New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

criminal; Isa & Finn
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptyPént. Jan. 13 2023, 16:51


Isabel & Finn


Nem vagyok egy álszent férfi, emiatt vannak olyan dolgok, amiket egyszerűen csak merek magabiztosan állítani. Ilyen volt többek között az, hogy igen, kerestem a lányok társaságát, és nem, soha senkitől nem akartam semmi komolyat. Szépnek láttam a szőke csajokat, de túlzottan nem nyűgöztek le, ennek pedig az is lehet az oka, hogy összességében túl sokat láttam belőlük. Braylen esetében nem tudom mi a fétisének a tárgya, de hallottam, hogy az ázsiaiak is kifejezetten kedvelik az ilyen lányokat. Mindenesetre ez legalább eredményezte azt, hogy mi ketten nem fogjuk ugyanazt a csajt kinézni, és míg ő elvolt a kis Barbie babájával, addig én tudtam foglalkozni a saját „latin szeretőmmel”, ahogy ő fogalmazott minden alkalommal.
Kedveltem Isát, talán egy fokkal érdekesebbnek találtam őt a legtöbb lánynál. Kár lenne letagadni azt, hogy már elsőre is nagyon tetszett nekem, hiszen nem szoktam mindenkit átkísérni a saját épületébe, főleg nem úgy, hogy közben direkt máshová akarom irányítani, hátha ezzel meg tudom magamnak előlegezni azt, hogy tovább beszélgessünk. Valószínűleg az egyik oka a jelenlegi ridegségének példának okáért az is, hogy akkor túl sokat játszottam vele. Mivel tényleg a Columbiára jött, gyakorlatilag tudja, hogy direkt vittem máshova, utána pedig csőstül jött a baj. Magam sem tudtam, hogy miként teszem helyre és hogyan fogom mindezt megtenni, de amikor megpillantottam, hirtelen azt akartam, hogy megint rendben legyünk. Ha ez csak a fogadásról szólna, akkor büszkeségből hagynám nyerni Braylent, mert nekem nem jelentenek annyit az ilyen versenyek, mint neki. Nyilvánvalóan nem csak az ő szórkoztatása érdekében szálltam bele ebbe az egészbe, de azért valamennyire engem is boldoggá tett, ha láttam az önelégült fejét, amiért nyert.
- Tényleg nem muszáj mosolyodtam el, miközben volt merszem ebben a helyzetben is a válla mögé simítani egy tincset – De valóban ezt szeretnéd? Ha nem leszel a kedvemre való, idővel elhagylak.
Az utolsó szót már majdnem némán suttogtam oda neki. Senkire nem tartozott a beszélgetésünk, vagy éppenséggel az, ahogyan mi ketten egymással flörtölünk. Ha Isabel nem kényszerítene rá arra, hogy ekkora nyilvánosságot kapjon a kapcsolatunk, akkor valószínűleg neki és nekem is sokkal könnyebb dolgom lenne. Ha nem kéretné magát egy randival kapcsolatban, amit ő is akar, akkor nem kellene most mind a kettőnk arcáról égnie a bőrnek. Mégis helyesnek éreztem mindazt, ami velünk történik. Olyan volt, mintha a zsibongó folyosó valahol máshol lenne, egyfajta háttérzajjá züllött a fejemben. Nem nekünk kell szégyenkeznünk a kis műsor miatt, amit előadunk, hanem mindenki másnak, mert betekint az életünkbe ahelyett, hogy a sajátjukkal foglalkoznának. Valószínűleg akkor mi is nagyobb érdeklődéssel lennénk feléjük.
- Nem szeretek embereket kísérgetni, nem vagyok háziállat – a hangom inkább volt érzelemmentes, mint sértett, vagy vidám, de mosolyogtam, miközben beszéltem – Téged szeretlek kísérgetni.
Félig meddig igazat mondtam, egyáltalán nem az volt az elsődleges célom, hogy elcsábítsam őt. Mégis azt akartam, hogy megenyhüljön és megjegyezze azt, amit mondok neki. Ha mellette vagyok, akkor más nem meri rajta legeltetni a szemét, mert azt hiszik, hogy hozzám tartozik. Leszámítva a kínai haverját, de ő más lapra tartozott. Nem lett volna tisztességes többet foglalkozni annál, mint amennyit megért az ügy, ráadásul ő sem háborgatott engem. Talán azt is mondhattam volna, hogy a kakaskodás helyett az intelligens módot választottuk. Amúgy sem szeretek addig lealacsonyodni, hogy bárkivel nekiálljak vitatkozni. Azt Isának tartogatom.
- Mersz rá fogadni? – a hangomban kihívás volt, izgalmas lett volna véghez vinni azt a bizonyos lopást. Talán túl kicsi és harmonikus országból származom, ami miatt most vérszemet kaptam és megbolondultam a barátaim miatt. Tényleg szívesen elloptam volna akár az apja karjaiból is. Bray tuti, hogy büszke lenne rám miatta.
- Tudom, hogy nem csak tőled kellene – sóhajtottam fel halkan, aztán egyszerűen megcsóváltam a fejem – Valamikor együnk együtt és hívd el. Szerintem jobb, ha te is ott vagy vele, amikor megtörténik.
Egyrészt nem akartam feltétlenül a társaságommal traktálni őt. Másrészt talán, ha vinném Brayt, akkor vicces lenne a duplarandi gondolata, de nem egy ilyen helyzetben. Mivel nem voltam egyke gyerek, és az én kapcsolatom teljesen más volt a testvéremmel, valójában eléggé tartottam attól, hogy hasonló dolgokon megy keresztül. Szimplán csak kevésbé lehet ijesztő és félreérthető a másik lány számára, ha egy barátnője is vele van. Isabel pechére meg ő volt az egyetlen, akit hozzá kapcsolódóan ismertem.
- Nézd, én nem támogatom az ilyen dolgokat az egyetemi bulikon – elég keménnyé vált a pillantásom – Az életem jelentős részét egy olyan országban töltöttem, ahol a nőkkel egyenrangú félként bántak. Az, hogy valakit beginázzanak számomra megbocsájthatatlan és védhetetlen.
Soha nem itattam le lányt azért, hogy lefeküdjön velem, maximum együtt ittunk emiatt. Ugyanakkor, amit mondtam azt tényleg komolyan is gondoltam. A skandináv országok ezzel kapcsolatban eléggé előrehaladott állapotban vannak és nem olyan látensfeminizmus uralkodik, mint itt, Amerikában. Tényleg foglalkozunk egy csomó olyan dologgal, ami káros a világra, emiatt nem gondolom, hogy a környezetszennyezés lazává tenne, illetve van bennem fegyelem is. Más kérdés, hogy nem fogok mindenkinek erről beszélni, mert részese akarok lenni egy közösségnek.
- Annyit tudok tenni, hogy a hely tulajdonosának említem az esetet, ő pedig megpróbálja meg találni azt, aki lovedrogokat használt – mindezt abban az esetben tudom megtenni, ha tényleg a pultosok közül csinálta valaki a dolgot – Illetve reménykedünk benne, hogy senki mással nem történt meg ez.
Ha esetleg valakit elvinnének egy általam rendezett buliról, akkor tényleg szarban lennék és valószínűleg az egyetemről is kirúgnának. Nem akartam egyelőre erre gondolni. Hiába vágytam arra eredetileg, hogy Kanadában tanuljak, most mégis egyszerűen őrültségnek tűnt az, hogy feladjak egy olyan életet, amihez már annyira hozzászoktam.
- Érted? Csak ennyi – egy kis félmosoly jelent meg az arcomon – Akkor nagyon örülök neki, hogy érted, Isabel Marquina.
Nem vártam tőle szerelmi vallomást, az enyém is gyenge lett volna annak. Sokkal jobb volt a helyzetet szórakoztatóvá tenni, ami miatt jelenleg jobban élveztem a társalgást vele. Ha túlzottan odalenne értem, akkor talán ijesztővé válna és engem gátolna meg abban, hogy jobban kedveljem. Ezt ezek szerint egyikünk sem akarta.
- Megváratnál? – halkan nevettem el magam, aztán egyszerűen megcsóváltam a fejem – Inkább csak mondjad azt, hogy nem akarsz eljönni velem.
Nem az volt a célom, hogy bűntudatot keltsek benne, illetve nem szeretek szerencsétlennek sem tűnni a lányok előtt. Mégis, most pontosan úgy éreztem magam, mint egy gyökér, ez pedig csak erősödött bennem, amikor visszafordultam hozzá.
Felvont szemöldökkel néztem azt, ahogy közelebb hajol hozzám, és idővel képtelen voltam letörölni az arcomra kiülő önelégült vigyort. Valójában nyertem, a pillantásom pedig csak egyetlenegyszer kalandozott el az ajkai felé. Egy pillanatig hagytam azt, hogy elinduljon, de aztán végül elkaptam a karját. Nem húztam vissza magamhoz, én szeltem át kettőnk között a távolságot egyetlen hosszú lépéssel.
- Nem tudok úgy kitalálni valamit, ha megszöksz és kerülsz. Ne haragudj, de füstjeleket még a te kedvedért sem tanulok meg küldeni. Főleg nem úgy, hogy valószínűleg el sem tudnád őket olvasni – nincs már pasija, ezért csak fele akkora pofátlanságnak éreztem azt, hogy a karomat a nyakába akasztottam, mint amekkora valójában volt. Nem az én dolgom rájönni arra, hogy hol tart a szerelmi bánatának feldolgozásában. Ha kényelmetlen neki a közelségem, akkor nyilvánvalóan nem fogom ráerőltetni a dolgot.
- Merre tartasz most? – sejtettem azt, hogy akár órája is lehet – Nekem rajz és kompozíció órám lenne. De az a helyzet, hogy nem vagyok annyira jó benne, mint a legtöbben.
Az én erősségem sokkal inkább a számolásoknál mutatkozott meg, ellenben Braylen ügyesebb rajzoló volt és kreatívabb is nálam. Nekem még volt lehetőségem ellógni ezt az órát egyszer. Ha ő ott lesz és rájön, akkor egy hétig hallgatni fogom őt.
- Én, mint az egyik legjobb átlaggal rendelkező mérnök hallgató az évfolyamon – hirtelen kerültem el és fordultam meg, hogy a szemébe tudjak nézni – Kihagyom ezt az órát, mert nagyon tetszel nekem, Isabel. Ha esélyt akarsz adni arra, hogy eléggé megbánjam a bűneimet, akkor találkozzunk a második szint erkélyes részén. Meghívlak valamire.
Ahelyett, hogy megvártam volna a választ, egyszerűen elmosolyodtam és a kijárat felé indultam, hogy valami kajához juthassak. Ezen a ponton kell nagyot alkotni, mivel fogalmam sincs arról, hogy miket eszik meg.

1 295 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn JN7Js2V
criminal; Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
criminal; Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
criminal; Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
criminal; Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptyVas. Júl. 03 2022, 13:11

Finn & Isabel
Nem tartom magamat olyan lánynak, akinek dicsekednie kellene azzal, hogy mennyire áll a fiúk figyelmének a középpontjában. Azt nem tagadom, hogy tudom őket kezelni, mert egyszerűen muszáj voltam megtanulni ezt, ha más miatt nem is, hát az uszodában kötött ismeretségeim miatt mindenképpen. A sportoló fiúk is ugyanolyanok, mint bármelyik másik férfi, aki néha nem a fejével gondolkodik, és hiába látnak napi szinten úszódresszben lányokat, attól még bennük is van némi perverzió a lányok fenekét illetően. Tulajdonképpen én sem vagyok szent és volt már, hogy a kelleténél egy fokkal tovább bámultam valaki felsőtestét.
Ettől függetlenül sem mondanám, hogy olyan nagyon sok tapasztalatom van a fiúkkal, vagy párkapcsolatok terén, mert egy kezemen meg tudom számolni, hogy hánnyal rendelkeztem eddig összesen. De az a fajta figyelem, amibe Ana és én születtünk megtanít arra, hogy két lábbal álljunk a földön és ne fogadjunk olyan könnyen bárkit a bizalmunkba, vagy hogy épp megtanuljunk kezelni olyan helyzeteket is, amellyel mások egész életük során sem találkoznak. Arra mondjuk senki nem készített fel, hogy hogyan kell kezelni, ha a legjobb barátnőmnek belecsempésznek valamit az italába és rosszul lesz tőle, annyira, hogy kis híján kórházba is kell szállítani és csak az ment meg attól, hogy a hatóságok és a szüleink számára is kiderüljön, hogy alkoholt fogyasztottunk egy egyetemistákkal teli buliban, hogy történetesen a vér szerinti apám, akiről tizennyolc éven át nem is tudtam, hogy nem az, akinek gondolom, éppenséggel orvos és felvette a telefont aznap éjszaka. Még filmnek is rossz, nem hogy átélni az egészet és annak tudatában emlékezni rá, hogy akár velem is megtörténhetett volna. Ennek fényében viszont igenis kerültem Finnt, és ha nem is tudtam hogyan kellene kezelnem a helyzetet - mert korábban igenis kerestem a társaságát, mert szimpatikus nekem -, de kezeltem valahogyan. Ami láthatóan nem tetszett neki, ha már a folyosó közepén kapott el, mondhatni mindenki szeme láttára, aki felénk pillantott.
- Nem muszáj olyasmit csinálnom, amivel a te kedvedre tehetek. - Inkább volt incselkedő a hangom, mint teljesen komoly, elvégre az, hogy nézzek rá, mégsem túl extrém kérés. Ha másért nem is, Finn kinézetéért egyébként is rajta lóg valószínűleg a fél egyetem szeme, nekem meg még az az előnyöm is megvan, hogy már hónapok óta beszélő viszonyban vagyunk és jól megvagyunk egymás társaságában. Vagy inkább meg voltunk, amíg nem történt meg az az eset a buli estéjén. Halk sóhaj tör ki belőlem, amikor arra gondolok, hogy azt ígértem Dave-nek, hogy vigyázok magamra és odafigyelek azokra, akikkel barátkozom. Valójában nem szerettem volna örökkön örökké kerülni Finnt, mert ő volt az első ember, aki segített nekem eligazodni a campuson, és egyébként is... Tetszett.
- Nagyon szerethetsz embereket kísérgetni. Már megint csinálod. - Ezúttal már egészen határozottan pillantottam rá, a szemeimben viszont ott csillogott az a fajta mosoly, amit az ember szája nem tud visszaadni. - Nem olyan könnyű engem ellopni egyébként. - Finoman megemeltem az államat, már csak dacból is. Lehet, hogy végső soron igaza volt a srácnak és el lehetne lopni engem, de sosem tartoztam azon lányok közé, akik szerették adni a gyengét minden helyzetben. Igenis voltak olyan helyzetek, amelyeket tudtam egyedül is kezelni. Ez pedig főleg annak volt köszönhető, hogy már ovis korom óta része az életemnek a sport. Az állóképességem például csakis annak köszönhetem.
- Akkor hallgatlak... - várakozóan pillantottam felé. Nem terveztem hisztit csapni a campus közepén, legfőképp most, amikor már más emberek talán elő sem vették volna azt az esetet. Elmúlt és megtörtént, ami történt, de változtatni már úgysem tudunk rajta. Ettől függetlenül azon, hogy kerülöm-e épp a srácot vagy sem, biztosan segített volna, ha megbeszéljük. Elvégre mindig azt mondják, hogy minden létező kapcsolat alapja a megfelelő kommunikáció. Amire eddig lényegében nem adtam esélyt Finnek.
Már épp egy mosoly kezdett el formálódni az ajkaimon, amikor megállított és maga felé fordított, amitől újra elkomolyodtam és megint azon kaptam magamat, hogy a száját bámulom, a pár perccel ezelőtti szituációt élve újra. A vállamra simuló keze már csak plusz egy faktor volt ebben az egész egyenletben. - Köszönöm. Habár nem csak tőlem kellene bocsánatot kérned. - Jadie még inkább megérdemelné, hiszen ő került a legnagyobb bajba. Nekem csak Dave tartott fejmosást, az ijedelmet pedig, amit az egész okozott, mondhatni megérdemeltem. - Akkor azt mondod, hogy téged is legalább annyira meglepett az egész, mint minket? - Igazolni akartam, hogy megvédtem őt Dave előtt, magam sem tudom, hogy miért. Egyértelmű, hogy Finn bejön nekem, de ha nem tartom magamat kicsit többre annál, mint hogy rögtön helyet ajánljak neki az ágyamban, csak mert rám nézett, akkor nem sokat érnék a saját szememben sem. - Valószínűleg nem lesz belőle feljelentés. - Elvégre ahhoz már az is hozzátartozna, hogy kiderül, hogy kiskorúak is ittak abban a buliban, ami nem csak Jadenek vagy nekem nagy gáz, de az egész egyetemnek is. Másrészt ha Jade apukája megtudja a dolgot, valószínűleg ezer év szobafogságra ítéli a lányát, amit nem kívántam egyikünknek sem. Akkor kivel megyek vásárolni hétvégén?
Arra, hogy tetszem neki, lényegében nem mondtam semmit, csak határozottan rámosolyogtam, kis híján még némi nevetésféle is kitört belőlem. - Értem - vissza kellett fognom a kikívánkozó vigyort, ezért finoman az alsó ajkamba haraptam és elfordítottam a fejemet a srácról. Valójában csak időt akartam nyerni magamnak, hogy kitaláljak valamilyen visszautasítást, amivel nem árulom el, hogy ha nem most kérdezi, talán még igent is mondok neki. - Attól tartok, most én sem tudok igent mondani neked. Elég zsúfolt mostanában az életem és csak megváratnálak. - Nem egyértelmű nem, de mégsem adtam be a derekam. Ha nem is igazi győzelem ez, de legalább nem hirtelen vereség.
- Az egyik felét már kitaláltad, bocsánatot kértél... - Igyekeztem nem Finnre pillantani, mert nem akartam újabb mosollyal őt nézni. Még jó, hogy egyébként hajlamos vagyok elég resting bitch fejjel élni az életemet, miközben valójában nem akarok mindenkit kinyírni a pillantásommal. - Csak egy buli legyen a javaslatod, jó? Azokhoz most nem túl sok kedvem van, szerinted tudod miért. - Ezen a ponton én magam voltam, aki az arca felé nyúlt és a nyaka és álla vonalára simítottam a kezemet, miközben közelebb is hajoltam hozzá. - Találj ki valamit. - Még az előtt igyekeztem elfordulni tőle, hogy meglátta volna a mosolyomat és azt terveztem, hogy folytatom az utamat, még ha nem is volt konkrét célállomásom.
1017 | nem adom el a lelkem criminal; Isa & Finn 2122324058 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
criminal; Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
criminal; Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptySzomb. Márc. 26 2022, 10:14


Isabel & Finn


Nyilvánvalóan soha nem mutattam túl jó példát a hallgatóimnak olyan szempontból, hogy a gólyákkal szemben mit engedhetnek meg maguknak. Mivel én magam is flörtöltem velük, nyilvánvalóan a csapatba tartozó többi HÖK-ös is hasonlóképp tett. Elég felelősségteljes voltam, azonban felnőtt emberek vagyunk, szóval egyáltalán nem éreztem kihasználásnak a dolgot. Nyilvánvalóan kerültem a ragadós pszichopatákat, akik még nem töltötték be a 21-et, mivel egy plusz feljelentést nem akartam a nyakamba, de határozottan nem voltam szent az elsős lányok hülyítésével kapcsolatban.
Nyilvánvalóan könnyebb lett volna találni egy olyan csajt, akinek nem nagy dolog az, ha lefekszik vele az ember. Ugyanakkor szerintem tizenhét év felett az embernek már tudnia kellene, hogy mire számítson. Én annál többet nem tehettem senkinél, hogy konkrétumokat nem mondtam; ennek pedig intő jelnek kellett volna lennie egy értelmes lány számára. Soha nem tudnék olyan csajjal valóban együtt lenni, akit pár kedves szóval és egy menettel le lehet venni a lábáról. Semmi érdekes nincs benne maradni egy ilyen kapcsolatban csak azért, mert könnyen megkaptuk az illetőt, tehát egyszerűen csak meghúztam a határokat. Ha valaki ezeket át akarta lépni, akkor csak egyszerűen emlékeztettem rá, hogy nem így működnek a dolgok.
Ennek ellenére jónak tartottam magam a HÖK-ös irányításban. Egyértelműen van bennem felelősségtudat és érzékem van a közösségépítéshez. Ugyanakkor nyilvánvalóan nem egyszerű mindenki kedvére tenni, pont ezért is voltam rugalmas és lehetőség szerint hallgattam meg a legtöbb egyetemistát, ha tehettem.
Elég egyértelmű volt a számomra az, hogy Isától akarok valamit, mindenekelőtt felhasználni őt arra, hogy megnyerjek egy fogadást, aminek valójában komolyabb tétje a győzelemnél nem volt. Nyilván Braylennel mondtunk egymásnak szép dolgokat azzal kapcsolatban, hogy mit tennénk egymásért, de ő nem volt hülye, egyáltalán nincs szüksége a segítségemre ahhoz, hogy lediplomázzon. Ha veszítenék az lenne a legkevesebb, hogy a diplománk megszerzéséig egyedül dolgozom gyakorlatilag mindenen. Lényegében ez arról szólt, hogy az egonk ne sérüljön. Túlságosan ugyanabba a kategóriába tartoztunk ahhoz, hogy bármit meg tudjunk adni egymásnak azon túl, hogy ilyen hülyeségekkel ütöttük el az unalmas perceinket, vagy hasonlókról témáztunk edzés közben.
Mindenesetre talán most már elég egyértelművé sikerült tennem a kis akciómmal legalább a mérnökök között, hogy Isabel pontosan kihez tartozik. Talán túlzásba estem, amikor utána rohantam és szabályosan a falhoz szorítottam a lányt, de én a saját vállamat a kis akció miatt szimplán megveregettem. Így kell valakit elkapni, aki kerülni próbál minket.
- Mert én azt szeretném – egészen halkan szóltam hozzá, egyáltalán nem az volt a célom, hogy mindenki ránk figyeljen, így valószínűleg a folyosón pihenő egyetemisták hangja elnyomta annyira az enyémet, még ilyen pozícióban is nyugodtan beszélhessünk. Nem akartam elengedni őt, mert ha megteszem, akkor megszökik. Én pedig nem kaphatok csak úgy utána. Ha menni akar, hagynom kell, ezért egyszerűbb volt elzárni minden lehetséges menekülési útvonalat és vigyorogni rá. A mosoly az arcomon pedig csak szélesebb lett, amikor észrevettem, hogy azért képtelen a szemembe nézni, mert a számat figyeli olykor. Ésszerű volt ebben a helyzetben nem meglépni olyat, ami miatt elronthatom a dolgokat, mert a fogadásunk megnyerésétől csak távolodnék vele. Az lenne a leginkább ideális, ha őt és a fogadást is megnyerném, mivel nem tudom elképzelni, hogy rossz lenne az ágyban.
- Ugyan. Én csak nem akarom, hogy valaki ellopjon, amíg odaérsz a dolgodra – talán egy kicsit túlságosan is mulattam a helyzeten. A valódi célom az szimplán annyi volt, hogy ne tudjon könnyen lekoptatni. Ha most meghátrálnék, akkor minden bizonnyal csak nehezebb dolgom lenne vele a jövőben, szóval hasonlót nem terveztem egyelőre.
- Szerintem tudod te – nyilvánvaló volt, hogy valahol én tartoztam magyarázattal, azonban az, hogy megszervezek egy bulit nem jelenti azt, hogy mindenre oda tudok figyelni. Talán túlságosan rideg volt a stílus, amiben kifejeztem magam és a hangom is kellemetlenül színtelennek, nyugodtnak hatott. Viszont legalább arra rá tudom ezt fogni, hogy északi vagyok és nem az minden vágyam, hogy a lányt felidegesítsem, egyszerűen ilyen habitust szedtem magamra. A szüleim is nyugodtak, szigorúak, ami miatt minden bizonnyal én is ilyenné váltam. Szerintem ezzel nincs semmi baj, mert legalább képes vagyok a pragmatikus gondolkodásra, és objektív döntéseket hozni. Pont ezért is gondoltam azt, hogy több értelme van beleállni a témába, mint sunnyogni.
- Tényleg sajnálom, hogy így alakult – egy pillanatra a tenyerem a vállára csúszott, megálltam és finoman magam felé fordultam. Annak ellenére, hogy egymással szemben álltunk, otthagytam a tenyerem, a másik kezemmel pedig pár tincset finoman hátrasimítottam az arcából – Ha tudtam volna, hogy az ilyenek előfordulnak a helyen, akkor nem ezt bérlem ki. Annyit tudok tenni, hogy legközelebb már nem szervezek oda semmit. Viszont a feljelentést a barátnődnek kell megtennie, ha úgy érzi, hogy kárpótlást szeretne. Nem léphetek helyette.
Nyilvánvalóan nekem nem volt bizonyítékom a dologra, úgy pedig kegyetlenség lenne ebbe belerángatni egy lányt, aki lényegében traumát szenvedett el a dolog miatt. Mivel alapvetően tényleg nem akartam, hogy az egyetemistáim közül bármelyiknek is baja essen, nem volt nehéz ezt az ígéretet megtenni. Tényleg nem szerettem volna, hogy bárkinek baja essen a jövőben, mert az részben az én felelősségem is. Nyilvánvalóan emellett még az is szempont volt, hogy én sem lennék boldog, ha a húgom hasonlóképpen járna. Az pedig, hogy Isabel továbbra is haragudni fog rám, jelenleg nem rajtam múlik.
- Mert te tetszel nekem – nem volt ezt nagy dolog kimondani, lényegében nincs vesztenivalóm jelenleg – Ha ez alapján válogatnám meg azt, hogy kit hívok el, akkor soha nem jönne el velem az, aki tetszik.
Jelen helyzetben nem akartam arra terelni a szót, hogy Braylen mondjuk mit csinál Clarissával, mert úgy érzem, hogy az más lapra tartozik. De valójában – még, ha nem is ismerte be ő – mind a ketten csak egy nőt fűztünk igazán. Lehet, hogy neki a dolog csak egy szimpla fogadás volt, de nekem nem. Mindenesetre olyan szempontból ő is határozottan gyanús volt, hogy túl sokat hasonlítgatott random dolgokat Clary fenekéhez. Egy ideje már csak Clary seggéről képes beszélni, viszont én erre nem hívtam fel a figyelmét.
- Jóvá tudom tenni valahogy a dolgokat, hogy ne haragudj rám? – nyilván nem egy ebéd fogja megoldani a dolgokat, de kíváncsi voltam arra, hogy pontosan mi az, ami segíthet azon, hogy rendben legyünk végre.

990 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn JN7Js2V
criminal; Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
criminal; Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
criminal; Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
criminal; Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptySzomb. Jún. 05 2021, 14:29

Finn & Isabel
Magam sem tudtam pontosan hogyan kellene kezelnem a tényt, hogy egyetemista lettem. Mindenki azzal jött, hogy az egyetem és a nagyobb szabadság egyenlő azzal is, hogy több lehetőségünk van szórakozni, és a huszonegy betöltésével már minden olyan legálissá válik, ami miatt eddig talán elővigyázatosabbnak kellett lennünk. Az egyetemista lét tehát egyenlő volt a bulival, piával és azzal, hogy olyan élményeket szerezzünk magunknak, amelyekről az unokáinknak sem mesélnénk, mert gyerekfüleknek nem való. Ezzel a részével azt hiszem soha nem voltak problémáim. Régóta büszkélkedhettem olyan barátokkal, vagy távoli ismerősökkel, akik velem ellentétben már egyetemre jártak, de tartották annyira a velem való kapcsolatukat, hogy a korom ellenére meghívjanak egy-egy ilyen buliba. Én pedig szívesen vettem részt rajta, majd bántam meg másnap, hogy olyan emberekkel mutatkoztam, akikkel bizonyos online platformok előszeretettel kevertek hírbe. Holott megvolt a saját párkapcsolatom, amit egyszerűen csak nem voltam hajlandó kiteregetni az olyan típusú oldalaknak, akik válogatás és konkrét forrás nélkül írtak meg bizonyos híreket. Apa hírneve egyszerre volt néha áldás és átok is.
- Isaa, hahó!
- Hm? Mi az?
- Elkalandoztál.
- Ja.. bocsi. - Halk nevetés tör elő belőlem, miközben megköszörülöm a torkomat és újra a vonal túlsó végén beszélő barátnőmre koncentrálok.
- Fogadjunk azon járt az agyad, hogy megint tanulj. Inkább biológiázz valakivel! - Mila olyan pofátlanul őszintén nyilvánította ki a véleményét azzal kapcsolatban, hogy mit kellene tennem most, hogy Lou és én szakítottunk, hogy képes volt ezzel a viselkedéssel megnevettetni. Abba azonban végképp nem akartam belegondolni, hogy ténylegesen mit fogok csinálni, ezért nem is mondtam el neki azt, ami Sorennel történt.
Amiatt azonban, hogy mikor fogok felkészülni erre a félévre és mikor veszem elég komolyan a tanulást, tényleg kellett volna valamelyest izgulnom, vagy legalábbis kicsivel többet fordítani rá. Lehet, hogy elég jó anyagi helyzetben vagyunk ahhoz családi szinten, hogy Ana és én is remek egyetemekre járjunk, de attól még le kellene tenni az asztalra valamit cserébe, ez pedig jelen helyzetben a kedvenc sportom elhagyása után nem lehetett más, mint a jó jegyek. Viszont ezen a ponton még abban sem voltam biztos, hogy minden órám nevét vissza tudnám mondani.
Részben emiatt éreztem jogtalannak Mila bánásmódját velem, de képtelen lettem volna rá haragudni. Egyébként is túlságosan hiányzott, ami miatt elhatároztam, hogy amint lehetőségem adódik rá, szeretném őt meglátogatni Spanyolországban. Abban már nem voltam biztos, hogy épp egyedül ülnék repülőre, vagy mást is vinnék magammal.
Ha hinnék az univerzum által küldött jelekben, akkor ebben a helyzetben talán Finn megjelenésének határozottan egynek kellene lennie ezek közül. Meglep az a határozottság, amivel elkap, így különösebben azon sincs időm gondolkodni, hogy meg kellene-e próbálnom elszabadulni ebből a helyzetből, vagy hányan nézhetik végig a kis jelenetünket a folyosón. Nehezen nézek a fiú szemeibe, de amikor végül találkozik a pillantásunk, nem tudom elkapni a sajátomat. Az államhoz érő keze határozottan kibillent az egyensúlyomból - nem a fizikaiból, hanem a lelkiből, amiről azt hittem megvan nekem. Butának kellene lennem, hogy azt mondjam Finnre, nem vonzó. Mindig mindenki azt hangoztatja viszont, hogy semmilyen kapcsolat nem alapulhat azon, hogy melyik fél hogyan néz ki. Sokkal több köze van az ezen a téren elért sikernek ahhoz, hogy mi van a párunk fejében. Ezzel kapcsolatban is csak jókat feltételezhetek Finnről, hiszen olyan szakon tanul, ahol mindenképpen bizonyítania kell. Emberként azonban fogalmam sincs arról, milyen lehet, pusztán csak egy nem túl jól alakult előfeltételezésem van.
- Miért is? - Teszem fel a kérdést egészen tömören. Olyan közel van hozzám, hogy kényszerítenem kell magamat, hogy ne vándoroljon a pillantásom máshová a szemein kívül, de talán még így is elárulom magamat, a szemeim egyetlen bizonytalan villanásával, amellyel a szájára esik a pillantásom.
Halkan fellélegzek, amikor eltávolodik tőlem és a rózsaszín bundám alatt viselt felsőm nem létezi gyűrődéseinek kisimításával igyekszem leplezni a korábbi zavaromat. El akarom magammal hitetni, hogy Finn nem lehet rám ilyen hirtelen ekkora hatással, és hogy az egész csak a meglepettségemnek volt köszönhető. De lehet, hogy ő meg én nagyon más következtetéseket vonnánk le az előbbi szituációból. - Nem kellene csak miattam ilyenekkel fáradnod. - Hiába mondom ki a szavakat, a hátam mögé csúszó karjából elég egyértelművé válik a szándéka, én pedig kénytelen vagyok betartani, amit saját magam mondtam; elindulni arrafelé, ahol a "dolgom" sejthető.
- Milyen dolgokra célzol? - Kész lettem volna meghallgatni a magyarázatát azzal a szituációval kapcsolatban, ami miatt lényegében egészen eddig kerültem őt. Finom, nagyon halvány mosoly jelenik meg a szám sarkában, amikor meghallom a szavait, ahogy folytatja a mondandóját. Most már legalább azt tudom róla, hogy nem olyan pasiról van szó, aki előadná a hülyét; annak ellenére is tudja, hogy mi bajom vele, hogy nem mondtam meg neki. - Tulajdonképpen jól gondolod, nem volt túl kellemes élmény. Még annak ellenére sem, hogy nem velem történt. De... - Nem tudom befejezni, mert a tény, hogy randira hív ebben a helyzetben, a torkomra fagyasztja a szavakat.
Kíváncsi pillantással fordulok felé és meg is állok, hogy szembe tudjunk nézni egymással. - Miért épp engem? - teszem fel végül a kérdést, némi hallgatást követően. - Én úgy hallottam, nagyon sok lány érdeklődik irántad és a haverod iránt. Nem kellene inkább egy olyat randira hívnod, aki nem haragszik rád a múltkori buli óta? - Egészen addig az arcát vizsgáltam, amíg meg nem válaszolta a kérdésemet, csak ezt követően indultam el újra. Ha a vele való hirtelen találkozó meglepett, akkor ez a lépése még inkább. Férfinak kellett volna születnek, hogy megérthessem, miért épp most hív randizni, de még a saját figyelmemet sem kerülte el, hogy képtelen voltam rögtön nemet mondani neki.
889 | nem adom el a lelkem criminal; Isa & Finn 2122324058 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
criminal; Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
criminal; Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptySzomb. Márc. 27 2021, 11:10


Isabel & Finn


Pontosan tudtam, hogy Braylennel a fogadásunk egy dolog volt, az pedig egy másik, hogy Isabel mennyire könnyen megfogható csaj. Eddigi tapasztalataim alapján sajnos nem adta úgy magát, mint a vörös kis barátnője, aki teljesen bekajálta a legjobb haverom szövegét, de ez nem feltétlenül jelentett problémát. Szívesen változtattam stratégiát annak érdekében, hogy becserkésszem őt, mert ha valaki, akkor én aztán határozottan nem fogok azon háborogni, hogy randiznom kell egy csinos lánnyal azért, hogy a későbbiek érdekében lefeküdjön velem. Persze nyilvánvaló volt, hogy a saját kis nőcskéimet sem dobtam el magamtól, mert azért határozottan túlzás lett volna egy lapra feltenni mindent. Viszont Isabel nem csak szépnek, hanem intelligensnek is tűnt, ami elegendő volt ahhoz, hogy a jövőben ne zárkózzak el semmitől; már ami a dolgok alakulását jelenti.
Soha nem voltam az a típusú srác, aki túl komolyan vette volna a párkapcsolatait. Nem állítom, hogy lépten nyomon megcsaltam mindenkit, akivel csak összesodort a sors, de az határozottan igaz volt rám, hogy nehezen kezeltem a helyén a nőket. A legtöbb szerelmet, virágokat és elkötelezettséget akart, nekem pedig ez valahogy sok volt. A lányok egy idő után önzővé és akaratossá válnak, és legjobb tapasztalataim szerint basznak arra, hogy a pasijuk sok dologgal kapcsolatban mit gondol, vagy hogyan érez. És hát szokták mondani, hogy az ő kezükben van a hatalom csak azért, mert női nemi szervvel vannak megáldva viszont, ha ezt egy pasi gondolja vagy mondja ki az már rögtön szexistának számít. A magam részéről úgy voltam ezzel az egésszel, hogy inkább egyszerűbb volt olyan lányokat keresni, akik ugyanazt akarják, mint én és elkerülöm a felesleges problémákat. Aztán pedig megjelent Isabel.
Sokat nem tudok róla, de épp elég ahhoz a két szép szeme, hogy a haverom mocskosabb fantáziáját beindítsa… Gondolok itt most éppenséggel a fogadásokra, nem pedig arra, hogy mit csinálna vele. Így mivel Clary is egy volt azon hölgyek közül, aki „nem adta könnyen magát”, számunkra valamiért viccesnek tűnt az, hogy versenyezzünk a lányok kegyeiért. Itt jelen esetben a végkifejlet mindegy volt, ráadásul egyikünk sem egy érzéketlen faszparaszt, tehát teljes mértékben benne van a pakliban az, hogy a lányok mellett maradunk a végén, ha úgy alakul. Ezt igazából nem egyeztettük le és nem is beszéltünk róla, de én magam is tudom, nyilvánvalóan léteznek olyan nők, akik mellett még a magunk fajták is le tudnának horgonyozni. Hogy Isabel az ilyen-e, én még nem tudtam, de veszíteni sem szeretek, szóval elég egyértelmű volt, hogy nem fogom hagyni elmenekülni a mai nap folyamán se. Viszont Braylennel ellentétben, nekem nincsen kitartásom így, ha elutasít, akkor egyszerűen lemondok majd a lányról és keresek valaki mást, aki el tud szórakoztatni. Nekem egyetlen lány sem különleges annyira, hogy a végén én legyek az, aki egy olyan ajtón kopogtat, amit korábban az orrára csuktak. Még egy olyan szép sem, mint a szóban forgó személy.
Hála az égnek időben sikerült elcsípnem a lányt, aki pluszban még elég közel is volt hozzám ahhoz, hogy minden probléma nélkül elkapjam a pillantását és azt úgy tartsam fogva, hogy véletlenül se tudja elfordítani a fejét. Vajon, ha megtenné, akkor képes lennék beavatkozni az egészbe mindenki szeme láttára és megérinteni az arcát, hogy újra magam felé fordíthassam a fejét? Nem vagyok az a fajta srác, aki elnyomná a nőket, ugyanakkor nem vártam el lehetetlent tőlük soha. Jelen esetben csak annyit szerettem volna, hogy rám nézzen a kis műsorunk közben, amit lenyomunk, mert bunkóság nem a szemébe nézni annak, akivel éppenséggel beszélünk. Ha annak idején elfogadta a segítségem, akkor most legyen igazán merész és ne féljen a dolgok következményeitől.
- Igen, kellene – mivel nem engedelmeskedett nekem, én magam nyúltam az ujjammal az álla alá, és finoman felemeltem a fejét. Pusztán a szám széle kunkorodott fel egy kicsit, nem vigyorogtam telibe a lány arcába. Pontosan tudtam, hogy az előző bulink alkalmával a kis vörös barátnője miatt talán rám próbál meg haragudni még annak ellenére is, hogy nem én toltam le a torkán azt a pohár alkoholt, amit teljesen véletlenül bedrogoztak. Így nem is nagyon éreztem azt, hogy felelősséget kellene vállalnom érte.
- Nos, akkor talán el is kísérhetlek – rögtön el is löktem magam a faltól és a karommal a lány háta mögé nyúltam, hogy ezzel jelezzem felé az indulási szándékomat. Természetesen észrevettem azt, hogy valamennyire megzavarodott a közelségemtől, és ezt a későbbiek során majd jól fel tudom használni ellene.
- Úgyis meg kell beszélnünk pár dolgot – ezt már akkor tettem hozzá, amikor kiértünk a bámészkodó diákok közül – Gondolom a szememre akarod vetni, amiért nem viselkedtem jól a múltkor. Én pedig ezt a pillanatot akarom kihasználni arra, hogy elhívjalak randizni.
Vetettem egy oldalpillantást a lányra. Nem számítottam arra, hogy rögtön igent mond nekem, mert elég nemtörődömnek tűnhettem a lazaságom miatt, ahogyan ott álltam előtte zsebre tett kezekkel, de ettől függetlenül is, elég sok ötletem volt arra, hogy mit csinálhatnánk együtt. És itt most nem egy közös filmezésre, vagy sütizésre kell gondolni, aminek mind tudjuk, hogy mi lenne a vége.


807 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn JN7Js2V
criminal; Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
criminal; Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
criminal; Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
criminal; Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptySzomb. Nov. 28 2020, 23:39

Finn & Isabel
- Mikor látogatsz már meg? Úgy hiányzol!
- Nem tudom Mila, ez most nem rajtam múlik. Amúgy is az egyetem... - Kényelmes léptekkel sétálok a folyosón, közben pedig átveszem a jobb kezembe a telefonomat, amit eddig a másikban tartottam, csak azután magyarázok tovább. Vagyis magyaráznék, ha a barátnőm a vonal túlsó végén hagyna nekem lehetőséget rá. Mila azonban hamarabb félbeszakít, amin elmosolyodom.
- Na, ne! Ezt nem akarom hallani! - Hangján érezni, hogy nem gondolja teljesen komolyan a fenyegetést és bár valószínűleg tényleg nem az óráimról akar hallani, de attól még érdekli, hogy mi van velem. A barátnőmmel ellentétben én nem döntöttem úgy, hogy tanulás helyett inkább abba fektetem az energiámat, hogy utazgassak, kettőnk közül pedig valószínűleg egyébként is ő élvezi ezt jobban. Még annak ellenére is, hogy neki sem kellett nélkülöznie a külföldi utakat már gyerekkorában sem.
Nem állítom, hogy ne tartanám hasznosnak más kultúrák megismerését, vagy azt, hogy valaki világot akarjon látni, mielőtt újabb jelentős éveket ölne a tanulásba. Nekem azonban talán valamilyen szinten talán pont legalább arra a stabilitásra és biztonságra volt szükségem, amit a rutin és a tény jelentett, hogy dolgom van New Yorkban, azaz egyetemre kell járnom. Korábban, néhány hónappal ezelőtt úgy éreztem, mintha kihúzták volna a szőnyeget a talpam alól én pedig folyamatosan zuhannék. Ezen nem segített volna, ha nem tudnám, hogy melyik országban töltöm pontosan a jövő hetet vagy épp hónapot.
- Hé!
- Inkább arról mesélj, Soren meg te lefe...
- Milaa!
- Mi van? Olyan egyértelmű! - Nevetésben tör ki, s bizony én is nehezen tudom megállni, hogy ne kövessem őt. - Különben is, most szórakoznod kell, egyetemista vagy.
Ebben pedig kifejezetten egyetértünk. Az elmúlt egy évem több szempontból is annyira megterhelő volt, hogy a gimis közegből való váltást egyszerűen nem voltam hajlandó azokkal az érzésekkel és lelki fáradtsággal megélni. Annak ellenére is buliztam, hogy szomorúnak kellett volna lennem és ezt hajlandó voltam megmutatni a világnak is - vagyis az Instagramon közvetíteni a képeimen keresztül. Szerettem volna azt hinni, hogy a szüleimmel való kapcsolatom rendeződik, hogy el tudom nekik felejteni, hogy olyan információt tartottak vissza, ami akár az egész életemet is meghatározhatta volna, de voltak napok, amikor egyszerűen csak képtelen voltam tolerálni, amit tettek. Nyilvánvalóan elég felnőttnek kellene már lennem ahhoz, hogy megpróbáljam megérteni pontosan miért is tették, amit tettek - ráadásul a nagyszüleimmel együtt! -, de sokszor egyszerűen úgy éreztem, hogy jogom van emiatt lázadni.
Másrészről a Dave-el való megismerkedésünk és az ígéret, hogy részesei leszünk egymás életének, egyfajta állandó faktorrá változott, elkezdtem várni a találkozásainkat és támaszkodni rá. Olyannyira, hogy egészen zűrös helyzetekbe is bevontam már őt. Gondolok itt például arra az esetre, amikor Jade-nek szüksége volt rá. És gyakorlatilag nekem is. Furcsa érzés volt úgy gondolni erre az egész helyzetre, hogy nekem tulajdonképp két apám van.. Az egyik amelyik felnevelt, a másik pedig amelyiket biológiailag az igazinak mondhatom. Amellett azonban, hogy azt akartam, hogy Dave az életem része legyen, nem tudtam csak úgy, szívtelenül kijelenteni, hogy a többieket eldobom. Egyszerűen csak - ha fura módon is - lett egy újabb tagja a családomnak. Nekem pedig meg kellett békülnöm a helyzettel.
- Na jó, figyelj, most mennem kell. Csodálatos volt beszélni. Legközelebb remélem igennel válaszolsz a kérdésemre.
- Komolyan... - Már épp bele akarok kezdeni egy egész Marquina-féle kiselőadásba arról, hogy ne akarjon összehozni a tengerentúlról is bárkivel, de hamar leráz és rám is nyomja a telefont, nekem pedig elköszönni is alig marad időm. Mosolyogva pislogok a telefonom képernyőjére, amiről el sem veszem a pillantásom, miközben folytatom az utamat a büfé irányába. Csak addig torpantam meg, amíg választ pötyögtem Jadenek azokra az üzenetekre, amiket még az órám alatt írt nekem, én pedig nem tudtam rá válaszolni. Továbbindulni készülök, amikor a fejem mellé csapódik egy kéz és mellém húzódik valaki. Összerezzenek és tágra nyílt szemekkel kapom fel a pillantásom a telefonomról, viszont nem kell az illető szemeibe néznem ahhoz, hogy tudjam kiről van szó. Ráadásul a megszólítása amit rám használ, rögtön elárulja.
Ahelyett tehát, hogy Finnre emelném a pillantásom, a közelünkben megforduló emberek felé lesek, próbálva megállapítani, hogy egészen pontosan mennyien vették észre ezt a kis jelenetet. - Kellene? - kérdezek végül vissza halk hangon. Magam sem értem miért teszek így, valószínűleg csak meglepett a helyzet hirtelensége és a tény, hogy engem nem szoktak sarokba szorítani.
- Dolgom van, épp megyek valahová. Mit szeretnél? - Továbbra sem nézek a szemeibe, a kettőnk között feszülő kicsiny távolság viszont egyre inkább realizálódik bennem, mint ahogyan Finn orromba kúszó kellemes illata is.
726 | nem adom el a lelkem criminal; Isa & Finn 2122324058 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
criminal; Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
criminal; Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
Témanyitáscriminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn EmptySzomb. Nov. 21 2020, 21:17


Isabel & Finn


- ... A lényeg az, hogy ezt nem feltétlenül tartom jó ötletnek, Bray – igazából eléggé szét voltam zuhanva a tegnapi buli után, de ettől függetlenül felfogtam annak a lényegét, amit nekem mondott: ő akar üzletemberi útra lépni. Nem igazán láttam volna akadályát ennek az egésznek, ha mondjuk minimális tapasztalata lenne, nem pedig csak pénze, ami amúgy is elég rendesen folyik ki a kezéből. Egyáltalán nem gondolom magam mondjuk felelősségteljesnek ugyanebből a szempontból, mert szintén mestere voltam a költekezésnek. Ennek minden bizonnyal az volt az oka, hogy mind a kettőnknek volt miből és így egyáltalán nem voltunk ahhoz szokva, hogy spóroljunk kellett. Azonban én ennek ellenére is igyekeztem nyitott szemmel járni a világban, és nem csinálni valamit szimplán azért, mert attól kapnék egy jóleső adrenalin-löketet, vagy csak mert unatkozom. Egyáltalán nem állítom, hogy mondjuk a haverom túlzottan felelőtlen lenne – amúgy sok helyzetben mégis annak tartom, de alapvetően szerintem életképesebb, mint amilyennek előadja magát – de a ténye, hogy mind a ketten tegnap elég rendesen szétcsaptuk magunkat és ezek után hasonlók járnak az agyában... Hát sok jót semmiképpen sem jelentett.
Igazából a múlt héten sikerült megünnepelnünk kemény egy héten keresztül a születésnapját, Vegasban, már csak a stílusosság kedvéért is. Ha már egyrészt ott látta meg a napvilágot, akkor avassuk férfivá egy kaszinóban. Ettől függetlenül annyira keményre sikerült az a buli, hogy arról se nagyon van fogalmam, hogy miként keveredtünk vissza New Yorkba. Jobban belegondolva igazából azt is csodálom, hogy élve megúsztuk az egészet.
- Szomorú. – elég egyértelmű volt a hangsúlyból, hogy jelen helyzetben nem fog rám hallgatni, én pedig hát... Nem igazán tudtam, hogy miként kellene lebeszélnem róla. Így szimplán csak meghagytam abban a hitben, hogy mindent meg fogunk majd beszélni, de egyelőre még nekem is meg kellett volna találnom önmagamat.
Egyáltalán nem lepett meg az, hogy a folyosón közlekedve sokak tekintete megakad rajtunk, mert lényegében ez mindig így volt. Viszont ennek ellenére is azt éreztem, hogy ez a mostani most nagyrészt nem a bájaink miatt van. Egyáltalán nem vitattam egyikünk hétfő-reggeli jóképűségét sem, hiszen mind a ketten hiába voltunk kissé kócosak, hiába tűntünk fáradtnak, az elvitathatatlan tény volt, hogy az elfuserált stílusunk is hibátlannak tűnt. Az, hogy mi ketten vonulunk a folyosókon, pedig már csak szimplán a személyiségünk velejárója... És egyfajta megszokás. Az ember akaratlanul is filmsztárkodni kezd, ha akad némi közönsége. Még az olyanok is, mint amilyen én vagyok.
Miközben a büfénél várakoztunk a szokásos koffein adagunk miatt, lényegében gyorsan végigjárattam a pillantásom az egybegyűlteken, hátha megakad valakin tekintetem, akit még nem sikerült megtalálnunk Vegas óta. Russ ide vagy oda, az lényegében semmi volt Braylen partijához képest, pedig ott is történtek érdekes dolgok... Csak arra kell gondolni, hogy néhány túlzottan visszafogott gyereknek egy kis ideig megengedték, hogy kedvük szerint cselekedjenek. Elszabadult a Pokol, de másnapra mindenki előkerült. Én így is felfedeztem az egyetemen olyan arcokat, akiket esküszöm, hogy múlt hét óta egyáltalán nem láttam...
... Illetve még valakit, aki hiába kapott meghívást a buliba, nem jött el. Ez pedig eléggé baszta a csőrömet, ahogy az is, hogy egy ideje éreztem a neheztelését. Elég egyértelművé vált, miután megismerkedtem Isabellel, hogy pasija van. Ugyanakkor a nyár folyamán az is, hogy szakítottak, én pedig hát utána azért minimálra kapcsoltam olyan szempontból, hogy némi érdeklődést mutattam felé... Nem túl sokat, hiszen voltak más lányok is, de épp eleget ahhoz, hogy valami féle kontaktus létrejöjjön közöttünk. Viszont az egész kevésnek bizonyult, hiszen az utóbbi időben egyre inkább éreztem azt, hogy neheztel rám valami miatt. Én pedig bármennyire gondolkoztam azon, hogy mi lehet a bűnöm, lényegében nem jutott eszembe semmi olyan, amit komolyan elkövettem volna ellene.
- Itt hagylak Claryvel – motyogtam egyenesen Bray fülébe, hiszen nekünk volt egy fogadásunk. Az pedig elég szerencsés, hogy a két lány egyszerre tartózkodik a közelünkben – Fizess most te, legközelebb majd én állom a kávédat.
Ezzel el is vettem a pultról a saját poharamat, és még mielőtt belekezdhetett  volna abba, hogy ő mennyire nem akar bunkó lenni, de baszódjak meg, amiért a nyakán élek és még a kávémat is kifizettetem vele, gyors léptekkel a lány felé indultam, és még mielőtt leléphetett volna, a feje mellé csaptam a tenyeremet a falra és elé kerültem.
- Hé – egészen halkan szóltam hozzá, mert az eddigieknél sokkal közelebb volt hozzám – Nem nézel a szemembe, Kjæreste.
Az egész szimplán csak egy ténymegállapítás volt, aminél többet első körben nem is kívántam mondani neki. Inkább még közelebb hajoltam hozzá, mert nem volt szerencsém rendesen látni az arcát, emiatt pedig néhányan felénk pislogtak, miközben elhaladtak a folyosón. Ezek szerint ilyen érzés lehet, amikor Braylen élvezi, ha műsort csinál... Én pedig ettől valamiért kegyetlennek éreztem magam, mégis engem is hasonló szinten boldoggá tett, hogy páran rajtunk felejtették a tekintetüket.

767 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
criminal; Isa & Finn JN7Js2V
criminal; Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
criminal; Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
criminal; Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
criminal; Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
criminal; Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
criminal; Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: criminal; Isa & Finn
criminal; Isa & Finn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
criminal; Isa & Finn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beauty and the Criminal.
» Kit & Finn - Chill out
» Finn & Rea || Chitchat
» Better Now ☾ Abby & Finn
» Nick & Finn - Cserebere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: