a zenét, mert francnak sincs energiája már azon veszekedni, hogy melyik csatornát fogjuk be. Inkább lentebb helyezem a testsúlyomat és próbálok találni egy kényelmesebb pózt, amiben túlélhetem a maradék egy óra utazást. Legközelebb enyém lesz a hátsó ülés, én is eldőlve horkantgatnék, mint most Sainz mögöttünk. Mindegy. Tod írisze néha megrezzen, amiből meggyőződhetek, hogy ő még úgy ahogy, de ébren van. Micsoda retardált halál lenne… három bűnöző meghalt New York felé tartva az autópályán, mert elaludt a sofőr és belevágódtak az útszéli fába. Mindezt úgy, hogy kivételesen tiszta a kocsi, meg amúgy mi is. Lehet épp ez a baj.

- Te cseréled ki a kocsit? - kérdezem Todot, miközben lecsukom a csomagtartót, de ő csak megrázza a fejét és az éppen a közeli raktár melletti kukába hugyozó Sainz felé mutogat.
- Ezt megnyerte magának. - Engem speciel nem érdekel, a lényeg, hogy én itt most lelépek és tudom, ahogy elnézem a bőrkabátja ujjába bújó Todot, neki is valami ilyesmi tervei vannak. Valamiért úgy alakult, hogy közülünk Sainz lett a kocsikért felelős ember, neki a reszortja, hogy cserélje őket, hogy ezzel is amennyire lehet feltűnésmentesek legyünk. Nem is a rendőrség elől, a mexikóiak most kicsit jobban aggasztanak. Qadir is figyelmeztetett minket, hogy minél kevesebbet legyünk egyedül, fegyverzetlenül, mert a közbiztonságunk - már amennyiben nekünk volt egyáltalán olyanunk -drasztikusan megromlott az elmúlt egy évben. Ettől függetlenül én innen egyedül megyek haza, mert nem vagyok kiherélt palotapincsi és mert se Todot, se Sainzot nem kérem arra, hogy tegyünk egymás miatt plusz kilométereket.

Tisztában vagyok azzal, hogy figyelnek engem, ahogy azzal is, hogy ha rám akarnának támadni, meg tudnák tenni. Kezdem felfogni így az évek során, hogy mindig mindennek oka van és a legritkább esetben történnek hirtelen felindulásból utcaharcok, így az, hogy most sértetlenül érek haza, az sem féletlen. De elmondhatnám ugyanezt az elmúlt napok mindegyikére is. Az azért nagy biztonságérzetet ad, hogy a lakásunkhoz nagyon közel több bandatag is lakik, úgyhogy amíg én nem vagyok otthon sincs teljesen védtelenül Domi.
A nyirkos és még valamennyire hideg éjszakából aztán elforgatom a kulcsomat a bentről kiszűrődő fényt árasztó kulcslyukban, aztán ahogy benyitok, a fényáradat mellett az illatok kavalkádja is megcsap. Mintha egy másik világba csöppennék.
- Szia! - fókuszálom be Domit is, majd pár másodperccel később az étkezőasztalon megterített tányérokat is. Egy kicsit elönt a pánik, hogy most mit felejtettem vajon el, de azért míg pörgetem az agyamban tárolt dátumokat addig megölelem Domit.  
- Nem történt semmi az úton. Ezt veheted pozitívan és negatívan is. Dögunalmas volt - vakarom meg tartómat és egy kicsit nyújtózkodok is. Nem panaszkodok, igazából a legjobb forgatókönyv valósult meg a mai és a tegnapi napon, úgyhogy mondjuk… minden fasza? Azt hiszem.
- Asszem jah. Ha leülök a lasagne elő, biztos, hogy betolom az egészet. - Mert éhes vagyok, csak a testem annyira fáradt, hogy ezt még nem fogja fel. De majd a látványtól megjön az éhség.
- Ugye nem felejtettem el semmi különleges dátumot? - kérdezem eléggé gondolkodó fejet mutatva, de hát karácsony már nincs, születésnapja júniusban van, az enyém nemrég volt, évfordulónk még nincsen, de ha a kapcsolatunk elejére gondol akkor az sem ilyenkor volt. Azt hiszem. Vagy mit tudom én, mit számítunk kapcsolatunk dátumának. Közelebb megyek az asztalhoz.
- Itthon minden rendben volt? - kérdezem és szemeimmel Domit keresem. Mondjuk látszólag nem történhetett nagy gond, mert akkor a lakás úgy nézne ki feltehetőleg, mint mikor hazajöttem Kolumbiából, vagy mondjuk úgy, mint mikor kijöttem a börtönből és semmi sem volt rendben. Ha így vesszük… szinte biztosra vehetném, hogy ha sokáig távol vagyok, az otthonommal történik valami, ami nem túl bíztató. - Történt valami különös? - Most csakis az ő dolgaira gondolok, nem a mexikóiakra és nem is Qadirékra vagy a DEA-ra. Tudom, hogy Domi élete is rengeteg izgalmat rejt, például ott a cukrászdája.
- 736 szó // OMG -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásSurprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. EmptySzer. Márc. 01 2023, 20:25

Tiger & Domi
We may have our differences, but nothing’s more important than family.

Nemsokára éjfél van. Még reggel kaptam egy rövid üzenetet, hogy ma Tiger végre hazajön úgyhogy az egész napomat izgatott vrakozás lengte körül, miközben az estére készültem. Az elmúlt öt napban sok mindent történt, amíg Tiger távol volt. Grace nagyon aranyosan bevállalta, hogy nála alhat Assia, én pedig nem ellenkeztem túlságosan. Lesz bőven mről beszélni az éjszaka folyamán, ha a vőlegényem végre hazaér valamikor. Kényelmesen elnyúlva fekszem a kanpén, lábam pokróccal betekarva, a TV-ben éppen a dirty dancing megy, de az én gondolataim messze járnak.
Három nappal ezelőtt, munka közben hirtelen rosszullét és fáradtság telepedett rám. Egész nap émelyegtem, nem bírtam enni, fájt a fejem. Grace unszolására végül csináltam egy terhességi tesztet. Kinevettem, de az eredmény láttán másodpercek alatt lehervadt a mosoly az arcomról. Két csík. Halványan ugyan, de egyértelműen kivehetően két piros csík. Ledöbbentem. Nem terveztem egy újabb gyereket és Tigert ismerve ő sem repesni az örömtől. Nem olyan régen, még Assiától is frászt kapott. Én pedig nem akarok újra egyedül maradni; nem akarom, hogy a gyerekeimnek ne legyen apjuk. Félek és izgatott vagyok egyszerre. Egyik percben úgy érzem, hogy ennél jobb dolog nem igazán történhetett volna velem, hiszen mégiscsak annak az embernek a gyerekét hordom a szívem alatt akit szeretek. A következő pillanatban viszont átjár a rettegés és már a várandóság puszta gondolatától is kiver a víz. Terveink voltak, össze akartunk házasodni, és mi lesz a cukrázdával? Mi lesz azzal, hogy végre koncentrálhatok kicsit magamra? Mi lesz akkor, ha azt mondja neki ez túl sok? Mihez fogok kezdeni akkor, ha egyedül maradok?
Bár nem is sokat beszéltünk egymással az elmúlt napokban, de nem is terveztem, hogy telefonon fogom közölni vele a hírt. Reggel, amikor elolvastam a kurta, de lényegretörő üzenetét összeszorult a gyomrom. Nekem sem sikerült teljesen feldolgozni a napokkal ezelőtti élményt, de abban biztos vagyok, hogy nem húzhatom sokáig az időt. Minél előbb le kell tépnem a sebtapaszt. Egész nap készültem az érkezésére. Főztem. Talán túl sokat is, megsütöttem a kedvenc süteményét. Takarítottam. Most pedig olyan fáradtnak érzem magam, hogy legszívesebben aludnék.
A lakásban a frissen sült lasagne illata terjeng, személy szerint én egy falatot sem tudnék most lenyelni, úgyhogy remélem a jövendőbelim éhes. Az ebédlőasztal megterítve várja, hogy leüljünk mellé. Próbáltam egy kis hangulatot varázsolni a ma esténkbe, mert bizony mindenre szükség lesz, hogy túléljük ezt az estét.
Lehalkítom a készüléket, amikor hallom, hogy a zárral babrál odakint. Felülök. A szívem olyan hevesen kalapál, mintha lefutottam volna egy maratont. Felállnék, de félek, hogy a lábam nem bír meg, úgyhogy ülő helyzetből nézem a bejárati ajtót.
- Szia! szólalok meg, amint megpillantom a már jól ismert férfit, immáron a lakásunkban. - Végre itthon vagy, már nagyon vártalak. óvatosan mégiscsak felállok, hogy közelebb lépve hozzá üdvözöljem. Átölelem a nyakát és szenvedélyes csókkal üdvözlöm. Hiányzott.
- Hogy utaztál? Éhes vagy? azt sem tudom pontosan hol volt, de nem akarok ajtóstol rontani a házba. Már megszoktam, hogy a legtöbb „munkájával ” kapcsolatos dologból kihagy. Érthető módon.


thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Surprise always goes two ways. 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Surprise always goes two ways. Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surprise always goes two ways. 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Surprise always goes two ways. Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: Surprise always goes two ways.
Surprise always goes two ways. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Surprise always goes two ways.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 100 ways | Shin & Ah In
» surprise visitor
» Surprise. Nolie & Bas
» Express surprise
» Surprise reunion | Isa & Ash

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: