New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

let's have some fun - Caesar&&Maxim
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyPént. Márc. 10 2023, 07:47
Caesar & Maxim

Már majdnem mentegetőzni kezdek, amikor rosszul jellemeztem kedves humorát, de nem teszem, inkább csak nevetek rajta. Vele egyszerűbb, mint Kiarával bulizni, de ezt sosem kötném az orrára egyiknek sem. A csajokban, még akkor is ha vadabbak, szerintem van egy stop gomb, így ha szerinte én túl sok vagyok egy lánynak, akkor egyszerűen leolt vagy beszól. Na ez Caesarral nincs, meg Gill-el se, de vele annyira nem egyszerű a csajozás, amikor kettőnknek is csajt kell fogni az néha elég lelombozó tud lenni. De ugye mindent a haverokért, csak ne kelljen gyertyát tartani soha.
- Fogalmam sincs, egy egyszerű bárban szedtem fel, tök mázlim volt. - büszkélkedek egy kicsit, de mindketten tudjuk, hogy ez nem mázli, hanem a nagy pofám, jó és talán egy kis mázli is kellett hozzá. Elvégre lehetett volna, hogy többet akar egy menet után, de nekem szerencsére jól sült el.
Bókjára, csak nevetek egyet, de lehet igaza van, azért nem próbálnám ki, aztán olyan leszek pár hónap múlva, mint egy kissrác a nagyhalak között, na azt nem akarom. Cápa akarok maradni, és ragadozóként élni, nem érem be egy bohóchal szerepével, hiába a korlátlan jó szex élménye.
- Neked mindig lesz hely a táncrendemben.   - felnevetek - Amúgy én is meglepődtem, eléggé kivoltam, hogy megint találkoznom kell a nagyfaterral, utál, mint a szart, szóval kemény menetnek ígérkezett. De így legalább rá koncentráltak, na meg persze beszóltak neki, de egészen jól kezelte. - ami szintén meglepett, hiszen csak szexpajtik vagyunk vagy mi, megtehette volna, hogy arcon köpi az öreget, de nem tette, ami mondjuk anyámék felé egy egész jó pont volt, ez rám nézve talán annyira mégsem jó. Nehogy aztán elvárják, hogy megtartsam a lányt, mert szerintem egyikünknek sem lenne az ínyére az elköteleződés, mondjuk úgy még sok évig.
Követem a tekintetemmel, amíg visszaül a kanapéra, úgy látom rendesen használ neki a tabletta meg a whisky, néha kell ilyen este is, amikor az agyunknak is hagyunk pihenőt. Lehet nekem egy kicsit több ilyen estém van, de ahogy hallottam neki azért annyira nem jut ki belőle. Önmagától vagy sem, becsülöm, hogy ennyire mértéktartó tud lenni, egyszer talán nekem is menni fog, de az nem mostanában lesz, meg ugyan minek erőlködnék, az eszemből nem vesz el semmit.
Utána megyek, be kell látnom, hogy innen nem fogom felismerni a fekete lányt, és lemenni meg nagyon nincs kedvem, ha esetleg mégis felsétál ide, akkor majd betalálom, de addig iszogatok és élvezem a hangzavart.
- Nagyjából egy hónapja, már ha azt annak lehet nevezni. - emlékszek vissza vagyis próbálok. - Két csajjal az ágyamban keltem fel valamelyik reggel, pucérak voltak én szintén ebből következtettem, hogy volt valami, de annyira be voltam állva, hogy nem igazán emlékszem rá. - van ilyen, hogy nem tudom mi történt előző este, néha visszajönnek a képek, de sajnos ez nem mindig van így. - Csak remélni merem, hogy én is részt vettem benne.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyVas. Márc. 12 2023, 07:21


Max


- Na baszd meg.. egy sima bárban tudsz ilyet fogni.. na jó. Legkésőbb nyárig én is beújítok valami ilyesmit.. legalább lenne kivel nyaralni.-akkor ki lehetne élvezni teljesen a magángép minden előnyét utána pedig tényleg koncentrálhatnék a pihenésre és a jövő tervezgetésére. Természetesen a bulik mellett. Ahogy kivettem a szavaiból az sincs kizárva a kis egyezségükből, hogy mással kavarjanak. Szinte már túl szép, hogy igaz legyen. Mázlista.. az egyszer biztos.
-Hát Max. Tényleg szinte szóhoz sem jutok. Anyám szó szerint kiugrana a bőréből örömében, ha végre valakit hazavinnék. Onnantól szerintem inkább ő próbálná kisajátítani.-anya imád engem, de tudom, hogy vérzik a szíve, hogy nincs partnere a csajos dolgokhoz szóval szerintem a fél karját odaadná, hogy végre legyen egy olyan lány az életemben, akin kiélhetné mindazt, amit egy lány gyerekkel tett volna. Vásárlások, divatbemutatók, utazgatások. Baszki. Rohadt nagy mázlista lesz, aki mellett egyszer leteszem a horgonyt akármilyen formában.
Muszáj vagyok visszaülni kicsit, így sokkal kényelmesebb. Nekem sosem volt bajom azokkal a bulikkal sem, amiket végigtáncoltunk és végignyomtuk, amíg csak állni bírtunk a lábunkon, de ez most így valahogy sokkal jobban esik. Főleg, hogy már a vadászattal sem kell különösebben foglalkozni, bár Max most eléggé bogarat ültetett a fülembe, de azt is tudom, hogy ez valószínűleg nem az a hely, ahol hasonlóra bukkanhatok.
Nevetve hallgatom a történetét.
-Valahogy nem tudom rólad elképzelni, hogy kihagytad volna a dolgot.-aztán az is lehet, hogy tévedek, bár ha két lány igent mond, akkor szerintem egyébként sem hagynák, hogy kimaradjon a férfi erő a mókából. Mindenesetre én megadom neki a pontot, hogy összehozta a dolgot.
Magamhoz veszem a poharat és lehúzom belőle a maradékot. Szerintem nekem ez volt az utolsó az estére. Már így sem tudok normálisan gondolkozni.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyVas. Márc. 12 2023, 13:11
Caesar & Maxim

- Mondanám, hogy az évek és a rutin, de mivel egykorúak vagyunk ezzel nem tudok előrukkolni. Lehet magammal hozom Ibizára, már ha addig nem ununk rá egymásra. - Caesar ismer annyira, hogy ilyen előre nem tudok tervezni nagyjából senkivel a haverjaimon kívül, az még hónapok, mire eljön az a nyaralás és ki tudja mennyi minden történik majd addig. Aztán lehet összeszednék valami más csajt ez idő alatt, vagy egyáltalán nem lesz senki, akit magammal vihetnék. Mindegyik kecsegtető, ott állati dögösek a csajok, egyszerűen becserkészhetőek.
- Nem lehetetlen, csak egy csendesebb bárban kell keresgélni. - mert ott számítanak a legkevésbé a férfiak arra, hogy normális nőt találnak. A legtöbben olyan helyekre inkább kollégákkal, barátokkal ülnek be, beszélgetni, iszogatni nem a buli hajtja őket. Na rájuk kell lecsapni, és onnan már ügyeskedni a továbbiakban, na meg, hogy ne legyen az ember elég vonzó ahhoz, hogy beleszeressen a  csaj.
- Tudod, hogy mennyire elvagyok a családommal, de komolyan nem akarnak anyádék örökbe fogadni engem? - nevetem el magam - Az enyém egyenesen ki volt attól, hogy nem valami diplomás, nyolcvan nyelvet beszélő lánnyal állítottam be, aki jártam az üzleti világban. - mondjuk ebben az esetben az sem lenne jobb, ha megkedvelte volna, mert jó szex ide vagy oda, nem ő lesz az akit hazaviszek és komolyan bemutatok, mint leendő Mrs. Wood. Aranyos lány, dögös, határozott, de a szexen kívül maximum a barátomként látom a jövőben. Isten ments, hogy anyám el legyen tőle ájulva, még a végén neki lenne szerelmi bánata, ha kamu szakítanék vele. Végig gonolva nem is volt olyan rossz a reakciója.
Nem akarok felhagyni a va estékkel, az kiesett hármas partikkal és a csajok testéről elfogyasztott alkoholról sem, és egy kapcsolat ezeket mind megkövetelné. Még a hideg is ráz tőle, de lehet ha beszippant az vállalati világ akkor megkomolyodok, ki tudja.
- Valószínű amúgy elég kemény menetek lehettek, én is úgy gondolom. - természetesen nem hagynék ki egy kínálkozó alkalmat sem, amikor egy pucér nő kerül az ágyamba, hát még kettő. De jó lenne emlékezni ezekre, már párszor megfogadtam, hogy kevesebb tudatmódosítót és alkoholt iszok, de minden egyes megborult esténél csak úgy megtörténik a csoda és nem tudok leállni velük.
Az itala hamar elfogyott, de már látom rajta és magamon is érzem, hogy a két cucc együtt erősen kitett több pohár alkoholt, így most pihentetem én is a további italozást.
- Te figyelj mindenképpen várni akarsz azzal a nyaralással? - mélázok el, már elég régen ültem fel a repülőre,hogy elvigye a seggem valami jó kis helyre, és most a hangulat meg minden meghozta a kedvem hozzá, hogy elutazzak, nagyjából most azonnal. Nem feltétlen Iizára, a kis hula táncos csajokat is adnám most Hawaii-n.
- Milyen hamar tudod otthagyni az Emperort ennek a kis vadmacskának? - szegezem neki a kérdést és már a fejemben szexi táncos lányokkal táncolok egy tengerparti buliban.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyHétf. Márc. 13 2023, 13:16


Max


-Komolyan? Király. Akkor legalább megismerhetem a csoda lányt.-bár sejtem, hogy benne van a pakliban, hogy addigra nem biztos, hogy még csinálják.. amit csinálnak. Majd meglátjuk lehet addigra én sem megyek majd egyedül.. vagy igen de akkor majd újítok magamnak valakit a helyszínen.
-Na úgy tűnik ki kell vennem néhány estét az Emperorból egy hadjáratra.-el sem hiszem, hogy most komolyan kedvet kaptam ehhez. Végülis mindig ki kell próbálni valami újat nem igaz? Nekem talán ez lehetne az első lépcső egy komolyabb élet felé. Vagy nem. Majd kiderül ha én is ráakadok valakire.
-Maxim Harlow. Még rendesen jól is hangzik. Ha bejön a tervünk lehet, hogy meg sem kérdeznek csak apám egyszerűen a nevére vesz.-elnevetem magam. Igazából mindig tök jól elvoltam, mint egyke gyerek, de őt szívesen elfogadtam volna tesónak. Mondjuk elég kemény gyerekkorunk lett volna, ha együtt növünk fel.
-Nem is értem minek foglalkozni ilyesmivel... nem rohadtul tök mindegy, ha valaki boldoggá tesz? Vagy tenne.. ha tényleg a barátnőd lenne. Anya szerintem konkrétan felmondana a csaj nevében a munkahelyén, hogy többet tudjanak együtt lógni..-tudom, hogy örül, hogy fia lett, de van egy olyan oldala, amit nem tudott rajtam kiélni és így még mindig rettenetesen vágyik rá. Egy rohadt mázlista lesz a barátnőm.. ha majd egyszer lesz.
Én nem ítélkezem Max felett, hogy mindent 1000%-on tol. Mondjuk szerintem kicsit kárba mennek az ilyen estéi, hiszen nem emlékszik rá teljesen mégis beleölte az energiát. De ez az ő dolga. Én nem ugatok bele az biztos és szerintem nem is igényli tudja ő magától is.
Kérdésén kicsit el kell gondolkoznom. Igazából rohadt jól esne egy kis kiruccanás és környezetváltozás, mert szerintem lassan elkezd majd ketyegni az agyam és akkor nem biztos, hogy sokan szívesen lennének a közelembe, amikor elkattanok.
-Tudod mit.. nem várunk. Lépjünk le valahova. Lebeszélem Kimyvel és felhívom a beugrósaimat. Pár nap és mehetünk is. Mit szólsz?-jó lenne dögleni egy tengerparton és kicsit elereszteni minden szart. Nem mellesleg pedig ha pihenünk egy kicsit az még a projektünknek is jót tehet hiszen ötletelhetünk tovább teljesen kötetlenül és nem sem rugóznék közben semmi máson.
-Hova menjünk?-csapom össze a tenyereimet miközben egy széles vigyor jelenik meg az arcomon.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyHétf. Márc. 13 2023, 22:04
Caesar & Maxim

Valamilyen téren tényleg egy csoda ez a lány, mármint, hogy tényleg létezik ilyen lány, mint egy unikornis. Ritka, de az a baj, hogy nem hinném, hogy sokáig fogjuk tudni tartani ezt az egészet. Van egy olyan érzésem, hogy nem én fogok kiszállni belőle, a nők szíve sokkal lágyabb, hamar szerelembe esnek és nem akarok én lenni a másik fél, akibe beleesik.
- Aztán nehogy lenyúld nekem. - lököm meg a vállát, nem mintha bármikor egymás orra elől kellene elszednünk a csajokat, bőven jut nekünk, de ha egyszer rámun a szőkeség tovább tud állni egy hasonlóan jó csávóhoz, én meg boldogan fogom átadni neki a stafétát, már ha a lányka is benne van. Nem használom a nőket tárgyként, akármennyire is tűnik úgy.
- Tudok egy jó helyet erre, de határozottan nem ilyen. - nézek körbe, itt még a fényviszonyok sem elég jók a csajozáshoz, mármint a rendes csajozáshoz. Itt csak azokat lehet összeszedni, akik idejönnek, mert kettőig nem látni a fényektől, de lehet ez az alkohol hatása, de jobb nem arra fogni.
- Mindig is vágytam egy testvérre. Talán nem sok mindenen vesznénk össze. - ha jól emlékszem ő az idősebb na nem sokkal pár hónappal összesen, de mindenképpen jó, hogy nem én lennék az idősebb testvér. A fiatalabbal mindig engedékenyebbek a szülők. Nyilatkozom ezt egykeként, velem mindig engedékenyek voltak, szóval sok minden nem változna.
- Pontosan ez az, amiatt családot kellene váltanom, mert én is azt gondolom, hogy a szívügyeim az enyémek, nem anyámé és nem a nagyapámé sem apámé, csak az enyém. Mégis nagyon szívesen szólnak bele mindenbe, pedig ha tudnák, hogy nem is igaz. - nevetem el magam, elképzelem milyen fejet vágnának, ha megtudnék, hogy az egész csak kamu volt és igazából csak dugni járunk össze. - Szegény leendő csajom max üzleti meetingen vehet részt anyámmal. - szegény lány, bár nem jár rosszul, mert egy kurva jó arc apóst kap, de ennyi más jóval nem szolgálhatok neki, csak magammal, de lehet ez elég is. Nem anyámmal kell járnia amúgy sem, mondjuk most jelenleg még velem sem.
A hirtelen ötletemre jól reagál, remélem nem csak a sok káros szer és ital beszél belőle, de szaván fogom, és amint el tud szabadulni megyünk is bárhová, ahol lesz egy kis nyugi, csajok,buli na meg egy kis kaland.
- Pár nap? Tökéletes! - nyújtom pacsira a kezem, ha viszonozza megegyeztünk. - Hawaii volt az első tervem, de igazából Mauritius jobban vonz, ott még nem voltam. - nagy hiba, már rég vágyok oda, de nem volt alkalmam elmenni és csak úgy nem utazok egy ilyen helyre. De Caesarral rengeteg dolgunk van még, meg kell alapoznunk a leendő jövőnket, mégha nem is sikerül a tervünk, ami képtelenség, akkor is hosszú évek várnak ránk együtt ebben a folyamatban, mire az is kiderül.
- Mondanám, hogy semmi csajos progi, de minek ámítanám magunkat, szerzünk ott csajt. - talán nem mindenhova fogom magammal vinni Lumie-t, túlságosan is ráakaszkodnék és ugye olajozni kell a rugókat, ez az út jó lesz arra.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyKedd Márc. 14 2023, 09:21


Max


-Eddig ez eszembe sem jutott.. de most hogy mondod.-töprengek el egy kicsit, de felnevetek.
-Csak hülyülök. Tudod, hogy sosem tenném.-szerintem még sosem volt olyanra példa, hogy egymás aktuális érdekeltségeire mentünk volna rá. Nem tesz jót az emberi kapcsolatoknak még akkor sem ha csak kavarás a cél. Így meg pláne nem tennék semminek keresztbe ha már ők így egymásba botlottak. Majd találok magamnak egy ilyesmit ha eljön az én időm. Addig sem maradok parlagon szóval.. kár is ezen gondolkozni.
-Akkor majd valamikor meglátogatjuk azt a tuti helyet.-az Emperor erre nem a legalkalmasabb. Ott van Kimy, ott van Wendy meg persze a saját helyemen betöltött szerepem. Sok mindenre koncentrálnék csak arra nem, hogy valakit felszedjek. Ilyen szempontból elég korlátolt a figyelmem. Nem kell, hogy a kezemet fogja Max de ha már van kivel nekiindulni az estének akkor elütjük majd az időt ha mégsem úgy alakulnak a dolgok. Mint például ma.
-Én már örökbe is fogadtalak. Üdv a Harlow családban.-nevetek. Őt tényleg el tudnám fogadni ebben a szerepben, de nyilván ha egy családba születtünk volna már minimum világuralomra törtünk volna.
-Hát ennél szomorúbbat esküszöm már rég hallottam.-válaszolom arra hogy mindenbe beleszólnak és a meetinges részre is.
-Az én ajtóm mindig nyitva áll előtted ha úgy döntesz, hogy meguntad és kiszállsz. Úgyis annyi dolgunk lesz az autóval, hogy akár össze is költözhetnénk.-itt már nevetek egyet. Nem gondoltam volna, hogy Max lesz az első, akinek bedobom az összeköltözést még akkor sem ha nem teljesen komoly a dolog. Mármint ha szüksége van rám én tényleg szívesen segítek, de nem gondolom, hogy tényleg felrúgná a családi dolgait.
Majd ha elutazunk akkor neki is legalább lesz alkalma elszakadni egy kicsit minden szarságtól, én meg végre pihenhetek egy kicsit. Egy jó masszázsért is ölni tudnék lassan.
-Az jó nagy túra. De tudod mit? Legyen.-Hawaii elérhetőbb közelség persze a mi erőforrásainkkal ez sem probléma. Legalább tényleg a hátunk mögött maradhat minden a világ másik felén. Gyakorlatilag 1 napot repülőn fogunk tölteni és 1-2 helyen mindenképp meg kell majd állnunk, de részemről nincs akadálya.
-Nem mintha kibírnánk..-magunkat ismerve kb az első dolgunk lesz, hogy kimozogjuk a repülőutat.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyKedd Márc. 14 2023, 15:30
Caesar & Maxim

Bár most nagy a szám, lehet hiányozna a kis kényelmes kapcsolatom, ha benyúlná. Nem tudom van e konkrétan zsánerem a csajok között, biztosan van valami ami után megyek, de ha dögös valaki akkor jöhet. Még nem akarok válogatni és meghatározni, hogy kivel akarok lefeküdni, ha van benne fantázia jöhet. Majd az igazit megválogatom a magam ízlésének.
Bár így választhatánk családot is, mint csajt, mert szerintem Caesar esélyesen jó testvér lenne, ha úgy hozta volna az élet. Mondjuk két ilyen nagy barmot egy család lehet nem bírt volna el, főleg a szülők őrültek volna bele. Nem tudom tudtunk volna e nagyobb bulikat csapni a családi házban, de van egy olyan sejtésem,hogy igen.
- Hogyne tudnám haver. - nevetem el magam. - Bár a tesó kódexbe még nem olvastam bele, de lehet valami ilyesmi is van benne. - nekünk nincsenek olyan szabályaink, mint a csajoknak, hogy a barátnő exével sosem, miért ne? Ha már vége az előzőnek, és egyik fél sem bánja, miért rontsuk el egy haver jó dolgát.
- Megtisztelő, hogy a család tagja lehetek. Első dolgom igazi jó testvérként, hogy megmutatom a helyet, de a kezed nem fogom fogni. - nem is kell neki, eléggé tökös ahhoz, hogy menjen neki nélkülem is. Mi sem mutatja jobban, minthogy már itt is hamar talált magának esti numerát. Könnyű társasága lehetnénk egymásnak, gyorsan ketté válnánk, de pont ez lenne a lényeg, hogy valakibe bele tudjon mászni, ha lehet akkor egy ideig maradandóban.
- Megszoktam, nem nagyon zavar már, hogy ennyire karótnyelt ez a család, próbálok kitörni teljesen ebből. Teljesen más akarok lenni, mint a többi Wood, úgy teljesen az ellentétük. - ami eddig teljesen jól sikerül, ha egyszer gyerekeim lesznek vagy egy akkor nem akarom majd a saját akaratomat ráerőltetni, had tegye azt amit akar, ha cirkusszal akar mászkálni, akkor engedem neki, az ő élete, én is úgy szeretek élni, ahogy én elképzelem.
- Hát ha lenne olyan opció, hogy kiszállok, anyámat és nagyapámat hamar cserben tudnám hagyni, de apám alapította az egészet és őt nem tudnám cserben hagyni, ő az egyedüli, aki tényleg hisz bennem, hogy tudom folytatni az örökségem. - vagyis az ő álmát, de megteszem neki, mert ő még egészen jófej maradt a sok siker és a pénz ellenére is.
- Pontosan az a lényeg, kell ez a hosszú út, ha mindig kicsiben tervezünk, nem jutunk el sosem oda. - már túl vagyunk a túl nagy álmok álmodásán, amikor az a bizonyos autó tervezése szóba jött, egy kis utazás ez ahhoz képest semmi nem lesz. Pár óra vagy egy egész nap a repülőn, legalább lesz hol alapozni a leszálláshoz.
Tudom, hogy nem bírnánk ki csajok nélkül, olyanok nekünk, mint egy függőnek a drog, de néha esküszöm megpróbálnám, hogy kibírom e egy hétig vagy tovább csaj nélkül. Mekkora detox lenne már, csak lehet megjelennének az elvonási tünetek.
- Pedig lehet egyszer ki kéne, mennyi mindent tudnánk megtenni ha nem lóg a nyakunkon egy egy este folyamán egy szexi csaj. - lehet megbolondulnánk, de csak mert olyan rohadt jól szórakoznánk nélkülük is. Elvégre most is itt vagyunk,és lassan már világos van odakint, de még nem dugtunk meg senkit. Jó társaság mellett csak úgy repül az idő.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyKedd Márc. 14 2023, 15:59


Max


Igen. Az örök szabály köt. A haverom nőjére nem megyek rá. Akkor sem ha az exe. Ők ugyan nincsenek együtt, de akkor is van ez a kis valami köztük. Nem mellesleg ha a csaj hasonlóan gondolkozik, mint mi és mégis belegabolyodott a haveromba, akkor ott kell legyen valami kis szikra. Szóval én nem rontok bele az biztos.
-Van hát. A legendás "Bros before hoes". De ha nem lenne akkor sem próbálnék belerondítani a bulitokba.-ettől függetlenül persze kíváncsi lennék, hogy ki tudta elkapni a tökeit akár csak egy kicsit is. Persze én sem vagyok mindenkinek az esete és valljuk be Max és én nem vagyunk éppen két tojás.
-Haló! Milyen testvér vagy, hogy nem akarod fogni a kezem közben?-viccelek vele, de a végén már elnevetem magam. Azért az egy elég nevetséges látvány lenne, ha már tényleg itt tartanék. De szerencsére ilyen problémám nincs úgyhogy ha a helyszín megvan onnantól már sínen vagyok.
-Ezt tényleg meg lehet szokni?-kérdezek vissza kicsit kételkedve ebben a részben. Azt elhiszem, hogy ő már egy teljesen más irányt fog képviselni. A mi generációnk már valószínűleg sokkal megértőbb lesz a gyerekeivel, bár én ilyen szempontból tényleg nem panaszkodhatok. Mindenkinek meg kell találnia a saját útját különben semmi értelme az egésznek.
-Én nem kételkedem benne, hogy jól fogod vinni a céget. Még akkor is ha nem igazán a te világod. Majd idővel belátják ők is, hogy ehhez viszont az kell, hogy ne próbáljanak lecövekelni téged.-vagy a könnyebb vagy a nehezebb úton. De remélem, hogy a közös kis dolgunk majd adhat egy nagy löketet annak, hogy jobban megértsék a saját fiúkat.
-Jogos.-bólintok rá. Valószínűleg a repülőn is remekül el fogunk szórakozni. Talán tényleg ránk fér egy igazi kan buli, hogy leereszthessünk minden elterelő tényező nélkül.
-Tudod mit? Próbáljuk ki.-ilyen még úgysem volt a történelemben. Szerintem kb 16 éves korom óta űzöm a nőket szóval már nem is emlékszem, hogy milyen amikor nem teszem.
-Néhány napba csak nem halunk bele..-ugye? Ha nagyon nem megy a dolog majd csak egy jót röhögünk, hogy azért megpróbáltuk a lehetetlent.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyKedd Márc. 14 2023, 19:19
Caesar & Maxim

Van amiben nagyon igaza van, egyenlőre nem hinném, hogy lesz olyan lehetőség az életben hogy előrébb sorolnék egy csajt a haverjaimnál. El sem tudom képzelni, nekem a barátság fontosabb, sokkal közvetlenebb és még mindig úgy tartottam, hogy ez örök. A csajok jönnek mennek, a szerelem meg azt sem tudom, hogy létezik e egyáltalán.
- Szerintem ismersz annyira, hogy sosem tartottam olyan nagyra a csajokkal való kapcsolatomat, kivéve a lakótársammal, de ő más tészta. - Kiara teljesen más fogalom, ő olyan, mint egy nővér aki simán ad kettő pofont ha úgy van és még csajozni is eljön velem. Szóval igen ő az egyedüli nő, akit sosem akarok kirakni az életemből és remélem ő sem az övéből.
- Bocs, bocs! Előtte majd azért átvesszük a gumi helyes használatát, majd adok pár tippet a pózokat illetően. A szöveget meg előre megírjuk otthon. - viccelem el a megjegyzését. De tényleg vajon vannak ilyen haverok, akiknek még ezt is meg kell csinálnunk? Eléggé kétlem, hogy a pasik körében ez a viselkedésmód elterjedt lenne, ez inkább a nőknél van jelen.
- Ha nagyon szeretnéd még rucit is adok kölcsön. - teszem a kezem az állam alá és kislányos bájommal pillázok rá, de kiszakad belőlem a nevetés és minden bájos megjelenésemnek annyi.
- Kénytelen voltam, nem akarok állandóan azon görcsölni mit gondolnak majd az ősök, elengedtem, megszoktam. Megértést nem várok, inkább nekem kell majd változni egy kicsit, de rajta vagyok, csak úgy, hogy ne hagyjam el teljesen önmagam. - még én is meglepődők ennyi mulattató szer és ital után mennyire bölcs tudok lenni, de ezek már régóta bennem vannak.
A hirtelen jött ötlet viszont valószínűleg tényleg csak a pia hatása, de belemegy. belemegy, hogy éljünk egy kicsit csajok nélkül. A fejemet fogom és röhögök, nem tudom, hogy fogjuk túlélni, de csak van valami kikapcs gomb a kanogörcsön is, ami minden este ránk jön. Majd elmegyünk túrázni, autózni vagy mi tudom én, hogy lefoglaljuk magunkat. Annyi minden látnivaló van ott, elleszünk.
- Próbáljuk! Kíváncsi vagyok melyikünk adja fel hamarabb. - erősen kételkedek magamban, így kicsit félek, hogy én, de próba szerencse. - Viszont akkor tervezni kell, nem akarok program nélkül lenni egy percig sem. - folytatom a nevetést, még mindig nem hiszem el, hogy bevállaljuk ezt. Azt hittem nincsen nagyon projekt az autós témánál, de ez nekünk lehet nehezebb lesz.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptyKedd Márc. 14 2023, 22:25


Max


-Helyes. Még a végén féltékeny lettem volna..-vigyorgok rá.
A következő témától kicsit megborzongok, hiszen egy pillanatra bevillan a kép ahogyan magyarázza nekem a dolgokat. Még belegondolni is szörnyű volt. Mi már az a generáció vagyunk, hogy kb kár volt az iskolában felvilágosító órát tartani, hiszen addigra mindent tudtunk az internetről. Azt is amit nem kellett volna. Vagyis főleg azt.
-Be is gyakoroljuk remélem.-nevetek fel. Hát mi tényleg jó nagy barmok vagyunk így összeeresztve. Szerintem ezt az univerzum nem teljesen gondolta át, amikor úgy döntött, hogy az útjainknak ismét keresztezniük kell egymást.
-A hajam is lődd majd be kérlek. -nevetek fel amikor meglátom bájos pillázó arcát.
-Ne merj unalmas aktakukaccá változni, mert akkor nem lógok veled.-emelem fel fenyegetően a mutatóujjam. Van egy olyan érzésem, hogy ettől egyébként kicsit sem kell tartanom. Illetve remélem. Nem szeretnék egy olyan világban létezni, amiben egy hozzá hasonló karaktert teljesen meg tudnak törni, hogy passzoljon a képbe. De szerencsére nem úgy ismerem, mint aki olyan könnyen meghajlik másoknak.
Egyébként.. hogy a francba jutottunk el onnan, hogy az édeshármasok témakörét feszegettük oda, hogy elmegyünk egy pasi túrára, ahol offoljuk egy kicsit a bevetéseket, hogy kipróbáljuk akkor mennyire képes működni az agyunk? Már most érzem, hogy minimum a fél nyaralást aktívan kell töltenünk, hogy levezessük a felesleges energiákat.
-Már most úgy érzem, hogy vesztettem.-rázom meg a fejemet nevetve. Elég makacs tudok lenni, de nem akarom túlbecsülni a képességeimet. Már szinte most látom magam előtt, hogy a harmadik nap nyálcsorgatva nézek egy közepesen jó segget.
-Jó. Én holnap.. vagyis ma leszervezem Kimyvel a dolgot és szólok, hogy készítsék elő a magángépet. A tiéd a szállás és az autóbérlés, hogy átjussunk a reptérről. Messengeren pedig majd összedobjuk, hogy kit milyen program érdekel és akkor összehozunk egy ütemtervet.-az első nap úgyis csak dögleni fogunk a parton szerintem, hogy valahogy kiheverjük a repülőutat. A második naptól lesznek bajok amikor kipihentük magunkat és helyreállt a szervezetünk. Onnantól kell majd lekötni magunkat. Kb holnap után már indulhatunk is innen a picsába.
-Viszont akkor a mai ülést bontsuk, hogy legyen idő kicsit pihenni és mindent leszervezni.-így is jóval hosszabb lett az este, mint ahogyan terveztem, de egy kicsit sem bánom. Még elő kell kerítenem a pincérlányt is. A nyaralás előtt azért még kijátszom magam, hogy ne induljak neki tele zsákkal az útnak.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 EmptySzer. Márc. 15 2023, 14:15
Caesar & Maxim

Ha valaki látná kívülről mit művelünk, vagy csak hallgatná a beszélgetésünket, biztosan rosszul lenne tőlünk. Néha még én is kételkedek az épp eszünkben, de aztán rájövök,hogy olyanunk nincs és elnevetünk mindent.
- Tudod, hogy érted bármit, ha ez minden vágyad, akkor illusztrálom én neked . - veszem komolyra a figurát ismét, de már annyira nem tudom megjátszani, mert minden egyes szónál kitör belőlem a nevetés. - A hajad menthetetlen kedves barátom, azzal még az én ügyes kezem sem tud csodát tenni. - nem mintha bármit tudnék vele amúgy is kezdeni, még a sajátomat is inkább lenyiratom, minthogy belőjjem.
- Csak ezért a mondatért nem leszek irodai komoly férfi, lásd mennyire szeretlek. - húzom az agyát. Én, mint komoly ember, üzletember? Hát elég nehezen tudom elképzelni, így még csak az elképzelés is hidegrázós.
Mint ahogyan a csaj mentes időszak is, de meglehet, hogy olyan jó dolog sül ki belőle, hogy mire hazaértünk a sok időnk miatt már össze is lesz rakva az a kocsi. Mondjuk felszerelés nélkül nehéz lesz, de ha rajtunk múlik szerzünk ott is bármit, csak, hogy lekössük magunkat.
- Ne becsüld alá magad, két ilyen komoly férfi ennyit csak ki fog bírni. - ja csak, hogy se nem vagyunk komolyak és eddig még nem próbáltuk, de mindent el kell egyszer indítani valahogy. Na nem mintha rendszert akarnék belőle csinálni. Ez egy jó kezdet a megkomolyodáshoz egy teszt, mennyire fog menni nekünk a monogám élet.
- Az elejéhez nem kell nagy tervezés, inkább a programok lesznek keményebben, durva tempót kell diktálni, remélem tudod. Lehet jobban lefárasztalak majd, mintha egy csajjal lennél. - nevetem el magam, de végülis az is lenne a cél valamilyen formában. Szórakozni, miközben hasznosan töltjük az időnket.
- Szerintem megyek megejtek egy telefont, felkészítem a kisöreget a nagy szünetre. - nézek le a farkamra, szegény vajon jobban fogja viselni mint én?
Előkapom a telefont, hívok egy taxit, és felállok elköszönni tőle, mint a komoly férfiak, kézfogással.
- Akkor indulás haza, na meg tervezni. - a kézfogásból inkább pacsira váltok, valahogy az jobban illik hozzánk.
- Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen szar születésnapból ez lesz. - szólok vissza neki, mert már úton is vagyok a lépcsőn lefelé, gondolom ő még előkeríti a kiscsajt, akit szerzett és ő is nemsokára hazafele tart már.

/köszönöm a játékot, folyt.köv Mauritiuson Very Happy/

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: let's have some fun - Caesar&&Maxim
let's have some fun - Caesar&&Maxim - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
let's have some fun - Caesar&&Maxim
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Lets go party - Jesus and Flor
» will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
» Marco & Maxim - welcome

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: