New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 106 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Stella Wallis Stockton
TémanyitásStella Wallis Stockton
Stella Wallis Stockton  EmptyVas. Dec. 11 2022, 21:39
Stella W. Stockton
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Keresett és Saját
Teljes Név
Stella Wallis Stockton
Becenév
Stella
Születési hely
Westchester, New York, US
Születési idõ
1984. október 3.
Kor
38
Lakhely
Manhattan, Upper East Side
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Tanulmányok
Harvard - Kereskedelem és marketing szakos közgazdász (már végzett), New York School of Design - Divattervező
Foglalkozás
divattervező, saját cégét vezeti
Munkahely
Larph Lauren cégnél marketinges volt, jelenleg a Wallis Fashion-t irányítja
Hobbi
rajzolás (tervezés), fotózás, természetjárás, utazás, főzés

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Stella egy kifinomult, törékeny nő, aki ízig-vérig magában hordozza az arisztokratákra jellemző eleganciát, udvariasságot, s mindazon apró jegyeket, melyekből azonnal érzed, hogy ő egy magasabb osztály képviselője, olyas valaki, aki pontosan tudja, hogyan öltözzön és hogyan viselkedjen a különböző élethelyzetekben. Nem újgazdag leszármazott, aki henceg a vagyonával és jó dolgában azt se tudja, hogy mit csináljon, épp ellenkezőleg. Nem vág fel a családi hátterével, nem dicsekszik és nem jellemző rá az sem, hogy szórja a pénzt.

Intelligens nő, akinek érdeklődési köre szerteágazó, így tulajdonképp bármiről elbeszélgethesz vele, mindenben talál majd valami újdonságot. Szeret bölcs emberekkel társalogni, nála tapasztaltabbak történeteit hallgatni és nem veti meg a humort sem, mi több, gyakorta viccelődik közeli ismerősei körében.

Kedves és szelíd, igazán a légynek sem tudna ártani, nem olyan habitus, hogy őrjöngve, agresszívan csiholja ki az igazát. Természetesen van igazságérzete, mely igen erős, és a vitákat sem kerüli el, de igyekszik mindig korrekten, higgadtan, kommunikációval megoldani a problémát.

Nála a bizalom szent dolog, mindenki felé nyitott és őszintén hisz a jóságban, viszont ha valaki eljátssza a bizalmát, akkor azonnal képes falakat húzni maga köré. Olyankor hűvös lesz és távolságtartó, s bár megbocsájtani meg tud, felejteni sosem felejt.

Segítőkész, kicsit anyáskodó típus, aki szeret kedveskedni a szeretteinek, leginkább a férjének. Ez a kedveskedés sok mindenben megnyilvánul, reggel képes készíteni egy finom reggelit, este sütni egy süteményt, vagy megmasszírozni a megfáradt vállakat.

Többnyire jókedvű, azonban akadnak neki is nehezebb napjai, ha nagyon mélyre kerül, akkor nem szívesen találkozik másokkal. Szereti magában tartani a problémáit, s talán az egyetlen, akivel képes megosztani fájdalmát, az a férje.

Hűséges típus, hisz a házasság szentségében és abban, hogy Jensennel egymásnak teremtettek. Imádja a férjét, esetére illik a mondás, miszerint a szerelem vak, hisz fogalma sincs férje sötét titkairól. Még csak feltételezni se merné azt, hogy a szerelme vágyait nem tudja kielégíteni, noha az utóbbi időben úgy vette észre, mintha ritkábban élnének házaséletet.

Művészlélek, aki szeret ideig-óráig egyedül lenni, elmélyülni a gondolataiban és alkotni. Imád rajzolni, kreatív és van is hozzá tehetsége. Szereti a zenét is, a blues és a jazz dallamok mindig elvarázsolják.

Tánccal, vagy egy jó vacsorával már le lehet venni a lábáról, de szeret túrázni, és utazni is. Hobbija a tervezés mellett fotók készítése, illetve a főzés és az Alapítvány.

Amolyan másodállás lett életében a Gyermekalapítvány menedzselése, amit szívvel-lélekkel csinál, próbál mindent megtenni azért, hogy a rászoruló gyermekek egy kicsit boldogabbak lehessenek. Sokan kérdeznék, hogy miért is van erre még szüksége, de csak kevesen tudják azt, hogy Stellának nem lehet gyermeke. Legalábbis az orvosok ezt mondják, és úgy tűnik, hogy az élet is ezt bizonyítja, mert hiába próbálkoztak, egyszer sem esett teherbe. De hogy valóban meddő-e, az talán nem is olyan biztos. Inzulinrezisztenciája van, amiről azonban nem tud.

Jensennel nem beszéltek az örökbefogadás lehetőségéről, Stella egy ideje azonban már gondolkodik ezen. Addig is, hogy ne érezze ezt az űrt, egy csodaszép, hófehér cicáról gondoskodik, aki együtt él velük az Upper East Side-i luxusapartmanukban.

Stella karrierje érdekes irányt vett, politikus édesapja miatt a Harvard egyetem Nemzetközi Kapcsolatok szakán kezdte meg tanulmányait, de egy fél év elteltével áttért Kereskedelem és Marketing szakra, mert a Marketing szakirány sokkal jobban foglalkoztatta. Emellett már egészen gyerekkora óta imádott rajzolni, ruhákat tervezni, s tulajdonképp a harvardi tanulmányai alatt jött rá arra, hogy hatalmas űr tátong az életében.

Ebből az űrből a Jensennel való találkozás szakította ki, a férfi olyannyira inspirálta a nőt, hogy Stella unalmas óráiban egy füzetet kezdett megtölteni a rajzaival.

Miután sikeresen diplomázott, a Ralph Lauren cégnél helyezkedett el marketingesként, ahol napi szinten érték őt a divattal kapcsolatos ingerek, s ez még jobban motiválta abban, hogy bele merjen kezdeni valami olyasmibe, amiről mindig is álmodott.

Már jegyben járt Jensennel, amikor megkezdte két éves divattervezői tanulmányait egy New York-i iskola képzésében.

Azóta már több, mint tíz év telt el, azóta Stella megalapította saját márkás cégét Wallis Fashion címen és szerencsére már egyre több helyen tűnnek fel ruhái, s a márkanév.

Stella pedig fáradhatatlanul teszi a dolgát, vezeti vállalkozását, segíti az alapítványt és rendben tartja a családi fészket.


Avataron:
Olivia Palermo

Múlt
Mosolyogva ültem a kerek asztalnál, fülem membránján áttört a barátnőim csacsogása, akik jó kedélyű csevegésükkel töltötték meg az éttermet. Mosolyogtam, de mindez inkább erőltetett reakció volt, mint sem őszinte öröm. Pedig szerettem ezeket az estéket, havi egyszer mindig összeültünk a csajokkal egy étteremben, ilyenkor rendeltünk valami finomat, mellé egy-két üveg, jó minőségű vörösbort, s kifecsegtük egymás közt az élet nagy dolgait, politikát, egészségügyet, háztartást, gyerekeket – már ahol volt –, művészetet, munkát, szülőket, pasasokat, és a férjeket.

Tényleg mindenről szó esett, de általában a második pohár bor után már sokkal vidámabb témák kerültek előtérbe ahhoz, hogy elkönyvelhessük, megint egy remek estét töltöttünk el. Éppen ezért nem is lett volna fair, ha előhozakodom a magam kis aprócska gondjaival, mint hogy mennyire irigylem Rachel-t , hogy hamarosan megszületik a kisbabája, vagy hogy Jensen mostanában ritkábban ér hozzám. Tudom, ostobaság is ezen agyalni, hisz bíróként megterhelő munkát végez, és egész biztos, hogy a stresszes hétköznapok befolyásolják a libidóját. Erről még cikkeket is hozott le a Vogue, így fölösleges lenne aggódnom.

Mégis.

Miközben Michelle nevetve mesélte a medencetisztítós afférját, csakis arra a hajszálra tudtam koncentrálni. De nem, ugyan, ne legyek már olyan ostoba hülye picsa, hogy beképzelek valami olyasmit, ami nincs. Jensen egy igazi úriember, tudom, hogy szeret, soha nem mutatta ennek ellenkezőjét.

Még mindig mosolyogtam.

Felületesen figyeltem csak, de nem akartam, hogy azt higgyék, nem vagyok kíváncsi rájuk. A lazac egyébként omlós volt, mint mindig, ezért nem is esett nehezemre az utolsó falatot elfogyasztani.
Már-már a fejfájás ellenére kezdtem volna élvezni az estét, legalábbis az ízek világát, amikor Charlotte – az egyetlen rajtam kívül, aki némán ücsörgött – hirtelen megszólalt.
- Richard megcsal – rövid és tömör hozzászólás volt ez részéről, de kellően ütős ahhoz, hogy lefagyassza mindenki mosolyát. Többek közt az enyémet is.
Egy pillanatra síri csend telepedett az asztal fölé, mígnem egyikünk megszólalt.
- Honnan tudod, biztos? - kíváncsian érdeklődött Ophelie, még a szemüvegén is igazított, mintha csak megint cikkírás előtt állna. Egyébként zseniális író volt, remek cikkeket hozott le a New York Times-nál.
- Onnan, hogy egy hónappal ezelőtt találtam egy hajszálat a sálján. Jó, mondhatnátok azt, hogy a takarítónőé, vagy a munkahelyén valahogy rákeveredett. Én is ezzel akartam nyugtatni magam, de aztán találtam egy rúzsnyomot az ingén és tegnap követtem őt. Egy szőkével találkozott, biztos vagyok benne, hogy a szeretője, mert megölelték egymást! - magyarázott hevesen, miközben látszott rajta, hogy küzd az előtörni készülő érzelmekkel.

Egy hajszál.

Nyeltem egyet, s automatikusan nyúltam a poharamért, hogy egy kis borral öblítsem le a lazacot. Tulajdonképp egy kortynál most többre volt szükségem, hisz lelki szemeim előtt láttam azt a hajszálat. A hajszálat, ami reggel ott virított Jensen kabátján.

Az a kis apró szösszenet, mely a nap fényében is sötétbarnán csillogott. Már nem éreztem jól magam ezen a vacsorán, a gyomrom összeugrott, s arra gondoltam, hogy mi van, ha? Lehet, hogy megcsal?

Az ördög befészkelte magát az elmémbe, s nem is hagyott nyugodni. Mintha csak tűkön ülnék, úgy vártam a vacsora végét, hogy hazaérve átnézhessem a férjem ingjeit. Persze az is lehet, hogy csak megbolondultam, vagy egy kicsit sok bort ittam már.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella Wallis Stockton
Stella Wallis Stockton  EmptyHétf. Dec. 12 2022, 15:41
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Stella!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán örültem annak, hogy ilyen részletességgel mutattad be nekünk Stella jellemét. Stella Wallis Stockton  2624752903
Egy olyan nő képét festetted le elénk, akit körül leng az elegancia és egy bájos személyiség. Olyat, aki nem fél segíteni másokon anélkül, hogy ezt minden módon hangoztatná. Aki nem alacsonyodik le a felesleges viták szintjére, hiszen fontosabbnak érzi, hogy a magánéletét rendbe és tökéletessé tegye és úgy formálja ahol egy boldog környezetre lelhet a férjével együtt. Jó volt olvasni, hogy miképpen találtál rá önmagadra és értél el fokozatosan sikereket a karrieredben, miközben igyekeztél helytállni a magánéletedben is. Stella Wallis Stockton  4146035580
Olyannak tűnsz számomra akit a váratlan akadályok nem törnek le teljesen, hanem kisebb gondolkozások után már a megoldáson pörögsz. Ez pedig szerintem jó dolog tud lenni. És mégis minden próbálkozásod ellenére amit az életeddel kapcsolatban tettél, akadt egy folt ezen a makulátlan képen melyet még te is inkább megkérdőjelezel. Jól sikerült érzékeltetned a történeted során, hogy hogyan egyensúlyozol a feltételezés és az igazság között, ahol némi reményt megengedsz magadnak, hogy a kételyeid ne váljanak valósággá. Szörnyű érzés ez a bizonytalanság, de remélhetőleg rátalálsz majd az igazságra, hiszen az bármit is hozzon magával, legalább tisztábban látsz. A biztosabb alapokból pedig könnyebb is döntést hozni.
Örültem, hogy olvashattalak és sok izgalmas játékot kívánok neked.  Stella Wallis Stockton  2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Stella Wallis Stockton  A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Stella Wallis Stockton  D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Stella Wallis Stockton  8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Stella Wallis Stockton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stella Montgomery
» Jensen Stockton
» Stella Rosenthal
» Stella Sartre
» Stella A. Rogers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: