New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:01-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 05:54-kor
Noel H. Bae
tollából
Ma 04:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aaron x Cherry - What happened with you?!
TémanyitásAaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzer. Nov. 15 2017, 20:52
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Brooklyn nem az a hely, ahol az ember nyugodtan járhat és kelhet, ha nincs fegyvere, ne adj isten nem tudja megvédeni magát. New Yorknak számtalan olyan környéke van, ahol ügyelni kell a közbiztonságra, az én specialitásom mégsem ez, hanem az utcai bandák, és a drogfúziók keresése, pontosabban ez volt pár nappal ezelőttig. A főnököm felfüggesztett, ráadásul egy agyturkászhoz is el kell járnom, hogy beszéljek a munkámról, a családomról…és még a halott testvéremről sem ártana, de nem fogok. Nincs kedvem azon rágódni egy idegen társaságában, hogy mi történt azon az éjjelen, és miért vittem haza Wyatt barátnőjét a lakásomra. A tabu témák helyett szívesen kifigurázom a mostani rendszert, a politikát, még a kórházakról is bármikor társalgok, de ahhoz semmi kedvem, hogy a lelkem végtelen útvesztőibe váltsunk jegyet. A fegyveremet nem adtam le, Owen is tudta, hogy nem fogom, de a jelvényemet átnyújtottam neki másnap az irodában…rosszabbra számítottam, de ismert már, mint a rossz pénzt. Igazából érdekes, mert nem bírtam kiverni a fejemből a kis barnát, a külön műsorát, aztán meg a búcsúját, ahogyan egy szó nélkül lelépett tőlem. Nem kerestem, ehhez tartottam magam, mert nem állt szándékomban drogot vásárolni neki, sőt ahhoz sem fűlött a fogam, hogy angyalkát játsszak felette, ha már ennyire makacs. A szüleinek leadtam a forró drótot, innentől kezdve a saját felelőssége, hogy mit művel.
A mai nap is unalmasan telt el, a macskámmal játszottam, vagy éppen ő játszott velem, ezt már nem sikerült megállapítanom abból, hogy rajtam aludt el a kis dög, és a pulcsim minden négyzetcentiméterén otthagyta a lenyomatát, és egyben a szőrét is. A tv-t kapcsolgattam, sőt még délután az anyámékhoz is benéztem, ahol csak anyát találtam otthon, mert apa továbbképzést tartott a tűzoltóállomáson. Az élet nálunk általában így telt, semmiségekről csevegtem, és megebédeltem a drága mamával, aki elmesélte, hogy a minap egy új droggal találkoztak a mentősök. Az éjszaka riasztották őket az egyik szegényebb negyedbe, ahol a sikátorban leltek rá egy lányra. Még megpróbálták újraéleszteni a helyszínen, de sajnos életét vesztette. A jelek szerint a szer elsősorban az agyra hat, és utána a legfontosabb szervekre támad, és olyan gyors a lefolyása, hogyha nem segítenek azonnal, akkor esélytelen, hogy túlélje bárki is. Ez a dolog felkeltette az érdeklődésemet, de az információkat egyelőre megtartottam magamnak. Minek adjak előnyt bármelyik munkatársamnak, ha úgyis kényszerszabadságon vagyok…de azért nem bírtam ki, hogy aznap este ne nézzek ki a megnevezett szórakozóhelyre. A hülyét játszva beöltöztem egy sötétkék hosszú ujjú felsőbe, egy barna nadrágba, és mellé egy bőrdzsekibe. Nem ártott volna, ha jobban figyelek, és nem a menőzésre teszek hangsúlyt, de már nem fordulhattam vissza. Egy kis erősítésnek elhívtam Greget…ő az egyik régi spanom még az egyetemről, meg a kiképzésekről. Megbeszéltük, hogy a szórakozóhelyen találkozunk, és bedobunk pár sört. Nem is tétlenkedtem, még idő előtt értem a pub elé, ahol az átlagkorosztály jóval az enyém alatt volt. A bejutáshoz most nem villantottam jelvényt, nem is tehettem volna, így ki kellett állnom a sort. A célegyenesben csatlakozott mellém a nagyágyú óriás, és belevetve magunkat az éjszakába elsőként a bárpultnál foglaltunk helyet. Ez kollégák között nem volt ritka, de örültem, ha más területen dolgozókkal is összeakadtam, mert több szem, többet lát elven simán közelebb juthattam a megoldáshoz, vagy éppen az elosztóhoz. A két sör volt a mai limitem, a tánc szóba sem jöhetett, ketten már csábítottak, de nincs kedvem a kicsikkel való lógáshoz, szerintem az óvodából már kinőttem. Greg elköpte azt is, hogy az ő körzetünkben is feltűnt ez az új szer, és már három halálos áldozata volt az esetnek, de eddig még nem sikerült a becserkészés. Owen most örülne, ha ezt hallaná, és a piros pont is járna mellé, de maradok egyedül a kommandós osztag. Baj nem is lett volna, ha éjfél környékén nem állít be két járőr egy névtelen hívás miatt. Hirtelen hegyezni kezdtem a fülemet, hátha bekapok valamit, de csak a sikátorban lévő bűz miatt hívták ki őket. Talán egy holttest az? Greggel kijátszottuk a két biztonsági őrt, és kiszöktünk a hátsó bejáraton. Már éppen elbújtam volna, de felismert a járőr.
- Bennett…maga nem eltávon van? – hát komolyan ez hiányzott a mai napomból. Sóhajtva csúsztattam a kezemet a belső zsebembe, amikor a rádión keresztül meghallottam az esetleírást.
- Blackburn pub…igen találtunk egy lányt. Nincs egészen magánál…nem tudjuk, hogy fogyasztott-e bármilyen alkoholt, vagy stimuláló szert, de bűzlik…több napja lehet itt, még lélegzik. – hiába jártam tilosban, szinte abban a minutumban odaléptem a felismerhetetlen alakhoz, és valóban egy női sziluettet véltem én is felfedezni.
- Nincsenek nála iratok…köszi... – amint a recsegés elhalt, közelebb araszoltam, de az orromat be kellett fognom. A nő hirtelen mozdult meg, én meg lesokkolódtam.
- Cherry? – mind a hárman rám meredtek, én meg lehajoltam, és az arcából elsöpörtem a haját.
- Ismerem…ez a testvérem barátnője… - hökkentem meg a fiatal lány kinézetén. Alig pár napja még nálam aludt.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyCsüt. Nov. 16 2017, 04:09

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Vajon hány óra lehet? Hány napja üldögélek itt a hideg macskakövön? A világomról sem tudok, az utolsó adag heroint belőttem tegnap este. Ma délután az egyik díler valakitől tudomást szerzett róla, hogy az utcán vagyok, és nagy szükségem lenne valamire. Neki meg szüksége volt egy szopásra. Így hát, barterben megoldottuk szépen a dolgot. Nem tudom, hogy nem hányta el magát tőlem, mert saját magamtól is rosszul vagyok. Az orrfacsaró bűz körül leng. Itt emellett a bár mellett van reményem valamennyi aprót összeszedni, amire már igen nagy szükségem lenne, mert rohadt éhes vagyok. Nem ettem kb. másfél napja egy falatot sem. A gyomrom korog, de jobban vágyom egy kis alkoholra, mint egy falat kenyérre.  
Felnézek, és szemben áll velem Wyatt, Taylor, sőt mi több, az apám is. Hunyorogva tekintek rájuk, akik hangosan röhögnek rajtam.  
- Basszátok meg! Mind átvertetek! – a nyelvem összeakad, a kezemmel megpróbálom elkapni egyikőjük lábát, de felborulok, mielőtt elérném. Magamban röhögök, és a szavakat köpködöm.  
- Te csak úgy... meghaltál mellettem. Itt hagytál egyedül a sok hülye között. Te... – ránézek Taylorra, aki zsebre dugott kézzel áll felettem. - ... szarban hagytál. De ne aggódj, idő kérdése és visszájára fordul az egész. Te meg... aki az apámnak hívtad magad. Ott rohadj meg, ahol vagy. Addig voltam a drága, egyetlen kislányod, amíg nem éreztem jól magam kicsit. Hát, gratulálok... – mérgelődve csapok a térdemre és a falnak vetem a hátam. Irgalmatlan nevetésben török ki, és azon kezdek el gondolkodni, hogy mégis milyen szer lehetett, amit a díler rám sózott, mert az majdnem biztos, hogy hallucinogén hatása is van, ugyanis mikor újra kinyitom a szemem, már egyik fószer sem áll ott. Kétlem, hogy ilyen gyorsan eltűntek volna. Az utolsó szál kunyerált cigit veszem elő, és gyújtom meg. Iszonyatosan fáj egészen a mellem aljáétól az alhasamig. Mozogni is alig bírok, de szerencsére a cigi elszippantása még nem okoz gondot. Köhögök, valószínűleg meg is fáztam már egy kicsit. A fejemet rázom, szédülni kezdek, és kifújom a tüdőmből a bent tartott füstöt. A fejem a falnak vetem és lehunyom a szemem. Hányingerem van, nem érzem túl jól magam. Ez biztos a drog hatása...

Közelgő léptek hangját hallom, de nem mozdulok meg. Erőtlen vagyok, és bódult. Bűzlök az alkoholtól és attól, hogy napok óta nem fürödtem. Hallom a recsegő hangot, ami a távbeszélő lehet, és ebből rájövök, hogy rendőrök vannak körülöttem. Hála az égnek. Más sem hiányzott. Idő kérdése volt, hogy valaki bejelentsen. Hirtelen viszont egy ismerős hangra leszek figyelmes, de nem tudom egy pillanatig hova tenni. Mikor azonban valaki a nevén szólítja, legszívesebben most rögtön elsüllyednék. Ne. Csak Wyatt bátyját ne. Mikor semmivel nem törődve leléptem tőle, azt hittem, jobban fogok majd boldogulni. Nem úgy lett. Nem vagyok valami nagy túlélő, de most bárminél jobban remélem, hogy nem fog felismerni. A fejem a lábaimra van hajtva, de hirtelen olyan fájdalom nyilall az alhasamba, hogy felszisszenek, és hátra vetem a fejem. Két pillanat sem telik bele, már meg is hallom a nevem. Halkan felnyögök és elhelyezkedem.  
- Ne mond, hogy ismersz, az istenért. – halkan felnevetek és hunyorogva nézek rá. – Megint bajba akarod sodorni magad? Inkább menj innen, ha jót akarsz magadnak. – suttogom kiszáradt szájjal. Megnyalom az ajkaim, bár hiába, mert olyan szinten nincs nyál a számban, hogy alig bírok nyelni.  
- Be kell vinnünk a rendőrségre. Amúgy is, hajléktalanszállón lenne a helye, ahogy elnézem. – vágja vissza Aaronnek a rendőr, én pedig automatikusan nyújtom előre a kezeimet egymás mellé.  
- Na! Már meg sem lepődök, vigyetek. – mondom artikulálatlanul, és újra becsukom a szemem. Már ott tartok, hogy jobb lesz rácsok mögött is, ott legalább lefürödhetek. Nem valószínű mondjuk, hogy egyedül felfogok tudni kelni innen, mert elvannak gémberedve a végtagjaim.  
- Folyton beléd botlok, Bennett. Ezt tuti az öcséd intézi így. – nevetek, és nem bírom abbahagyni. A hangulatom az egekben, bár legszívesebben sírnék a nyomoromon. Sosem gondoltam volna, hogy valaha ennyire mélyre süllyedek, és helyet cserélek azokkal, akik megvetve néztek a magamfajtákra. Mégis így lett. Királykisasszonyból koldus. Szép váltás, mondhatom.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyCsüt. Nov. 16 2017, 18:49
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Ez a drogtéma nem hagy nyugodni, valamilyen szinten a munkám megszállottja vagyok, de nincs is más, ami pótolhatná az űrt. Nem kívánom az elköteleződést, a családommal így is tudok kommunikálni, én már megszoktam, hogy egymagam vagyok, és nem tartozok felelősséggel senkiért, vagyis tartoztam, de elbuktam benne. Wyatt az öcsém volt, megvolt a maga keresztje, de a vér kötelezett rá, sőt imádtam őt, annak ellenére is, hogy az eltelt években eltávolodtunk egymástól. Már csak az bánt, hogy nem kérhetek tőle bocsánatot, nem kaphatom meg a feloldozást…nem voltam jó testvér, elfordultam tőle, amikor a legnagyobb szüksége volt rám. A pia, nem akarom elhinni, hogy ez a két sör is ezt hozza ki belőlem. Komolyan mondom, néha nem ártana, ha valaki pofán baszna, mert a lelkizés nem az én asztalom. Sóhajtva osonunk ki a bejáraton, a két mamlasznak fel sem tűnik, hogy belekontárkodunk a járőrök munkájába. A névtelen hívás aggasztó, főleg, ha új szer van a piacon, és a mi részlegünket érintené, de abban még nem lehetek bizonyos, hogy a sikátorban egy női holttest vár rám. A hangadón leadott információk alapján még él, de mindenképpen mentőt akar hívni az egyikük, de szóváltásba kerülnek egymással. Megállok a falnak vetve a hátamat, de az egyikük felismer, és kénytelen vagyok odamenni.
- Kussolj Gordon, nem tartozik rád, hogy mi a helyzet velem. – morranok rá, hogy vegye a lapot, mert akkor sem leszünk egy szinten, ha most fel vagyok függesztve az állásomból.
- Nekem nem az a feladatom, hogy koszt tüntessek el az utcáról, hanem, hogy kiderítsem a környéken ólálkodó gengszterek rejtekhelyét. – mondom vissza, ha már megy a farokméregetés a kései órákban. A bűz elviselhetetlen, még jómagam is befogom az orromat, és csakis a számon keresztül veszek levegőt, hogy megnézzem a kisasszonyt, de szinte az arcomra van írva a reakcióm. Elfehéredek, bármire felkészültem volna, akár egy oszladozó hullára is, de arra nem, hogy Cherry lesz az áldozat, és a förtelmes szag epicentruma. Eleinte nem hallja a kérdésemet, de feljajdul, és hátraveti a fejét. A barna haja csomókban áll, a szemében alig pislákol az élet. Biztos vagyok benne, hogy nem teljesen tiszta, de a kinézete alapján ezt nehéz lenne megmondani. Eltűröm a haját, hogy megbizonyosodjak a kilétéről, de egyértelmű, hogy ő az, nincs mit szépíteni rajta.
- Te nagyobb bajban vagy, mint én. – pillantok rá futólag, és a sarkaimra helyezem a testsúlyomat, hogy egy szemmagasságban legyek vele.
- Kussolnál már egy fél percre Gordon? Komolyan mondom neked aztán egy borsónyi agyad sincs. – nézek fel a járőrre, aki már készíti is a bilincset, de a kezemmel jelzem, hogy ne merészeljen közelebb jönni.
- Greg…hoznál nekem egy üveg vizet a bárból? – a zsebembe nyúlva előveszek egy zöldhasút, és a barátom kezébe adom, ha odanyúl érte, de ő legalább nem kérdez, mert tudja, hogy úgyis el fogom mondani, ha valami fontos, és tudnia kell róla. A bólintás után már el is tűnik, így ismételten a lányra tekinthetek.
- Az öcsém halott Cherry, nem hiszem, hogy ő hozott volna hozzád. Azt mondanám ez a sors, de nem hiszek ilyen baromságokban. Ne nevess, mert csak rosszabb lesz. – tekintek le a hasára, a kezén vágásnyomokat fedezek fel.
- Meg tudsz egyáltalán mozdulni, vagy emlékszel hogyan kerültél ide? – a másik két tag türelmetlenül dobolgat a hátam mögött, mert tenniük kellene a dolgukat, és bejelenteni a fejleményeket a diszpécsernek. Greg kivágva a sikátor melletti ajtót jön oda a visszajáróval, és a vízzel együtt. Hálásan akad össze a tekintetünk, és letekerve a kupakot az üveg szájáról odatartom Cherry ajkaihoz.
- Innod kell előbb, aztán… - sóhajtok egyet, mert nem tudom, hogy mi lesz a következő lépés. Totál felborult az esti tervem, igaz nem lakok messze, de még így sem lesz könnyű, ha belemegyek ebbe a játékba. Jay szavai járnak a fejemben, meg a rehab gondolata, de elfojtom a csírát.
- Ne mohón, mert ez is megüli a gyomrodat. – a gyengesége miatt én itatom meg, a fele melléfolyik, de legalább látom, hogy a nyelés még megy neki, és éppen akkor fejezem be, mikor visszaöklendezné. Egy zsebkendővel letörlöm a száját, és az üveget leteszem a földre. Összecsapva a tenyeremet fordulok a két melákhoz.
- Majd én elintézem ezt. Nem kell kihívnotok senkit, ismerem a csajt, és hazaviszem a családjához. – nem tetszik Gordonnak sem a felállás, de jóval felette állok a ranglétrán, és el tudom intézni, hogy holnap már ne legyen munkája.
- Eredjetek a dolgotokra. – küldöm el őket, és leguggolok Cherryhez a térdeimen megtámaszkodva.
- Hazudtál nekem, ugye? Beszéltél az apáddal? – halkan, és megfontoltan teszem fel a kérdést, hogy ne vegye támadásnak.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyPént. Nov. 17 2017, 03:43

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Mindenem fáj. Magamban már elkönyveltem, hogy nem sok van hátra az életemből, ugyanis ha a sérüléseimbe és a kezeletlen betegségbe nem halok bele, hát akkor majd éhen halok. Valahogy biztos végem lesz, és akkor apámék majd jól vethetnek magukra. Követni fogom Wyattet a sírba és már nem is bánom, mert nekem ez így sehogy sem jó. Ha nincs drog, akkor megdöglök a hiányától, olyan rosszullét tör rám, hogy a falat tudnám kaparni, de emellett egy kis étel sem ártana.
A járőrök hamar odaérnek, valami fasztarisznya feljelentett biztos, hogy zavarom a járókelők nyugalmát. Most leginkább egy fürdőre vágynék, de egy helyben meg se tudok állni, az is biztos. Mikor Aaron megjelenik, a jókedv a tetőfokára hág nálam, mert elég hihetetlennek tűnik, hogy éppen ő találjon rám. Vagyis gondolom bejelentették, és őt küldték? Nem tudom pontosan, milyen ügyeket visz ő, de droggal kapcsolatban ha jól tudom, őt szokták riasztani. Fogalmam sincs igazából, nem ismerem. Csak névről. Meg látásból, amikor félig bekábultan összefutottunk vele Wyattel karöltve. Szerintem ezért is neheztel rám Aaron, mert nem látott egyszer sem tiszta fejjel. Csak egy beszívott, narkós tininek lát.
Lassan emelem Aaronre a tekintetem, amik inkább már csak reményvesztett lélektükrök. Szája összepréselődik, mikor kiejti a szavakat, és idegesnek látszik. Apró mosoly ül ki az arcomra.
- Én már ennél nagyobb bajban nem lehetek. – motyogom, és kifújom a levegőt. A bordáim, a rohadt életbe, ott komoly baj van, biztos vagyok benne, de arra sem voltam képes, hogy bemenjek egy kórházba. Mondjuk nem valószínű, hogy elláttak volna ilyen kinézettel.
- Kibaszottul fáj a bordám és a tüdőm. – suttogom alig hallhatóan, és a lábaim elé pillantok. Megjelenik az a kurva macska.
- Elhoztad magaddal a macskád? Fuj. – fintorodok el, és halkan nevetek magamban, majd aprót mozdítok a lábamon azzal a szándékkal, hogy arrébb tessékeljem onnan, de az csak dörgölőzik a lábszáramhoz. Feljebb tornázom magam kicsit a fal felé, és a lábaim magam elé húzom.
- Hogyhogy hogy kerültem ide? Bedrogoztam magam, leittam magam és aztán leültem itt… pár napja. – Mit szépítsek a helyzeten? Tényleg mindegy már minden, csak történjen valami. Nem hazudok Aaronnek a kérdésre, mert a hülye is látja, hogy minden vagyok, csak nem józan. Nyilvánvalóan, mivel ez a munkája, észreveszi ő is. Az ajkamat nyalom, próbálok némi folyadékhoz jutni, amikor meghallom a víz szót, megemelem a fejem. Ez az. Víz kell. Olyan szomjas vagyok, hogy a szám már kicserepesedett. Mikor Aaron a számhoz tartja, úgy nyelem a vizet, mint kacsa a nokedlit. Mintha ez lenne az életet jelentő nedű. Igazából az is, legalábbis nekem biztos jelen helyzetben.
- Biztos nem kell segítség? Tulajdonképp te nem is tartózkodhatnál a csajjal egy légtérben, ha jól tudom, nem? – az egyik járőr karba teszi a kezét és Aaronre néz. Lehunyom a szemem, zsong a fejem, főleg a gondolattól, hogy Aaron haza akar vinni apámékhoz. Szerintem a kerítésen belülre se jutnánk el a biztonsági intézkedéseivel, már kilennénk dobva onnan. Főleg, ha ilyen állapotban meglátna. Elég volt a megaláztatásból, már csak az hiányozna, hogy így lásson.
Végül a két rendőr eloldalog, legalábbis a léptekből így ítélem meg. Mikor Aaron mellém guggol, ránézek, és legszívesebben elsírnám magam, de a bennem lévő kedélyjavítók tesznek róla, hogy ne tegyem.
- Legutóbb akkor beszéltem vele, az… apámmal?! – felnevetek. – Nem nevezném annak. Tehát akkor, mielőtt találkoztunk az utcán. De nem nevezném beszélgetésnek. – Lassan beszélek, a hangom rekedt. Nem vagyok abban az állapotban, hogy ne mondjak igazat, mert a legkisebb bajom is nagyobb annál, hogy egy ismeretlen embernek vetítsek.
- Eszedbe ne jusson odavinni. – suttogom, és kisöpröm lassan az arcomban lévő csomósodó hajtincset. Most bárhova akarna vinni, nem tudnék ellenkezni, mert olyan gyenge vagyok, mint a lepkefing.
- Menj haza, Aaron. – mondom neki halkan. A felettünk álló is megszólal, aki Aaronnel jött.
- Szerintem is Aaron, nem kéne belefolynod ennél jobban. Már így is eléggé megszívtad miatta. – A hangja az elmémbe hasít, és összeráncolom a homlokom. Nem tudom, mit kaphatott a felettesétől a múltkori ügy miatt, de biztos nem egy vállveregetést.
Reszketek, fázom, de egyszerre folyik a homlokomon a veríték. Nagyokat nyelek, és néha meg-megmoccanok, mert mindenhogy kényelmetlen. A saját szagom már engem is zavar, de átöltözni sem tudtam az elmúlt napokban, ugyanis rögtön másnap, mire visszaértem az utcasarokról, a táskám nem volt sehol. Valami nyomorult ellopta, így tényleg nem maradt semmin az ég egy adta világon. Egyedül vagyok, mint a kisujjam.
- Vidd innen ezt a rohadék macskát! – rivallok rá, mert kezd idegesíteni, hogy dorombolva bújik a lábamhoz.
- Jó ég, Aaron, ez a csaj bolond. Menjünk haza. – mondja, és szúrós tekintettel meredek a férfira. Még az is lehet, hogy már megbolondultam?!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzomb. Nov. 18 2017, 10:09
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


A munkámhoz hozzátartozik az ésszerűség is, de nem ebben a pillanatban, amikor rájövök, hogy kihez hívták ki a mentőket, és a rendőrséget is. Nem az első nő, akit ilyen állapotban látok, viszont olyan tekintetből az első, akihez pár nappal ezelőtt közöm volt. A lakásomban aludt, és felfüggesztettek, ha nem is miatta, de részben ő volt a bűnös, hogy egy időre hanyagolnom kell a teendőimet, és a jelvényemtől is megváltam. Gordon az agyamra megy ezzel az állandó okoskodásával, én is tudom, hogy mi lenne a hivatalos lépés, és ha most élne a testvérem, akkor egy szó nélkül belemennék, hogy vigyék be, de Cherry nincs abban az állapotban, hogy kihallgassák, vagy meghurcolják. A szaga elviselhetetlen, mégis megtisztelem annyival, hogy nem fogom be az orromat előtte, és leguggolok, hogy tüzetesebben átvizsgáljam, már amennyire ez tőlem kitelik, de mindig félbeszakít valaki, és belekontárkodik a beszélgetésünkbe.
- Ez a kijelentés nem állja meg a helyét. – rázom meg a fejemet, és azon agyalok, hogy mi lenne a helyes, de elsőként az fogalmazódik meg bennem, hogy egy kis folyadékot juttatok a szervezetébe, hogy gördülékenyebben menjen a társalgás, és erőt merítsen a vízből. A szája ki van cserepesedve, az arca sápatag, és a szeme alatti karikák is arról tanúskodnak, hogy nem igazán aludt, vagy éppen pihent volna.
- Akkor ne beszélj annyit. – ripakodok rá, hogy vegye a lapot, eközben megkérem a régi spanomat, hogy hozzon ki egy üveg vizet a bárból, oda is adom előre a pénzt, hogy ne vitatkozzunk össze az anyagiakon. Már éppen visszafordulnék a lányhoz, de a macska fogalmára enyhén felszalad a szemöldököm.
- Semmilyen macska nincs a közeledben Cherry, és csak páran vagyunk a sikátorban, hallasz? – ettől tartottam, hogy elindult a mentális leépülése is, ami aztán végképp orvosi beavatkozást igényelne, de ha beviszem a kórházba, akkor én is bajba kerülök. Az elsődleges feladatom, hogy leépítsen a két balféket, és valami más helyre küldjem őket, mert addig nem is emelhetem fel a kisasszonyt. A járással problémái lesznek, a cuccainak a fele szét van szórva, megkockáztatom, hogy ki is rabolták, de nem vette észre.
- Gratulálok, szép teljesítmény. – haragosan villannak a kékjeim, de most nem fogom leszidni a többiek előtt. A vízzel együtt tér vissza a barátom, és azonnal leguggolok, hogy megitassam őt. A sóvárgása óriási, nem győzőm kérleli, hogy lassabban, és kisebb kortyokban nyelje le, mert a fele vissza fog jönni, de nem hallgat rám, és meglesz az eredménye.
- Nem kell segítség, és nem tartozik rád ez sem. – forgatom meg a szemeimet, és bevetem a nagyfiús szöveget, aminek hála lekopik a két agytröszt, és hármasban maradunk, bár van egy gyanúm, hogy Greg sem szimpatizál Cherryvel. Látványosan elfordul, és mélyeket szippant a kabátja takarásában. A bűz irgalmatlan, de nem vagyok akkora pöcs, hogy a sorsára hagyjam őt. A kérdésem egyértelmű, szeretném tudni, hogy mi történt odahaza, de a velős válasza alapján nem ápol szorosabb kapcsolatot a családdal.
- Az istenit Cherry…majd én eldöntöm, hogy hova viszlek. – állok fel, és kinyújtóztatom a végtagjaimat. Az agytekervényeim járnak szüntelen, de bevillan, hogy mit fogok tenni, amíg Greg meg nem szólal fojtott hangon.
- Ez az én felelősségem, és majd eldöntöm, hogy mi a jó nekem. – Cherry képzelődik, megint a macskával jön, de rá sem hederítek a haverom kiakadására.
- El kell intéznem egy telefont. Több szívességet nem kérek, csak addig figyelj rá, oké? Utána hazamehetsz, és elfelejtheted ezt az estét. – ha már rábólint kelletlenül, akkor a zsebembe nyúlok, és felhívom az egyik informátoromat, aki tudom, hogy a környéken lakik. Nem szólok sokat, emlékeztetem rá, hogy mivel tartozik nekem, és hamarosan azt a választ hallom, amire éppen szükségem van. Röviden bontom a vonalat, és visszasétálok.
- Köszi Greg. Megoldom. – rázok vele kezet, és nem kell sok idő, hogy kettesben maradjak Cherryvel. A kocsinak hamarosan be kell futnia, addig felforgatom a táskáját, hogy az irataira rábukkanjak, mert a ruhák pótolhatóak. Mély lélegzetvételek közepette birkózom meg vele, és a pulcsimba mélyesztem.
- Most egy olyan helyre viszlek, ahol nem kérdezhetsz, és nem beszélhetsz, majd én intézkedem, világos? Kapaszkodj meg bennem. – a feneke alá csúsztatom a kezemet, és felemelem a pillekönnyű testét. A fekete furgon ekkor ér a sarokra, és két körülnézés között már sietek is. Egy melák nyitja ki, a hátsó ülésre teszem a lányt, és beülök mellé. A sofőr elfintorodik, de nem pofázik be.
- A főnök nem örült Bennett, de az adósod. – a visszapillantóban találkozik a tekintetünk, és Brooklyn szegényebb negyedét elhagyva egy másik irányba fordulunk. Még ez is a város része, tíz perc összesen az út, amikor leparkolunk a sztriptíz bár előtt, és egy szőkeség lép ki egy hatalmas bunda takarásában.
- Aaron…erre hozd fel, már előkészítettük a szobát. – helyeslően bólintok, és kikaparva a hátsó ülésről a lányt, a karjaimban viszem befelé, hogy ellássuk.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzomb. Nov. 18 2017, 11:50

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Valamiért úgy sejtem, hogy Aaron nem fog itt hagyni a sikátorban. Nem értem, miért érdekli, hogy mikor nyúlok ki, hiszen semmiféle felelősséggel nem tartozik felém. Elég határozott, így nem valószínű, hogy bármiről letudnám beszélni.
- Hát nem látod? Biztos éhes, mert itt nyávog. És hozzám dörgölőzik, jön a bűzre. – elfintorodom, és újra arrébb húzom a lábam. A két járőr és aki Aaronnel jött, majdhogynem öklendeznek a szagtól, amit őszintén megértek. Aaronnél fürödtem le utoljára, és már a saját szagomat is érzem. Undorító vagyok, nincs mit szépíteni a helyzeten.
Mikor elmondom Aaronnek, hogy kerültem ide, és haragosan néz rám, nem lepődöm meg, hiszen mindig is ellenezte az ilyen szerek használatát. Jobb állapotomban nyilván nem mondanám el neki, mi a helyzet, de most annyira nem érdekel semmi, hogy el sem tudom mondani.
A víz életmentő most számomra, így maradék nélkül iszom meg az egész üveggel, több, de inkább kevesebb sikerrel, ugyanis a szám is annyira szét van repedve, hogy ahogy kissé kinyitom, máris húzódik mindenhol az ajkam.
- Majd én eldöntöm, hogy hova akarok menni és hova nem. Az apámhoz nem akarok menni, és nem is fogsz odavinni, mert ha igen, akkor annak nem lesz jó vége. Nem azért, mert én így akarom, hanem mert hamar elintézi, hogy ne legyen munkád. – visszavágok neki rögtön, gondolkodás nélkül, nem érdekel, hogy ki mit gondol. Nem járatom le magam jobban anyám és apám előtt, az tuti. Bár megérdemelnék, hogy megtegyem és az egész utca előtt lejárassam őket. Mondjuk nem, mert abból is csak az sülne ki, hogy én alaposan megalázom magam. Nem viccelek azzal, hogy Aaront kitudja rúgatni, mert akkora befolyása van, hogy nem igazán érdemes szembeszállni vele. A felső tízezerbe tartozik, és emellett New York egyik legkapósabb ügyvédje, aki a legtöbb pert nyerte meg 2016-ban. Szerintem nem kell többet mondanom...
Nem tudom pontosan, mi a terve, de látom, hogy valamin már töri a fejét, és nem tudom, hogy ez jó jelen helyzetben, vagy rossz. A haverjához intéz pár szót, majd arrébb lépdel, és telefonálni kezd. A tekintetem a fintorgó férfire emelem.
- Nem vagyok bolond. – jegyzem meg neki szúrós tekintettel, bár magam sem tudom, hogy hihető-e, mert nem látom magam kívülről. Talán jobb is.
- Nem tudom mit tervez... – kezdek bele és lehajtom a fejem a térdemre. - ... de jobb lenne, ha lebeszélnéd róla. – mondom elhaló hangon, és kifújom a bent rekedt levegőt. A pasi nem beszél velem, hozzám sem szól, de vélhetőleg azért, mert elhányná magát, ha kikéne szednie az orrát a kabátja borítása alól. Fél percen belül Aaron visszatér, és elküldi a haverját haza. Nem sejtek jót. Nem ismerem Aaront, és nem tudom, mi jár a fejében, de azok után, amit a múltkor leművelt, bármit eltudok képzelni róla.
Mi a terved? – nyöszörgök és megpróbálok megmozdulni, de olyan fájdalmaim vannak, hogy sehogy sem megy. Lassú, lomha mozdulattal letörlöm a homlokomról a hideg verítéket, becsukom a szemem. Nagyon fáradt vagyok, tudnék két napot egyhuzamban aludni. A pusztahelyzet föld nem olyan kényelmes...
- Hova viszel? – szisszenek fel, és feljajdulok, amikor megemel. Azt a kurva életbe. Szükségem lenne valami lórúgásnyi fájdalomcsillapítóra. Valami ütősre. Karjaimat amennyire tudom, a nyaka köré kulcsolom.
Bocs, hogy ilyen irdatlan szagom van. Asszem' az utca nem nekem való. – motyogom és a fejem a mellkasához hajtom. Lehettem volna találékonyabb, és valószínű az is lettem volna, ha nem vagyok kibaszott függő, ami a sárga földig nyomott le.
Ha a macska nem volt ott, akkor ez a furgon és a melák sincs, remélem, mert nem túl bizalomgerjesztőek, főleg így együtt. – mondom neki, mikor ahhoz a fekete autóhoz érünk. Jó ég, hova a francba visz? És miért nem szólalhatok meg?! Mikor lerak a hátsó ülésre, a lábammal eltornázom magam, hogy kicsit kényelmesebben üljek, bár sehogy sem az. Hátra vetem a fejem, és oldalra döntve nézek a mellettem ülő jóképűre.
- Miért nem szólalhatok meg? – suttogom, hogy az elől ülő ne hallja meg. Összepréselem az ajkaim, és nagy levegőket veszek. Szédülök és az ember nem hajt túl lassan, ami kissé felforgatja a gyomrom, és fél percen belül fuldoklom, amikor gyomrom tartalma nem marad bent tovább. Az egész csak folyékony cucc, hiszen semmi kaja nincs bennem már napok óta, így víz és egy kis tömény keveréke landol a lábaim előtt és a lábamon.
- Ne nyúlj hozzám, csak adj egy zsebkendőt. – krákogom, és kinyújtom a kezem oldalra, mielőtt Aaron még bármit cselekedne. Kellőképpen undorodhat már tőlem, nem is csoda, hiszen én is hányok saját magamtól.
- Hála a jó égnek. Ezt kitakarítod, remélem tudod. – szól hátra idegesen a sofőr, de én nem is figyelek rá. Rosszul vagyok, és már csak azt várom, hogy végre megálljon a furgon, és elálljon a szédülés is.
Miután leparkoltunk, és leáll a motor, kinyílik az ajtó, és egy női hang üti meg a fülemet. Nem tudom ki ez, de lassan emelem fel a fejem, és ahogy Aaron alám nyúl, hogy kiszedjen az autóból, újra a nyaka köré fonom a karjaimat. Csak ezután pillanatom meg a hatalmas nercbundában ékeskedő nőt, aki tetőtől talpig ki van nyalva. Hát ez csodálatos. Emellett még méginkább szarul nézek ki. Felpillantok a villogó táblára és csak női alakot látok, meg egy rudat. Hunyorgok, biztos ezt is csak képzelem. Legalábbis szeretném azt hinni, de kezd bebizonyosodni, hogy ezt nem hallucináció. Egy sztriptizbárba hozott?
- Aaron... – suttogom, és ujjaimmal megszorítom a nyakát. – Mi a szart keresünk itt? – Halkan beszélek, mert megkért, hogy ne dumáljak, de ezt a tényt egyszerűen nem tudom szó nélkül hagyni...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzomb. Nov. 18 2017, 13:00
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Megannyi üzletem van, ez a rendszer nem működne, ha olykor mi sem lépnénk át a határokat, és ekkor észrevétlen, de kapcsolatok születnek. A beépülés rizikós, de ha jól forgatja az ember a lapjait, akkor néha a legjobb helyen lehet, a megfelelő időben. Így történt, hogy Carlos Santiago seggét kihúztam a csávából, és az utolsó előtti pillanatban mentettem meg az életét. Mindketten tudtuk, hogy ez a szövetség tiszavirág életű lesz, de nem bántuk meg. Én elhoztam az égő raktárépületből, és szemet hunytam a tettei, meg az üzletei felett, de megígértem neki azt is, ha eljön az idő, akkor rács mögé dugom. Örökké nem csinálhatja ezt Brooklyn utcáin, ha nem szeretne a sitten kikötni. A drogbáró, és maffiatag amolyan kényes barát lett, és a hölgyei között válogattam az informátorok körében is. Lena remekül ért a férfiak kiforgatásához, ott is füle van, ahol nem kéne, és ez nekünk jól jön, ha olyan ügyet kell felgöngyölítenünk, ahol már nem elegendő a tisztességes hatáskör. Owen nem vak, neki is megvannak a saját spiclijei, ahogyan nekem is, és ha szükség van rá, akkor elővesszük őket, és emlékeztetjük, örökre az adósaink lesznek. Carlos nem kedvel, tudja, hogy az öcsém halála óta jobban ki vagyok élezve a magafajtájára, de a segítségkérésemet nem utasíthatja vissza. A telefonban erőteljesen adom a tudtára, hogy a társaságomban időző hölgyet nem vihetem haza, mert megfigyelnek, nem szeretnék okod adni arra, hogy a legjobb barátom kirúgasson. A láncom sokáig ér, de nem feszítem túl, és Cherry jó nagy pácban van. A drog a legkevesebb gondja, napok óta az utcán él, nem lát ki a kosztól, és olyan fertőzést is összeszedhetett, ami halállal járhat. Gregre bízom a lányt, miközben egyeztetek Carlos egyik emberével, hogy küldjön értünk egy kocsit, mert meglátogatom a főnökét, így némi szervezkedés által, de jön az ígéret, hogy perceken belül itt lesz az autó. A barátomnak megköszönöm, hogy ügyelt a csípős nyelvű kisasszonyra, aztán lehajolok, hogy felvegyem, de jönnek a keresztkérdések.
- Olyan helyre, ahol be kell fognod a szádat, és nem kérdezhetsz. Nem szeretném, ha bajba sodornál még jobban. – morranok fel, és amint meglátom a két melákot, meg a fekete furgont, már nem tétlenkedem.
- Nemcsak az utca nem neked való hely, hanem ez a környék sem. Nem választhattál rosszabbul. – megrázom a fejemet, és köszönve a testőrnek befektetem hátra Cherryt, aztán melléülök, de éber vagyok. A fegyverem ott lapít az oldalamon, soha nem tudhatod, hogy kibe szaladsz bele az éjszaka folyamán.
- Mert nem, légy szíves. – pillantok rá, hogy vegye a lapot, és csendben indulunk meg. Az út nem olyan hosszú, de mivel lesötétített mindegyik ablak, így nem lehet látni, hogy pontosan merre tartunk. A mellette ülő persze nem bírja ki, és az autóba hány.
- Nem nyúlok. – előkotrok egy zsebkendőt, és a kezébe adom, hogy legalább a szájáról törölje le a maradékot, így azonnal a sofőrre nézek, mikor hátrafordul.
- Hogyne…te meg akkor letörlöd a cipőmet is. – egy mosollyal adózom a párbeszédért, és kiszállva suhanok át. A kékjeim a Lenára futnak, és mosolyogva helyeselek. Kiveszem onnan Cherryt, és a táncos lány után osonok, de a kérdésáradat nem szűnik meg.
- Itt fognak ellátni, haza nem vihetlek, mert megfigyelik a házamat. – közlöm vele a rideg valóságot, és a csigalépcsőn felfelé egy szűk előtérbe érünk. Lehajolok, és megvárom, hogy Lena kinyissa az ajtót. A szoba nem túl tágas, de tartozik mellé egy kis fürdőszoba is.
- Carlos szeretne látni Aaron. Nem mondhatsz nemet a felkérésére. – elengedem a fülem mellett a megjegyzést.
- Vendéged van? – mérem végig a kinézetét, mire bólint.
- Akkor megoldom egyedül is. Kelleni fog egy törölköző, a ruháidból pár. Megtérítem ne aggódj, és mondd meg az uraságnak, hogy egy óra múlva meglátogatom az irodájában. – sürgetve teszem le a félig alélt lányt az ágyra, és Lenával karöltve megszerzem a szükséges alapanyagokat. A karfára akasztom a kabátomat, és feltűröm a felsőm ujját.
- Előbb megfürdünk, aztán kapsz egy kis ételt. – a zuhanyzó helyiségbe lépve forró vizet engedek, és hagyom, hogy magától folyjon. A pillantásom többször összeakad a lánnyal, és odalépve mutatom, hogy nyújtja ki a kezét.
- Nem te leszel az első, akit meztelenül látok, most hagyjuk el a formaságokat Cherry. – ha eleget tesz a kérésemnek, akkor levedlem róla a ráaszalódott felsőruházatot, miközben a nadrágja korcát oldom ki.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyVas. Nov. 19 2017, 18:50

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Nem választottam, hanem nemes egyszerűséggel itt ért a rosszullét, és leültem az első adandó alkalommal. Itt nem sok ember járt, és nekem az volt a lényeg, hogy minél kevesebb olyan emberrel fussak össze, akit ismerek. Márpedig New Yorkban elég sok ilyen van. Régen népszerű voltam, én voltam az iskolában az a lány, akivel mindenki barátkozni akart. Miután aztán Wyatt társaságába keveredtem, eltűnt mindenki hirtelen, milyen érdekes...  
Nem tudom, hogy Aaron miért próbál segíteni, vagy hogy egyáltalán azt teszi-e, mert valamit okoskodik, az biztos. Csak tudnám, hogy mi a terve. Nem esik jól, hogy magával cipel, még ha a jószándék vezérli is, a lélegzés is fáj.  
Látom Aaron tekintetén, hogy nem viccel azzal, hogy csendben kell maradnom. Ez alapján arra tudok következtetni, hogy ő sem teljesen tiszta lapokkal játszik. Pedig úgy tűnt, mint aki baromi komolyan veszi a munkáját. Persze ettől függetlenül, lehet, hogy így is van, csak vannak kiskapui. Őszintén szólva, jól esik, hogy megpróbálja jobb útra téríteni az életem, de sajnos annyira elbaszott vagyok, hogy nincs sok esélye. Nagyon is jól tudom, hogy elvonóra lenne szükségem, de nem akarok változtatni az életmódomon. Jobban mondva eddig nem akartam, mert nagyon is jól éreztem magam a bőrömben, viszont most nem vagyok benne biztos, hogy nem jönne jól. Igazából nem hiszem, hogy jobb lenne bármivel is, mert ha józan lennék, akkor sem lenne hova mennem. Még az is lehet, hogy apámék visszafogadnának az után, de őszintén szólva, kurvára nem szorulok az ő könyörületükre.  
Aaron parfümjének illata felüdülés a saját szagomhoz képest. Egyébként is nagyon finom illat, de most főleg... A nyaka köré fonom a karom, és amennyire az erőm engedi, megkapaszkodom benne. Szerintem, ha ezt Wyatt látná, nem hinne a szemének. Nem hiszem, hogy büszke lenne rám, de leginkább az az oka, hogy ide jutottam, hogy meghalt. Nem kellett volna itt hagynia. Dühös vagyok rá valamilyen szinten... Még ha nem is tehet róla.  
Kiszállva a furgonból, nem igazán tudom összerakni a képet, hogy mi a francot keresünk egy sztriptízbárnál, de mikor válaszol, megnyugszom kicsit. Homlokom összeráncolom, mert nem igazán értem, miért figyelik meg a házát. Vajon azért, amiért múltkor hazavitt? Kiderült volna? Nagy szarban lehet miattam is akár, mert igazándiból tényleg nem tartózkodhatna a közelemben, főleg azok után, hogy kibaszott dühös a világra, amiért nincs tisztában teljesen a dolgokkal, amik a baleset estéjén történtek.  
A hátralévő lépéseket úgy tesszük meg, hogy egy szót sem szólok. Így is eléggé bajba sodortam már, nem akarom még jobban, ha már segíteni akar. Legalábbis úgy sejtem, jelen pillanatban nem rosszból hozott ide. Valamiért most teljesen rábízom magam, hiszen úgysem tudok mit kezdeni magammal.  
Ahogy beérünk a szobába, hunyorogva mérem végig a mellettünk álló nőt. Te jó ég, ez a nő szerintem talpig nagy ribanc. Aaron kérdése megerősít benne, de még mindig nem szólok semmit. Eltudom képzelni, milyen ruhákat fog idehozni nekem. Elég kritikus vagyok a göncöket tekintve, de most nem vagyok abban a helyzetben, hogy bármit is elutasítsak. Mélyet sóhajtok, és becsukom a szemem, miután lerakott az ágyra és egy pillanatig szem elől tévesztem. Nagyon remélem, hogy nem azt tervezi, hogy megfürdet, mert az igencsak gáz lenne...  
Mikor visszatér, és a nő kimegy a szobából, Aaronre emelem a tekintetem és kérdőn nézek rá. Nagyon lassan felülök, és megtámaszkodom a kezemen.  
- Most már beszélhetek? – kérdezem, de nem vagyok biztos benne, mert azon sem csodálkoznék, ha az ilyen szobák be lennének kamerázva. Nem hiszem, hogy ebben a bárban csak táncolnak a nők...  
- Gyakran jársz ide? – kérdezem apró mosollyal az arcomon, miközben feltápászkodom, és imbolyogva, Aaron segítségével indulok a fürdő felé. Tudom mit tervez, de nem akarom, hogy ő fürdessen meg. Hamar szóvá is teszi a szándékát, és én szúrós tekintettel meredek rá. Azt már nem.  
- Remélem nem ilyen állapotban... – vágok vissza és engedem, hogy segítsen lehámozni a ruhát magamról. Mikor már fehérneműben állok, zavartan söpröm ki az arcomból a hajamat. Ha nem így néznék ki, egyáltalán nem lennék zavarban, mert látott már pár pasi ennél kevesebb ruhában is, de most nem vagyok olyan állapotban, hogy bármilyen férfi nemű ember rám vethesse a szemét. A hasam felett, a bordámnál még mindig véraláfutásos vagyok, és jó pár karcolás is van rajtam. A karomon erős kéz nyomai láthatóak, ez azé a díler volt, akit túlzottan elragadott a hév, amikor szert kértem tőle. A tűnyomokról már említést sem teszek.  
- Oké. Maradjunk abban, hogy én bemegyek így a zuhany alá, és kiadom neked a fehérneműket. Majd ha kell segítség... szólni fogok. – Kompromisszumot ajánlok, mert nem akarom, hogy hozzám érjen. Mocskos vagyok, és magamtól is undorodok.  
- Ezeket meg... – a ruháimra bökök a fejemmel. - ...dobd ki nyugodtan. – A mosás sem segítene rajtuk, mert úgysem venném fel őket még egyszer. Csak arra emlékeztetne, milyen undorítóan néztem ki...  
Ha Aaron belemegy abba, hogy egyedül álljak a zuhany alá -márpedig bele kell, hogy menjen, mert ha nem így tenne, kisebb hiszti övezné a bulit -, lassú, nyugodt léptekkel állok be a folyó víz alá, és arcomra kiül a beteljesülés boldog mosolya. Te jó ég, mennyire kellett ez... Pár pillanatig állok a víz alatt, míg a mocsok nagyjából lejön rólam, majd kihúzom a zuhany ajtaját, és megfordulok.  
- Kapcsold ki, kérlek. – mondom, mert nem bírok hátra nyúlni a kezemmel, és ha segít, utána hátranyújtom neki a levetett, vizes melltartót. Az alsó már nem is érdekes, így óvatosan lépkedve bújok ki belőle, és dobom magam mögé a földre, majd csak állok a víz alatt percekig. Kezdek kijózanodni, de jelen esetben nem bánom, mert így is elég bajom van, és amit kaptam a dílertől, nem éppen boldogságot adott. Pedig azt kellett volna.  
A hajamba túrok, és egy kis sampont nyomva a kezembe mosom ki a már rasztásodó tincseket. Olyan lassan mozgok, mint egy lajhár, és néha fel-felszisszenek a fájdalomtól.  
- Szerintem a bordám még mindig nem forrt össze. – jegyzem meg a fal mögött álló férfinak, miközben az életmentő illatos tusfürdővel mosom magam tisztára. A tisztálkodók mellett találok egy borotvát is, amivel amennyire tudom, leszedem magamról a női létemet zavaró tényezőket.  
Kell még körülbelül tíz perc, mire már jobban érzem magam, és kinyitom a zuhanyzó ajtaját, Aaronnek háttal állva. Még mindig nem vagyok szégyenlős, de ő mégis csak a volt pasim bátyja, és amúgy sem vagyunk olyan viszonyban, hogy meztelenül lásson. Kinyújtom oldalra a kezem, és mély levegőt veszek. Ha odanyújtja a törölközőt elveszem, magamra csavarom, és megfordulok. Lahajtott fejjel nézek fel rá. Szégyenlem magam, mert bárki is ő, megalázó volt az egész, és még mindig az.  
- Most már százszor jobban érzem magam. Köszi. – mondom, és a segítségét kérve lépek ki a zuhanyból. Nem hiszem el, hogy ez velem történik...  




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyHétf. Nov. 20 2017, 20:39
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Az ötletem hajmeresztő, utálok szívességet kérni kétes alakoktól, de ma este megteszem, mert úgy látom, hogy nincs más választásom. Egyedül nem fogom az utcán hagyni a csajt, bármennyire is nagy legyen közöttünk az érdekellentét, még most is tudom, hogy az öcsém szemen köpne, ha cserbenhagynám a barátnőjét. Cherryről jóformán nem tudok semmit, azzal tisztában vagyok, hogy miféle családból származik, ez még Wyatt életében sem volt tabu, és titok sem. Azóta sok minden megváltozott, a testvérem idő előtt ment el, és nem bírom feldolgozni a tényt, hogy már nincs többé, főleg a tisztázatlan körülmények a halálát illetően. Carlos nem a szívem csücske, de ő van a legközelebb, és ha nem szeretnék egy éjszakai kórházi látogatást, akkor minél előbb intézkedem. A fekete furgon megjelenésétől kezdve már józanabbul gondolkodom, és egyszerűen a karjaim közé kapva a lányt, hagyom el a bár melletti sikátort. A sofőr fölényesen pillant hátra, amikor Cherry kiadja a gyomra nem túl nagy tartalmát. Én nem fogom felszárítani, sem megtisztítani, az árát nagyon szívesen megtérítem, de ennél többről nem lehet szó. A táncos helyszín előtt vár Lena, és a hiányos öltözete. Nem veszem zokon, valószínűleg a munkából ugrasztották ki, hogy előkészítsen nekünk egy szobát, és a gyanúm be is igazolódik, mert sietősen mutatja felfelé az utat a csigalépcsőn. Cherry a természeténél fogva kíváncsi, de nem adok választ egyelőre a kérdésáradatra, és örülnék neki, ha valóban vissza venne egy csöppet ebből a gyerekes viselkedéséből, mert nálam is hamar borul ki a bili. A fejemet is le kell hajtanom, hogy beférjek az ajtón, és letegyem az ágyra. Egy gyors párbeszéd, közlöm Lenával, hogy amint végeztem a lány rendbetételével, akkor lemegyek a házigazdához is, de várnia kell rám. A törölközővel, a sima farmerral, és a sötétkék felsővel látnék munkához, de aztán eszembe jut ez a sok csajos dolog.
- Lena várj…fehérnemű is kellene. Én ebben nem vagyok szakértő, de most találtunk rá az utcán, és nincs egy normális gönce sem, amit felvehetne. Kifizetem, tudod jól. Holnap átjöhetnél, vagy a szokásos helyen megebédelhetnénk. – mosolyodom el. Nem szeretem, ha megbélyegzi a csajt, elég jó a szakmájában, és jelenleg arra gyűjt, hogy elvégezhesse a nővérképzőt. Anya már felajánlotta a segítségét, de nem élt vele. Saját erőből akar kijutni innen, és ezért nagyra értékeltem az igyekezetét. Az egyik közeli szekrényből kivesz egy fekete szettet, maga elé próbálja, aztán bólint, és már ott sincsen. Megközelítem a kis barnát, a szaga még mindig elviselhetetlen, de percek kérdése a procedúra.
- Beszélhetsz, de fogd vissza magad, és az erődet is tartalékold. A víz sem marad meg benned, nem most jött el az ideje, hogy beszámolót tartsak. – forgatom meg a szememet a következő kérdésén, és veszek egy mély levegőt.
- Elég gyakran, de ez az én dolgom, és nem a tiéd. – jegyzem meg mellékesen, és felsegítem az ágyról, de mielőtt ez megtörténne, még kibújtatom a felsőjéből, és a nadrágot is lehámozom róla. A víz alatt csak hosszabb, és kényelmetlenebb lenne a szituáció, de meg van rökönyödve, hogy én leszek a szárnysegédje, és visszautasítja, hogy beálljak vele együtt. A kezénél fogva óvatosan vezetem be a szűk térbe, ahol már folyik a meleg víz, hiszen idő kell hozzá, hogy felmelegedjen.
- Nem, akadt olyan lány, aki végighányta magát, ennél jobb pozícióból indulsz. – mosolyodom el, igaz csak futólag jelenik meg a képemen ez a gesztus, mert utána visszatérek az eredeti felálláshoz. Alkudozni kezd, ha ez megy neki, akkor még van benne szufla, és nem tűnik egy elveszett báránynak.
- Rendben, legyen így, de azonnal szólj, ha szédülsz. A meleg víz árthat a közérzetednek. – szólalok meg halkan, és megvárom, hogy beálljon a fülkébe, aztán rácsukja annyira az ajtót, hogy ne leskelődjek, de így is látom a testének a sziluettjét.
- Eldobom addig, várj meg. – csak egy pillanatra szaladok ki, és a kukába csomagolva hajítom bele, és a szekrényről elcsenve a parfümöt fújom be. Nem kell sok, már ott állok a két ajtó között, mikor nyikorogva elhúzza a műanyag nyílászárót, és a melltartója kikapcsolására kér. Más helyzetben még imponálni is, mert nem csúnya. A hátán lévő zúzódások, a kezén lévő sebek…bárcsak ne nyúlt volna droghoz. Egy laza mozdulattal oldom ki, és veszem el, amit a kezembe gyűrök, és türelmesen várakozva végül megkapom a másik kiegészítőt is.
- Mosakodj meg alaposan. – ordítom túl a zubogó forrást, és a többihez ejtve már ez is a múlté. Nem vagyok rest azért felmérni a méretbeli különbségeket, de simán van neki akkora, mint Lenának. Az ajtófélfának dőlve szemlélődöm, kerülöm a központot, de minduntalan visszaszalad oda a tekintetem. Milyen lehetett fénykorában Cherry? Fehérbőrű, hamvas?
- Ebben lehet igazság. A barátom megvizsgált, és az ötös, illetve a hatos bordád kritikus. – fonom össze a karjaimat a mellkasom előtt, és mosolyogva nézek le a csempézett padlóra. Az illatok már nem facsarják az orromat, és amikor elhúzza az ajtót, odanyújtom neki a törölközőt, kicsit játszva a vakot. A végén kinyitom a szememet, és éppen ekkor fordul meg ő is, de már rajta van a frottír szerencsére.
- Sokkal illatosabb is vagy. Nincs mit. – heccelem, de észreveszem, hogy a haja teteje még habos.
- Fordulj meg egy pillanatra. – kedvesen kérem meg, és ha bizalmat előlegez meg nekem, akkor mögé lépek, és újra megnyitva a csapot tolom alá.
- Nem mostad le jól. – túrok bele a hajába, de a mellkasom a hátának vetül. Odalent furcsa bizsergést érzek, hiszen én is vizes leszek, de nem hátrálok meg.
- Most már jó, és adok egy másik törölközőt. – engedem el, de végigsimítok a hátán előtte, ahol a véraláfutások is vannak.
- Pihenned kellett volna Cherry. – suttogom a fülébe, aztán eltűnök, mint a kámfor, és elhozom a váltást.
- Tessék…hozok fel valamit enni, addig öltözz fel, és ne kíváncsiskodj, mert meg kell, hogy öljelek. – amolyan vicces hangulatban távozom, és alig érek le a lépcsőn, már Melissa rohan felém, és a nyakamba veti magát.
- Aaron…istenem, meséltem Lena, hogy itt vagy, meg egy lány is veled. Állítólag az utcán találtad. – bólintok, és megkérem, hogy hozzon nekem két nagy szendvicset, mindennel tele.
- Felviszem nektek, és jó lenne, tudod. – kacsint rám, de csak vigyorgok. Kétszer feküdtem le vele, és tényleg tud a nő, de most nem vágyom a társaságára..
- Két teát is hozz fel. – szólok még utána, és felsietek a lépcsőn.
- Jön a reggelink. – csapom össze a két tenyeremet, és az ágy szélére ülök le.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyKedd Nov. 21 2017, 02:27

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Tetszik, hogy Aaron ennyire segíteni akar. Még ha tagadná sem hinném el, hogy nem. De miért csinálja? Talán ezzel próbálja enyhíteni kicsit a lelkiismeret furdalását, amiért nem foglalkozott eleget az öccsével? Hiszen az nem az ő hibája volt csak, ugyanis Wyatt tudomást sem akart szerezni a családjáról. Néhány napot kivéve folyton úgy jött el otthonról, hogy mindig volt valami baja, de nem igazán tudtam kiszedni belőle az okokat, mert örült, hogy megszabadult a rokonoktól kicsit, nemhogy még akkor is róluk beszéljen. Szerette a családját, de azt nem tudta elviselni, hogy rosszként tekintenek rá, amiért ő egy kicsit jobban élvezte az életet.
Aaron pasiból van, így nem lep meg a válasza, a téren, hogy gyakran megfordul a bárban. Azt már nem tudom, hogy vendégként jön, hogy a nők a kegyeit lessék, vagy csak valamiféle munka miatt jár erre. Nem is érdekel, voltaképpen csak mosolyogva bólintok a válaszára. Engedem, hogy segítsen, mert a nagy mozdulatokat nem tudom megtenni egyedül, a fehérnemű pedig még nem okoz gondot.
- Ez az. Még azért ne szóld el magad. – haloványan mosolygok vissza rá, mielőtt bemennék a zuhany alá. Hirtelen ér a víz, amúgy is szédülök, így nem tesz rá nagy mértékben a melegség. Jól esik, elmondhatatlanul. Nagyon rég nem vágytam ennyire semmire, mint most a tisztálkodásra. Borzalmas, milyen mocsok jön le rólam, a zuhany fehér tálcája egy-egy nagyobb adag víz találkozásával szürkére színeződik. Undorító. Aaron a kérésemre gyorsan kikapcsolja a melltartót, nem szórakozik vele. Lehámozom magamról az alsóval együtt, és kinyújtom neki a résen keresztül.
Lassan mozgok, mégis néha belenyilall a tüdőmbe és a bordáim közé egyaránt a fájdalom. Aaron válaszára elfintorodom.
- Nem sokat mond nekem az ötös és a hatos, lényeg a lényeg, hogy kibaszottul fáj. A kórházba viszont nem megyek vissza. – mondom neki válaszul. Irtózom a kórháztól, de félek, hogy nincs más megoldás. Egy röntgen biztos nem ártana, mert az a gyanúm, hogy a törött borda miatt megy olyan nehezen a légzés, és gondolom nincs messze a tüdőmtől a törés… Elég sok Grace Klinikát néztem ahhoz, hogy tudjam, ha a bordatörés a tüdővel találkozik, annak nem lesz jó vége.
Pár perc mosakodás után kinyúlok a törölközőért, és csak magamra csavarom azt. A kezemet nyújtom Aaron tenyere felé, mikor óvatosan megfordít, és beljebb támogat kicsit. Először nem tudom, mit akar, de kérdés nélkül megteszem, amit kér. Egyel beljebb lépek, és ő mögém lép, a mellkasát pedig a hátamnál érzem. A gyomrom öklömnyi nagyságúra ugrik össze, és amikor a hajamhoz ér, az csak tetézi a helyzetet, de meg sem mozdulok. Megköszörülöm a torkom, és mikor közelebb hajol, és a hátamon simít végig, visszafojtom a levegőt. Egy szót sem szólok, mert bennem reked az összes szó. Nem tudom, hogy a meglepettség az oka, vagy éppen más, de mire feleszmélek, már ott sincs. Összeráncolom a homlokom.
- Ez meg… most?! – értetlenül motyogok magam elé, mire megfordulok, és lassan kilépek a zuhanyból a falat használva támaszul.
- Úgysem lennél képes rá. – mosolyodom el, de rá sem nézek Aaronre, csak elveszem a másik törölközőt tőle, és ahogy kilépett a helységből, leejtem magamról a vizeset. Megszárítkozom, és a csap melletti ruhákból veszem el a fehérneműt, ami éppen passzol rám. Nagyon lassan mozgok, eltelik tíz perc is, mire mindent felveszek. A hajamra csavarom a törölközőt, és turbánban a fejem tetején tornyozik. A tükörbe nézek, és elszörnyülködök azon, hogy mennyire nyúzott az arcom, illetve, hogy a felső igen szép belátást biztosít a kebleimre. Nem mondom, hogy konzervatívan szoktam öltözködni, de jelen helyzet nem kívánja meg, hogy a köldökömig kivágott felső legyen rajtam. Minden esetre nem izgat túlzottan a dolog, mert nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogassak, örülök, hogy ez a… nem tudom minek nevezzem nő hajlandó volt adni nekem a saját ruháiból.
Komótos léptekkel indulok kifelé a szobába, ahol Aaron az ágy szélén ül. Leülök mellé a szélére, és ránézek.
- Bocs, hogy elbasztam az estéd. – mondom neki komolyan, bár fogalmam sincs, mi volt a terve. – És nem tudom, miért csináltad, de tényleg köszi. El nem tudom mondani, hogy mennyire jól esik, hogy letudtam fürdeni, és… hogy nem hagytál ott. – Az alkohol még kissé megrészegít, de a szer, amit a díler adott, már majdnem teljesen kiürült a szervezetemből, így nem vagyok már beszámíthatatlan. Az ajtón kopogás hallatszik, és odakapom a fejem. Nem szólok egy szót  sem, mikor egy újabb nő libben be a kis szobába. Jó isten, miket rejt még ez a kóceráj?!
- Itt a reggeli. Ha kellek Aaron, tudod hol találsz. Szabad vagyok egy ideig. – kacsint a mellettem ülőre, én pedig próbálom leplezni a mosolyomat. Nem tudom ki előtt szólalhatok meg, és ki előtt nem, így inkább csendben vagyok. A nőnek láthatólag bejön Aaron, és szerintem már volt is köztük valami, ha tippelnem kellene. Próbálom figyelmen kívül hagyni, ahogy kelleti magát, és nem ránézni, de akaratlanul is végigmérem a tekintetemmel. Ő sem piskóta, és nem tudom, hogy honnan ismerik ilyen jól Aaront, de lehet jobb is, nem is vagyok rá kíváncsi. Vagyis dehogynem, mert érdekelne, hogy talán ennek a Bennett fiúnak is van valami szenvedélye?!





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyKedd Nov. 21 2017, 18:35
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Számomra nem újdonság, hogy másokon segítsek, láttam már sokkal rosszabb állapotban lévő lányt is, de Cherry más. A testvéremnek köze volt hozzá, lefeküdtek egymással, és úgy hiszem, hogy Wyatt szerette is, de ezt nehéz lenne megmondani így távlatból, és halottak fejében már nem olvasok. Elbambulok, a zuhanykabint lesem, miután már kivittem a külön életre kelt ruhadarabokat, és gondosan becsomagolva kihajítottam őket. A barna hajú lány hátán több a megmagyarázhatatlan sérülés, én megértem, hogy az utcán volt napokig, de aggasztó a kinézete. A szája is kisebesedett, ugyebár fel volt szakadva, a bordáiról nem is beszélve, aminek jelentését nem tudja. Lehorgasztom a fejemet, és elmosolyodva adok neki felvilágosítást.
- Tudod az ötös és a hatos bordád találkozásánál valószínűleg törés van. Ez életveszélyes lehet, ha nem kezelik, vagy nem fekszel, amíg összeforr. Túl sok mindent nem tudnak tenni vele, de azért érdekelne, hogy miért félsz annyira a kórháztól. Nekem az édesanyám mentős diszpécser. – szólok be neki, és magam is meglepődöm, hogy az életem ezen részét megosztom vele. Találkozott futólag ugyan a szüleinkkel, de más, ha én beszélek róla, és más, ha az öcsém teszi azt…vagy tette azt. A kis Bennett soha nem értette meg, hogy az őseink hősök mások szemében nézve, nap, mint nap kockáztatják az életüket, mert anyán is sok múlik, ahogyan apán is. Én felnéztem rájuk, de Wyatt mindig kilógott a sorból. Nem illett hozzá az enyelgés, nem tudott beilleszkedni a családba.
- Tényleg tervezőmérnök akart lenni Cherry, vagy ezt kitaláltad? – nem venném zokon, ha így tenne, és megvárom a törölközővel a kezemben, hogy elhúzza az ajtót, és úgy válaszoljon nekem, de ebben a pillanatban én is eljátszom, hogy szorult még belém egy kis jó modor. A készülődését tekintve a gyorsak közé sorolnám, akadt olyan barátnőm, aki képes volt órákon keresztül a fürdőben tollászkodni, és az agyamra ment vele. Mélyeket sóhajtok, és elgondolkodom azon, hogy egyáltalán miért fordult meg a fejemben, hogy összehasonlítsam a testvérem csaját egy exemmel. Ki érti a hajnali észjárásomat. Felvezetem a kékjeimet rá, és segítek neki kilépni, mert a gyengeség, és a többnapos kimerültség egy tisztálkodástól nem fog elmúlni. Észreveszem, hogy még habos maradt a haja teteje, és zokszó nélkül tolom vissza, de nagyon ügyelek rá, hogy ne sértsem meg. Törődően, szinte már intimnek beillő a zuhany alatti szituációnk, amiért a háta a mellkasomnak feszül, és én gondoskodom róla. Remek az illata, nem tudok ellenállni neki, és egy kicsit beleszagolok hátulról a barna hajzuhatagba. Ostoba módon húzom végig a kezemet a gerince vonalán, és a józan pillanatom visszanyerése érdekében egy másik frottírt hozok, és kifogásként az ételre hivatkozva száműzöm magam az emeletről. Melissa odalent vár, simán kérhetnék tőle bármit, mert tudom, hogy odavan értem, pontosabban az együttléteinkért, de nem nyújtom el a kérésemet, megspékelem egy teával is, aztán visszasétálok az emeletre. Lena szobája nem nagy, de közel van a belvároshoz, és a tanfolyam helyszínéhez is, ahova a jövő héttől fog járni. Leülök az ágyra, és megvárom, hogy Cherry csatlakozzon hozzám. A ruhák pontosan illenek rá, és igen…a keblei sem kicsik.
- Nem basztad el az estémet, és nem kell hálálkodnod. Mázlid volt, hogy én is ott voltam, mert most magyarázkodhatnál a rendőröknek. – fűzöm össze a két tenyeremet, és az ölembe fektetem. A szemközti párás helyiséget bámulom, mikor kinyílik az ajtó, és Meli felhozza a kért adagokat egy-egy tálcán.
- Igazán hálás vagyok, de most nem vagyok egyedül, és nemsokára le kell mennem Carloshoz is. – ebből veszi a lapot, nem is zavar tovább, de még kacéran rám tekint, és becsukja maga mögött az ajtót. Megelőzve Cherryt állok fel, és ügyesen egyensúlyozva hozom oda a tálcánkat.
- Tessék…de csak óvatosan egyél. A tea a bónusz. Ez a legjobb szendvics egész Brooklynban, ez is az oka annak, hogy sokat járok erre. – mosolyodom el, és lehuppanok mellé. Nincs kedvem órát dumálni, így a két kezembe kapva a bagettet, kóstolok bele, és hunyom le a szememet, mert rohadt éhes voltam már én is. Jól megrágom a falatot, és utána tekintek a mellettem ülőre.
- Hol ismerkedtél meg Wyattel? – nincs kedvem forszírozni a menekülését, a kétes családi hátterét, mert semmi közöm hozzá, de azért a csend is elég béna lenne közöttünk.
- Soha nem mesélt rólad odahaza, vagy nekem, és ez fura. Eltávolodtunk, de azt hittem, ha lesz csaja, akkor legalább nekem elmondja majd. Szeretted őt? – kíváncsian kortyolok bele a teámba, és tartom fogva a pillantását.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzer. Nov. 22 2017, 01:44

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Tisztában vagyok azzal, hogy nem volt jó ötlet eljönnöm a kórházból idő előtt. Tudom, hogy pihennem kellett volna kicsit tovább, de egyszerűen nem szeretem a kórházakat és kész. Mosakodás közben hallgatom Aaron felvilágosítását, és tudomásul is veszem.
- Nahát, Aaron Bennett akkor te most doki vagy vagy mi a szösz? – elmosolyodom, mert tetszik, hogy ennyire képben van a dolgokkal. Tudom, hogy az anyja mit dolgozik, futólag találkoztam vele néhányszor.
- Az anyád nem csíp engem. – jegyzem meg csípősen, mert mélyen él az emlékeimben, ahogy rám nézett, mikor szembe találkoztam vele a folyosón Wyatt szobájából kifelé menet, hát… nem voltam topon aznap reggel, maradjunk annyiban.
- Nem félek, csak nemes egyszerűséggel utálom. Tudod, az a szag, amit már a bejárati ajtónál érezni. A gyomrom is felfordul tőle. – elfintorodom. Tényleg nincs különösebb oka, hogy nem szeretem a kórházakat, csak ennyi.
Aaron hirtelen témaváltása kicsit meglep. Nem csodálkoznék, ha ezen a mondatomon rágódna azóta, amióta legutóbb beszéltünk egymással.
- Nem kamuztam. – mondok csak ennyit, hiszen Wyatt tényleg építészi babérokra akart törni. Nem vágyott semmiféle olyan munkára, amilyen a családja többi tagja végez, és nem azért, mert elítélte volna őket. Tulajdonképp tudom, hogy valahol mélyen tisztelte őket azért, amiért olyan munkát végeznek, amilyet, de hogy ezt valaha is bevallotta volna… nos, ezt sajnos már sosem tudjuk meg.
Aaron kis incidense szöget üt a fejemben. Összezavar, amiért a múltkor még olyan arrogánssal viselkedett velem, most meg épphogy nem kikezd velem a zuhany alatt. Komolyan nem értem, és kicsit bele is szédülök a cselekedetébe.
Öltözködés közben én is végignézem minden egyes karcolásom, hegem és ütésnyomom a bőrömön. Nem egy csúnya van köztük, megcsóválom a fejem, mert nem tetszek magamnak. Igazából magamra sem ismerek. Lehet, hogy tényleg pihennem kellett volna még, de nem is én lennék, ha nem szegtem volna meg az orvos előírásait.
Komótosan megyek ki és foglalok helyet az ágyon Aaron mellett. A reakciója meglepő, de nagyon is jól tudom, hogy elcsesztem az estéjét, hiába is szabadkozik. Nyilván a háta közepére sem kívánt egy drogos, napok bűzétől szagló nőt.
- Hát… lehet, hogy ezúttal jobban jártam veled. Mindegy, tényleg kösz. Majd legközelebb elkerülöm a jardokat. – elmosolyodom, de ez egy kínkeserves, erőltetett szájhúzás a részemről, ugyanis belegondolok, hogy mivel és hogyan fognak telni az elkövetkezendő napjaim. Heteim. Hónapjaim. Ki tudja, talán napjaim sincsenek hátra, mert amint kiderült, nem vagyok épp a megtestesült utca gyereke.
- És most mi a terved? – érdeklődöm, mert nyilvánvalóan elválnak az útjaink. Ő megy a saját dolgára, én pedig továbbra is megpróbálom túlélni a napokat. Talán felkeresem az egyik régi barátomat. Vagy mit. Barát… Lófasz.
A beszélgetésből a szobába lépő, illatfelhőt maga után húzó nő zökkent ki, akinek megpróbálom kerülni a tekintetét, de láthatólag, vagy háromszor végigmér, miközben Aaronnel flörtöl. Ez azt gondolja, hogy van köztünk valami. Már szólásra nyitnám a szám, hogy ne aggódjon, de az utolsó pillanatban feleszmélek, hogy kussban kell maradnom, és csak mélyet sóhajtok. Visszafogom magam, bármilyen nehéz is, és csendben nézem, ahogy párbeszédet folytatnak egymással, amíg ki nem megy a nő a szobából. Aaronre emelem a tekintetem, de még mindig nem szólalok meg, próbálom magamban tartani, amit gondolok, bár tökre egyértelmű, hogy van valami köztük, semmi közöm nincs hozzá.
- Ez is… - megköszörülöm a torkom, mert csak nem tudom befogni a számat, és elmosolyodom, mielőtt a szendvicsbe harapnék. Persze, ez gondolom csak másodlagos indok, amiért errefelé jár többször is.Te jó ég, de rohadt éhes voltam már. Szerintem az elmúlt pár napban, legalább öt kilót leadtam, pedig nem volt rajtam annyi felesleg sem.
- Köszi, ez jól esik, tényleg nagyon finom. – mosolygok, és lassan rágok. Tényleg nagyon finom, de jelenleg szerintem egy szelet üres kenyér is felüdülés lenne a számomra.
A kérdése megtöri a csendet, de nem vagyok biztos benne, hogy kész vagyok ilyesmikről beszélni neki. Pár pillanatig gondolkodom, hogy az őszinte, halál cuki sztorit meséljem el neki, vagy ferdítsek valamit. Nincs sok köze hozzá, még ha a bátyja is volt.
- Egy fánküzletben. – vonok vállat, és nem is akarom tovább firtatni a sztorit. A teába kortyolok, és figyelem, ahogy Aaron eszik. Ő is éhes volt, ahogy elnézem, mert hamar elpusztítja az előtte lévő szendvicset. Mikor ecsetelni kezdi, hogy Wyatt sosem beszélt rólam, kicsit szarul esik, de jól leplezem a helyzetet.
- Mi… - kezdek bele, de meg kell gondolnom, hogy mit is mondjak. - … mi sosem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. Valahol tudat alatt ott volt a gondolat, de… - Nyitott volt a kapcsolat. Hebegek-habogok, nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő válasz a kérdésére. Egyébként sem tartozik rá.
- Most erről inkább nem beszélnék. – mondom zavartan, és újból a szendvicsbe harapok. Lefelé nézek, nem akarok Aaron átható tekintetével találkozni. Persze, hogy szerettem az öccsét, de sosem mondtuk ki egymásnak. Apró jelek voltak mindig, de konkrétumról sosem beszéltünk. Ebbe belegondolva pedig most letaglóz a tudat, hogy soha többet nem lesz lehetőségem rá elmondani neki, hogy szerettem. Aaron nem jó pillanatban tapintott a kérdésre, bár nem tudom, hogy van-e egyáltalán erre megfelelő pillanat.
Kínos csend áll be, és csak azt hallani, ahogy öntöm magamba a teát. Megiszom az egész pohárral, a szendvicsből hagyok egy keveset, mert olyan nagy, hogy nem bírja el a gyomrom, ami most amúgy is összeszűkült attól, hogy az utóbbi napokban keveset ettem.
Leteszem a poharat a tálcára és elnyúlok az ágyon.
- Nem bánod, ha ledőlök kicsit? Csak amíg lemész beszélni azzal az emberrel. Aztán itt sem vagyok utána persze, csak szükségem lenne egy kis alvásra. – kérdőn nézek rá, és ha belemegy, lehunyom a szemem, az álom pedig pillanatokon belül elnyom. Milyen jó puha ez az ágy…



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzer. Nov. 22 2017, 20:19
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆



A zuhany mellett állva egyértelmű, hogy mosolygok azon a megjegyzésén, hogy az anyám nem csípte. Már nem lakok otthon jó ideje, nekem maximum egyszer lett említve, hogy az öcsém hazahozott valakit, de ez a bemutatás nem volt hosszú életű, és a testvéremet ismerve amúgy sem lehet komolyan venni. Ebben valahogyan hasonlítottunk Wyattel, mert nekem se akadt még olyan nő, akiért tűzbe mentem volna az édesanyámon kívül, de a végén meglepetés ér, ha Cherry mégis többet jelentett neki, mint ahogyan az elején gondoltam volna.
- Az anyám hajlamos negatívan feltüntetni embereket, de megvan rá az oka. – a kisebb fiáról sem hitte el nagyon sokáig, hogy drogos, de apa egyszer úgy találta meg az utcán, ahogyan én, és a szeme elé vetette a szerelmük gyümölcsét. Anya nem sokszor ütött, de akkor egy hatalmas pofont kevert le a testvéremnek, aki zokszó nélkül tűrte, mert tudta, hogy szégyent hozott a családra. Ebből a szempontból érdekes, hogy nem apa, hanem anya bántotta. Az ő féltésénél nincs is nagyobb, ezért nem csoda, ha mostanában minden egyes nap felhív valami ürüggyel, de nem bánom, mert nekem is jól esik a törődése.
- Azt senki sem szereti, de gyógyulni másképp nem lehet. – rázom meg a fejemet, és előkészítem neki a törölközőt. A könnyed és humoros beszélgetés másodpercek alatt csap át valami komolyabba. Nem szoktam önként fogdosni nőket, főleg nem úgy, hogy tudom, hogy a tabuba sorolandó, de csábít az illata, és a kecses csípője is. Szó szerint kiszárad a szám, és a nadrágomban is szűk lesz a helyzet, ha nem szabadulok a bűvköréből, ezért valami olcsó mentséggel szaladok le a földszintre, hogy Melissától kérjek egy kis harapnivalót. Az eszem még a helyén van, így nálam van a pisztolyom is, de ha nem muszáj, akkor ma este nem alkalmaznám, vagy éppen reggel, mert inkább afelé tartunk már. Lena ágyán várom be a fürdőszobában időző lányt, és ha már kijön, akkor végigmérem. A ruha pontosan illik rá, csak nézem őt, miközben leül mellém. A hálálkodástól zavarba jövök, és feszengeni kezdek, ezért jobb is, hogy Meli megszakítja ezt a részét a beszélgetésünknek. A felkérésére már nem is reagálok, egyszerűen nincs kedvem, és most máshol járnak a gondolataim is, ezért gyorsan leépítem, és Carlosra meg Cherryre hivatkozok. A tálcákkal együtt ülök le, hogy együnk, mert nemcsak ő, hanem én is farkaséhes vagyok. Jóízűen állok neki az étkezésnek, és nem vagyok rest közben az öcsémről kérdezni. Az ismerkedés fázisából is kimaradtam, így evidens, hogy azzal indítok.
- Egy fánküzletben? Ott dolgoztál, vagy éppen vásároltál? – kortyolok bele a teámba, de oldalra van döntve a fejem, és várakozva pillantok rá. A sztori még folytatódik, mikor megemlítem neki, hogy én nem tudtam különösebben a létezéséről, és annál a bizonyos, ámbár kényes tudakozásnál le is fagy egy pillanatra. Nem mondok semmit a nyilvánvalóra, hogy hivatalosan nem voltak egy pár. Én nem tudom, hogy náluk ez hogyan működik, de ha már összejársz valakivel kefélgetni, aztán meg egyre többször keresed a társaságát…abból érzelmek lesznek, ha akarjuk, ha nem.
- Rendben. – nem nyúzom tovább, csendben eszegetünk egymás mellett, én hamarabb pusztítom el a sajátomat, és ki is dobom a kukába a szemetet, a tálcát meg az asztalra helyezem, mire ő is végez. A kijelentésének valószínűleg köze van az előbbihez, és talán túlléptem egy határt. Én sem szívesen diskurálnék egy olyan emberről, aki már halott, és mélyebb emóciók kötöttek hozzá.
- Igen, már vár Carlos. – bólintok, és még egyszer körülnézve hagyom el a szobát. Az alsó szinten van egy összekötő folyosó, ott vágok át, és be is térek a bárba, ahol nagy a tumultus így hajnali négykor is. Nem mondom, hogy nem lenne kedvem megnézni mondjuk Lena egyik műsorát, de a híresztelések alapján VIP vendége van, és engem vár a tulaj. Szergej és Igor a két melák már jönnek is elém, és egy nézésből tudom, hogy követnem kell őket. Az iroda az  
épület másik felén van, de nem bánom, hogy van időm felkészülni a találkozásra. Az ajtót kitárva a kolumbiai férfi feláll az asztalától, és az egyik üres székre bök.
- Aaron olyan régen láttalak, már szinte el is felejtettem, hogy létezel. – grimaszba rándul az ajka, de én csak elmosolyodom ezen.
- Neked is szép estét Carlos. Miért akartál látni? – ostoba kérdés, betörtem a bárbája, és magammal hoztam egy idegent is.
- Ki ez a nő, aki befoglalta Lena szobáját? Tudod, hogy akárkit nem hozhatsz ide…. – már felkészültem lelkiekben erre a kérdésre, így összeérintem a két tenyeremet, és holt nyugodtan felelek rá.
- Az öcsém barátnője…bajban van. Tartozol nekem, így aki kérdéseket tehet fel az én vagyok. A múlt héten is majdnem lebuktál Carlos, jobban ügyelhetnél a szállítmányokra. – komoran pillantok rá, és belemegyünk egy másik macska-egér harcba. A végére már lenyugszik, és whiskey-vel is megkínál, de nem fogadom el, viszont kopogással zavarnak meg bennünket.
- Elnézést Carlos…Aaron…a lány…vérzik. – nem értem, hogy hol, de aztán Lena tekintetéből lesüt, hogy nagyobb a gond, mint elsőre gondoltam.
- Van egy magánorvosom, szólok neki. – már nyúl is Carlos a telefon után, én meg felpattanva követem az informátorom. A szobába lépve Cherry már fehér, mint a fal, és az ágynemű totál vörös.
- Ez…ugye…nem? – érdeklődök hátratekintve, de a jelzésértékű tekintet többet mond minden szónál. Kitől lett terhes?
- Siessen már az a nyamvadt dokiii – kiabálok ki, és odaülnék az ágyra, de Melissa terel ki. Hiába akadályoznám meg, a mellkasomra fekteti a tenyerét.
- Vigyázunk rá, amíg ideér az orvos, de nem kell látnod ezt. – csukja be az ajtót, és idegesen döntöm neki a fejemet a szemközti falnak.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyCsüt. Nov. 23 2017, 22:13

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
Aaronnel folytatott beszélgetésem alatt a gondolatom folyton arrafelé terelődik, hogy mi lesz a mai nap után?! Ő sem játszhatja folyton a hőst, mint azt most is tette, és mellesleg nem is várhatja el senki sem tőle, hiszen az ég világon semmi közünk nincs egymáshoz azon a közös tényezőn kívül, hogy mind a ketten szoros kapcsolatban álltunk az öccsével. Sőt mi több, már ezért is meghurcolhatják, hogy segített bármit is, és a kezébe vette a sorsom fél napra. Nem nyugszik, amig nem fogja kideríteni, hogy mi történt pontosan a baleset estéjén, és bármennyire is próbálom elhessegetni a gondolatot, nem vagyok biztos benne, hogy a kedvességét nem vezérli némi hátsó szándék. Érthető lenne, a helyében én sem nyugodnék, de én jelen helyzetben a saját életemet jobban féltem, mint bárki másét, így tőlem biztos, hogy nem fogja megtudni, hogy az apám kocsija volt amiben ültünk és a felbujtó is én voltam... Ha rajtam múlik ezt örökké homály fogja fedni, bármennyire is próbálkozik vagy kedveskedik.  
A szendvics felettébb jól esik, lassan eszegetem, majd a téma komolyabbra terelődik, de én még nem vagyok kész arra, hogy ilyesmikről beszéljek, főleg nem vele...  
- Ott dolgoztam egy fél évet. Megelégeltem egy idő után, hogy otthon mindent megteremtenek nekem és csak egy szavamba kerül bármi is. Ezért mentem el dolgozni. Wyatt pedig szerette a fánkot. – halványan elmosolyodom, és lerakom a maradék pár falat szendvicset. Az ágy hívogat, és hirtelen merő késztetést érzek arra, hogy elnyúljak rajta és mély álomba zuhanjak. Iszonyat fáradt vagyok, de még elmagyarázom Aaronnek, hogy nem szeretnék Wyattről és a kapcsolatunktól beszélni. Míg életben volt, akkor sem tettük, nem most kellene elkezdeni.  
Felvetem Aaronnek, hogy menjen le az emberhez, ha már azt mondta, én addig is pihennék egy kicsit, amíg még lehet. Kérdés nélkül kap az alkalmon, azt hiszem, ő is érzi, hogy most jött el az ideje, hogy vége legyen az elkezdett beszélgetésnek. Levetem a törölközőt a hajamról, majd ledőlök a hívogató ágyra. A párnát a fejem alá gyűröm, és megpróbálok úgy elhelyezkedni, hogy kényelmes legyen, de sehogy sem megy. Forgolódom lassan addig, amíg nem sikerül megtalálnom a megfelelő pozíciót. Lehunyom a szemem és már éppen elszenderülnék, mikor valaki beront az ajtón. Kipattannak a lélektükreim, de mozdulatlan maradok. A lány esik be a szobába izgatottan, aki előbb a reggelit hozta.  
- Ó bocs, azt hittem Aaron is itt van. Lement Carloshoz? – néz rám a nagy szemeivel és láthatólag fel van spanolva. Bólintok, de meg sem szólalok.  
- Van köztetek valami, mi? Ahh, kár érte, azért még remélem nem fogadott hűséget. – Arca először csalódottságot tükröz, majd kacér vigyor fut át rajta.  
- Mi? – halkan kacagok fel, és félig ülő helyzetbe tornázom magam. – Dehogy, nincs hozzá közöm. – mondom neki megnyugtatóan, mire az arca megkönnyebbültre vált.  
- Akkor jó. De miért törődik így veled? – szemöldöke a homlokára szalad, én pedig vállat vonok.  
- Jó ég sem tudja. – mondom neki és felülök, de olyan nyilalló érzés vág az alhasamba, hogy rögtön összegörnyedek.  
- Aucs. – nyögök fel és az egész hasam görcsben áll. Összeszorítom a fogaimat és a szememet is, és a kezemmel a hasamhoz kapok. Azt a kurva élet! –
- Bassza meg. – káromkodok, és mire kinyitom a szemem a világos farmer és alatta az ágynemű egy merő vér.  
- Jól vagy? Jó ég, te vérzel! – a lány fél pillanaton belül az ágy mellett terem, én pedig nagy levegőket veszek, mert az orromat elárasztja a vér szaga, és kezdek csillagokat látni. Utoljára a balesetkor láttam ennyi vért, de most fogalmam sincs, hogy mi az oka. Az elmúlt pár napban többször éreztem alhasi fájdalmat, de azt gondoltam, hogy felfáztam, mivel sokat ücsörögtem a hideg talajon.  
- Mi... mi a franc ez? Adj egy kis vizet. – mondom a lánynak, aki még mielőtt pohárért menne, kinyitja a szoba ajtaját és kikiabál rajta Lenának, aki épp a folyosón halad el.  
- Azonnal szólj Aaronnek, a csaj... valami nagy gáz van, vérzik. De nem úgy normálisan, hanem... az egész ágyneműt elárasztotta a vér. – idegesen intézkedik, de nagyon rendes tőle. Iszonyat szarul érzem magam, szédülök, és a hasam mintha szét akarna szakadni. A pohár vízért nyúlok, de a kezem annyira remeg, hogy egyedül képtelen lennék inni belőle, így a nő segítségével kortyolok bele.  
- Menstruálsz? Mármint valamennyire véreztél egyáltalán, vagy ez csak most jött hirtelen? – kérdezi, mire megcsóválom a fejem. Tulajdonképp már késett is a menzeszem, de ezzel nem volt esélyem sem foglalkozni a napokban.  
- Nem. Nem tudom mi ez, de... – feljajdulok, mert ismét szúró fájdalmat érzek. Picsába, most tuti megdöglök. Mélyeket lélegzem, és az ágy szélébe kapaszkodom. Az ajtóban megjelenik Aaron, akire csak egy pillanatra nézek rá.  
- Máris jön az orvos. – jön be Lena, és helyet cserél a már a szobában lévő lánnyal. Kitereli Aaront a helységből, amiért igencsak hálás vagyok. Tényleg nincs rá szükség, hogy még ezt is a nyakába vegye. Iszonyatos fájdalmam van, és értetlenül állok a dolgok előtt. Nem akarok a legrosszabbra gondolni, de a kép összeáll a fejemben és hitetlenkedve állok a dolgok előtt. Képtelenség, hogy terhes legyek. Az elmúlt három hónapban nem volt egy kilengésem sem, és csak Wyattel feküdtem le. A tudat letaglóz, hogy a halott pasim gyerekét várnám...  
- Cherry, itt az orvos. – ennyit hallok, de a hangok már tompán hallatszanak, és a nagy vérveszteségtől eszméletlen vesztem. Elterülök az ágyon, és a két nő sürögni kezd körülöttem. Az orvos a szobába lép, és megközelít. Rosszallóan tekint a karomra, ami tele van szúrásnyommal.  
- A lány hirtelen vérezni kezdett mindenféle előzmény nélkül. A hasát fogva fájdalomra panaszkodott. Attól most tekintsünk el, hogy ezen kívül nem volt túl jó állapotban, amikor Aaron idehozta. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. – Lenáról süt a háttértudás, és az orvos csak pislog néhány pillanatig, mert nem érti, mit keres itt, ha van, aki ilyen jól informált. Közben hoz pár törölközőt, és a vértócsákhoz helyezi, hogy ne ázzon át jobban.  
Voltak terhességre utaló jelek? – teszi fel a doki a keresztkérdést, de a két nő tudatlanul áll válasz nélkül.  
- Aaron?! Voltak terhességre utaló jelek? – megy Lena az ajtóhoz, miközben Melissa az alélt lány homlokát törölgeti vizes törölközővel. Az orvos vérnyomást mér, és Cherry combjába szúr egy injekciót.  
Én pedig csak lebegek, és a sötétség körülölel.  



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzomb. Nov. 25 2017, 19:34
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Fura ez a helyzet, nem éppen az, amire a hétvégén számítottam volna, vagy amikor elindultam, hogy felöntök a garatra, de ugye a tervek változnak annak fényében, hogy az embert kivel hozza össze a sors. Pár nappal ezelőtt lezártam, hogy Cherry egy szó nélkül távozott a lakásomból, és bár erőszakosan vissza akartam tartani, de rájöttem az éjszaka után, hogy az öcsémet ezzel nem fogom visszahozni az élők sorába, sőt mi több, egy kicsit megszentségtelenítem az emlékét is. A miértekre választ akarok kapni, de nem olyan áron, hogy egy drogosból szedem ki, aki mellesleg jobban él a szerért, mint azért, hogy felkutassa az okokat, vagy egyszerűen szeretne elmerülni ebben az állapotban. Ki vagyok én, hogy megmondjam a lánynak, hogy mi lenne a helyes, és mi nem? Így gondolom a báros incidensig, ahol a járőrök találnak rá, és mint szemtanú én vagyok az, aki azonosítja. Nincstelen lett, a cuccai felét elrabolták, az iratai most nálam vannak, és kockára tettem az egyik kapcsolatomat, hogy ne jusson rács mögé, én meg ne kerüljek nagyobb bajba. Abban vagyok immár lassan egy hete, Owen nem nyugszik, ha nem állok el a dologtól, pedig eljárok a doktornőhöz is, csak megnyílni nem fogok neki. Már az elején olyan mélyen belém mászott, hogy visszatetszést keltett. A hivatali jelvényem miatt megyek el hetente kétszer, mert tudom, hogy a feletteseim sem örülnének, ha beszámíthatatlan lennék. A megoldatlan rejtélyek a bőröm alá másznak, de képes lettem volna elengedni, ha nem találkozunk megint. A szobában hagytam fent, hogy pihenjen egyet, mert beszélnem kell Carlos-szal, aki nem túl kedvesen invitál be az irodájába, de tudom, hogy biztonságban vagyok, mert nem lenne mersze alám tenni, különben meg én juttatnám őt rács mögé. A szimbiózis előnyös mindkettőnknek, így nem veszem fel a támadó hangnemet, és még kényelmesen helyet is foglalok vele szemben. A szokásos köröket rójuk, nem adok ki információt a csajról, az én felelősségem, hogy ezt ép bőrrel megússza, és utána nem tudom, hogy mi lesz, mert látható, hogy egyedül nem tud lejönni a szerről, és nem is akar, aztán, ha erőltetjük, akkor meg elszelel. Kíváncsi lennék az apjára is, nem kerestem fel, pedig megfordult a fejemben a mai este alatt, de ahogyan nyilatkozott a lányáról, már azt is undorítónak tartottam. Már kezdeném jól érezni magam, de Lena ront be a helyiségbe, és olyan hírrel szolgál, amitől menten ideges leszek, és aggodalom gyúl bennem…egy idegen iránt? Felpattanok a székről, még az a szerencse, hogy Carlos intézkedik az orvos ügyében, mert így követhetem a táncost az emeletre, ahol Melissa állja el az utamat, de még így is vethetek egy pillantást Cherry fájdalomtól eltorzult arcára.
- Engedj be… - meglökném, de kérlelően tekint rám, én meg ebből leveszem, hogy tényleg nem szép látvány, és megoldják ketten is, amíg nem ér ide az orvos. A válaszokat kérdések nélkül is megkapnám, de az még nekem is meredek, hogy azt feltételezzem, hogy valaki felcsinálta. Meginog bennem a tudat is, hogy valaha őszinte volt-e, és annyira megremeg a kezem, hogy kénytelen vagyok a folyosó másik szakaszáig hátrálni. A fejemet a falnak döntöm, és kizárom a legrosszabbat. Ha kiderülne, hogy tudott róla, és tegyük fel, hogy az öcsém volt az utolsó, akivel lefeküdt, akkor biztos, hogy a két kezemmel fogom megfojtani. Az utcán való élés….a kórházból is ezért menekült el? Nincs pénze abortuszra? Forog a gyomrom a rosszabbnál rosszabb vízióktól, és mélyeket kell lélegeznem, hogy ne robbanjak fel. Fel sem tűnik a felfelé baktató doki, és a mögötte lihegő tulaj, aki szintén nem érti a helyzetet, de csak felnézek rá,  és tagadólag megrántom az államat, hogy vegye a lapot. Nincs kedvem trécselni, és kifejteni, hogy mekkora ökör voltam. Még eljátszottam a gondolattal is,
hogy milyen szép nő, de az, aki állítólag szerette az öcsémet, a gyerekétől meg megválna…a tulajdon unokaöcsém, vagy húgomtól…felfordul tőle a gyomrom. Megfordulok, és a hátammal vetülök neki a falnak, idegesen túrok a barna tincseim közé, és azon imádkozom, hogy ne legyen igazam, mert akkor nem engedem el, és még a belét is ki fogom taposni. Carlos farkasszemet néz velem, és azt sugallja, hogy milyen ribancot hoztam a bárjába, és ha tudnék, felelnék is a szemmel verésre, de nem megy. A kérdés hallatán odakapom a fejemet Lenára, és komorrá válik az arckifejezésem.
- Nem ismerem olyan jól, nem voltak a terhességre utaló jelek, de azt, hogy ő tudta-e, én nem tudhatom. Nem a barátnőm, sem a barátom. – a riposztomban benne van minden ellenérzés, így a lány csak bólint, és visszakulcsolja a nyílászárót. Hosszú, feszültséggel teli percek után lép ki a doki a két nővel az oldalán, és rám pillant.
- Most már jól lesz. Elvetélt, a számításaim alapján kilenc hetes lehetett körülbelül. A vérzés elállt, de jobb lenne, ha a napokban felkeresne egy nőgyógyászt is, hogy ellenőrizze az állapotát. Más sérülések is vannak a testén, a tüdőhangja a bordatörés miatt zavaró. A pihenés nem ártana, sőt egyenesen az ágynyugalmat javaslom. – nem mondok semmit, kezet fogok a férfival, míg Carlos biznisszel vele, addig Melire, és Lénára nézek.
- Köszönöm nektek, innen átveszem. Lena ma nagyot nőttél a szememben, és te is Melissa. Carlos reggel elviszem, ha felébredt. – nem élnék vissza a vendégszeretetével, de még akkora bunkó sem vagyok, hogy félholtan elrángassam innen. Mindenkinek leesik, hogy szeretnék vele kettesben maradni, így besétálok a szobába, és becsukom az ajtót. Az ágyneműt lecserélték, és Cherry is ki van ütve gondolom, így odahúzom az egyik fotelt az ágya mellé, és leülök. A tekintetem a hasára siklik, és mélyet sóhajtok.
- Most már tuti nem menekülhetsz el. – döntöm hátra a fejemet, és némi várakozás után én is bealszom.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyVas. Nov. 26 2017, 00:53

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
A fájdalom hullámokban terjed szét a testemben, összeszorítom a szemem és a fogaimat is, mert iszonyatosan szar érzés. A tudat pedig, hogy vérben ázok, és fogalmam sincs, mi bajom van, az felettébb borzalmas. A tudatlanság rosszabb, mint maga a fájdalom. A vér szagától és látványától még rosszabbul leszek, és megpróbálom kitaszítani az elmémből a vörös színt, de hiába. Pár percen belül, ahogy az orvos megérkezik elsötétül minden, és már csak távolról érzékelem a dolgokat.

***

Nem tudom, mennyi ideig vagyok eszméletlen, de amikor megriadok, a doki kifelé megy a szobából, és nem tudom, hogy mire jutott. Lassan tornázom feljebb magam az ágyon, és az egyik nőre nézek, aki egy nadrággal és egy újabb fehérneművel tér vissza.
- Mi… - kezdek bele és értetlenül hunyorgok. – Mi történt?! – kérdezem halkan, de olyan álmos leszek, hogy annyi energiám van, hogy lassan kioldalogjak a mosdóba, és lecseréljem a véres alsókat magamról. Lena az ajtóban áll és megcsóválja a fejét.
- Terhes voltál. – mond ennyit, és lehorgasztja a fejét, már kezdene bele, hogy nagyon sajnálja, de én rögtön leállítom. Nem kell több sajnálkozás. A hír megdöbbent, és magamban összeroskadok a tudattól, hogy a méhemben nem rég még egy új élet növekedett, feltehetőleg Wyatt sarja. Nagyot nyelek, de szédülni kezdek. Nem tudom, hogy magától a tudattól vagy a doki valamit beadott, amitől jobban leszek, de Lena támogatásával megyek vissza az ágyig és dőlök le, ahol lehunyom a szemem, mert forog minden. Körülbelül másfél percbe telik, amíg az álom elnyom. Még hallom az ajtóból Aaron hangját, és összeszorul a gyomrom, mert szerintem erre még ő sem volt felkészülve.

***

A nap a szemembe tűz, és hunyorogva fordulok el a másik oldalra. Résnyire nyitom a szemem, és észreveszem, hogy Aaron a fotelben ülve alszik. Halkan tornázom magam fél ülésbe, a hátam mögé rakok egy párnát és nagy levegőket veszek. Minden mozdulat fáj. A kezem az alhasamra siklik és gondolkodni kezdek. Hogy a francba eshettem teherbe? És mégis mikor?! És vajon kitől, Wyattől? Nem védekeztünk konkrét módszerrel, csak megszakításosan, de volt olyan eset is, amikor szaladnom kellett az orvoshoz a 72 órás tablettáért, mert elkapott minket a hév, és kisebb gondunk is nagyobb volt annál, hogy arra figyeljünk, hogy most éppen védekezünk-e vagy sem. Ettől függetlenül nem akart egyikünk sem gyereket, sosem jött szóba, hát még rohadt fiatalok voltunk ahhoz, hogy egyáltalán beszéljünk róla. Valamiért most azonban mégis meghökkent a dolog, hogy egy darab Wyattből maradhatott volna, de én jól elintéztem. Nyilvánvaló, ha jobban belegondoltam volna a dologba, és tudtam volna, hogy terhes vagyok, akkor sem az lett volna az első gondolatom, hogy megszülöm a gyereket. Egyáltalán hova?!
Aaronre emelem a tekintetem, aki egyenlőre szuszogva alszik. Nem akarom, hogy felébredjen, mert gondolom közölték vele, hogy mi a helyzet. Nem ismerem még elég jól ahhoz, hogy tudjam, mit fog reagálni, de valamiért a tudatalattim azt súgja, hogy nem fog örömtáncot járni a tudattól. Megfordul a fejemben, hogy lopakodó üzemmódban kiosonok a szobából, és vissza sem nézek, de most komolyan, mennyi esélyem lenne egy sztriptíz bárból feltűnés nélkül kioldalogni? Semennyi. Minden esetre próba szerencse, legalábbis gondolom én, és felülök az ágyon, de az olyan iszonyatos ropogásba kezd, hogy elhúzom a szám, és lopva pillantok Aaronre, aki természetesen rögtön megriad a hangzavarra. Nem szólalok meg, rá sem nézek, csak az alsó ajkamba harapok, mint egy kislány, és a lábaim lógatva ülök az ágy szélén vele szemben.
- Ne is mondj semmit. – mondom halkan, és elnézek az ablak irányába. Szerencsétlenebbül már nem is járhattam volna, hogy akkor derül ki minden, amikor épp már kezdett jobb hangulat lenni kettőnk között, és nem ez a feszült légkör. Jól elbasztam ezt is. Gratulálok, Cherry.
- Nézd, nem fogok magyarázkodni, és ne is nézz rám így. – Megelőzöm a szavait, mert csak rá kell nézni, látszik rajta, hogy nem fog vállon veregetni és azt mondani: „Ügyes vagy, Cherry, gratulálok”. Még én sem vagyok büszke magamra, de kifelé nem mutatom, hogy mennyire bánt a dolog. Ha egyedül lennék, lehet, hogy összeomlanék, mert ez még nekem is sok, de most összeszorítom a fogaimat, és megpróbálok erősnek látszani.
- Nem tudtam. – vonok vállat megbánó arccal, és visszadőlök a párnákra. Szerintem most nem kis fejmosást fogok kapni, bár nincs hozzá semmi köze és joga, hátravetett fejjel bámulom a plafont és várom, hogy mit akar mondani.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyVas. Nov. 26 2017, 19:24
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Az este úgy repült el, hogy már nem tudtam, hogy kinek higgyek. A piálásból életmentés, majd csalódás lett, és nem tudtam véka alá rejteni, hogy mennyire dühös voltam. Lena sokkal tapintatosabban érdeklődött még azután is, hogy egyedül maradtam Cherryvel, és benyitott a szobájába. Nem akart felkelteni, de azt mondta, hogy látta a lánynak a szenvedését, és szerinte, ha valaki tisztában van az állapotával, az nem viselkedik így. Nem döntöttem el, hogy mi lesz ennek a reggelnek a végkimenetele, ha felébred, de megengedtem egy kicsit a lánynak, hogy maradjon, ha már az ő alvórészét vettük el. A mellettem lévő kis hokedlit húzta oda, és meredten bámultam a másikat.
- Én sok mindent láttam már Aaron, de ez…szó szerint végigküszködte. Magába zuhant. Egy gyermek… - feltartottam a kezemet, hogy ne folytassa, és a tenyerembe temettem az arcomat. Nyúzott voltam, és tanácstalan. Az öcsémhez túl sok köze volt az itt fekvőnek, és bármennyire igyekszek felülemelkedni az ellenszenvemen, most nem megy. A hazugságok útvesztőjében járunk már napok óta, a tanúvallomása hamis volt a baleset után, és elvárja tőlem, hogy elhiggyem minden szavát?
- Lena…Wyatt vele kavart. Talán ő volt az utolsó ember, aki látott, mielőtt a szalagkorlátnak ment. Ő túlélte, az öcsém nem. Most meg kiderül, hogy elvetélt, és a legnagyobb esély van rá, hogy….nem akarom kimondani. Fáradt vagyok. Miatta függesztettek fel pár nappal ezelőtt, mert a közelébe mentem. Nem lett volna kötelességem ma segíteni rajta, de megtettem. Aggódtam érte, és ez megmagyarázhatatlan. Nem ismerem, drogozik, és az lenne a legjobb, ha rábíznám a rokonaira. Az apja egy paraszt, valószínű némi vonás felfedezhető közte, és a lánya között. Cherry azt hiszi, hogy mindent meg tud oldani, és erre hol találok rá? Az utcán fekszik félholtan, terhesen, és nem utolsó sorban belőve. Nem bírom felmenteni a vádak alól. Túl sok minden van a számláján, és válaszolnia kell. – hosszan néztük egymást Lenával, aki a kezemre tette a sajátját.
- Wyatt nagy veszteség volt a családodnak, de talán a legfőképpen neked. Aaron szerinted ennek a lánynak a vallomása visszahozza őt? Nem fogja. A bűntudat életed végéig megmarad…én már csak tudom. – horgasztotta le a fejét, aztán halkan szólalt meg, mintha egy távoli emléket élne újra.
- A nővéremmel veszekedtem, mielőtt bulizni ment volna. Tudtam, hogy beteg, de nem törődtem vele, és nem szóltam anyáéknak sem. Másnap reggel a rendőrség keresett fel bennünket. Sophie rohamot kapott az egyik szórakozóhelyen, de az összes barátja részeg volt, így nem hívtak segítséget. A nővérem megfulladt, és senki nem volt vele. A mai napig haragszom magamra, hogy nem szóltam anyáéknak. Másképp nem megy Aaron…együtt kell élni vele. Talán emiatt akarok nővér lenni. – mosolyodott el, én meg odahajoltam, és egy puszit nyomtam a homlokára.
- Köszönöm Lena. Most itt maradok, és délelőtt felkereslek. – ez volt a végszó, mikor kiment, és már láttam, hogy a nap felkelőben van. Iszonyúan hasogatott a fejem, de sikerült visszaaludnom.

Már jócskán fent jár a nap, amikor egy nagy roppanásra rezdülök össze. Még eléggé kómás vagyok, amikor a fotel karfáján tapogatózom, de hamar rálátásom nyílik a világra, és Cherry az, akit észreveszek az ágyon ülve. Megdörzsölöm a szememet, hogy jobban lássak, és ásítok is egyet mellé. A kinézete alapján, mintha csoda ment volna végbe, mert nekem már az is fura, hogy ül, hogyha a bordája el van törve, így csak mormogva figyelem őt, mire erőt gyűjtök, hogy megszólaljak.
- Nem nekem kéne. – ülök fel normálisan, és megszagolom a hónaljamat, de rám is rám férne egy zuhany már, de most jobban leköt a velem szemben ülő látványa, és a szemein kívül még megnézem, hogy merre lehetnek komolyabb gondjai, de még mindig letaglóz a tény, hogy ennyire eleven egy vetélés után.
- Ó, igen? – szalad fel a szemöldököm arra, hogy ő nem fog semmit mondani, mert ebben nem ugyanazon a véleményen vagyunk. Ennél kicsit nagyobb megbánást várnék, és már azon agyalok, hogy meddig leszek képes türtőztetni magam, amikor kinyögi, hogy nem tudta, és visszadől az ágyra.
- Tudod, értékelném, ha nem viselkednél úgy, mint egy kislány. – állok fel, és átsétálok a fürdőszobába, hogy megmossam az arcomat. A tükörben a fáradt tekintetem mindent elárul, és nem tetszik, hogy ilyen fordulatot vett az ismeretségünk. Megtörölközöm, és moderálva az ellenérzéseimet megyek vissza.
- Változtatott volna bármit is, ha tudod? Az életviteleddel, akkor is elment volna. Bárcsak hihetnék neked Cherry, de már a balesetről is hazudtál. – az ágy melletti kabátomat szedem fel.
- Most, hogy felébredtél, és úgy tűnik megy az ülés is, akkor szedd össze magad. A ruhák ott vannak az ágyad mellett. Az irataid meg nálam. Elviszlek egy nőgyógyászhoz. Ajánlom, hogy ne ellenkezz, mert nem vagy abban a helyzetben. – penge vékonnyá préselődnek az ajkaim, és magára hagyom a szobában. Egyértelmű, hogy nálam lesz egy ideig.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyKedd Nov. 28 2017, 17:36

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
A helyzet az, hogy nagyon lesújt a tény, hogy terhes voltam, és ha Aaron nem lenne itt, akkor valószínűleg nem is így viselkednék, hanem magamba roskadnék. Most azonban nem teszem, de próbálom Aaron tekintetét kerülni, mikor felébred, mert az a pillantás, amire egy másodpercre találkozik a tekintetünk nem sejtet túl sok jót. Sőt. Tele van szánalommal, de inkább dühvel. Mégis honnan kellett volna tudnom, hogy terhes vagyok? Semmi rá utaló jel nem volt azon kívül, hogy késett kicsit a havim, de ez nálam nem volt furcsa. Nem mintha lenne némi köze Aaronnek ahhoz, hogy mi történt az elmúlt pár órában, de miután az éhenhalás és megfagyás és bűz széléről húzott fel nemrég, így már másabb kicsit a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy gondolom leesett neki, hogy a gyerek, akivel elvetéltem, valószínűleg Wyatté volt.  
- Nem viselkedem úgy, mint egy kislány, de nem tudok mit csinálni sajnos így utólag már. Nyilván én sem így akartam ezt. – magyarázkodom mégis, pedig egyáltalán nem kellene. Megrázom a fejem és lassan állok fel, az ágyon támaszkodva. Mindenem sajog, így nagyon lassan indulok meg a pohárért, ami az asztalon van, és töltök bele a fürdőben egy fél pohárnyi vizet, amit rögtön meg is iszok. Kezd kellemetlenné válni a csend, majd a beszélgetés is kettőnk között, és bánom, hogy most ennek megkellett történnie, hisz már egészen jó irányba haladt a beszélgetésünk. Legalábbis a múltkori viselkedése után egészen jó kedvében volt már a végén, erre tessék. Megértem valamilyen szinten, hogy így reagál, lévén a tudat, hogy lehet hogy az öccse gyerekét vártam, de akkor sincs hozzá semmi köze. Ha ez nem itt történik, akkor soha nem szerez erről tudomást, mint ahogy senki más sem.
- Már megint a balesetnél tartunk? Istenem, Aaron, nem hazudtam. Elmondtam, amit tudtam, és hiába kételkedsz még mindig, akkor sem fogok tudni újat mondani. És ha ez nem tetszik, vagy nem tudsz együtt élni ezzel a ténnyel, hogy a hibás nem én voltam, akkor hibáztass tovább, de jobb lesz, ha nem beszélünk többet, mert mint látszik, a kettőnk között lévő beszélgetés mindig csak az agresszióba és a veszekedésbe torkollik. – kicsit kifakadok magamból, mert az a helyzet, hogy ez az egész kezd nekem nagyon sok lenni. Nem tetszik, hogy megint felhozza a balesetet, amikor most éppen más problémám van. – Egyébként lehet, hogy más lett volna, ha tudom, hogy terhes vagyok, igen. De mit számít ez? Neked nem mindegy? – A falnak dőlök, és a mellkasom a levegő kapkodásától hullámzik. Nem vagyok jól, így a fal mellett lévő székre rogyok és hátra dőlök. Megpróbálom egyenletesen és lassan venni a levegőt, de nem igazán sikerül. Azt hiszem, túl hamar keltem fel az ágyból. Jobban jártam volna, ha pihenek még egy kicsit, de mint általában mindig, most sem tudtam megmaradni a seggemen. Muszáj volt megkísérelnem a szökést, mert elakartam kerülni a kérdéseket és ezt a tekintetet, amit Aaron most felém villant. Nem tudom miért, de rohadtul nem tetszik, amikor ilyen szánalommal és mérgesen néz rám. Nem kéne, hogy érdekeljen, de ennek ellenére nagyon is idegesít. Mikor újra megszólal, ránézek, de ahogy észreveszem, hogy szinte a vesémig lát, elnézek onnan. Nem mondok semmit, mert mielőtt még megszólalhatnék, kimegy a szobából és magamra hagy. Nagyot sóhajtok és a tenyerembe hajtom a fejem. A kurva életbe. Ez egyre rosszabb lesz. Már segíteni se akar öltözködni, meg hasonlókban, csak itt hagy, és nem törődik vele, hogy boldogulok. Erőt veszek magamon, és mint mondta is, nem ellenkezem. Felveszem a ruhákat nagy nehezen a földről halkan káromkodva a fájdalom miatt, és igazából csak egy kardigánt kapok magamra. Aaron azt mondta, majd intézi a nővel az anyagiakat a ruhák miatt. Iszok még egy kortyot a vízből és a falnak támaszkodva nyitom ki az ajtót résnyire, s mikor megpillantom Aaront, ránézek.
- Nem megyek el a nőgyógyászhoz, Aaron. Nem akarok ellenkezni, de... nem megyek el. – mondom, mert eszembe jut, hogy nincs fizetve a TB-m, és ha csak megvizsgál az orvos, már az is egy kisebb vagyon. Mondanom sem kell, hogy nincs rá pénzem, ugye? Azt meg biztos, hogy nem fogom engedni, hogy Aaron kifizesse, így inkább el sem megyek.
- Ezzel most nem tűrök vitát, nem megyek el, és kész. – rázom meg a fejem, és mint akinek lenne némi beleszólása, és hatni tud a vele szembe álló, háromszor akkora emberre, mélyen fúrom a tekintetem az övébe. Nyilván szavam sincs, de azért egy próbát megér, nemde?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptyKedd Nov. 28 2017, 22:29
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Fáradt vagyok, és kimerültem. Ezernyi okom lenne, hogy rárivalljak, mikor felnyílnak a szemhéjaim, és meglátom, hogy Cherry az ágy szélén ül. Alig pár órával ezelőtt vetélt el, isten a tudója, hogy mennyire viselte meg a szervezetét, de azt nem tudom elhinni, hogy most is úgy tesz, mintha nem történt volna semmi, és még arra kér, hogy ne beszéljünk róla. Mi ez valami kibaszott kívánságműsor? „Aaron nem akarok itt maradni, Aaron ne vigyél haza, és a kedvencem: Aaron nem megyek kórházba.” Számtalan megállapítás néhány nap leforgása alatt. Képtelenség észben tartani ennek a nőnek az észjárást, a magatartását. Az egyik nap még menekül előlem, leszólít cigiért, aztán kihűlve, éhezve találok rá. Nem ismerem a családi hátterét, de nem normális, ahogyan gondolkodik, és ez már most is megmutatkozik rajta. Felállok a székből, és a kabátom után nyúlok, kell egy kis nyugalom, nem akarom felhúzni jobban magam. Lenának szeretnék igazat adni, hogy kiütött rajta a bánat, de semmi jelét nem olvasom le az arcáról, éppen ellenkezőleg. Az unott királylány szerepét is rá oszthatták volna, mert ez az eldőlök, és játszadozom, nem tetszik. Egyenesen taszít, és fogytán a türelmem. Odavetem neki foghegyről, hogy úgysem tartotta volna meg a babát, mert az ziher, hogy elment volna akkor is, ha tudomása van róla, vagy sem. Az öcsém ivadéka volt, nem számít, hogy elment, mert így már kétszeresen kell elveszítenem őt, és túl friss a seb.
- Kiveszi ezt a mesét be Cherry? Arra is képtelen vagy, hogy magadat életben tartsd, nemhogy egy gyereket. – masszírozom meg az orrnyergemet, és elfordulok, viszont nem bírja ki, hogy ne szálljon vitába velem. A járásán látszik egyedül, hogy valami nagy problémán esett át az éjjel, de a szájából még így sem vett vissza.
- A baleset, a lelépésed, a szüleid. Mi az, amiről még hazudtál? Ki hinne neked? Vedd már észre magad, képes voltál tőlem…tőlem pénzt kérni drogra? – erősen gesztikulálva mutatok magamra, mert a hangulat a tetőfokára hág.
- Nem kellene beszélnem veled, ez így van…és mit számít? Mert ha tudtad volna, és egy cseppnyi érzelem is szorult volna beléd, akkor nem viselkednél így. Most ment el egy gyerek, nem holmi játékszer, amit a vénádba szúrhatsz. Mérgezted minden élvezeti hajkurászással. Aki megbánást érez, az nem így mutatja ki, mint te. Kint megvárlak. – ez nálam a végszó, és már nyitom is az ajtót, hogy kimenjek a folyosóra, különben felrobbanok. Elviselhetetlen, nem szimplán felcseszte az agyamat, hanem megint bebizonyította, hogy egy árva szavának sem hihetek. A sikátorban még volt egy pillanat, amikor úgy éreztem, hogy a védelmembe kellene vennem, de ezt most sikeresen kiölte. A falnak vetem a hátamat, elszámolok magamban vagy húszig is, mire kitárja a nyílászárót, és kijön, de ismét nem úgy zajlanak az események, mint ahogyan elmagyaráztam neki odabent. Nem szólalok meg, már vennie kellett volna az adást, hogy itt nincs szava, de bepróbálkozik. Még a fejét is megrázza, mint aki ezzel nyomatékosíthatná a mondandóját, de rólam már lepereg. Fogom magam, és odalépek, a felkarjánál kapom el, és rántom magamhoz. Nem kímélem, azért érezhető a testi fölényem, és olyan közel húzom, hogy megérezze a meleg leheletemet.
- Most befogod a lepcses szádat, és innentől kezdve azt teszed, amit mondok. Eredj… - ripakodok rá, és meglököm, de nem hajlandó mozdulni, ezért magammal húzom, és nem érdekel, hogy fáj a bordája, nem bírja tartani velem a tempót. Szinte lerángatom a lépcsőről, már Lena is szalad elém, és hozzám akarna érni, de lerázom a tenyerét.
- Takarodjatok az utamból. Meg ne próbáld, mert golyót repítek a fejedbe. Megérdemli, nem kell sajnálni. A saját kárán tanulja meg, hogy a kényes hercegnőknek nem jár a szabadság. – a szűk folyosószakaszra érünk, mire Carlos is megjelenik, és eloszlatja a tömeget.
- Aaron…nyugodj meg. – nem közelít, de feltartja a kezét, hogy menjenek el a közelünkből.
- Add a sofőröd, és le is léptünk. – a derekánál kapom el, és tolom magam előtt, ha végre eleget tesznek a kérésemnek. A kolumbiai vezető nem vitatkozik, int az egyik emberének, és máris nyílik az ajtó.
- Köszönöm. – félvállról még odamondom, és ha előállt a fekete furgon, akkor feltépem az ajtaját, és belököm.
- Ajánlom, hogy az orvosig ne húzd ki még jobban a gyufát Cherry. – ülök be mellé, és a kabátom rejtekéből előhúzom a fegyveremet.
- Ma meg fognak vizsgálni, leszarom, hogy mit akarsz. – tekintek ki az ablakon, és neki is lódulunk, elhagyva a terepet…

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzer. Nov. 29 2017, 19:52

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
A feltételezés, miszerint még magam is képtelen vagyok magam is életben tartani, kicsit sért, még akkor is, ha tudom, teljes mértékig igaza van ebben. Majdnem kinyírtam magam az utcán, és egyébként se tudnám, hogy kell egy gyerekhez nyúlni, nem hogy gondozni... Nem szólok vissza, csak felhúzom az orrom. A gyanúsítgatás határán viszont megcsóválom a fejem és kicsit feljebb emelem a hangom, mint kellene.
- Nem hazudtam, hányszor kell még elmondanom? Jó, az lehet, hogy a szüleimet illetőleg nem voltam teljesen őszinte, de te büszke lennél arra, ha apád kb. szemen köpne és ellened fordulva egyik napról a másikra kitagadna a családból? Mellesleg úgy, hogy még alig értél haza a kórházból?! Nem hiszem. De honnan tudnád te, aki tökéletes szülőkkel van megáldva?! – Felmegy bennem a pumpa, és akaratlanul kijön belőlem minden igazság a szüleimet tekintve. Nekem is fáj az igazság és egy pillanatra le is fagyok, úgy meglepődöm, hogy kimondtam ezeket a szavakat. A következő szóáradatot már csak csendben hallgatom. Némi undort vélek felfedezni Aaron hangjában. Mikor csapódik utána az ajtó és csak a harag meg a csend marad a szobában, lehunyom a szemem pár pillanatra és próbálom lenyugtatni a kedélyeimet, de amikor eszembe jut, hogy nem tudok orvoshoz menni, mert kikellene fizetnem az ellátást, ismét ideges leszek. Kimegyek Aaronhöz, és ellenállást nem tűrve fordulok hozzá, de hamar kiderül, hogy esélytelen a megindulásom. Olyan erővel ránt magához, hogy a fülemben kezd dobogni a szívem. Félelemmel és fájdalommal teli tekintettel nézek a néhány centire lévő szempárba, és a közelsége már-már túl intim. Nem szólok vissza, most túl haragos ahhoz, hogy fitogtassam a nagy számat. Olyan erővel és gyorsasággal húz maga után, hogy nem győzöm szedni a lábaimat utána, és nagyokat nyelve küzdöm le a feltörő fájdalmakat. Lena tekintete találkozik az enyémmel, aki már indulna, hogy megállítsa Aaront, de az olyan kirohanást produkál, hogy meghökkenek.
- Aaron... – suttogom, mikor fenyegetőzni kezd, és már kezdem megbánni, hogy engedtem magam felhozni ebbe a kuplerájba. Felváltva nézek a folyosón lévőkre, és közben nem bírok másra koncentrálni, csak a testemben uralkodó fájdalomra, ami folyamatosan belém szúr. Aaron maga előtt tolva indít a kijárat felé és én ha nem akarnék is muszáj lenne mennem, de ezúttal együttműködök vele. Beszállok a furgon hátuljába, és kifelé fordulok az ablak felé. Nem nézek Aaronre, mert nem akarok. Olyan, mintha valami elkattant volna nála, és az eddigi biztonságérzetem hamar átcsap félelembe. Nagyokat nyelek, hogy leküzdjem a feltörő könnyeimet, mert annyira kétségbe vagyok esve, hogy már jobb lenne talán az utcán is.
- Te őrült vagy. – emelem rá a tekintetem fél szemmel, mikor beül mellém és megszólal, de mikor homályosan feltűnik a látóteremben a fegyver, odakapom a fejem. – Rakd el... – suttogom és ez kezd egyre bizarrabbá válni. Egyáltalán miért van nála fegyver, mikor nincs is szolgálatban? Ez tuti, hogy nem legális...
- Jó, vizsgáljanak meg, de ki fogja kifizetni az ellátást? – húzom fel a szemöldököm de hamar el is nézek az irányából, és újra az útra figyelek. Mozdulatlanul ülök a furgon hátsó ülésén és azt kívánom, bárcsak pár órával később lennénk már, és soha többet ne kelljen találkoznom ezzel az emberrel. Annyira letaglóz a tény, ahogy egyik pillanatról a másikra kattant át az agya, hogy inkább teljesen csendben vagyok, ha kérdez sem válaszolok semmit. Már azon sem lepődnék meg, ha a fejemhez tartaná azt a fegyvert. Mi van, ha az a terve, hogy azzal bírjon szóra? A halál kapujában már csaknem hazudnék neki a baleset estéjéről... Remélhetőleg, nincs ilyen terve, mert nem rég még igen szimpatikusnak tűnt, ahogy gondoskodni kezdett rólam, de ez az illúzió pillanatok alatt elillant és már inkább félek tőle, mintsem mást éreznék.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzer. Nov. 29 2017, 20:45
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Utálok beszélni, és ez letűnik abból is, hogy veszekednem kell. Az öcsém halála után sem üvöltöttem, vagy törtem ennyire, egyszerűen leittam magam, holott irtózom az ilyenfajta szerektől. Nem vagyok a bárba beülő típus, én szeretem, ha józan az eszem, és tudok rá támaszkodni, nem úgy, mint egyesek. Cherry átlépett egy határt, és nem tudja milyen az, ha nem áll le, és csak mondja. Így nézne ki egy meggyötört nő, aki most veszítette el a babáját? A folyosón állok már, és össze vagyok zavarodva, mert bármennyire is ellenszenves legyen a jelenlegi pillanatban, úgy érzem, hogy én is befoghattam volna. Nem ismerem…se az apját, se az anyját, de hogy kitagadták, már nem az én hatásköröm. Nem értem meg, mert az én szüleim normálisok, de az övé…a telefonos diskurálásból egyértelművé vált, hogy az apja egy genyó, és szemét fasz. Nem állítanám, hogy könnyű a gazdag családfenntartó árnyékában élni, de mit keresett az utcán? Lüktet a homlokom, és szeretnék túlesni ezen a vizsgálati mizérián is, mert a doki szerint, aki éjjel megnézte, jobb lenne, ha ellenőrizné egy szakember is. A vetélés után lehet bevérzés, ne adj isten komolyabb baja is eshetett, amiért az utcán volt, de mit fogott fel a parányi eszével ebből? A drog, meg a pia jöhet minden mennyiségben, de az, hogy leálljon már felérne egy kisebb szenvedéssel. Beleütök a falba, és elhordom magamat, de leginkább az öcsémet, hogy ilyen helyzetbe sodort. Szemét disznó, hogy nekem kell gondoskodnom az itt maradt személyekről, akikről ő már nem tudott. A lehiggadástól messze állok, kell némi idő, hogy átlássam a szituációnkat, de a kisasszony megint ellenem megy, és ez az a pont, amikor nekem is elfogy a türelmem, már nem érdekel a kifogások armadája sem.
- Azt akarod mondani, hogy ez lenne a kifogás? Mert nem akarsz? – nem kímélem, mondhatni bedurvulok, és kiabálva rángatom le az emeletről. A vitánknak többen is a szemtanúi lesznek, és bármennyire is szeressem Lenát, most nem vagyok abban az idegállapotban, hogy végighallgassam az érvelését, így megkérem rá, hogy menjen odébb, mert golyóval fog fizetni a könnyelműsége miatt. A kezei között tartott lány is észleli, hogy nem babra megy a játék, és meg is rázkódik, de egyelőre figyelmen kívül hagyom a teste jelzéseit. Carlos már ismer, hogy nem ütném meg, de sajnos ebben a pillanatban már én sem vagyok benne biztos, hogy tudok ésszerűen dönteni. A halott testvérem magzata pár órával ezelőtt ment el, ez a nő meg úgy tesz, mint akinek ez egy nyaralás lenne. Miért hittem el egyetlen szavát is? Ezen zakatolok, miközben a fekete furgonig húzom, és belököm az ülésre. A sofőrnek megadom a koordinátákat, aztán melléhelyezkedem, és becsukom az ajtót. A fegyvert az ölembe fektetem, de hallom, hogy szaggatottan veszi a levegőt.
- Őrült, kinek mi. – jegyzem meg színtelen hangon, és mikor már arra kér, hogy tegyem el a pisztolyt, akkor a zsebembe rejtem a kabátom belsejében, ahol Cherry iratai is lapulnak.
- Hogy feküdtél kórházban, ha nincs biztosításod? Enyhén kérdőjeles az egyik kijelentésed a másik után. Nem értem, hogyan láthattak el, ha nem is volt…tudod mit, nem izgat. Ki lesz fizetve. – döntöm neki a fejemet a háttámlának, és lehunyom a szemhéjamat. Nem fordult elő, hogy egy nő miatt ennyire kiakadtam volna, de ő még erre is képes. Az elmúlt napokban olyan színskáláját értem el az érzelmi mutatónak, hogy szerintem arra nincsenek is szavak. A sofőr már tudja, hogy mi a dörgés, és nem a központi kórházhoz megyünk, hanem egy magánklinikára, ami a közelben van. A kocsi az első adandó üres helyen leparkol, és én vagyok az, aki elsőként száll ki, és tárja ki a nyílászárót a mellettem ülőnek.
- Dr. Leroy remek szakember. – ennyit mondok, és megvárom, hogy elinduljunk, de megremeg a lába, és az utolsó pillanatban kapom el.
- Elég volt a játszadozásból Cherry. – nyúlok a feneke alá, és megemelem, mert a vérveszteségtől sápadt, én meg nem fogom hagyni, hogy belehaljon…esetlegesen egy szövődménye, mert nem látta senki, aki hozzáértő lenne. Az ajtót a lábammal lököm be, és elkanyarodva viszem a váróba, ahol éppen az asszisztens tartózkodik egy másik hölgyemény társaságában.
- Dr. Leroynál most vannak? – kérdezek rá, és mikor tagadó lesz a fejrázás, akkor elsétálok mellette, és beviszem a lányt.
- Sziaa..Annabelle. – köszönök a fehér köpenyes lánynak, aki történetesen az unokahúgom, és még nem teljesen szakorvos.
- Aaron… - lepődik meg, de amint meglátja, hogy beteggel vagyok, már mutatja is az utat.
- Fel is hívhattál volna, és akkor előkészülök. Sziaaa….mi történt? – kedvesen mosolyog rá Cherryre, én meg felfektetem az ágyra.
- Elvetélt az éjjel. Nézd meg, rendben? Addig kint leszek. Te meg viselkedj, nem kell a hőst játszanod. – suttogom, és ahogyan érkeztem, úgy megyek ki a váróba a döbbent betegek körébe.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzomb. Dec. 02 2017, 18:25

Cherry & Aaron
Look at me, I'm like a homeless. Thanks god, you have found me...
A helyzet az, hogy az imént lehet, hogy kicsit túlfeszítettem a húrt. Igazából kicsit egyébként is ideges vagyok a tudat miatt, hogy terhes voltam. Azt gondoltam ez sosem történhet meg velem, erre tessék... Kifelé ugyan nem mutatom, de az elmúlt napok, hetek traumái idő kérdése, hogy kijöjjenek rajtam, és ha ez megtörténik, annak nem lesz jó vége...
Aaront sikerült kihoznom a sodrából, nekem pedig iszonyatosan fáj mindenem, főleg úgy, hogy végig rángat a lépcsőn. Egy pillanatra elképedek, hogy az az ember, aki az előbb még majdhogynem megfürdetett, most igazi állattá változik. Azt hiszem, a tudat, hogy elvetélhettem az öccse gyerekével, nagy pofon volt neki. Pedig egy cseppet sem lehetne biztos benne, hogy a gyerek Wyatté volt, dehát nem ismer, így nyilván ez az első dolog, ami az eszébe jut. A helyzet az, hogy a gyerek nem lehetett másé, mert az utóbbi időben csak az öccsével feküdtem le. Ha idősebb lett volna a magzat, akkor már képlékeny, de így egyértelmű, hogy Wyatté volt és a tudat megrémiszt. Tulajdonképpen bánt, hogy esélyem lett volna megmenteni egy kis darabot belőle, és még erre sem voltam képes.
A kocsiban a fegyver látványa komolyan megrémiszt, és nem vagyok rest szólni Aaronnek, hogy rakja el, mire megteszi a szívességet, hogy a kabátjába csúsztatja.
- Úgy, hogy akkor még fizette az apám. Nyilván most, hogy eljöttem otthonról és azt is letagadja, hogy a lánya vagyok, így nincs biztosítás... – válaszolok a kérdésére, de egy pillanatra sem nézek rá. Szégyenlem magam és nagyon fáradtnak, nyomottnak érzem magam még úgy is, hogy aludtam egy kis időt. Az Aaronnel való kommunikációt a minimumra csökkentem a hátralévő úton. Most azt kívánom, hogy süllyednék el, vagy legalábbis ne kelljen vele egy légtérben léteznem. Nem reagálok semmire, amit mond. Az istenért, nem játszadozom, most miért hiszi azt hogy én akkora ribanc vagyok?! És engem egyáltalán miért érdekel, hogy mit gondol?!
Mikor leáll a furgon és megemel, segítek neki, megkapaszkodom a nyakában. Felpillantok rá, de rám sem néz. Nagy levegőket veszek, szédülök és elnehezülök. Túl akarok lenni ezen az egészen. A váróban rögtön egy ismerősre bukkan. Baszki, mindenhol vannak kapcsolatai. A nő kedvességével az őrületbe kerget már most. Jelen pillanatban rohadtul nem vagyok jópofizós kedvemben.
Mikor Aaron letesz az ágyra, a szélébe kapaszkodva ülök meg, és lefelé szegem a fejem. Hamar ki is megy a vizsgálóból, én pedig azonnal összeomlok. A könnyeim patakokban kezdenek folyni és szaggatottan veszem a levegőt.
- Esküszöm, fogalmam sem volt róla. – mondom szaggatottan, kapkodva a levegőt. Nem tudom, miért mentegetőzöm egy ismeretlen nőnek, de Aaronnek nem akartam mutatni a gyengeséget. Lehet, jobban jártam volna, de ennél jobban már nem akartam sajnáltatni magam.
- Ha tudom, hogy terhes vagyok az öccsétől, eszembe sem jut ártani a gyereknek. – csóválom a fejem és az ajkamba harapok.
- Az öccsétől? Te Wyattől vártál gyereket? – szegezi hirtelen nekem a kérdést, és egy pillanatra elkomorodik az arca. Nagyszerű. Ezek szerint nem csak Aaront, hanem Wyattet is ismerte.
- Gondolom. De nem tudtam. Aaron meg azt hiszi, hogy direkt így terveztem az egészet. Honnan ismered? – kérdezem, és lejjebb csúszok az ágyon. Sziszegek a fájdalomtól, és elkezdem kigombolni a nadrágom.
- Az unokaöcsém volt. – jelenti ki komor arccal. Hát ez szuper. A bőgés újra rámtör, és a fejemhez kapok. Hogy lehetek ekkora szerencsétlen? Ez rosszabb, mint egy rémálom.
- Én... – dadogni kezdek és nem tudom, mit kellene mondanom.
- Ne mondj semmit. Vedd le az alsót, megvizsgállak. Nem hibáztatlak, gondolom elég nehéz neked így is. – mondja kedves hangnemben, én pedig elkezdem lehámozni magamról Lena nadrágját. Felfekszem az ágyra, és felrakom a lábaimat. A plafont bámulom, és várom, hogy a doki minél hamarabb végezzen a vizsgálattal.
- Rendben. Szerencséd van, a méhed teljesen kiürült, így nem szükséges műszeres beavatkozás. – mondja mikor befejezte a vizsgálatot, én pedig a könnyeimet nyelem közben. Segít felülni és aztán a kezembe adja az alsóm és a nadrágot. Nagy levegőket veszek, és próbálom abbahagyni a sírást, de nem igazán sikerül. Mikor felvettem a ruháim, lassan állok fel és megtámaszkodom a falnál.
- Szólok Aaronnek. – mondja, de én megállítom.
- Várjon kicsit még. Nem akarom, hogy így lásson. – nyelek nagyot, és odalép hozzám.
- Szükséged lenne egy nagy pihenésre. Nem kéne erőlködnöd, mert megfogja viselni a szervezeted nagyon. – tanácsolja, én pedig bólintok, pedig halvány lila gőzöm sincs róla, hogy hol fogok pihenni, vagy egyáltalán mi fog történni az elkövetkezendőkben. Letörlöm az arcomról a könnyeket és elveszem a zsebkendőt, amit a nő nyújt. Kifújom az orrom és még egyszer áttörlöm az arcom, de nyilvánvalóan kisírtak a szemeim, így látszik, hogy megtörtem. Nem akarom feltartani az orvost, megköszönöm neki, és utána megyek az ajtóhoz.
- Rendben lesz. Pihennie kell viszont, mert... eléggé megviselte. – mondja az orvos Aaronnek. Na, kösz. Így próbáljam álcázni a dolgot. Bár már nem is tudom, mi lenne a jobb.
- Mehetünk. – motyogom és lassú léptekkel indulok a kijárat felé, bal kezemmel a falat fogva. Ha Aaron segíteni próbál, elutasítom azt, és magam teszem meg a hátralévő utat. Kiérve a levegőre a falnak vetem a hátam.
- Köszi a segítséget, de ennél többet nem várok el. Add az irataim, és menjünk a dolgunkra. – mondom ráemelve a fáradt, kisírt szemeimet. A fal hideg, de muszáj megtámaszkodnom, mert az egyensúlyom kezdem elveszíteni. Azt még nem tudom, hogy hogyan tovább, de az biztos, hogy többet nem akarok Aaron terhére lenni...



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! EmptySzomb. Dec. 02 2017, 23:51
 
▐ Oh, Jesus…▐ New York, Brooklyn, Sikátor▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


A kocsiban már szinte nem is szólunk egymáshoz, csak morgunk, hogy mi lesz, azonban nem fogom megengedni neki, hogy leléceljen, és úgy éljen az utcán, ahogyan ő akar, de azért bennem is megreked a szó, amikor az apja kerül szóba, és a nem létező biztosítása. A pénz nem érdekel, amúgy is rokonomhoz viszem, ha meg ezért az unokahúgom elkéri a pénzt, akkor megadom neki, de általában ez családon belül nem kérdés, és ez most olyan helyzet, amit nem szeretnék félbehagyni. Az út további részében nem is szólunk egymáshoz, mert felesleges lenne, azonban én többször nézek rá, mint sejtené. Az öcsém gyerekével volt várandós, ez a kép él a fejemben, és nem akarok a másik eshetőségre gondolni, hogy összejött volna egy jöttmenttel, ha már a testvéremmel is lefeküdt. Cherry nem buta, de olykor úgy viselkedik, mint egy kislány, és bármit mondjon, nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről. A furgon hamarosan lefékez az ismerős környéken, és elsőként szállok ki, hogy a kezembe tudjam venni a pillekönnyű lányt. A nyakamba kapaszkodva indulok meg a bejárat felé, és sikerül is másodperceken belül a melegbe jutnunk, ahol az asszisztens már kint várakozik. Nem szoktam bunkó lenni, most sem vagyok az, csak ez elsőbbséget élvez. A kórházba nem vittem volna, mert akkor én is lebukok, és nincs kedvem Owennek magyarázni, hogy miért vittem a halott öcsém barátnőjét vizsgálatra, ha közöm se lehetne hozzá.
 Kopogás nélkül nyomom le a kilincset, és megyek be a rendelőbe, ahol egy köszöntés után le is teszem az ágyra Cherryt, aztán odamegyek az unokahúgomhoz. Megkérem rá, hogy nézzen rá, nem részletezem, hogy kinek a gyerekével volt terhes a lány, de látszik rajtam, hogy megviselt vagyok, így miután már tudom, hogy jó kezekben van, ki is megyek az előtérbe. A közönség összesúg a hátam mögött, de nem érdekel senki. Veszek két mély levegőt, és leülök az egyik műanyagszékre. A tarkómon fűzöm össze a két kezemet, és lehunyom a szemhéjamat. Kibaszott hosszú nap volt, nem mondanám, hogy örülök a végkifejletnek, de egyértelművé vált előttem, hogy Cherry Sullivan nem az a lány, akit simán kizárhatok az életemből, mert mostanra egybeforrt a jelenemmel. A gyász nehéz folyamat, megértem az embereket, ha inni kezdenek, vagy magukba roskadnak, de nekem válaszokra van szükségem, és most már egy kis emlékre is, mert halványodik a képe. Az azonosítás nem az én feladatom volt, apa megtette helyettem, de akkor sem könnyebb a helyzet, mert láttam a másik srácot, és szörnyen nézett ki. A szalagkorlát beszakadt, a kocsi eleje tropára ment, és még van egy másik pasi, akinek nem akadtak a nyomára. Taylorról vajon tud valamit…Cherry mesélt róla…talán utána nézhetnék. Előrehajolok, és megmasszírozom a homlokomat. Már rám férne egy alvás, de olyan, ahol nem álmodom, csak kiütöm magam. A gyógyszerek otthon várnak, ha nem menne, de még egyszer sem nyúltam hozzájuk. Nemsokára kinyílik az ajtó, és Annabelle az, aki szólít, hogy menjek vele. Az ajtóhoz lépek, de olyasmit mond, amit nehezén hinnék el a reggeli események fényében, de amint meglátom őt is, már nem kételkedek benne. A szemei kisírtak, nem találom rá a szavakat, de jól megnézem magamnak. Annabelle a kezembe nyom búcsúzásképpen egy nyugtatót, amit csak én láthatok, és el is rejtem, aztán a lány nyomába eredek. Odalépnél hozzá, de nem tehetem, mert makacs, mint az öszvér, de jól tudja, hogy egyedül nem fog eljutni semerre. A bejáratot kitárva már ott tartok, hogy megint visszarántom, de nem érnék el vele semmit. A kezét a falnak veti, remegnek az ujjai, a kis kabát nem is bírna ki egy éjszakát, és most már tudom, hogy nincs hova mennie, mert a szülei kitagadták. Veszek egy mély levegőt, az orromon keresztül fújom ki, és lenézek a földre, aztán újra rászegezem a tekintetem.
- Nem adom vissza Cherry. Elfáradtam, és te is. Megvoltak a mélypontok, és a hazugságok is, de azt hiszem ideje tiszta vizet önteni a pohárba. – megvárom, hogy lehiggadjon, és most egyszerűen odamegyek hozzá, és az arca mellett támasztom meg a falat.
- Az öcsémmel voltál a kocsiban, most az ő gyereke ment el, mert én ebben hiszek Cherry. Nem tagadom, hogy feldühítettél, de nem foglak elengedni az utcára. Lehet, hogy nem szabadna a közeledben lennem, de más választásod nincsen, mert hozzám jössz. – csúsztatom az álla alá az egyik ujjamat, és most végre találkozik a tekintetünk.
- Sírtál, tudom, hogy fáj, de pihenned kell, ahogyan Annabelle is mondta. Hazaviszlek, és lefekszel Cherry, mert ez mindkettőnknek egy kibaszott hosszú nap volt, rendben? Gyere. – tolom el magam a faltól, és a kezemet nyújtom abban a reményben, hogy nem utasít vissza. Szüksége lesz rám, és úgy sejtem nekem is rá. Másképp nem fog menni.

/Köszönöm a játékot, imádtam Életem.  Aaron x Cherry - What happened with you?! 1471401822  Aaron x Cherry - What happened with you?! 1404455205 /

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron x Cherry - What happened with you?! Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron x Cherry - What happened with you?! Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron x Cherry - What happened with you?! 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron x Cherry - What happened with you?!
Aaron x Cherry - What happened with you?! Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aaron x Cherry - What happened with you?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cherry & Aaron
» Cherry & Owen & Aaron - Here we go again...
» Cherry x Aaron - Christmas 2017
» Aaron & Cherry - International Children day with justice
» she's a cherry on top

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: