New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 16:37-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 15:42-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:31-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:28-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dr. Rafferty && Eliza
TémanyitásDr. Rafferty && Eliza
Dr. Rafferty && Eliza EmptyVas. Szept. 24 2017, 18:19

Dr. Rafferty && Eliza


 

WHAT'S THE PROBLEM? AM I SICK?

Már majdnem egy hete úgy érzem magam, mint a takonymanók királynője, a torokfájást már nem is említve. Azt hittem, hogy sikerül rendbe jönnöm a nagyi tanácsainak követésével, miszerint egyek sok C-vitamint, pirított kenyeret meg mézes citromos teát. Esküszöm már a legkülönfélébb teafajtákkal próbálkoztam, a konyhában mindenhol teás dobozok sorakoznak felcímkézve például az iható, borzalmas és a finom jelzőkkel. A baj az, hogy semerre sem sikerült haladnom ezzel a betegségem elmulasztását illetően, így elmentem a háziorvosomhoz is, aki adott egy orrcseppet. Na az is katasztrofális, mert vagy be se jut az orromba, vagy olyan érzés mintha telement volna vízzel a medencében. Egy szóval mondva borzalmas, ráadásul nem is nagyon használ. Betelefonáltam, hogy mi van, erre közölte, hogy ad akkor egy beutalót egy fül-orr gégészhez, megadja a számát is, hogy mielőbb be tudjak jelentkezni időpontra. Megtettem, két nap, azt mondták, hogy két nap múlva van egy időpont és akkor tudnak fogadni vagy utána legelőbb egy hét múlva. Mondtam, hogy nekem tökéletes két nap múlva és így végre ennyivel is előrébb jutottam.
Szerencsés vagyok, hogy olyan munkahelyen dolgozhatom, mint az ELLE, ahogy azért is, hogy milyen csodás főnököm van. Betelefonáltam, hogy még mindig nem lettem jobban a hétvégén sem, ő pedig azt mondta, hogy akkor nyugodtan dolgozhatok itthonról is, amikor jól esik, így legalább tudok pihenni. Lapzártáig legyen meg az e havi cikkem és akkor nincs probléma.
Mivel alapjáraton szarul vagyok és fázom - igen, tegnap lázam is volt, ami nem meglepő -, így a kabátom alá pulcsit és hosszú nadrágot veszek, ami részemről hatalmas csodának tekinthető, ugyanis sokkal jobban szeretem a divatos szoknyáimat és a mintás harisnyáimat mint ezt az egyszerű nadrágot. Tehát igen, hatalmas csoda, hogy hajlandó vagyok így felöltözni, de ezt is csak azért teszem, mert muszáj, meg mert így a doki nem szólhat be, hogy nem csodálja, hogy ilyen pocsékul vagyok, ha így öltözöm.
Az időpontom előtt tíz perccel érkezem, hogy biztosan ott legyek, amikor szólítanak, hátha valaki előbb végzett vagy hasonlók, de nem így van. A telefonomon játszok a Gardenscapes-el, mikor nagyjából húsz perccel a kapott időpontom után szólít a nővér.
- Eliza Bowen?
- Igen, itt vagyok, jövök - mondom, miközben még gyorsan befejezem az aktuális feladatomat a játékban, majd a táskámba rakom a telefonomat. - Hello? - lépek beljebb a rendelőbe, ahol nem látom meg rögtön a dokit. Most vagy elbújt a gép mögé, vagy kezet most vagy nem tudom mit csinál esetleg a másik szobában, így tanácstalanul és idegesen ácsorgok egy helyben.



// remélem tűrhető kezdő lesz, ha valami nem oké, akkor üvölts Dr. Rafferty && Eliza 3673325056
mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Rafferty && Eliza 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Dr. Rafferty && Eliza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pascal && Eliza
» Eliza ∆ Benjamin
» Eliza & Raymond
» Eliza & Lola
» Faye && Eliza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: