New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 7:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Benjamin Stanford
tollából
Ma 2:34 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 2:31 pm-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 1:17 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:32 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:39 am-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 10:08 am-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 6:57 am-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 4:46 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:06 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

priya k. amarin
Témanyitáspriya k. amarin
priya k. amarin EmptyVas. Szept. 05, 2021 5:46 pm
Priya Amarin
So I'll waste my time and I'll burn my mind

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Priyasha Kimberly Amarin
Becenév
Priyu, Priya
Születési hely
New York City, NY, USA
Születési idõ
1998. október 20.
Kor
23
Lakhely
East Tremont, Bronx
Szexuális beállítottság
pánszexuális
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
-
Foglalkozás
mozis pénztáros @ Regal Cinemas E-Walk 13 & RPX
Hobbi
a barátaival lóg, second hand boltokba jár (aztán DIY átalakítja a beszerzett ruhákat), szeret zenét hallgatni, turistáskodik a saját városában, a kutyáival foglalkozik
Moodboard


munkás
csoporthoz tartozom

Jellem
175 centiméter magas, kifejezetten törékeny lány, akire jó indulattal is csak azt lehet mondani, hogy ötven kiló vasággyal. Gyakran öltözködik fiúsan, olyan is előfordul, hogy a fiú testvérei pulóverei közül kap egyet magára, míg cipők terén gyakran vannak rajta lapos talpú darabok. Egyrészt sok lány ismerőséhez képest magasnak gondolja magát, ami miatt kellemetlenül is érzi magát, másrészt jobban szeret kényelmes darabokat viselni, mintsem hogy feszengjen mások előtt. Nem csak hogy ruhák tekintetében impulzus vásárló, a hajával is elég mostohán bánik - legutóbb teljesen levágatta azt és kékre festette egy szakítás miatt. Ha tanácsot adhatna másoknak, akkor azt mondaná, hogy nem éri meg csak azért hülyeséget kérni a fodrásztól, mert valaki egyszer azt mondta, hogy az jó gyógyír lesz a szívfájdalomra.

- Priya igazi energiabomba, aki kifejezetten élvezi, ha a társaság lelke lehet. Emellett szereti megszervezni is azokat az eseményeket, összeröffenéseket, ahol együtt lehet a barátaival.
- Törődő a barátaival, a családtagjaival és a kollégáival is, akikre talán néha túlságosan is odafigyel, habár sosem erőlteti rá másra a szeretetét és törődését, cserébe ő sem várja el, hogy mindenki egyformán szeresse.
- Mégis kellemetlenül érinti és újra meg újra összetöri az ő szívét olyan alakok miatt, akik minden jóindulattal is csak kihasználják őt. Nem tanul ezekből a döntésekből, ezért újra meg újra elköveti ugyanazt a hibát.
- Imád csapatban dolgozni és remekül is kommunikál. Sosem fogja vissza magát, ha ki szeretne fejezni valamit és furcsa érzéke van hozzá, hogy ne legyen bántó amit mond, még ha adott esetben kritikát is fogalmaz meg.
- Kissé naiv, ezért könnyen elhisz másoknak dolgokat. Ha be akarják húzni a csőbe, vagy óvodás módszerekkel próbálják őt megijeszteni, az az esetek 95%-ában működik.
- Nem tanult tovább, nincs affinitása ahhoz, hogy akadémikus legyen belőle, de rendelkezik egyfajta élni akarással és józan paraszti ésszel, ami segíti őt a túlélésben.
- Sosem voltak túl nagy álmai, mindig inkább apránként, lépésről lépésre szeretett haladni és szeret a mai napig is. Ha valami nem sikerül neki elsőre, nem adja fel, helyette kitartóan törekszik arra, hogy tovább tudjon lépni és más módon valósuljon meg az, amit végső soron kigondolt.
- Ha valami sorozatosan nem sikerül neki, frusztrálttá válik és úgy gondolja, hogy minden az ő hibája, nincsen tehetsége semmihez és fel kellene adnia, akármit is csinál éppen.
- Romantikus típus, és könnyen beleszeret abba, akivel kapcsolatba kerül - mondhatni túlságosan könnyedén is, ami miatt később általában nehezen engedi el a számára fontos embereket.
- Állandóan keresi azokat a dolgokat, amelyekkel feldobhatja az életét, amelyeket érdekesnek tart, ami szórakoztató, vagy vicces lehet.

Davika Hoorne
arcát viselem

Múlt
Tetszett a hátsókert hangulata, ahol a moziban dolgozó kollégákkal tömörültünk és a korábban rakott tűz lángjait szemléltük. Minden évben megtartottuk valakinél a hivatalosan csapatépítőnek nevezett, de egyébként mindenféle szakmaiságot nélkülöző programot. Legfőképpen evéssel, még annál is több ivással - természetesen alkohol ivással - és rengeteg nevetéssel töltöttük az időt. Az emberek olykor cserélődtek, de a hangulat állandó volt. A fejem előre billent, ahogyan elkaptam a pillantásomat a kert fölött felfüggesztett lámpasorról, ami új szerzemény volt - legalábbis Ruby azt állította.
- Kinek tölthetek még? - Úgy hangzik el a kérdés, mintha nem lenne egyértelmű, hogy a végén mindenki inni fog, mert rábeszéljük egymást.
- Nekem!
- Én is kérek! - Saját szavaim keverednek a jelenlévőkkel, akik szintén önként jelentkeznek a feladatra. A mellettem ülő srác válasza még nem ütötte meg a fülemet, ezért a karjára csúsztatom a kezemet és megvárom, amíg elmerengő pillantása az enyémbe fúródik. Szép szemei vannak. - Te nem iszol? - Hosszabb ideje vagyok a moziban, mint ő, ezért talán nem etikus, hogy alkohollal kínálom. Viszont nem a munkahelyünkön vagyunk, ez pedig még csak nem is egy hivatalos esemény, amin oda kellene figyelnünk magunkra.
Mindig azért vettem részt az ilyenekben, mert könnyű volt úgy ellazulni, ha ittunk néhány pohárral. Ilyenkor nem kellett azon gondolkoznom, hogy a fizetésem mekkora része megy a lakhatásra, a havi élelmiszerre és hogy mennyire kell izgulnom azon, hogy túléljünk még egy hónapot, vagy hogy a testvéreim találtak-e maguknak munkát. Ha olyan intenzitású szemekbe bámultam, mint a fiúéi is, akkor nem igazán érdekelt más. De lehet, hogy csak azért van, mert egy fokkal többet ittam a kelleténél.
- De, mindjárt csatlakozom.
Mosoly terült el az arcomon, az a kissé bugyuta, de annál őszintébb fajta, ami akkor szokott, amikor az ember alkoholt fogyaszt és minden sokkal jobb színben tűnik fel, amikor pusztán a létezés is élvezetesnek tűnik.
- Játsszunk valamit! Unatkozom! - Egyöntetű igenlés morajlik végig a kis társaságon, aztán a játék is elindul, amikor már mindenkinek van valami a poharában. A játék egyszerű: valaki odasuttog valamit a mellette ülőnek, az pedig válaszol egy névvel. Aki kíváncsi a kérdésre, az iszik. Jó pár perc telik el, mire valaki az én fülemhez hajol.
- Ki tetszik neked a legjobban a jelenlévők közül? - A pillantásom oldalra siklik, a kérdező felé, a szemeimmel pedig pár másodpercen át úgy nézek rá, mintha meg tudnám így gyilkolni, vagy épp visszaforgatni az idő kerekét, hogy ne hangozzon el ez a kérdés. Eléggé vissza kellene azonban mennünk ahhoz, hogy az egész játékot elfelejtsük.
- Gyerünk válaszolj!
- Mondd a nevet, Priya! - Elnevetem magamat a lelkesedésen, egy pillanatra előre billen a fejem, ami élesebb mozdulatnak tűnik, mert ittam. Amikor újra felemelem a fejemet kihagy egyet a szívem, mert a srác, akinek a neve a nyelvem hegyén volt, éppen feláll mellőlem. Az arcába világít a telefonja képernyője, pár pillanaton belül pedig bele is szól a készülékbe.
- Hát vele mi van?
- Biztosan a barátnője...
Hát persze. Nevetségesnek érzem magamat - azért, hogy ennyire elragadtattam magamat, és hogy képes vagyok féltékeny lenni, amikor semmi nincs közöttünk. Ha pedig barátnője van, akkor nem is lesz már.

***

- Nem volt túl jó napod, igaz? - Megemelem az államat, hogy fel tudjak pillantani a mellettem álló srácra. Alap helyzetben sincs egyszerű dolgom, ha a szemeibe akarok nézni, most azonban én ülők, míg ő egy szekrényt támaszt mellettem. Percek kérdése csupán, hogy mindkettőnknek lejárjon a műszakja és megszabaduljunk a mozis egyenruhánktól, aztán később, amikor otthon leszünk valószínűleg a popcorn illattól is, ami nem csak állandó jelleggel kísértett már, hanem beleitta magát a hajamba is. Még mindig inkább a popcorn illat, mint bármilyen más kellemetlen szag.
- Nem vészes. - Szűkszavúan adja a válaszát, ami csakis az én igazamat biztosítja, mert más esetben könnyedén el tudunk beszélgetni és gyakran mesélünk egymásnak arról, hogy milyen vicces dolog történt velünk, vagy épp ki volt adott napon a legutálatosabb vásárlónk.
- Nem fogod lógatni az orrodat, ha megetetlek? - Kíváncsian pislogtam felé, a szemöldökeim felszaladtak. Igyekeztem úrrá lenni magamon és nem túlságosan beleélni magamat, amíg a válaszát vártam. - Mármint meghívlak enni. Van hozzá kedved? - Valószínűleg csak nekem volt ennyire kellemetlen és csakis azért, mert azzá tettem. Ha továbbra is csak úgy tekintettem volna rá, mint kollégára, akkor nem lett volna problémánk - problémám - abból, hogy együtt dolgozunk. Ő is csak egy volt azon srácok közül, akik kicsit túl kedvesek voltak és kicsit túl jóképűek ahhoz, hogy hidegen lehessen őket kezelni. De az is lehet, hogy a nővéremnek van igaza és túl könnyen beleszeretek mindenkibe, ezért bánt meg mindenki a végén. - Ne kéresd már magad, menjünk! Vége a munkaidőnek. - Az asztalra csaptam a kezeimet és eltoltam magamat onnan a székemmel együtt, hogy aztán talpra álljak.
Az öltöző előtt találkoztunk össze újra, engem pedig jó érzéssel töltött el, hogy nem mondott nekem nemet.
- Hova lenne kedved menni? - Zsebre vágja a kezeit és a szeme sarkából pislant felém, miközben a lépcsőn haladunk lefelé, ki az épületből. Előttem lép a forgóajtó felé, én pedig még akkor is a válaszon töröm a fejem, amikor a friss levegőre érünk.
- Nekem mindegy, válassz inkább... - Te. A mondatot azonban nem tudom befejezni, mert én is megpillantom, amit a srác már előttem. Egy lány áll ott és őt nézi, a pillantásuk olyan sokáig akad egymásba, hogy én kezdem kényelmetlenül érezni magamat.
- Ami azt illeti...
Nem hagyom, hogy végig mondja, rögtön a szavába vágok. - Semmi gond, menj csak. Majd máskor. - Máskor talán lesz esélyem. Máskor talán nem fog úgy megfacsarodni a szívem, mintha jogosan fájna, hogy a mi programunkat ejtette azért a lányért. Irigylem azt a lányt.

livin' in new york

India Lorelei Hastings and Yindee N. Amarin imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
priya k. amarin 45bfcd836a8277f34cc7552cee9de47bffbfea6c
priya k. amarin 7b27c4fed74ebd8dcc6f3f4a7d28a8f772013daf
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Where's my fucking teenage dream?
If someone tells me one more time "Enjoy your youth," I'm gonna cry I'm anxious, and nothing can help And I'm so tired that I might Quit my job, start a new life
★ családi állapot ★ :
priya k. amarin E0e886c9afbdb1e3628f6bbd629727795772e6aa
Hey, baby, I think you're really dope
Don't know why I should ever leave your side 'Cause this is love, right? I wrote a note and left it in your pocket Kissing in the taxi cab 'Til the driver gives us dirty looks
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ :
priya k. amarin F63cc5a61047a6acc9a9b3761b4fa95a512e55e1
★ foglalkozás ★ :
mozi pénztáros
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
priya k. amarin 0599ae9a62022b9c110dd0f69a744967305b3e07
TémanyitásRe: priya k. amarin
priya k. amarin EmptyKedd Szept. 07, 2021 10:14 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Priya!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Elég nehéz helyzetbe kerülünk abba az esetbe, ha saját magunknak okozunk problémát, de ahogyan az lenni szokott, egyszerűen képtelenség parancsolni az érzéseinknek. Az egyik pillanatban még tök normális minden, a másikban meg azon kapjuk magunkat, hogy nem tudunk egy másik embert kitörölni a gondolatainkból még akkor sem, ha tudjuk mennyire helytelen is ez valójában. Ahogyan belemerülhettünk a történetedbe, észrevehettük, hogy veled is hasonló történik. És igen, az élet nyomorultul igazságtalan tud lenni néha, de olykor okoz meglepetéseket is és abba az irányba terel ahol lenned kell. Talán egy nap haladtok egy lépést közelebb a másikhoz, de a reménybe is addig érdemes kapaszkodni, amíg nem okoz több fejtörést, mint jó élményt.
Páratlan egy személyiségű kiscsajnak tűnsz, tele energiával amivel akarva akaratlanul is színt viszel mások életébe. Na most nem én vagyok a legokosabb alma a kosárban, de még én is sejtem, hogy sokkal többet érdemelsz annál, minthogy olyan ember után menj aki már foglalt ahhoz, hogy értékelni tudja mindezt. Very Happy  Idővel pedig talán ezt te is belátod majd. priya k. amarin 4146035580
Tetszett a fogalmazásod és az is ahogyan részletesebben leírtad a jellemedet. Kíváncsian várom, hogy Duracell-nyuszi éned kinek az életét fogja még felforgatni, így nem is tartalak fel tovább.  priya k. amarin 3874598021  priya k. amarin 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
priya k. amarin A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
priya k. amarin D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
priya k. amarin 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
priya k. amarin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 11 ღ Priya & Dee
» Priya & Karin
» do I wanna know? | Vic & Priya
» changer | Louis & Priya
» decode | Erik & Priya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: