New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Aimee Riddle
TémanyitásAimee Riddle
Aimee Riddle EmptySzer. Júl. 12 2017, 15:12

Aimee Riddle

Story of my secret


Karakter típusa: saját
Teljes név: Aimee Riddle
Becenevek:Aimee
Születési hely, idő:Manhattan 1985.10.15.
Kor:32
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Yale, menedzsment szak
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Üzletvezető
Ha dolgozik// Munkahely: Pixie's Cafe
Hobbi:
¤ Ügyvédi mivolt miatt szinte képtelenség, egy olyan családi vacsorát is tartani, ahol nem kerül szóba, hogy milyen elcseszett világban élünk.
¤ Tradíció, hogy minden férfi a családban ügyvédnek áll.
¤ Családi vita központja, hogy miért nem lettem én is ügyvéd.
¤ Mikor megyek már férjhez, a napi pontok szerepel.
¤ A bátyámmal való törhetetlen kapcsolatunk mindenkinél erősebb.
¤ Pixie’s mindennapos irányítása.
¤ Bemutatni apámnak, hogy képes vagyok megteremteni magamnak az elvárt körülményeket.
¤ Anyámhoz való kötődésem legalább annyira erős, mint az ikremhez.
¤ Eltitkolni a családom elől, hogy állapotos vagyok.
¤ Titokban tartani a terhességet, minden ismerős előtt, kezdve Noah előtt.


Rolling in the deep

Olyan volt, mint a mennydörgés, ami a szikrázó napsütésben hirtelen bele nyíllal a felhőtlen égboltba és persze azonnal magára vonva a figyelmet, figyelmeztet arra, hogy micsoda vihar fog kitörni perceken belül. Apámnak mindig is mély öblös hangja volt, úgy forgatta a szavakat, hogy mindenképp a legfájóbb pontokat találja el. Ezért is volt talán a legsikeresebb ügyvéd. Úgy álltam a testvérem mellet, mintha attól félnék, hogy nem sokára belém csap a villám és ő tudna megmenteni.
Megfagyott a levegő körülöttünk és a könnyeimet nyelve próbáltam határozott maradni és kiállni magam mellet. Nem akarom, nem tudnék ebből élni. Solomon az erősebb, neki van ereje az ilyen dolgokhoz és kitartása. Én csak azt szeretném, hogy üzleti életet tanuljak, abból is meglehet élni. De persze jó apám nem hitt benne. Tombolt bennem a vágy és a félelem, hogy szembeszálltam azzal a férfival, akinek köszönhetem a létezésemet. Minden szava a szívembe vájt egy újabb heget és nem akartak megtartani a lábaim, belekapaszkodtam a testvérem kezébe és vártam a végszót.
- Csalódtam benned! – félelmetesen halkan hagyták el a szavak az ajkait, majd a drámai hatás kedvéért elhagyta a nappalit. Ott maradtam. Hirtelen egyedül éreztem magam, mint mikor megfosztják a hercegnőt a koronájától.
- Kicsim! – anyám úgy borult a nyakamba, hogy nem kaptam hirtelen levegőt, dús barna haja fojtogatott, majd csak átölelve őt, biztosítottam, hogy nem lesz baj. Apám is meg fog nyugodni. Nem maradhat ekkora szégyenbe, hogy kitagadja a lányát.
Nem tette meg. Bár a viszonyunk fagyossá vált az évek alatt, engem pedig megerősített, mindenben. Mint ember, mint üzletasszony és természetesen még erősebb köteléket kovácsolt az ikrem mellet. Kötelezően megjelentem mindenhol, ahol a családomnak megkellet. Úgy öltöztem, ahogy elvárták, a szépen szabott kosztümök és a méregdrága cipők mellet, ott voltam én is.
Ki nem hagynám, hogy ne szerepeljek valami jól sikerült képen, ahol apám sikerén csámcsog a sajtó. Mai napig hűn őrizgeti az újság cikket, amiben megjelent, hogy Riddle ikrek egészségesen jöttek a világra és nem elég, hogy megnyerte az összes ügyét a kezdetektől fogva, még a családalapításban is lehengerlően teljesít.

Teltek múltak a hónapok, szinte nem is tudtam követni, egyik pillanatban még a helyszínt keresem, hogy tökéletes legyen, ne a hemzsegő belvárosban, de ne is a külváros valami borzalmas teret. Válasszam. Mindent úgy akartam, hogy kitűnő legyen egy fáradt nap után betérő felfrissülésre vágyónak. Aztán pedig itt állok. Csak be kéne pakolni és az utolsó simításoknak is vége. Várom Solomont, de nem jön. Már negyedszer nézem meg a telefont, és idegesen hajítom az asztalra. Tudom mennyire elfoglalt és azt is, hogy számára fontos vagyok, megértem, ha nem tud mindig itt lenni. Persze a félelem a helyes cselekedett mellet óriási.
- Mit vétet neked az a készülék? – egy dörmögő hang riasztott ki a gondolatokból és megfordulva ott állt Noah. A maga kellemes megjelenésében, sötét haja, szikrázó szeme szinte felfalt. Én pedig széles mosollyal borultam a nyakába.
- Azt mondták valakit meg kell menteni. – düllesztette ki mellkasát, amin a hatalmas Batman felírat virított. Én pedig csak felnevettem.
- Csak pár dologban kellene. Hamar végzünk. – ígértem meg, hiszen eszemben sem volt feltartóztatni. Kellemes kisugárzása volt, látni, hogy nem csak öltönyben és nyakkendőben tud megjelenni, hanem egy farmer és póló kombóban is ugyan erős és ellenállhatatlan.
Bólintva segített elpakolni és már úgy éreztem, hogy úgy van kész a hely, ahogy van. Elővettünk egy üveg pezsgőt, mivel a bátyám írt egy üzenetet, hogy sajnos nem fog ide érni, úgy döntöttük megünnepeljük a talpra állásomat. Anyám támogatása a testvérem ereje és saját akaratom kellet, ehhez a csodához, hogy megtörténjen valami jó dolog.
Ahogy múltak a percek és a pezsgőből is roham szám csökkent az alkohol, úgy szabadultak fel a gátlások. A humoros csipkelődések átformálódtak, az érintések komolyodtak. Mire észbe kaptam volna csak egy kupac ruha mellet levegő után szaladó mellkasok voltunk egymás mellett. Életem legrosszabb döntése volt, hiszen tudom mekkora nőcsábász és én is csak egy vonal leszek a fekete bőrkötésű füzetében.
- Ez nem történt meg. – könyökölt fel, ahogy ujjai végig szaladtak a szegycsontomon bólintottam. Duruzsoló hangjától csak jobban megrándultam és lehunytam a szemem, ahogy puha ajkai búcsút vettem az érzékeny bőrömtől és ürességbe borultam, mire kinyitottam a szemem. Tudtam jól, hogy nem fog tudni megbirkózni azzal, hogy a bátyám szemébe mondja, lefeküdtem a húgoddal. A ruháimat rohamtempóban kapkodtam magamra. Majd bezárva a kávézót elrohantam, az emlékektől és az érzéstől, hogy becsaptam az ikremet.

A nyitás után sikeresebb lett a bolt, mint hittem. Voltak már visszatérő ügyfelek és melegség árasztotta el a szívemet, hogy mindenki elégedetten lépett be és ugyan ezzel a véleménnyel hagyja el. Minden csodásan alakult, én pedig egyre inkább úgy éreztem, hogy valami nem stimmel. A reggeli fáradság, ami körül lengett és az alvás hiány, ami facsarta a lelkemet. Arra gondoltam, hogy valószínűleg a hajtás, hogy elkészüljek és apám se csalódjon akkorát, kimerített. De eljött az alkalom, hogy a rendszeres szűrésekre eljárjak. Még tisztán emlékszem a pillanatra, ahogy a nőgyógyászom kijelenti, hogy terhes vagyok. A világom romokban volt, két másodperc alatt utolért a bűntudat, amit hetek alatt tudtam legyőzni.
A félelem rázta a testemet, apám, mint konzervatív ember nem fogja jó szemmel nézni, hogy a lánya házasság nélkül legyen várandós. Anyám, aki el fog merülni a szégyenben, hogy nem erre nevelt. Majd a bátyám arca, ahogy kiderül, a legjobb barátja, akiben megbízott lefeküdt a húgával. Majd végül Noah arca, ahogy közlöm vele a hírt. Itt határoztam el, hogy nem tudhatja meg senki, míg én magam nem készültem fel. Hiszen még csak a hatodik hétben tartok. Hat hete a rossz döntésem miatt, most úgy érzem, hogy csalódást okoztam, a családnak, a világnak és most már magamnak is. Mit tegyek? Egyedül maradtam az érzéssel.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aimee Riddle
Aimee Riddle EmptyCsüt. Júl. 20 2017, 22:26

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Aimee Aimee Riddle 4146035580
Sajnálom, hogy ennyit kellett várnod, már előbb l kellett volna fogadjunk, na de tudod mi történt.. szóval most már itt vagyok. Sosem értettem, amikor egy apa ennyire akarja befolyásolni a gyermekének az életét. Sad Sajnálom, hogy ennyire nem hisznek benned és nem akarják azt, hogy azt tedd, ami neked jó. De te egy kellemes és elég szimpatikus ember vagy! Tedd oda magad, mutasd meg, hogy menő és badass vagy! Wink
Nem, nem kellett volán édesapádnak ilyen durvának lenni, mert te szeretted volna magad útját járni. És szerintem nem tettél semmit sem rosszul, járd is magad útját! <3 Mondjuk nem éppen lehet a legjobb a te helyzetedben terhesnek lenni, azonban egy baba áldás, egy isteni ajándék. Aimee Riddle 4146035580
De nem is húzom tovább a dolgot! Menj és játssz, de előtte azért a foglalót se felejtsd el meglátogatni! Aimee Riddle 4146035580 Üdv köztünk! Aimee Riddle 3874598021


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Aimee Riddle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» amelina aimee valesco
» Noah & Aimee
» You're my destiny | Noah & Aimee
» I miss you. | Solomon & Aimee
» We are a family - Noah & Aimee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: