New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Trinity Dunham
TémanyitásTrinity Dunham
Trinity Dunham EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 21:25
Trinity Dunham

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Trinity Dunham
Becenevek:
Trin
Születési hely, idő:
New York, 1996.08.02.
Kor:
25
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
masszív hetero
Családi állapot:
a pasifaló is egy állapot?
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia (Architect Engineer)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
minden ami veszélyes és/vagy drága
Play by:
Alexandra Daddario

Jellem
”Apuci kedvence” tudom, hogy ez roppantul közhelyesen hangzik, de az vagyok. Én pedig kellő alázattal és tisztelettel, a nagykönyv szerint vissza is élek vele. Nem gondolkodom néha, a szám hamarabb jár, mint az eszem, és időnként túlságosan pökkhendi, na meg persze rátarti tudok lenni. Igen, tisztában vagyok a rossz tulajdonságaimmal, ami persze nem azt jelenti, hogy akár egyszer is megfordult a fejemben változtatni rajta.
Apa katona volt, sokáig az angol SAS kötelékében szolgált, és egészen addig esze ágában sem volt elhagyni a ködös Albiont, amíg az édesanyámat meg nem ismerte. Egy fülledt kubai éjszaka volt, és nem nagyon akart mást apa csak csaprészegre inni magát, meg felszedni valami könnyűvérű senoritát, aztán másnap maga mögött hagyni Havanna nappali fényben lehangoló látványát. Aztán meglátta a legkékebb szempárt ami csak született a földön, és azt sem tudta, hogy melyik bolygón van éppen, nemhogy azt, hogy hova is tartott, vagy mi volt az eredeti terve. Bár ez roppant módon romantikusan hangzik, nem indult az egész így sem másnak csak egy egyéjszakás kapcsolatnak. Aztán több lett. És még több. Anya éppen akkor fejezte be az egyetemet, és rezidensként kezdett dolgozni.
A házasságuk első válságát követően kezdett kapcsolati terapeutaként praktizálni, és tulajdonképpen ezt csinálja a mai napig.
Hogy miért mondtam el mindezt? Hogy lásd, a külsőségekben egyértelműen amerikai édesanyám vonásait örököltem. Míg jellememet tekintve ugyanaz a kissé hanyag humorral, szókimondással és persze fafejű csökönyösséggel megáldott ember vagyok, mint az angol édesapám.
Jól élünk. Hogy miből van a pénz soha nem kérdeztem, és nem is kérdezem. Egyszerűen van és kész. Persze nem vagyok vak, tisztában vagyok az időnként felbukkanó látogatók, különös és egyedi méretre készült öltönyeikben, az alól bármennyire is rejtegetni akart, de nagyon is kilátszó fegyvertokjaikkal bizony nem legális és baráti csevegésre érkeznek hozzánk. Ahogy annak is oka van, hogy néha családostól kiruccanunk Dél-Amerika valamelyik paradicsomi gyönyörűségű városába, ahonnan később apa szokatlanul jókedvűen és még gazdagabban távozik. Én pedig továbbra sem kérdezek, mosolygok, és költöm számolatlanul amit kapok.
Egy dolog van amit kevesen tudnak rólam, bár aki mégis, az kellően bolondnak tart, ha nem lenne már így is legalább hatféle idióta cimke rám aggatva, a beképzelt majom és a flegma picsa mellé grátiszban. Odavagyok a késekért, és mindenféle szúró és vágófegyverért.
Ő az egyik kedvencem Mint egy szépen megmunkált mestermű. Hogy apa mit tud erről? Tőle kaptam az első leckéket, mert szerinte egy nőnek is meg kell tanulnia magát védeni minden helyzetben. Nem mondom, hogy anya kicsattant az örömtől, és azóta sem túlságosan barátkozott meg a gondolattal. Miatta mentem egyetemre, hogy meglegyen az öröme és diplomám legyen. Apa szerint a saját utamat kellene járnom, azt csinálni amit szeretek. Mondjuk az egyetem mellett pontosan azt csinálom.
Élvhajhász hedonista is vagyok egyben, aki nem veti meg a pillanat adta lehetőségeket, és ki is használ mindent, amire csak lehetősége adódik. Nem akarok úgy visszatekinteni az életemre, hogy elszalasztott pillanatok sorakoznak benne, én pedig verem a fejem a falba, hogy miért nem léptem meg, amíg lehetett volna.
Persze az élet kiszámíthatatlan, és ahogyan a bőségszaru hirtelen megtelik, ugyanolyan hirtelen ki is tud ürülni.Velem pedig hamarosan meg fog történni.

Múlt
Reggel,valahol Manhattan-ben

- Trin, reggel 8 van és te már vodka narancsot iszol?
-Persze, azért van benne narancs.
Képtelen voltam megállni, hogy ne idézzem örök kedvencemet Charlie Harper-t, ha már úton-útfélen megkapom, hogy valamiféle light verziója vagyok, csak nőben.Még nem döntöttem el, hogy kitüntetésnek, avagy súlyos kritikának tekintem a dolgot. Egyelőre félúton járok. Az ágyban kényelmesen elnyújtózó pasassal úgy egy hete futottam.Jobban mondva inkább csak vízszintesben voltunk, de az igazság az, hogy kezdett egysíkúan unalmassá válni, úgyhogy már agyban azt tervezgettem közel huszonnégy órája, hogy milyen módon közöljem vele: ennyi volt baby, lépjünk! A helyzet pikantériáját adja, hogy a keresztneve sem sűrűn jutott eszembe, de az biztos, hogy észbontó volt vele a szex paso dobléra, merthogy volt benne egy kevés latino beütés. De amit napok óta művel, ez a folyamatos számonkérés, kezdett egyre idegesítőbb lenni. Mondom én egy szóval is, hogy rendszeresen felemás zokniba jár, és gyakrabban szellent mint azt a jóízlés megengedné? Nem! Mert csak jól érezzük magunkat meg egymást, és aztán mindenki megy a saját dolgára.
-Kicsit kevesebbet kellene innod!
-Idefigyelj, Peter….
-Patrick.
-Részletkérdés.Szóval ide figyelj Patrick! Nem vagy az apám, a bátyám, a vőlegényem, a férjem, de még egy kurva főnök sem, hogy beleszólj a szokásaimba.Ha nem tetszik, akkor ott az ajtó!
-De ez az én lakásom.
-Ja hogy ja! Akkor én megyek el!
-De én szeretlek, Trin! Törődöm veled.
Apám! Belémfagyott a duma, de még a vodka narancs egy kortyocskája is.Na ez az a szó, amit soha de soha ne mondjon ki senki velem kapcsolatban, még kevésbé tegye hozzá, hogy törődik velem. Bepánikolok tőle, de komolyan.Először is leraktam a poharat, aztán piszok gyorsan dobáltam magamra a ruháimat, miközben koncentráltam, hogy ne vegyem idegesen, zihálva a levegőt. Skera van!
-Most meg hova mész?
-Öhhhmm...már 8 óra, basszus! Találkozóm van aaaaaaz...anyámmal..Bocs Peter, tényleg! Észbontó volt az éjszaka, mint mindig és majd….hát majd beszélünk, vagy valami, és…- komolyan mondom olyan voltam mint egy szóban diszlexiás, aki képtelen a mondanivalójára koncentrálni. Még a bugyimat is fordítva vettem fel, és az elején virított a “Behajtani kötelező!” felirat, amit persze gyorsan átfordítottam, rángattam magamra a farmerem, és azon imádkoztam, hogy ha anya most benn van a rendelőben érjen rá, különben végem van.
-Patrick.
Már szinte meg sem hallottam annyira siettem, de komolyan nem is nagyon érdekel. Olyan szép ívben fogom kivágni az életemből ezt a pasast, hogy öröm lesz nézni.
-Nem mondasz semmit arra, hogy szeretlek? Te nem így érzel?
Kerestem rendesen a kifogáskatalógusban valami épületesen bejövős dumát, de az igazság az, hogy jelen pillanatban tényleg nagyon oda meg vissza voltam magától a ténytől, hogy egy hét alatt képes volt belém szeretni, miközben én még a nevét sem jegyeztem meg. Annyira azért nem jó a pasas, hogy elviseljem az életemben a továbbiakban.
-Én most azt érzem, hogy el fogok késni! Hellobello, Peter!
-Patrick.
Már nem hallottam az utolsó mondanivalóját, mert bezáródott mögöttem a bejárati ajtó. Miközben a lépcsőn trappoltam lefelé, a mobilomat előkapva anya számát tárcsáztam. Második csengetés után felvette, ami azt jelentette, hogy vannak nála, tehát zavarom. Kutyát sem érdekli, én a lánya vagyok, szóval le kell nyugtatnia.Mondtam neki, hogy élet-halál kérdés, hogy egy órán belül nála leszek, még akkor is, ha cserébe végig kell szopnom az összes taxist Manhattenben, vagy egy helikopterpilótát a még gyorsabb odajutás érdekében, de nekem most azonnal szükségem van az anyámra. Tudom amúgy, hogy mire odaérek nagyjából le is fogok higgadni, de amíg úton vagyok, addig sem spirázom magam a dolgon.
Maradjunk abban, hogy a mai napra szájszűz maradtam, de azért így is másfél órába telt mire a rendelőhöz eljutottam. Már ez is haladás.

Dr. Prudence Dunham  rendelője, Staten Island

Ha az ember belépett ebbe a pazarul berendezett, igazán ízléses rendelőbe, az volt az érzése, hogy itt még az is tilos, hogy megpiszkálja az orrát, azt meg meg sem meri kérdezni merre van az illemhely, merthogy az olyan kispolgári.
Kopogás semmi, csak egyszerűen feltéptem az ajtót, és mint valami szélvész zúgtam be a szobába. Anya a hatalmas asztalnál ült, betoppanásomra elkerekedő szemekkel kapta felém a fejét. Vele szemben a vendégmarasztaló fotelekben egy harmincas férfi és nő üldögélt, akik kíváncsian, szintén hátrafordulva vettek szemügyre. Volt is mit. Narancssárga felső volt rajtam, felette kék farmerkabát, egy lila farmernadrág, és egy zöld tornacipő. A hajam ezerfelé, kócosan, de nem is igen foglalkoztatott ez most. Hétvégi bulira azért dögösebben nézek ki. Komolyan!
Amúgy ez a házaspár még fiatal...úgy értem….mi a francon tudtak annyira összekapni, hogy párterapeutára van szükségük? Összevesztek, hogy kell füstölő szex közben vagy sem, vagy a feleség elbaltázta a hétvégi marhabélszínt? Na mindegy, nem az én dolgom.
-Üdv földi halandók!- intettem kezemet a levegőbe lendítve, ami inkább karlengetésnek tűnt, semmint köszöntésnek, és már csak azért is volt ciki, mert afroamerikai házaspár voltak.
-Ne haragudjanak, én tényleg nem akarnék semmi fontosat megzavarni….és hát lehet ezen az egy órájukon múlik az esti etye-petye, de ha maga felvenne valami dögös fehér csipke csodát.- mutattam a nőre, miközben az úgy nézett rám, mintha idegen bolygóról jöttem volna, aztán a férfi felé böktem.
-...maga meg átkarolná, és úgy megsergetné egy forró bachata-ra, hogy csak sisteregne...akkor…-kicsit elhallgattam és ide-oda jártattam a tekintetem. Ajkaimat kidugott nyelvemmel nyálaztam meg, miközben kezemmel a levegőben gesztikuláltam. Menteni kéne a helyzetet ‘asszem. Legalábbis ahogyan anya jelentőségteljesen  rám néz, mindenképpen ajánlatos lenne.
-A bachata egy karibi tánc….kicsit olyan mint a salsa, csak sokkal...Mami, beszélhetnénk? Nagyon fontos!- húztam be a nyakam, és kissé fintorogtam is. Láthatóan tényleg nagyon beszélhetnékem volt vele. A házaspár arcát elnézve vagy az ajánlatomat fontolgatták, vagy azon gondolkodtak, hogy melyik félcédulás házból szalaszthattak.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trinity Dunham
Trinity Dunham EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 23:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Trinity!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A neved alapján valamilyen ártatlan kis szőkeségre asszociálnék, de te ennek totálisan az ellentéte vagy. Az erkölcsi mércéd nincs a New York-i felhőkarcolók magasságában, női Charlie Harper vagy, csak nem light verzióban. Laughing Habzsolod az életed, rengeteg pénzetek van, amit nem szégyellsz elkölteni, mindened meg van  - és még annál is több. Azt hiszem, finoman fogalmazok, ha azt mondom, nem vagy egy egyszerű eset. Kell hozzád egy jó nagy adag türelem, de ha levetkőzöd a beképzeltflegmapicsa énedet, akkor egész normálisnak tűnsz.
Érdekes hobbit választottál magadnak, érthető, hogy anyudák félt, hiszen te vagy az egy szem lánya. Valószínűleg én sem járnék a fellegekben, ha lenne egy lányom, aki a késekért rajongana, de apukádnak is igaza van, mert nem árt, ha egy nő képes megvédeni magát.
Őszintén megmondom, szerencsétlen Patrick-et egészen megsajnáltam. Jól otthagytad a vallomása után. Elég kínos volt a szituáció, ami elkerülhető lett volna, ha már az elején tisztázzátok, hogy nincs érzelmi kötődés, de hát ki számít rá, hogy egy hét után a másik fél konkrétan szerelmet vall. Laughing Remélem, nem mindig ilyen fazonokkal akadsz össze azért.
Minden tiszteletem anyukádé, amiért nem dobott ki azonnal a rendelőjéből, amikor megjelentél, hiszen éppen voltak nála. Nem lettem volna a fiatal pár helyében sem mondjuk. Very Happy Várják a csodát, a megoldást a terápiától, erre belibben valaki, aki a maga sajátos stílusában ad tippeket a kapcsolatuk helyrehozásához.
Kíváncsi vagyok, mire utaltál, amikor azt mondtad, hirtelen ki fog ürülni a bőségszaru, ugyanis erre nem tértél ki a történetedben, de ha tippelnem kéne, akkor az illegális üzleteknek köze van hozzá. Very Happy

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is szabad előtted a pálya. Trinity Dunham 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Trinity Dunham Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Trinity Dunham Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Trinity Dunham D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Trinity Dunham Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Trinity Dunham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Riona Dunham
» Am I Trinity or just a red rabbit?
» Trinity Decray
» A Trinity Iskola diákjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: