New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Elliot Oriana
TémanyitásElliot Oriana
Elliot Oriana EmptyKedd Szept. 26 2017, 16:42

Elliot Oriana

keep the ones that heard you


Karakter típusa: keresaját
Teljes név: Elliot Ronald Oriana
Becenevek: Eli
Születési hely, idő: Sydney, 1999. 12. 21.
Kor: 17
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: babyszexuális
Családi állapot: kapcsolatban
Csoport: diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: gimnázium
Hobbi: edzés most már
•• ausztrál akcentusom van
•• az apám lelépett kiskoromban, így anyámmal nőttem fel, ez jellemileg ki is hatott rám
•• érzelmes ember vagyok, könnyű megbántani, és sebezhető a lelkem
•• bizalmatlan vagyok a sok fájdalom, és kár miatt amit eddig el kellett szenvednem
•• ha egyszer szerelmes leszek, a nem változik meg, hiszen évek óta egy ember van a szívemben
•• kedves vagyok, olykor túlságosan is, és ezt egyesek szeretik kihasználni
•• nem tudtam sohasem kiállni magamért, vagy másokért, nem volt merszem, mert tudtam, hogy úgyis én maradnék alul
•• sose voltam önző, ha van valaki, akivel meg tudok osztani bármit meg is teszem
•• nagyon kutyás vagyok, soha nem volt háziállatom, hiába szereti anyám is az állatokat, nekem sosem lehetett
•• most már van, Tramp, imádom a kis lábatlant kutyust, a mellső mancsait elvesztette, és pótkerekeket kapott helyettük
•• soha nem bántottam senkit, még szavakkal sem, nemhogy kézzel, esetleg lábbal
•• egy időben számított, hogy mások mit gondolnak rólam, fájt, amit mondtak, de mára túltettem magam rajtuk
•• pár hónappal korábban hatalmas súlyfelesleg volt rajtam, még most sem olyan teljesen, ahogy terveztem, de nem adtam fel
•• kitartó vagyok, még akkor is, ha tudom, hogy valami esélytelen az én szemszögemből, ilyen volt Baby szerelme is, de nem adtam fel, mindig szerettem
•• imádok enni a mai napig, csak már figyelnem kell arra mit és hogyan eszek, különben az a diéta és edzés, amit eddig tettem teljesen feleslegessé válik
•• végtelenül romantikus, és illedelmes figura vagyok, mintha a múlt századból ragadtam volna ide, de ez csak anyámnak köszönhető
•• iskolát váltottam, mert nem maradt abba a csesztetésem, muszáj volt más helyet keresnem magamnak
•• naplót írtam nagyon sokáig, de mikor eltulajdonításra kerül, és minden személyes információmat, és gondolataimat kiteregették az iskolában úgy döntöttem, hogy inkább hanyagolom
•• legnagyobb negatív tulajdonságom a bizalmatlanságom mellett, hogy nagyon negatív vagyok, nem igen tudok pozitívan gondolkozni


when you never said a word

A tükörben nézem magam, hogy mennyit változtam, és még mi lehet előttem. Már nem vagyok ugyanaz az ember, mint voltam, sokat változtam, de én úgy hiszem ez a változás csak külsőre igaz, belül nem érzem, hogy változtam, még mindig úgy hiszem, hogy ugyanaz az Elliot vagyok, csak más bőrben. Sokat fogytam, hála a diétának, és annak, hogy nem akartam feladni, hogy edzeni járok. Az életem is sokat változott, már nem kiabálnak rám a folyosóról, hogy itt jön a dömper vagy a kedvencem vigyázz az útból, átmegy rajtad az úthenger és ezek. Már nem kapom meg őket, nem vagyok a közutálat tárgya sem. Azt nem mondom, hogy boldogabb lett az életem, mert eddig is az volt, inkább csak könnyebb. Nem kell elbujdosnom, nem kell menekülnöm minden elől, mert nem akarnak engem bántani minden alkalommal. Amíg husis voltam is ott volt nekem egy idő után Baby, nem voltam egyedül, és mindig felvidított, még ha nagyon nem is próbálkozott. Szegénnyel nagyon nem voltam kedves az elején, de szerintem érthető volt, hogy nem voltam az, mert ő sem volt velem. Amikor még nem ismerte Briant nem volt bunkó, de igazából kedves sem, közömbös voltam a számára, míg én már az első alkalommal szívecskékkel a fejem körül bámultam őt. Rajongás volt az egész, és én azt akartam, hogy az is maradjon, de minél tovább figyeltem őt, annál biztosabb voltam, hogy ez sokkal másabb.
Volt egy alkalom mikor éppen nem basztattak a folyosón, csak mert nem voltak ott, mert becsengő után volt egy kicsivel, engem mindig kiengedtek a szekrényemhez. Ott pakolásztam, de amint becsuktam valaki nekem jött, láttam, hogy nem figyelt az orra elé, de ellépni már nem tudtam sajnos. Későn esett le, hogy Baby az aki belém ütközött, ő az aki emiatt hozzámért, és ellépve nem az undort láttam az arcán, csakhogy dühös. Nagyon az volt, puffogni is kezdett, hogy miért nem figyeltem, el kellett volna állnom az útjából, de elhallgatott, a szép száját becsukta, pedig nagyon jó volt hallani, ahogy beszél, átéléssel, hiába szidott engem, amiért nem figyeltem. Eljutott a csinos kis fejében lévő agyáig, hogy nem én voltam a hibás, és azonnal bocsánatot kért, még egy mosolyt is kaptam, amitől megremegtek a lábaim, és tudtam, hogy én ott elvesztem. Ott tudtam, hogy szerelmes vagyok, visszavonhatatlanul, hiába tudom, hogy soha nem lesz belőle semmi, én éreztem, hogy végem.  
Ezek után minden nap vezettem a naplómban róla egy részleget, ami csak arról szólt, hogy mennyire szeretem, de sosem fog észrevenni, és, hogy hiába bunkó velem olykor, én nem tudok haragudni rá. Brian rontotta el, én ezt már akkor is éreztem, és nagyon utáltam érte, de hát ezt nem lehet csak úgy elmondani neki, amikor soha nem beszél velem.Meg egyébként is egy kis senkinek éreztem magam, még most is így érzek, de nem vagyok már egyedül, mellettem van.
- Minden rendben haver? Nagyon elkalandoztál - Ethan hangja húz vissza a jelenbe, aki egy üveg vizet tart elém, én pedig bólintok, hogy rendben, de csak nem hagy, le is ül mellém, és vállba lök. - Na mesélj... Csak nem megint a nőd körül forogtak a gondolataid? Bár, ha nekem olyan barátnőm lenne, én is csak rágondolnék, mindenhogy, de főleg meztelenül - ezen ő jót nevet, a baj csak az, hogy nekem nem tetszik annyira.
- Azért, ha lehet az én barátnőmre ne gondolj meztelenül, mert tudod együtt zuhanyzunk, lehet elcsúszol véletlenül - ezen csak jobban nevet, hiszen tudja, hogy nem tenném meg, túl jól ismer, hiába olyan, mint egy rossz Ken baba, tudja, hogy mit szabad és mit nem. Soha nem voltam nagy barátkozós vele is itt találkoztam, ő és Baby volt az, akik segítettek nekem abban, hogy leadjak jó pár kilót, szóval nem voltam egymagam ebben hatalmas szerencsémre. Azt hiszem nekik, és anyámnak lehetek a leghálásabb, ők voltak azok, akik mindig mellettem voltak, sosem hagytak magamra, és tényleg csak nekik köszönhetek mindent. Minden nehézség ellenére mindig mellettem volt valaki, és hiába lehet szánalmas, ápolták is a lelkem, mert én abban sosem voltam jó. Én mindig csak elnyeltem ezeket, nem érdekelt ki mit mond, csak csendben tűrtem, belülről viszont mindig mart. Ennek külső nyomai jelenleg nincsenek, maradandóak soha nem is voltak, egy-két zúzódott csont volt, vagy monokli, feldagadt arc, egyik sem volt olyan fájdalmas, mint az a rombolás, amit a lelkemen végeztek. Baby mégis ott volt, hogy helyrehozza, mindent kijavított, még azt is, amihez nem volt köze, apám hiányát is ő hozta rendbe. Hiába változtam meg külsőre, belül mégis semminek érezném magam nélküle, egy rakás szerencsétlenség lennék újra.
- Na itt az emlegetett szamár - pattan fel Ethan, és megy a fekvenyomó géphez, én pedig emelem a fejemet, és Babyt pillantom meg bejönni. Nem érdekel, hogy más is őt nézi, tudom, hogy nem lesz neki más sohasem. És nevetség tárgyává se tenne, pedig volt egy pillanat, amikor majdnem szakítottunk a bizalmatlanságom miatt. Az első együtt töltött éjszakánk után nem mentem be suliba, nem akartam, mert féltem, hogy minden amit olyan jónak véltem egy otromba tréfa, amit ellenem találtak ki. Féltem, hogy csak játszott velem, és nem szeret, minden amit mondott csak azért volt, hogy még jobban elvesszek az érzéseimben, és aztán visszamenjen Brianhez. De nem így volt, és ez majdnem tönkretett minket, mégis itt vagyunk. Ő is, és én is.  - Végre itt vagy - lépek hozzá mosolyogva, és magamhoz ölelve még egy csókot is nyomok ajkaira. Vele teljesek a mindennapjaim, és ha ő nem lenne, én nem is tudom mit kezdtem volna magammal. Egy iskolaváltás sem mentett volna meg a sok megaláztatástól, ő adott nekem erőt mindig mindenhez.
- Mehetünk haza? - mosolya a mai napig levesz a lábamról, és egész nap csak nézném elveszve, a világomról nem tudva. A válaszom csak egy egyértelmű bólintás, még zuhanyozni sem hagy elmenni, mert otthon akar lenni már, én pedig nem ellenkezem. Otthon is van zuhany, és lehet nem is egyedül kellene, hanem vele, úgy pedig már jobb lenne.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elliot Oriana
Elliot Oriana EmptySzer. Szept. 27 2017, 18:37

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Elliot! Very Happy Öröm és boldogság, hogy én fogadhatlak el, tekintve, hogy mennyi ideje ismerlek. Razz Kíváncsi voltam, hogy most mennyire fogsz ámulatba ejteni. De meg kell mondanom, imádom a fogalmazásod. Alig vártam, hogy elkészülj. Bár megmondom próbáltam szigorúra venni az elfogadódat, de hibát nem találtam! Nagyon tetszik a karaktered személyisége és habitusa. Érzelmes és ennyire birtoklásos embert még nem ismertem. Ha van egyáltalán ilyen szó, ha nincs, hát én alkottam Razz xd Na, de viccet félre téve, azt hiszem, hogy ha már akadályokat átvészeltétek, ideje a felhőtlen boldogságba lépnetek és kiélvezni a fiatal kort, amíg csak lehet. Very Happy Nem is pofázok tovább, mert már így is gondolom a játéktéren lennél és nem engem olvasnál. Very Happy Szóval a szokásos foglalózás után útada engedlek.





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Elliot Oriana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elliot & Baby
» Grace D. Elliot
» Elliot, Joseph & Nia
» Meena Elliot Asher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: