New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 9:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 1:10 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 12:11 am-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 11:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 11:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 11:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 11:33 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:13 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 11:05 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 11:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Party animals - Red and Lita
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyHétf. Május 08, 2023 10:37 am
Lita & Red
parties aren't always fun
- Sajnálom. - Ez most már határozottan kijelentésnak hangzik, ahogyan egy pillanatra széttárom a karjaimat. Tényleg nem akartam összetörni benne semmit, csak kimondtam ami először eszembe jutott. És mondjuk ennyi idő után megtanulhattam volna már, hogy ez nem mindig jó, de még mindig nem szoktam olyan nagyon visszafogni magam amikor kikívánkozik a véleményem.
- De-de, mondtam már, hogy sajnálom. - Bár a szemforgatás amivel közlöm nem teszi meggyőzőbbé az egészet… Nagyon rámférne már egy cigi, de kifogytam. Körbe is lesek, hogy kitől kérhetnék - de mielőtt eljutnék addig a pontig, megzavarva a duónkat egy srác egyenesen leteperi Litát a földre, én pedig hirtelen teljesen elfelejtem, hogy mire gondoltam egy pillanattal korábban. Amilyen nagyon rendes tudok lenni viszont, amint visszarántanak a jelenbe a szavai, levakarom róla a srácot. Jómodort viszont nem túl sokat vakarok magamra közben, hiába a kissé erőltetett jótett amivel kisegítettem, akkor is nagyon ráérősen mozdultam. De legalább innen nézve úgy tűnik, egyelőre a srác kiütötte magát annyira, hogy ne próbálkozzon be semmi mással?
Talán még mindig egy kicsit nyers vagyok vele, de teljesen javíthatatlan bunkó határozottan nem vagyok, ezt szemlélteti ahogyan felé nyújtom a dzsekimet. Azt hiszem már így is elég szar estéje volt, mostanra határozottan rosszabb, mint az enyém, szóval felírhatjuk ezt a havi jótettemnek, ami után nyugodtan hajthatom álomra a fejemet egy ideig. A köszönetére csak biccentek egy aprót, azt hiszem ezzel kiegyenlíthetem némiképp az álmai összezúzását - bár szerintem ez azért túlzás - meg igazából szinte mindent ami utána történt?
Szerencsére azt nem kell kimondanom, hogy majd adja vissza, már nyújtja is a telefont, én pedig szó nélkül kezdem beírni a számomat. Csak a számot, hagyom, hogy majd olyan néven írjon be magának amin szeretne. - Csengess meg, hogy tudjam a számodat, különben ignorálni fogom. - Igen, még… az üzenetet is lehet. Ha egy napnál tovább tart amúgy is lehet, hogy kimegy a fejemből, és akik ismernek azok tudják, hogy elég gyakran elég nehéz tud lenni elérni telefonon. Vagy az arcomba mondják amit akarnak, vagy várhatnak a csodára.
- Még mindig meg akarod várni? - A barátnőjét, de gondolom érti kire kérdem.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita TM5NlP7
Party animals - Red and Lita A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Party animals - Red and Lita De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Party animals - Red and Lita D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyPént. Május 05, 2023 2:15 pm

A party
without cake is just a meeting.



- Tőlem kérdezed? hát mit tudom én, hogy sajnálja vagy nem. De egyébként egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki bánná, hogy belegázolt gyerekkorom világába.
- Nem elég szar a világ anélkül is, hogy a gyerekkori meséket realizáljuk? annyi szar történik a világban nap mint nap, miért nem maradhatnak meg a mesék annak, amik valójában? MESÉKNEK? Valami amibe jó kapaszkodni a fárasztó hétköznapokon, valami amiben még létezik jóság, szerelem, ahol a jó győzedelmeskedik. Persz, nem mondom, hogy nincs joga úgy gondolni ezekre a fantázia szülte történetekre ahogyan szeretne, csak az én lelkivilágom ne törje össze a gondolatai által.
Túlságosan jó barát vagyok, azt hiszem, hogy ezt már hivatalosan is ki lehet jelenteni. Az, hogy itt ülök, szarrá fagyva miközben ő odalent vígan dörgölőzik az egyetemisták farkának már önmagában megérne egy kitüntetést. Mivel azonban csak ketten jöttünk, egyszerűen nem tehetem meg, hogy itt hagyom egyedül, ha valami történne vele azt soha nem bocsátanám meg magamnak. Szóval, viszonylag türelmesen várok még egy kicsit, abban bízva, hogy kitombolja magát és mehetünk. A cselekmények azonban nem várt fordulatot vesznek, amikor egy részeg fazon elveszítve az egyensúlyát rám esik, és ha mindez nem lenne elég még a piáját is rám borítja. Tudtam, hogy hibát követek el azzal, hogy eljövök ide, éreztem, hogy ez nem jó ötlet, de én hülye nem tudok nemet mondani a legjobb barátnőmnek. Úgy érzem magam, mintha egy prés alatt lennék, igyekszem megszabadulni a rám nehezedő tehertől, de alig tudok mozdulni. Csak kapálózok, mint egy béka. Bár nem akartam, de sikerült túl sokat mutatnom magamból annál, mint amit terveztem és szemmel láthatóan Redet egészen lefoglalja a látvány. Szerencsére, miután felszólítom segítseget nyújt nekem és leemeli rólam a részeg idiótát. Szinte azonnal lábra is pattanok és idegesen, zavarban rángatom magamon a szoknyámat. Felsóhajtok köszönetét hallva, megforgatom a szemeimet és rápillantok. Nem mondok semmit, mert tényleg hálás vagyok a segítségért, de ezt a pimaszságot megjegyzem. Gondolataimat lekötik a pólomra folyt ital által okozott foltok. Amikor azt hittem, hogy rosszabb már nem lehet, akkor tévedtem. Mintha elérnék vele bármit is, ujjaimmal próbálom kidörzsölni a foltot.
- Kösz erre rájöttem... pillantok rá kicsit ingerültebben a kelleténél. Arcvonásaim azonban megenyhülnek amint felém nyújtja a dzsekijét.
- Köszönöm hálásan elveszem tőle a kabátot és azonnal bele is bújok. Kicsit nagy, kicsit bő, de legalább meleg és száraz.
- Megadod a számodat? Hogy tudjam majd vissza adni neked. nyújtom át neki a telefonom.








Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita SCfgl

Party animals - Red and Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Party animals - Red and Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Party animals - Red and Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Party animals - Red and Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyCsüt. Ápr. 20, 2023 2:06 pm
Lita & Red
parties aren't always fun
- Sajnálom? - Jó kérdés, hogy akkor mégis miért hangzik úgy ez a szó, mint egy kérdés; de a tekintetemben mégis ott van valami sajnálat-féle, annál már csak az kérdéses, hogy észre veszi-e vagy sem. Igazából nem akartam összetörni benne semmit, csak kimondtam amit gondoltam anélkül, hogy egy pillaantot még emésztgettem volna és… igen, ennek pont ez szokott lenni a következménye, hogy megbántok másokat, akkor is, ha amúgy nem az volt a cél a szavaimmal. Valahogy kerül beléjük valami él.
- Némi realizmus nem zárja ki a fantázia hiányát. - Különben is, a realizmusom inkább egyfajta menekvés az álmaim súlya alól. De ezek után ha mondanám is, hogy amúgy mennyire álmodozó is vagyok, nehezebb lenne elhinnie. De minek érvelnék amellett, hogy milyen vagyok? Úgysem hiszem, hogy látni fogom újra, vagy ha látom sem biztos, hogy emlékezni fogok a nevére. Az arcára ennyi idő után mondjuk már igen.
A következő megjegyzése kétlem, hogy nekem szólt volna, mégis megszólalok. - Még mindig elég nagy odabent a buli. - Ezzel pedig hivatalosan is én lettem a rossz hírek hozója, de még mindig nem összetörni akarom a reményeit meg álmait, viszont tény, hogy amikor kijöttem még egy kicsit sem volt hanyatlóban a hangulat, ez pedig nagyban hozzájárult ahhoz, hogy besokalljak mára.
Nem sokkal később viszont mégsem én leszek a nap elrontója, amikor egy már igenis ittas srác egyenesen leteperi Litát a földre, nekem meg… nekem meg egész szép belátást mutatnak miközben próbálják… megoldani a szitut? Innen nézve nehéz eldönteni, meg, elég sok más részlet akad amin elkalandozhat a figyelmem, azon kívül, hogy egymáson fetrengenek mint két partra vetett hal. Csak akkor veszem észre, hogy vigyorgok, amikor a csaj rámszól, hogy segítsek már. Megforgatom a szemeimet, miközben közelebb lépek, bár eléggé komótosan. - Megyek már. - Még nevet egy kicsit a hangom, amikor megragadom a srácot. Teljesen holt súly, csupa ellenállás, ezért kell egy pillanat, amíg ténylegesen le tudom tessékelni róla, mert annyira ki van ütve, hogy kicsit sem segít a folyamatban. Vagy nem is akar? Az is könnyen elképzelhető, hogy kényelmesebb volt neki a csajon, mint a lépcsőn amire ültetem. Pont oda, ahol én álltam eddig szóval… a helyemnek is annyi. De legalább, még ha meg is csúszott a kezemben, nem ejtettem vissza Litára, és még a földre sem hajítottam le, hanem lesegítettem, szóval nem mondhatják, hogy nem vagyok egy angyal mégis. Ez pedig egészen addig tart, ameddig Litára nem nézek. Teljesen átázott a felsője, a sörtől, hogy rátapadva mutassa ki kíméletlenül a melltartója vonalait, meg igazából… így már a hasánál is rátapad a ruha. - Én köszönöm. - Bunkó vagyok, de nem bírom nem megjegyezni, még kicsit ki van kapcsolva az agyam. - Bocs. Az már nem fog kijönni, de… - Köhintek egy aprót, miközben végre elpillantok. Szerintem hiába törölgeti az ujjaival, ráadásul egyéb gondja is lehet így az öltözetével... A mozdulattal egybekötve leveszem magamról a dzsekimet, hogy felé nyújtsam; most már legalább nem bámulom, hanem a választott pontot figyelem magam előtt. Szerintem érti a célzást, ha akarja elfogadja, ha meg nem, hát… felőlem mutogathatja is magát mindenkinek ameddig nincs jobb megoldása. Hallom, hogy az ajtó mögött valakik felröhögnek - lehet, hogy egy kissebb csoport pont most tart ki egy cigire? A helyében elfogadnám a felajánlást, ha nem akarja a ruhája alatti réteget mutogatni mindenkinek. Ez lesz a havi jócselekedetem.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita TM5NlP7
Party animals - Red and Lita A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Party animals - Red and Lita De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Party animals - Red and Lita D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyCsüt. Ápr. 13, 2023 9:12 pm

A party
without cake is just a meeting.



Beismerem, talán nem ez a legjobb módja az ismerkedésnek, ráadásul szegény srác valószínűleg a haáta közepére kívánja a társaságom. Nem tudok haragudni érte, sőt, igazából megértem. Kijött ide, hogy egyedül legyen és akkor én megjelenek itt és olyan témákkal zaklatom, amihez semmi kedve. Válasza azonban szinte másodpercek töredéke alatt rombolja le a gyerekkoromban olyan sokat olvasott és szeretett meséket. Nem akarom elhinni, hogy ilyen van, hogy ő ezt kimondta.
- Másodpercek töredéke alatt romboltad le a lelkivilágom és nem viccelek. Oké, van ráció abban amit mond, hiszen valójában ezeken alapulnak a mesék, de...azért cseppet sem kedves ahogy ezt az arcomba tolja. - Ezek után elég nehéz elhinnem, hogy hiszel bármiben is. még mindig csak pislogni vagyok képes az előbb elhangzottak miatt. Több minden kavarog most a fejemben, egyrészt biztos teljesen hülyének néz, hogy ilyesmiről próbálok kommunikálni, másrészt biztos teljesen idiótának néz amiért egyáltalán beszélgetni akarok. Harmadszo, lehet hogy meg fog gyilkolni, még csak fel sem tűnne senkinek.
- Remélem ennyi idő elég lesz arra, hogy kirázza magából a feszkót, aztán kézen fogom és elhúzunk innen. eddig sem igazán szerettem volna őt magára hagyni egy csapat kanos, idegen között, de ezek után még annyira sem akarom. Amikor már azt hinném, hogy ez az este nem lehet ennél is rosszabb, akkor derült égből villámcsapásként szó szerint rám esik egy részegen botladozó idióta. A súlyától hátraesek, ő pedig ernyedten fekszik rajtam, látszólag, mint aki világát sem tudja. Úgy érzem, hogy teljesen kilapít, éppen csak annyi mozgás lehetőségem van, hogy kézzel-lábbal kapálózva megpróbálom letaszítani magamról. Ruhám széle teljesen felcsúszik a nagy erőlködösben, teljes belátást engedve a nézelődni vágyóknak. A rám borult sört majdnem teljesen beitta a ruhám, úgy érzem magam mint egy csapdába esett vad.
- Segíts már!! nézek Redre, aki látszólah tök jól szórakozik a váratlan szituáción. Amikor végre nagy kegyesen odafárad hozzánk és segít leszedni az idegen pasit rólam, megkönnyebbülten felsóhajtok. Villámgyorsan felpattanok és hátrálok tőlük néhány lépést. Érzem, hogy elvörösödök. Az iménti kapálózás következtében kissé közelebbről sikerült bemutatkoznom neki.
- Kösz. motyogom még mindig zavartan miközben igazgatom a ruhámat. Ennek már annyi a mellemen és hasamon ékteklenkedő büdös folt tönkretette az egészet.
- Hogy nézek ki? a kérdés inkább magamnak szól, félig dühösen, félig kétségbeesetten miközben ujjaimmal próbálom letakarítani magamról a foltot. - Ez egyszerűen fantasztikus...








Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita SCfgl

Party animals - Red and Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Party animals - Red and Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Party animals - Red and Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Party animals - Red and Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyCsüt. Márc. 09, 2023 3:08 pm
Lita & Red
parties aren't always fun
Vállat vonok újra, tényleg teljesen mindegy, hogy mi az vagy mi nem, amúgy is csak a képzeletünk játéka az egész, hogy belelátunk-e egy egy absztrakt alakazatba valami mást, vagy nem. És amit látunk az megeggyezik azzal, amit mások látnak, vagy valami egészen mást fedezünk fel a fénylő pontokban az égen.
- Nem. - A szemem sarkából pillantok rá, honnan jött a kérdés? Elsőre nem értem, de utána kezdem sejteni. Azt hiszem. - Csak beleolvastam. - Egy-két oldalt, a történet lényege talán megvan. Fent egy elhagyatott bolygón, egy rózsával, meg valamiért valahol van benne egy róka. De az nem volt a bolygón. Kicsit olyan, mint egy lázálom az egész. Utána viszont sorolni kezd olyan szereplőket akikről már fogalmam sem volt. - Jah… azt hiszem. - Látszik, hogy elvesztett a témában, ennyire részletesen végképp nem emlékszem egy könyvre, amit ki sem olvastam teljesen. És.. durván tíz éve.
- …tessék? - Na, erre a kérdésre tényleg felé fordulok. - Milyen mesékben? Az halott hercegnőben akit élővé csókolnak, vagy abban akit megerőszakolnak? Vagy a beszélő állatokban? - Végigpillantok rajta újra, tényleg érdekel, hogy mégis mire akar kilyukadni ezzel. Eddig a pontig egészen józannak tűnt, most viszont kezdem megkérdőjelezni ezt. - De azt hiszem valahol mindenki hinni akar a mesékben. Végülis, New Yorkban vagyunk, és mi ez ha nem egy elcsett boldogan éltek ha amíg meg nem haltak kergetése? - Röviden, kissé csípősen nevetek fel, de legalább másodjára valamivel őszintébb választ adtam, hiszen én is emiatt jöttem ide. - Szóval jah. Fogjuk rá, hogy hiszek bennük. - Újra elpillantok, hát mindenre számítottam ezen az estén, csak erre nem, meg rá nem.
- És szerinted mi változik majd negyven perc alatt? - Mert ha most még nagyon is elemében van a barátnője, akkor kétlem, hogy pont negyven perc múlva nyugodna le. Vagy csak illemből maradna? Azért sem tűnik túl logikusnak ide fagynia. Nem úgy hangzik, hogy bárkinek is jó lenne ez az áldozat, sőt, így elsőre nagyon is feleslegesnek hat.
- Haverok. De lassan ideje lépnem. - És talán folytatnám is a gondolatot, de egy részek alak szó szerint ketté vágja a beszélgetést, ahogy a csajra szédül, vagy megbotlik, nem látom melyik, csak a mozgásra fordulok a páros felé. A csaj félig kifeküdve, a pasi félig rámászva, a ruhája elázva, a lábai… kétlem, hogy szándékosan tárná elém a látványt, de első sorból nézve vip jegyem van a műsorra a ruhája alatt, miközben lerúgni próbálja a srácot. Én pedig nem tudom nem elnyomni azt a vigyort az arcomon. Persze, szenved, együtt is érezhetnék, s talán valahol fogom is, de előbb még fel kell dolgoznom a látványt, befogadnom egészében és emésztgetnem. És még azt hittem, hogy ez az este már csak unalmas lesz. Azt hiszem Lita rohadt gyorsan meg fogja bánni azt a fehér ruhát, ahogy a tekintetem elszakad a lenti buliról és meg is akad a mellkasánál. Maradjunk annyiban, hogy szolgált, hagyott egy keveset a fantáziának, és wow. Nagyon is késve mozdulok, amire sikerült feldolgozni és befogadni minden részletet, fetrenghetnek még egy kicsit egymáson, mielőtt még megragadnám a srácot, hogy felhúzzam. Addigra viszont azt hiszem neki is megakadnak a szemei Litán - és őszintén nem hibáztatom miatta - így viszot még kevésbé akar távolodni tőle. - Gyerünk haver, még szétnyomod... - És ezen a ponton egy kicsit kezdek is zavarba jönni, mert eléggé figyelemelterelő a látvány. De legalább, még ha elég nagy fáziskéséssel is, de képes voltam megmozdulni, hogy segítsek. Mondjuk elnéztem volna még egy ideig, ahogyan próbálkoznak...


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita TM5NlP7
Party animals - Red and Lita A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Party animals - Red and Lita De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Party animals - Red and Lita D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptySzer. Márc. 08, 2023 8:56 pm

A party
without cake is just a meeting.



- Felőlem nevezhetjük lónak is. vonom fel a vállam. Nekem aztán tényleg édes mindegy, hogy minek nevezzük a csillagképet. Nem vagyok asztrológus, sem csillagász, de még bogygó kutató sem, úgyhogy nekem édes mindegy milyen néven nevezzük. Én csak egy átlagos lány vagyok, aki szereti a csillagokat és mint a legtöbb nő, ehhez sokszor romantikus illiúziókat is kapcsolok. Ezt az informűciót viszont már nem kötöm az orrára.
- Olvastad a kisherceget? a csillagokról és a bolygókról nekem mindig ez a kedves kis regény jut eszembe. Kisikolás koromban legalább hatszor elolvastam, a végére már fejből vissza tudtam mondani szóról szóra az egész könyvet. Nem is tudom, hogy létezik olyan ember, aki nem kedveli Exupéry ezen művét? - Milyen jó lenne bepattani az űrhajónkba és bolygóról bolygóra utazni, hogy megismerjük azt amiről most még fogalmunk sincs. A részegest, a királyt, a lámpaoltogatót és magát a kisherceget is. ahhoz képest, hogy egyedül akartam lenni igencsak megindult a mondókám.
- Hiszel a mesékben? egy vadidegentől kérdezősködöm teljesen lényegtelen információkat. Pedig szegény látszólag a háta közepére kívánja a társaságom. Red. Magamban ízlelgetem a nevét. Az, hogy bemutatkozott talán azt jelenti, hogy nem fog elküldeni a francba másodperceken belül. Vagy elküld, de már tudni fogom, hogy ki küldött el.
- Egyáltalán nem. megcsóválom a fejem. - Viszont a barátnőm odalent helyettünk is szórakozik. Adtam még neki egy órát a seggrázásra, aztán lelépek. rápillantok a telefonom képernyőjére. - Még negyven perc. helyesbítek. - Remélem addig nem fagyok ide a lépcsőre.
Ha már olyan idióta voltam, hogy eljöttem ebben a véköny göncben amit a barátnőm szinte már rám kényszerített. Soha többé nem engedem, hogy ennyire rámenős legyen.
- Akkor miért vagy itt? próbálom fenntartani a beszélgetést. Ha már így letámadtam szegényt.
A következő másodpercben, amikor éppen kérdeznék ismét egy részeg seggfej tántorog felém, egy kiálló deszkában elbotlok és szinte rám zuhan a sörös pohárral együtt. Arra marad időm csupán hogy felsikoltva szinte arrébb gurulok, de így is rám borul a pia és a pasi is félig.
- Ne már! Szállj le rólam! próbálom lerúgni a öntudatlan állapotban lévő fickót magamról, aki alig képes megmozdulni.

[/i]







Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita SCfgl

Party animals - Red and Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Party animals - Red and Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Party animals - Red and Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Party animals - Red and Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptySzomb. Feb. 18, 2023 6:39 pm
Lita & Red
parties aren't always fun
Tulajdonképpen leléphetnék, eddigre esélyesen már észre sem vennék, hogy eltűntem, vagy egyszerűen azt gondolnák, felszedtem egy csajt és leléptünk. Mégsem megyek el, csak megállok a lépcső tetején. Magány remélve, de úgy tűnik, nem csak én kerestem őt ma este.
- Ezt mondtam. - Nem pillantok újra rá, csak megjegyzem halkan. Távoliak, elérhetetlenek, megfoghatatlanok - reményt szimbolizálnak és álmokat, amikbe repülhetünk vagy menekülhetünk. Csak szokás szerint magamban tartottam a mondat másik felét.
- Én mindig egy lónak láttam. - Vállat vonok újra, hiszen annyira elvontak a csillagképek, ráadásul otthon imádtam lovagolni, így annyira nem meglepő, hogy a csillagok közt is lovakat véltem látni.
Megpörgetem még egyszer gyorsan az ujjaim közt a gyújtót, majd inkább elteszem, mert amúgy is kifogytam a cigiből. Ahogy a nevét ejti, ránézek újra, most már kicsit hosszabban, hogy végigmérjem, mint aki azon gondolkozik viszonozza-e a bemutatkozást vagy sem: és tulajdonképpen ezt is teszem vele. Végül mégiscsak megszólalok újra, az a pár, hosszúnak ható másodpercnyi szünet után. - Red. - Ezzel a kijelentéssel pedig hivatalosan is lemondtam arról, hogy csak csendben bámulom a csillagokat egy kicsit, talán kérek valakitől egy szál cigit, majd miután elszívtam tényleg lelépek innen, mert visszamenni nem akarok. – Igen, elég nagy a tömegnyomor. A többiről nem is beszélve. - Kicsit gúnyosan horkantok fel, ha idekint van, talán érzi, hogy mi mindenre célzok. - Akkor gondolom neked sem jött be. - Most már őt figyelem ahogy beszélünk, lassan feladva a magányt, bár így, hogy csak ketten vagyunk még mindig milliószor jobb, mint odabent megfulladni. Amúgy nincs bajom a bulikkal, csak van ami sok, van amikor túltöltődnek az érzékeim. - Idekint legalább van levegő. - Vagy legalábbis valami ahhoz hasonló, mert érezni a különbséget New York meg otthon közt, hiába jöttem el már évek óta, azért még mindig nem ugyanolyan. - Igazából nem szeretem az ilyen bulikat. - Ha valaki talán ő megérti a vallomásomat, hiszen ő sem odabent van, és úgy tűnik egyedül jött ki. Ha már ketten kell egyedül legyünk, lépek egyet előre, hogy a lépcső felőlem levő szélén helyet foglaljak én is. Már rég késő úgy tenni, mintha nem lenne itt mellettem, nem igaz?


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita TM5NlP7
Party animals - Red and Lita A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Party animals - Red and Lita De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Party animals - Red and Lita D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptySzer. Feb. 15, 2023 9:26 pm

A party
without cake is just a meeting.



Már tűkön ülve várom, hogy leperegjen az egy óra, amit még Barb barátnőm szórakozására szánok, hogy végre hazamehessek innen. Esküszöm, ha még egyszer annyira hülye leszek, hogy engedem magam ilyen kellemetlen helyzetbe belekeveredni, akkor meg is érdemlem a szenvedést. Nem vagyok egyébként buli ellenes, én is szeretek kikapcsolódni, de számomra a folytonos buli haszjolása kimerítő. Csak azért, mert fiatalok vagyunk és történetesen megtehetjük, muszáj minden alkalmat megragadni rá? Most szívesebben lennék otthon, a puha takaróm alatt, a nyuszim fülét vakargatva miközben Harry Potter maratont tartok, mint itt. Mondjuk, bármit szívesebben csinánék annál amit most teszek.
Szerencsémre idekint egy kis nyugalomra lelek. Itt-ott ugyan lézeng pár részeg meg szerelmeskedni vágyó pár, de ők jó messze vannak tőlem, nem zavarják az aurámat. Tekintetemmel a csillagokat bámulom. Azóta szeretem őket, hogy kiskoromban elolvastam a kisherceget. Sokáig azt terveztem, hogy én is elköltözöm valamelyik távoli bolygóra, egy saját építésű űrhajóval. Vagány lenne mi? Egyedül akartam menni, de most már úgy érzem, hogy lenne egy személy akit magammal vinnék. Vele teljes lenne a boldog földöntúli életem.
Nem tudom mi ütött belém, miért szólítok meg egy teljesen vadidegen fiút, aki hozzám hasonlóan biztosan csak magányra vágyott, nem egy hülyeséget dumáló szőkére.
- Éppen az a varázslatos bennük. Elérhetetlenek, azért ennyire gyönyörűek. az emberi kéz nem tudja bemocskolni őket. Kissé összehúzom a magamon a dzsekit, egyre hűvösebb az idő idekint. Fejem oldalra billentem ahogy tekintetemmel összekötöm a csillagképeket. Felkuncogok.
- Tényleg olyan, ha innen nézzük. a másik oldalra billentem a fejem. - Vicces. Eddig észre sem vettem. Ha eddig nem hitte azt, hogy hülye vagyok mostmár biztosan ilyesmit gondolhat. Megmagyarázhatatlan késztetést érzek a kommunikációra.
- Lita vagyok egyébként. ha már így szóba álltunk egymással a minimum, ha bemutatkozom. - Neked is túl zsúfolt a buli odalent? Lehet, hogy mostmár idefent is kezd idegesítő lenni neki, főleg ha tényleg egyedül akart lenni.









Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita SCfgl

Party animals - Red and Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Party animals - Red and Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Party animals - Red and Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Party animals - Red and Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyHétf. Jan. 30, 2023 10:26 am
Lita & Red
parties aren't always fun
Egyedül akarok lenni. Amióta ideköltöztem, ez nagyon ritkán adódott meg, sőt, egyenesen szinte soha. Túl sokan lakunk egy helyen, ráadásul túl kis helyen ahhoz, hogy egyedül lehessek otthon, máshol meg… hát sok sikert annak, aki csendet keres New York utcáin. Bár cserébe mondjuk ismerek valóban eldugott helyeket, ahová kevesen járnak, de ezekre meg rendszerint okuk is van, és még mindig a kisebbségbe tartoznak azok helyek amik azért csendesek mert kevesen fedezték el. Olyan ez, mint az üres vagon a földalattiban: rendszerint ha senki sincs benne, nagyon messziről kerülni kell azt. Nameg a Charlieval való elválásunk óta csak tovább nőtt azoknak a környékeknek a száma, amiket inkább elkerülök.
Mindezek ellenére kiérve mégis fellélegzek odakint, ahol valamivel csendesebb, az emberek távolabb vannak egymástól, így kizárni is könnyebb őket, még a tőleg alig pár méterre ülő lánytól is képes lennék eltekinteni, és valami sokkal messzebbi, képzeletbeli dologra koncentrálni. Szinte bármire, ami elvezet innen. Csakhogy ő lesz az, aki megtöri a bűvös csendet. Igazából nem is lenne muszáj válaszolnom neki, igazából simán tehetnék úgy, mint aki nem is hallotta, és remélném, hogy veszi a lapot a magány fontosságáról, csakhogy a legtöbben nem képesek olvasni a csendből. Az itteniek hangosak és gyakran pörögnek, szinte már - vagy egyenesen - idegesítőek. Szóval elnyomom azt a sóhajt - egyelőre - és megszólalok, alig pár pillanatnyi habozás után.
- Messze vannak innen. - Rá sem nézek úgy felelek a kérdésre, és még a vállam is megrántom hozzá kissé. A szokásomhoz híven a mondat többi részét magamban tartom, és csak gondolatban folytatom, hogy annyira messze vannak, hogy sokkal boldogabb lehetnék ott, mint mondjuk itt vagyok most, ebben a pillanatban. De ha ő is kimenekült a mögöttük lévő zajos és izzadt pokolból, talán ha csak egy kicsit is, de megérti az elvágyódásomat. Mondjuk lehet egy kicsit meredek azt remélni, hogy ő is azért nézi a csillagokat, mert nem akar itt lenni. Talán csak vár valakire, és akkor remélhetőleg gyorsan lelép mellőlem. De nem, ehelyett egyenesen a csillagképekről kezd beszélni.
- Úgy néz ki, mint egy vágtató ló. - Van egy kis éle a hangomnak, mégis nyugodt maradt. Igazából eleve ritkán kiabálok, a legtöbbször nincs szükség rá. Nagyon szúrósan tudok nézni, ha akarok, de most megkímélem tőle a lányt, és még mindig az öngyújtóm lángjával bűvölöm a figyelmem, amikor éppen nem a csillagokat keresem én is. - Ha megfordítod és hozzákötsz pár közeli, kisebb csillagot. - Igazából fogalmam sincs, minek magyarázom neki, de talán ha arra vetemedne, könnyebben el tudja képzelni, hogy miről is beszélek neki. Vagy nem. A nem is tökéletes, sőt, az is, ha a válaszom után mély hallgatásba költözik.
Gyakran néztem a csillagokat otthon is, mondjuk sosem ez volt a fő ok amiért kiszöktem esténként. Több köze van a zenéhez, meg hozzá, aki egy volt az okok közül amiért pont New Yorkba jöttem, meg egy az emberek közül akikkel jöttem.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita TM5NlP7
Party animals - Red and Lita A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Party animals - Red and Lita De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Party animals - Red and Lita D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyHétf. Dec. 19, 2022 9:22 pm

A party
without cake is just a meeting.



Mondhatnánk azt is, hogy jósnő vagyok, hiszen előre tudtam, hogy ez egy szar buli lesz, nem fogom jól érezni magam, de a teljes igazság az, hogy eleve nem volt kedvem az egészhez. Nem akarok semmi mást csak végre elhúzni innen. De Barb közben meg annyira jól szórakozik, hogy egyszerűen nincs szívem ahhoz, hogy haza rángassam. Mindenesetre már most elkezdek gondolkodni azon, hogy miféle válogatott kínzásokat fogok elvégezni rajta, mert az fix, hogy ezt nem ússza meg szárazon. Most otthon lehetnék a meleg szobámban, a kényelmes ágyamban, kezemben a kedvenc könyvemmel, miközben a nyszim buksiját simogatom és kikapcsolódom végre. Ehhez képest meg szagolom a hónalj, fing és nikotin szentháromságának a szagát miközben azt figyelem, hogy a barátnőm kihez nyomja hozzá éppen a seggét. Bárcsak érezné amit én, hogy tudja mennyir egyűlölöm ezt. És mennyire meg tudnám fojtani őt is.
Megfordul a fejemben, hogy felhívom Tommyt vagy Eddiet, esetleg Ricket, hogy szedjenek össze és magam mögött hagyom ezt a poklot, de tudom, hogy nem lenne szívem itthagyni ezt a hülye picsát, bármennyire is gyűlölöm. Elszámolok tehát tízig és adok magunknak- leginkább neki- még körülbelül egy órát mielőtt félbeszakítom a buliját, hogy haza rángassam. Addig is szükségem van egy jó nagy száj friss levegőre.
Ahogy kiérek az hűvös őszi levegőre, egy újabb ok csatlakozik a fejemeben ahhoz a listához, hogy miért is kell megkínoznom a legjobb barátnőmet. Kibaszott hideg van, majd szétfagyok ebben a nagyon vékony seggvillantós szoknyában. Sírni tudnék a farmernadrágom után. De ismételten erőt veszek magamon, mostmár bármi is történjen, félig szétfagyva is kibírom ezt az órát. Lekuporodok a lépcső fokára, összegömbölyödve akár egy süni. A viszonylagos csend és a csillagok látványa viszonylag hamar megnyugtatnak. Mindig is szerettem a csillagokat, kislányként sokszor álmodoztam arról, hogy egy tündér vagyok, akinek a csillagok az otthonai.
Bármennyire is elvarázslnak a csillagok, figyelmem nem kerülik el a kertben történő dolgok sem.
- Te is szereted a csillagokat? nem tudom miért, csak úgy felteszem a kérdést annak a szegény srácnak, aki a lépcső másik végében üldögél és aki nem biztos, hogy éppen az én társaságomra vágyik.
- Az ott a nagymedve. mutatok az egyik csillagképre - Az pedig a kismedve. mutatok egy másikra. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ez a pillanatnyi csillagles számomra szórakoztatóbb, mint a fülledt erotika odalent.  










Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita SCfgl

Party animals - Red and Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Party animals - Red and Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Party animals - Red and Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Party animals - Red and Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptySzer. Dec. 07, 2022 11:24 pm
Lita & Red
parties aren't always fun
Nem kellene itt lennem. És ha már percek óta erről sikít minden sejtem, meg a zene is visító segélykiáltásnak hat, lehet, hogy egyszerűen engednem kellene a kijárati ajtó hívásának. Már amúgy is annyit szemeztem vele titokban, hogy kezdem úgy érezni, ismerem. Tulajdonképpen, ha nem pont ő hívott volna, akkor most nagyon nem itt lennék, hanem valahol nagyon máshol, valami a füleim számára sokkal kedvesebb hangzás kíséretében, valahol messze, ahol nem ilyen fülledt a levegő, ahol csak a saját cigim füstjét szívom mélyre, és ahol nem kell izzadt testek tömegén keresztül úsznom csak azért, hogy egyetlen falatnyi friss levegőhöz jussam. Friss… mintha New Yorkban lenne olyan, de az idelentihez képest már minden annak hat.
Azt hiszem egy időre kiszórakoztam magam, ha a szórakozás ezt jelenti - és sokak számára ezt jelenti, mert hallottam még az állatias üvöltéseket ahogyan megszöktem - akkor… lehet, hogy inkább egy hintaszékben ülve öregednék meg, gitárral a kezemben, a teraszról nézve a naplementét. Ha nem pont ez a csend elől menekültem volna el…
A tüdőm egyenesen megköszöni, amikor végre már a szabadba lépünk, hogy már én is belesóhajtok. Még kábultak a lépteim, a benti hangok és képek összjátéka kering bennem, miközben ösztönből mozdulnak a kezeim, gyújtó után kutakodva, de most ennél a résznél le is állnak, ahogy én is megállok a lépcső tetején. Ez pont elég távol van az árnyékokban édelgő pártól, az ajtótól, meg… minden mástól ami mögötte van. Pont annyira, hogy némi megnyugvással sóhajtsak fel, azzal a gondolattal, hogy egyedül vagyok - ezt azonban egy moccanás gyorsan ketté szakítja. A lépcsőfok másik oldalánál ülő lányra pillantok, csak végigszalad rajta a tekintetem, csak megnézi amit meg kell, majd siklik is tovább, mintha semmit sem látott volna. Csakhogy nagyon is látott. Úgyhogy körbenézek, hogy hová mehetnék még, de, ha közte meg az édeskettes közt kell választanom… hát, az nem is igazán választás - így könnyedén az oszlopnak dőlök. Ketten is lehetünk egyedül, nem? Én nem zavarom őt, ő sem engem, ez akár egy néma egyesség is lehetne.
Még mindig színes fények táncolnak a szemeim előtt, ahogy előre pillantok az este sötétjébe, némán játszadozva az ujjam közt a gyújtó lángjával, csak néha lesve le rá mégis, szinte csak illemből, hiszen emlékek vezérlik minden mozdulatom vele.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita TM5NlP7
Party animals - Red and Lita A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Party animals - Red and Lita De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Party animals - Red and Lita D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásParty animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita EmptyKedd Dec. 06, 2022 1:03 pm

A party
without cake is just a meeting.



Bekapok egy újabb krumplit a tányérról, miközben Barbara monológját hallgatom. Iszonyatosan éhes voltam már, jól esik már ez a kissé megcsúszott ebéd. Az egyetemi nyílt nap a kelleténél jobban elhúzódott, nem akartam én lenni az első, aki lelécel a társaságból úgyhogy erőt véve magamon végigjártam az egyetem fontosabb részeit, meghallgattam mindenkit, bár a vége felé már nagyon nehezen tudtam koncentrálni a korgó gyomromtól. Beleharapok a vegaburgerbe, élvezettel nyammogok az extra zöldséges zsömlén.
- Akkor jössz? kérdezi Barb az epertumixot szürcsölve.
- Hova? értetlenül pislogok rá.
- Te tényleg nem figyeltél? Az előbb mondtam el, hogy meghívott az egyik srác egy koleszos buliba, el kellene mennünk. megcsóválom a fejem, miközben egy újabb darab krumplit rágcsálok. Nem hiszem, hogy nekem bármilyen buliba is el kellene mennem.
- Bocsi, de nem mehetek, még tanulnom kell a holnapi törire. Mindez csak kifogás , egyszerűen nem akarom egy tucat részeg egyetemista között tölteni az estémet.
- Kérlek, kérlek el kell jönnöd. Nem hagyhatod, hogy a legjobb barátnőd egyedül bulizzon egy csapat idegen, egyetemista sráccal. Ha valami történik velem? felsóhajtok. Nem az én felelősségem vigyázni a konok barátnőmre, de abban igaza van, hogy ha bármi történne vele sosem bocsátanám meg magamnak. Sóhajtva bólintok és egyezek bele végül a nem kívánt buliba, valahogy majd csak kibírok néhány órát.

Már két órája itt vagyunk az egyik ház alagsorában. A füstöt vágni lehet, iszonyatosan üvölt a zene, ragad a padló a kiöntött alkoholtól, mindenki üvölt, mintha az élete függne tőle. A falnak dőlve, figyelem a kanapé előtt vonagló barátnőmet, miközben belekortyolok a sörbe. Nem is szeretem ezt a kesernyés italt, a kezem melegétől már amúgy is felmelegedett. Pocsék. Még egy órát maradok, aztán húzok haza, nekem ennyi ebből a „fantasztikus”  buliból egy életre elég azt hiszem. A tömegen átvágva megpróbálok Barbara közelébe férkőzni. Esküszöm, itt mindenki olyan nagydarab, kigyúrt, izzadságtól bűzlő férfi. hogy egészen kicsinek és jelentéktelennek érzem magam. Valaki megfogta a seggem. Hátranézek, de nem tudom megállapítani, hogy ki volt az. Megveregetem Barb vállát, aki éppen egy hosszúhajú nagydarab sráchoz dörgöli a hátsóját, hogy szóljak neki, kimegyek a levegőre. Kelleni fog egy kis friss levegő. Hátamra veszem a bőrdzsekit és ismételten átvágva magam a tömegen, szinte futólépsében megyek fel a lépcsőn, hogy a kertben egy kis friss levegőt juttassak a tüdőmbe. Hideg, csípős, őszi levegő van. Már bánom hogy a barátnőmre hallgattam és miniszoknyába bújtattam magam, a kényelmes nadrág helyett. Nekidőlök a hideg falnak, tekintetemmel a csillagokat bámulom, mennyire csendes idekint, mintha odalent nem is egy vad, részegségbe torkollt buli folyna. Elenyésző az idekint lézengők száma. Az egyik sötétebb sarokban ketten éppen egymásnak esnek, az egyik távolabbi padon egy részeg csávó alszik. Néhányan pedig jönnek-mennek, ki egyedül, ki pedig társakkal. Látszólag velem nem törődik senki, de ezt egy pilalnatig sem bánom. Leülök a lépcső legfelső fokára, kicsit összehúzom magamon a kabátot és a csillagos eget bámulom. Ha itt kell elüldögélnem még egy órát egyáltalán nem bánnám.









mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Party animals - Red and Lita SCfgl

Party animals - Red and Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Party animals - Red and Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Party animals - Red and Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Party animals - Red and Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Party animals - Red and Lita
Party animals - Red and Lita Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Party animals - Red and Lita
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nadira x Abel │ party animals
» nocturnal • animals
» We're gonna party! Party, hardy.
» Eddie & Lita SMS
» Lita és Jayce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: