New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 12:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 12:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 12:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 12:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 11:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 11:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 11:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 11:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Marco Antonio Ventimiglia
TémanyitásMarco Antonio Ventimiglia
Marco Antonio Ventimiglia EmptyCsüt. 24 Jún. - 20:37
Marco Antonio Ventimiglia

Marco Antonio Ventimiglia Czssm4djup5ksbk59tx2
Karakter típusa:
saját (egyszer mar megalkotott) & keresett
Teljes név:
Marco Antonio Ventimiglia
Becenevek:
Nem sűrűn becézgetik
Születési hely, idő:
New York, 1985. július 8.
Kor:
35
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
single
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University, International Relations, már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
a bronxi olasz maffia feje
Ha dolgozik//Munkahely:
Strip bar tulaj
Hobbi:
a munkájának él
Play by:
Milo Anthony Ventimiglia

Jellem
- Fonok, mi legyen vele? Megoljuk? – kerdezte az egyik huseges emberem.
- Ugyan mar, az tul egyszeru lenne – pillantottam le az elottem terdelo ferfire.
- Hozzatok a feleseget es a lanyat – szivtam mely slukkot a cigarettambol.
- Megerte elarulnod engem? – kerdeztem komoly arccal. A ferfi epp szora nyitotta a szajat, amikor behoztak a nejet es a korulbelul tizenhat eves lanyat.
- Remelem igen – zartam le ezzel a temat.
- Teljesen felesleges ellenkezni – mertem vegig mindket not, mikozben az embereim a parancsomra vartak.
- Hasznaljatok oket kedvetek szerint, utana vagjatok el a torkukat, es csak az utan vegezzetek a szerencsetlennel – poccintettem foldre a csikket. Bar szivesen vegigneztem volna a musort, sajnos mas dolgom volt.

***

A nagy szexualis etvagyamnak koszonhetoen eleg sok novel volt mar dolgom eddigi eletem soran. Akadtak koztuk luxus prostik, jo baratok, naiv nok, es kevesbe naivak is. Igazabol reggelig sorolhatnam oket, azonban egyikbol sem lett komoly kapcsolat. Sok ferfivel ellentetben en nem hitegettem oket azzal, hogy lehorgonyzom majd mellettuk, tehat pontosan tudtak, mibe mennek bele. Egy nap megis beallitott hozzam varatlanul az egyik csinos nocske.  
Miutan megmondtam az embereimnek, hogy nyugodtan beengedhetik, kenyelmesen elhelyezkedtem a fotelben, majd ragyujtottam egy fuves cigire.
- Mit szeretnel? – neztem egyenesen a no szemeibe, amint a szobaba lepett. Jol tudja, hogy nem szeretem, ha feleslegesen huzzak a draga idomet, megsem szolalt meg. Helyette viszont a taskajaban kotoraszott. Mar eppen elfogyott a turelmem, amikor kisse remego kezekkel atnyujtott egy boritekot.
- Mi a fene ez? – kerdeztem a notol, mikozben kibontottam a boritekot es elohuztam belole egy ultrahang felvetelt. Feloldalas vigyorra huzodott a szam, majd melyet slukkoltam a minosegi spanglimbol.
- Azt akarod mondani, hogy az enyem? – nyultam az asztalon hevero poharamert, hogy leoblitsem a torkomat egy korty whiskyvel.
- Igen – felelte tomoren.
- Rendben, semmi gond. Azonnal hivok valakit, aki itt helyben kikaparja beloled – huztam is ki a telefonomat a nadragom zsebebol.
- Ne! Kerlek Marco, hadd tartsam meg. Legalabb gondold at, nagyon kerlek  - a konyorgo szemeit latva mas ferfi talan mar megsajnalta volna, en azonban maskepp mukodom.
- Jol ismerem a fajtad. Szerinted te vagy az elso, aki ezzel probalkozik? – az igazsag az, hogy ha nem keres fel, valoszinuleg sosem tudom meg, hogy nehany honap mulva gyermekem szuletik. Igy tehat megtarthatta volna. Most viszont finoman szolva rabaszott.
- Tehat mindenkepp ragaszkodsz hozza? – nyomtam el a csikkemet a hamuzoba, majd lehuztam a poharam tartalmat.
- Mindenkepp.. – felelte, en pedig maris tudtam, mi lesz ennek a vege.
- Hat jo, ugy tunik nem tudlak meggyozni – alltam fel a fotelembol. Az egyik fiokhoz setaltam, amibol elokaptam egy fegyvert.
- Sajnalom – fullentettem, majd a fejere celozva azonnal meghuztam a ravaszt. Ezt kovetoen hivtam az embereimet, hogy lehetoleg minel hamarabb takaritsanak fel, gyorsan lezuhanyoztam, aztan reggelig aludtam bekesen.

Múlt
Marco egy nem eppen atlagos, ugyanakkor rendkivul befolyasos csaladba szuletett. Mar apja es nagybatyja is reszt vett a szervezet bunozesben, igy nem volt kerdes, hogy mi lesz az ifjabb Ventimiglia sorsa. Edesanyja gyonyoru, gondoskodo no volt, es csak Isten tudja miert ment hozza egy olyan emberhez, mint Marco apja, aki sosem becsulte meg ot igazan. A ferfi gyakran lepett felre, sokat ivott, ilyenkor pedig agresszivva valt, ezzel tokeletes peldat mutatva egyetlen fianak. Igaz, apanak ritka szar volt, tanarnak viszont annal jobb. Idosebb fiverevel, aki a csalad feje volt, konnyen es hamar megtanitottak Marconak, hogyan is mukodik a vilaguk.
Egyetemi evei alatt a fiu egyre kevesebb idot toltott a csaladjaval. Haza mar csak azert sem jart szivesen, mert ott folyton csak a balhe ment. Harmadeves volt, amikor egy ejjel az apja felhivta, majd kozolte, hogy az edesanyja balesetet szenvedett es mar nem tudtak megmenteni az eletet. Marco ezt kicsit megsinylette, de az ido ugye minden sebet begyogyit. Pontosan ket evvel anyja halala utan, a konkurencia vegzett az apjaval. Ezt termeszetes megtorlas kovette, de ez nem hozta vissza a ferfit. Oszinten szolva a fiat nem igazan hatotta meg a halala.
Ezt kovetoen egyre tobb idot toltott nagybatyja mellett es kivette a reszet a munkabol. Hamarosan megkapta az egykor apja altal vezetett sztriptiz clubbot, ahol nem keves penzt mosnak tisztara. Idovel mindez azonban mar nem volt eleg Marconak, ennel tobbet akart. Egyszeru volt a keplet: meg kell olnie a nagybatyjat. Egy nap alatt eltervezte, hogyan is fogja eltenni lab alol az oreget, masnap este pedig cselekedett. Vegul az egeszet ugy allitotta be, mintha ez is az egyik konkurencia muve lenne, amit termeszetesen szinten meg kell torolni, akarcsak apja halalat. Ha valakit az erdekelne, vannak e emiatt almatlan ejszakai, hat nincsenek, sot nagyon is jol alszik.
Tehat igy tortent, hogy Marco Ventimiglia sikeresen a tronra kerult, elfoglalva melto helyet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco Antonio Ventimiglia
Marco Antonio Ventimiglia EmptyPént. 25 Jún. - 9:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Marco!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szokták mondani, hogy a környezetünk hatással van ránk, olyanokká válunk, amilyen példát magunk előtt látunk, Te pedig egy olyan világba születtél bele, ahol nincs könyörület, álljon veled szemben férfi, vagy épp nő. A hűség és a család érték, aki megszegi a szabályokat, annak nincs könyörület. Te pedig az évek során kialakítottad a saját szabályrendszeredet, amiben nincs helyen olyan dolgoknak, amelyekről előre tisztáztad, hogy nem a Te világod. Ott van például annak a lehetősége, hogy apa legyen belőled. Azt hiszem sokkal tudatosabb döntés ez nálad, mint csupán annak a kérdése, hogy melyik nővel és mennyi időt töltesz el általában. A saját családod példája mutatta meg azt neked fiatal korodban, hogy a család nem csak érték lehet, hanem gyenge pont is. Viszont az olyan pozícióban lévő emberek, mint Te magad, nem engedhetik meg maguknak, hogy ilyennel rendelkezzenek. Talán apád nem volt a legjobb apa a világon, de tanárként megtette a dolgát és biztosan úgy nyilatkozna rólad, mint valaki, aki büszke arra, hogy milyen kezekben van most az az "üzlet", aminek ő maga is részese volt.
A nálad gyengébb emberekkel láthatóan nincs benned könyörület, nem félsz attól, hogy hogyan ítélnek meg, nyugodt szívvel hajtod álomra a fejedet éjszakánként. Viszont ez a szakma veszélyes, a leghűségesebb embereid is vehetnek egy száznyolcvan fokos fordulatot és ha egyik nap a Te oldaladon is harcolnak, a másikon már lehet, hogy Téged akarnak majd hátba szúrni. Magasról lehet a legnagyobbat esni, de talán ha jól forgatod a lapjaidat, neked nem kell félned ilyesmitől. Marco Antonio Ventimiglia 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Antonio Ventimiglia Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Marco Antonio Ventimiglia Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Marco Antonio Ventimiglia 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Marco Antonio Ventimiglia 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Marco Antonio Ventimiglia 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Marco Antonio Ventimiglia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marco Antonio Ventimiglia
» Antonio
» antonio manuel garcia
» Marco Right
» Marco Piromalli

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: