New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

we are to the point of no return
Témanyitáswe are to the point of no return
we are to the point of no return EmptyVas. Júl. 12 2020, 01:26
Gabriel ...

Play by:
Michiel Huisman
Születési hely:
rád bízva
Kor:
38-42
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn
Szexuális beállítottság:
biszexuális/homoszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
bármi, aminek az üzleti világhoz köze lehet
Történetünk:

Egy projekten dolgozunk és azt mondom mindenkinek, hogy innen ismerlek, a munkából. Te alvállalkozóként vagy nálunk az év végéig, míg a leadási határidő esedékes lesz: szinte naponta találkozunk megbeszéléseken, váltunk e-maileket és beszélünk olyan unalmas és jellegtelen témákról, mint hogy hogyan lehetne Ázsiából a lehető legrövidebb idő alatt és a legolcsóbban hazajuttatni fúrógépeket, amivel metró alagutakat lehet fúrni. Teljesen professzionális kapcsolatot ápolunk, a közös munkánk pedig eddig zökkenőmentesen halad…

Azonban ismertségünk annál sokkal többet rejt, mint amit kívülről ez az átlagos kép mutat.

Nem sokkal azelőtt ismertelek meg, hogy együtt kezdtünk volna dolgozni… És nem, nem munka kapcsán találkoztunk, annál sokkalta kötetlenebb keretek közt. Úgy hozta a sors, hogy ugyanazon helyen ünnepeltünk: én a születésnapomat, te pedig az előszületésnapodat néhány gyerekkori cimboráddal. Részeg voltál és én is, ahogy és amennyire az két születésnapostól elvárható volt. Meghívtál egy italra, én pedig meghívtalak a lakásomra - ahogy én is elfogadtam a te hívásod, te is úgy az enyém.
Akkor sem voltam és még most sem vagyok a párkapcsolatok hívője, ezt pedig mikor másnap egymás mellett ébredtünk el is mondtam neked. Te pedig nem ellenkeztél, nem tiltakoztál, hanem csak megígérted, hogy ami kettőnk közt van és volt, az nem lesz sohasem több, mint egy kaland, kötelezettségek nélkül. A neveden és számodon kívül nem tudtam meg többet rólad, mikor végül reggel hazamentél.

Amikor egy hét múlva újra találkoztunk, már elárultad mit dolgozol, hogy hogyan keveredtél oda hozzám a szórakozóhelyen. Minden találkozásunkkor többet árultál el magadról, épp annyit, hogy mindig fenntartsd az érdeklődésem.
Az élet sok területéről hasonlóan gondolkozunk, ezért élvezek veled beszélgetni. Barátomnak tartalak és bár nem akarom bevallani magamnak, de beengedtelek a bizalmi körömbe. Hétről hétre nem csak te árultál el többet magadról, hanem én is. Nem csak a lakásomba hívtalak be, hanem a gondolkozásomba, veled osztottam meg a problémáim, a gondolataim… Nem voltam soha az a szerelmes típus, de ha valakit tudtam volna szeretni, az te lettél volna. Ha egyszer elértem volna azt a pontot, ahol azt mondom más is belefér az életembe magamon kívül, akkor lehettél volna te az a más.

Épp ezért csalódtam úgy, mikor kiderült, hogy ferdítetted az igazságot előttem. A legtöbb dologról igazat mondtál, csak épp a legfontosabbakról nem: Nem árultad el nekem, hogy házas vagy és van egy fiad. Hogy a feleségeddel együtt éltek és valószínűleg mit sem sejt a félrelépéseidről. Mindezt talán soha nem tudtam volna meg, hacsak néhány munkatársaddal szóba nem elegyedek…
Azóta keresel, de én viszont téged nem. Próbállak csak munkatársként kezelni, túltekinteni azon, ami köztünk volt, de rajtad látom, hogy neked ez nehezebben megy. Elveszettnek tűnsz és talán csak én vagyok az egyetlen személy az életedben, aki megérthetné a helyzeted.

//Mivel Elijah valóban nem a legjobb a párkapcsolatokkal, így kettejük történetét nem feltétlen képzelem egy happy ending-el záródni… De nem vagyok semmi jónak elrontója, szóval igazából a továbbiakról teljesen flexibilis vagyok, szeretném ha a játéktéren tudna igazán kialakulni a történetük. we are to the point of no return 4146035580  Egy biztos: Gabriel nem a legbiztosabb sem önmagában, sem az identitásába és szüksége van Elijah-ra, mert úgy gondolja, hogy ő képes lenne segíteni rajta. Az, hogy a feleségével és a gyerekével milyen viszonyt ápol azt a megalkotóra bíznám, illetve mindent mást is, ami nincs megemlítve.
Még sok mindent tudnék íni Gabrielről, viszont úgy érzem így is hosszúra húztam már ezt a hirdetést. Ha esetleg érdekelne a karakter akkor dobj meg mindenképp egy PM-el és leírom a többit, illetve válaszolok minden esetleges kérdésre!  we are to the point of no return 1471401822 //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
we are to the point of no return
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» River of no return ~ R&L
» David & Shayana | the first long-awaited return
» starting point - Evelyn & Hope
» Turning point - Meghan&Ryder
» Angelo e Diana | point of departure

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: