New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Maurice Morgan
TémanyitásMaurice Morgan
Maurice Morgan EmptySzomb. Márc. 28 2020, 18:58
Maurice Morgan

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Maurice Morgan
Becenevek:
Amit csak akarsz, úgysem hallgatok rá
Születési hely, idő:
New York City, 2002. december 25.
Kor:
17
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
majd ha kipróbáltam mindet, megmondom
Családi állapot:
szemezek valakivel (nem a tükörben)
Csoport:
Diák
Hobbi:
evezés, tánc (swing), gördeszka, motorozás
Play by:
Maurice Sinclair

Jellem

Halkan tépek ki egy kis darabot a füzetből és gyúrom galacsinná, majd a ceruzám végére fogom és elhajítom Teresa felé. Olyan göndör haja van,  hogy kívánja, teleszórjam papírgalacsinnal. Nem veszi észre, és úgy senki sem, mert nagyban feladatmegoldás van. Nagyjából a hetediket dobom el, amikor az túlrepül még az ő hatalmas méretű loboncán is és nekipattan az előtte ülő hátának. Gyorsan előre dőlök és úgy teszek, mintha én is a feladatba merülnék. Öt perc múlva felnézek, s újra kezdem. A harmadik a füle mellett megy el, érintve a haját. Most nem vagyok olyan gyors, hogy ne kapná el a mozdulatot. Lebuktam. Azonnal a hajához nyúl és látni az arcán, hogy érzi, vannak benne galacsinok. A homlokom közepén landol a radírja, amit teljes erejéből nekem vág. Csak vigyorgok.
Délutánra már el is felejtem, a radírt pedig eltettem emlékbe. Kilépve a főkapun, csak vállamra dobom a táskát, és lecsapom a gördeszkát, mikor felpillantva meglátom Teresát. Három másik sráccal. Pont az utamban vannak. Nehogy már a rohadt galacsinokért ugrasztotta a benga haverjait! Csak ráteszem a lábamat a gördeszkára, de nem hajtom meg magam. Zsebre dugom a kezem, úgy várakozom, mit akarnak. Mert ingyen nem osztogatom a kék foltjaimat.
- Láttalak hétvégén táncolni Josephinával - erre már értetlenül vonom fel a szemöldököm Teresára.
- Láttunk - javítja ki Teresát... nekem csak Heródes marad, mert pont úgy néz ki, ahogy elképzeltem még amikor töriben ott jártunk. Valójában Teofil a neve, de inkább nem kezdem el ragozni a nevét és hogy mi jutott az eszembe róla.
- Péntek este bulit tartunk. Van kedved jönni?
Ja? Csak ennyi? Én meg már gondolatban jól összeverekedtem velük.
- Aha - fogalmam sincs, lesz e kedvem.

A sarkon majdnem megálltam aznap este, s visszafordultam, ahogy közelebb gördeszkáztam. Ez meg milyen pocsék zene már? Milyen bulit tartanak? Még szerencse, hogy éppen vége van. Remélem, nem lesz több ilyen pocsék szám, valami jobbat tesznek be, mert akkor már itt sem vagyok.
Kinyitom az ajtót, vagyis inkább beesek rajta, mert Heródes rántja be előttem.
- Megjött Maurce! - Kiabál bele, pont a csendbe.
- És most hatódjak könnyekig? - Nézek rá értetlenül. Nem értem, miért kellett ezt ekkora dobra vernie.
- Jobbra, a lépcső után - int a fejével válaszul, s elveszi a gördeszkámat, feldobva a kalaptartóra.
- Kössz.
Ami viszont a nappaliban fogad az egy klassz zene és olyan tánc, ami elég fura, hogy egyből taktusra kezdjen járni a lábam.
- Hedvigának nincs párja, Maurice - áll mellém Teresa, mutatva egy vörös, extrém göndör és szerintem szeplős lányra.
- Mi ez, valami kult hely?
És honnan jutottam én eszükbe? Várjunk... azt mondták, láttak táncolni szombaton. Sok tánc volt és volt valami hasonló is. De hogy miért fontos nekik, hogy párjuk legyen? Lehet váltogatni, elvégre buli van, nem?
Mint kiderült, nem. Az elmúlt másfél évben elég jól beletanultam a táncba. És Hedviga nem is szeplős.

Múlt

- Maurice, az irodámba! - Dörren az edző hangja.
- Még ki se másztam, repüljek? - Mire visszafordul az edző és inkább a kezébe nyomom az utolsónak az evező lapátot.
Nem zavartatom magam, hogy végigcsöpögtetem a folyosót, s hogy a vizes hajamból szép és elég deformált tócsa keletkezik már abban a minutumban az íróasztala előtt, ahogy megállok.
- Mégis, mi a fenét képzelsz?
- De ha egyszer nem tudja a ritmust tartani? - tárom szét a karom, olyan nyugodtan, mintha azt kérdezte volna, egy vagy két cukrot kérek a kávémba.
- És ezért oldalba bólintod, hogy a vízben kössön ki mindenki?
- Már többször mondtuk neki, hogy tartsa a ritmust. Semmi érzéke nincs hozzá.
- Attól még nem kell a vízbe lendíteni a lapáttal.
- Volt rajta mentőmellény - vonok vállat.
Felkönyölve tartja felém a mutatóujját, majd inkább hátradől a székben, karba fonja a kezét. Szerintem, nagyobb bajban vagyok, mint fél perccel ezelőtt, mint amikor csak rám mutatott.
Eddig is fáztam, a víz hideg volt, és tudom, hogy a többiektől is fogok kapni egy adag szeretetet. De már egy hete van velünk Jim és egyszerűen nem képes követni a saját ritmusát, holott pont neki lenne a dolga, hogy a csónak orrában ücsörögve, nyomja a ritmust és segítsen gyorsítani, egységben tartva a lapátolás ritmusát, hogy tartsuk az ütemet. A lapátom lendítése, mert legelöl ülök, így simán elértem vele, azt eredményezte, hogy felborult a csónakunk. Szerencse, hogy visszalendítettük, egyedül Jim maradt a vízben és éreztem, hogy mindenki visszafojtja a röhögését, de azért visszahúztuk a csónakra.
Nem, nem mondom meg, mit kaptam érte büntetésnek.


Hideg verítékkel a hátamon nyomom be a lift értesítő gombját. Fogalmam sincs, mit mondtam be, vagy értették-e. Nem nyugtatott meg, hogy majd jönnek. Beletúrok a hajamba, a falnak dőlök. Le kell foglalnom magam valamivel, amíg jönnek, vagy elindul a lift. Nézem az arcom a tükörben és eddig sosem értettem, miért is kell tükör egy liftbe. Beletúrok a táskámba és kiveszek egy alkholos filcet, amit egészen másra szoktam használni és firkáln kezdek vele a tükörre. Le akarom foglalni magam. Koránt sem unalomból.
Gyerekkoromban, éreztem, hogy bátyám nem igazán örül annak, kapott egy, sőt két tesót. Ezért úgy gondoltam, ha folyton a nyomában lógok (kinyújtva ezernyi pólóját és pulcsiját), akkor csak megenyhül. Éppen az ellenkezőjét értem el vele. Nem tudom, ki barátkozott meg a mosógép belsejével, ahol ugyan rövid időt voltam, kevés volt a levegő és hamar elálmosodtam és legfőképpen, hamar kinőttem a belsejét így más helyekre zárt be Kai, ha éppen rámunt. Nem két percre, így hamar feladtam az ordibálást, és inkább igyekeztem lefoglalni magam, ha nem tudtam kiszabadulni. Persze, visszakapta, egyéb bosszúk módján, el nem mondtam volna a szüleinknek, annál édesebb volt az a sok bosszúság, amit ezzel adtam neki. Aztán beleuntam, s az időmet is más töltötte ki, és meg tudtam már védeni magam, azon is dolgoztam.
Erősebben húzom meg a filcet, végigszántva majdnem egy részen a tükröt, mikor elindul a lift. Egy óriásit sóhajtok, ahogy a nyomás leugrik a mellkasomról. Ahol legelőször megáll a lift, kiugrok, amint kinyílik az ajtó.
- Minden oké, kösz! - A szerelők állnak a lift mellett. Inkább elgrasszálok, mielőtt magyarázatot kellene adnom a firkálásért. Úgysem fogják megkérdezni.

Megint az edző asztala előtt állok és most kivételesen nem azért, mert már megint beledobtam valakit a vízbe. Különben sem szokásom. A kezemben tartok egy papírt, s a papírt, aki hozta, az is ott ül a másik székben, várva a reakciómat. Mennyire furcsa, hogy a szavamon múlik a dolog!
- A klub eddig is sok versenyzőt adott az egyetemnek, s most sem akarunk csalódni - ismerem az ipsét, néha láttam versenyeken, de nem foglalkoztam vele. Az érdekelt, hogy elsők legyünk.
- Már amit eddig letettél az asztalra, garancia, hogy felvegyünk. De nem szeretnénk botrányt, vagy kihágást - erre megvakarom a tarkóm. Jó tanuló vagyok, nem lógok, de a viselt dolgaimmal és a természetemmel, nem loptam bele se a tanári szívekbe, se a szülőkébe. A Morgan névnek mély ismerete van ebben a közintézményben, s csak megerősítettem, cseppet sem, mert kivétel lennék. Mégis, nekem van a legkevesebb balhém, a tesók közül.
- Ha a tavaszi versenyt megnyeritek, szabad az út az egyetemre.
- Megteszem, amit tudok.
A francokat érdekel az egyetemi tanulmány! Az érdekel, hogy hivatásos versenyző lehessek! S mivel klub még nem érdeklődött, csak így fogok tudni elindulni a profi csapat felé.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Maurice Morgan
Maurice Morgan EmptyVas. Márc. 29 2020, 18:53
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Maurice!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ugyan információkat csepegtettél magadról végig a jellem és az előtörténeted során is, de konkrétumokat nem igazán tudtunk meg. Rejtélyes karakter maradtál éppen ezért, amolyan titokzatos figura, akiről szívesen megtudna többet is az ember. Maurice Morgan 4146035580
Kicsit amolyan elvont srác képét festetted meg számomra, aki ha komfortos helyzetbe kerül - például az evezés -, akkor határozott tud lenni.
Tetszik, hogy részekre osztottad a történetedet, így olyan volt mintha rövidebb fejezeteket olvashattam volna. A liftes résznél említettél valamit, amin nagyon fennakadtam; a mosógépbe zárt a bátyád? Surprised Mondjuk erről őt is megkérdezném, mert ez tipikusan egy olyan helyzet, amire a felek másképp szoktak emlékezni. Laughing Mindenesetre szerintem kicsit morbid.
Remélem, sikerült bekerülnöd egy profi csapatba, ami az evezést illeti, mert tényleg úgy tűnik, hogy szereted csinálni. Ha valaki valamit szeret csinálni, ráadásul lépésről lépésre el is éri a céljait azzal kapcsolatban, akkor megéri belefektetni a sok energiát. Remélem, nálad is meghozza a gyümölcsét a sok edzés. Maurice Morgan 4146035580

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Maurice Morgan Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Maurice Morgan Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Maurice Morgan D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Maurice Morgan Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Maurice Morgan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Genna Morgan
» Morgan Moody
» Malachai Morgan
» Morgan Moody
» Russell R. Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: