New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

twist of love ⁂ Caleb & Anabel
TémanyitásRe: twist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel EmptySzomb. Jan. 14 2023, 19:59

Anabel & Caleb

Mondhatjuk, hogy a magasságom egész életemben meghatározó tényező volt. Már általánosban is elég nyurga voltam, ami csak azt eredményezte, hogy a létező összes családtagom feje fájhatott, amiért a szokásosnál is gyakrabban nőttem ki a ruháimat és mehettünk új tornacuccokat vásárolni. A többi ruhámmal csak azért nem volt baj, mert ott van a bátyám, akitől megörököltem azokat a darabokat, amelyek még viselhető állapotban voltak és amikre Candice sem mondta, hogy úgy nézek ki bennük, mint egy csöves. Ami azt illeti, nem is emlékszem olyan esetre, amikor a nővérem lecsövesezett volna engem, de anyára sem emlékszem már igazán, szóval inkább annak a szerencsétlen emberi gyengeségnek kellene ezt betudnom, ami történetesen a memóriánk. Szóval visszatérve a lényegre, a magasságom miatt automatikusan mindenkit aranyosnak találok, aki kisebb nálam - és nő -, így a lány is rögtön ezzel a jelzővel könyvelődött el a fejemben. Ha szimplán csak szépnek tartanám, azt hiszem az nagyon egysíkú lenne tőlem, még ha tényleg annak is gondolom. Az alapján pedig, hogy ő maga is NYU-s diák, még gondolom okos is. De mit is próbálok bizonyítani ezzel?
- Nem, nekem igazából eszembe jutott egy vicc amit korábban mondtak nekem. - Ettől valójában csak még inkább nevethetnékem támadt, de nem akartam azt mondani neki, hogy valójában együtt nevetünk, mert az már gaslighting lett volna. Másrészt az orromat úgy gondolom szépnek, amilyen jelenleg is, eszemben sincs betöretni azt egy olyan aprócska lánnyal, mint akivel sikerült szóba állnom. Végül mégis meghallottam a nevetését, amitől rögtön kevésbé kezdtem félteni az orromat.
- Nem tudhatod - megrántottam a vállaimat. - Úgyhogy lehet, hogy mégis el kellene mondanod. - Akkor talán lenne rá esély, hogy később összefussunk valahol. Sokkal könnyebb valamelyik kar bulijára beimádkozni magunkat valamelyik ismerősön keresztül, mint végigjárni az összeset.
- Ha véletlenül legközelebb én tévedek el, legalább tudni fogom kitől kérjek segítséget. - Elvégre nem lehetnek olyan távol egymástól az épületeink, hogy ne történhetne meg velem is ugyanaz, mint vele. Egyébként nem tartom magamat stalkernek, meg furának sem, hogy egy számomra teljesen jelentéktelen épületben kezdjek kóricálni a szabadidőmben, de maga az elképzelés akkor is vicces volt.
- Szerintem valójában csak kínzásként találták fel a korai órákat. Nem a te hibád, csak a reggelé. - Gondolom a tanároknak sem okozott nagyobb örömet a korai kelés, mint a hallgatóknak. Nem mintha jobb kilátásaim lennének később, amikor ténylegesen is elkezdhetek dolgozni orvosként. Nem igazán volt semmi, ami el tudott volna tántorítani ettől az elképzeléstől, ezért nem akartam csalódást okozni a családomnak sem. Az persze igaz, hogy meglátszott a bele fektetett energián a különbség a középsulihoz képest, de nem bántam, hogy dolgoznom kell érte. Apa épp eléggé megtanította nekem, hogy semmit nem fogok úgy megkapni az életben, ha nem teszek érte eleget.
- Aha, jók a kajáik. Csak néha nagyon hosszú a sor. - Amint ezt kimondtam, rögtön vetettem is egy pillantást a lányra a szemem sarkából. Nem kellett túl sokáig győzködnöm magam, hogy folytassam: - Ha szeretnéd kipróbálni, csak tévedj el nálunk megint, és csatlakozom hozzád én is. - Nyilván a következő akár az is lehetett, hogy közli velem, hogy neki barátja van, az manapság amúgy is szokás volt bizonyos lányoknál. Nem mintha bármit kellene jelentenie egy közös étkezésnek. Lehet, hogy csak ennyire szeretek barátkozni szép és aranyos lányokkal.
- Akkor valamilyen előadóművészetet tanulsz? - Az énekórából csak két dologra tudtam következtetni. Vagy előadóművészet, vagy... - Vagy tanáris vagy? - Könnyebb volt rákérdezni, mint magamtól találgatni. Különben meg épp elég feladat volt kihúzni belőle bizonyos információkat. Gondolom ott rontottam el, hogy az elején majdnem kinevettem - pedig csak mosolyogtam, esküszöm! Ettől függetlenül nem ez volt az a pont, hogy fel akarjam adni, főleg miután utána indultam, hogy tévedjen el véglegesen az épületben.
- Nem lett volna értelme hazamennem. - Megrántottam a vállaimat, miközben egy mosoly formálódott az ajkaimon. Tyhoz, vagy apához beugrani pedig legalább akkora macera lett volna. Mire odaérek, öt percen belül fordulhatok is vissza, na meg akkor nincs annyi időm átnézni a zh anyagát. Könnyebb volt belemélyedni egy kicsit a tananyagba.
- Hm... Igen, talán. - Mosolyogva pillantottam le rá, magamba fojtva a késztetést, hogy azt mondjam neki, ez inkább az én szerencsenapom. Én sosem voltam annyira szégyellős, hogy bármi miatt rosszul érezzem magamat, elvégre múltkor a saját hűtőnkből is kiloptam apa sörét. De a lányok másképp vannak összerakva, ezt megtanultam a nővéremnek köszönhetően. Én most sem úgy kezeltem a helyzetet, mintha ez az egész tök kellemetlen lenne, inkább aranyos volt az egész, és szórakoztatott.
- Lehet, hogy ázsiai vagyok, de azért ennyire nem furák a kajáink. - Halkan felnevettem, miközben lassan ingattam a fejemet. Az mondjuk tény és való, hogy a mi kultúránkban nagy jelentősége volt az ételeknek és annak, hogy legyen mit az asztalra tenni. Apa ebből a szempontból büszke lehet magára, elvégre mindig keményen dolgozott azért, hogy nekem és testvéreimnek ne legyen hiányunk semmiből. - Ne aggódj, nem fogok éhen halni, ha megosztom bárkivel azt, ami nálam van. - Újabb mosoly kíséretében pillantottam rá. - De ha te a Starbucksot szeretnéd... - Akkor igazából nincs mit tenni. Én amúgy sem voltam valami nagy kávés, ha meg épp ittam is, akkor sem bonyolítottam túl. Nem érdekeltek a mindenféle szirupok és tejszínhabra szórható egyéb édességek. A kávé az kávé, nem folyékony diabétesz.
Elfordítottam ugyan a fejemet, amikor végül igent mondott a parkos ajánlatomra, de egy vigyor mégis ott volt az arcomon, valószínűleg a gödröcskékkel együtt, amelyektől nem tudtam megszabadulni. Igazából nem is akartam, mert ez volt az egyik csodafegyverek a testvéreimmel szemben, amikor akartam tőlük valamit. Egy cuki arcnak sosem tudtak még ellenállni.
- Szép neved van, Anabel. - Az arcát fürkészve, miközben a kezéért nyúltam, hogy az ujjaimat az övéi köré fonjam. - Én Caleb vagyok. - Mivel tőle sem tudtam meg a családnevét, én sem részleteztem a sajátomat. Talán tényleg van valakije és csak udvarias akart lenni. Pár másodperc elteltével engedtem csak a kezét és fordultam újra a megfelelő irányba, hogy folytassuk az utunkat, amikor ő is intett a kezével.
- Orvosi előkészítőn vagyok. Most kezdtem. - De remélhetőleg nem az első évben fogok kihullani. Elég kemény munka volt pusztán a családomat meggyőzni róla, hogy nekem itt a helyem, de részben pont ez motivált abban, hogy megmutassam nekik, hogy nem hoztak rossz döntést amikor végül mégis megengedték, hogy kezdjek valamit az életemmel. Valami olyat, ami mögött én is száz százalékkal, nem, inkább ezerrel ott voltam.
- Aha, itt lesz minden a hátizsákomban. - Valószínűleg nincs benne annyi rejtély, mint egy női táskában, de a férfi létben épp az egyszerűsége a szép. Nem komplikálunk túl semmit. Ha valaki nem szimpatikus, maximum verekszünk egyet, aztán jól kijövünk. A nőknél ez másképp működik. Candy mindig nekem pletykál a munkahelyén dolgozó nőkről. Kész szappanopera az egész.
- Te biztosan nagyon kedveled amit tanulsz, ha sosem hagytál még ki egyetlen órát sem. - Ez valójában még csak a felvezetése volt annak, amit mondani készültem neki. Előtte azonban egy újabb ajtót nyitottam ki neki, és engedtem előre. - Mit szeretsz csinálni a szabadidődben? Nálatok milyen bulik vannak a karon? - Ha hajlandó mesélni róla, talán még össze is futunk egy ilyenben. Nekem határozottan nem lenne ellenemre. Mint ahogyan az sem, hogy most együtt töltsünk egy kis időt, amíg jobban megismerem őt.
- Gyere, erre gyorsabb. - Finoman megérintettem a felkarját, hogy a megfelelő irányba tudjam terelni, aztán kénytelen voltam közelebb is lépni hozzá, hogy ne ütközzek neki a szemből érkező hallgatóknak. A kezem így a túlsó vállán landolt, szinte magamhoz kellett ölelnem, hogy ne lökjem meg a testemmel. Lepillantottam rá, és próbáltam egészen bocsánatkérő szemekkel pislogni rá. - Bocsi. Nem ütöttelek meg, ugye?
1231 ¦ öltözék ¦ TM


Endless summer
Because that was all my life A space painted with a bluish paint My age is summer All the other seasons I've lived through are meaningless
mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
twist of love ⁂ Caleb & Anabel E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: twist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel EmptyVas. Júl. 17 2022, 09:38

Caleb & Anabel

Annyira tipikus az az eset, amibe belefutottam most, hogy egyszerűen képtelen voltam nem elvörösödni. Bármennyit mondogattam magamnak, hogy jól vagyok és minden oké, egyszerűen nem múlt az arcom pirossága és ebben a helyzetben is folyamatosan Isára gondoltam. Sokkal könnyebb lett volna az életem, ha ténylegesen ikrek vagyunk és az ő szépségéből nekem is jut annyi, hogy magabiztosabb lehessek. Jobban belegondolva, talán a kettő annyira nem is jár kéz a kézben, de ettőlo függetlenül jó volt azt hinni, hogy ha a dolgok másképp alakulnak, akkor most nem úgy állnék itt, mint egy idióta.
Egyrészt, rém ciki volt az, hogy várakozok a semmi közepén úgy, hogy gyakorlatilag fogalmam sincs arról, hogy hol vagyok és erről is csak jóval később szerzek tudomást. Másrészt az már határozottan az én szerencsém, hogy egyetlen srác ólálkodik a környéken – mert véletlenül sem egy lány jelenik meg, hogy ne legyen tétje annak, ha teljesen bolondot csinálok magamból – és az is pont úgy néz ki, hogy… Maradjunk annyiban, hogy ha Isabel itt lenne, akkor ő ezt a pillanatot választaná ki arra, hogy lelépjen valahova. Én nem tudtam elég hálás lenni a sorsnak azért, hogy legalább ezt elkerühettem, mivel akkor talán még inkább kínos lenne valakivel szóba elegyedni, aki ennyire helyes. Kicsit örültem neki, hogy nagyon magas, mert így el tudtam nézni kényelmesen az arca mellett és nem éreztem úgy, hogy menten rosszul leszek, amiért egyáltalán beszélnünk kell egymással.
- Most… - a zavar helyett talán már enyhe dühből volt vörös az arcom – Kinevetsz? Bár valójában megérdemlem.
Ezúttal én is röhögni kezdtem azon, hogy gyakorlatilag talán még mindig részeg lehetek, vagy pedig ő és a szélesedő mosolya meg a hülye szemei voltak rám olyan hatással, hogy annyira sem tudtam gondolkozni, mint amikor bejöttem a biológia épület ajtaján. Egyszerű azt mondani, hogy Isa fejével kellene gondolkoznom, de valójában pont azokban a dolgokban voltunk mi ketten különbözőek, amik ezt megkönnyítették volna a számomra.
- Nem fogom elmondani – enyhén volt csak durcás a hangszínem, azzal pedig teljes mértékben tisztában voltam, hogy az összevont szemöldököm egyáltalán nem ijesztő – Mert tovább fogsz nevetni rajtam.
Nem gondoltam teljesen komolyan a dolgot, de ha eleget incselkedek vele, akkor egy kis idő múlva kényelmesebben fogom érezni magam a társaságában. Mondjuk ez a fegyver elég könnyen elsülhet visszafelé is, mivel valószínűleg könnyebben zavarba hozna ő engem, mint én őt.
- Csodás – halkan sóhajtottam fel miután tényleg tudatosult bennem az, hogy teljesen eltévedtem – Ezek szerint nem tudok olvasni a mai reggelen.
Ami nem volt túl meglepő a tegnapi buli után. Összességében maradjunk annyiban, hogy megértettem a nővérem, amiért ezzel töltötte a hétvégéit. Sokat számít a jó társaság, az én szaktársaim pedig meglehetősen rendesek voltak. Sosem tartottam magam egy népszerű lánynak, mondhatni az átlaghoz tartoztam, de itt könnyebben kerültem a középpontba. Nem azt mondom, hogy mindez zavart, egyszerűen furcsa volt. Élveztem, hogy az emberek jobban figyelnek rám, ugyanakkor viszont az is igaz volt, hogy nem tudnék minden hétvégén partizni járni.
- És jó az az étterem? Mert ha legközelebb erre járok, majd inkább oda megyek be – halkan nevettem el magam. Ha ezek után még egyszer itt kötök majd ki, akkor minden bizonnyal megérdemlem a sorsomat. Viszont miután útbaigazítást adott nekem én is éreztem, hogy itt az ideje lelépni. Ha Isa lettem volna, akkor ő minimum kideríti a teljes nevét és valahogy megoldja, hogy a jövőben természetesebb módon, ismét találkozhassanak. Én kicsit csalódottan vettem tudomásul azt, hogy erre már nem feltétlenül lesz esélyem, de ennek ellenére felragyogott az arcom, amikor ő is szép napot kívánt nekem. Tudom, hogy nagyon béna vagyok, de jól esett.
Meglepetten vettem tudomásul, amikor utánam jött, gyakorlatilag ez hordozta magában az utolsó lehetőséget is számomra. Soha nem randiztam még korábban, ezért ismerkedni se nagyon tudtam, de az biztos volt, hogy ha most lekoptatom őt, akkor vége az egésznek.
- Nem – csak megvontam a vállam – Még egyszer sem hagytam ki, és énekóráról van szó. Valószínűleg, ha a tanárunk látná a mai kondíciómat, amúgy is elküldene. Igen, vannak elméleti óráink, de nem azon van a hangsúly.
Nyilvánvalóan tudni kell bizonyos dolgokat, de nem lehet mindenből zh-kat íratni, ha valaki színművésznek tanul. Attól még, hogy valaki nem vágja Shakespeare egész életrajzát, még lehet egy nagyon műveletlen, de tehetséges színész, ugyanakkor a karrierje nem ezen fog múlni az biztos.
- Akkor hogyhogy már itt vagy? – én a lyukasóráimban igyekeztem elmenni feltöltődni valahova, mivel alapvetően reggeltől estig jártunk suliba. sok volt az óránk, ezek között pedig akadtak olyanok, amik nem csak másfél óráig tartottak, szóval lényegében muszáj volt ezt csinálnom.
- Köszönöm – annak ellenére néztem fel rá mosolyogva, hogy ez valójában nagyon is kényelmetlen tevékenység volt. Nem tudom hogyan lehet ennyire magasra nőni, de ha kevésbé lennék ingatag és tudom, hogy ma összefutunk, akkor biztos másik cipőt választok. Akkor legalább a nyakamat nem kellene kitörni… Nem mintha zavart volna.
- Úgy néz ki, hogy ma nincs szerencsenapom – erre mondjuk már akkor rájöttem, amikor brutális fejfájással keltem a reggel. Egészen meghatódtam azon, hogy megosztotta volna velem az ételét, viszont az ilyeneket mégsem fogadhattam el.
- Nem vagyok finnyás és gondolom nem békacombot rejtegetsz azért – vidáman csillogó szemekkel néztem rá ismét – De nem fogom megenni azt, ami nálad van. Jó lesz a Starbucks.
Ha a nagymamám itt lenne, akkor biztosan óvva intene attól, amire készülök, én mégsem fontolgattam sokat azt, hogy mit fogok neki válaszolni. Vetettem rá még egy pillantást, amiből teljesen egyértelművé vált számomra, hogy valaki, akinek ilyen szemei vannak, az egyszerűen nem lehet zaklató. Bocsi nagyi, most talán csalódni fogsz bennem, de jobban bízok a megérzéseimben, mint benned.
- Jó, menjünk – a kabátomat egyszerűen a vállamra dobtam, mivel nem tudtam, hogy találunk-e szabad padot és a milyen állapotban lesz. Bárhova ülök le ebben az időben, az nem lehet csupasz felület.
- Anabel – ezen a ponton megtorpantam, mert illet volna minimum a kezemet odanyújtani felé és egy félszeg mosoly ült ki az arcomra – Téged?
Valószínűleg túl hivatalos lett volna a teljes nevemet mondani és szinte hallottam az egész családomat, amiért azzal szívatnak, hogy még egy ilyen szép srácnak sem tudok rendesen bemutatkozni. Eközben a nagymamánk püfölte őket, hogy nem kellene ennyire kétségbeesniük, amiért nem mutattam be még senkit otthon, majd lesz valakim és nem kell odalökni az első szép szemű fiúnak, akinek gödröcskéi vannak és összességében halál cuki az, ahogy viselkedik.
- Mit tanulsz? – talán ez volt a legegyszerűbb módja annak, hogy elkezdjünk valamiről beszélgetni. Közben intettem neki, hogy indulhatunk, de még egyszer végig néztem rajta – Megvan mindened, ugye?

outfit help mee  twist of love ⁂ Caleb & Anabel 2149483383   1 055


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?

Caleb W. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel O4pdLMe
twist of love ⁂ Caleb & Anabel DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel ODZDa4o
TémanyitásRe: twist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel EmptyVas. Feb. 13 2022, 15:41

Anabel & Caleb

Nem sűrűn gondolkodtam azon, hogy vajon anya büszke lenne-e rám. Ott van nekem három másik ember, akik miatt ott járhattak a fejemben ezek a gondolatok. Ha úgy vesszük, elég nagyra nőttem és egészséges is vagyok, ez a része tehát ennek a történetnek egy egész nagy pipát érdemel. Úgy gondolom, hogy az intelligenciámra sem lehet panasz, mert a középiskolában elég jól teljesítettem ahhoz, hogy felvegyenek az egyetemre is - ami részben pénz kérdése is, de ezt a részét a családom intézte, épp ezért nem is sokat foglalkoztam vele. Épp elég volt rábeszélnem őket arra, hogy a céljaim nem csak reálisak, de jogosak is és megérdemlem a támogatásukat. Úgyhogy ha azt nézzük, hogy okos vagyok-e, szintén megérdemlek egy pipát. Minden embernek vannak persze hibái és biztosan én is megérdemlek egy-két mínusz pontot, de újabb pipa, hogy olyan szociális érzékkel rendelkezem, aminek hála nem csak hogy számos barátom van, de egésze kiterjedt kapcsolati hálóm is. Könnyen barátkozom és szeretek emberek között lenni. Sokkal jobban érzem magam azután, ha együtt voltam másokkal - ezért is szeretek például annyira a bátyám munkahelyén, vagy apa boltjában lógni, amikor senki más nem ér rá. Candy szobáját azóta kerülöm, hogy egyszer nekem kellett elővennem valamit a szekrényéből, amikor előttem festette a körmét és premier plánban kaptam bepillantást a tamponkészletébe.
Ötletem sincs mennyit jelentett nálam, hogy nővérem van és emiatt viszonylag könnyen megtalálom a hangot a lányokkal is, de részben annak is köszönhetem ezt, hogy olyan bátyám van, mint Kiki. Neki egyértelműen több a tapasztalata a nőkkel, mint nekem és talán még apánál is hosszabb szerelmi életről számolhat be, habár házasságok terén egyértelműen apánk a nyerő. Neki már volt egy.
Én hasonlót egyáltalán nem terveztem még. Sőt, az új baráti társaságom az egyetem, meg a középiskolától teljesen különböző rendszer, amiben tanulunk, egészen az ellenkezőjét kívánta meg tőlem és a hallgatótársaimtól is. Nem hordtam haza hármasával a csajokat, de az tény és való, hogy sok új ismerősöm és instagram követőm lett egészen rövid idő alatt. Most sem esett nehezemre legalább egy mosolyt elereszteni a lány felé, ahogyan rápillantottam. Aranyosnak találtam a tanácstalanságát és jobb kedvem lett volna, ha megtudom, hogy nem csak hogy egy egyetemre járunk, de több közös óránk is van ebben az épületben.
- Igen... - Nem bizonytalanodtam el a saját válaszomat illetően, viszont egyre inkább próbáltam visszafogni a szélesedni akaró mosolyomat. Nem akartam, hogy úgy tűnjön, mintha kinevetném a zavarát, de minél inkább próbálkoztam, annál nehezebb volt ezt megtennem. Az arcomon megjelenő gödröcskékből pedig egyértelmű lehetett neki is a dolog.
- Milyen órád lesz? - Kérdőn pillantottam rá, hátha a válasza után legalább valamilyen tippem lesz azt illetően, hogy ha nem a mi szakterületünkön belül tanul, akkor pontosan hol teheti azt. - A Steinhard épület egy utcával lentebb van. - Megfordult a fejemben, hogy talán nem helyi lányról van szó, így nehezebben tájékozódik egy ekkora városban, de őszintén szólva ha engem dobnak ki Staten Islanden, valószínűleg én is eltévedek, ha nincsen nálam a telefonom.
- Én is csak azért tudom megjegyezni, hogy ez az épületünk, mert van a sarkon egy étterem. - Jókedvűen magyaráztam a saját tapasztalataimat, hiszen én sem állíthatom, hogy sokkal több időt töltöttem el ezen az egyetemen, mint a lány. Útbaigazítást azonban könnyedén tudtam adni, mert napi szinten járkáltam ebben az épületben, így ha nem is ismerem minden szegletét, de kijutni mindenképpen ki tudnék innen.
- Szívesen, máskor is. - Ezen a ponton engedtem meg magamnak némi nevetést, még ha csak halkan is, mert nem szerettem volna, ha az én hangomtól visszhangzott volna a folyosó. - Köszönöm, és neked is. - Újabb mosoly a lány felé, amikor azonban elindult a folyosó vége felé, nem tudtam azonnal újra a füzetemre és a jegyzeteimre koncentrálni, jó pár másodpercig figyeltem a távolodó alakját. Amit utólag jó döntésnek is tartottam, mert másképp biztosan nem veszem észre, hogy rossz irányba megy. Nem telt bele túl sok időbe, mire én magam is ott álltam mellette, már a füzetemmel a táskámban, a táskával pedig a vállamon.
- Ahogy gondolod. Nem lesz belőle baj, ha kihagyod? - Fogalmam sem volt arról, hogy náluk hogy működik ez, én biztosra veszem hogy rettentő nagy lemaradásokat okozna, ha mi nem járnánk be egy-egy óránkra, olyan hatalmas mennyiségű anyaggal birkózunk meg óráról órára. - Gondolom nálatok jóval gyakorlatiasabbak az órák már most. - Lepillantottam rá, miközben az egyik szemöldököm megemelkedett. Kedvem lett volna a fejére tenni a kezemet, de a nővérem már épp elégszer megtanított rá, hogy a lányok ölni is tudnak, ha elrontják a hajukat, mi pedig nem voltunk olyan viszonyban ezzel a lánnyal, hogy ezt megtegyem vele.
- Nekem csak később, van egy lyukas órám kettő között. - Amin egyébként dolgozatot fogunk írni, de erre már nem szívesen hívtam volna fel a figyelmét, mert a végén megpróbál lerázni. Amikor az általam emlegetett lépcsőházhoz értünk, a kilincsért nyúltam, hogy kinyithassam előtte az üveges ajtót. - Parancsolj... - Pár másodpercig még a vállammal is megtámasztottam azt, végül követtem őt, lefelé a lépcsőkön is.
- Á... A büfénkkel az a helyzet, hogy átépítik és jelenleg nem üzemel. - A kezemmel a táskám pántjába kapaszkodtam, az egyik lépcsőfordulóban pedig igazítottam rajta, hogy ne csússzon le a vállamról. - Viszont nálam van jó pár dolog, ha nem vagy finnyás. - Sokszor nem értettem, hogy a családom miért lát el egy komplett osztálykirándulásra elegendő kajával, amikor csak egy fél napot töltök az egyetemen, de talán el kellene kezdenem rájuk fogni, hogy ekkorára nőttem. - De a földszinten van egy Starbucks is. - Már ha neki stílusa az a kávézó. Nem ítélnék el senkit, pusztán azért, mert adott kávézólánc rajongója, de jórészt mindenki tisztában van azzal, hogy milyen típusú emberek járnak a Starbucksba.
- Menjünk át a Washington parkba. Mit szólsz hozzá? - Újra felé fordultam, rá hagyva a döntést, hogy mit csinál a szabadidejével, illetve, hogy van-e kedve egyáltalán velem tölteni azt. Nekem nem okozott volna problémát, hogy egy teljesen idegennel töltsek el néhány órát, főleg ha úgy néz ki, mint ez a lány is. - Egyébként hogy hívnak? - Talán előbb kellett volna a nevére rákérdeznem, mintsem arra kérni, hogy töltse velem az idejét, amit az órájáról való lógással tölt, de visszaszívni már nem tudom, így csak mosolyogva pillantottam újra felé.
1012 ¦ öltözék ¦ TM


Endless summer
Because that was all my life A space painted with a bluish paint My age is summer All the other seasons I've lived through are meaningless

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
twist of love ⁂ Caleb & Anabel E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: twist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel EmptyPént. Jan. 14 2022, 14:21

Caleb & Anabel

Ha feltettem volna magamnak azt a kérdést, hogy van-e szégyenérzetem a viselkedésem miatt, nem feltétlenül tudom, hogy mi lenne rá a helyes válasz. Volt? Jelenleg az egyetlen dolog, ami valóban kiváltott belőlem bármit is, az a borzalmas fejfájásom volt. Pont emiatt bele sem akartam gondolni abba a dologba, hogy általában pont azokat a lányokat szokásom ekézni, akik azt csinálták, amit én… Sosem néztem le Isabel barátnőit, de egyáltalán nem tudtam megérteni, hogy mit tartanak szórakoztatónak azokban a bulikban, ahova eljárnak. Számomra sokkal inkább volt kedves mondjuk egy jó könyv, szívesebben vettem azt a kezembe.
Nyilvánvaló volt, hogy az egyetemen a legegyszerűbb a gólya táborban összekovácsolódni, emiatt elmentem. Nem akartam kilógni a sorból, szóval már akkor is a kezembe vettem olyan alkoholos italokat, amiket korábban sosem fogyasztottam. Nem vagyok szent, szóval határozottan állítom, hogy nem az volt az első alkalom, hogy ittam. Ugyanakkor korábban ízesített, gyümölcsös koktélokat fogyasztottam, nem pedig mondjuk vodkát tisztán… De jelen helyzetben ez nem is sokat számít, mert eléggé rászoktam az utóbbira. Nem volt célom elhagyni a társaságom, én pedig éreztem, hogy a beilleszkedéshez nem csak a közös ebédek, hanem a bulik is hozzátartoznak. És mivel jól éreztem magam azokkal, akikkel együtt tanultam, nem esett nehezemre elmenni szórakozni velük. Más kérdés az, hogy Isabel szekrényét kellett néha lerabolnom, illetve én is beújítottam olyan ruhákkal, amik már kevésbé voltak kislányosak. Nem mondom, hogy teljesen lecseréltem mindent, de összejött annyi cucc, amit már érdemes volt eladományozni másoknak.
Az már sokkal bajosabb volt, hogy ma egy rakat gyakorlati órám volt – mondjuk még sosem hiányoztam róluk – amikre be kellett volna mennem. Hiába vettem be egy fájdalomcsillapítót, hiába próbáltam meg annyira összekapni magam, hogy legalább vállalható külsővel jelenjek meg az egyetemen… Úgy éreztem, hogy mindez most nem jött össze. Ezt pedig csak tetézte az, amikor eltévedtem az épületben. Elég nagy volt az egyetem, ahova be lettünk suvasztva, de ennek ellenére már egész könnyen kiismertem magam. Most mégis minden folyosó idegennek tűnt, én pedig bármerre mentem, csak jobban eltévedtem. Egyáltalán nem tudtam felidézni azt, hogy korábban hol jártam és hol nem…. Egyszerűen csak kavarogtam, amíg végül meg nem láttam valakit. Határozottan éreztem, ahogyan a pillantása végig kúszik rajtam, ez pedig több volt, mint zavarba ejtő. Mielőtt a tekintetünk találkozott volna, én elfordítottam a fejem, hátha találok egy szimpatikus repedést valamelyik falon. Ha így történik, akkor legalább elég ideig tudom azt szemlélni, mielőtt összeesek egy fiú előtt, aki helyes és végignézett rajtam. Azt terveztem, hogy nem fogok többet ránézni, mert amúgy sincs túl nagy szerencsém az ilyen fiúkkal. Amikor viszont közölte, hogy hol is vagyok, elkerekedett szemekkel néztem rá, és próbáltam felfogni, amit mond.
- Biológia épület? – ezen a ponton minden, amit tehettem mindössze annyi volt, hogy visszapörgettem az agyamban az eddig lezajlott eseményeket. Hogy hozhattak ide a lábaim? Azt hittem, hogy ennyi idő elteltével már csukott szemmel is megtalálom az épületet, ahol lényegében minden időmet töltöm. Ezek szerint határozottan tévedtem… Vagy ő is részeg még és rossz helyen vagyunk mind a ketten? Már semmiben sem lehettem biztos.
- Órára jöttem, de… - egyáltalán nem tudtam, hogy most mit kellene csinálnom. Éreztem, ahogyan egyre vörösebb lesz az arcom az idegességtől – Az az igazság, hogy nem ide akartam jönni.
Teljes mértékben cikinek éreztem volna bevallani azt, hogy tegnap valószínűleg nagyon berúgtam. Ezen a ponton már azon járattam az agyam, hogy csináltam-e esetleg valami olyan szinten vállalhatatlant, ami miatt éghet az arcomról a bőr. Ki tudja, talán ő is ott volt és látta… Csak nem emlékszik rá. Számít egyáltalán ez valamit? Zavartan tekertem pár tincset az ujjaim közé, miközben emlékeztettem magam arra, hogy beszélnem kell majd Corával a tegnap estéről. Hátha ő több dologra emlékszik, mint én.
- Igen… - szerettem volna elmondani neki, hogy mi a helyzet, de pár pillanat után belém fagyott a szó. Sosem voltam jó abban, hogy fiúkkal kommunikáljak. Az pedig határozottan nem volt az erősségem, hogy olyan fiúkkal tegyem mindezt, akik a lábaimat nézik és alapvetően úgy néznek ki, mint ez a srác. Lehetett volna azzal takarózni, hogy az ázsiai srácok valójában nem túl vonzóak, de egyrészt ismertem Sorent, másrészt pedig szimplán hülyeség is lett volna. Főleg úgy, hogy ő a legtöbb sztereotípiára még ülve is rácáfolt.
- Rendben, köszönöm – nem voltam benne teljesen biztos, hogy hova irányított, de még mielőtt komolyabban végig gondolhattam volna az egészet, egyszerűen arrébb szökkentem. Kis gondolkodás után fordultam hátra és mondtam neki a következőt – Tényleg nagyon köszi! Legyen szép napod!
Valami mosoly szerűt is eleresztettem felé, aztán gyorsan szedni kezdtem a lábaimat. Az igazság az, hogy már nem is emlékeztem arra, hogy pontosan mit mondott nekem, de próbáltam beazonosítani az épületet ennek ellenére is. Teljesen máshogy nézett ki, mint a mi kedves és otthonos, vidám beszélgetésektől hangos helyiségeink.
Megtorpantam, amikor újra meghallottam a hangom a hátam mögül, és tudatosan nem fordultam meg, mert pontosan tudtam, hogy nagyon vörös lehet az arcom. Nem akartam belegondolni, hogy öt perc alatt hányadik alkalommal csináltam hülyét magamból, szóval csak a telefonom kijelzőjére pillantottam és utána fordultam meg. Most, hogy teljes magasságában felém tornyosult a fiú, hirtelen utálni kezdtem egy kicsit… mert ki kellett törni a nyakam azért, hogy rá tudjak nézni.
- Már mindegy. Az az igazság, hogy nem is itt kellene lennem – finoman megráztam a fejem, aztán felnevettem – Szóval nagyon el vagyok tévedve. Már nem akarom megzavarni az órát.
Tekintettel voltunk egymásra, ezért vagy meg sem jelentünk, vagy pontosan érkeztünk az óránkra. Tény és való, hogy színészek leszünk, szóval tudni kellene kezelnünk azokat az alkalmakat, amikor kizökkent minket a gyakorlatból valaki, de ennek ellenére igyekeztünk ezeket az alkalmakat minimalizálni. Én pedig most túlságosan szétszórt voltam ahhoz, hogy bármit tudjak csinálni… Szóval egyszerűbb, ha a mai napomat egyszerűen offolom.
- Neked lesz órád? – nyilvánvalóan nem akartam feltartani őt – Mert ha nem, hálás lennék azért, ha megmutatnád, hogy hol a büfé. Ha igen, akkor nem tartanálak fel.

outfit help mee  twist of love ⁂ Caleb & Anabel 2149483383   957


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel O4pdLMe
twist of love ⁂ Caleb & Anabel DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel ODZDa4o
TémanyitásRe: twist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel EmptyHétf. Nov. 22 2021, 00:09

Anabel & Caleb

Több dolog miatt is szerettem volna komolyan venni a tanulmányaimat. Nem szimpla hülye ötlet volt az orvosi, ami hirtelen pattant ki a fejemből és amit hajlandó lettem volna feladni valami könnyebb dologért. Ez mondjuk nem jelentette automatikusan azt is, hogy mindenkinek kiteregettem azt, hogy pontosan miért is vagyok itt. Viszont azt már az elejétől kezdve éreztem, hogy bizonyos értelemben elkezdtem nagyon különbözni a családomtól, és nem olyan értelemben, amit direkt meg akar lépni egy hozzám hasonló srác, szimplán csak azért, mert mind nagyon különböző dolgokat várunk az élettől. Lehet, hogy a nővéremnek irodai munkája van, de én vagyok az egyetlen, aki egyetemet akar végezni és aki olyan felsőfokú tanulmányokba kezdett, amivel többre vihetem, mint bárki más a családban. Nem akarok nagyképű lenni és leszólni azt, amit apa, Kiki vagy Candy csinálnak, de mégsem emberi életekkel foglalkoznak, mint ahogyan én fogok.
Az, hogy senki nem tudott engem felkészíteni arra, hogy milyen lesz egyetemistának lenni, megmutatkozott az utóbbi időben tanúsított viselkedésemen is, ami senkinek nem tetszett, aki kicsit is foglalkozott velem otthon. Lényegében az egész család tudta, még a bátyám is, aki már nem is él velünk. Kifejezetten igazságtalannak tartottam, hogy ma is úgy lettem bezavarva órára, hogy előtte alig aludtam az esti buli miatt, de apa nem igazán ismer ellenvetést, a pofonjával pedig nem akartam úgy találkozni, mint ahogyan Ty tette, amikor hazajött azzal, hogy szakított a menyasszonyával.
Ha úgy vesszük, volt egy tervem erre az egészre. Az első év még nem olyan fontos, főleg mert közelében sem vagyunk azoknak a dolgoknak, amik meghatároznak minket orvosként, ezért ha most még lustább is vagyok, ami a tanulást illeti, vagy nem hozok szín ötös átlagot az egyáltalán nem fog engem zavarni. Egy orvos egyébként sem a könyvekből szerzett lexikális tudással lesz abszolút jó orvos, hanem kellenek hozzá a megérzések, jó döntésképesség és sok-sok gyakorlati tapasztalat. Ez az, amit az első félév nem fog nekem megadni, ezért nem izgulok például azon sem, hogy elkészül-e még ma az a csapatfeladat, amit még a héten elő kell adnunk, vagy sem. Én jól megvagyok azzal, hogy átnézem a következő órámra azokat az anyagokat, amelyekből jó eséllyel meglepetés zh-t fogunk írni - már ha annak számít még, ha mindenki készül rá. Nem hiszem, de nem is gondolom, hogy nekünk kellene felvilágosítanunk a tanárt, hogy mennyire kiszámítható, ha előző órán dolgozattal riogat minket, aztán rend szerint a következő órán meg is íratja azt.
Csak akkor pillantok fel az ölemben fekvő füzetből, amikor meghallok egy nagyon halk hangot, aminek a tulajdonosa lényegében örülhet neki, hogy most nem volt a fülembe nyomva az airpods-om egyik fele sem, különben tuti észre sem veszem, hogy ott áll előttem. Akaratlanul is végigsiklik a lábain, majd az öltözékén a pillantásom, amíg a szemeim el nem érnek egészen az arcáig, amiről rögtön megállapítom, hogy egyáltalán nem ismerős.
- Halihó. - Ezen a ponton elképzelésem sem volt azt illetően, hogy mit akarhat tőlem. Mondjuk egy tollat, egy iránymutatást, vagy épp megtéríteni valamelyik vallásra, de megmosolyogtatott az a szégyenlősség, amivel csinálta - mármint a köszönést, mert más még nem hagyta el a száját -, ennek köszönhetően pedig a gödröcskék is rögtön megjelentek az arcomon.
- Persze. Ez a biológia épület. Melyik termet keresed? - Nem állítanám biztosra, hogy meg tudom majd mondani, hogy merre menjen, de egy próbát megér. A legtöbb órám ugyanis ebben az épületben volt, vagy a környéken, ami megkönnyítette a dolgomat, ha egyszer bejöttem a campusra. - Ha órára jöttél, akkor már nincs túl sok időd, két perc és kezdődnek. - A csuklómra simuló óráról a lány felé fordítottam a fejemet, a szemkontaktus megteremtése pedig még így sem volt túl nehéz, mert majdnem akkora voltam ülve, mit ő, miközben mellettem állt.
Újabb mosoly ült ki az arcomra, amikor megtudtam, hogy pontosan hogyan került ebbe az épületbe, de a nevetésemet már határozottan próbáltam visszafogni. - Elsőéves vagy? - Tettem fel pofátlanul a kérdést, legfőképp annak reményében, hogy igazoljam vele a magamban tett felvetésemet. - A folyosó végén balra kell menni, aztán amikor meglátsz a jobb oldalon néhány üveges ajtót, már ott is vagy a lépcsőháznál. - Feltételeztem, hogy időre kell ott lennie valahol, ezért nem is kifejezetten húztam tovább az időt, csak megigazítottam a füzetet az ölemben.
Viszont mégis vetettem néhány pillantást a lány után, amikor elindult, csak hogy újabb mosoly jelenjen meg az arcomon, amikor megláttam, hogy merre fordul a folyosó végén. A füzetemet a táskámba nyomtam, amit határozott mozdulattal a vállamra is csaptam, majd néhány kocogó lépéssel indultam a lány után. - Várj! A másik balra... - megemeltem a kezemet, amelyen behajlítottam az ujjaimat, csak a hüvelykujjam mutatott a megfelelő irányba. - Elkísérlek.
752 ¦ öltözék ¦ TM

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
twist of love ⁂ Caleb & Anabel E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD twist of love ⁂ Caleb & Anabel 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 twist of love ⁂ Caleb & Anabel T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
Témanyitástwist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel EmptyHétf. Nov. 01 2021, 09:03

Caleb & Anabel

- Ahhoz képest, hogy mennyi ruhád van, nem túl változatosak – nagyjából talán a harmadik megjegyzést hallhattam arra, hogy lényegében nem ismerek elég színárnyalatot, mintát és fazont se, emiatt pedig már képtelen voltam visszafogni magam, egyszerűen Cora irányába repítettem az éppen kezem ügyébe akadó párnát, aki úgy néz ki, hogy még másnaposan is fürgébb volt nálam. Nem mintha mondjuk az én kondíciómnál nehéz lenne jobbat nyújtani, de azért, ha valaki sokat táncol az idegeimen még az én spagetti karjaimmal is el lehet verni az illetőt.
- Ezeket szeretem! – nagyjából ezredik alkalommal mondtam ezt el. Pontosan tudtam, hogy csak szívatni próbál. Annak ellenére, hogy átestem egy gardrób frissítésen, valóban ugyanúgy nézett ki a szekrényem, mint régebben. Annyi különbség talán felfedezhető volt, hogy több egyenes szabású, vagy ceruzaszoknya sorakozott egymás mellett, illetve most már elég sok kockás felsővel is rendelkezem ahhoz, hogy kénytelen legyek még simákat vásárolni. Mindenesetre már jó ideje annak, hogy nagyon megkedveltem a klasszikus színeket és igyekeztem egy elég letisztult stílust kialakítani magamnak. Cora ezzel tisztában volt, én magam pedig morcos arckifejezéssel néztem végig, ahogyan végül egy melegítőnadrágot vesz ki a szekrényemből és bújik bele.
Nekem határozottan szükségem volt még egy zuhanyra, de egyelőre képtelen voltam kikelni az ágyamból. Nehéz lett volna eldönteni azt, hogy jelenleg részeg vagy másnapos vagyok-e, mindenesetre néhány percnyi gyötrődés után mégis sikerült kimásznom a helyemről. Talán kényelmes lett volna ma egyszerűen csöves ruhákban bemenni az egyetemre, de úgy voltam vele, hogy az pont nem a komfortérzetemet fogja növelni. Éppen ezért, miközben megszabadultam a tegnapi sminkmaradványtól – soha többé nem csináltatok Isával magamnak füstös szemeket, nem volt jó ötlet, mert a párna is csak festékes lett! – már azon gondolkoztam, hogy melyik ruhadarabjaim azok, amik a legcsinosabbak. Mivel alapvetően tele volt a szekrényem, lényegében teljesen feleslegesen gondolkoztam, ugyanis amikor már immáron egy kicsit frissebben értem vissza a szobába, egyszerűen csak kiválasztottam az első kezem ügyébe akadó szoknyát és felsőt, kezdtem valamit a hajammal és az arcommal, és késznek minősítettem magam.
Teljesen más kérdés volt az, hogy Corával hamar elváltak az útjaink, amiért ő nem abban az épületben tanult, mint én. Számomra kifejezetten nehézséget jelentett most az, hogy egyáltalán megtaláljam a helyes ajtót. Nem kifejezetten fogtam fel azt, hogy hova kerültem, az pedig egyáltalán nem volt meglepő, hogy rengeteg olyan arc rohangált az épületben, akik nem tűntek ismerősnek. Az egész akkor vált még inkább kínossá, amikor a pénteki első órám útvonalára akartam ráfordulni, ez pedig egyáltalán nem volt olyan egyszerű, mivel teljesen másnak tűnt az épület elrendezése. Ezen a ponton pedig kicsit kezdtem pánikba esni. Volt lehetőségem hiányozni a képzésről, de már azt is elfelejtettem, hogy pontosan hol jöttem be és merre indultam, ami miatt elég hülyén éreztem magam. Szerettem volna valaki anélkül megkérdezni ezekről a dolgokról, hogy mondjuk teljesen hülyének nézett volna. Tanácstalanul álldogáltam a folyosó közepén a kabátomat és a sálamat szorongatva, de aztán mégis felsóhajtottam és elindultam valamerre… Én sem tudom pontosan, hogy hova, de nem sokkal később észrevettem egy fiút a termek elé kihelyezett egyik padon. Soha nem volt erősségem az, hogy a srácokkal társalogjak, ő pedig kifejezetten olyannak tűnt, aki mondjuk a nővéremmel tökéletesen jóban lett volna, engem pedig maximum könyöklőnek használna, de mivel jelenleg fogalmam sem volt arról, hogy hova a fenébe keveredtem… Kénytelen voltam megemberelni magam és odalépni hozzá.
- Szia – egészen halkan szólítottam meg, és éreztem, ahogyan az arcom lassan kipirosodik. Ülve nagyjából olyan magasnak tűnt, mint én voltam a bakancsomban. Végül összeszedtem magam, és igyekeztem elmosolyodni, mielőtt folytattam.
- Ne haragudj, hogy ezzel zaklatlak, de… - én magam is éreztem, hogy nagyon hülyén hangzik az egész, közben pedig folyamatosan azon járt az agyam, hogy ő vajon ott volt-e a tegnapi bulin – Meg tudnád mondani nekem, hogy hol vagyok?
Nyilvánvalóan sok étvágyam nem volt, de pontosan tudtam, hogy vennem kellene valamit magamnak, mert azért idővel meg fogok éhezni. Erről pedig ebben a pillanatban kezdtem el lemondani, mert valószínűleg az épületet sem sikerült megtalálnom.

outfit help mee  twist of love ⁂ Caleb & Anabel 2149483383   642


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel O4pdLMe
twist of love ⁂ Caleb & Anabel DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
twist of love ⁂ Caleb & Anabel ODZDa4o
TémanyitásRe: twist of love ⁂ Caleb & Anabel
twist of love ⁂ Caleb & Anabel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
twist of love ⁂ Caleb & Anabel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» nothing to love about love -- leta & romilda
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
» Anabel Marquina
» why don't you stay? [Cornelia & Anabel]
» hello to my hell ⁂ Aurora & Anabel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: