New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Addison Wood
TémanyitásAddison Wood
Addison Wood EmptyHétf. Nov. 16 2020, 18:48
Addison Wood

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Addison  Wood
Becenevek:
Addie
Születési hely, idő:
NYC, 1994. 04. 12.
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
mindegy
Családi állapot:
egyedülálló, de anya szerint ez nem lesz örökké így
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU anglisztika, de csak poszt traumás stresszt sikerült ott elsajátítani

Munkabeosztás:
ez-az, zenélgetés, meg bármi szar, amit el tudsz képzelni, és hoz egy kis pénzt
Ha dolgozik//Munkahely:
olyan csóró dolgok, hogy be se vallom
Hobbi:
kínosan szeretek öltözködni
Play by:
Barns Courtney

Jellem
make your mama sad type
Korunk rokkant ideálja; ha az élete ezen szakaszáról készülne film, az nyilván kasszasiker lenne, ha utána vinné bármire is, de mindenfelé belső szorongástól, és a kelleténél nihilistább életfelfogás és életmód miatt távol áll attól, hogy valaha is igazán nagy legyen.
És ez az igazi szívás ebben a városban - lehet jóképű, de valaki mindig lesz szebb nálad.
Lehetsz okos - de sose a legokosabb a szobában.
Lehetsz vicces - de valakinek konkrét stand up estjei vannak.
Az egész élet egy rakás szívás lehetetlen versenyhelyzetekben, amiket nem is lehet mind felvállalni. Szerezz kocsit, nősülj meg, legyen egy takaros házad, pár gyerek - olyan egyszerűnek tűnik a képlet, aztán valahogy mégsem az. Sőt!
Szóval, gondolom, egyedül és sorsomat beteljesítetlenül fogom végezni pár év múlva egy sikátorban, ahol valaki talán lesz annyira kegyes, hogy nyakon szúr, addig meg marad ez a céltalan ábrándozás és a keserű igazság, hogy ha lett volna esély arra, hogy valaki legyen belőlem, már lennék valaki.
Múlt
Oké, szóval húsz dollárom maradt a hó végéig - megint -, pedig még csak tizenhetedike van, és valahol előbb sírnám el magam, minthogy emiatt felhívjam apámat - vagy tudod mit? oké, el is sírtam magam, aztán pánikszerűen csak elszívtam a maradék füvemet, és átkoztam a napot, miközben számoltam vissza az órákat, hogy teljen el ez az átkozott hétfő, és végre cask alhassak.


Valami nincs rendben a fejemmel. Azt hiszem, öreg vagyok már, hogy csak úgy tengődjek a világban, a volt iskolatársaim hetente posztolnak Facebookra esküvői képeket, vagy frissen született gyerekeket, és nem tudom, hogy irigykedem-e inkább, vagy csak szánom őket, hogy ennyi nekik az élet. Aztán ha ők végig néznek az én életemen, valószínűleg csak ők éreznek szánalmat. Ki tudja, lehet, hogy én lettem az, akiből végül nem lett más, csak egy nyomorult lúzer.
Bár nem volt mindig így. Voltam én szépreményű osztályelső, meg mit tudom én, hogy kell ezt elmondani, de minden ordító jel ellenére, azt hiszem, van eszem, csak nem megy használni.
Mint mondtam, valami nincs rendben a fejemmel.
Napi kétszer maszturbálok. Pocsék dalokat írok. Néha koncertezek, mert egy időben úgy voltam vele, hogy nekem a zene lesz az életem, és hogy majd azzal… hogy is mondjam? Szóval, tudod, ott vagy tinédzserként mondjuk a gimnáziumban, hallgatod Einstein relativitáselméletét, és az egészet tök rendben felfogod, miközben csak arról álmodozol, hogy ne csak anyád hallgassa a dalaidat, ő is leginkább azzal a kommenttel, hogy kussolj már be.
Az egyetemről kirúgtak – kirúgattam magam? nehéz innen már megmondani – most pedig minden, ami maradt, hogy háttérzaj lehetek olyan kis kocsmákba, ahova a kutya se jár, és fizetés helyett sokszor inkább csak ingyen ihatok. Mellette mindenféle gány melókat vállalok el, és ha már semmi nem jön össze, akkor valahogy odajutunk, ahol az elején tartottam. Sírni akarok, és felhívni apámat, hogy mentsen meg. (Anya és apa tinédzserkoromban szétment. Ahogy én emlékszem, egész könnyen vettem a válásukat, más szerint pedig pont attól csúsztam félre. De tudja fene, van bárki, aki pontosan tudja, mit akar az élettől? Mintha a felnőtt lét nem lenne más, )
Tudom, hogy nem én vagyok így az egyetlen, de komolyan mondom, néha olyan kilátástalannak tűnik az élet, hogy egyszerűen kinyírnám magam. Rendben, oké, ez is egy újabb végnélküli hiszti. Volt már, hogy pengével karcoltam magam – mert valami tényleg nincs rendben a fejemben – de olyan messzire nem mernék, soha nem mernék elmenni, hogy valóban meg is öljem magam. Ami szívás, mert minden, ami az életben körbe vesz, maga is szívás. Van ennek értelme?

Szóval, nem tudom. Szarul élek, csóró vagyok, kilátástalannak tűnik az életem, és nem tudom, mi kéne az a váltás legyen, ami a semmiből rám köszönt, hogy aztán ne azon aggódjak mindig, hogy a végén az utcán élek. Anyám még megtűr a házban – huszonhat vagyok, és még mindig anyámmal élek, azt hinnéd, ez a vég, de képzeld csak el, ha egy nap egyszerűen csak kidobna.

Hogy a francba lehet az ember jól?  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Addison Wood
Addison Wood EmptyHétf. Dec. 07 2020, 17:41
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Addison!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az élet sokszor szívás, neked pedig valahogy extrán kijutott a rosszból. Még nagyon fiatal vagy, de már olyan sok keserűséget érzek benned, amit leginkább ötvenes kiégett nőkben szoktam felfedezni. Laughing Sokszor állunk szemben olyan akadályokkal, amiket lehetetlennek tűnik átugrani, de elég nem csak egy akadályt állított az élet, hanem rendes akadálypályád van szinte.
Igazad van, mindig lesz legalább egy valaki, aki okosabb, szebb, viccesebb a szobában és ez tényleg szívás. Akármennyire is próbálkozol, csak második maradsz. Ez elég demotiváló. De próbáld meg talán nem másokhoz mérni magad, hanem saját magadhoz. Mondja ezt az, aki egyébként egészen sok párhuzamot érez kettőnk között... Laughing
Nagyon tetszett az előtörténeted, nem konkrét eseményeket írtál le, vagy az életed történetét, de mégis megismerhettünk még így is. Sok elgondolkodtató részletet írtál, sok kérdést és gondolatot felvetettél bennem, de nem akarlak sokáig feltartani, mert így is vársz már egy ideje.
Nagyon tetszik a stílusod, ahogy írsz, imádom a karaktered, a hanyag lazaságot, ami mögött sokkal több is van. Szóval nagyon tetszett az elejétől a végéig, nagyon olvasmányos volt.  Addison Wood 2624752903

Színt és rangot hamarosan admintól kapsz, de addig is utadra engedlek, úgyhogy szabad előtted a pálya. Addison Wood 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Addison Wood Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Addison Wood Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Addison Wood D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Addison Wood Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Addison Wood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spencer Wood
» Charley Wood
» MAXim Wood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: