New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:30 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 6:28 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:24 pm-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 5:55 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 5:49 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 5:40 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 4:56 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 4:37 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 4:31 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ex-feleség, barátnő, anya, szerető
TémanyitásEx-feleség, barátnő, anya, szerető
Ex-feleség, barátnő, anya, szerető EmptySzomb. Márc. 24, 2018 11:54 pm

Sarah Wolf


Teljes név: Sarah Soprano Wolf (de jöhetsz álnéven is)
Play by: Teresa Palmer, vagy bárki, aki hasonlít Amber Heard-re
Születési hely: Ismeretlen
Kor: 22-24 év
Lakhely: Ismeretlen
Szexuális beállítottság: kíváncsi hetero vagy biszexuális?
Családi állapot: Elvált
Csoport: Törvényszegők? Lesz-e a farkasból bárány? Esetleg jó útra tértél, mióta nem láttalak, vagy mélyre ereszkedtél a mocsokban? Újra egyetemre jársz? Munkába álltál valahol? Rajtad áll!
Egy több generációs, komoly befolyással bíró alvilági családban születtél, de erről a legtöbben, így én se tudok semmit. Viszont a saját elmondásod alapján az apád a szemefényeként, legkértékesebb kincseként nevelt, azonban te kivágytál az aranykalickából, a kis unalmas életedből, abból, hogy próbálnak távol tartani a családi biznisztől, annak ellenére, hogy elég sok mindent láttál már. A menekülő utad végül a szerelem lett, és ennek személyében én. Mindketten fiatalok voltunk, te még szinte gyerek, én meg még csak azt hittem magamról, hogy felnőtt vagyok, de koránt sem voltam az. Sok őrültségen mentünk keresztül a kapcsolatunk elején. Felráztuk egymás életét. Tizenhét és fél éves voltál, azonban elég határozott ahhoz, hogy tudd, hogy mit akarsz, és azt is, hogy hogyan szerezd meg. A szüleidnek azt mondtad, hogy Washingtonban szeretnél egyetemre járni. Elmúltál tizennyolc, pikkpakk bepakoltad a bőröndödet, és már ott se voltál. Az igazság az volt, hogy velem akartál lenni, szóval gyorsan össze is bútoroztunk.

A szerelem rózsaszín ködén keresztül nem vettem észre azt, hogy elég nehéz eset vagy. Voltak furcsa szokásaid, és sokkal kevesebb erkölcsi dilemmával kell szembenézned, mint a legtöbb embernek. Sejthettem volna ezt már akkor, mikor felhoztál egy lányt a lakásunkra a születésnapom alkalmából azzal, hogy csináljuk hármasban, de mintha te sokkal lelkesebb lettél volna a témával kapcsolatban. Azzal viccelődtél, hogy mennyire hasonlítotok és hogy mind a kettőtöknek ugyan az a keresztneve. Aztán szerencsére ez is csak egy kis kitérő volt az életünkben, mindenféle következmények nélkül. Általában szerettem benned, hogy kicsit őrült vagy.

De aztán az is belefért nálad, hogy meggyilkolj egy embert. Nem ártott volna egyikünknek sem, ha titokban marad a tetted. De te egy picit kétségbe estél, amikor a zsaruk elkezdtek nyomozni, és még mindig nálad volt a gyilkos fegyver. Más lehetőséged nem lévén, miközben már tudtad, hogy hamarosan jönni fognak érted, könyörögtél, hogy rejtsem el a pisztolyt. Sajnos a vallomásod véget vetett a „nagy szerelemnek”. Felnyomtalak a zsaruknál, és a szülői háttered miatt, hogy minél nehezebben avatkozhassanak bele, gyorsított eljárásban kezdték tárgyalni az ügyedet.

Soha senkinek se árultad el, hogy miért ölted meg azt a srácot. Hallgatásba burkolództál, miközben minden nyom ellened szólt, és végül bűnösnek is vallottad magad. Pedig, ha bárki tudta volna, hogy már-már joggal tetted, amit tettél. A szeretet vezérelt, egy mély barátság. És a bosszú. Ugyanis pár hónappal az esemény előtt nyomtalanul eltűnt az egyik barátnőd (Desiree), akinek áldozatod olyan szinten megkeserítette, megnyomorította az életét, hogy kezedbe kellett venned az ügyet. Talán veled is történt valami ilyesmi gyermekkorodban? Esetleg volt egy nagybácsid, aki fogdosott? Csak te tudhatod, hogy mi vezetett erre a megoldásra.

A családod hatalma messzire elért így a börtönből egy elmegyógyintézetbe kerültél, ahol életet adtál egy gyermeknek. A mi gyermekünknek, nagyjából két és fél évvel napjaink előtt. Sajnos a családodnak azonban akadnak ellenségei, így a gyámügyiek megakadályozták, hogy a gyerek a szüleidnél kerüljön elhelyezésre.

Mi történt veled azóta? Hogyan kerültél ki az intézetből és mikor? Miért jöttél el Washington D.C. -ből? Miért nem mentél vissza haza? Mit keresel éppen New York-ban? Az életemet akarod megkeseríteni? Vagy annyira őrült vagy, hogy azt hiszed folytathatjuk még? Felnőttél, és a gyermeked utáni kutatás ebbe az irányba vitt el? Szeretnél egyáltalán az anyja lenni? Esetleg kaptál egy fülest, hogy a barátnődet és az élő fivérét látták ebben a városban? Őt keresed? Engem? Mindkettőnket? Mindhármunkat? Válaszokat követelsz? Bosszút vágysz? Vagy boldogságot? Jó vagy rossz vagy? Vagy egyszerűen csak ember?

Ezekre a kérdésekre csak te tudhatod a választ.

És ismersz rólam egy titkot, ami talán már nem is érdekel: Nem csupán te vagy része egy famíliának. És a legtöbb család szereti a keblére ölelni a bosszút. A tiéd is. Vajon egy újabb háború elé nézünk, vagy elcsitulnak a kedélyek? Megakadályozod, hogy az életemre törjenek? Vagy én leszek a következő áldozatod?

// Figyelem! Figyelem! Plot veszély fenyeget, az alábbi karakterekkel: Sarah R. Adler - hasonmás,
Desiree Madden - legjobb barátnő.
És persze velem. Mint azt láthatod, a jövő az képlékeny. Szerintem elég sok lehetőség került ebbe a karakterbe. //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ex-feleség, barátnő, anya, szerető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heather...Legjobb Barátnő
» Legjobb barátnő kerestetik!
» Anya - én még hiszek benned
» Legjobb barátnő
» bűntárs és barátnő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: