New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:58 am-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:46 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 12:04 am-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:31 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 11:24 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 10:32 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 10:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Anja Schneider
TémanyitásAnja Schneider
Anja Schneider EmptyHétf. Márc. 23, 2020 7:12 pm
Anja Schneider

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Anja Schneider
Becenevek:
Nincs neki.
Születési hely, idő:
Wasinghton DC; 02.10.
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteró
Családi állapot:
abszolút szingli
Csoport:
hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
apja cégénél gyakornok
Ha dolgozik//Munkahely:
ide
Hobbi:
rajzolás
Play by:
Eliza Tayor

Jellem
A- karatos vagyok mások szerint. De szerintem ez egyáltalán nem igaz, csupán tudom, hogy mit akarok az élettől. Ez miért probléma?

N-agylelkű is vagyok mások szerint. Mindig próbálok segíteni másokon, a rászorulókon, legyen az egy hajléktalan vagy egy macska, aki fent ragadt a fán. Általában előtérbe is helyezem magammal szemben. Mindenki szerint olyan vagyok, mint anya, csak fiatalabb kiadásban. Ebben én nem vagyok biztos.

J-Ó testvér, na ez az ami a húgaim szerint nem vagyok. Én ezzel egyáltalán nem értek egyet. Szeretek mindent megtervezni, szeretem a gyeplőt a kezeim között szorosan fogni. Általában még még a határidőnaplóhoz is külön határidőnaplót készítek. Általában elmondom a húgaimnak a véleményem a barátaikról... meg úgy általában mindenről. Ami nekik nem igazán szokott tetszeni.

A-mbiciózus vagyok, szintén mások szerint. Szerintem csak vannak álmaim. Nagy álmaim, hiszem, hogy a törvény oldalán harcolva meg lehetne szüntetni a korrupciót, meg azt a sok mocskot. Apámra kiskoromban felnéztem, hogy egy olyan szakmát választott, amin nem könnyű tisztességes maradni. Nos.... ő nem is maradt, de vele ellentétben én az elveim miatt akarok ügyvéd lenni. Vagyis sokkal inkább bíró. Kiskoromban még Amerika elnöke is akartam lenni, de ma már két lábon állok a földön.

S- zigorú is vagyok, mert megvannak az elképzeléseim, az álmaim, az elveim és nem hagyom, hogy bárki bele szóljon.... vagy éppen eltérítsen, tartom magam a terveimhez.

C-él-orientált, mert bármit hajlandó vagyok tenni a cél érdekében.... természetesen csakis törvényes kereteken belül.

H-űséges is vagyok, kitartok a családom mellett ( legyenek akármilyenek is) és a barátaim mellett, ha kell a végsőkig harcolok értük.

N-yugod, az ami nem vagyok, mások szerint egy Duracell-nyuszi vagyok, aki víz helyett is koffeint iszik, és ha lehetne vénásan lőném be magamba. Ami igaz, a kávé az ami éltet, egy napi adag a minimum öt bögre, enélkül meghalnék.

E- ltökélt is vagyok, de azt hiszem ez családi vonásnak számít.

I- ntelligens is vagyok, ami igazán érdekel az a politika világa, ha egyszer olyan pályára lépnék nem a pénz motiválna, hanem, hogy segíthessek az embereken. Imádok vitázni is ezekről a dolgokról, és enyém kell, hogy az utolsó szó legyen.

D- iszkrét, megpróbálok az lenni, de ez nem igazán szokott össze jönni, főleg, ha bele lovalom magam valamibe.

E- nergikus is vagyok, ha ennél több energiám lenne, fix, hogy felrobbannék, mindenbe teljesen belelovalom magam, utána ha valami nem sikerül akkor mérges és frusztrált leszek.

R- ettenthetetlen is vagyok, nem ijedek meg egy nagyobb problémától, inkább megpróbálom megoldani.



# E mellett még ; megbízható, felelősségteljes, kitartó, szellemes, fásult, lobbanékony is vagyok.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Anja Schneider
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anja Schneider
» Anja E. Schneider
» Jo Schneider
» nicole schneider
» Johanna Schneider

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: