New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Heidi Yeo
TémanyitásHeidi Yeo
Heidi Yeo EmptyKedd Ápr. 06 2021, 19:02
Heidi Yeo

Karakter típusa:
wanted keresett
Teljes név:
Yeo Ji Yu
Becenevek:
Heidi, boszorka
Születési hely, idő:
Ulsan, Dél-Korea; 1990. november 19.
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
jegyben jár
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Seoul National University
- Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás BA
- Vállalkozásfejlesztés MA
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
COO
Ha dolgozik//Munkahely:
SsangYong Motor Company
Hobbi:
dizájner dolgok felhalmozása; zavarba hozni a személyi edzőit; kedve szerint pilates, jóga vagy zumba órák látogatása; bebizonyítani az apjának, hogy ér annyit, mint egy fiú gyermek;
Play by:
Seo Yeji

Jellem
"Kemény fiúk és gondoskodó lányok"
- A szülei egyetlen gyereke. Fiút vártak, aki tovább öregbítheti a Yeo nevet, ezzel pedig Ő maga is tisztában van.
- Középiskolás kora óta arra hajt, hogy pótolhassa azt a fiú gyermeket, akit az apja soha nem kapott meg.
- Úgy gondolja, hogy semmivel nem kevesebb a férfiaknál, illetve hogy a nők számára nem az az egyetlen lehetőség, hogy feladják a karrierjüket a családért.
- Az impulzusai irányítják, de sokkal kevésbé érzelmes típus, mint inkább olyasvalaki, aki ha vágyik valamire, egyszerűen kielégíti ezt a vágyat.
- Büszke a nőiességére és tisztában van a szépségével, de soha nem mutatná magát gyengének, pusztán azért, mert nő.
- Olyasvalaki, aki nem fogja vissza magát, bármilyen témáról nyíltan és egyenesen beszél, időhúzás nélkül.

"Az igazi nők nem matekoznak"
- Intelligens, és érdekli az, amivel foglalkozik, éppen ezért nem elégszik meg azzal, hogy egyszer megcsillogtatja a tudását. Folyamatosan a toppon akar lenni.
- Olyan dolgok is érdeklik, amelyek klasszikusan nem tekinthetők nőiesnek, ő pedig büszke erre.
- Az ő értékrendje szerint van fekete és fehér, de a kettő nem feltétlenül vegyülhet. Amit rossznak gondol, arról nem lehet megváltoztatni a véleményét, viszont elfogadja, ha valaki másképp gondolkozik.
- Fene nagy az önérzete, büszke arra, amit eddig elért és makacs, mint az öszvér. Egyesek szerint ezek összességében rossz tulajdonságok nála.
- Az Ő véleménye szerint az ér valamennyit is, aki kiáll amellett, amiben hisz és amit igaznak gondol.
- Élvezi, ha vezető szerepben lehet és az emberek hallgatnak rá, vagy épp az ő utasításait követik.

"A fiúk bántják azokat, akiket szeretnek. A lányok azokat szeretik, akik bántják őket."
- A vágyai vezérlik, de az érzelmeire nem hallgat, vagy igyekszik nem hallgatni rájuk.
- A kapcsolatait is ez határozza meg. Ha vágyik valakire, meg akarja kapni, de nem alakul ki komolyabb kötődés. Jellemzően ő az, aki faképnél hagyja a férfiakat, akikkel együtt volt.
- Féltékeny típus, akinek a fejét jellemzően elönti a vörös köd, ilyenkor bármire képes.
- Az a fajta nő, aki a nap huszonnégy órájában százhúsz százalékon ég, egészen addig, amíg már nem marad több energiája, amivel tovább cselekedhetne.
- Eddigi élete során nem találkozott még olyan emberrel, aki egyszerre tudná benne meglágyítani a jégkirálynőt és csillapítani azt a tüzet, ami benne ég.
- Jellemzően titokzatosnak és szenvedélyesnek gondolják őt, ami fűti az egóját és néha talán rá is játszik erre.

"A nők hátra ülnek és csak elfogadnak"
- Remek a meggyőzőképessége. Minden helyzetben tudja mit mondjon, mindenre van válasza.
- Az elkötelezettség és céltudatosság mellett nagyra értékeli másokban is azt, ha becsületesen élnek.
- Annak ellenére, hogy beleszületett a pénzbe, nagyra értékeli azokat, akik kemény fizikai munkával keresik meg a kenyerüket. Szerinte a munka fejleszti leginkább a jellemet.
- A lustaság, az üres beszéd és az ígérgetés az, amitől a falra mászik. Ha ő egyszer elindult, akkor menni akar és csinálni a rá bízott feladatot.
- Nem különösebben megfontolt, mindig fejest ugrik a dolgokba, de képes rá, hogy időközben alakítson a helyzetén, változtasson az eredeti terven.
- Becsületes és értékeli, ha mások is azok, de egyben ravasz is. Minden kiskaput és fekete lyukat ismer, amelyeket nem fél kihasználni, vagy épp a saját javára fordítani.
Múlt
- Maga teljes mértékben inkompetens? - Szinte villan a szemem, ahogyan a titkáromra pillantok, aki maga sem tudja eldönteni, hogy becsapós kérdést tettem-e fel és tényleg meg kellene válaszolnia, vagy jobb ha hallgat, mint ahogyan már percek óta teszi. Amikor dadogva belekezd, csak fellendül a kezem, ezzel jelzem, hogy nem akarom hallani a magyarázatát.
Időre lett volna szükségem ahhoz, hogy le tudjak nyugodni, hogy logikus úton próbáljak meg megoldást találni a helyzetre és hogy ne úgy oldjam meg a helyzetet, hogy a közepén robbantok egy bombát. Ez volt ez egyetlen dolog, amit sosem sikerült teljes mértékben eltanulnom apámtól. Ő értett minden helyzet finomhangolásához, azokhoz apró, nüansznyi lépésekhez, amelyek akkor is át tudták fordítani a vesztésre álló csapat esélyeit, ha csak fél méter hiányzott az ellenfélnek a célvonalig.
- A rohadt életbe. - A kezeimet összecsaptam magam előtt, majd rábillentettem a homlokomat. Az asztalom lapját bámulva igyekeztem nem csak azokat a szavakat mantrázni magamban, amelyek épp az imént hagyták el a számat, és amelyeket egy olyan finom hölgynek, mint amilyennek nekem kellene lennem, nem is szabadna kimondani - főleg nem a munkahelyén, a titkára előtt. Hirtelen kifejezetten erős vágyat éreztem arra, hogy elszívjak egy cigarettát, az irodámban azonban pillanatok alatt bekapcsolt volna a füstjelző, amit a hét elején ellenőriztek és raktak rendbe, tekintve, hogy nem az első eset volt, amikor ilyen vágy ébredt bennem, a negyvenharmadik emeletről pedig sem felfelé, sem lefelé nem elég rövid az út ahhoz, hogy mindig megtegyem, amikor csak akarom. Ez is egy olyan szabálya a cégnek, amivel határozottan nem értek egyet.
- M..Máskor nem fordul elő. - Lassan emelem fel a fejemet, amikor meghallom a férfi szavait és finoman előre dőlök a székemben, amikor megszólalok.
- Maga szerint.. lesz következő alkalom? - Erre a kérdésre sem vártam tőle választ. Az én fejemben ez a hiba egyenlő volt azzal, hogy a velem szemben álló férfi munkanélküliként lép ki az irodám ajtaján. Ugyanakkor ha el akartam kerülni azt, hogy újra ebbe a helyzetbe kerüljek, kénytelen voltam némi önfegyelmet tanúsítani és nem rögtön kirúgni őt. - Hogy lehet az, hogy nem tudott erről? Hogy lehet az, hogy ÉN nem tudtam erről? - Ezekkel a kérdésekkel nagyon szívesen szembesítettem volna apámat is, akinél úgy tűnik még ennyi év után sem nyertem annyi elismerést, hogy ne hagyjon ki a cég dolgaiból.
Lecsaptam a lábaimat a padlóra, a tenyereimet pedig az asztalomra és hirtelen mozdulattal felálltam. - Odamegyek. - Jelentem ki nemes egyszerűséggel, még ha nem is tudom pontosan, hogy hova. Apám nélkülem tárgyal a cég sorsáról, ami szinte az én sorsommal is egyenlő. - Küldje el a címet, mire leérek a parkolóba! - Vetettem a férfira egy szigorú pillantást, mielőtt felkaptam volna a táskámat az ajtó melletti asztalról. Csak ezt követően indultam viharos gyorsasággal a liftek felé, hiszen ez a dolog nem várathatott magára. A saját sorsomról volt szó.

×

- Szóval feleség lesz belőled?
- Nem.
- De eljegyeztek, most mondtad...
- Igen. - Ezen a ponton fordultam el a tükör elől, hogy a rám simuló ruhát tervező nőre pillanthassak. A kezeim a derekamra simultak, az arcomon pedig egy mosoly jelent meg. - De nem fogok hozzámenni. - Vannak azok a helyzetek, amikor csak és kizárólag azért nem akarunk valamit megtenni, mert azt kérték tőlünk. Ez is egyike volt azoknak. Egyébként sem terveztem férjhez menni, addig legalábbis semmiképp amíg az apám és a körülöttem dolgozó magas beosztású férfiak nem tanulják meg, hogy a nők nem holmi tárgyak, amelyeket csak úgy el lehet adni, amikor kedvük tartja. Nem jelentünk üzleti alapot és nekünk is megvan a magunk véleménye. Talán még a vállalatvezetéshez is jobban értünk, mint ők maguk. Harminc éves vagyok, de egész eddigi életemben semmilyen jelét nem láttam annak, hogy apám, vagy azok a férfiak, akik csak azért tartják magukat nagyra, mert minden nap öltönybe bújtatják a hátsójukat, akár csak egy kicsit is hajlandóak lennének a változásra. Az én fejemben ez egyenesen arányos volt azzal, hogy miattuk nem megyek férjhez. Főleg nem azért, mert apám úgy akarja.
- Tudod már, hogy mit csinálsz? - A kérdés teljesen jogos volt. Elvégre ha valakinek valamivel kapcsolatban van egy kis elhatározása, valószínűleg kellene, hogy legyen mellé terve is. Az én valóságomban ez sokszor kicsit másképp működik.
- Még nem. Viszont ha rajtad múlik, akkor akármit is tegyek, remekül fogok kinézni közben. - Komoly képpel közlöm vele, de az arcán megjelenő mosoly belőlem is nevetést vált ki. Egyetlen porcikám sem kívánja azt, hogy végbemenjen ez a megegyezés, hogy belőlem feleség legyen és hogy olyan emberé legyek, akivel összesen egy alkalommal találkoztam és akkor sem azért, hogy együtt töltsünk egy éjszakát.
- Csomagoltassam be a dolgokat?
- Igen, kérlek. És küldess mindent a lakásomra, nekem még dolgom van ma. - Csókot nyomtunk egymás arca közelébe, ahogyan megöleltük a másikat és hamar autóba is szálltam, hogy betarthassam az ígéretemet. Nem mások felé, hanem saját magam felé tettem ezt. Az anyósülésemen pihenő üveg ital azonban egyet jelentett azzal, hogy valaki mással is megosztom a híreket.
A közel negyedmillió dollárt érő üveg nyakát fogva léptem be a bárba, ami már annyira ismerős volt, hogy valószínűleg csukott szemmel is eltalálok a pultig. Mindig csak addig, ahol azt azt a személyt megtaláltam, aki a legfontosabb volt nekem ebben az egész kócerájban. Lehetett volna az angol királynő is az egyik vendég, engem akkor is csak a pultos érdekelt volna.
- Mit szólnál hozzá... - Közepesen erősen raktam le a pultra az üveget, benne a borostyánszínű itallal. - Ha a ma éjszakát egy eljegyzett nővel töltenéd? - A szemeim szinte csillogtak, a pillantásomat pedig képtelen voltam levenni a férfi arcáról. Engem kifejezetten felvillanyozott a saját ötletem, az ő reakciója pedig nem igazán érdekelt. Szükségem volt rá. - 62 éven át érlelt Dalmore whisky. Összesen tizenkét üveg létezik belőle.. És az egyik a Tiéd.

Aida Jae-ah Na and Tylar K. Sohn imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Heidi Yeo 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
Heidi Yeo 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
Heidi Yeo E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
Heidi Yeo 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Heidi Yeo 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: Heidi Yeo
Heidi Yeo EmptySzer. Ápr. 14 2021, 13:36
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Heidi!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is bocsánat, hogy eddig kellett várnod, de végre ide is eljutottam. Very Happy
Egy nagyon karakán, határozott, az elvei mellett szigorúan kiálló nő vagy, aki ad egy hatalmas pofont a nőkről alkotott szereotípiáknak. Nem lehet egyszerű kiismerni, de pont ettől leszel izgalmas és érdekes. Ravasz vagy, ami a munkádhoz elengedhetetlen, a te pozíciódban pedig az ember egy pillanatra sem pihenhet meg. Elég nyomasztó lehet a tudat, hogy a szüleid fiú gyerekre vágytak már csak a név továbbvitele miatt, viszont nem érzem fairnek, hogy emiatt plusz nyomást tegyenek rád. Keményen dolgozol, a maximum hozod kimagadból, amit remélem, még apád is értékel legalább egy kicsit.
A szóváltásod a titkároddal… hogy is mondjam… elég könyörtelen volt. Laughing Képzelem, valószínűleg úgy remegett, mint egy nyárfalevél, de megértem, amiért ideges voltál. Nem szép dolog kihagyni olyan döntésekből és tárgyalásokból, amiktől a te sorsod is függ. Egy nőnek a férfiak világában nehéz helytállni, akármennyire is próbálkozik, akármennyire is eredményes, valamennyire mindig is láthatatlan marad.
Azt is megértem, miért nem akarsz férjhez menni. Egy elrendezett házasságnál kevés rosszabbat tudok elképzelni. Belekényszeríteni valakit egy olyan helyzetbe, amit nem akar… Borzasztó. De elég talpraesettnek tűnsz ahhoz, hogy emiatt ne egy sarokban gubbasztva sírdogálj. Eléggé “feltaláltad” magad, amikor felkerested azt a bizonyos pultost, akivel szándékodban állt megosztani azt a méregdrága italt. Razz
Az előtörténeted nagyon olvasmányos volt, tetszik, ahogyan írsz,a karaktered jellemét pedig külön öröm volt olvasni. Very Happy

Színt és rangot admintól kapsz majd, de én addig sem tartanálak fel. Heidi Yeo 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Heidi Yeo Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Heidi Yeo Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Heidi Yeo D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Heidi Yeo Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Heidi Yeo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» dear name ▪ Heidi & Dan ▪
» not over - Heidi & Tylar
» " get hooked on the venom " Aida × Heidi
» " tie you up like a spider, can't escape " Jiang × Heidi
» Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: