New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 137 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 125 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Olivia&&Matteo
TémanyitásOlivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyHétf. Júl. 20 2020, 21:10
21:47
Livi(m)
Néha úgy érzem magam itt, mint egy ki-és besurranó... ha korábban megyek el a megszokottnál, akkor néznek rám értetlen szemekkel. Ha meg később érek haza, akkor nyújtogatják a nyakukat az ajtóból és várják a nagy beszámolót...


Imádom őket, de nem egyszerű mikor a zuhany alól kell írnom  Rolling Eyes itt legalább békén hagynak Very Happy Ha eddig nem volt elég a két cserfes "asszony", akkor most már itt ez a négyszemű bolond is  :fél:  


Te rendben hazaértél?  Olivia&&Matteo 2591762830

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyKedd Júl. 21 2020, 00:02
21:50
Matte_Oh
Detto Dana...épp csak hazaértem, épp csak elérhetővé váltam messengeren már zümmögött, hogy mikor hívhat fel? Rolling Eyes  Istenbizony olyan kíváncsi mint egy kosár pletykás spanyol vénasszony. Smile  De nagybeszámoltam neki természetesen, addig úgysem hagyott volna békén. De azért nekem nem kellett elbújnom a zuhany alá. Csobog legalább a víz a hihetőség kedvéért, vagy csak simán elbújtál oda? Olivia&&Matteo 3673325056



Luciano-ra gondolsz? Előle miért kell bújkálni? Azt hittem a legjobb barátod. Razz



Abszolút rendben, bár volt egy kis félelem bennem, amikor szembe találtam magam apával, amint a konyhában készíti a kávét. Olivia&&Matteo 2081954265  Anya csak annyit kérdezett, hogy miért lett epres Poppy hátsó ülése…..háááát azt hiszem lógok neki egy kárpit tisztítással. De egy ilyen este ezer kárpit tisztítást is megért volna nekem. Olivia&&Matteo 2451935670

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyKedd Júl. 21 2020, 11:24
21:51
Livi(m)
Add át neki, hogy jöhet ő is a tyúkólba az asszonyok ülésére. Mióta itt vagyunk, nincs jobb dolguk, mint azt tárgyalni, hogy mit csinál a fiú gyermek, mikor éppenséggel nincs itthon?  Olivia&&Matteo 1556694851
Csobog csobog  Olivia&&Matteo 3673325056 mondjuk nem tudom mennyire hihető ez így, de... ráfordítottam a kulcsot, talán a szellőzőn nem csordogálnak be....talán...


Bújkálni az asszonykórus elől bújkálok  Olivia&&Matteo 2081954265  De azért a zuhanyzóba nem hozhattam be magammal őt is Razz Ennyire nem vagyunk jóban. Vele estére marad az élménybeszámoló  Olivia&&Matteo 38843181


:fél: epres lett?  Olivia&&Matteo 2122324058 De az azért nyugtat, hogy engem még nem akar kinyírni a kedves Valens apuka... nemmbaj, ami késik az nem múlik.
Azért, ha van rá lehetőséged puhitgasd őt jó?  Olivia&&Matteo 618794435  nem vagyok felkészülve egy óvó atyai haragra Rolling Eyes

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptySzer. Júl. 22 2020, 10:36
21:52
Matte_Oh
Jajj, Danát nem engedném a közelükbe. Olivia&&Matteo 3719483937  Egy szavukat sem értené ha olaszul beszélnek, de olyan replikát nyomna rá a saját olvastában, hogy csak a szemüket meresztenék. Ha beindul akkor nem lehet lelőni sem. Valószínű előadna valami ezerkarú succubusnak, pusztán a jószándék által vezérelve. Hehe, kicsit nem figyelsz oda és cseppfolyósan másznak be a kulcslyukon. Jesszus, még nem hatott a kávé azt hiszem. Lehet az a baj, hogy nem is főztem még? Ah a szándék megvolt. Olivia&&Matteo 3673325056



Nem vagytok jóban? Valami közös zuhanyzást említettél Barcelonában is is. Akkor ezen már igazán túl vagytok. Olivia&&Matteo 530746732



 Ne aggódj, a kocsi miatt apa nem fog kinyírni. Anya annál inkább….neeeeem jesszus csak viccelek. Olivia&&Matteo 38843181  Mondom nem gond, kitisztíttatom és rendben lesz. Legutóbb csokis parfé volt benne az anyós ülésen álá Dana, szóval látott már cifrákat az a kis kocsi. Amúgy mióta emlegetted ezt az utat megöl a kíváncsiság, hogy hova akarsz elvinni. Olivia&&Matteo 3874598021

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptySzer. Júl. 22 2020, 13:08
21:54
Livi(m)
Ne is haragudj meg, de én nap-napután arra a következtetésre jutok, hogy ti nők, ijesztően veszélyesek tudtok lenni, ha pletykálkodásról van szó. És tudod mi a szomorú? Luciano már rávilágított arra, hogy én is pont úgy kotlok meg pletykálkodok, mint anyámék....  Olivia&&Matteo 2081954265  Olivia&&Matteo 1556694851 persze határozottan tagadtam, de be kell látni, hogy igaza van  Olivia&&Matteo 1199779969
Hidd el, meg is oldanák...
Oh, ha fénypostán küldenél egy adaggal, hálás lennék. Én egészen biztos nem mászok ma már le a konyhába  Olivia&&Matteo 1672389139


Nadena!  :fhuuu: Az egy olyan alkalom volt, amit többet nem akarok megismételni, és... figyike? Ha találkozol vele, ne említsd, hogy ezt világgá kürtöltem jó?  Olivia&&Matteo 1130496352 kibelezne  Olivia&&Matteo 2294295132


Használati "tárgyak bája"....
Hát, szinte biztos, hogy már jártál ott, legalábbis, ha én ezen a féltekén élnék, tuti, hogy ha lehetőségem adódna, olykor-olykor ellesnék arra. Deee ha voltál is, velem még nem  szemöldök  Razz bár, azt még ki kell találnom, hogy mit csináljak csak, hogy ne jöjj rá azonnal  :???: Zárjalak a csomagtartóba?  Olivia&&Matteo 1261330843

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptySzer. Júl. 22 2020, 16:14
21:55
Matte_Oh
Te pletykás? Na neeeee ez biztosan csak urban legend. Olivia&&Matteo 1556694851  Ki nem nézném én ezt belőled. Luciano biztosa összekever valakivel….mondjuk egy másik Matteoval Portofinoból. Biztosan van belőled még egy, és az pletykás. Rolling Eyes  Mondjuk nem számít, nekem a másik pletykás is kellene, minden Matteo kellene, aki te vagy. Olivia&&Matteo 1404455205  Ehm….mondom én, hogy az a kávé hiányzik. Te még érted miről zagyválok? Olivia&&Matteo 3673325056



 A lényeg, hogy a pletykás éneddel ellentétben én nem fogok egy szót sem szólni a barátodnak, hogy elpletykáltad nekem azt a bizonyos esetet. Ahhhhwww ez az csigázz csak itt holmi utalgatásokkal, tudom, hogy élvezed, hogy most itt ülök, és rágom tövig a körmeim, vajon hova akarsz elvinni. Olivia&&Matteo 3874598021  Gonosz vagy. Csomagtartó? Olivia&&Matteo 3719483937  Őőőő, okés, hogy vannak extrém helyzetek az utazásra, de nem érzem feltétlen szükségét a csomagtartóban utazni, és ha már itt tartunk a szemem se kösd be ha egy mód van rá. Figyi….játszuk azt, hogy halványlila fogalmam nem lesz hova megyünk, még akkor sem ha közben rájövök. Ígérem. Olivia&&Matteo 1130496352

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptySzer. Júl. 22 2020, 16:40
21:57
Livi(m)
Mhm nem tudom, hogy van-e vagy nincs, de ha az is az, és az is én vagyok, akkor mindenképpen az vagyok én is... mármint pletykás Olivia&&Matteo 2588409867 ahh mindegy is, de igaz ami igaz, többször van neki igaza, mint nekem. Mármint Lucianonak. Ergo, valószínű, hogy igaza van abban is, hogy pletykás lettem itt a nőkkel összezárva, ami nem lenne nehéz úgy, hogy Viola felér öt piaci kofával.... Olivia&&Matteo 1811199453 rémes!
Inkább az a kérdés, hogy megértjük-e a saját magunk zagyválását? Nemhogy a másikét... Olivia&&Matteo 3719483937  


Látod! Elpletykáltam. Igaza van!  :biggrin:  Olivia&&Matteo 4135191119 de figyi már... miért akarsz te este 10kor kávét inni? Virrasztani akarsz?  Olivia&&Matteo 3305246087 holnap akarsz aludni a kocsiban? Tudtam ám, hogy sokkot kaptál, hogy összezárva velem egy légtérbe x órán át... annyira nem vagyok vészes ám  Olivia&&Matteo 2149483383  


Olivia&&Matteo 2648614545 Előbb vagy utóbb úgyis kiderül, nem kell izgulni...  Olivia&&Matteo 618794435 de jól van, ha elég hitelesen adod elő, akkor még el is hiszem... csak aztán lepődj majd meg szépen! Én nem vagyok egy színpadi zseni színjáték téren, szóval ha te jó vagy benne, te leszel a mesterem Olivia&&Matteo 2246991929

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 10:26
22:00
Matte_Oh
Átaludtam a délutánt, és nagyjából a reggelt is. Olivia&&Matteo 1817495300  Lizzy...tudod, akinél gyakorlaton vagyok egy munkát bízott rám, és kábé tegnapra kellenének a tervek. Olivia&&Matteo 3719483937  Ez nagy szó! Szökőévente ha egyszer ad ki a kezéből a gyakornokoknak terveket, szóval most vagy soha alapon, nekihasaltam. A kávé segít észhez térni, szóval tök mindegy hány óra, mielőtt elmegyek veled arra a titokzatos helyre, ami miatt a csomagtartóba akarsz tuszkolni, Smile  még két tervet be kell fejeznem. Ne aggódj, kész leszek, és holnap olyan ébren leszek, hogy folyamatosan beszélni fogok neked, végig egész úton, szóval te fogsz a végén sokkot kapni tőlem. Olivia&&Matteo 3305246087  



De ha túl játszom, akkor nyugodtan szólj rám. A ruházaton kívül van valami extra mit még magammal vigyek, vagy amivel készüljek?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 11:46
22:03
Livi(m)
Oh!! Olivia&&Matteo 3874598021 akkor virrasztásra fel! Olivia&&Matteo 2284509961 ugyan nekem már nem ébrentartásul meg felébredésül szolgál a kávé, inkább az íze miatt, de ha csurgatok bele egy kis rumot, akkor még szélesebb szokott lenni a vigyorom  Olivia&&Matteo 1842050612 csak viccelek ám!
Gratulálok hozzá amúgy! Olivia&&Matteo 1972384361  Olivia&&Matteo 690269075 gondolom most madarat lehetne fogatni veled  :biggrin:
De amúgy is, alsó hangon öt órás útból valamicskét ígyis úgyis lesz időd aludni, a maradékban majd pöröghetsz kedvedre  Olivia&&Matteo 2246991929  


Amíg mulattatsz, miért tenném? Razz  Olivia&&Matteo 3617960953
Mhm... a ruhát is csak vész esetére mondtam ám Razz de telefon mindenképpen legyen nálad, meg okmányok. És kényelmesebb cipő, ne valami nyaktörő tíz centis tűsarokkal bonyolított lépőke Very Happy na meg ha van valami jó zenéd, amit szívesen hallgatnál, varázsold le őket a telefonodra  nyaj de első körben magadat hozd, minden más pótolható ^^


Mit gondolsz, mi lehet a legkorábbi időpont, mikor érted mehetek? Úgy számolj, hogy aludni is tudj este Very Happy előttünk lesz az egész nap, nem kell ám hajnalok hajnalán indulni... és nem, nem azért mondom mert én ne tudnék felkelni és elkészülni  X3  Olivia&&Matteo 38843181

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 16:15
22:08
Matte_Oh
Rumos kávé? Olivia&&Matteo 1556694851  Az meg milyen fán nő? Én már sok mindennel próbáltam, de rummal még nem. Viszont ha a pillecukrot apró kis darabokra szaggatva dobálod bele akkor nem csak rém szórakoztató, de cserébe nagyon finom. Olivia&&Matteo 2588409867  Mármint külön-külön. Szóval először leeszegeted róla a szétcincált cukorkát, aztán megiszod a kávét. Lényege semmi, de mókás. Olivia&&Matteo 3673325056  Bár azt hiszem most maradok a klasszikus öt cukros, pici tejes változatnál. Hát madarat éppen nem, de örömömben már leboxoltam Tompi maci pociját legalább százszor, és összevissza kezdtem eleinte rajzolgatni mindent. Úgyhogy előbb lehiggadtam az örömtől és utána kezdtem neki.



Mulattatni? Mi vagyok én, vásári bohóc? :jatek:  Hát közlöm veled Matteo di Sciglio, hogy ne is álmodj róla, a csörgősipkám itthon marad. Mind a húsz sipka, úgy ám. Cöh. Olivia&&Matteo 199984066  Olivia&&Matteo 2170533746



Óóóóókéééé. Nem terveztem se holdjárót, a tűsarkút meg ki nem állhatom. Olyan benne az ember mint egy csípőficamos.  Olivia&&Matteo 618794435 Sosem tanultam meg benne rendesen járni, szóval az alkalmi cipőim is olyanok amiknek csak minimál sarka van. Búvárruhát, esetleg méhészkalapot ne vigyek? Olivia&&Matteo 530746732  Mittudomén milyen extrém dolgokra készülünk. Amúgy ha nem gond, akkor olyan tíz körül szedj össze. Addigra lehelek valami életet magamba. Az áfonyás müzli is legurul már addigra és a tejkaramella is.Onnantól meg kenyérre lehet kenni. Olivia&&Matteo 2604959862

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 22:04
22:16
Livi(m)
Mmmhmmm Very Happy di Sciglio fán. Apám így issza, úgy... a születésem óta? Szerintem már előre tudta, hogy itt dupla szíverősítőre lesz szüksége Olivia&&Matteo 2588409867 jó, enyhe túlzás, de tény, hogy csepegtetni szokott két-három kortyra való rumot a kávéba. Tagadhatatlan, hogy jó ki íze lesz tőle. Kesernyésen kávés, rumos. Karakteres. Asszem', olyan agybaj lehet ez nála, mint sokaknál a kávé-cigi párosítás  Rolling Eyes  :bajod:
Akkor pont annyira abszurd és furcsa, mint a gyömbér-vaníliafagyi  :biggrin: mondjuk, összességében még soha nem ettem pillecukrot sem Olivia&&Matteo 1556694851 az a mályvacukor igaz?  X3 nem tudom már, hogy ki, hogyan ismeri...
De ezen az öt cukron még mindig kivagyok  :fhuuu: az a tegnapi plusz adag is amit beletettél Olivia&&Matteo 1556694851 ti nők, tényleg hihetetlen édesszájúak tudtok lenni  Olivia&&Matteo 3305246087
Tehát a hirhedt adrenalinfröccs Razz Very Happy ismerem azt... veszélyes!  


Eszembe nem jutott ezt feltételezni  Olivia&&Matteo 1130496352  


Ezt meg is köszönöm... nem szép dolog ám, tíz centivel a pasi fögé magasodni  :fhuuu: tudom, meg kellett volna nőnöm... de tényleg sokat álltam az esőn! Nálam nem jött be a varázs  :taknyos:
Semmi esetre se hozz XD Very Happy Nincsenek extrém dolgok, meglátod, minden csapból ez a hely folyik Very Happy jóóó nagy csapból.
10? Akkor tízkor előtted... vagy jobban járok, ha kicsit távolabb állok meg? Nem szeretnék reggelije/ebédje lenni semmiféle családtagodnak  :fél:  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyPént. Júl. 24 2020, 20:52
22:20
Matte_Oh
Di Sciglio fa. Rákerestem Go Duck-on és nem dobott ki találatot. Rolling Eyes  Te nagyon becsapsz engem. Kávé-cigi...na ezt ismerem. Volt egy gyakornok társam az minden reggel ezt csinálta. Valami vaníliás dohányt szívott és az egész emelet úszott a vanília illatban. Olyan volt mintha egy hamutartóban elnyomtak volna két gombóc vanília fagylaltot. Olivia&&Matteo 3719483937  Rémes. De ezt a rumos kávét meg kell kóstolnom. A végén kalózzá változom tőle, nagy hordó alakú pocakkal. Olivia&&Matteo 530746732



Igen, az a mályvacukor, amit itt Amerikában mindig sütögetünk. Van aki csak július 4-én, de mi például Carson Cityben hálaadáskor mindig kiülünk a kertben és az avarillatban sütögetjük a töklámpások fényében. Ajj ezt egyszer meg kell mutatnom neked. szívecske  Ígérd meg, hogy egyszer megmutathatom. Olivia&&Matteo 1130496352  Faragunk majd rém idétlen ordenáré nagy tököket. Hát igen, elég édesszájú vagyok, elismerem. Dedede fejlődő szervezet vagyok, szükségem van rá….vagymi... Olivia&&Matteo 2591762830



Nekem ezzel a magassággal vagy tökéletes, a többi nem is számít, jó?  Olivia&&Matteo 1972384361 Jajj már ne csináld! Meg fogod ismerni a házat. A 8025-ös az. Van egy hatalmas nagy piros sipkás kerti törpe a lépcső mellett, ő Hugo, a ház kitartó kis őrzője. A másikon meg anya piros cserepes rhododendron-ja. Gyere fel a lépcsőn és csengess. Lesz kávé, meg egy kis harapnivaló az út előtt. Ne félj, nem te leszel a harapnivaló.  Smile Anya itthon lesz, ha én még nem készülnék el. Apának holnap egy újságiróval van találkozója, aki meg akarja örökíteni fotókkal egy new york-i napját, szóval őt már nem találod itthon majd. És most megyek, főzök magamnak kávét, és befejezem azokat a vázlatokat. Utána pedig veled fogok álmodni. Olivia&&Matteo 1404455205  Buonasera il mio Matteo. Olivia&&Matteo 3624854829

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo EmptyKedd Júl. 28 2020, 10:15
22:22
Livi(m)
Vaníliás?! Jó, nálam alapjáraton szitokszó a cigaretta, de, hogy még ízesítve is legyenek  Olivia&&Matteo 864166795  Olivia&&Matteo 1907820310
Csak ne vidd túlzásba, mert megárt Razz  Olivia&&Matteo 38843181 Pár csepp, csak az íze kedvéért Olivia&&Matteo 1842050612  


Hálaadás meg tök? Olivia&&Matteo 1556694851 Az nem Halloween?  :???: Már semmit se értek   Shocked De nekem aztán persze, hogy megmutathatod Very Happy főleg ha rájövök arra, hogy kell ezt a mályvapillecukrot készíteni....  :nyalimali:  


jó-jó, akkor... hát, szembenézek a nagyvadakkal, és... becsöngetek  :fhuuu:  Olivia&&Matteo 2081954265 hátha nem leszek megéve  Olivia&&Matteo 3673325056
Aztán csak csínján azzal a koffeinnel  Olivia&&Matteo 2451935670
Jóéjszakát Neked  Olivia&&Matteo 4146035580  Olivia&&Matteo 3624854829  szép álmokat  Razz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Olivia&&Matteo
Olivia&&Matteo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Olivia&&Matteo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olivia&Matteo
» Olivia and Matteo - All roads lead to where you are ...
» Harlem Nights~ Matteo & Olivia
» Lia Olivia Caselli
» Knox & Olivia •• The first meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: