New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 7:48 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 7:25 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 7:18 pm-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 7:07 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 6:57 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 6:50 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 6:44 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

the river ~ Rosalie & Isaiah
TémanyitásRe: the river ~ Rosalie & Isaiah
the river ~ Rosalie & Isaiah EmptyKedd Márc. 14, 2023 9:43 pm

Isaiah & Rosie

Finoman fogalmazva is érzelmi hullámvasútként tudnám leírni az elmúlt néhány napot. Elveszíteni valakit, aztán rádöbbeni, hogy a hatóságok állítása ellenére életben van olyasmi, amit sosem mertem volna elhinni a saját testvéremmel kapcsolatban. Olyan hosszú ideje volt már, hogy bejelentettük az eltűnését és mégis olyan érzés volt most mellette lenni, mintha csupán pár hét telt volna el, hiába változtunk meg azóta mindketten. A jelenléte olyan törékeny és olyan bizonytalan volt, hogy éjszakánként aludni sem tudtam, mert mindig ellenőrizni akartam, hogy megvan-e még és nem tűnt-e el, mintha az egész csak egy álom lett volna. Talán hibáztathatnám magamat azért, mert nem szenteltem az egész életemet az öcsém megtalálásának. Ha most jobban belegondolok, belém mar a bűntudat, amiért nem tettem meg. Tudva, hogy életben volt, bármi történt is vele és akármilyen komoly dolgokba is keveredett... Vakon ki tudnám jelenteni, hogy ha van rá lehetőségem, biztosan segítettem volna rajta valahogyan, hogy elkerülhető legyen az elmúlt tíz év. Ettől függetlenül igaz marad, hogy az, aki nem akarja, hogy megtalálják, igenis el tud bújni. Pontosabban tűnni. Épp, mint Zai.
Nem tudnám teljes felszabadultsággal azt mondani, hogy már-már számítottam rá, hogy az öcsém újra el fog tűnni, ugyanis amikor az üres lakásba értem haza, kicsit sem voltam vicces kedvemben. Utólag és jó néhány mély levegővétellel később persze már azt tudom mondani, hogy tudom, milyen az öcsém és azt is, hogy sosem szeretett rám hallgatni, tehát tényleg várható volt, hogy el fog menni valahová. De valahol mélyen talán bíztam benne annyira, hogy hagy egy üzenetet a hűtőn, vagy egy cetlit a konyhapulton, esetleg abban, hogy küld egy sms-t azzal kapcsolatban, hogy jól van és nem olyan okokból nem jön haza éjszakára, amelyek között szerepel az, hogy komoly baja esett. Minden szempontból butaság volt, amit elkövetett, bennem pedig a pánik és düh váltakozott egyik pillanatról a másikra, ahogyan próbáltam elképzelni, hogy mi tartja fel őt abban, hogy haza jöjjön.
Mondanom sem kell, hogy egy percet sem sikerült aludnom. Nem azért, mert magamat féltettem, hanem mert a lépcsőházban visszhangzó minden ajtócsapódásban, vagy egyébként teljesen megszokott, de egy átaggódott éjszakán inkább szokatlannak tűnő zajban Zai-t sejtettem. Kevés sikerrel. Nyilvánvaló volt, hogy a rendőrséget nem hívhatom. A szüleim nem tudtak semmit, tehát ők is kiestek, Cassie-nek nem mondhattam el az egészet, Dan-t pedig már így is eléggé belerángattam ahhoz, hogy most is értem kelljen aggódnia. Aggódtam én mindenki helyett. Mire tényleg meghallottam a zárban zörgő kulcs hangját, már minden idegszálam ki volt hegyezve a belépő személyre, de nem rohantam le rögtön. Helyette a kanapén ülve vártam még néhány másodpercet, mielőtt a könnyektől még mindig maszatos arcomat törölgetve fel nem álltam a helyemről. Az öcsém hangját hallva akkora kő esett le a szívemről, hogy kis híján újra el tudtam volna kezdeni a bőgést, de  a szavai nagyon is szíven találtak, tényleg le akartam szidni, amiért azt tette, amit.
- Ennyi? Nem szeretnél esetleg mondani még valamit? - A hangom rekedt volt, de hamar rátaláltam a megfelelően csípős hangnemre, amit ezúttal Zainak szántam. Konfliktuskerülő embernek tartom magamat, de az elmúlt időszak nem épp a lelki békém megtartását segítette.
- Isaiah Fadil Silvera... - Úgy hangozhattam, mint édesanyánk, de ezen a ponton kicsit sem érdekelt már. Ha azt hittem, korábban sikerült lenyugodnom, most éreztem, ahogyan egyre inkább megy fel bennem a pumpa. - Nehéz lett volna legalább egy üzenetet hagynod? Vagy jelezni, hogy nem tűntél el újra? - Lehet, hogy egy ideig még választ is vártam ezekre a kérdésekre, de ezen a ponton már elkapott minden eddig felgyülemlett érzelem és egyszerűen csak buktak ki belőlem a szavak egymás után.
- Megbeszéltünk valamit, te pedig úgy viselkedsz, mint egy lázadó tinédzser, amikor te is tudod, hogy milyen komoly ez a helyzet. - Őszintén szólva neki kellett volna csak tudnia igazán, hiszen ő tud minden részletet azokról a dolgokról, amelyekbe belekeveredett. - Nem szórakozásból kértelek meg, hogy maradj itthon. - Elkeseredetten sóhajtottam fel, miközben már az is megfordult a fejemben, hogy hozzá vágok egy díszpárnát. - Tudom, hogy nem minden az, ami itt elérhető számodra... - Ezen a ponton körbe mutattam a lakásomon. - De nem csinálhatod ezt velem. Tudod, hogy mennyire aggódtam? - Megremegett a hangom. Egy pillanatra a plafon felé fordítottam az arcomat, hogy visszakényszerítsem a könnyeimet a korábbi helyükre. - Azt hittem, hogy... - Összepréseltem az ajkaimat és elfordultam tőle, kapaszkodva a reménybe azzal kapcsolatban, hogy képes leszek előbb leszidni őt és csak azután bőgöm el magamat. Kevés sikerrel.

721 | meg leszel rángatva the river ~ Rosalie & Isaiah 3305246087 | öltözék |×


Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
the river ~ Rosalie & Isaiah 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
Témanyitásthe river ~ Rosalie & Isaiah
the river ~ Rosalie & Isaiah EmptyVas. Júl. 24, 2022 1:12 pm


Rosalie & Isaiah
Tökéletesen tiszttában voltam azzal a ténnyel, hogy nem fogom kitenni az ablakba azt, amit a nővéremtől kapok, mégis, miután leszálltam a buszról, hosszú és magabiztos léptekkel indultam az otthonunk… Otthona felé. Nem kellett forgatókönyveket gyártanom a fejemben azzal kapcsolatban, hogy miért döntöttem úgy, ahogy. Tisztában vagyok azzal, hogy ő mit gondol a jelenlegi helyzetről és én hogyan érzek mindennel kapcsolatban. Nem mondom, hogy mindez nincs így rendben, mivel ez csak annyit eredményez jelenleg, hogy míg nekem van tapasztalatom a törvényenkívüli törvényekről, addig a nővérem hasonlóval nem rendelkezik. Ugyanakkor megesküdtem magamnak, hogy bár az én életem nem olyan fontos, mint az övé vagy a szüleinké, ettől függetlenül még emberből vagyok. Vannak saját értékeim, van értékrendem, követek el hibákat még akkor is, ha tegyük fel, meg tudom hozni a pragmatikus döntéseket, ami a közösségnek a legjobb lehet. Talán el kellett volna menekülnöm egy másik országba, nem pedig hazajönnöm, mert akkor mindenki más biztonságban lehetne körülöttem. Ugyanakkor tartoztam annyival a családomnak, hogy hírt adtam magamról. Tudniuk kellett, hogy nem tűntem el, mivel valószínűleg soha nem hittek a halálomban. Addig nem, amíg elő nem került volna a testem.
Tisztában vagyok vele, hogy meghalni az én helyzetemben nem olyan könnyű és kényelmes, mintha nem várna haza senki. Tulajdonképpen ez a szó egyfajta értelmében tényleg így volt, de ettől függetlenül valakit, aki eltűnik, nem olyan könnyű kitörölni. Önző és hazug dolog tőlem, ha azt állítom, hogy csupán a jó szándék vezérelt, mivel nekem ugyanúgy hiányzott a családom, mint én nekik. Az elmúlt tíz évben egy görcs volt a gyomrom, mert attól rettegtem, hogy a rák kiújul apánál és a nővérem már nem csak engem, hanem őt is elveszítik ismét.
Most pedig, gyakorlatilag pont arra készülök, hogy bemenjek a házisárkányhoz, aki minden bizonnyal aggódott. Van mobilom, de nem olyan, amin komolyabban el tudna érni engem bárki. Ennek elég egyszerű oka van. Egyáltalán nem szándékozom bárki kezébe adni a tartózkodási helyem, emiatt csak akkor telefonálok, ha nagyon muszáj. Tudtam, hogy valószínűleg nem ismerem azokat, akik jelenleg rám vadásznak, emiatt soha és sehol sem vagyok biztonságban. Ugyanez igaz volt Rosalie-ra is onnantól kezdve, hogy felhívtam őt telefonon.
Tudtam, hogy teljesen felesleges húznom az időt, emiatt határozottan raktam be a kulcsomat a zárba és léptem át a küszöbön. Nem tudtam, hogy pontosan mire számítsak és mivel hátat fordítottam a lakásnak, abban sem voltam biztos, hogy az előszobában várakozik-e vagy sem. Ezt a pillanatot választottam arra tökéletesnek, hogy megszólaljak végre.
- Ha veszekedni akarsz – nem csupán a kulcsot fordítottam el a zárban, még a láncot is feltettem a helyére – Akkor gyorsan mondd mit szeretnél, meg foglak hallgatni anélkül, hogy közbe szólnék.
Mivel nem volt nagy az otthona, gyakorlatilag üvölteni sem kellett azért, hogy hallja az általam kiejtett szavakat. Tisztában voltam vele, hogy nem lesz ez egy könnyű menet, ezért jobb túlesni a női aggódáson, aztán megadni a logikus és egyszerű magyarázatot. Ennek ellenére nem éreztem azt, hogy eleged mondtam volna.
- Ha azt hiszed, hogy csak azért csinálok dolgokat, mert mindenképpen ellent akarok mondani neked, akkor ki kell ábrándítsalak – ennek ellenére a hangom nem különbözött attól, amikor tinédzserként tettem meg pontosan a felvázolt szituációt. Talán semmit sem változtam az elmúlt tíz évben – Nem élhetek bezárva örökké. Ha folyamatosan elbújok, egyszer úgyis megtalálnak.
Nem beszélve arról, hogy tudott rólam a pasija, annak az orvos öccse, aki jelen helyzetben a legkisebb gond volt, mert őt így is köthette a titoktartás, meg gondolom a munkáját is elveszítheti azért, amit bevállalt értem. Azt, hogy a férfi mennyire megbízható, nem tudtam felmérni. Lanával és Athenával vajon hiba volt találkozni? Ezekre a kérdéseimre nem ma fogom megtalálni a választ.

591 | ésszel szidj  Rolling Eyes   | live like legends | öltözék | k & q


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway

Rosalie A. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah JkEQdS2
the river ~ Rosalie & Isaiah JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
the river ~ Rosalie & Isaiah JkGQl4f
 
the river ~ Rosalie & Isaiah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dan & Rosalie
» River Blue
» River of no return ~ R&L
» River Henderson, M.D.
» River & Tate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: