New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

rumour has it
Témanyitásrumour has it
rumour has it EmptySzer. Márc. 10 2021, 21:19
Adam Hales
Foglalt

Play by
a képen Colton Haynes
Születési hely
rád bízom, de hosszú ideje élsz New Yorkban
Kor
30-32
Lakhely
Manhattan, Brooklyn, Queens
Szexuális beállítottság
bi/heteroszexuális
Családi állapot
szingli, de nem szoktad letagadni, ha minket egy párnak néznek
Csoport
üzlet
Történetünk
Ha nem ismerném eléggé magunkat, azt hiszem elgondolkodnék, hogyan lehetséges az, hogy büszke tulajdonosai vagyunk egy esküvő- és rendezvényszervező vállalkozásnak. Mi lehet a titkunk? Hogyan működik az, hogy szingli létünkre épp mi vagyunk, akik megszervezik más párok tökéletes Nagy napját? Vagyis... Ez így nem teljesen igaz. Hiába ismerjük egymást már évek óta, nem jellemző rád, hogy a magánéletedről fecsegj, vagy arról, hogy van-e épp valakid. Tény, hogy megfordult már néhány nő az életedben, akikkel valószínűleg csak a véletlennek hála futottam össze, de soha nem beszéltél nekem barátnőről, esküvőről, arról, hogy mit szeretnél kezdeni az életeddel a vállalkozásunkon kívül.
Ha azt kérdezik hogyan találkoztunk... Mai napig nevetnem kell a helyzeten, az akkori szerencsém a randik terén ugyanis azóta kísért. Mindkettőnket felültették. (Látod, nem véletlenül tartom gyanúsnak, hogy épp mi szervezünk esküvőket!) Mindketten ugyanabban a kávézóban, ugyanabban az időpontban vártuk az aktuális randipartnerünket. Nem, nem egymást - erre még rá is kérdeztünk a másiknál, végül ezért is kezdtünk beszélgetni.
A végére egyikünk sem bánta igazán, hogy fel lettünk ültetve. Hasonló a világképünk, neked remek a humorod és hasonló céljaink voltak akkoriban. Hát így jött az ötlet, hogy alapítsunk közös vállalkozást.
Ha azt kérdezik milyenek vagyunk, mint partnerek... Ütős a párosunk. Ha Te vagy az üzletben az ész, én vagyok a kreativitás - de megteszed azt a szívességet, hogy teret engedsz nekem is a cég "unalmas" felében is. Ha Te vagy a vizionárius, én vagyok az, aki bevasalja a határidőket. A kettőnk dinamikája lehet az, amit mások - hol egy-egy házasodni készülő pár, hol egy cukrász, vagy pincér, hol egy kotnyeles vendég az esküvőn - többnek látnak bennünk. Te pedig nem tagadod le, ha egy párnak néznek minket, de nem is játszol rá.
Hogy is van ez, Adam Hales?

// Nagyjából így tudnám összefoglalni Emma és Adam kapcsolatát - azért sem akartam többet meghatározni, hogy maradjon mozgástér a megalkotó számára is. Ha megtetszett a karakter, további kérdésed akad, vagy a leírtakhoz köthető elképzelés, óhaj-sóhaj, módosítás, bármi, akkor szívesen válaszolok, mesélek még, ötletelek PM-ben.  rumour has it 2624752903
Az előtörténetemben megjelenik Adam, ezért is a konkrét név, aminek örülnék ha maradna, viszont az arcot illetően odabízom, ha van jobb ötlet Mr. Austen helyett.
Ezen kívül pedig nincs más, amit mondhatnék, csak az, hogy nagyon-nagyon várlak!  rumour has it 3874598021

livin' in new york




got me feeling vertigo
Conversation overload Are you somebody who can go there? 'Cause I don't wanna have to show ya If that ain't you, then let me know Are you someone that I can give my heart to? Or just the poison that I'm drawn to?
mind álarcot viselünk
Emma Z. Newton
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
rumour has it 2b39635cf130a97c785407a311bd999b38f4f55a
rumour has it 038603b7e87b356cd28453b522a33624bf470deb
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My skin is made of glass
But apparently it's stained
'Cause you notice all the cracks I'm learning how to hide my colours 'Cause my heart's so heavy it's ready to fall out twice
♫ :
Training SeasonHome With You
★ családi állapot ★ :
rumour has it E7cb1cbcb773eec32403e2662497a2efdfd8bab9
And now each breath of air is sweeter, I wonder why
All of the clouds clear from the sky Suddenly, the world is bright again I felt so cold, it's summer now I wonder how
★ lakhely ★ :
Manhattan ◦ Lenox Hill
★ :
rumour has it 04f3c882a03e37694a2f3f34a6a0f3196115b032
★ idézet ★ :
I rolled my eyes, trying not to smile too much, trying not to mount him on the spot, trying not to melt into loving him accidentally.
- Jessa Hastings, Daisy Haites
★ foglalkozás ★ :
event & wedding planner ◌◦
★ play by ★ :
Madelaine Grobbelaar Petsch ◌◦
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
rumour has it B3aa52d5164710f04effbfd09bb35bca831c06be
 
rumour has it
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: