New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 1 Bot
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Yoo Ji Han
TémanyitásRe: Yoo Ji Han
Yoo Ji Han EmptyHétf. Jún. 26 2023, 19:19
Még mindig nagyon várjuk a legidősebb Yoo tesót!! Valakinek már kontroll alatt kellene tartania minket úgy igazán! Laughing


There's nothing more I want now
I can't even tell if my heart is beating, instead of having forceful conversations with others, I'd rather enjoy the awkward silence with you, so stay, wherever that may be, when darkness comes sometimes, I'll be your fire, in a world full of lies, the only truth is you, this' a letter from me to you
mind álarcot viselünk
Yoo Jennie
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Yoo Ji Han SUky6Uv
Yoo Ji Han GpqnwNq
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I'm the typa girl,
that make you forget that you got a type, I bring money to the table, not your dinner, both my body and my bank account, good figure, thinkin' 'bout me, but there's nothing to consider, if I let you in my circle, you a winner
★ családi állapot ★ :
Yoo Ji Han 5p1s2tL
My world's been hectic,
seems electric, but I've been waking up with your voice in my head, and I'm tryna send a message and let you know that, every single minute I'm without you, I regret it
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Yoo Ji Han PkG9inU

★ foglalkozás ★ :
gépészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Go Minsi
★ szükségem van rád ★ :
Yoo Ji Han KM1VpBR
After the relationship,
romance, emotion there's breakup, tears, regret, longing, I like being alone, because I should be true to myself, like the flowing wind, like the stars above the clouds, I want to go far away, I want to shine brightly
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Yoo Ji Han Uk5N8Cg
TémanyitásRe: Yoo Ji Han
Yoo Ji Han EmptySzomb. Feb. 18 2023, 21:03
Yoo Ji Han
Szabad

Play by
Ahn Bo Hyun
Születési hely
Szongnam, Dél-Korea
Kor
30 körül
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
ha Hannak mondod el először, akkor nem kapsz vacsorát
Csoport
bűnüldözés (?)
Történetünk
Han szerint te rendelkezel a családban az összes hasznos génnel. Magas vagy, izmos és még jóképű is. Ezek mind olyan dolgok, amikkel én nem tudok vitatkozni, ugyanakkor ez nem változtat azon a tényen, hogy számomra attól függetlenül maximum csak egy tökfej lehetsz. Mi ketten mondhatni már könnyen megtanultunk egymás mellett élni és van némi dinamika abban, ahogyan képes vagy lehűteni engem még annak ellenére is, hogy ugyanúgy fel van vágva a nyelved, mint nekem. Nem tudom miért, de mindemellett szereted az apámat játszani és előadtad a kemény legényt, amikor az első pasimat hazavittem, aztán három napra rá, meg már te kérdezted, hogy mikor tudsz kosármeccset nézni vele, mert annyira jó fej a srác. Ha te nem engeded, hogy valakivel randizzak, akkor én is felhatalmazom magam veled szemben ugyanerre. Ha viszont mégis képes vagy ennek ellenére is találkozgatni azzal a nővel, aki amúgy nekem kicsit sem szimpatikus, akkor általában addig idegesítem a csajt, amíg le nem lép, mi ketten összeveszünk, aztán fél óra múlva kibékülünk meg bocsánatot kérünk egymástól. Sokszor lógok rajtad, amit néha szó szerint is kell értelmezni, mert ha olyan kedvem van, akkor rád szoktam feküdni, amíg a telefonomat nyomkodom, ez pedig téged nem zavar.
Amíg kicsi voltam, nagyon sokat csesztetett a többi gyerek azzal, hogy csúnya voltam, és te voltál az egyetlen, aki meg tudott vigasztalni. Összességében nem tudom, hogy ez vezetett-e ahhoz, hogy végül 16 évesen inkább hozzád költöztem és otthagytam a gimit otthon, de összességében jobban érzem magam itt, mint Szöulban. Persze te is szívatsz azzal, hogy kockafej vagyok, de tudom, hogy titokban menőnek tartod, hogy a kishúgodból gépészmérnök lesz. Összességében mindig jó volt a kapcsolatunk, bár sok dolgot nem értünk meg egymással kapcsolatban talán azért, mert túl nagy az a tíz év korkülönbség, ami köztünk van. Viszont a sok közös hobbi, a minőségi együtt töltött idő és az, hogy bármikor számíthatunk egymásra éppen annyira összekovácsolt veled is, mint Hannal, vagy éppenséggel hármunkat, mivel elég közel állunk egymáshoz mind.


/ A magam részét leszámítva, én se nagyon tudnék egyéb új dolgokat hozzátenni Jihanhoz, amit Han ne írt volna le az előbbiek során, talán az előtörténeteket érdemes elolvasni, de mivel az enyém kifejezetten hosszú olvasmány igazából csak annyi a lényeg, hogy ne riadj vissza tőlünk és nyugodtan keress fel minket pm-ben, szívesen mesélünk még a saját kis karaktereink plotjairól. Mind Hannak, mind Jennie-nek nagyon nagy szüksége lenne a bátyjára, egy elég meghatározó személy a gyerekek életében, ami miatt nagyon örülnénk neki, ha megjönnél vele.  Yoo Ji Han 1404455205 Arc terén szerintem igazán jó ajánlatot adtunk, de ha esetleg máshogy képzelnéd el Jihant, akkor mi arra is nyitottak leszünk, kérlek avass be minket minden ötletedbe Yoo Ji Han 2624752903 /

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Yoo Jennie
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Yoo Ji Han SUky6Uv
Yoo Ji Han GpqnwNq
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I'm the typa girl,
that make you forget that you got a type, I bring money to the table, not your dinner, both my body and my bank account, good figure, thinkin' 'bout me, but there's nothing to consider, if I let you in my circle, you a winner
★ családi állapot ★ :
Yoo Ji Han 5p1s2tL
My world's been hectic,
seems electric, but I've been waking up with your voice in my head, and I'm tryna send a message and let you know that, every single minute I'm without you, I regret it
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Yoo Ji Han PkG9inU

★ foglalkozás ★ :
gépészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Go Minsi
★ szükségem van rád ★ :
Yoo Ji Han KM1VpBR
After the relationship,
romance, emotion there's breakup, tears, regret, longing, I like being alone, because I should be true to myself, like the flowing wind, like the stars above the clouds, I want to go far away, I want to shine brightly
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Yoo Ji Han Uk5N8Cg
TémanyitásYoo Ji Han
Yoo Ji Han EmptyVas. Május 08 2022, 16:35
Yoo Ji Han
Szabad

Play by
Ahn Bo Hyun
Születési hely
Szongnam, Dél-Korea
Kor
30 körül
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
nekem mondd el először, ne a húgunknak
Csoport
bűnüldözés (?)
Történetünk
Te rendelkezel a családban az összes hasznos génnel. Magas vagy, izmos és még jóképű is. Nekem középső gyereknek csak a magasság maradt, a húgunknak meg még az sem - habár Jennie az egyetlen Yoo gyerek, aki főzni tud és meg is lehet enni a fáradozásai eredményét. Amiatt soha nem kaptunk még össze, hogy ne lennénk mind szépek, de ez már csak részletkérdés és amúgy is a szüleinknek köszönhetjük.

Mint ahogyan azt is, hogy rábeszéltek téged a mi felügyeletünkre, amíg el nem végezzük az egyetemet és nem bíznak bennem meg Jae Ni-ben eléggé ahhoz, hogy egyedül élhessünk - persze külön-külön, mert ki bírná már elviselni harminc éves korára a törpe húgát meg a tényt, hogy konyhakéssel fenyegetőzik, ha nem kap meg valamit? Ha Jennie és én öljük egymást, Te vagy aki mindig közbelép és elhiszem, hogy nem csak a hivatásod miatt van benned ennyi igazságérzet, de tudod jól esne, ha nyíltan is az én oldalamra állnál és nem csak arra emlékeztetnél minden alkalommal, hogy mi hárman jobban hasonlítunk, mint gondoljuk.

Mindhárman nagyszájúak vagyunk és akkor is elmondjuk a véleményünket, ha hasznosabb lenne befogni. A forrófejűséget nem csak hírből ismerjük, habár Te már elég öreg felnőtt lettél ahhoz, hogy kinődd azt - vagy legalább megtanulj elszámolni gondolatban tízig. Mindhárman szeretjük az autó- és motorsportokat, és együtt valószínűleg annyi kaját megeszünk, ami egy afrikai falu számára egy heti élelem lehet. Ha Te nem lennél, szerintem azt hiszem kerültem volna már rács mögé egy éjszakára, de az is lehet hogy nevelési céllal pont Te magad fordítanád el előttem a zárat. Nem szeretném kipróbálni. Van egy olyan sejtésem, hogy azért nem házasodtál még meg és alapítottál családot, mert épp elég neked két olyan tökfejjel bánni, mint én meg Jennie vagyunk.

/Kezdetnek nagyjából ennyit gondoltam megosztani, de majd úgyis jön még a törpicsek és megosztja a saját véleményét is. Very Happy
Alap koncepcióként arra gondoltunk, hogy Jihan a kisebb testvérei józan esze, aki a korának és tapasztalatának hála valamivel logikusabban és nyugodtabban szemléli a világot és éli az életét. Mindhárom Yoo testvér a fiús dolgokért van oda - ez igazából csak Jennie esetében meglepő -, épp ezért jól kijönnek egymással, de melyik családban láttak már olyat, mint mindig béke és nyugalom van a gyerekek között?
Foglalkozását tekintve azért adtam meg a bűnüldözés csoportot, mert szerintünk olyan testfelépítéssel, mint amivel a megadott play by rendelkezik, tökéletes lehet a munkára. Nézz csak rá...  Yoo Ji Han 1556694851 Egyébként bőven hozzá lehet tenni bármit az úr koncepciójához, sőt örömmel várjuk az ötleteket.
Ha eljutottál eddig, nagyon örülök neki és már nem is nagyon tudok mit hozzáfűzni azon kívül, hogy ha többre vagy kíváncsi, vagy megtetszett Jihan akkor jómagam és Jennie is várjuk az üzenetedet. Addig is tűkön ülve várjuk hogy megérkezz. Yoo Ji Han 3874598021

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Yoo Hanjae
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Yoo Ji Han 5e162bac96b0dc7ac89f267a5c46c62f9d04ae07
Yoo Ji Han Ba5c1082bf1b57c6ff5dbfb604eda5e5dff5b52c
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I live my life like this so I'm turnin' up
Tell me how could I miss giving you everything you deserve You know I be doin the most while you be back at home I'm sorry, no, I'm not sorry
★ családi állapot ★ :
Yoo Ji Han 7dd6fa57466d88c5b11f9aae2ee2ac97c0195a81
You are my beautiful hangover
Shining headlight To the city that cannot sleep, are you ready? From here on, it's a contest Staying calm, let’s go full throttle to the limit
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Yoo Ji Han 83b295dfa651bfc3bbe473454eb873c3ca5f661b
★ idézet ★ :
"- Get lost."
"- I'll do everything else but that."
★ foglalkozás ★ :
túlképzett | egyetemista
★ play by ★ :
Hwang In-yeop
★ szükségem van rád ★ :
Yoo Ji Han 28f93b7dbc8753fa867e95398183d20a2de72dcb
Some empty glasses
and a few dozen messages
So how about you, 'bout you? You doin' well? I was quite curious, but I said nothin' Cause I'm motherfuckin' good Actually, I don't care
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
Yoo Ji Han Dc4d93e3a77d29f303e93c5e21458e01232a4310
TémanyitásRe: Yoo Ji Han
Yoo Ji Han Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Yoo Ji Han
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: