New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

The Fixed Point - Odeya & Greg
TémanyitásThe Fixed Point - Odeya & Greg
The Fixed Point - Odeya & Greg EmptyVas. Dec. 29 2019, 18:25
Odeya & Greg
The bench & meeting

Már az illatától is megkordul a gyomrom, ahogy csomagolja a másik adagot. Aztán gondolok egyet és mégis becsomagoltatom a sajátomat. Még van időm, a padhoz is odaérek, mikorra ígértem.
Vannak az embereknek furcsaságai, nekem például az, hogy egészen jól alkalmazkodom. És kíváncsi is vagyok. Ennek köszönhetően sokféle emberrel találkozom és ismerkedek meg. Nem akarok az életükben turkálni, elég nekem akkor, ha nyomozok. Velük lenni szeretek. Beszélgetni. Jó, a felszínes beszélgetések nem az eseteim, azoknál általában beüt az alvókor és inkább lécelek.
És marhulni is. Szerintem a lazaság jó dolog, sokkal inkább átsegít a szarokon, mint a kosszerű, többszörös nekiugrás, hogy márpedig de. Pedig... nem. Én inkább elsétálok a fal mellett, egyszer úgyis véget ér. Ha már átugrani és áttörni sem tudom. És aláásni sem.
- Ez forróóó. Bocs, tudnál adni még egy papír... nem, inkább megoldom, kösz.
Mondom ezt pont én, aki olyan körökben fordul meg, ahol pont nem a környezet védelme a cél. Ha tudnák, a mi generációnk miért is lép be oda, azt hiszem, hamar átvágott torokkal nevetgélnénk a sírunkban.
Leülök a padra, kezemben tartom az eszméletlenül átforrósodott csomagokat és egy pillantást vetek az órámra. Nemsokára megérkezik. Körbenézek, majd ahogy meglátom, integetni kezdek a kezemmel, széles mosollyal.
- Gyere, még forró! Csak rád vár!
Majd elé tartom a két csomagot.
- Válassz, vagy mindkettőt eldobom! - Zsarolom játékosan. Baromi forró még mindig. - Vigyázz, tényleg forró - nevetek, ahogy elveszi.

kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The Fixed Point - Odeya & Greg
The Fixed Point - Odeya & Greg EmptyVas. Dec. 29 2019, 21:02


Greg & Lin

Szinte kiugrom a metroból, és sprintelni kezdek. Fú, de nem szeretek időpontokra járni, mert marhára nem vagyok jó bennük, mindig elkésem. Most is már a megbeszélt időn túl vagyok, de egyszerűen nem bírok gyorsabban futni. Utoljára akkor kellett, mikor megkergettek, így mondhatom, szépen kijöttem én a gyakorlatból.
Ennek ellenére mégis integet nekem, és én is annyira szívesen viszonoznám, ha nem arra kellene figyelnem, hogy ki ne köpjem a tüdőm. De még a hajam is csak gátol, mert folyton a szemembe lóg. Hányszor megfogadtam már, levágatom, de mégse visz rá a lélek. Annál jobban szeretem.
- Ezt szeretném - kapom is ki egyiket a kezéből, amint sikerül odaérnem.
- És szia, bocsi benéztem az időt, jártam a kínai negyedben, ott olyan viccesek az emberek, csak furcsán néztek rám - húzom el a szám szomorúan, majd harapok egy nagy falatot, mert most döbbenek rá, ma még az evés is kimaradt.
- A streetfood kaja a kedvencem - mondom neki, szerintem tiszta hörcsögpofival, de a szemeim azok bezzeg úgy csillognak, mint egy hajléktalannak, akihez sok pénzt dobnak be.
- Hol vannak a kacsák ilyenkor? - evés közben azért nem szeretek beszélni, így felteszem a kérdést, mikor már mindketten végeztünk.
- Komolyan, én látni akarom, hová tűnnek - hisz az számomra egy bakancslistás pont. Megnyugtotatok mindenkit, a lista többi pontja is hasonlóan magasröptű.


credit • sok szeretettel The Fixed Point - Odeya & Greg 2624752903 • XXX
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The Fixed Point - Odeya & Greg
The Fixed Point - Odeya & Greg EmptyHétf. Dec. 30 2019, 20:15
Odeya & Greg
The bench & meeting

Már megint rohan! Pedig nem azért integetek neki bőszen, hogy siessen.
- Ne rohaaaanj! - Kiabálok neki, aztán nevetek. Nem őt ki. Hanem az egész helyzetet. Mindig ez van, tudom, hogy késik, s hogy én meg igyekszek pontos lenni. És mindig rohan!
- Vigyázz, forró. De előbb vegyél pár lélegzetvételt is, mielőtt a nyelvedet nyeled le a nagy rohanástól - mosolygok rá.
- Nyugodj meg. Emlékezni sem fogsz rá, ugyan ki nézett rád érdekes arccal - egyiket sem tudom megkülönböztetni.
- Jó étvágyat!
Kicsomagolom a sajátomat és szétterítem magam előtt, miután keresztbe vetettem a lábam a padon, majd behajlítottam magam elé az egyiket és arra helyeztem az ételt.
- Azt látom - nevetem el magam, még a szósz is majdnem lecsöppen a kezemről a hirtelen nevetéstől. - Majdnem megfulladsz. Nem ettél egész nap? Mondd, hogy ettél. Nem akarok én lenni a következő fogás. Finomat készítenek. George bácsi finom szószt készít, és a pácolt húsa - csak csettintek egyet a kezemmel.
Odatartok neki pár szalvétát, amit szintén hoztam magammal, de ráültem, majd a combommal fedeztem be szél ellen.
- Nem tudom. Talán az egyik állatkertben vannak. Passzolom a kérdést. Miért érdekel?- Tényleg érdekel, miért érdekli, üres kérdések nem az eseteim.
Gombócba gyúrom a szemetet és becélzom az egyik kukába. Csont nélküli. Bezzeg ilyet dobnának az íróasztalomnál a szemetesbe! Azonnal tortát vinnék nekik.
- Mit csináltál ma? Ennyire nem volt időd enni?
Odeyánál mindig kíváncsi vagyok, mit is csinált, mik a dolgai. Ez egy nagyon sajátos és véletlen találkozás eredménye, s a mai napig hálás vagyok érte. Szeretem a jókedvű embereket. Odeya pedig ilyen.

kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The Fixed Point - Odeya & Greg
The Fixed Point - Odeya & Greg Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Fixed Point - Odeya & Greg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Odeya & Tae Oh
» Odeya Lin Cromwell
» starting point - Evelyn & Hope
» Odeya J. Bennet
» Odeya & Ricky - What the..hell?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: